New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 8:47 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 8:45 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 8:44 am-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 7:53 am-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 7:47 am-kor
Chae Rim
tollából
Ma 12:09 am-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 10:46 pm-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 10:35 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
TémanyitásThe mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptyCsüt. Okt. 12, 2023 8:10 am




Remington&Evelyn



"csináljunk most inkább egy polaroid képet,
a digitális világban egy analóg emléket,
digitalizáljuk, nézzük meg hogy milyen lett..."


Már attól sokkal jobban éreztem magam, ahogy a hűvös őszi levegőről beértünk az épület belsejébe. Nem gondoltam volna, hogy ennyire nagyon hűvössé válik az idő, hogy azon a… nemtudommennyidejósokésjólesett tequila sem fog segíteni. Plusz amúgy hálás voltam Remy-nek is amiatt, hogy nem kellett egészen hazáig taxizgatnom, vagy buszoznom, hanem felajánlotta, hogy aludhatok nála, mivel jóval közelebb van távolságban. Így kapott is tőlem egy hatalmas, csillogó, lelkes szemekkel való nézést, amint túljutottam a felolvadás fázisán, és ez megint eszembe jutott. Mondtam ma már neki, hogy köszi?!
-Tök hálás vagyok, hogy nem kellett hazamicsodáznom, vagy valaki másnál aludnom, aki nem te vagy. Te vagy a legjobb!!! –kapott is egy hasonló kaliberű ölelést, mint az a retek nagy szemekkel való nézés, hogy aztán csak összehúzott verzióval meredhessek az ősellenségemre. Megráztam a fejemet, hogy aztán elindulhassak a lépcsőn, őt is húzva magam után.
-Holnap biztos utálni fogom magam emiatt, de én nem liftezem itt többet, veled meg főleg nem. Beragadunk megint, aztán most még életmentő csoki sincs nálam. Imádom a társaságodat, de inkább a lakásodon élvezném. Nincs az az isten, hogy én bemenjek abba a szűk dobozba. A-aaaaaaaaa. –ráztam meg a fejemet határozottan, majd végül megtorpantam, hogy aztán tanácstalanul pisloghassak rá fel tovább, elengedve a kezét.
-Nem is tudom, hol laksz… Miért én megyek elől?! –emeltem fel a kezeimet értetlenül, hogy aztán előre engedhessem és csendben, valami ma este hallott számot dúdolgathassak mögötte.
Amint felértünk a lakására és beengedett, már vártam valami nagyon steril, nagyon megcsinált lakást, de…
-Aaaaaztaaaa…. wow… -pislogtam rá leesett állal, aztán körbe a lakásán, ami sokkal inkább tűnt olyannak, mint egy „csöves zenész” otthona, semmint egy munkamániás főnök bázisa. Tipikus garzon volt, de ettől volt valahol otthonos. Úgy nézett ki, mint ahol tényleg él valaki, nem csak aludni jár haza. És sokkal jobban tükrözte az igazi személyiségét, mint azt a sportosan elegáns, nem mondom, hogy nem szexi, főnök verzióját.
-Már hivatalos, hogy valami nagyon összve… -vontam össze a szemöldökeimet, ahogy összeolvadtak a betűk a fejemben.
-Össze van kutyulva az életedben. Amikor azt mondtad, hogy sietsz fel a munka miatt, valahogy nem így képzeltem el a helyet, ahol az igazán elfoglalt üüüüüü…gyvezető úr lakik. De ez nagyon kellemes meglepetés. Imádom! –címeztem neki egy széles, elismerő mosolyt. Igen, az ügyvezető meg egy nehéz szó.
-Régóta laksz itt?


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptyPént. Okt. 13, 2023 3:09 pm

A hálálkodására hitetlen mosollyal néztem le rá, miközben viszonoztam a semmiből jött ölelését. Vagy... valami olyasmi...
- Ugyan. Szívesen. - így tizenkétezredszerre is. Semmi szükség rá.
Ahogy az övé, úgy az én tekintetem is megakadt a liften. De időm se volt még csak arra gondolni se, hogy én nem terveztem ezzel menni, mert már lobogtam is utána felfelé a lépcsőn.
- Támogatom. - intéztem el ennyivel a dolgot. Pedig ha valakivel szívesen beragadnék újra a liftbe, az Evelyn. Viszont azzal nem tudtam vitába szállni, hogy inkább a lakásomon élvezze a társaságomat, mint a fémdobozban. Hangozzon ez így bármilyen furán is. Ezen se volt sok időm agyalni, mert kis híján belegyalogoltam a megtorpanó csajba. Időben behúztam a féket, mielőtt még légiesen felestünk volna a lépcsőn. Neki jobban fájt volna, mint nekem.
- A fődíjas kérdés. Már kezdtem azt hinni, mégis stalker vagy. - villantottam egy aljas mosolyt, majd átvettem a hazai pályás idegenvezető szerepét. Nem hagytam neki sokáig, hogy mögöttem maradjon, a végén még hanyatt dalolászta volna magát vissza a földszintre. A kezemet nyújtottam felé, bevárva, hogy együtt mehessünk tovább az emeletre. Jobb volt szemmel tartani.
Felérve kinyitottam az ajtót, felkapcsoltam a villanyt, majd előre engedtem, amíg bezárkóztam magunk után.
- Ez az "aaaaaztaaaa" most jót vagy rosszat jelent? - néztem vissza rá összehúzott szemekkel, ahogy próbáltam megfejteni az arckifejezését. Aztán a szavait is.
- Szuper. Örülök, hogy tetszik. - viszonoztam a mosolyát. Közben a konyhapult felé terelgettem, majd töltöttem neki egy nagy pohár vizet. Határozott pillantással nyomtam a kezébe. Muszáj meginnia. Olyan ez, mint Lupin és a közönséges csokoládé. Jót tesz.
- Már a középsuli óta. - pislogtam ártatlanul.
- Tudom-tudom... nem tegnap volt, és azóta már kereshettem volna valami jobb lakást, ahol nem szarakodik az áram, és így a lift sem, de... bevált? - megszoktam a szomszédokat, a környéket, stb.
- Az elején én is koleszos voltam, mint mások, de nekem annyira nem jött be. Néha jó bulizni, iszogatni, hülyéskedni, de szeretek egyedül lenni. Szeretem a csendet, imádok aludni, utálom, ha mások a cuccaimhoz nyúlnak, így nem akartam sokáig ott maradni. Szóval a suli mellett kisegítő, beugrós melókat vállaltam. Ha a szünetekben hazamentem, a nagybátyáméknál dolgoztam az étteremben. Sosem éltünk rosszul, de nem akartam a szüleimtől kunyerálni. Aztán végül csak összejött ez a lakás. - amúgy szeretek itt lakni, minden faszság ellenére. És ahogy Evi is láthatta, elég jól bevackoltam már ide magamat.
- Kérsz esetleg enni valamit? - néztem rá kérdőn. Az a tequila lehet, hálás lenne még pár szem chipsért is.
- És? Jól érezted magad? - úgy összességében ezen a karaoke estén vagy minek nevezzem. Főleg most, hogy a banda is nagyobb létszámban képviselte magát Rafe személyében. Egyszer talán összejön egy teljes csapatos csapatás.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Ezgif-6-f58735b2f6
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
258
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptyPént. Okt. 13, 2023 4:47 pm




Remington&Evelyn



"csináljunk most inkább egy polaroid képet,
a digitális világban egy analóg emléket,
digitalizáljuk, nézzük meg hogy milyen lett..."


-Még lehetek. Lehet, hogy direkt erre gyúrtam, hogy magadtól mutasd meg, meddig kell követnem majd legközelebb. -vontam meg a vállamat egy vigyor kíséretében, ami aztán hálás lett, amint a kezét nyújtotta nekem, hogy ne mögötte ballagjak.
-Hát ez olyan... aaaaaztaaaa. Olyan... hitetlen azta. De nem rossz azta! -túl sok volt az azta a mondatomban, és egyre hülyébben hangzik ez a szó, minél többet mondjuk. Aaaaaaazta. Mint az asztma, csak... röviden. Minden szó hülyén hangzik, ha sokat mondjuk?! Hmmm...
-Nagyon!!! Hiper cuki, olyan otthonos. -bólogattam még mindig mosolyogva arra, hogy tetszik a lakása. Nem ilyenre számítottam, így elég kellemes meglepetés volt. Azt gondoltam volna róla, hogy valami über patika lakásban él, deeeeee nem. Nagyon-nagyon nem. Ez mennyire menő már!!! Készségesen indultam meg a konyhájába, hogy aztán a pultnál megállhassak. Nagyokat, őszintén értetlenül pislogtam rá, aztán a vízre a kezemben, aztán megint rá, félre döntött fejjel vizsgálgatva a határozott vonásait. Most ezzel mit csináljak?! Jaaaaaaaa, éééértem én! Háh! Okos vagy te!!!
Gyorsan le is húztam a vizet, fél kézzel megkapaszkodva Remy ruhájában, hogy aztán le is pakolhassam a poharat, mielőtt még a földre sikerült volna légi bombáznom szegényt. Egy finom mozdulattal, összeszorított szemekkel ráztam meg a fejemet, ahogy lenyeltem a maradék vizet, ami még a számban volt, majd egy hálás, büszke mosollyal pislogtam rá.
-Olyan régóta????!!!! Aaaaaaaz igen. -néztem rá hatalmas szemekkel
-Én is hasonlóban laktam, amikor elkezdtem az egyetemet és tudtam bérelni egyet magamnak. Aztán amikor meglett a Maealll... felejtsd el, ezt biztos nem tudom most kimondani... -ráztam meg a fejemet egy jót nevetve a dolgon.
-Szóval amikor meglett a vállalkozás, akkor váltottam valami másra, ami már sokkal... nem is tudom... komolyabb volt, ahogy az új élethelyzetem is. De megértem, hogy nem akartál volna sokáig a koleszban lenni. Fura egy hely az. -meregettem magam elé a szemeimet.
-Enni? -döntöttem oldalra a fejemet, beharapva az alsó ajkamat, hogy aztán csak egy mosollyal megrázhassam. Pffffffffft, dehogy is! Ennyire azért nem vagyok részeg. Vagy igen?! Akkor csak én nem érzem?!
-Neeeeeeeem, most ez így nagyon jó. De köszi, hiper édes vagy, hogy megkérdezted. -kapott is egy őszinte, ezer wattos mosolyt cserébe. Most túl jó ez, nem akarom, hogy elmúljon.
-Iiiigen, nagyon is. Nem is gondoltam volna, hogy eeeeeeeeenyire kicsi a világ. Duuuurva. De már értem, Eden miért mondta, hogy nehéz Rafe idegein táncolnia. Ez az ember kimeríti a halvérű fogmát... fogalmát! -mosolyogtam egy jót ezen. Ki gondolta volna, hogy Eden Rafe barátja az ő dobosuk. Nagyon viccesnek tartottam ezt az átfedést, meg azt is, ahogy nyilvánvalóan nem úgy viselkedtek, mint sima lakótársak és barátok. És még ránk tesznek mindig valami nézést és küldenek felénk valami fura megjegyzést... vagy... fordítva...
-Már kellett ez a lazítás, mint egy... nem tudom mi, de nagyon. Jó volt legalább pár órára nem gondolkodni. -masszíroztam meg a nyakamat egy pillanatra, finoman körözve párat a fejemmel.
-Na és te? Jól érezted magad az este? -néztem fel rá őszinte kíváncsisággal, egy hasonló mosollyal, hogy aztán áttehessem a székhelyemet a kanapéjára és lehúzhassam magamról ezeket a gyilkos fegyvereket. Nem kellenek nekem ezek a cipők most ide. Ennek jegyében aztán egy megkönnyebbül sóhajjal húztam fel a lábaimat, amint megszabadultam a csizmáimtól, hogy aztán kihúzhassam a hajgumit a hajamból beletúrva a szőke tincsekbe, hogy elrendezhessem őket.
-Öammmm.... de amúgy! -emeltem fel a mutatóujjamat, ahogy eszembe jutott valami.
-A valhallásos ivásos izébizénálamalvós cuccot tovább kell napolni sajna, mivel lett egy lakótársam... de mindenképp megejtjük, ha megint csak egyedül vagyok és fel tudom ajánlani a vendégszobámat. Ha csak nem akarsz tényleg alattam aludni, mert akkor bármikor jöhet az a görbe este. -haraptam be az alsó ajkamat egy vigyorral.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptyPént. Okt. 13, 2023 7:26 pm

Csak türelmes pókerfésszel pislogtam, mint hal a szatyorban, ahogy nagy szemekkel elcsodálkozott, hogy ooooolyan réééégóóóóta lakok itt, mintha valami legalább ezer éves öreggel beszélgetett volna erről.
- Szóval komolyabb a lakásod, mint az enyém? - néztem le rá megjátszott számonkérő mosollyal.
Felajánlottam neki, hogy ehetne valamit, ha szeretne, de nem kívánt élni vele, pedig olyan hiper édes vagyok a hiper cuki lakásomban.
Jót mosolyogtam a nyelvbotlásain és a fogalmazási fail-eken. Evelyn szerencsére tipikusan az a lány, aki inkább aranyosra issza magát, nem ilyen idegesítő, hisztis, kötekedős gyökérre.
- Hát igen. Rafe nem a legnyitottabb és legérzelemkifejezőbb ember a világon. - de pont ezt bírom benne. Vagy hát úgy az egész bandában. Ahányan vagyunk, annyiféle személyiségek, az élet más-más területeiről. Nem vagyunk sablonosak, annyi szent.
- Jól, igen. Ahogy te is mondtad, nagyon ránk fért. - lerúgtam a cipőmet, aztán én is át tettem hozzá a székhelyemet a kanapéra.
- Oké. Nekem nem gond. - vontam meg a vállamat a valhallásos izébizé elnapolásával kapcsolatban.
- De hogy-hogy lett egy lakótársad? - bukott ki belőlem automatikusan a kérdés, bár semmi közöm nem volt hozzá igazából.
- Mármint nem az az érdekes, hogy lett egy, hanem hogy ennyire belátható időn belül valószínűleg ki is fog cuccolni tőled. Mondtam, hogy az Aunt Marie's-ben bármikor el tudjuk szállásolni a családodat, a barátaidat, akit csak szeretnél. - nem kell ezért mással osztoznia. Azt meg nem hiszem, hogy a Melange of Art annyira rosszul menne, hogy szüksége van valakire, akivel osztozhat a költségeken. Pont azt ecsetelte a legutóbb is a Valhallában, hogy sok munkája van, amik elég sok idejét lekötik.
Azt meg, hogy akarok-e alatta aludni vagy sem, inkább nem kommentáltam.
- Amúgy nekem sincs vendégszobám. - jegyeztem meg.
- Jaj de ezzel nem azt akarom mondani, hogy úgy akarok nálad csövezni, hogy a lakótársad is ott van. - mielőtt még félreértenéd a tequila áztatta fejecskédben.
- Csak azt akartam kihozni ebből, hogy... Szóval majd tiéd a háló, enyém a kanapé. És a fürdő is bármikor a rendelkezésedre áll. - böktem a hüvelykujjammal a megfelelő ajtó felé.
- És ezt nem azért mondtam, mert most rögtön el akarlak küldeni aludni. - megelőzve a női logikát. Inkább ihatnál még egy kis vizet. Vagy kettőt.
- Örülök, hogy most csak te és én vagyunk. - elég régen volt ilyen. Vagy csak ezer évnek tűnik, nem tudom...


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Ezgif-6-f58735b2f6
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
258
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptyPént. Okt. 13, 2023 9:28 pm




Remington&Evelyn



"csináljunk most inkább egy polaroid képet,
a digitális világban egy analóg emléket,
digitalizáljuk, nézzük meg hogy milyen lett..."


-Mhm, mééééég szép! Mármint neked sem komolytalan lakásod van, nem erre céloztam, de nekem több helyiségem van ennél egy... fokkal. És most... csak aljas voltál, ugye? -néztem fel rá egy szemforgatós sóhajjal, megjátszott rosszalló mosollyal. Leesett! Értem ám a referenciát, mint Amcsi Kapcsi a majmokat!
-Háát nem. De valahol ez tök király! Olyan sokféle mindenki a bandátokban, mégis jól kijöttök egymással. Plusz ez a Peter-Rafe kontraszt nagyon vicces. -ráztam meg finoman a fejemet.
Figyeltem, ahogy megvált a cipőitől ő is, aztán átpakolta a székhelyét mellém. Kihasználtam ezt arra, hogy a fejemet a vállára hajthassam, mivel kezdtem túlságosan is nehéznek érezni ahhoz, hogy elbírjam.
-Igen, tudom, de... pont emiatt lett. Mármint nem azért, mert ti el tudnátok szállásolni, hanem mert Lumie így is egy szállodában lakik. Eddig Alex-nél lakott... Mármint nem az énféle Alexnél, a model-írónál, hanem egy randomnál, mivel hát... terhes lett. Viszont nemrég megjelent az ajtómban, mert... elveszítette a babáját, és elköltözött a sráctól, mivel nem voltak együtt és nem bírt volna maradni nála. De nem akartam, hogy egyedül legyen, mindenféle támogatás nélkül, szóval mondtam neki, hogy nálam lakhat, amíg csak szeretne. nem szeretném, ha egyedül lenne a gyászával és a terheivel, szóval szívesen átveszek belőle egy keveset, ha tudok. -sóhajtottam lemondóan, elemelve a fejemet róla, hogy aztán hatalmas, kissé riadt szemekkel meredhessek rá.
-Jajj, baszki! Ezt... ezt légyszi ne mond el senkinek sem. Még a szüleinek se hiszem, hogy szólt volna róla!!!!! -néztem fel rá segítségkérőn.
-Annyi minden van a fejemben, nem is... tudom, ezt miért mondtam el ennyire részletesen neked. Bocsi. -traktállak itt a környezetem meg a saját döntéseim nyomorával.
Érdeklődve, kissé meglepve néztem rá, amikor közölte, hogy neki sincs vendégszobája. Mondjuk ezt sejtettem magamtól is, mivel nem tűnt egy óriási valaminek a lakása. Egy jót mosolyogtam azon, hogy ezzel nem arra akart célozni, hogy Lumienne mellett nálam akarna csövezni.
-Engem nem zavarnál, őt meg nem hiszem, hogy érdekelné. Nagyon jófej csaj. Nem azzal lenne elfoglalva, hogy miért alszol nálam és hasonlók. -vontam meg a vállamat, hogy aztán csak határozottan a fejemet kezdhessem el rázni. Hát ez... nem volt életem ötlete.
-Ölni tudnék egy forró zuhanyért, de még egyelőre jó így, viszont... -néztem a megfelelő ajtóra, majd rá, egy hálás, elvarázsolt mosollyal fürkészve a szemeit.
-Erről só szem... mármint... újra. Erről szó sem lehet!!! Vagy én alszom a kanapén, vagy te sem. Olyan opció nincs, hogy te itt, én meg ott. Az a te szobád. -húztam össze a szemeimet, összefonva magam előtt a karjaimat.
-Akkor ez el is dőlt. -vontam le a konklúziót, mielőtt még megszólalhatott volna, összecsapva a kezeimet, egy mindentudó mosollyal fűszerezve.
-Velem fogsz aludni! Vagy... én alszom veled, mivel te vagy itthon. Mindegy. Együtt fogunk aludni! Nem tudom ugyan, hogy mekkora ágyad van, de nem foglalok túl sok helyet, és ígérem, hogy nem csapkodom és beszélek, horkolok vagy valami. Tök jó hálótárs vagyok, hitelesített források alapján. -még senki sem panaszkodott rám soha.
-De persze ha neked az nem komfortos, akkor... akkor nem!!! Csak egyszerűbbnek és praktikusabbnak tűnik. Amúgy is furán érezném magam a szobádban, egyedül. És nem akarlak a saját lakásodban a kanapéra száműzni, az olyan... gonosz. Olyan nagyon szegény vagy már csak úgy is, ahogy fejben elképzeltelek itt feküdni. -kezdtem el az alsó ajakamt rágcsálni, egy hosszú tincset csavargatva az ujjam köré, bizonytalanúl nézve fel rá.
-Igen, én is!!! -vágtam rá gyorsan ezt az egyetértést arra, hogy örül, hogy most csak mi vagyunk.
-Mintha már végtelen ideje nem maradtunk volna kettesben! Mindig volt ott valaki más, vagy sok valaki más. Talán aaaaaaaaaaa... vezetés órán voltunk így, a kocsidban. Asszem. Mindegy. Most jó ez így. -néztem fel rá egy széles, lelkes mosollyal, visszaköltözve az eredeti pozíciómba, a vállára pakolva a fejemet.
-Mondjuk nem mintha lett volna indokunk rá... mármint kettesben maradni. Pedig amúgy szeretem a társaságodat, kb mióta beragadtunk a liftbe. Meg így lehet úgy is beszélgetni, hogy mások nem pofáznak bele...


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptySzomb. Okt. 14, 2023 8:58 am

- Áááá, neeem. Deeehogy. Én? Soha. - ráztam a fejem ártatlan nézéssel.
- Hát csak így maradhat egyensúlyban a lelkivilágom és az idegrendszerem. Gondolj bele, ha csak Peter és Aziel lennének a bandában. Rafe nagyon kell melléjük. - nélküle valószínűleg már egy idegszanatóriumban feküdnék.
Csendben, a vállát simogatva hallgattam a katyvaszos sztorit, amit előadott. Nem mondom, hogy minden részletét értettem, de a lényeget azért sikerült kihámoznom belőle.
- Öhm... nem tudom, erre mit kellene mondanom. Sajnálom a barátodat. Te vagy a legönzetlenebb ember, akivel valaha találkoztam. Komolyan. Nincs még egy olyan kedves és támogató lány, mint te. - a riadt nézése aztán ragályosnak bizonyult, mert kb én is valami ilyen képet vághattam.
- Evi. - néztem rá aztán tök komolyan.
- Szerinted mégis kinek mondanám!? Azt se tudom, ki az a Lumie vagy Alex. - mi van!? Ezt te sem gondolhatod komolyan, hogy valakivel majd ilyen témák mellett teázgatok vagy mi a franc. Amúgy sem az én dolgom.
- Hé. Semmi baj. Mondtam már, hogy ne kérj bocsánatot semmiért, amiért tök felesleges. Szívesen meghallgatlak, mindegy, miről van szó. Érdekelsz te is és a dolgaid is. Bármi is az. Amúgy is jobb, ha te is elmondod ezeket valakinek, nem? Nem kell egyedül lenned minden szarral az életben. Én úgysem adom tovább senkinek. - főleg, hogy a szociális életem rajtad, a bandán és a munkatársaimon kívül egyenlő a mínusz végtelennel? Az a rém fura rave party a még furább festő sráccal volt az egyetlen kivétel.
- Oké. De inkább tényleg jobb, ha elnapoljuk. - jófej csaj ide vagy oda. Ráadásul egy darabig iszogatós élménynek ez a mai is megteszi.
- Jól van, jól van. - nem fogok ezen az alvás dolgon vitatkozni olyannal, aki szerint só szem lehet róla. Kész a csaj. Imádom.
- Oké. Velem aludhatsz. Vagy együtt. Vagy mi. Nem tudom, miért vagy ettől ennyire lelkes. - és hogy engem miért idegesít ennyire az a mondatrész, hogy "hitelesített források alapján". Boldogan bemosnék azoknak a forrásoknak.
- Jó-jó-jó. Lassíts, Evi. Legyen, ahogy akarod. Nem fogok itt szegénykedni egyedül a kanapémon. Tragédia lenne. - forgattam a szemeim egy hitetlen mosoly kíséretében. Miért vagy ennyire aranyos!? Kb én sajnáltalak meg téged. Ami hülyeség!!!
- Nekem is így rémlik. Nem tudnék más, későbbi alkalmat felidézni. - a fejemet a fejére hajtottam.
- Talán nem is kellene rá indok. Csak... beszélgethetnénk csak úgy simán is. Csak ketten. Mindegy mikor, miről, hol, miért. Nem? Mármint... nem kellene, hogy ez fura legyen...


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Ezgif-6-f58735b2f6
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
258
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptySzomb. Okt. 14, 2023 11:58 am




Remington&Evelyn



"csináljunk most inkább egy polaroid képet,
a digitális világban egy analóg emléket,
digitalizáljuk, nézzük meg hogy milyen lett..."


-Gyilok egy dolog lenne. Főleg, hogy Peter és Aziel elég jól megtalálták a közös hangot. -összefognának, szegény Remy-nek esélye se lenne.
Felvázoltam neki a lakótársszerzésem történetét, hogy aztán csak egy hitetlen, hálás mosollyal a fejemet rázhassam.
-Még mindig hiper édes vagy. De szerintem ezt mindenki megtette volna a helyemben. Vagyis... ezt akarom hinni. Ha tudsz segíteni, miért hagynád cserben a barátaidat, nem? -néztem rá őszinte kíváncsisággal, ami aztán riadt nézésbe váltott, amint tudatosult bennem, hogy épp most mondtam el neki Lumienne sztoriját, amit még a szüleinek se mondott el.
-Hát ööööööööö... jó. Ez jogos. De muszáj volt biztosra mennem!!! -a legtöbben akkor is boldog-boldogtalannak pofáznak, ha nem ismerik a résztvevőket, de elég "szaftos a sztori."
Hatalmas szemekkel néztem rá, hitetlenül pislogva, aztán meg egy lelkes mosollyal nyomtam egy csókot az arcára hálám jeléül, amiért meghallgatja a hülyeségeimet, és nem kell értük elnézést kérnem.
-Mondtam már, hogy te vagy a legjobb??!!! Mert még elmondom párszor, az tuti!! A legtöbb ember, ha elmeséled neki, mi a baj, akkor rádlicitál, vagy nem érti meg, vagy az egyéni problémamegoldó dolgait akarja rád erőszakolni. Ritka, aki csak úúúúúgy... meghallgatja. Egyébként sem szeretek másokat terhelni. -a nagy gesztikulálásban majdnem levágódtam a kanapéjáról, de azért sikerült megtartanom az egyensúlyomat.
-Hmm... -húztam el a számat elgondolkozva.
-Legyen. Úgy is annyi ideje görgetjük magunk előtt, hogy ennyit még rohadtul ráér a dolog. -bólogattam egyetértő tudományossággal erre.
-Hát mert így nem kell attól félnem, hogy jön a mumus és megesz. -néztem rá úgy, mintha ez a legnyilvánvalóbb dolog lenne, de csak nevetve megráztam a fejemet.
-Tudod, én utálok idegen helyen aludni, nem is igazán tudok. De veled jól érzem magam, és olyan... megnyugtató a közelséged, szóval részben haszonlesésből vagyok ennyire lelkes, mert így hátha megy majd. Meg tényleg nem akarlak a kanapédra száműzni. Igen is tragédia lenne! Mi van, ha fordulsz egyet és leesel???!!! Vagy tényleg jön a mumus és téged eszik meg itt, amíg én bent alszom???!!! Elnyammog itt rajtad, én azt hogy magyarázom ki a többieknek?! -néztem fel rá hatalmas, riadt szemekkel, és még a tipikus Kevin mozdulatot is imitáltam a kezeimmel, ahogy végig néztem rajta, aztán meg az ülőalkalmatosságon.
Egy halk szusszanással reagáltam arra, hogy a fejét az enyémre hajtotta, hogy eltulajdoníthassam a másik, tőlem távolabb eső kezét és köröket, meg mindenféle mosolygós arcokat rajzolgathassak bele a körmeim hegyével.
-Nem kellene, hogy az legyen. De mégsem kerestük egymást valami ilyennel... -sóhajtottam lemondóan, lefelé konyuló szájat rajzolva a tenyerében lévő emoji-nak.
-De amúgy!!! Ez tuti a többiek hibja! Állandóan tesznek valami hülye nézést, vagy küldenek felénk valami fura megyjezést, mintha nem lehetnénk csak úúúúúúúúgy jóban, nem? -emeltem el róla finoman a fejemet, hogy kérdőn a tekintetét fürkészhessem a sajátommal.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptySzomb. Okt. 14, 2023 4:01 pm

- Hála az égnek egyébként. - örülök, hogy Azi és Peter jól kijönnek egymással. Az elején azért féltettem a kedvenc pizzafutárunkat, de azt látom rajta, hogy jól érzi magát közöttünk, ami a legfontosabb. Aziel időnként nehéz eset, de Peter-nek sikerült megragadnia valamivel a jó arc oldalát. Ha széthúzás lenne, nem működhetnénk.
- Neeem. Egy: Te vagy a hiper édes. Kettő: Ki kell ábrándítsalak, Evi. Mások nem ilyenek. A legtöbben nem. - te tényleg komolyan ennyire naiv vagy? Nem lehetsz... különben a világ kicsinál.
Meglepett az arcon csókolós húzása, de inkább elengedtem a dolgot, mielőtt túl sokat agyaltam volna rajta, miközben valójában semmi jelentősége. (???????????)
- Párszor. De szeretem hallani. - szóval valószínűleg nem tudod elégszer elismételni, hogy én vagyok a legjobb.
- Majd hozzáfűzök valamit, ha szükséges. Hallgatóságnak egyébként is jobb vagyok, mint mesélőnek. Én sem biztos, hogy mindig értem, kikről vagy miről beszélsz, de ettől még nem kerül semmibe, hogy csendben végig hallgassalak. A túllicitálás nem szokásom. Ha a te gondjaidról beszélünk, legyenek azok a rivaldafényben. Aztán max cserélünk. És majd szólok, ha tehernek érzem, de szerintem ettől egyikünknek sem kell tartania. - nyugi, nem hagylak leesni, elkaptalak volna.
- Szóval szerinted halogatjuk? - részemről azt hiszem, szándékos. De mivel most itt vagyunk... már felesleges.
- Mi!? Azt hittem, a mumusok a pincékben laknak. - vágtam hozzá eltűnődő képet. Anno mind ezt tanultuk a Charmed-ből.
Bújkáló mosollyal próbáltam felfogni, amiket összehordott. Részben volt értelme, részben fogalmam sincs.
- Oké. Túl aranyos vagy, hogy vitába szálljak az érveléseddel. Egyértelműen jobb lesz, ha megvédesz. - fojtottam el egy nevetést.
- Hát nem... - hagyta el egy sóhaj a számat.
- Valahogy túl elfoglalt voltam azzal, hogy aztán több szabadidőm lehessen. Már ha van értelme ennek. Sima oximoron. Vaaagy paradoxon... mindegy.- sokat kell dolgoznom, hogy aztán idővel végre felmondhassak.
- De. - néztem vissza rá, állva a fürkésző tekintetét.
- De amúgy... ez is kit érdekel kategória, nem? Csak ketten vagyunk. Most sincs itt egyikük sem, akkor nem tök mindegy? Felesleges azzal törődni, hogy mások mit gondolnak. - mondta a megfelelési kényszeres lázadó.
- És te jól vagy? - váltottam témát. Mert az kiderült, hogy ő mindenkinek a szívén viseli a sorsát, másokkal nagyon törődik, de vele sem ártana.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Ezgif-6-f58735b2f6
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
258
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptySzomb. Okt. 14, 2023 5:29 pm




Remington&Evelyn



"csináljunk most inkább egy polaroid képet,
a digitális világban egy analóg emléket,
digitalizáljuk, nézzük meg hogy milyen lett..."


-Én is tudom, hogy nem ilyenek. -néztem rá hatalmas, szomorú boci szemekkel, lebiggyesztve az alsó ajkamat.
-De nem is akarok jóban lenni a legtöbb emberrel. Már... jobban megszelektálom ezeket. -elég kemény és sok leckét kaptam ezekről ahhoz, hogy ne akarjak mindenkiben csak úgy megbízni. De még mindig van hova fejlődnöm ebben.
Megérdemelt jutalom csókot arra, hogy ő szívesen meghallgat és bármivel kapcsolatban, nem csak akkor, ha valami nagyon jót magyarázok neki, hanem úgy... mindenről.
-Ha ilyeneket mondasz, egy párszor még biztos, hogy fogod is! Csak meg ne und a végére. -ráztam meg finoman a fejemet egy hitetlen mosollyal.
-Szerintem tök fontos meghallgatni másokat, mert akár tanulhatsz is egy-egy "hibájukból" vagy valami ilyesmi. Meg amúgy is jó, ha van, akinek elmondhatják, mi nyomja a lelküket. -ha már a legtöbben nem szeretnek szakemberhez fordulni, mert akkor őrültnek érzik magukat. Pedig jó dolog tud lenni, ha a megfelelőt fogod ki.
-Hát... ha nem is szándékosan, de olyan, nem? Már rég megbeszéltük, vagy... viszonylag régen, de az óta sem jutottunk el oda, hogy legyen belőle valami. Mintha a világ nem akarta volna, hogy kettesben maradjunk részeg mivoltunkban. Peeeeedig most is ez van és nem történt semmi katasztrófa. -pislogtam fel rá egy ártatlan, széles, lelkes mosollyal, majd gyanakodva fürkésztem a vonásait, közelebb hajolva hozzá.
-Vagy te szándékosan kerülted azt a szitut, Fellowes? -néztem rá megjátszott számonkéréssel.
-Mi?! Dehogy is!!!! A Harry Potterből megtanultuk, hogy a szekrényben laknak! -ciccegtem rosszallóan.
-A pince már lejárt lemez, az óta elköltöztek onnan és a molyok babérjaira törtek! -csak... ruha helyett embert esznek. Mindegy.
-Hééé!!! Ne nevess ki. Akarod te még, hogy ezek a spagetti karok körülötted legyenek és megvédjenek éjszaka. -feszítettem be nagy büszkén a nagy semmit a karjaimon egy elégedett mosollyal, de végül én is csak elnevettem magam.
-Nehéz ügy ez a szabadidő kérdés nálad. Olyan vagy, mint aki évek óta nem lazított és nem tudja, hogy kell... -fújtam ki a levegőt lemondóan, egy szomorú nézéssel egybekötve.
-De talán lassan minden a helyére kerül, és jobban lesz időd ilyenekre! Magadra is, meg másokkal dolgokat csinálni. Meg ott lesz Indy is, akivel akkor is lehet közös programunk, amikor csak fél órára érünk rá, de épp egy helyen vagyunk. Egy jó kutyasétáltatásra mindig kapható vagyok. -villantottam rá egy mosolyt.
Az alsó ajkamba harapva, oldalra billentve a fejemet hallgattam a magyarázatát arról, hogy felesleges azzal foglalkoznunk, mások mit gondolnak. Egy ideig még csendben fürkésztem a tekintetét az enyémmel, hogy aztán egy mosollyal bólinthassak.
-De, igazad van. Egyébként is törődjenek a maguk dolgával és magánéletével. Ez jól hangzik! Meg az is, hogy nem kerülni akartál, csak tényleg rengeteg volt a munkád. Mostanában ez már a második ilyen tévedésem. -gondolkoztam el a dolgon, a jobbom mutatóujjának a végét rágcsálva, de végül visszatértem ahhoz, hogy a tenyerébe rajzolgassak mintákat a körmeimmel, néha finoman végig húzva a tenyerétől az egyik ujja végéig őket.
-Én? Öaaaaaaammmm... jaaaaaa. Igazából én tényleg jól vagyok. Csak tele a fejem mások dolgaival. Itt van Lumie és a jelenlegi helyzete. A legjobb barátnőm valamiért egy negyvenes, nős pasiban találta meg élete beszélgetőpartnerét, akivel nem akart lefeküdni, csak mégis sikerült. Azt mondta neki, hogy keresni fogja, de nem tette, és nem tudom, hogy egy rohadék volt-e, vagy csak... nem tudom. Vár valamire. Meg ott van Mattie, Daisy barátja. Vagyis neki a bátyja. Amikor felköltöztem LA-ből, akkor találkoztunk vele, egy idősek voltunk, és nem ismertünk itt senkit, mert ő meg Franciaországból érkezett. Sebastian egy nagyon rendes, spontán, végtelenül jó arc srác volt, és baromira imádta az öccsét. Együtt voltunk egy ideig, de végül maradtunk abban, hogy barátok leszünk. Együtt csináltunk egy csomó mindent, de év eleje óta nem igazán beszélgettünk, az öccsével meg... hát vele van egy közös, paparazzós traumánk, ami miatt egyébként is kerültük egymást. Egyszer lefotóztak minket, és lehozták az újságokban, hogy én vagyok az új, random szőke lány, akivel a francia politikus fia kavar. Ez nekünk azért volt über gáz, mert hát mégis csak a bátyja exével hozták hírbe. De ez... mindegy is. Még nyár végén, ősz elején Mattie véletlenül hozzám menekült be az újságírók elől, és akkor mondta el, hogy a bátyja nem kerül, hanem kómában van. Nincs jól... nagyon nincs jól. -pislogtam fel Remy-re nagy, szomorú, kétségbeesett szemekkel.
-Lehet, hogy meg fog halni, legalábbis az orvosok lemondtak róla már. És még csak meg sem tudom látogatni, mert nem szabad. Az új asszisztensemnek nem győzöm elégszer hangsúlyozni, hogy számít, amit mond, és legyen több önbizalma, ha a véleménye mellett kell kiállnia, ettől nem fogok rá haragudni, sőt. Mallory egy nagyon rendes lány, de rá járt a rúd az elmúlt időszakban, és legszívesebben lefejelnék bárkit, aki csúnyán néz rá. Meg csak a szokásos, szar beleválasztásaim a pasikba, de ezeken túl amúgy tényleg tök szuper minden. Van egy csomó megkeresésem, itt ez a maszkabálos dolog is, a hobbim a munkám, így nincs miért panaszkodnom... -jegyeztem meg így a végére azért gyorsan egy zavart mosoly kíséretében, ahogy felemeltem a kezeimet.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptySzomb. Okt. 14, 2023 8:02 pm

- Azt nagyon jól is teszed. Kevesen érdemelnek meg téged... igazán. - mert valójában talán senki sem. Mindenkivel hihetetlenül kedves és segítőkész. Aki rá egyetlen rossz szót is tud mondani, az hazudik. És jó nagy seggfej.
- A-a. Soha! Az egófényezésből sosem elég. - húztam ki magam nagyképűen. Amúgy nem vagyok ilyen, de ki az a hülye, aki ne örülne neki!? Főleg... tőle.
- Mit is értesz pontosan katasztrófa alatt? - ezt azért tisztázzuk.
- Lehet. - vagy inkább biztos. Mondjuk letagadhattam volna a boldog tudatlanság jegyében, de... minek!? Fogjuk az alkoholra, vagy amire akarjuk. Most már tudni akarom...
- Te nem? - vontam fel a szemöldököm kíváncsian. Nekem ne mondja, hogy ez az egész csak rajtam múlott. Ő is bármikor bedobhatta volna, hogy na mikor ejtjük meg azt a baltadobálós vikingre ivászatot. Sőt. Az ő volt melóhelyes hazai pályája, illetve az ő vendégszobája.
- Elnézést kérek. Igazad van, Hermione. - néztem rá nagy szemekkel, mint akinek sikerült megvilágosodnia a mumus témában.
- Aljas rágalom! Én nem nevettelek ki. Csak... khm... furán köhögtem. Valami kaparta a torkomat. Biztos a whisky. Alig várom, hogy a védelmezőm legyél. Komolyan! Már látom is, hogy milyen jó kezekben vagyok. Ez a bicepsz egyszerűen lenyűgöző, kislány. - bólogattam elismeréssel, mellé széles vigyorral. A szél is elfúj, de próbálkozni lehet.
- Talán így van. - és már tényleg nem tudom, hogy kell lazítani. Elég találó és elgondolkodtató hasonlatnak tűnt.
- Remélem. - én is, hogy minden a helyére kerül. Hogy Indy is hamarosan itt lesz, és hogy Evi tényleg partner lesz a kutyaszitterkedésben. És azt is, hogy több időm lesz mindenre, ami jó.
- Hogy mi van!!??? - meresztgettem tányérméretű szemeket a csajra.
- Ezt mégis miből szűrted le!? Jesszus. Soha nem kerülnélek, főleg nem szándékosan. Ezt verd ki a fejedből, de sürgősen. Én is szeretek veled lenni. - vagy a franc se tudja már, hogy fogalmaztál. Imádod a társaságomat? Talán. Passz.
Végighallgattam azt a depresszív ömlesztvényt, ami vulkánként tört ki belőle, de már csak attól lelki sokkom lett, hogy passzív hallgatósága voltam az egésznek.
- Öööö... ooooké. Ez bárkinek sok lenne. Mint egy több részes, nyomasztó, sötét dráma sorozat. - már amit felfogtam belőle. Alig bírtam kibogozni, hogy ki kicsoda, kivel, miért, mikor, hol, hogyan... ki haldoklik, ki szül, ki szenved, kit kell megvédeni, ki szomorú. De ahogy elnéztem őt, leginkább Evelyn.
Közelebb húztam magamhoz, finoman, de mégis szorosan köré fonva a karjaimat.
- Asszem erre szokták mondani, hogy rád férne egy ölelés. - mert kb ez volt az első gondolatom.
- Sajnálom. Ezt az egészet és minden szereplőjét, és téged is. Ha bármikor bármiben tudok segíteni, csak szólj bátran. - simítottam végig a hátán néhányszor, az orromat a szőke hajába fúrva, beszívva az illatát.
- Amúgy.... te is olyan... megnyugtató vagy. - imádok veled lenni. Szinte az első perctől kezdve.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Ezgif-6-f58735b2f6
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
258
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptySzomb. Okt. 14, 2023 10:21 pm




Remington&Evelyn



"csináljunk most inkább egy polaroid képet,
a digitális világban egy analóg emléket,
digitalizáljuk, nézzük meg hogy milyen lett..."


-Édes tőled, hogy így gondolod. -néztem rá egy hálás, elvarázsolt, végtelenül ellágyult mosollyal. Sokat jelent, hogy éppen ő gondolja ezt rólam.
-Hát... szívesen polírozgatlak. -néztem rá egy vigyorral.
-Nem tudom... ha valamelyikünk parasztra issza magát? Nem szeretem a kötekedő részegeket. Vaaagy ha felestem volna a lépcsőn idefelé. Vaaagy ha túl barátságosra sikerült volna innom magam, vagy vetkőzősre. Gondolj bele, ha random elkezdtem volna lesztrippelni magamról a ruháimat. -az aztán katasztrófa lett volna a javából.
-Lehet. Sosem találtam alkalmasnak az időt, hogy ezzel zaklassalak. Ráadásul ahhoz, hogy valakivel ennyire leidd magad, kell egy bizonyos szintű bizalom, nem? -néztem fel rá kérdőn, felvonva a szemöldökömet.
-El van nézve, de csak most. -hümmögtem rosszallóan.
-Ugye, hogy ugye?! Tudtam én, hogy élvezni akarod az exkluzív védelmezői szolgáltatásomat!! Cseréééébeeeee, hogy lásd, milyen jófej vagyok, megengedem neked, hogy te is megvédj engem. -néztem ré egy hasonló vigyorral, finoman megbökdösve a karját jelzés értékkel.
-Szerencsédre találkoztál velem! Én majd sgeítek lazítani!! -húztam egy újabb lelkes, széles mosolyra a szám.
-Hát öhm... nem tudom. Persze amúgy is rengeteg munkád van, de megfordult a fejemben, hogy talán a random elrablásod a munkahelyedről a kollégáid előtt ilyen... too much húzás volt a számodra, vaaaaagy ilyesmi. Felejtsd el. -ráztam meg a fejem egy legyintéssel.
-Örülök, ha szeretsz velem lenni!!! Az érzés nagyon kölcsönös. -bár ezt már egy párszor szerintem mondtam. De elmondom én százszor is, ha kell!!
-Igen? -néztem fel rá némileg értetlenül és meglepve, amikor megszólalt. Én nem éltem meg ekkora nyomornak egészen addig, amíg ma meg nem kaptam Luana-tól az utolsó löketet ehhez, és túl nem csordult az empátiám pohara. Nagyon szeretnék segíteni mindenkinek, de egyszerűen nem tudok, és úgy érzem, hogy felsülök, mint barát, ha nem teszem.
Készségesen belesimultam az ölelésébe, lehunyva a szemeimet, hogy így élvezhessem a ruháján keresztül a teste melegét, az illatát, és csak simán a közelségét.
-Mhm, mindenképp. Meg már tudom, hogy kihez jöjjek random ölelésekért. -fészkeltem magamat még közelebb hozzá egy halvány mosollyal.
Elhúzódtam tőle, hogy a tekintetemmel a barna szempárt kereshessem, elgondolkozva, az alsó ajkamat rágcsálva nézve rá tovább.
-Örülök, ha így gondolod. Komolyan. Sokat jelent nekem. -húztam egy ellágyult, hálás mosolyra az ajkaimat, töretlenül fürkészve a szemeit az enyémekkel. Végül összeráncolt szemöldökkel másztam át rá, hogy a kezeim közé foghassam az arcát és így vizsgálhassam őt tovább.
-Nincsenek is bogár szemeid. -böktem ki végül a konklúziót egy sóhajjal.
-Azt hittem, hogy tök barnák a szemeid, de kiderült, hogy engem átszabtak... mi?! Átbasztak!! Van benne zöld is. -ráztam meg a fejemet amolyan "már a fényben sem bízhat az ember" címszóval.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptyVas. Okt. 15, 2023 1:18 pm

- Mindenkinek így kellene gondolnia. - Evelyn csodálatos lány. Csak jó dolgokat érdemelne.
- Ooooké. - inkább lapozzunk.
- Nem szoktam kötekedős seggfejre inni magamat. Inkább indokolatlanul jókedvűre. Vagy csak legszívesebben aludnék. Te pedig szerintem gyárilag alkalmatlan lennél rá, szóval én a helyedben egy percig sem tartottam volna ettől. - hogy valamelyikünk paraszt lesz a másikkal.
- Ne érts félre, de inkább nem akarok belegondolni. Csak hogy megtartsuk a határokat. - néztem végig rajta, amennyire lehetséges volt.
- Amúgy gyakran változol túl barátságos, vetkőzős lánnyá, vagy csak engem "fenyegethetett" volna ez a veszély? - valójában ez a nem mindegy abban, amit mondott.
Felvontam a szemöldököm arra a részre, hogy sosem találta alkalmasnak az időt a valhallás ivászatunkhoz. Szerintem ha ez valakit nem állíthat meg, az pont ő. A munkahelyemről is random elrángatott, és annyira azért nem zavartatta magát. Ejnye, Evelyn. Valami hihetőbb dumát is kitalálhattál volna.
- De. Egyetértek. Viszont én bízom benned. - szóval részemről ezzel nincs gond.
- Köszönöm nagylelkűséged. Legközelebb jobban figyelek az SVK órákon, tanárnő. Megígérem. - tettem a kezemet a szívemre, mint aki naaagyon komolyan gondolja.
- Jó. Áll az alku. - majd kölcsönösen megvédjük egymást a félelmetes mumusoktól vagy micsodáktól.
- Így legalább egyikünknek sem kell lámpafény mellette aludnia. - nem mintha terveztem volna. A sötétet szeretem.
- Egy piszok nagy mázlista vagyok. - bólintottam a szerencsés találkozásunkra.
- Nem-nem-nem! Dehogy! Az egy nagyon is jó húzás volt. Tök aranyos volt tőled. Mindig örülök neked. - a napom legjobb része volt, hogy a semmiből megjelent és képes volt elrángatni onnan.
- Rám és a random ölelésekre is mindig számíthatsz. - szorosabbra is fűztem, ahogy még közelebb bújt hozzám.
Ahogy aztán hirtelen mégis elhúzódott, kérdőn vizsgálgattam az arcát, a szemeit, önkéntelenül is leutánozva az ajakrágcsálását. Hitetlen mosoly kúszott a képemre, amikor "rám mászott", majd kijelentette, hogy nincsenek is bogár szemeim vagy micsoda. Mert hogy van benne zöld is. Meglepetés!??
- Hupsz. Lebuktam. - az egyik kezemmel végigsimítottam felfelé a combján, majd átkaroltam a derekát.
- Szólhattam volna, de úgy izgalmasabb, hogy magadtól jöhettél rá. Nem mindenki lehet ennyire közel hozzám. - a másikkal eltűrtem néhány szőke tincset, majd a tenyeremet az arcára simítottam.
- Igazából... senki.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Ezgif-6-f58735b2f6
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
258
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptyVas. Okt. 15, 2023 2:48 pm




Remington&Evelyn



"csináljunk most inkább egy polaroid képet,
a digitális világban egy analóg emléket,
digitalizáljuk, nézzük meg hogy milyen lett..."


-De ha a helyemben lennél, akkor nem tudtad volna, hogy te sem iszod magad kötekedőre, mert akkor nem a saját helyedben vagy, és nem lettél volna gondolatolvasó, mert én se nem se vagyok az! Látod?! Volt okom bizonytalannak lenni! Deeeee jó. Már nincs okom rá! –vontam le végül a tanulságot egy büszke, széles mosollyal. Látod?! Okos vagyok!
Esélyem sem volt visszakérdezni a határokra, mivel ő is feltett nekem kérdéseket, amikre elgondolkozva pislogtam rá, aztán megráztam a fejem.
-Ami azt illeti, nem. Barátságosra igen, amikor extra ölelgetős vagyok, de vetkőzősre, és úgy barátságossá… szerintem ez a veszély maximum téged fenyegetett volna. Szóval jobb is így. Tudod, határok! –mutattam rá a dologra, ha már egyszer ő jött ezzel az előbb, hogy nem akar belegondolni dolgokba. Akkor miért is beszélgetünk erről?!
-Én is bízom benned!! Csak… mindegy. Fura lett volna. –ráztam meg a fejemet egy „inkább hagyjuk a témát” nézéssel. Csak belezavarodok itt, aztán azt se tudom, mi történik. Ennél is kevésbé.
-Szuper vagy, én hősöm. A kislámpámat a másik szoknyámban hagytam. –húztam egy mosolyra a szám. Egyébként sötétben, és néma csendben alszom. Utálom, ha valami megzavar.
-Oh, de még mekkora! Nem mindenki élvezheti a felemelő társaságom ilyen mértékben. És nem is minden random srácnak mondok igent egy kávéra a közös liftbe szorulás után. Csak ennek. –néztem végig rajta egy elgondolkozó mosollyal. Törődöm másokkal, de nálam is vannak prioritások és sorrendek, hogy kik azok, akikkel többet, és kik azok, akikkel kevesebbet foglalkozom. Remy elég elől szerepel a listámon.
-Akkor jó, mert biztosan lesz még ilyen. Oh, és megrögzött szabályszegő vagyok, szóval a stúdiós beköltözésetek alatt sem hagylak békén. –pislogtam rá egy ártatlan vigyorral, ami hálás mosollyá szelídült, amiért mindig számíthatok rá is, meg a forró, kellemes, Remy-illatú ölelésekre is.
Végül elterelte a nagy szemezésről a figyelmem az, ahogy ő is elkezdte a száját rágcsálni, de hamar visszataláltam oda, hogy a barna szempárt fürkésszem és megállapíthassam, immár rajta találva helyet magamnak, hogy nem is olyan tipikus „bogár barna” szemei vannak. Én végig ezt hittem, és ő sem javított ki engem ezzel kapcsolatban.
Összehúzott szemekkel néztem rá, aztán érdeklődve, nagyokat pislogva követtem a szemeimmel a keze mozgását a combomon, amíg el nem érte a derekamat. Ettől az egész mozdulatsortól kirázott a hideg, és egy sóhaj kíséretében, akaratlanul is közelebb fészkeltem magamat hozzá az ölében.
A tekintetemet visszavezettem rá, ahogy eltűrte a hajamat az útból. Belesimultam a tenyerébe, a jobbom hüvelykujjával finoman simogatva az arcát, hogy aztán a balt a kézfejére fektethessem.
-Szeretem az izgalmas kihívásokat. –haraptam be az alsó ajkamat, egy pillanatra elidőzve a száján, aztán visszavezettem a tekintetemet a szemeire.
-És egyedi is szeretek lenni. Most nagyon megbecsülöm magam, hogy ennyire közel jöhettem hozzád. –támasztottam is meg a homlokomat az övén. Lehet, hogy nem is forró, hanem jeges zuhany kéne nekem lassan…


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptyVas. Okt. 15, 2023 6:45 pm

Csak bólintottam arra, hogy már nincs oka bizonytalannak lenni.
Aztán arra is, hogy vetkőzős barátságossá maximum csak az én társaságomban változna. Ezt akartam hallani. A határokat meg inkább hagyjuk.
Ő pedig a "fura lett volna" témával volt így, szóval nem is firtattam tovább a dolgot. Egyébként érdekelt volna, mit ért ez alatt, de nem fogok vele faggatózósat játszani. Főleg nem most. Egyikünk sem nevezhető józannak, ő végképp nem.
- Helyes. Előrelátó voltál. Mellettem nincs szükséged semmiféle kislámpára. Se. - viszonoztam a mosolyát.
- Igazán? Hát akkor elárulhatom, hogy én sem minden random lányt hívok meg kávézni. Liften kívül sem. Sőt. A sokadik összefutás után sem. Csak téged. - bár erre talán magától is rájöhetett. Elég időhiányos antiszociális vagyok. De vele mindig mindenben kivételt tettem, és mindig találtam szabad órákat, hogy vele tölthessem.
- Oh, hála az égnek! El is várom! - osztoztam a vigyorán, leszámítva az ártatlan részt. Inkább kicsit számító volt.
- Már most agyhalálom van, ha csak rá gondolok. - forgattam meg a szemeimet a gondolatra. Nem tartom kizártnak, hogy Rafe-val karöltve rászokunk a nyugtatókra Aziel és Peter mellett. Vagy hozzájuk vadulunk.
- Mhm-hm. Én is. - imádom a kihívásokat.
Megvártam, hogy végigmondja, amit még szeretett volna. Egyszerűen ez volt a tökéletes, kihagyhatatlan pillanat, és egyértelműen ő is akarta. Finoman húztam közelebb magamhoz, majd lassan, gyengéden megcsókoltam, ha hagyta.
- Te... akármilyen közel jöhetsz. - reagáltam így utólag a mondandójára. Ez volt a szünet, vagy a menekülési lehetőség, vagy nevezzük, aminek akarjuk. De ha nem élt vele, pár másodpercig még várakozón a barna íriszeit fürkésztem, majd újra megcsókoltam. Hosszabban, szenvedélyesebben, mint elsőre.
Az ujjaimat finoman, de határozottan a feneke alá csúsztattam, hogy felkelhessek vele a kanapéról, nem eresztve a forró, puha ajkait, amíg le nem raktam a konyhapultra.
- Most pedig igyál még egy kis vizet, és egyél pár falatot, aztán leszámolunk a queens-i házi mumussal. - csavargattam az ujjaimra néhány szőke tincset, átnyújtva neki a korábbról jól ismert poharat.
- Rád fér az alvás. És nem fogadok el "én se nem se vagyok álmos" és hasonló kifogásokat. - néztem rá aljas mosollyal.
Annyira aranyosra itta magát, hogy most már várom azt a valhallás duplázást.

Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Ezgif-6-f58735b2f6
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
258
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptyHétf. Okt. 16, 2023 9:08 am




Remington&Evelyn



"csináljunk most inkább egy polaroid képet,
a digitális világban egy analóg emléket,
digitalizáljuk, nézzük meg hogy milyen lett..."


-Jobb vagy, mint az összes kislámpa. Is. -mindennél.
-Aaaaw, ez nagyon cuki!! Akkor mi vagyunk a kivétel erősítő szabály, vagy... szabály erősítő kivétel? Mindegy. Örülök, hogy én voltam a kivételed. -bár valahol sejtettem, vagy csak... akartam, hogy így legyen? Amennyit dolgozik, nem csoda, ha nincs ideje ilyenekre, viszont én még ott is zaklathattam, ami szerintem nagy szó. Büszke is vagyok magamra! Biza!
-Uuugyan, jó lesz!! Lehet, hogy pont ez kell. Összezárva egy kicsit, hátha jobban megértitek egymást. Deee... majd küldök pár életmentő meme-et, meg mondjuk néha videóhívást, ha már nagyon nem bírnád. Pluuuusz úgy is be kell mennem, ha én csinálom a videótokat. -pislogtam rá egy szórakozott mosollyal. Én sem tudom amúgy, hogy fogják kibírni egymást. A pörgős Aziel-Peter és a nyugodtabb Rafe-Remy páros.
Várakozón pislogtam rá, miután kifejtettem neki amit szerettem volna. Nem igazán tudtam, mire számítsak, de erre valahogy... még annyira sem. Finoman a nyaka köré fontam a karjaimat, óvatosan simogatva az ujjaim hegyével a tarkóját, ahogy pár másodperc lefagyás után vizonoztam a lassú, gyengéd, végtelenül édes és akart csókját.
A tekintetét, a száját fürkésztem, amint megszólalt, az alsó ajkamat rágcsálva. Nem tudtam, vagy akartam volna megszólalni, csak egy hálás, lelkes, hitetlen mosollyal néztem vissza rá, amíg ismét meg nem éreztem az ajkait az enyéimen. Finoman belesóhajtottam és mosolyogtam a csókba, megérezve a felkelő mozdulatát. Szorosan köré fontam a lábaimat, hogy véletlenül se zakózzak le róla, kiélvezve az "utazás" minden pillanatát a kanapétól a konyhapultig.
Tátott szájjal néztem rá, amiért felhasználta a halandzsázásomat ellenem, egy hitetlen, rosszalló pillantás kíséretében.
-Jól van, Pottah, ezt megjegyeztem. -húztam le inkább a vizet, az egyik kezemmel finoman az oldalába kapaszkodva, hogy stabilabbnak érezzem magam a hátra döntött fejjel való ivás közben.
-De előbb még segítened kell nekem lehámozni magamról ezt a szűk hacukát. Ha csak nem az van, hogy ebben kell aludnom... -néztem rá teljesen komolyan, némi várakozással. Nekem mindegy, hogy itt, vagy valahol teljesen máshol, de muszáj megszabadulnom tőle. Megsüööööök.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptyHétf. Okt. 16, 2023 1:16 pm

- Sajnálom, professzor. Errefelé már csak így mennek a dolgok. - megvártam, amíg lehúzta a vizet, majd adtam neki valami rágcsát is, amit a szekrényben találtam. A célnak végül is megfelel.
- Hááááát... - néztem végig rajta lassan, elgondolkodva.
- Dehogy kell. - kegyelmeztem meg neki végül.
- Ránézésre is kényelmetlen lenne. - ő hordja, és én fuldoklom tőle.
- Szívesen segítek. Majd azért a látszat kedvéért megpróbálok nem túl lelkes képet vágni hozzá. De nem ígérek semmit. - pislogtam ártatlan vigyorral.
Ha megette azt az akármit, újra az ölembe vettem, csak most a konyha helyett a fürdőben raktam le ismét a szilárd talajra. Mivel vízivás közben a konyhapultról is képes lett volna lezúgni, jobb volt így.
- Ha kellek, szólj. Itt leszek kint. De előbb még... - segítettem neki levenni ezt a dögös, de gyilkos ruhát. Azt nehéz lenne megmondani, hogy rám vagy rá nézve volt-e veszélyesebb.

Reggel nem szívesen keltem fel mellőle az ágyból, de nem lehetne amúgy sem az örökkévalóságig húzni a dolgot. Ráadásul, ha egyszer felébredek, utána már úgyis csak jobbra-balra szenvednék, mert nem bírok visszaaludni.
Így inkább mégis a felkelés mellett döntöttem, legalább addig sem zavarom a "hippi lányt". Betakartam Evelyn-t, aztán áttettem a székhelyemet a konyhába.
Csináltam valami gyors reggelit, mert én személy szerint már hajnali négykor is hajlamos vagyok simán éhen halni. És főztem kávét is. Arra szüksége lesz Ms Tequila-nak. Közben csekkoltam az e-maileket a telefonomon.
Hírlevél. Spam. Ez nem tudom mi. Ez ráér. Ez meg...
- Pfff. Gratulálok, hogy sikerült visszaírni egy hónap után, seggfejek. - ráztam meg a fejem elhúzva a számat.
Aztán megpillantottam az érkezőt. Fogalmam sincs, hogy mennyi idő telhetett el, de csak remélhettem, hogy nem én ébresztettem fel valami zörgéssel. Nem állt szándékomban.
- Jó reggelt! - az alsó ajkamba harapva mértem végig őt.
- Gyönyörű vagy. - nem tudom, hogy amúgy ezt hangosan is ki akartam-e mondani, de már mindegy volt, szóval gyorsan címeztem mellé egy mosolyt is, miközben mentálisan visszatömködtem a kifolyt szemeimet a helyükre. Például. Többek közt.
- Jól van. Látom egyikünket sem vitt el a mumus. - vagy mi a franc volt.
- Hogy aludtál? Kávét? - tudom, hogy iszod, szóval csak egy igen/nem érdekel.

Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Ezgif-6-f58735b2f6
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
258
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptyHétf. Okt. 16, 2023 2:31 pm




Remington&Evelyn



"csináljunk most inkább egy polaroid képet,
a digitális világban egy analóg emléket,
digitalizáljuk, nézzük meg hogy milyen lett..."


-Aaaw, kaja. Imádlak, Remy. Amúgy is, de most még jobban!!!!! -néztem rá hatalmas szemekkel, egy hálás, ragyogó mosollyal fűszerezve. Eddig nem akartam, hogy a pia okozta önfeledt, kicsit kikapcsolt agyas boldogságom felszívódjon valami ehetőben, de már... nem kellett.
-Majd becsukom a szemem, hogy ne lássam az átlátszóan ártatlan arcodat. -imitáltam is gyorsan, és még a szemeimet is eltakartam, hogy biztos, ami tuti alapon, csak az ujjaim között leshesseki rá egy vigyorral.
Meglepve néztem fel rá, ahogy megint felkapott és átment taxiba, hogy aztán a fürdőbe vihessen.
-Ez igen, ha ezt tudom, már előbb berúgok melletted. -alapvetően nem szeretem, ha emelgetnek, vagy cipelgetnek, egyenesen gyűlölöm, de tőle azért szívesen elviseltem volna még párszor.
Hálás voltam a vetkőztető segítségéért, az alvós-fürdős kellékekért, és a józanító vízért is, ami a zuhanyzással járt.


Reggel, ami szerintem már inkább délelőtt volt, arra keltem, hogy már egyedül voltam. Még egy ideig megadóan fetrengtem a meleg, kellemes illatú ágyban, míg rá nem vettem magam, hogy ideje felkelni. Nem lehetek egész nap ágyban, főleg, hogy ez még csak nem is a sajátom volt, és szerencsétlen Remy nem tárolhat random a lakásán.
Felülve végig néztem magamon, a kellően, eleget takaró, ismerős illatú, nagy pólón, aztán a tekintetemmel a telefonomat kerestem. Voltak üzeneteim és még egy nem fogadott hívásom is. Gyorsan írtam egy-egy SMS-t Lumie-nak és Luana-nak is, kinek éppen mit, a helyzetnek megfelelően. Az újdonsült lakótársamat biztosítottam róla, hogy nem evett meg semmiféle... mumus. Míg a legjobb barátnőmnek azt, hogy ha élhető állapotban leszek, akkor átugranék hozzá, hogy beszélgethessünk. Neki is érdekes lehetett a tegnapja azokkal a bandákkal.
Csak sikerült kijutnom a hálóból, fél kézzel még mindig a szememet dörzsölgetve, hogy aztán a hang gazdáját figyelhessem egy álmos mosollyal.
-Mhm, jó reggelt! -bólogattam, elfojtva egy ásítást. Ahogy végignézett rajtam az alsó ajkába harapva, zavartan mosolyogva néztem vissza rá, pótcselekvésként egy kócos tincset csavargatva az ujjaim között.
-Mint egy másnapos rántotthús. De nagyon édes vagy, köszönöm szépen. -túrtam bele a hajamba egy hálás, lágy mosollyal, a csuklómról lehámozva a hajgumimat, hogy felkonytolhassam a szebb napokat is látott szénaboglyát a fejem tetején.
-De amúgy szerintem te mindkettőnk helyett jól nézel ki jelenleg... -mértem végig alaposan, elidőzve a vonásain.
-Ü-üm. Jó munkát végeztünk egymással. A legjobb kezekben voltál. De én sem panaszkodom. -lépkedtem közelebb hozzá, hogy végül leülhessek.
-Igen, kérek, köszönöm. Életmentő vagy. -bólogattam a kávé gondolatára hálásan.
-Jól. Tényleg! Nem csapott le senki, nem rúgott le, nem... horkolt, vagy lihegett a nyakamba. Szóval így egy fokkal elviselhetőbben akar leesni a fejem a helyéről. Nagyon jó volt... veled aludni. -vakartam meg a tarkómat egy zavart mosollyal.
-Neked is sikerült aludnod mellettem, vagy mégsem vagyok olyan jó hálótárs, mint azt mondták nekem? Ugye nem én rúgtalak ki korán az ágyból? -nem szerettem volna ezt a forgatókönyvet.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptyHétf. Okt. 16, 2023 4:00 pm

- Oh, tudnám cáfolni, de legyen, ahogy akarod. - saját maga helyett is jól néz ki, kár szerénykednie. Ha az én szemeimmel látná magát, nem lennének kétségei. De... jobb, hogy nem így van.
Megcsináltam a kávéját, amit aztán elé is raktam a reggelivel együtt, csatlakozva hozzá az asztalnál.
- Ha bármi mást adhatok még, csak szólj. - bár talán a kávé, és ha eszik valamit, kicsit segít.
- Vagy csak túl mélyen aludtál, hogy feltűnjön. - vontam meg a vállamat ártatlan mosollyal.
- De. Tökéletes hálótárs vagy. Nagyon jól aludtam veled. És nem. Teljesen magamtól ébredtem. Egyébként nem is olyan régen, szóval a korai jelző erős túlzás. - az alvás nálam elég speciális dolog. Imádok és tudok is, de minden szarra kényes vagyok. Viszont Evelyn megugrotta a megugorhatatlant.
- És... hogy vagy? - azon túl, hogy nem annyira akar leszakadni a feje, mint rossz alvással lehetséges lenne. És saját bevallása szerint olyan, mint egy másnapos rántott hús. Akármit jelent is ez.
- Mennyire emlékszel a tegnapból? - a többi majd annak függvénye.
Ez így most kicsit bonyolult lett. Muszáj megbeszélnünk, nem lehet csak úgy a levegőben hagyni, mert nem tudom, ő hogy van vele, de én biztosan azon agyalnék, hogy ő mit gondolhat, és mi a franc volt ez az egész. Aztán ott van még az is, hogy ma, alkoholos befolyásoltságtól mentesen hitelesebbek a szavai, a cselekedetei. Nem lehet már arra ráfogni, kimagyarázni vele. Nagyon nem mindegy, hogy szándékosan akarta ezt a dolgot, amit lényegében egyébként ő harcolt ki magának a félreérthetetlen gesztusaival. Az sem mindegy, hogy emlékszik-e rá, vagy csak valami piás faszság volt. Ezután elég kellemetlen vagy fura lenne együtt lógni, amikor csak ketten vagyunk. Biztosan én gondolom túl, de már csak ilyen vagyok. Várhatott volna mondjuk a kocsiig, amíg haza nem viszem, de... nem!
Evelyn fontos nekem, és nem szeretném, hogy ne legyen az életem része. Imádom a társaságát, a beszélgetéseinket. Szóval nem baszhatom el, hogy elbukjam a barátságát is. Túl sok volt már a baromságokból, a csalódásokból és egyéb pofára esésekből. Ezért nem is akartam már eleve belebonyolódni vele semmibe sem.
De... természetesen sikerült. Szép volt, Remington.

Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Ezgif-6-f58735b2f6
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
258
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptyHétf. Okt. 16, 2023 6:36 pm




Remington&Evelyn



"csináljunk most inkább egy polaroid képet,
a digitális világban egy analóg emléket,
digitalizáljuk, nézzük meg hogy milyen lett..."


-Köszönöm. -címeztem neki egy mosolyt a kávé+kaja kettősért cserébe. Életmentő volt tőle ez a gesztus.
-Áh, nem tudok olyan mélyen aludni, hogy ezekre ne keljek fel. -ráztam meg a fejemet határozottan, habár ez nem életem ötlete volt, így egy pillanatra összeszorított szemekkel simítottam a tenyeremet a homlokomra. Minden apróságra képes vagyok felriadni, de mellette egyáltalán nem ez volt, szóval ezt elkönyveltem egy óriási pozitív élménynek.
-Jajj, akkor jó!! Mármint... beszéltük, hogy mennyire kényesek vagyunk a másokkal való alvásra, és nem szerettem volna borzalmas első benyomást tenni ilyen téren sem. -ha kibírta velem egy ágyban, akkor kibírható lesz majd az út Indy-ért, vagy bármikor máskor, amikor ilyesmire kényszerülnénk, vagy...
-Öhm... hát... olyan vagyok, mint akin átment egy úthenger, szeretném megidézni a nagymamám szellemét a mumusok után, hogy segítsen az igazi, magyar húslevesével a másnapomon... az ágyad után fázom egy kicsit, a pólódban akarok meghalni, olyan kényelmes, és soha többet nem akarok ránézni sem a tequila-ra, annyit sikerült meginnom belőle. De jól, amúgy. Határozottan jobban, mint legutóbb, amikor leittam magam egy buliban. -bár az bánatos ivás volt, ez meg minden, csak az nem.
A kávémat kortyolgatva néztem rá, amikor feltette azt a kérdést, amit egyébként én is szerettem volna. Nem akartam úgy elmenni innen, hogy nem beszéljük át ezt az egészet. Nem szerettem volna elrontani a kettőnk viszonyát, hisz nem véletlenül tartottam magam ahhoz, hogy barátkozni szerettem volna vele. Mármint... először. Aztán meg minden alkalommal, amikor valakinek kifejtettem, hogy az, akitől én szeretnék valamit, tényleg csak barátkozni akar velem, meg, hogy az is lehet, hogy egyszerűen csak a nekem tetsző emberek szemében inkább vagyok haver, mint nő, mindig automatikusa ő jutott eszembe, újra és újra. De igazából sosem adta jelét annak, hogy másképp lenne, így jogos volt szerintem ez a felvetés a részemről. És igyekeztem így is kezelni, tegnap este is, csak aztán már... nem ment.
-Mindenre. -tettem le a kezemből a bögrét, hogy az alsó ajkamat rágcsálva figyelhessem őt tovább, a hatásszünet után megszólalva.
-A karaoke bárra is, és arra is, ami utána volt. Rafe meglepő táncára, Aziel sorozatos ajánlkozásaira, és a... csókunkra is. -néztem rá egy halvány, bizonytalan mosollyal.
-A te oldaladat nem ismerem, és nyilván nem fogok olyasmit rád kényszeríteni, ami szerinted nincs, vagy te nem úgy érzed, de én józanul is épp annyira vonzónak talállak, mint tegnap este. Sőt, igazából szerintem úgy, hogy nem látok belőled kettőt, még könnyebb eldöntenem, hogy melyik hozzád vonzódom. -haraptam be az alsó ajkamat egy aljas vigyor kíséretében.
-Ne haragudj... öhm... igazából a lényeg annyi, hogy egyáltalán nem az elfogyasztott alkoholmennyiség miatt viselkedtem veled úgy, ahogy, és nem csinálnék semmit másképp most sem, hogy kialudtam magam. Én... szeretek veled lenni, a beszélgetéseinket, és az egész lényedet. Nem szeretném véletlenül sem elcseszni a kettőnk közötti viszonyt... semmivel sem! Sz-szóval a lényeg, hogy el tudok vonatkoztatni ezektől, ha te bármit másképp gondolsz, vagy akarsz, vagy... valami. -haraptam inkább bele a kajámba, hogy megszüntessem az értelmetlen pofázásomat. Ezt most jól túlmagyaráztad, gratulálok, Evelyn.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptyKedd Okt. 17, 2023 1:37 pm

- Nagyon jó első benyomás volt. - lehet, hogy kényesek vagyunk másokra, de ezek szerint nem egymásra. Ami... jó.
- Sajnos a nagymamádat nem tudom megidézni, ami talán jobb is, mert az nagyon fura lenne. És az igazi, magyar húsleves receptjét sem ismerem, de a fázásodon éppenséggel segíthetek. - kerestem neki egy pulcsit és odaadtam, hogy felvehesse. Már csak az hiányozna, hogy megfázzon itt nekem.
- Az jó, ha jól vagy. - asszem.
Csendben figyeltem őt, minden vonását és rezdülését, a szemeit, miközben arról beszélt, hogy mindenre emlékszik. A csókunkra is.
Mosolyra húztam a szám arra a megjegyzésére, hogy könnyebb eldönteni, hogy melyik hozzám vonzódik, ha nem lát belőlem kettőt.
- Jogos. - bólintottam rá.
Aztán kifejtette azt is, hogy semmit sem csinálna másképp, mint ahogy tegnap volt. És még sok mást is, ami...
- Nem! - vágtam rá előbb, mint hogy egyáltalán rá gondoltam volna.
- Mármint arra nem, hogy ugyanazt játszuk, amit eddig. Nehéz volt és fárasztó. Nem kell, hogy elvonatkoztass bármitől is, mert én is ezt gondolom... vagy akarom... vagy érzem. Vagy mi a jó kifejezés rá. - nem vagyok jó az ilyesmiben. Főleg az utóbbi időben, de... ez most mindegy is.
- Végig azon voltam, hogy ne ronthassuk el semmivel, hogy aztán ki kelljen lépnünk egymás életéből, de... mi van, ha nem kell, hogy elromoljon? - persze ezt előre nem tudhatjuk, de ő más, mint mások. Nagyon is.
- A lényeg, hogy örülök, hogy ennek az egésznek semmi köze az alkoholhoz vagy bármi ilyenhez. - igazából csak ezt akartam hallani, hogy...
- Szóval... valamelyik nap találkozhatnánk. Csak mi ketten, mások nélkül. Mindegy, hogy mozi, vagy beülünk valahová, vagy mindkettő így ebben a sorrendben, csak töltsünk időt együtt. - és nem, mint barátok, akik között túl erős a kémia. Úgy voltam vele, hogy majd úgyis elmúlik... Ezt akartam gondolni. Akkor. De nem akarom, hogy elmúljon.
- Nem szeretnélek úgy hazaengedni... hazavinni, hogy ezt nem beszéltük meg, és nem állapodunk meg valamiben, hogy mikor találkozzunk legközelebb. Nincs több haveri program. - úgy értem, amikor csak kettesben vagyunk.
- Már ha... te is szeretnéd persze. - amikor tegnap elmentem arra a karaokés iszogatásra, nem úgy terveztem, hogy Evelyn velem alszik. Végképp nem, hogy megcsókolom, aztán másnap reggel még randira is el kell hívnom. Sőt... tegnap is még úgy volt, hogy csak barátok vagyunk, és ez így is marad. Hát ezt soha senki ne próbálja meg előre eldönteni, mert úgysem így működik. Az érzelmeket majdhogynem lehetetlen irányítani.

Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Ezgif-6-f58735b2f6
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
258
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn EmptyKedd Okt. 17, 2023 2:32 pm




Remington&Evelyn



"csináljunk most inkább egy polaroid képet,
a digitális világban egy analóg emléket,
digitalizáljuk, nézzük meg hogy milyen lett..."


Hálás voltam neki a pulcsiért, amibe azonnal bele is bújtam, élvezve, hogy egy jó pár fokkal kevésbé fázom így, mint az előbb, amikor csak simán a pólójában parádéztam a lakásban.
Meglepődtem a hirtelen "Nem!" kijelentésen, vagy... felszólításon, vagy nem is tudom, micsodán. Éppen ezért csak értetlenül pislogtam rá, nagy szemekkel, hogy lesz-e ennek folytatása, de szerencsére volt.
-Remy... nem szokásom random embereket lesmárolni alkoholos befolyásoltság alatt. Tudom a határaimat, és azt is, hogy részegen rengeteg hülyeséget lehet csinálni, ami aztán elront mindent, és ezt pont veled sosem akartam volna megjátszani. Az alkoholnak tényleg semmi köze nem volt hozzá, ez teljes egészében a te érdemed volt. -ráztam meg a fejemet határozottan, de egy mosoly kíséretében.
-Én sem szeretném, hogy bármi is elromoljon köztünk, de... nem hiszem, hogy megtörténne. -persze nem tudhatjuk, hogy mit hoz még a jövő, vagy az, ha engedünk annak, ahogy eddig látni akartuk volna a másikat és egymást, de végül is ha valamiért, akkor ezért azt hiszem, megéri. Ő annyival másabb, mint bárki, akit eddig ismertem, szóval attól nem félek, hogy idővel meggyűlölnénk egymást, vagy... természetesnek vennénk a másikat.
Felvont szemöldökkel, érdeklődve, enyhén félredöntött fejjel, az alsó ajkamba harapva fürkésztem a tekintetét, ahogy beszélni kezdett arról, hogy találkozhatnánk valamikor, csak mi ketten. Finoman bólintottam, mivel még tovább fűzte azzal, hogy nem szeretne úgy hazavinni, hogy ezt nem beszéltük meg egymással, amennyiben én is szeretném. Igazából nem így terveztem ezt az egészet. Úgy voltam vele még akkor is, amikor felajánlotta, hogy aludhatok nála, hogy ez tökéletes lehetőség arra, hogy megmutassuk, lehet úgy egy ellenkező nemű embernél aludni, hogy ne történjen köztetek az ég világon semmi, csak barátok vagytok. De igazából... szerintem mi sosem voltunk csak barátok.
-Nagyon örülnék neki, ha töltenénk időt kettesben nem csak úgy, mint haverok, vagy barátok. És a mozi-kajálás tökéletesen hangzik, imádnám. -néztem rá egy széles, boldog mosoly kíséretében. Attól függetlenül, hogy mostanság nem a legjobb tapasztalataim voltak pasik terén, valamelyikünknek képviselnie kell a nem túlgondoló oldalt is.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
» Cale & Shane || Home Sweet Home
» home sweet home
» Home sweet Home - Peter & Hale
» Kai&Gary - Home sweet home

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: