New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Owen Grady
tollából
Ma 09:49-kor
Owen Grady
tollából
Ma 09:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:23-kor
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
TémanyitásNo matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptyKedd Aug. 29 2023, 11:07




Eden&Evelyn



"Baby, I'ma have the best fuckin' night of my life
And wherever it takes me, I'm down for the ride"


Nem tartom magam a szó legszorosabb értelmében fotósnak, de nagyon szeretem. Én mindenféle művészeti tevékenységet imádok csinálni, legyen az tetoválás, rajzolás, festés, fotózás, vagy grafikai tervezés. Főleg, ha különleges dolgokat alkothatok. Vagy, ha különlegesek a modelljeim.
Még valamikor a tavasz folyamán eljött hozzám egy lány, aki szeretett volna tetováltatni, viszont egyedül nem akart volna eljönni, ami egyébként jobb is volt, mivel viszonylagosan nagy mintát szeretett volna. Nem örültem volna, ha baja esik, ha elájul hazafelé, így adtam a gondolatát annak, hogy hozott magával valakit. Már akkor is feltűnt, hogy mennyire gyönyörű csajt sikerült magával rángatnia, viszont amíg én a külsőjére figyeltem fel, ő arra, hogy fotózom is. Imádom a gyönyörű, különleges embereket, Eden pedig a nevében is az volt, így azonnal le is beszéltük, hogy majd a nyár folyamán egy parti, fürdőruhás fotózást beiktatunk nála. Végül nagy nehezen sikerült összeegyeztetni egy időpontot, a találkára.
-Hey! Hogy vagy? -néztem rá kérdőn, egy mosollyal fűszerezett öleléssel kísérve, ahogy végül a megbeszélt helyen és időben összefutottunk.
-Iszonyatosan jól nézel ki. -nyújtottam felé a karomat, hogy megforgathassam és minden oldalról alaposan szemügyre vehessem. Annyira szeretem a különleges, egyedi embereket.
-Nem tudom, mennyire vagy hangulatban hozzá, de arra gondoltam, hogy többféle fürdőruhában is csinálhatnánk képeket. -vontam fel a szemöldököm kissé bizonytalanul.
-Oké-oké, igazából csak szívesen öltöztetlek-vetkőztetlek, bevallom. -emeltem fel a kezeimet megadóan, egy félmosollyal kísérve. Annyira nem ismerjük egymást, de arra már rájöhetett, hogy a humorom elég fura tud lenni.
-Szóóóval... hogy legyen? Vízben, a parton? Vagy itt, ott is?


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Eden Lennox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptyKedd Aug. 29 2023, 12:13


evelyn and eden

She is whiskey in a teacup.
Az élet azokról a lehetőségekről szól, amiket két kézzel megragad az ember és él velük. A mai fotózás pontosan egy ilyen program volt. Egy szerencsés véletlen folyamán ismerkedtem meg Evelyn-nel, hiszen magamtól aligha lett volna közünk egymáshoz. Tűiszonyos vagyok, így egy tetováló szalon nem igazán az a hely, ahol velem csak úgy össze lehet futni egy kellemes tavaszi délutánon. Még szerencse, hogy velem ellentétben a barátnőm nagyon is kedveli ezt a fajta művészetet. Félreértés ne essék. Ha nem rettegnék borzasztóan valószínűleg már én is régen varrattam volna a bőrömre, de őszintén be vagyok tőle tojva. Nekem pedig ne próbálja senki beadni, hogy nem fáj... láttam a képét közben.
Evelyn nem csak a tetoválásban mérhetetlenül tehetséges, hanem a szalonban kiakasztott képeiből kiderült, hogy fényképezőgéppel is hasonlóan nagy csodát tud művel és a kölcsönös szimpátiának köszönhetően pedig meg is beszéltünk egy nyári együttműködést. Nem szoktam modellkedni, de hülye lettem volna kihagyni ezt a lehetőséget arról nem is beszélve, hogy a csaj súlyosan dögös szóval én bármikor, bármennyi időt szívesen eltöltenék vele.
-Szia, gyönyörű! Jól, köszi. Te?-kérdezem egy hatalmas mosollyal az arcomon miközben megamhoz ölelem néhány másodpercre.
-Ne már.. elpirulok..-kuncogok, de a kezét fogva azért pördülök egyet a kedvéért. Igyekeztem azért odatenni magam, hogy jó legyen neki az alapanyag, amivel dolgoznia kell ma. Egy lépést hátrálok, hogy jobban szemügyre tudjam őt venni.
-Mondjuk.. lehet inkább nekem kellene fotóznom téged. Nagyon fullos vagy.-annyira az esetem a lány, hogy az valami hihetetlen.
-Hmm benne vagyok. Időm, mint a tenger, az energiám a plafonon... ééééés boldogan vetkőzök neked.-kacsintok rá szórakozottan. Kedvelem. Szabadszájú és provokatív. Ez pedig az egyik kedvenc kombinációm.
-Mehet mindkettő. Gondolom a parton, a homokban kezdünk, mert ha elkezdünk vizezni, akkor a hajamnak annyi és nincs visszaút.-pillantok körbe majd újra rá emelem a tekintetem. A sminkem vízálló, amiatt nem izgulok, de egyébként bízok az ízlésében, hiszen már láttam a munkáit.


BEE × OUTFIT




cold as hell
Yes, we are pond that has dried up A place nobody will come by

Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eden Lennox
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Tumblr_njprwbWlsp1qeibrpo1_250
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 5130512d0bbf7680f38c0483eaf0071b2df88972
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
he drives me crazy
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 79cef1e0dcb449f8d59f293ba4d5403b3a0e0435
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn B77f8944eabee13607633fca124cea7baccc0350
★ idézet ★ :
Thats a terrible idea..
What time?
★ foglalkozás ★ :
Professional wild card.
★ play by ★ :
Nicola Peltz
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn A48a15286e0ee7213e64226c7123aef2166739f7
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptyKedd Aug. 29 2023, 12:59




Eden&Evelyn



"Baby, I'ma have the best fuckin' night of my life
And wherever it takes me, I'm down for the ride"


Mindenkinek van az a típusú női celeb az életében, akiről úgy gondolja, hogy ha lennének másfajta hajlamai is, akkor tuti, hogy oda lenne érte. Nekem is van, és ha nem ismert, híres embert kellene választani, akkor szerintem Eden lenne az. Már az előző alkalommal is megtaláltuk a közös hangot, nagyon szép csaj, laza és szabadszájú.
-Istenien, mint mindig, köszi. Bár a tömegnyomort kihagytam volna. -forgattam meg a szemeimet egy mosollyal kísérve. Tényleg kell majd szereznem egy autót belátható időn belül. Nekem lehet, tényleg száraz kenyér-víz kombón kéne élnem.
Egy jót mosolyogtam az elpirulós megjegyzésén, de azért megpördült a kedvemért, így jobban szemügyre tudtam venni azt a fehér ruhát, amit viselt. Beszarás, mennyire jól áll neki.
-Szép próbálkozás, de ma te vagy terítéken. -haraptam be az alsó ajkamat egy zavart mosollyal, megigazgatva a napszemüveget a hajamban.
-Aaaaw, mondj még ilyen szépeket. De akkor ma az enyém vagy. -húztam egy széles mosolyra a szám, viszonozva a kacsintás gesztusát, ahogy végül felkaptam a hátizsákomat, hogy a kezébe adhassam.
-Nyugodtan szedd ki, ami tetszik neked belőle, és akkor azokban fogjuk csinálni a fotókat. Ott, abban a nagyon profi, összetákolt öltözőben át tudod venni őket. Ha bárminek a megkötésében kell segítség, csak szólj nyugodtan. -mutattam a kezemmel a paravánokból összerakott, strandokra jellemző "öltözőfülkére." Senki sem láthat be, én is itt vagyok, és aki mégis megpróbálja, azt tökön rúgom, akkor is, ha nő.
-Igen, én is erre gondoltam. Habár kriptonitom a vizes, kócos haj, szóval pár képet biztosan lövünk majd akkor is, ha már nedvességet fogtak tincseid. -néztem végig rajta alaposan.
-Illetve szerintem ebben a ruhában is csinálhatnánk pár képet. Túl szép, hogy kihagyjuk. -néztem rá várakozón, majd ha nem volt kifogása ellene, akkor nekiálltam az instruálásnak, hogy merre és hogy helyezkedjen. A sziklásabb területek tökéletesek lehetnek a tipikus, pózolós, lágyabb fotókhoz, míg a fürdőruhás-vizes verziók pedig a merészebb, szexibb vonalat képviselik.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Eden Lennox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptyKedd Aug. 29 2023, 14:55


evelyn and eden

She is whiskey in a teacup.
Evelyn valami brutálisan gyönyörű. Nekem egyértelműen az esetem, de szerintem neki csak egyszerűen ilyen közvetlen egy flörtölős a természete, ami nekem tökéletesen megfelel, hiszen így is kiválóan el fogunk tudni szórakozni együtt.
-Totál megértelek, mondjuk én el vagyok kényeztetve. Hoznak-visznek szinte mindenhova az ismerősök..-ez a legjobb abban, ha az ember olyan körökben mozog, ahol mindenki autóbuzi. Egy telefonhívásnyira van legalább 5 ember, aki boldogan pattan a volán mögé bármilyen okból kifolyólag.
Egy pördüléssel mutatom meg neki a mai választásom, ami úgy látom el is nyerte a tetszését, szóval máris értelmet nyert, hogy háromszor öltöztem át otthon mielőtt sikerült elköteleződnöm emellett a ruha mellett.
-Jó, nem bánom. De azért nem adom még fel, hogy becsábítsalak magam mellé majd néhány képre..-szerintem veszélyesen jól mutatnánk együtt.
-Hmm.. nincs ellenvetésem.-mosolygok rá.
Átveszem tőle a hátizsákot és azonnal ugrok is bele egy fejest, hogy kiválasszam ami tetszik. Találtam egy feketét, egy krémszínűt, zöldes becsillanással, egy fehéret és egy piros egyrészest.
-Ezek lesznek.-mutatom fel őket mosolyogva majd a tekintetemmel meg is keresem az öltözőt. Sosem voltan szégyellős, de így tényleg kényelmesebb lesz a dolog.
-Igen azt nem hagyhatjuk ki semmiképp.-bólintok néhányat egyetértően.
-A végén amikor már vizezünk csinálhatnánk olyat is amikor már csak az alsó rész van rajtam. Van egy srác, akinek megtekerném a fantáziáját néhány bevállalósabb képpel..-pillantok rá angyalian miközben feltárom előtte az ördögi terveimet. Szerintem ő ezt meg fogja érteni azért is mertem neki bedobni az ötletet.
-Oké, akkor még nem öltözök át.-bólintok és egyelőre vissza is rakom a fürdőruhákat.
Követem minden utasítását, igyekszem úgy helyezkedni ahogy kéri és próbálok nem hunyorogni a napfényben. Hamarosan már az első fürdőruhában állok előtte. Igazából nem sok időre volt szükségem ahhoz, hogy totál feloldódjak előtte és kicsit ösztönösebben találom meg a pózokat is, mert lassan elkapom a fonalat, hogy mik azok a testtartások, amikbe Evelyn gyakrabban beigazgat.


BEE × OUTFIT




cold as hell
Yes, we are pond that has dried up A place nobody will come by
mind álarcot viselünk
Eden Lennox
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Tumblr_njprwbWlsp1qeibrpo1_250
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 5130512d0bbf7680f38c0483eaf0071b2df88972
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
he drives me crazy
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 79cef1e0dcb449f8d59f293ba4d5403b3a0e0435
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn B77f8944eabee13607633fca124cea7baccc0350
★ idézet ★ :
Thats a terrible idea..
What time?
★ foglalkozás ★ :
Professional wild card.
★ play by ★ :
Nicola Peltz
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn A48a15286e0ee7213e64226c7123aef2166739f7
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptyKedd Aug. 29 2023, 16:41




Eden&Evelyn



"Baby, I'ma have the best fuckin' night of my life
And wherever it takes me, I'm down for the ride"


-Pffff, jó világ. Én épp spórolós időszakban vagyok, hogy megvehessem álmaim autóját. -biztos nekem is lenne olyan, aki cipelne, de nem szeretném kihasználni őket. A legjobb barátnőm sem ér rá mindig, a bátyám LA-ben van, Amanda sem ér rá csak úgy, Colint egyértelmű okokból nem kérném meg... így azért szűkül a kör.
-Hmm, csábító ajánlatnak hangzik ez a közös pózolósdi. Már csak az a kérdés, hogy ki fotóz majd minket akkor? -vigyorogtam egy jót ezen az egészen, de egyébként tényleg csábítónak hangzott az ötlet. Baromi jó képek készülhetnének, szerintem. Lehet, mégis csak bevállalom azt az időzítős fotózást.
-Tökéletes választások. -én is ezeket választottam volna a helyében. Mindegyik másmilyen, kellően bevállalósak, merészek, szexik, de egyikünk ízléséhez mérten sem hiszem, hogy too much kategóriás lenne.
-Okés, ez jó ötlet! Az ilyen sejtetős, félpucér, de nem kifejezetten konkrétumot mutató képek fantasztikusak tudnak lenni. Szívesen segítek neked elérni, hogy instant agyér,- és kangörcsöt kapjon tőled a srác. -villantottam meg egy cinkos, ördögi mosolyt a "terv" hallatán.
-Majd csinálj nekem képeket a fejéről. Már most imádom a srác képét, amikor meglátja a fotókat. -kihagyhatatlan.
Eden baromi hamar feloldódott a kamera előtt, így viszonylagosan gyorsan ment a munka, hamar sikerült ledarálni az első, a második, és a harmadik fürdőruhát is. Már csak a piros, egyberészes csoda maradt hátra, illetve utána majd a sima alsó részes, kihívóbb, pasi bolondítóbb képek.
-Oksa, lassan kész vagyunk. Arra gondoltam, hogy a munka után beülhetnénk valami közeli bárba meginni valamit. Egy kis szórakozás senkinek sem árthat. -már ha persze ő is benne van. Amíg a válaszára vártam, közelebb lépkedtem hozzá, hogy finoman kihúzkodhassam a haját, eligazgatva a tincseit.
-Csinálhatnánk a sima bikini alsós képek mellé párat törölközőben is, és akkor mindenféle formában izgató és fantáziamozgató lettél. Én tuti az államat kapargatnám, ha egy ilyen csaj nyomna a képembe hasonló képeket. -és instant meghalnék abban, hogy az agyam nem kap elég vért.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Eden Lennox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptyKedd Aug. 29 2023, 20:28


evelyn and eden

She is whiskey in a teacup.
-Mesélj! Mi is az az álom autó?-kérdezem kíváncsian. Nekem ugyan van jogosítványom és elég stabilan is vezetek, de összességében azt mondanám, hogy rettenetesen impulzív és türelmetlen vagyok a városi forgalomhoz. Szóval addig jó, amíg az anyósülésen intézem a zenét.
-Én nem értek hozzá, de nincs ezeken a szuper gépeken olyan időzítő, mint a telefonon?-kérdezem felvonva kicsit a szemöldökeimet. A telefonnál komolyabb fényképező még sosem volt a kezemben, hiszen az nekem már minden igényemet maximálisan kielégítette és ahhoz, hogy szórakozzak kifejezetten drága mulatság lett volna beszerezni egy ilyen gépet.
Egy széles mosollyal válaszolok a dicséretére. Szerintem ezek jól is fognak rajtam állni, de ha esetleg mégsem akkor majd választunk valami mást.
-Ahh, igen!-emelem diadalmasan a kezeimet az ég felé.-Tudtam én, hogy te leszel az én emberem ehhez a nemes feladathoz.-nem mintha szegény Rafe-nek túl sok pifenőt adnék, hiszen otthon is előszeretettel mászkálok olyan ruhákban amik nem csak sejtetik, de sok esetben meg is mutatják a dolgokat. Azt nem tudom, hogy mikor tudom annyira megfeszíteni az agyát, hogy végre elcsábítsam a tettek mezejére.
-Mindenképp! Szinte már most látom magam előtt ahogy a halántékán kidagad az az ér, miközben próbál higgadt maradni.-nevetek boldogan.
Könnyű Evelynnel együtt dolgozni, hiszen a rutinom hiányát ő bőven pótolja a tudásával, így pedig esélyt sem hagy arra, hogy akár csak néhány percig feszengjek előtte. A pózok és a ruhák egymást követik, a hangulatnak köszönhetően az egész leginkább csak egy kellemes délutáni szórakozásnak tűnik.
-Nagyon adom.-bólogatok mosolyogva miközben még egy kicsit félre is billentem a fejem, hogy meg tudja igazítani a hajamat.
-Evelyn! Tetszik ahogy gondolkozol. Nagyon jó barátnők leszünk.-vigyorgok rá. Nem esik nehezemre vetkőzni előtte, hiszen nem érzem, hogy rejtegetnem kellene magamat és még akkor is biztonságban érzem magam egy ilyen publikus helyen amikor már konkrétan csak egy törölközővel takarom el a legkényesebb részeket a homokban térdelve vagy éppen fekve.


BEE × OUTFIT




cold as hell
Yes, we are pond that has dried up A place nobody will come by
mind álarcot viselünk
Eden Lennox
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Tumblr_njprwbWlsp1qeibrpo1_250
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 5130512d0bbf7680f38c0483eaf0071b2df88972
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
he drives me crazy
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 79cef1e0dcb449f8d59f293ba4d5403b3a0e0435
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn B77f8944eabee13607633fca124cea7baccc0350
★ idézet ★ :
Thats a terrible idea..
What time?
★ foglalkozás ★ :
Professional wild card.
★ play by ★ :
Nicola Peltz
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn A48a15286e0ee7213e64226c7123aef2166739f7
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptySzer. Aug. 30 2023, 08:33




Eden&Evelyn



"Baby, I'ma have the best fuckin' night of my life
And wherever it takes me, I'm down for the ride"


-Egy 2004-es Chevy Corvette. Nagyon imádom az ilyen tipikus, amerikai izomautókat, és nemrég kaptam egy felajánlást, hogy segítenek megtanulni nem úgy parkolni ezekkel a nagyobb típusú autókkal, mint egy gyászbánat, szóval talán sikerül. -újságoltam el végtelenül lelkesen az álom autó dolgot. Ha nem töröm össze szegény Mustangot, akkor lehet rá esélyem, hogy vegyek egy Chevyt magamnak.
-A francba, lebuktam. -pislogtam ártatlanul.
-Van, egyébként, és állványt is hoztam, szóval megoldható, csak ez ilyen elvi baromság, hogy ágálok az időzítő ellen. -de sokszor felesleges, szóval igyekszem lazítani.
Egy jót mosolyogtam, majd nevettem azon, ahogy győzedelmesen megemelte a kezeit. Nem tudom, ki lehet az a srác, akit ennyire szeretne kiidegelni, de a helyében megbecsülném magam. Kevesen vagyunk ennyire bevállalósak, rámenősek és direktek. Ha ebből nem veszi a lapot, akkor sajnos lehet, hogy meleg az illető.
-Bármikor szívesen segítek megrontani másokat pár képpel. -húztam egy cinkos, aljas félmosolyra a szám. Tőlem sem állnak távol a hasonló húzások, bár zömmel inkább egy kapcsolatban.
-Oh, igen, a tipikus nem, nem nyúlok hozzá... erős vagyok és kitartó fej, amikor már vörösödik, már alig kap levegőt, és minden baja van. -bólogattam a mindenttudok bölcsességével. Mintha akkora mákos tészta lennék a pasik terén.
Örültem, hogy belement az italmeghívásba, ahogy annak is, hogy a törölközős képek ennyire elnyerték a tetszését. Gyönyörű lány, és szerintem megérné kihasználnia ezt, főleg, ha annak a srácnak a bosszantása, húzása a cél. Ha lúd, legyen kövér alapon.
Miután megvoltunk a törölközős képekkel, beadtam a derekamat a korábban emlegetett, közös képeket illetően, ledobva a shortot és a hálós felsőt a fürdőruhám fölűl. Én sem vagyok egy túl szégyenlős ember, ráadásul ezek tényleg jó képek lehetnek.

★★★★★★

-Okés, a vendégem vagy, kérj nyugodtan. -pillantottam a pultnál Eden-re, amint kikértem magamnak egy koktélt. Megvártam, hogy ő is így tegyen, majd felirattam a nevemre őket, mivel gyanítom, nem ez lesz az első és az utolsó pohár italunk.
-Na és... ki a rejtélyes srác, akit szeretnél elcsábítani a fotóiddal? Pasi jelölt, vagy csak egy magát nehezen adó srác, akinek élnie kéne a lehetőségekkel? Egyáltalán... van valami külön oka annak, hogy ellen akar állni egy hozzád hasonló bomba csajnak? -ha nem akar, akkor úgy sem válaszol a kérdéseimre. De ha előttem futkosna egy ilyen csaj, gyanítom otthon kényelmesen lenge cuccokban, én beledöglenék, ha nem érhetnék hozzá.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Eden Lennox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptySzer. Aug. 30 2023, 15:16


evelyn and eden

She is whiskey in a teacup.
-Huhh.. az egy súlyosan jó verda. Bahhh.. neked is a parkolás a gyengéd? Komolyan mondom ha csak meg kellene állni és kivenni a kulcsot akkor még én is szeretnék vezetni. Imádom a várost, de hogy sehova sem bírok soha leparkolni az nagyon gyász..-forgatom meg kicsit a szemeimet. Ha Rafe éppen nem ér rá, akkor biztos találok valakit, aki szívesen elvisz bárhova. Ha nem akkor az uber még mindig egy remek megoldás a számomra.
-Elhiszem... biztos nem az igazi, de azért instára kis tartalomnak jó lesz.-mosolygok rá. Nyilván ez nem lenne mindenkinek elegendő ok, de én rettenetesen szeretem gőzerővel pörgetni a média platformokat és szerintem nagy sikere lenne néhány közös képnek.
Nagy szerencsém, hogy nem csak partner a kacér terveimben, de még adja is a további ötleteket, hogy mivel lehetne még jobban növelni a sikerfaktort. Rafe ideges lesz. Remélem.
-Akkor már tudom kit kell majd hívjak ha legközelebb is megfordul ilyesmi a fejemben.-már pedig nem is kérdés, hogy nem ez lesz az egyetlen és utolsó ilyen húzásom.
-Az a legjobb!-a mosoly szinte le sem olvad az arcomról. Szinte már látom magam előtt az arcát és ez már most átmelengeti gonosz lelkem minden egyes szegletét.
Gyorsan és könnyen tudunk együtt dolgozni, fel sem tűnik, hogy már két órája lövi a képeket, miközben rajtam cserélődnek majd szépen lassan el is fogynak a ruhák. Már éppen kezdenék kicsit elfáradni, amikor végre ő is vetkőzni kezd és így el is készülhetnek azok a bizonyos közös képek.

-Na jó, de csak az elsőre.-lépek mellé a pulthoz. A hajam kissé kócos hullámokban kezdett el megszáradni és megint a fehér ruhámban vagyok amikor beülünk a bárba, hogy meglegyen a megfelelő zárása a mai napnak.
-Egy sex on the beach-et szeretnék.-pillázok a pultos srácra majd felülök az egyik bárszékre és Evelyn felé fordulok amíg ő is rendel.
Kérdésére nevetek egyet majd kicsit át is kell gondolnom, hogy hogyan is jellemezzem a kapcsolatomat Rafe-el.
-Ő a lakótársam. Mármint konkrétan az ő lakásában bérlek egy szobát, nem mellesleg pedig a főnököm is. Pasi jelöltnek nem mondanám, nem szokásom így lekötni magam és szerintem neki sem, csak egyszerűen hobbiszinten igyekszünk egymás agyára menni ilyen húzásokkal, mintha csak azt várnánk, hogy kinél pattan el a cérna. Ja és ráadásnak gyakorlatilag az egyik legjobb barátom szóval ezért nem olyan egyszerű a képlet.-magyarázom neki a jelenlegi állásunkat.
-Olyan a kapcsolatunk, mint egy több éves előjáték..-nevetek fel végül.
-Na de mesélj te is, ha nem titok.. van valaki, aki le bír venni a lábadról?-kérdezem kicsit megvonogatva a szemöldökeimet.


BEE × OUTFIT




cold as hell
Yes, we are pond that has dried up A place nobody will come by
mind álarcot viselünk
Eden Lennox
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Tumblr_njprwbWlsp1qeibrpo1_250
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 5130512d0bbf7680f38c0483eaf0071b2df88972
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
he drives me crazy
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 79cef1e0dcb449f8d59f293ba4d5403b3a0e0435
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn B77f8944eabee13607633fca124cea7baccc0350
★ idézet ★ :
Thats a terrible idea..
What time?
★ foglalkozás ★ :
Professional wild card.
★ play by ★ :
Nicola Peltz
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn A48a15286e0ee7213e64226c7123aef2166739f7
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptySzer. Aug. 30 2023, 17:44




Eden&Evelyn



"Baby, I'ma have the best fuckin' night of my life
And wherever it takes me, I'm down for the ride"


Egy hitetlen mosoly volt a reakcióm, amikor meghallottam a rendelését. Sex on the beach. Hát azt szerintem mások is adnák vele, de inkább nem akartam kommentálni, csak az idő közben elém rakott Mojito szívószálát kezdtem el finoman rágcsálni, miközben őt hallgattam.
-Azta. Jó… összetett egy kapcsolat ez. Mármint emberi kapcsolat, nem párkapcsolat. –ráztam meg a fejemet egy finom mozdulattal.
-A lakótársad, a „főbérlőd”, a főnököd, és a legjobb barátod is. Ez aztán a minden egyben dolog. Nem hangzik egyszerűen, de hát… minél többet vár az ember, annál izgibb lehet, ha végre megkapja azt a bizonyost, főleg, ha egy hullámhosszon vagytok amúgy. Minél hosszabb a várakozás, annál édesebb a csók, vagy mit szoktak mondani. –azt hiszem, valami ilyesmit. Nem igazán tudom, hogy ebben a helyzetben melyikük adja fel majd korábban. Mert amúgy ha ennyire húzod a másik agyát, hogy lépjen már, akkor valahol te már feladtad, nem? Mindegy is. De én a srác helyében tuti már kiugrottam volna az ablakon. Én túlságosan szeretem a testi érintkezést, és kb bármikor kapható vagyok a szexre, szóval nekem ez tényleg kínzás lenne a helyében. Édes kínzás, de nem tudom, képes lennék-e évekig húzni.
A kérdésére aztán beleittam az italomba, hogy átgondolhassam a választ. Végül is tény, hogy ismerek olyat, aki okos, kedves, figyelmes, jól néz ki, értelmes, intelligens, jó az ízlése, csak…
-Nem, nincs. Olyan szólóban nyomom, mint a kisujjam. –engedtem meg magamnak egy kínos mosolyt.
-Még az év elején ért véget egy kapcsolatom, így most nem is szeretnék senkit sem. Most a munkámra, a barátokra koncentrálok, aztán majd úgy is adja magát a többi. Nem akarok rágörcsölni semmire sem. Plusz elmondható, hogy még ha vonzónak is találnék valakit, szerintem végtelenül egyoldalú lenne a dolog. –vontam meg végül a vállamat egy mosoly és sóhaj kíséretében.
-Öhm… azt mondtad, hogy ez a srác főnököd. Mit dolgozol, már ha nem titok? –inkább lapozzunk. Ez menőbb és jobb téma, mint a siralmas szerelmi életem. Már ha partner lesz a témaváltásban.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptySzer. Aug. 30 2023, 22:02


evelyn and eden

She is whiskey in a teacup.
Szeretem a gyümölcsleves koktélokat, főleg itt a tengerparton. Amikor a szokásos társaságunk kimozdul mindig töményezünk, de azzal lassan fel lehetne kergetni a falra. Most valami sokkal kellemesebbre és lazábbra vágyok.
-Ha nem lenne ilyen komplikált már rég megfektetett volna..-vonom meg egy kicsit a vállaimat és kuncogok egyet.
-Hmmm.. be fogja adni a derekát ebben biztos vagyok. Mostanában kezdtem el azt érezni, hogy lassan megtörik. Tudod sokan azt mondják, hogy ne akard személyesen megismerni a hőseidet mert csak csalódást okoznának... biztos vagyok benne, hogy Rafe sok mindent okozna a testemnek csak csalódást nem.-vonogatom meg egy kicsit szemöldökeimet. Tény, hogy egyre mocskosabban játszok és szerintem lassan megtalálom, hogy hol van Rafe tűréshatára. Amint ezt feltérképezem nyert ügyem lesz. Édes játszma ez és mivel közben mással is szórakoztatom magam így lehetőségem sem volt ráunni. Meg hát... valami isteni érzéke van a srácnak hozzá, hogy felborzolja a kedélyeket... bármikor.
Kíváncsian hallgatom amíg ő mesél nekem és iszok is néhány kortyot a koktélból, amit előtte alaposan elkevergettem. Igazából megértem őt. Van amikor az embernek szüksége van egy kis pihenőre kapcsolati fronton, bár én alapból nem vagyok az a típus aki elköteleződik. Jobban szeretek kalandozni..
-Jobb is ha magadra koncentrálsz. Amikor az ember szánt szándékkal keres egy megfelelőt, akkor még csak véletlenül se talál egy potenciális jelöltet sem..-ez mindig a sors fintora. Ha az ember nem akar senkit akkor persze állnak sorban a jobbnál jobb partnerek.
-A partnerekben merrefelé kacsintgatsz egyébként? Csak fiúk.. csak lányok? Mindenki?-kérdezem minden szégyenérzet nélkül. Én mindig mindenkivel teljesen nyitottan beszélek erről, ha valakinek ez kellemetlen akkor úgyis jelezni fogják nekem.
-Egy használtautó kereskedés és szervízben foglalkozok adminisztrációval és munkafelvétellel. Úgyhogy ha majd tényleg autóvásárlásra adod a fejed akkor mindenképp keress fel, mert lehet tudunk neked majd valami jót intézni.-meg egyébként zsebtolvaj vagyok és autólopással is előszeretettel foglalkozunk csapat szinten. Ezt persze már nem teszem hozzá. Még jó hogy van civil szakmám, amit fel tudok mutatni.
-Meg tanulok egyébként. A Columbián vagyok pszichológia szakon.-igazából még biztos csinálnék valamit, ha egy nap nem csak 24 órából állna. De így azt hiszem már kimaxoltam mindent.
-Neked a tetoválás a fő irányvonalad vagy van más is mellette?-érdeklődök kíváncsian.


BEE × OUTFIT




cold as hell
Yes, we are pond that has dried up A place nobody will come by
mind álarcot viselünk
Eden Lennox
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Tumblr_njprwbWlsp1qeibrpo1_250
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 5130512d0bbf7680f38c0483eaf0071b2df88972
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
he drives me crazy
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 79cef1e0dcb449f8d59f293ba4d5403b3a0e0435
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn B77f8944eabee13607633fca124cea7baccc0350
★ idézet ★ :
Thats a terrible idea..
What time?
★ foglalkozás ★ :
Professional wild card.
★ play by ★ :
Nicola Peltz
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn A48a15286e0ee7213e64226c7123aef2166739f7
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptySzer. Aug. 30 2023, 22:43




Eden&Evelyn



"Baby, I'ma have the best fuckin' night of my life
And wherever it takes me, I'm down for the ride"


-Akkor ő inkább a nem minden hős hord köpenyt típus, nem a kiábrándítós verzió. És amúgy én tényleg azt vallom, hogy minél tovább ácsingózol valaki iránt, akkor is jó lesz, ha nem lenne jó. Vagy mi. Meg szerintem ennyi idő után elviszi a vágy az egészet, és minden annyira intenzív, kiélezett lesz. Tuti megéri rá várni, én szurkolok, hogy megtörd ezt az ellenálló Rafe srácot. –villantottam rá egy cinkos mosolyt, a poharamat hozzáütve az övéhez egy koccintás elejéig.
A saját szerelmi, vagy nemi, vagy hívjuk bárminek, szóval azzal az életemmel kapcsolatban már ennyire nem tudtam izgalmasan nyilatkozni, mivel én jelenleg tényleg a sodródós voltam. Egyébként is futottam már bele pár csúnya pofonba, ami a randizást, a párkapcsolatot illeti. Nem vagyok buta, és aaaannyira azért naiv sem, de a jó természetemet előszeretettel használják ki mások ilyen-olyan okokkal. Kiábrándító.
-Igen, én is így gondolom. De amikor jól elvagy egyedül, akkor hirtelen meg úgy is jön olyan, aki tökéletes lenne. De mindegy is. Ezek kifürkészhetetlenek, és elég gyász, ha valaki nem képes egyedül lenni, folyton kapcsolatban akarna lenni, hogy valaki mellett ő is valaki lehessen. Ez kiábrándító. Attól, hogy kapcsolatban vagy, még nem szűnsz meg önálló személy lenni. Persze nem mondom, hogy nem lenne jó, de ez van. –ráztam meg a fejemet finoman, egy nagyobb kortyot magamévá téve az italomból.
-Hmmm… azt mondanám, hogy csak a férfiak felé. Csókolóztam már lánnyal, de nem igazán hatott meg. Nem volt sem beindító, sem semmi ilyesmi, de aztán ki tudja, lehet csak a körülmények miatt, vagy mert szórakozás volt. Eddig csak barátaim voltak, ez az, ami biztos. –nem szokásom zavarba jönni ilyenektől, és legalább már tudom, hogy neki sem. Szeretem a nyílt beszélgetéseket, amikor valaki tabuk nélkül képes rá. A szex pedig általában mindenkinél tiltólistás, főleg az, hogy ki kivel akarna nyálat és egyéb testnedveket cserélni.
-De ha már én kiteregettem a lapjaimat… csak ennyire, hozzám hasonló flirty a személyiséged, vagy minden térfélen játszol? –néztem rá kérdő kíváncsisággal. Ettől aztán nem lesz se több, se kevesebb a szememben senki, csak szerintem ez amúgy valahol egy elég sokat mondó dolog tud lenni.
-Aaaaw, ez szuper hír, köszönöm szépen!!! Ha megadod majd a címeteket, akkor, ha aktuális lesz, mindenképp bekutyagolunk hozzátok! –néztem rá hatalmas, csillogó szemekkel. Főnyeremény ez a csaj.
-Azta, komolyan?! Ez tök érdekesen hangzik! A pszichológia olyan sokrétű dolog. Szakosodni szeretnél majd valamire, vagy csak „általános” pszichológus leszel? –néztem rá kérdő kíváncsisággal a poharam mögül. Szerintem az emberi elme annyira izgi!!
-Neeem, a tetoválás csak hobbi, másodállás szint. Amanda segített nekem, amikor csináltam a képzést, és most nála dolgozom be, mint vállalkozó. Egyébként grafikus vagyok, és Melange of Art néven saját vállalkozást üzemeltetek. Kisebb-nagyobb cégek logóit tervezem, segítek nekik a közösségi média felületeikben, öhm… könyvek és CD-k, lemezek borítóit tervezem, portfóliókat készítek. Ez a fő irányvonalam. Elég sok embert lehet így megismerni. Üzletemberektől az írókon át a mindenféle más művészekig elég sokfélét. Nagyon szeretem csinálni, kislánykori álmom volt. –imádok róla mesélni, elvégre az én „gyerekem.”


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptyPént. Szept. 01 2023, 23:08


evelyn and eden

She is whiskey in a teacup.
-A próféta szóljon belőled!-emelem a kezeimet az felé, mintha még onnan is várnék egy áldást arra, amit Evelyn mondott. Életem egyik legdurvább élménye lenne csalódni Rafe-ben, hogy nagyobb a füst, mint a láng.
-Mindenképp írok neked, ha összejött a dolog, hogy végül tényleg megérte-e. Bár ha ő nem tud olyat adni az ágyban, hogy remegjen a lábam, akkor feladom...-nevetek fel. Őszintén nem szeretnék egy olyan világban élni ahol ennyi epekedés után egy szar a szex. Ha az lesz, akkor szerintem egy időre én is követem majd Evelyn példáját és kiveszek egy kis pihenőt párkapcsolati fronton. Van az úgy, hogy tényleg erre van szüksége az embernek. Egy kis "én idő".
-Bezzeg amikor úgy érzed, hogy készen állsz egy kapcsolatra az összes lelkes jelentkező felszívódik. Jól mondod. Baromi fontos, hogy az ember megtalálja az egyensúlyt. Mondjuk nagy a pofám... nem is tudom mikor hagytam, hogy valaki a barátnőjének nevezzen.-vonom meg egy kicsit a vállamat. Igazából az a legideálisabb, ha az ember megtalálja ami boldoggá teszi.. mindegy, hogy az a karrierje, önmaga, a kötetlen szex vagy éppen egy párkapcsolat. A nap végén mindenkinek önmagával kell elszámolni, úgyhogy  a saját véleményén kívül mással nem is kellene foglalkoznia.
-Vagy csak nem jó csajjal próbáltad.-kacsintok rá nevetve. A lányoknál ez egy sokkal természetesebb dolog, hogy kalandoznak egy kicsit a saját nemükkel még akkor is ha végül egy csóknál megáll a dolog.
-Is-is. Alapvetően szeretek az emberek idegein táncolni, de ezzel nincs feltétlen mindig hátsó szándékom. De bi vagyok egyébként. Szóval akárkinek a gatyájába jutok be örülök annak amit ott találok.-iszok egy kortyot a koktélból. Hobbiból flörtölök, hiszen erre nagyon sokan nyitottak, meg egyszerűen ilyen vagyok.
-Átküldöm majd üziben.-tényleg kedvelem a csajt úgyhogy szívesen segítek neki, ha már van rá lehetőségem.
-A kriminálpszichológia érdekelne, de nem biztos, hogy fogok bele ennyi energiát ölni, szóval egyelőre az általános részleg lenne a cél. Később még szakosodhatok, ha úgy alakul.-aztán a fene tudja lehet, hogy soha még csak a közelébe sem megyek a szakmának.. ki tudja?
Nagy csillogó szemekkel hallgatom miközben a szakmájáról mesél. Mindig nagyon kedveltem a tehetséges embereket és persze rettenetesen irigykedtem, hiszen az én kézügyességem a hálószobán és a sminkasztalon kívül minősíthetetlen.
-Le a kalappal.. komolyan. Ilyen fiatalon ilyen elszántan nekiindulni a karriernek. Gratulálok.-bólintok néhányat elismerően.
-Akkor majd téged foglak zaklatni, ha... ha igazából bárkire szükségem van mert ezek szerint te mindenféle embert ismersz.-nevetek egyet.


BEE × OUTFIT




cold as hell
Yes, we are pond that has dried up A place nobody will come by
mind álarcot viselünk
Eden Lennox
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Tumblr_njprwbWlsp1qeibrpo1_250
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 5130512d0bbf7680f38c0483eaf0071b2df88972
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
he drives me crazy
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 79cef1e0dcb449f8d59f293ba4d5403b3a0e0435
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn B77f8944eabee13607633fca124cea7baccc0350
★ idézet ★ :
Thats a terrible idea..
What time?
★ foglalkozás ★ :
Professional wild card.
★ play by ★ :
Nicola Peltz
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn A48a15286e0ee7213e64226c7123aef2166739f7
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptySzomb. Szept. 02 2023, 09:38




Eden&Evelyn



"Baby, I'ma have the best fuckin' night of my life
And wherever it takes me, I'm down for the ride"


-Helyes, most már muszáj tudnom, mi lesz ennek a vége! És nem a perverz részletekért, csak... jó lenne, ha azt kapnád, amit vársz, és amit szeretnél. -de inkább ne beszéljünk láb rengető szexről. Egy ideje már nem volt ilyenben részem, szóval nem tudom azt mondani, hogy szakértő lennék.
-Ugyan, ez nem ezen múlik, attól, hogy nem hívott valaki a barátnőjének, még lehetett... kapcsolatod. Vagy valami ilyen. Tök sok féle lehet két ember között a viszony. A lényeg a kölcsönösség, szerintem. A többi csak körítés. -az gáz, ha az egyik kapcsolatnak hiszi, a másiknak meg csak egy kis szex, meg valami barátság, de ha nem így van, akkor az tök jó. Aminek továbbra sem vagyok a híve, de van, amikor hiánypótló tud lenni, és álszent lennék, ha azt mondanám, hogy nem csináltam már ilyet még... anno.
-Igen, az is megfordult a fejemben. -nevettem fel ezen én is. Nem hiszem, de ettől még opció lehetne, hogy csak túl random és érdektelen volt az ember, aki a csókos partnerem volt. Egy fogadás, egy üvegezés, egy felelsz vagy mersz nem ugyanaz, mint amikor a pillanat hevében történik valami ilyen. Kivéve persze, ha eleve megvan köztetek a szikra. Akkor ezek mind veszélyesek lehetnek.
-Hmmm... mostantól ez lesz a kedvenc mondásom. -ráztam meg a fejemet egy hitetlen mosollyal.
-De egyébként ez valahol rám is igaz. Mármint a flörtölős rész. A személyiségem eleve olyan, hogy sokan azt gondolják, ki akarok kezdeni velük, pedig csak... kedves vagyok. Meg imádok magas labdákat lecsapkodni, és sajnos élénk a fantáziám, így a perverz beszólásokat is imádom. Bár vannak, akik két kézzel, baseball kesztyűvel, könnyű szerrel hárítják ezeket. -én imádom az ilyen jellegű adok-kapok játékot, és nem kell, hogy komoly legyen, de jó, ha van, aki partner benne.
-Köszönöm szépen!!! -villantottam rá egy ragyogó, lelkes, hálás mosolyt.
-Persze, simán tudsz később is specializálódni. De ez nagyon király! Szerintem a pszichológia nagyon-nagyon klassz szakirány! Én tök érdekesnek tartom az emberi elmét, de képtelen lennék tárgyilagos, külső szemlélő lenni, ehhez túl... emocionális vagyok. -vagy micsoda. Én értem, mit akarok itt kibrekegni.
-Köszönöm szépen! Nem mondom, hogy nem féltem belevágni, de szerintem jól döntöttem. Én nem vagyok beosztottnak való, szeretek a magam ura lenni, és a kötött munkavégzés nagyon nem az én asztalom. -ráztam meg a fejemet egy sóhajjal.
-Csak nyugodtan, bármikor szívesen állok a rendelkezésedre! Ha nem veszem fel, akkor majd visszahívlak. Szívesen segítek bármiben, ha tudok. -villantottam meg egy lelkes, széles mosolyt.
-Egyébként nem gondolkoztál azon, hogy hivatásos modellként kezdj el dolgozni? A különféle cégek, ügynökségek és újságok is tuti két kézzel kapnának utánad. -gyönyörű és egyedi külső, lehengerlő kisugárzás. Magas, karcsú, hatalmas, barna szemekkel, és telt ajkakkal. Főnyeremény. Inkább beleittam az italomba, amíg a válaszára vártam.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptyKedd Szept. 05 2023, 20:22


evelyn and eden

She is whiskey in a teacup.
Miért nem lehet minden lány ilyen? Gyakorlatilag alig ismerjük egymást mégis minden aggodalom nélkül beszélhetek neki ilyen dolgokról. Mármint nem mintha én ezeket túlgondoltam volna valaha, de mégis könnyebb ha a másik fél teljes mértékig partner az ilyen jellegű párbeszédben.
-Na végre valaki ezt mondja... komolyan manapság annyian szeretik beskatulyázni a dolgokat. Ha kapcsolat nélkül lefekszel valakivel szemrebbenés nélkül lekurváznak, de ha örökké kapcsolatban vagy akkor meg azt hiszik, hogy a függője vagy a másiknak. Miért ne lehetne csak úgy együtt létezni valakivel?-sokkal egyszerűbb ha az embernek nem kell folyton azon aggódnia, hogy vajon merre jár a másik. Örülsz ha keres, de nem szomorkodsz ha nem mert bőven van lehetőséged más fajta szórakozásra.
Persze se a szexnek, se a csóknak sőt még egy beszélgetésnek sincs meg az ereje ha a partnered nem megfelelő. Mondjuk az is lehet egyszerűen, hogy Evelynt tényleg semennyire se mozgatják meg a lányok, bár ebben azért erősen kételkednék.
-Igen, az a legrosszabb amikor ezt félreértik. Amikor csak önmagad vagy és máris azt gondolják, hogy kezdeményezel valamit..-megrázom a fejemet hitetlenkedve. Főleg amikor már látod, hogy a másik fejében elindulnak a fogaskerekek és onnantól kezdve végig hárítanod kell, hogy egyébként csak ilyen vagy és nem akarsz semmi extrát.
-Totál megértelek. Még nekem is lesz ezzel problémám szerintem, szóval lehet, hogy végül tényleg teljesen más irányba helyezkedek el. Bár tényleg kedvelem ennek az egésznek az elméletét, hogy mi hogyan épül fel az emberek fejében és lelkében. Melyik trauma mihez vezet... tényleg órákon át lehet boncolgatni egy-egy ember akár csak egyetlen problémáját.-talán túl lelkes is vagyok erre. Emberek személyes tragédiáiról van szó, de engem mindig megmozgatott a "miért?" kérdésköre. Ok és okozat. Szerintem nincs jobb annál amikor végre felszínre tudod csalni az egésznek a gyökerét.
-Igen ez látszik is rajtad. Elég domináns a személyiséged, hogy minden szempontból helytállj. Szerintem jól döntöttél. Szinte kicsattansz amikor dolgozol és már 2 külön szakterületeden láthattalak kibontakozni. Úgyhogy csak így tovább.-bólintok elismerően.
-Köszönöm.-küldök felé egy hálás mosolyt. Még tényleg lehetünk hasznosak egymás számára.
-Hát öööhhm... nyilván minden lány fejében legalább egyszer megfordul ez az életben, így én is eljátszottam a gondolattal. Még 16 vagy talán 17 évesen megpróbálkoztam egy válogatóval, de ott hamar kikosaraztak, mert a többi lány egyszerűen rutinosabb volt... ők úgy sétáltak magassarkúban, mintha azzal a lábukon születtek volna.. én meg olyan voltam mint Bambi a jégen.. és soha nem próbáltam meg újra.-vonom meg a vállaimat. Kortyolok egyet a koktélomból.
-Te modellkedtél korábban? Elég rutinosan mozogtál a kamera mindkét oldalán....-kérdezek vissza.


BEE × OUTFIT




cold as hell
Yes, we are pond that has dried up A place nobody will come by
mind álarcot viselünk
Eden Lennox
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Tumblr_njprwbWlsp1qeibrpo1_250
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 5130512d0bbf7680f38c0483eaf0071b2df88972
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
he drives me crazy
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 79cef1e0dcb449f8d59f293ba4d5403b3a0e0435
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn B77f8944eabee13607633fca124cea7baccc0350
★ idézet ★ :
Thats a terrible idea..
What time?
★ foglalkozás ★ :
Professional wild card.
★ play by ★ :
Nicola Peltz
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn A48a15286e0ee7213e64226c7123aef2166739f7
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptyKedd Szept. 05 2023, 21:06




Eden&Evelyn



"Baby, I'ma have the best fuckin' night of my life
And wherever it takes me, I'm down for the ride"


-Igen, pontosan!! Nem vagyok egy egyéjszakás lány, de ettől még tagadhatatlan, hogy nekünk is vannak szükségleteink. Ha egy srác fektet meg egy csajt, akkor az menő, a csaj meg egy ribanc. Miért?! Plusz én nem tudnék pl nyitott kapcsolatban élni, de ha valakinek ez a jó, és kölcsönös megegyezésen alapul, akkor nem kurva mindegy a szomszéd Anna néninek, hogy éppen mi történik?! Annyira felszínesek, idióták és kicsinyesek az emberek. –és sokszor irigyek, amiért neked megadatott, ami nekik nem. Ha szép vagy, okos, sikeres, nem egy trampli, buta liba, akkor te vagy a közellenség. Miért?! Mert adsz magadra?! Ez legyen a legnagyobb bűnöd az életben, de tényleg.
-Igen!!!! És utána jöhetsz azzal, hogy ne haragudj, nem akartam félreérthető lenni, csak kedves voltam, van barátom/barátnőm, ez a munkám. Olyan fárasztó és alaptalan feltételezések ezek. Miért gondolja egy random akárki, hogy azonnal fel akarom szedni. Olyan ez, mint a catcall a munkásoktól az utcán. Mit vár a seggdekoltázsos, pocakos bácsi, amikor épp odafütyül nekem egyet? Hogy majd ránézek kéjesen és odaszólok, hogy „ez az, vigyél be abba a… betonöntő árokba, te férfi.” Vagy… micsodát? –nevettem egy jót ezen az egészen, miután az erotikus imitálásom nem egészen sikerült túlságosan hitelesre, de annyira abszurd nekem ez az egész. Meg amikor valaki kieső szemekkel bámul, pofátlanul.
-Igen, meg szerintem ami másnak apróság, az is lehet valakinek egy életre szóló trauma, valami, ami torzít a személyiségén. Olyasmi, ami miatt megváltozik, magába zárkózik, vagy pont, hogy túlkompenzálósan lesz nagyon extrovertált. Nem is tudom… szerintem mindenkinek vannak traumái. –és ezeket nem merjük elmondani a hozzánk legközelebb állóknak sem, de segítséget sem kérünk, mert az szégyen. Nem kellene így lennie. Fontosnak kellene lennünk egymásnak annyira, hogy ne akarjunk titkokat, hazugságokat, és feszültséget abból, hogy valaki nem olyan, mint amilyennek hittük. Pedig nem is ismerjük egymást. Ha tudnánk a másik személyiségét, a személyiségtípusát, de még a horoszkópját is, sokkal érthetőbb lenne sok minden.
-Köszönöm szépen, nagyon sokat jelent, hogy ezt mondod. Imádom a munkám, és nem is tudnám csinálni, ha nem így lenne. Szeretek fotózni, tetoválni, alkotni. Imádom, amikor emberek kivirulnak az eredmény láttán, vagy ha mesélek nekik valami szakmait, akkor azon elcsodálkoznak. –jelent meg egy elvarázsolt, lágy, élettel teli mosoly az arcomon. Imádom a vállalkozásomat, az én szerelmem, így egész napokat tudnék róla áradozni.
-És nem is szeretnéd? Mármint újra kipróbálni magad. Engem gyakran kérnek fel olyasmire, amihez modellek kellenek. Gyönyörű vagy, karcsú, magas, tökéletes arányokkal. Ha érdekel, akkor szívesen szólok, ha legközelebb ilyen van. Persze pénzért cserébe! -nem puszira adják a kiflit a boltban.
-Öhm… igen, végül is így is mondhatjuk. Hobbiból szoktam modellkedni, ha az aktuális cég, amivel dolgozom, nem talál mást a helyemre. A tetkóimat annyira nem szeretik, de a smink elfedi, így azért van benne némi… rutinom. De nem vagyok profi, sosem tudnék az lenni. Jobban szeretek fotózni, mint azt, ha engem fotóznak. Viszont a mait nagyon élveztem. Jó, hogy rávettél arra, álljak be melléd. –címeztem neki egy mosolyt.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptyCsüt. Szept. 07 2023, 13:13


evelyn and eden

She is whiskey in a teacup.
-Hát na ez az. Mindenki úgy szeret ahogy akar.-vonom meg a vállamaimat. Manapság az emberek már túlságosan is szeretnek beleszólni mások szerelmi életébe, hogy bírálhassák a testi vágyakat. Szerintem ez mindenkinek a magánügye. Engem nem érdekel, hogy mások mit művelnek egymással, úgyhogy idegenek se akarjanak beleszólni az én dolgaimba. Bírálni aztán meg pláne ne próbáljanak meg.
A szám elé tartva a kezemet erőből nyelem le a korty koktélt, ami éppen a számban volt, majd hangosan felnevetek a hasonlatára.
-Jézus, majdnem megfulladtam..-nevetek tovább.-Jajj de jól mondtad... mondjuk szerintem akkor lepődnének meg a legjobban ha egyszer valaki beállna eléjük és azt mondaná, hogy "gyere rám..."..-vonogatom meg a szemöldökeimet, de még a gondolattól is kiráz a hideg.
-Duh.. persze. Mindenki sérült. Az a legkeményebb amikor a gyerekeket viszik terápiára a szülők, mert nem értik, hogy mi a baj, miközben az esetek 90%-ában ők a kiváltó okok.-a legtöbb felnőtt nem képes kezelni a saját problémáját, így már se erejük se kapacitásuk se tudásuk nincs ahhoz, hogy a saját gyerekeiket átsegítsék a nehéz időszakokon. Mondjuk már azt is értékelni kell, ha valaki beismeri, hogy egy szakértő közbelépésére van szükség. Ehhez szükség van egy elég magas fokú belátásra az elzárkózás helyett.
-Őszintén bevallom kicsit irigyellek is. Mármint úgy összességében a hozzád hasonló kreatív embereket. Úgy rajzolok, mint egy óvodás zsírkrétával, pedig biztos csodálatos érzés, amikor a belső gondolataidat a művészeten keresztül is ki tudod fejezni.-jó látni, hogy ilyen odaadással és szeretettel beszél arról, amit csinál. Ez keveseknek adatik meg, így mindig jó érzés, amikor valaki ilyennel van lehetőségem társalogni.
Kicsit elgondolkozva pillantok rá. Igazából már így is ezer felé vagyok, bár ez még soha nem tartott vissza attól, hogy még valamibe belevágjak.
-Tudod mit? Csináljuk. Ha bejön egy olyan munka, amihez szerinted passzolok, akkor már tudod a számom. Szívesen benne vagyok.-legalább ebben is kipróbálom magam újra. Az már kiderült, hogy vele könnyen tudok együtt dolgozni, ha úgy vesszük akkor ő már ki is próbált modellként, szóval ha ez még mindig nem vette el a lelkesedését az irányomba, akkor én boldogan vállalom máskor is.
-Látszott is rajtad, hogy nem először csinálod. Köszönöm, hogy bevállaltad a közös képeket. Szerintem nagyon jó buli volt.-mosolygok rá hálásan.
-Mi volt eddig a legérdekesebb munkád?-kérdezem kíváncsian.


BEE × OUTFIT




cold as hell
Yes, we are pond that has dried up A place nobody will come by
mind álarcot viselünk
Eden Lennox
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Tumblr_njprwbWlsp1qeibrpo1_250
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 5130512d0bbf7680f38c0483eaf0071b2df88972
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
he drives me crazy
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 79cef1e0dcb449f8d59f293ba4d5403b3a0e0435
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn B77f8944eabee13607633fca124cea7baccc0350
★ idézet ★ :
Thats a terrible idea..
What time?
★ foglalkozás ★ :
Professional wild card.
★ play by ★ :
Nicola Peltz
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn A48a15286e0ee7213e64226c7123aef2166739f7
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptyCsüt. Szept. 07 2023, 15:27




Eden&Evelyn



"Baby, I'ma have the best fuckin' night of my life
And wherever it takes me, I'm down for the ride"


-Jajj neee. Ezt most elképzeltem. -ráztam meg a fejemet, finoman simogatva le a libabőrt a karjaimon, amit az undor szült. Annyira abszurd, teljesen kész.
-Igen, bár tény, hogy manapság már senki sem figyel a másikra, ez a szülő-gyerek viszonyban sincs így. A szülő rengeteget dolgozik, a gyerek egész nap suliban van. Már nem játszanak együtt, nem beszélgetnek. Ha meg is kérdezik, mi volt a suliban, igazából nem kíváncsiak, és a gyerek ezért azt mondja, hogy semmi. Pedig lehet, épp akkor verték meg. De az már fél siker, ha szakértői segítséget kérnek. -még ha ők maguk nincsenek is ott ezeken az üléseken.
-Igen, én nagyon imádom ezt az érzést, de a belső gondolatokat sokféleképpen ki lehet fejezni. Fotókkal, írással, zenével, festéssel, rajzolással. De amúgy a sminkeléssel és öltözködéssel is. De... köszönöm szépen, ez nagyon rendes tőled. -villantottam rá egy hálás mosolyt.
-Jóóó!!! Mindenképp neked szólok majd. Eddig veled volt az egyik, ha nem a legkönnyebb együtt dolgozni. Köszönöm! -pislogtam rá hatalmas, lelkes szemekkel és egy hasonló mosollyal. Ha vannak állandó modelljeim, segítségem, úgy jóval egyszerűbb.
-Szerintem is!! Imádtam minden pillanatát. Ugyan már. Én köszi. -viszonoztam a hálás mosolyát.
-Fúúúúha. Hmmm... talán a nemrég kapott erotikus regény, aminek nem csak alkotóként vettem részt a borítójánál, hanem modellként is. De ha tetoválás, akkor azt hiszem az, amikor portrékat kellett felvarrnom valaki hátára. Realisztikusan tetoválni nehéz, így nagy kihívás volt, és érdekes volt a sztorija is ennek az egésznek. Talán ez. -de nem tudnám megmondani.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptyVas. Szept. 10 2023, 01:01


evelyn and eden

She is whiskey in a teacup.
-Igen.. már minden lerendeződik vacsoránál egy "Volt ma valami a suliban?" "Semmi" párbeszédnél. És akkor legalább azt feltételeztük, hogy összeültek vacsorázni a családtagok és nem mindenki magában eszik a szobájában vagy a TV előtt amikor éppen jól esik... Pontosan. Ha legalább a gyereket elhordják terápiára akkor legalább ő megtanulj kezelni az érzéseit. Lehet ezt nem is terápiának kellene hívni, hanem inkább fejlesztésnek. Alapvetően az emberek nem tudják kezelni azt ami felgyülemlik bennük, mert senki sem tanította meg.-én azt mondanám, hogy szerencsés vagyok ilyen szempontból. Egy olyan családban nőttem fel, ahol mindent meg tudtunk beszélni egymással. Fura, hogy pont az olyanok, mint az én szüleim kapták azt a sorstól, hogy nem lehetett saját gyerekük és örökbe kellett fogadniuk.
-Ebben igazad van, de hiába jó önkifejezés egy szépen összeállított szett vagy éppen egy csinos smink mégis más amikor minden érzelmedet ki tudod egy alkotással adni magadból... bár ezt pont neked nem kell magyaráznom...-felnevetek egy kicsit megingatva a fejemet.
-Ahhhww... túl cuki vagy velem... köszönöm..-még egy kicsit el is pirulok, pedig ez aztán rám egyáltalán nem jellemző. Szinte felfoghatatlan, hogy tényleg belevágok még ebben is, de őszintén szólva már most várom, hogy először megcsörrenjen a telefonom mert kellek Evelyn-nek egy munkához.
-Erotikus regény és te vagy a borítón... már mondhatod is a címet csajszi..-kacsintok rá.
-Tetoválóként biztosan hallasz azért meredek történeteket az emberektől.-kicsit elgondolkozva mérem végig a vonásait. Van aki így dolgozza fel a gyászt, a traumát és a veszteséget.... meg persze a boldog pillanatokat is elraktározhatják ilyen formában, hiszen biztosan fantasztikus érzés, amikor csak a bőrödre kell pillantanod és életed egyik legjobb élménye kacsint vissza rád örök emlékeztetőként.
-Egyébként.. csak kíváncsiságból.. mi a gyakoribb? A jelentéssel bíró tetoválások vagy a random fellángolásból elkövetettek... például egy Spongyabob?-érdeklődök felvonva a szemöldökeimet.


BEE × OUTFIT




cold as hell
Yes, we are pond that has dried up A place nobody will come by
mind álarcot viselünk
Eden Lennox
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Tumblr_njprwbWlsp1qeibrpo1_250
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 5130512d0bbf7680f38c0483eaf0071b2df88972
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
he drives me crazy
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 79cef1e0dcb449f8d59f293ba4d5403b3a0e0435
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn B77f8944eabee13607633fca124cea7baccc0350
★ idézet ★ :
Thats a terrible idea..
What time?
★ foglalkozás ★ :
Professional wild card.
★ play by ★ :
Nicola Peltz
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn A48a15286e0ee7213e64226c7123aef2166739f7
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptyVas. Szept. 10 2023, 10:38




Eden&Evelyn



"Baby, I'ma have the best fuckin' night of my life
And wherever it takes me, I'm down for the ride"


-Igen, ráadásul ha nőként akarsz érzésekről beszélni, ha kiadod, ami benned van, akkor hisztis picsa vagy, ha pedig férfiként tennéd ugyanezt, akkor punci. Ez annyira szomorú. Nincs abban semmi, ha ezekről beszélsz, sőt! Ha jobban odafigyelnénk egymásra, akkor sokkal, de sokkal jobb lenne szerintem az emberek közötti viszony, és a társadalom úgy amúgy. Annyira kiábrándító, hogy ez van, és olyan, mintha senki sem akarna tenni ellene. Meg amúgy sokszor az van, hogy hiába beszélsz a problémáidról, a másik fejben már a sajátjaival van elfoglalva, vagy épp egy adag mosást pakol be elméletben, meg ilyenek. Annyira nem figyelünk egymásra, hogy hihetetlen. –sóhajtottam lemondóan. Nekem szerencsém van, hogy a családom olyan, amilyen.
-Igen, teljesen jogos. Más rajzolni, festeni, zenélni, mint kreatív sminkeket csinálni, vagy mondjuk extrém stílusban öltözni. –az is sokat tud dobni dolgokon, és egyfajta művészet, de ettől még tény, hogy a képzőművészetek, vagy a zene egészen más szinten képes az önkifejezésre.
Csak egy széles mosoly volt a reakcióm Eden elpirulós hálálkodására. Szeretem, ha az emberek jól érzik magukat a kamerám előtt, ha örömet okozhatok nekik és felszabadulhatnak mellettem. Ő pedig tényleg nagyon szép, így mindenképp keresni fogom majd.
-Még egyáltalán nem biztos, hogy én leszek a borítóján. Van alternatív ötletem, így megszavaztatom majd. Van online szavazás is, illetve személyes felmérés, hogy kinek melyik tetszik. Ha gondolod, átdobom a linket és te is rá tudsz nyomni arra, amelyik szerinted jobb. –mi meg csak reménykedhetünk, hogy az alternatív verzió nyer majd.
-Igen, eléggé. Szeretek beszélgetni a vendégeimmel, már aki nyitott és vevő rá. Érdekes tud lenni, ha ki mit és miért varrat magára. –legalábbis szerintem. Sokan vannak, akiknek elég komoly traumáik vannak egy-egy tetkó mögött.
-A belemagyarázósak. Amikor valaki azt szeretné, hogy azt hidd, mély jelentéssel bír számára a minta, de csak megtetszett neki. Nem tudom, miért kell körítést kitalálni hozzá. Szerintem amúgy is jelent valamit, ha magadra varratod. Az is egy jelentés, ha szereted a virágokat, így magadra tetováltatsz egy rózsát. –vontam meg a vállamat hanyagul.
-Szerintem nem kell, hogy feltétlenül mély jelentése legyen, plusz ezek a jelentések megszülethetnek menet közben is, nem kell, hogy azonnal legyen neki.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptySzomb. Szept. 16 2023, 12:59


evelyn and eden

She is whiskey in a teacup.
-Egymásra sem de sokszor még saját magunkra sem... csak megyünk amíg bírunk aztán egyszer csak kiég a lélek és a test... onnan pedig tényleg nagyon nehéz visszajönni, hiszen veszettül sok idő, mire az ember feltölti az elemeit...-bólintok egyetértve vele. Tényleg nehéz manapság ez az érzelemkifejezés téma, hiszen mint sok mindenhez úgy ehhez is kell egy megfelelő partner.
-Zenélsz is?-kérdezem kíváncsian felvonva a szemöldökeimet. Amilyen kreatív ez a lány simán kinézem belőle, hogy még a zene is simán a komfortzónáján belül van.
Kíváncsian hallgatom amíg a könyvről beszél vagyis hát pontosabban a borítóról. Tényleg annyi oldala van ennek a lánynak, hogy az valami elképesztő.
-Milyen az az alternatív verzió?-kérdezem érdeklődve.
-Mindenképp érdekel a dolog és szívesen szavazok is, úgyhogy majd küldd és akkor rákukkantok.-mosolygok Evelyn-re.
Kicsit elgondolkozva pillantok rá.
-Gondolom akár könyvet is írhatnál a sok történetről amit hallottál... én biztos szívesen olvasnám, hogy ki, mit és miért akár magán viselni egy életen át. Meg annak is biztos megvan a maga tanulmánya, hogy milyen stílusban képzelik el... full realisztikus, skiccelt, színes, csak fekete... ezt órákon át lehetne boncolgatni...-kicsit talán jobban is lelkesedek a témára mint kellene.
-Komolyan?-emelem fel egy kicsit a szemöldökeimet meglepetten.
-Pedig azt gondoltam volna, hogy a mély jelentés a több... mármint természetesen az sem baj, ha valakinek csak tetszik valami... sőt... ékszerként is lehet egy szép tetoválást viselni... vagy azzal is elérheti a célját ha csak egyszerűen mosolyt csal minden áldott nap az arcodra.-kicsit megvonom a vállaimat.
-Én is biztos varrattam volna valamit, ha nem félnék haláson a tűtől... mondjuk anya lehet ki is tekerte volna a nyakam még akkor is ha már felnőtt ember vagyok.-nevetek fel egy kicsit.


BEE × OUTFIT




cold as hell
Yes, we are pond that has dried up A place nobody will come by
mind álarcot viselünk
Eden Lennox
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Tumblr_njprwbWlsp1qeibrpo1_250
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 5130512d0bbf7680f38c0483eaf0071b2df88972
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
he drives me crazy
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 79cef1e0dcb449f8d59f293ba4d5403b3a0e0435
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn B77f8944eabee13607633fca124cea7baccc0350
★ idézet ★ :
Thats a terrible idea..
What time?
★ foglalkozás ★ :
Professional wild card.
★ play by ★ :
Nicola Peltz
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn A48a15286e0ee7213e64226c7123aef2166739f7
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptySzomb. Szept. 16 2023, 16:19




Eden&Evelyn



"Baby, I'ma have the best fuckin' night of my life
And wherever it takes me, I'm down for the ride"


-Én? Jajj, neeeem. –ráztam meg a fejemet határozottan.
-Én csak barátkozom olyannal, aki tud zenélni. Nem igazán van zenei hallásom, legalábbis állítólag. Szeretnék megtanulni… mondjuk gitározni, de talán majd egyszer lesz lehetőségem rá. Illetve karaokézni szeretek, de nincs túl jó hangom. –egyszer talán szembe jön velem a lehetősége ennek is, ki tudja. Egyelőre a semmi és a mínusz végtelen között ez a fajta tudásom.
-Öhm… szívesen megmutatom. Szerintem jó megoldás lehet, mivel bele tudod látni, amit kell, de ártatlannak tűnik és nem kell vele bujkálnod a tömegközlekedésen, vagy ha átjönnek a szüleid, akkor a párnád alá tenni. –pillantottam Eden-re egy zavart mosollyal, aztán előkerestem a képet a telefonomon, hogy megmutathassam neki a befutó alternatívát.
-Köszönöm előre is a voksot. Remélem, az alternatív verzió nyer. –nincs bajom a fotózással, nem vagyok lámpalázas, szerepeltem már helyeken, de azért ez egészen más. Habár az arcom nem igazán, vagy csak részben van rajta, attól még olyan fura lenne egy erotikus könyv borítóján virítani egy „vad idegennel.”
-Igen, szerintem simán van belőlük annyi, hogy egy csokorra valóval össze lehetne szedni, de… sosem adnék ki ilyen könyvet. Persze értem, hogy ez csak elmélet és hasonlók, nem is feltételeztem rólad, hogy komolyan gondoltad azt, hogy adjak ki másokat, csak… emiatt nem tenném. Amiket ott elmondanak, aki hajlandó rá, az általában tényleg nagyon személyes. Van, aki egy hozzátartozó halálesete miatt tetováltat, van, aki erőszakot élt túl, fizikait vagy mentálisat. De olyan is van, aki sebhelyekhez, bőrhibákhoz tetováltat. Érdekes sztorik tudnak kikerekedni ezekből. –pislogtam magam elé elgondolkozva, aztán Eden-re emeltem a tekintetemet.
-Igen, szerintem ezzel mindenki így van. Én is így gondolnám, egyébként. Mivel ugye ez egy életre szóló minta, jó esetben. De amúgy teljesen igazad van abban, hogy az is elég, ha megmosolyogtat, vagy ékszerként viseled. ismerek olyat, aki utálta a combjait, de amióta tetoválva van, az óta teljesen beleszerelmesedett. Meg amúgy ez hülyén fog hangzani, de egy tetkó segíthet fogyni is. Van, ami csak feszes, vagy épp vékony testrészeken néz ki jól, egy lapos hason és fura lenne egy husisabb felület. Meg hát ugye nyúlik a bőr, deformálódik a minta, stb. –ez egy elég összetett dolog, de tök jó ösztönzés lehet.
-Hát igen, a tetkókat kevés szülő szereti a gyerekén látni, meg amúgy szerintem még mindig stigmatizált bizonyos körökben. „Jajj, olyan szép, tiszta a bőröd, ne csúfítsd el.” „Hogy fogsz kinézni idősebb korodban?” Mert ők nyolcvan évesen biztos kibaszott szépek lennének. –forgattam meg a szemeimet.
-Szóval tetoválásod nincs… csináltál valaha valami extrémebb dolgot a külsőddel? Vad hajfestés, piercing, ilyesmik?


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptyKedd Szept. 19 2023, 12:22


evelyn and eden

She is whiskey in a teacup.
-Egy indokolatlan karaoke partyt egyszer nyomhatnánk együtt. Mondjuk úgy, hogy elviselhető a hangom, de lelkesedéssel pótlom azt, ami sajnos nem született velem, hogy kiemelkedő legyen.-nevetek fel. Én ennél közelebb sosem kerültem a zenélés fogalmához, úgyhogy én teljesen megértem őt.
-Na muti..-húzódok hozzá közelebb és amikor mutatja a képet már értem is egyből, hogy mire gondolt.
-Értelek, ez tényleg egy jó megoldás lehet, bár a másikat még nem láttam, ha te ennek drukkolsz, akkor erre teszem majd a voksom, de nem ígérem, hogy nem mentem le a te dögös képedet az online szavazásos oldalról.-rákacsintok, de természetesen csak viccelek. Vagy nem...? Nekem sosem volt bajom se a meztelenséggel, se annak az ábrázolással. Ha egy ilyen jellegű könyvet láttam valaki kezében és pirulva olvasta, akkor én egy dolog miatt bámultam... hogy valahogy le tudjam lesni a címet.
-Jajj engedély nélkül semmiképp. Sok hasonló jellegű van, természetesen nevek, részletek kicsit megváltoztatva, meg természetesen az illető hozzájárulása minden esetben szükséges, amire persze teljesen elfogadható válasz a nem, hiszen van aki tényleg nem akarja másokkal megosztani a történetét.. vannak olyanok viszont, akik a kellő védelem mellett boldogan rábólintanak mondván, hogy hátha másnak ez segítség, hogy igenis tovább lehet lépni... gyakorlatilag bármiből.-persze ez mind csak elmélet.
-Hát azt el is hiszem, hogy ezért utoléri az embert a motiváció, hogy változtasson vagy éppen megtartsa az egyébként is szép alakját.-mondjuk én amondó vagyok, hogy mindenki csak magának akarjon megfelelni. Ha valaki boldog úgy, hogy van mit fogni, akkor nekem is tökéletesen megfelel, elvégre ki vagyok én hogy ebbe beleszóljak?
-Szerintem kibaszott menők a tetovált öregek. Csak rájuk nézel és tudod, hogy na ők aztán tuti éltek és szemen köptek néhány embert a 70-80 évük alatt.-bólintok néhányat elismerően.
-A piercing nekem nem bejövős, meg egyébként ugyanaz lett volna a probléma mint a tetoválással. Ájulok egyből a tűtől.. a fülem is csak azért van lyukasztva mert azt még babaként megcsináltatták. A hajamat meg sosem bántottam. Bár egyszer levágtam magamnak és azt nevezhetjük extrémnek, mert nem sikerült valami jól....-újra nevetek egyet.
-Neked volt valami nagy stílus kalandozásod?-érdeklődök.

BEE × OUTFIT




cold as hell
Yes, we are pond that has dried up A place nobody will come by
mind álarcot viselünk
Eden Lennox
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Tumblr_njprwbWlsp1qeibrpo1_250
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 5130512d0bbf7680f38c0483eaf0071b2df88972
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
he drives me crazy
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 79cef1e0dcb449f8d59f293ba4d5403b3a0e0435
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn B77f8944eabee13607633fca124cea7baccc0350
★ idézet ★ :
Thats a terrible idea..
What time?
★ foglalkozás ★ :
Professional wild card.
★ play by ★ :
Nicola Peltz
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn A48a15286e0ee7213e64226c7123aef2166739f7
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptyKedd Szept. 19 2023, 13:55




Eden&Evelyn



"Baby, I'ma have the best fuckin' night of my life
And wherever it takes me, I'm down for the ride"


-Jóóó!!! Nagyon király lenne! Imádom ezeket, és bármikor tudok tömeget oszlatni a hangommal. Nem igazán tudom eltalálni a hangokat… a tánc jobban megy. –jelent meg egy kínos mosoly az arcomon. De egyébként én ezt tök élvezem mindig. Lehetne ebből is csoportos programot is csinálni amúgy.
Egy jót nevettem ezen a lementős dolgon, majd végül félredöntött fejjel vizsgálgattam a vonásait egy pillanatra.
-Oh, átküldöm én, ezen nem múlik, akkor nem kell lekalózkodnod. Amúgy sem terveztem megtartani a képeket, miután lement a szavazás. –ráztam meg a fejemet egy mosollyal. Készültek már rólam fürdőruhás, törölközős, köpenyes képek, de ez az inkább meztelen, mint ruhás verzió nem az én világom. Meg a nyálfolyatós bizonyítékokat amúgy is el kell tüntetni. Lehet, nem mindenki értené a poént és szimplán közönségesnek, vagy ízléstelennek tartaná.
-És köszönöm szépen. Hogy szavazol, és arra szavazol, ami nekem kényelmesebb lenne. Ez iszonyatosan jófej dolog tőled. –kapott is érte egy fogvillantós, ezer wattos, hálás mosolyt.
-Igen, szerintem is sokat segíthetnek mások történetei olyanokon, akik kilátástalannak érzik a sajátjukat. Persze mindenkinek a sajátja a legnagyobb és legrosszabb, ez csak természetes, de gyakran adhat erőt, ha valaki a szar gyerekkor, a bántalmazó, toxikus kapcsolatokból is tovább tudott lépni és új életet kezdeni. Sokszor ezekben akkora erő van, hogy az ember nem is hinné, mennyit számít egy jó beszélgetés. A francba… most kedvem támadt megírni ezt a könyvet. –ráztam meg a fejemet egy jót mosolyogva, kiszürcsölve a pohárból a koktélom maradékát.
-Igen, szerintem néha jól jön egy kis extra motiváció, ha tényleg szeretnél magadon alapból is változtatni olyanban, amiben tudsz is. –én amolyan „maximumot kihozni magamból” típus vagyok, plusz amúgy is elég furán néznék ki ekkora magassággal nyolcvan kilósan. Jobb ez így. Megszoktam és szeretem is, szerencsémre egyébként sem vagyok hajlamos az elhízásra, és szeretek sportolni is.
-Igen, szerintem is!!! Róluk tudod, hogy vagányak voltak és tényleg élték a rendszerek elleni lázadó szellemet, vagy csak jól kimaxolták a szülőbosszantást. Annyira király!!! Meg az, hogy valaki öreg, nem egyenlő azzal, hogy nem lehet fiatalos, fitt, vagy mit tudom én. –én sosem akarnék ágyhoz kötött, lerobbant vén szivar lenni. Inkább a halál, de komolyan.
-Csak magadon nem bejövős, vagy máson sem szereted? –néztem rá kérdőn. Alapból a túl sok piercinget, a fültágítókat én sem szeretem, de például Colin esetében kifejezetten szexi volt a karika a szájában, vagy épp az orrában. De neki volt is hozzá egy olyan stílusa és kiállása, ami ehhez kellett.
-Fúha. Hát… piercingem nekem sem volt soha, és nem is szeretnék. De a hajammal szoktam kísérletezni, bár már egy ideje visszatértem a természetes szőkéhez. De volt már kék, rózsaszín, azt hiszem talán zöld, de nem vagyok benne biztos. Volt csíkosan színes, rövid, hosszú. Barna, fekete. Volt tépett, volt frufrum… öhm… göndör, egyenes. Naaaaagyon szőke és egészen piszkosszőke is. De alapból az a hajszínem, amit most látsz, ez a tényleg eléggé világos szőkés szín. –böktem a hajamra egy mosollyal kísérve.
-Mindegyikről vannak képek, ha gondolod majd megpróbálom elővarázsolni őket a legközelebbi, ezek szerint karaokés találkozásunkra. Amit amúgy akár csinálhatnánk baráti körrel is. Elhívhatnád főnöklegjobbbarátáldozatodat, és én is összecsődítenék pár barátot. Mit szólsz? –szerintem érdekes és poénos lenne. Nem kell csak a karaokéra korlátozni magunkat. Lehet inni, vannak ivós játékok.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn EmptySzer. Szept. 20 2023, 15:38


evelyn and eden

She is whiskey in a teacup.
-A karaokenak úgyis csak a szórakozás a lényege, de utána elmehetünk táncolni is.-vonogatom meg egy kicsit a szemöldökömet. Most rendesen odaáig vagyok meg vissza, hogy végre találtam valakit, akivel így meglehet mozdulni.
-Te leszel az új háttérképem.-kacsintok rá vigyorogva. Egyébként teljesen megértem őt, hogy nem akarja, hogy a teste ott legyen annyi ember kezében egy könyvborítón, úgyhogy egyértelmű, hogy arra fogok szavazni, ami neki kényelmesebb.
-Ne viccelj.. mi csajok tartsunk össze.-mosolygok rá bíztatóan. Olyan nehéz tényleg megbízható embereket találni, úgyhogy ha már ennyivel besegíthetek neki akkor én boldogan megteszem.
Lelkesedésére széles mosoly jelenik meg az arcomon.
-Szólj és besegítek. Még lehet, hogy később a diplomamunkámnál is fel tudnék használni ebből valamit.-hiszen ha már elkezdtem a sulit, akkor mindenképp megszerzem magamnak a papírt még akkor is, ha lehet, hogy csak egy fiókban fog porosodni mert sosem használom fel.
Egyetértően bólintok néhányat. Tényleg nagy testi és lelki segítség lehet az embernek egy ilyen jellegű változtatás a testen.
-Így van. A sírig kell nyomatni a maximumon. Mi például biztos, hogy kibaszott dögös és pörgős nagyik leszik.-emelem meg a poharam egy pillanatra majd iszok is néhány kortyot jókedvűen.
-Alapvetően másokon nincs vele bajom, de nem kifejezetten gerjedek rá, ha erre gondolsz, de nem kizáró ok, ha valakihez egyébként passzol. Volt egy csajom még Los Angelesben neki volt néhány, és iszonyatosan jól állt neki..-még visszagondolni is jó arra a lányra néha, főleg, hogy ő volt az első azonos nemű párom.
-Hűűűű... hát akkor nem kímélted..-nevetek fel és meg is érintem az egyik tincsét.
-Tök jól túlélte, bár nem tudom mikor kísérleteztél rajta utoljára. De így szöszin nagyon csini vagy az biztos..-végül hagyom kicsusszanni az ujjaim közül a haját.
-Mindenképp szeretném azokat a képeket látni. Olyan érdekes, hogy mennyivel másabb lehet az arca valakinek egy másik hajszíntől.-mosolygok rá lelkesen.
-Benne vagyok! Elhívom, egy jó buliban ő is mindig benne van. Legalább megnézheted te is..-egy széles vigyorral pillantok rá.

BEE × OUTFIT




cold as hell
Yes, we are pond that has dried up A place nobody will come by
mind álarcot viselünk
Eden Lennox
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Tumblr_njprwbWlsp1qeibrpo1_250
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 5130512d0bbf7680f38c0483eaf0071b2df88972
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
he drives me crazy
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn 79cef1e0dcb449f8d59f293ba4d5403b3a0e0435
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn B77f8944eabee13607633fca124cea7baccc0350
★ idézet ★ :
Thats a terrible idea..
What time?
★ foglalkozás ★ :
Professional wild card.
★ play by ★ :
Nicola Peltz
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn A48a15286e0ee7213e64226c7123aef2166739f7
TémanyitásRe: No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yeah, we danced on tabletops -Clementine&Evelyn
» The mirror's image, it tells me it's home time -Remy&Evelyn
» Long time since the last time - Levi & JJ
» Talk dirty to me. Matteo & Eden
» troublemaker, yeah that's your middle name || bae&lilia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: