New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 14:46-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Food left behind - Yindee & Jaidee
TémanyitásRe: Food left behind - Yindee & Jaidee
Food left behind - Yindee & Jaidee EmptyVas. Dec. 17 2023, 10:58
Didi & Jaidee
I hope you know that I'm a fucking good
brother so you should love me as hell
A teljes nevemen szólít. Király! Ezt már szeretem, egy köszönés és már pipa rám, amire meglepődhetnék, de nem, hiszen végre beért huszonöt évnyi kemény munkám, csak az a baj ezzel, hogy tudom, ezúttal nem is miattam húzza fel magát már a puszta jelenlétemtől, hanem minden bizonnyal alapvetően kissé éhes. Márpedig mindannyian tudjuk, milyenek az Amarinok, ha éhesek. Kérdésére aztán elvigyorodom, igazság szerint azért, mert én pontosan tudom, hogy nem a pénzemet fogja költeni, hanem a saját kajáját fogja megenni. Már ha nem romlott még meg amiért egész délelőtt szobahőmérsékleten állt.
- Persze, hogy van, el se indulnék otthon pénz nélkül. - Miért, ő tán igen? Ezzel viszont már nem csesztetem, úgy összességében sem azért ez a válaszom, mert kontrasztot akarok mutatni kettőnk között, hanem mert szimplán nem tudnék elindulni minimum a telefonon nélkül. Amennyit nyomkodom, kábé két lépést tudnék megtenni a házon kívül, anélkül, hogy feltűnne, nem feszül a gatyámban valami kemény (a telefonom).
Mivel én tudom, mi lakozik a táskámban, ezért nem kapom magam egyből, hogy valahonnan pénz halásszak neki, inkább húzom még az agyát. Nem tudom, merre megyünk, vagy mi, de ahogy felfogom, hogy most épp saját tengerem körül szeretne engem elforgatni, a sarkamra helyezem a testsúlyomat és engedem neki, hogy úgy pozícionáljon, ahogy akarja. De azért még belesek, kiknek tart órát.
- Jóóóó, mindig partner vagyok, ha enni kell. Merre? Ide le a büfébe? - mutogatok a lépcsők felé, ahonnan egyébként az előbb igazán jó lányokkal találtam szembe magam. Eddig még csak az járt a fejemben, hogy Didi egyen, de most, hogy mondja, én is haraphatnék egy fél disznót.
- Én mindig csak a lányok beleegyezésével szabadítom meg őket a szoknyájuktól! Bár egy-kettőnek olyan rövid, hogy ha nagyon akartam volna, fél emelettel lejjebbről simán beláthattam volna alá. - Mert azért hiába szórakoztatom el ezzel Didit, de valójában azért kinőttem már abból a korból, hogy simán lerántsam a lányokról a ruhát, míg elhaladnak mellettem. Ebben nincs semmi izgalmas és csak azt érném el vele, hogy bohócnak tartsanak a lányok és ne a potenciális pasijelöltjüknek. Egy pimasz módon számonkérő tekintettel jelzem Didi felé, hogy tudok én még egy olyan esetről, ahol én sem akarok egy bizonyos személyt a családban tudni és randizhatna mással, de ezt azért nem jegyzem meg szavakkal is most, mivel elönt a gyász tudata, hogy bizony az a bizonyos szőkehajú lány ugrott. Ezzel most rettenetesen elszomorított.
- Hmmm? - nézek vissza rá a kérdésére, aztán nem tehetek róla, de úgy vigyorgok rajta, mint valami tejbetök. Na most ebből, hogy húzzam ki magam? - Statisztikát kellett végeznem, nah. Egyszer ezt már megállapítottam, de egy mintavételezés nem minősül statisztikának, ezért újra el kellett végeznem a kísérletemet. - Kisegít a jó öreg Mr. Thomson bácsi valószínűségszámítása, amivel még alapszakon tömte tele a fejünket. Ezzel a válasszal Didi úgysem fog tudni mit kezdeni, én meg úgy vagyok vele, hogy gondoljon még csak egy kicsit igazi elcseszett tökfejnek, annál jobban meg fog lepődni, hogy mit veszek elő a tasimból.  
Leérve a büféhez és az azt körülvevő asztalokhoz egyből be is állunk a sorba, tényleg éhes lehet, én pedig odaállok mellé, mint az ő önállóan mozgó pénztárcája. Már ketten is beállnak mögénk, de mivel nagyon nem halad a sor, az én türelmem pedig a semmittevés közepette exponenciálisan fogy, ezért jóformán azért vagyok kénytelen befejezni a játékot, mert megveszek, mire kiállnánk a sort. Pedig vették valami üdítőt, de hát ilyen tempónál…
- De rohadt lassú a sor - közlöm vele elég hangosan, amit körölüttünk mindenki hallhat. Aztán sóhajtok egyet és Didi felé fordulok halál nyugodt, unalmas arccal.
- Egyébként mit akarsz venni? - Hatásszünet, de nem annyit, hogy válaszolni is legyen ideje. - Csak mert elhoztam a kikészített ebédedet, az nem elég? - Gondolom akkor nem sejtette, én viszont úgy kérdezem tőle, mintha ez egy teljesen megszokott dolog lenne tőlem. Egyébként talán ez így is van, hiszen azért a szúrós szavaim ellenére a cselekedeteim mindig önmagukért beszélnek.
Én leülök egy szabad asztalhoz, táskámból pedig előhalászom Didi kajásdobozát, evőeszközöket és a pénztárcáját is függetlenül attól, hogy ő mégiscsak vesz valamit az időközben neki átadott kártyámon lévő összegből vagy sem.  
thank you for reading this
mind álarcot viselünk
Jaidee Amarin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Food left behind - Yindee & Jaidee 547068f206806983a48d489494d2dd8ad01bf8ad
Food left behind - Yindee & Jaidee A90f8826d2d7db67e1552a4b158cbd187989db8f
SORRY, I AM TOO BUSY RIGHT NOW,
can i ignore you later?
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Food left behind - Yindee & Jaidee 6eecc57bd865ab68237e34754074b6ced83f02d1
The stuff you heard about me is a lie.
I'M WAY WORSE, OKAY?
♫ :
What you know about rollin' down in the deep?
When your brain goes numb, you can call that
mental freeze. When these people talk too much

PUT THAT SHIT IN SLOW MOTION, YEAH
I FEEL LIKE AN ASTRONAUT IN THE OCEAN
>> ayy <<
★ családi állapot ★ :
Food left behind - Yindee & Jaidee 21fd58e305e78267b8179ee05d62500387180110
FUN FACT : Alcohol increases the
size of the ' SEND ' button by 89%.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Padkoptató Uber Eats-es futár
★ play by ★ :
Metawin Opas-iamkajorn
★ hozzászólások száma ★ :
25
★ :
Food left behind - Yindee & Jaidee 630d11357ba54d2263b3aea98f3b98c8be74a9f2
I would like to apologize to anyone I've
not offended yet. Please be patient.
I WILL GET TO YOU SHORTLY.
TémanyitásRe: Food left behind - Yindee & Jaidee
Food left behind - Yindee & Jaidee EmptySzomb. Dec. 09 2023, 21:47

Jaidee & Yindee
A legtöbb esetben igaz volt rám, hogy életképes nővé cseperedtem fel az évek során, ugyanakkor nem tagadhattam le azt a tényt, hogy nem minden esetben voltam ennek teljesen a mintapéldája. Összességében pont úgy néztem ki, mint aki kihagyja az étkezéseket – mert az esetek nagy részében ez előfordult – de ennek ellenére a vékonyságomat ugyanúgy foghattam volna a genetikára, ha nem csak Priya és én lettünk volna ilyenek. Titkon elismertem, hogy az öcsém által kiosztott becenév (sáskalányok) valahol igaz volt ránk, mert mind a ketten magasak, vékony alkatúak voltunk, hosszú végtagokkal, csak jobb berkekben ezt modellszerű adottságnak hívják, nem pedig egy rovarhoz hasonlítják az embert.
Az utóbbi időben elég sok olyan dolog volt az életemben, ami miatt nehezen fókuszáltam a leginkább hétköznapi dolgokra. Ott volt például az egyetem és a fejfájásom, amit maga a tény generált, hogy Natán a tanítványom lett. Amikor találkozott a tekintetünk, egyrészt kedvem lett volna betörni az orrát, amiért olyan csillogó és élénk tekintete volt, nem beszélve arról, hogy van képe rám mosolyogni annak ellenére, hogy megvan a magunk múltja. Tisztában voltam azzal, hogy régen milyen szinten álltam, ami a festészetet illeti és abba is beletörődtem, hogy pontosan mi az oka annak, hogy én csak tanítani tudom ezt a dolgot. Maga a tény pedig, hogy ő képes volt ilyen kedves, barna szemekkel nézni rám, összességében arra emlékeztetett, amit mindig mindenki mondani szokott: aki ért hozzá az csinálja, aki pedig nem, az tanítja.
Az a szemtelenség, amit megengedett velem szemben, extrán kellemetlenné tette a közös munkát és talán ezt akkor reagáltam igazán, mikor éhesen nyúlkáltam a táskámba, de nem találtam meg se a pénztárcám, se a hajnalban készített ebédem, amiből hagytam a kicsiknek is. Mondjuk nem tudom elképzelni azt, hogy Jad jól lakna egy tomkha levessel önmagában, meg alapvetően hajlandó lenne megkóstolni annak tudatában, hogy én készítettem el az ételt. Nem nézem ki belőle – de magamból sem feltétlen – hogy vissza tudnám adni az édeskés-kókuszos, mégis friss és citrusos -ízvilágot, de úgy voltam az egésszel, hogy maximum majd futok a vécére és kések az óráról. Összességében történtek velem már ennél rosszabb dolgok is.
Elgondolkoztam azon, hogy valamire meghívatom magam Hazellel, mert elég jóban voltunk ahhoz, hogy kisegíttessem magam egy ilyen helyzetben, meg ha esetleg ő nem hozna magával tárcát és ételt, akkor én is megtenném érte ugyanezt. És most nem akarok belemenni abba, hogy a férje valószínűleg havonta többet keres, mint én három hónap alatt két munkával. Összességében így is elég büszke ember vagyok, ezért igyekeztem az éhség ellenére tartani magam, de én is észrevettem magamon, hogy jóval könnyebben belemélyedtem az órák során a laptopomba. Alapvetően szerettem figyelni, ahogy a diákjaim dolgoztak, éppen ezért tudtam fejből, hogy ki mennyit haladt a festményeivel és voltam tisztában azzal a ténnyel, hogy Natán semmit se csinált most se. Egy pillanatra el is kaptam a hitetlenkedő pillantását, hiszen ezúttal nem cseszegettem őt azzal, hogy megint csak melegedni jött be az egyetemre.
Soha nem voltam híve annak, hogy a másfél órát percre pontosan tartsuk meg, alapvetően nem jellemző rám a késés, de hajlandó voltam a maradni kívánó diákjaimnak nyitva hagyni a műterem ajtaját, illetve, ha éppen lyukasom volt, akkor is a gyakorlósávban itt maradtam. Tisztában voltam vele, hogy mindenki a saját csimotáit próbálja terelgetni, emiatt pedig résen kell lennem, ha azt szeretném, hogy az enyémek is haladjanak a munkájukkal. A mostani alkalommal viszont egyszerűen leraktam a teremnyitó kártyát a legmegbízhatóbb diákom mellé és rábíztam, hogy adja majd le a portán, ha mindenki elment. Annak ellenére, hogy művészek, nem gondolom őket teljesen hülyének, így kissé megszédülve ugyan, de sikerült kirontanom a teherből. Legalább egy kis vizet inni akartam, mert már érezni véltem azt, hogy hamarosan rosszul leszek. Talán pont ezért is múlt kevésen az, hogy felsikítsak, amikor valakinek egyenesen a hatalmas melleibe rohantam majdnem, nem beszélve arról, hogy nem sokkal sikerült elkerülni azt is, hogy lefejeljem az illetőt. Úgy néz ki, hogy újabban mindenképpen alapvetően szexinek számító testrészekkel kerülök testközelbe… És nem, nem akarok megint arra a fiúra gondolni, akinek a segge lett a kapaszkodóm, amikor majdnem elrepültem a buszon.
A tény, hogy a fentebb meghivatkozott mellkas az öcsémhez tartozott, csak akkor tudatosult bennem, amikor meghallottam a hangját és azt, hogy Didinek szólít a teremből kisiető diákjaim előtt. Ha a torkomhoz fogtak volna egy kést, akkor sem tudtam volna megmondani, hogy jelenleg elsápadtam, vagy vörössé vált az arcom.
- Jaidee Amarin – úgy sziszegtem a teljes nevét, mintha a következő pillanatban képes lettem volna magam rávetni csak azért, mert akkor érkezett hozzám, amikor rossz passzban voltam. Egy határozott mozdulattal nyomtam feljebb a szemüveget az orromon, majd sóhajtottam, és megpróbáltam úgy csinálni, mintha én nem egy lennék azok az emberek közül, akik ingerültté válnak, ha éhesek – Kérlek mondd, hogy van nálad pénz. Megadom majd, de szükségem lenne rá.
Ezt igyekeztem diszkréten mondani neki, hogy a körülöttünk összegyűlt kis tömeg nem a hallgatóimból állna. Ez a bohóc meg képes volt úgy viselkedni, mintha köszönteni akarná őket. Hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy meglepettségében csinálta, vagy megint csak a show-t akarta ellopni. Mindenesetre szerintem nincs még egy olyan ember, mint az öcsém és úgy gondolom, hogy a viselkedése is páratlan, illetve zsigeri.
- Semmizu – határozottan ragadtam meg a karját és próbáltam az ellenkező irányba fordítani, ami bizony nem volt könnyű feladat egy ekkora termetű embernél, mint ő. Szerintem, ha levágnánk – amit ugye nyilván nem engednék meg senkinek – akkor egy afrikai falu legalább két hónapig jól lakna a testéből – Tanítottam és nem fogom kibírni a délutánt, ha nem etetsz meg valamivel. Arra van az ebédlő, szóval indulunk, most.
Határozott mozdulattal kezdtem el taszigálni, miközben igyekeztem nem teljesen felfogni azt, ahogy félrebeszél a lányokról. Azt tudtam, hogy nekem diákokkal randizni a házirend megszegését vonta volna maga után, de arról nem volt szó, hogy a családtagjaimnak nem ajánlhatok be valakit. A személyleírás alapján mondjuk bármelyik lány lehet az, akiről beszélt.
- Büszke vagyok rád, amiért ilyen felelősségteljesen visszafogtad magad és a lányon hagytad a szoknyát – mivel körülöttünk lassan felpezsdült a diákélet, egyáltalán nem kellett visszafognom magam a beszélgetésünket illetően. Nem gondolom, hogy mi ketten bárki figyelmét felkeltenénk – De nem akarom a családban tudni, szóval nem mondom meg a nevét. Randizz mással.
Mondjuk nem akartam feltétlenül tudni azt, hogy pontosan mit jelent neki a randi fogalma. Az ő korában a fiúk még elég felelőtlenül kezelik a párkapcsolatokat, én pedig úgy voltam vele, hogy ehhez neki megvan a joga. Ha ez kell ahhoz, hogy majd egyszer valakit nagyon szeressen és harmonikus kapcsolatot tudjon vele fenntartani, ám legyen. Gyűjtsön tapasztalatokat és legyen nagyon boldog a párjával, de leginkább ne a tapasztalat hiánya miatt váljon boldogtalanná.
- Ezért jöttél? – nyilván nem fogok neki normálisan feltenni egy kérdést, ha alapvetően ő is sületlenségeket beszél – Mert kimondottan erről az emeletről jönnek le a jó csajok? Őket akartad megnézni, mi? Amikor összefutottunk úgy néztél ki, mintha nem is engem keresnél. Ez némiképp elszomorít.

1 122 szó öltözék bármikor elolvasom a kis szarodat Food left behind - Yindee & Jaidee 1404455205   jordana - fuck you I.


In my civilization, you're the king and the queen
I'm praying at your altar, if you know what I mean, everything I've been missing, you've been serving up in your kitchen, no, I'm not even superstitious, but I'm feeling you're something vicious, it's automatic, you know I just gotta have it, I'll make your body a habit, you know there's some kind of magic
mind álarcot viselünk
Yindee N. Amarin
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Food left behind - Yindee & Jaidee FsrhDww
Food left behind - Yindee & Jaidee XiXWk0a
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Maybe I'll just be fucked up forever
Should have figured myself out by now, and I don't want to tear myself open, no, but it's hard to care when you bleed out, so won't you break me down, break me down, make me get better, I confess I'm a mess, some kind of error, well, maybe I was destined to disappear
★ családi állapot ★ :
Food left behind - Yindee & Jaidee MvaJ3d9
It was a bad idea, calling you up
Was such a bad idea, I'm totally fucked, it was a bad idea, to think I could stop, was such a bad idea, I can't get enough, it was a bad idea, needing you so late, was such a bad idea, 'cause I can't think straight, it was a bad idea, to bring you back home, was such a bad idea, I need to be alone
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Food left behind - Yindee & Jaidee UoF7zxI
★ foglalkozás ★ :
tanársegéd - pincérnő
★ play by ★ :
kitty chicha amatayakul
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
Food left behind - Yindee & Jaidee IoRNWde
TémanyitásFood left behind - Yindee & Jaidee
Food left behind - Yindee & Jaidee EmptySzer. Okt. 18 2023, 22:17
Didi & Jaidee
I hope you know that I'm a fucking good
brother so you should love me as hell
Komolyan áldom az eget, hogy már kevés órám van, ami van, azok közül is sok online, úgyhogy a korán kelés is relatív fogalommá vált, beleértve azt is, hogy kikelni az ágyból nem jelenti egyből azt, hogy utcai csukába kell egyből bújnom. Lebaktatok a konyhába, mert természetesen hova is mehetnék egyből, ha nem oda és míg kitöltöm a zabpelyhemet, meg lefőzöm a kávémat, addig sikerül is annyira kinyitnom a szemeimet, hogy befókuszáljam egy gondosan elkészített kajás doboz és a mellette virító pénztárca alakját az étkezőasztal közepén. Oké, ez Didié. A nővéremé, aki hamarosan doktori fokozatával menőzhet, de arra nem képes, hogy magával vigye a két legfontosabb tartozékát, ha már vesződött vele. Vagyis gondolom nem volt senki más a házban, aki megcsinálta volna neki.
Ja de. Ez a fasz itt balomon. Bár, ha jobban megnézem, szerintem még ő sem, így is mi tartjuk el őt és nem fordítva. Nah mindegy.
Tegnap egyébként eléggé összevesztünk, kezdeti baromságnak tűnt, de minkettőnknek van akkora egoja, hogy hagytuk elfajulni a dolgot és a végén már olyan dolgokat vágtam én a fejéhez, hogy jobb lenne, ha nem használná ki a nővéremet. Ennek utóhatására van az, hogy ezúttal sem nagyon váltunk egymással semmilyen kommunikációs jelet egészen addig, amíg én megunom ezt a tesztoszteronmentes játékot és kezeimbe nem veszem a kajás dobozt, hogy felé mutassam.
- Itthon hagyta Dee. Elviszed neki? - A mobilnyomkodásból végül rám pillant, de alig két másodperc után visszacsuklik feje a telefonjára és mémbeillő nemet válaszolva.
- De bazdmeg, kéregessen a folyosón, vagy mi? - mutatom fel a tárcáját is, de igazából elég gyorsan megunom én ezt a "nagyon kérlek emeld már fel a segged a barátnődért" játékot, sőt nem is megunom, hanem konkrétan úgy felcsesz, hogy először hónom alá, majd táskámba dobom a cuccait és megindulok én velük az egyetemre.  
Most azt hagyjuk, hogy ha okosabb lettem volna, valahogy kilogikázhattam volna jogilag, hogy ezt a futásomat is elszámolja az Uber Eats, de már mindegy, majd megfizettetem Deevel percekre leszámolva, noha szedem a lábamat, mert jó lenne nem akkor odaérni hozzá, amikor elkezdődik az órája és így malmozhatnék egy darabig unalmamban. Meg egy kicsit gondolom, hogy marha éhes már és nem tudom elképzelni, hogy tényleg kuncsorgott volna valakitől, szóval amúgy van bennem némi testvéri törődés is, a jobbik fajtából, de ezt sosem vallanám be neki az fix.  

Ezt az egész futkosást azért mertem bevállalni, mert tudtam, hogy sacc per kábé hol találhatom meg őt a hét ezen szakaszában. A főbejáraton át érkezem, nyugat felől, két csaj társaságában (pont akkor pont ott voltam random), aztán ledumálom magammal, hogy totál sportos ember leszek és a lift helyett a lépcsőt használom.
- Hellóka - köszönöm a lépcsőfordulóban velem szemben elhaladó csajoknak, fogalmam sincs, kik ők, de ezen is változtatni kellene, aztán sakkozok kettőt, hogy jó emeleten járok-e. Talán igen, most azért már nem vagyok olyan magabiztos, mint otthon gondoltam, de sebaj, mert egyszer úgyis meglesz, Didi nem egy szürke egyéniség. Aztán végül majdnem lefejeljük egymást két folyosó derékszögű találkozásánál, de szerencse, hogy a cipőm gumitalpa betapad.
- Szia Didi! - köszönök hatalmas vigyorral neki meg a körülötte lévőknek is biccentek lányos zavaromban. Még a hátitáskám pántját is megigazítom közben. Épp csak erre jártam, hihi, ja nem.
- Mizu? - Ártatlan vagyok és édibéni. Na ráadásul nem hoztam semmit. Majd ha kérdezi és szépen kéri, hogy adjam oda...
- Okosodtál és okosodtattál ma is? - Utóbbi szóban nem vagyok biztos, hogy létezik a szótárakban, bár ilyen problémák rendszerint nem akadályoznak meg abban, hogy jártassam a számat. - Hallod, amúgy tök jó csajok jöttek le erről az emeletről, nem ismered azt, akinek ilyen hosszú szőke hullámos haja volt és ilyen fekete szoknyát viselt? Vagyis, hogy gondolom még mindig viseli, mert én nem fosztottam meg ezektől őt, csak érted... már elmentek, aztán múltidő - mutogatok, mintha ott lennének még a lépcsőn, de már talán az épületben sincsenek. Ennyire nem fogtak meg a csajok, de jó már előre fárasztanom a lányt, hogy érezze a törődést.
thanks for reading this shit

Yindee N. Amarin imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jaidee Amarin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Food left behind - Yindee & Jaidee 547068f206806983a48d489494d2dd8ad01bf8ad
Food left behind - Yindee & Jaidee A90f8826d2d7db67e1552a4b158cbd187989db8f
SORRY, I AM TOO BUSY RIGHT NOW,
can i ignore you later?
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Food left behind - Yindee & Jaidee 6eecc57bd865ab68237e34754074b6ced83f02d1
The stuff you heard about me is a lie.
I'M WAY WORSE, OKAY?
♫ :
What you know about rollin' down in the deep?
When your brain goes numb, you can call that
mental freeze. When these people talk too much

PUT THAT SHIT IN SLOW MOTION, YEAH
I FEEL LIKE AN ASTRONAUT IN THE OCEAN
>> ayy <<
★ családi állapot ★ :
Food left behind - Yindee & Jaidee 21fd58e305e78267b8179ee05d62500387180110
FUN FACT : Alcohol increases the
size of the ' SEND ' button by 89%.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Padkoptató Uber Eats-es futár
★ play by ★ :
Metawin Opas-iamkajorn
★ hozzászólások száma ★ :
25
★ :
Food left behind - Yindee & Jaidee 630d11357ba54d2263b3aea98f3b98c8be74a9f2
I would like to apologize to anyone I've
not offended yet. Please be patient.
I WILL GET TO YOU SHORTLY.
TémanyitásRe: Food left behind - Yindee & Jaidee
Food left behind - Yindee & Jaidee Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Food left behind - Yindee & Jaidee
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» How many life do I have left?
» Left in an endless place ⊿ Leila & Ye Na
» cindy & Abraham - The Food Emporium
» Auntie Nicky & Cole - home is where the food is
» Jaidee Amarin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: