New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Richard Sullivan
tollából
Ma 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Ma 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
TémanyitásI look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyVas. Okt. 08 2023, 18:00



I think I've seen you before... Oh, I've not, sorry

"If you're not stubborn, you'll give up on experiments too soon. And if you're not flexible, you'll pound your head against the wall and you won't see a different solution to a problem you're trying to solve." — Jeff Bezos



- Na megyünk? - Sáinz már nagyon be akarna baszni, alig adjuk le a mai melót, de már veri a seggét az aszfalthoz, hogy menjünk inni. Én a magam részéről nem vagyok ennyire elhivatott, azok után, hogy az elmúlt időszakban többször is szembe találkoztunk a mexikói bandával, ami egyet jelent azzal, hogy a mentőt is kellett hívni azokhoz, akik földön maradtak és nem tudtam elmenekülni az eset után. Természetesen magunkra utalok, mivel úgy tűnik, mostanság mindkét banda ráállt arra, hogy kevesebb civil áldozattal járjanak az ilyen „összefutások”.
Ettől függetlenül ránk nézve még koránt sem garantált, hogy még több ilyen közös italázást túl tudunk élni, úgyhogy jobb lenne lecsitítani a nicaraguai Sáinzot, vagy legalább fékezni a kedvét. A helyzet viszont az, hogy kell az alkohol az én szervezetembe is, mert annyi adrenalin gyűlik bennem össze egy nap folyamán, hogy azt valahogy csillapítanom kell és nem mehetek mindig haza úgy, mint aki egy éve nem dugott volna.
- Nem kellene megint a Dog & Duck-ba menni, vágod?
- Francokat nem, ne legyél már kislány! - dülöngél zsebre dugott kezekkel Sáinz úgy, mint aki már most be van állva, én meg taszítok egyet a vállán, hátha elesik.
- Elég gáz, ha csak egy jó helyet tudsz a városban ennyi itt eltöltött év után. -  Bár nem esik el, kettőt hátra lép a rasztás latino.
Újabban próbálok kísérletezni azzal, hogy hol van az aranyközépút az alkohol, a dugás és az erőszakos ordítozás között. Előbbivel magamnak ártok, másodikkal Domit terhelem túl, az utolsóval pedig a Toddal és Sáinz-zal alkotott triónk működését gyengítem, hiába szoktunk már hozzá mindhárman, hogy néha hangosan dobáljuk egymást a szarjainkkal. Szóval mérlegelek és azt, mondok, oké, legyen.
- Akkor megmutatom nektek a másik kedvenc helyem, megfelel?
Vigyorog, mint egy hülye, az éjszakában úgy virít a fehér foga a bőréhez képest, hogy máig megkérdőjelezem, hogy nem műfogsor-e. De ebbe már többen beleegyezünk, mert tudjuk, hogy Sáinz elég jó helyeket talált magának. Ezúttal pedig a bowlingos helyre visz minket, mi meg hagyjuk, hogy minden lezsírozzon, meg még fizesse is a piánkat. Ha már kislánynak nevezett, tegyünk is úgy, mint a hercegnők, nem?
Szóval hozzánk képest elég jó a hely, fel sem tudom fogni, hogy nem csapták még ki innen a srácot. Cigivel a számban engedem a bowling golyót útjára, hogy aztán két állva maradt bábut megünnepelve (vagy megsiratva, részletkérdés) térjek vissza a fotelbe az italomhoz. Röhögünk, elvagyunk, eldohányzunk a srácokkal meg még néhány csajjal, de az arányok nincsenek túl jól leosztva és még így is több a hím. Nem meglepő, hogy páran egyből rárepülnek az érkező csajokra, érkezzenek egyedül, vagy falkában.
Egyik ilyen alkalomnál már kezdek immunis lenni a sok hülyére, akik újra és újra lökik a szar dumájukat azt remélve, hogy egy éjszakára el tudják csábítani az érkező, vagy áthaladó csajokat, mire én oldalra fordítom a fejem és abban a pillanatban szíven szúr egy érzés, hogy hirtelen Domit látom meg. Nem az hökkent meg, hogy itt van, vagy itt lenne, márpedig miért ne lehetne itt, ha tudja, hogy hol vagyok, márpedig tudja, küldtem sms-t neki, hanem maga a tudat, hogy őt látom. Erre már én is felegyenesedek ültömben, pislogok kettőt, próbálok fókuszálni a sok tudatmódosító kábulatában, mire nagyon furcsa érzés lep el. Oliver viszont nekem ront, mielőtt még bármit is tudnék lépni, vagy mondani.
- Hallod, itt van Domi - Már el is kezd integetni bőszen a lánynak, hogy jöjjön közelebb, míg én tovább fókuszálok. – Helló Baby, itt vagyunk, most jön az új kör, akarsz gurííítani? – Be van baszva Oliver, pedig csak egy jó bowling párbajra hívja Domit a maga stílusában, erre a pontra viszont már összerakom a képet, elállok a fotelból és megragadom Oliver karját, hogy ne integessen, ne hívogassa, mert marhára nem Domi az, akit épp készülnek fizikailag is körülugrálni a srácok, mint a „család” részét.
- Fogd már be a pofád és ne igyál inkább többet! - Elengedem az alkarját és megindulok a lány felé, hogy kiszabadítsam ebből a félreértett szituációból. Sáinz közben nagyban tárja szét a karijait, hogy most mi a szar van, mert ő ezt már nem tudja követni, Todot nem láttam már egy ideje, a többiek viszont annyira nem ismerik Domit, hogy ittasan és bekápszizva összerakják a képet, hogy vagy ez egy random csaj, vagy pedig lehet van egy testvére. Ha nem ismerném a feleségem, én az előbbire gondolnék, így viszont eléggé célirányosan lépek oda Lotte-hez.
- Jól van srácok, le lehet kopni, oké? - könyöklöm arrébb a tagokat, akik szerintem még mindig Domit látnak benne és úgy vannak vele, hogy mivel itt vagyok, ezért nekik kotródni kell. Ami igaz, leszámítva, hogy ez egy eléggé másik szituáció, legalábbis nekem.
- Charlotte? - nézek az arára és szemeibe már vele szemben állva. Nem vágom, hogy mi van, ebben a pillanatban sem vehetem száz százaléknak, hogy ő az, de tudom, hogy New Yorkban van és nem hiszek a véletlenekben. A gond csak az, hogy én is annyira be vagyok állva, hogy örülök, ha egyenesen tudok járni. - Mi a faszt… vagyis, hogy mi jót csinálsz itt? -  Nem könnyű visszarázódnom a szép beszédhez a srácok társasága után, de mivel tudom, milyen közegből jött, ezért már csak azért is megpróbálok rájátszani és a jó kapcsolatok miatt kifigurázni, akarom mondani ápolni a családi viszonyt. Nyilván, ha tényleg Domi testvére akkor nem fogom szétszedni, de elsőre eléggé kellemetlen érzések tombolnak benne a sznob családját illetően és valljuk be, van is személyes tapasztalatom ezügyben.
BEE




If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyVas. Okt. 08 2023, 18:52

Tiger - Lotte
And then quietly, without you ever really noticing, someday is today. And then someday is yesterday. And this is your life.”
Megállok a mosdóban a tükör előtt és kénytelen vagyok fintorogni a képmásomat látva. Pedig eskü aludtam mostanában pár órákat. Igyekeztem. Talán kicsit sok meghívásra mondtam igent a héten és követve a sormintát, ugyanígy tettem ma is. Végtére is muszáj vagyok ismerősöket szerezni és az alkohol egy remek összekötő kapocs. Főleg mert az olyan baromira stabil valaminek gondolt házasságom is bedőlt, jobban mondva nem is volt mit átgondolni, csak kifelé vezetett az utam és még csak azt se tudtam mondani, hogy ne már. Jó óvodás gondolat volt azt hinni, hogy majd ő lesz valamiféle kiút az apám által generált és előre megtervezett labirintusból. Az élet nem ilyen és ő is csak leigazolta, hogy mindenki lelép. Kivétel nélkül. Mindegy, hogy kiről van szó és mindegy, mit gondolok vagy érzek én. Mindig úgy hoznak döntést, hogy engem nem kérdeznek meg róla. Mindenki kapja be igazság szerint. Mindenki. A világ is.
Denise W. jön be utánam és egyszerűen elrángat a merengés nyomorult perceiből. Igen, ezt otthon is tudom csinálni a lakásomon. Kár, hogy Minnie mouse fél nap után már elkezd hívogatni, hogy meghaltam-e. Néha igazán hagyhatná, hogy úgy tegyek. Már arra gondoltam, talán el kellene utazni. Megnézni a nyugati partot, de azzal csak elmenekülnék és ostobaság lenne a céget tekintve. Még annyira újak vagyunk ebben az országban, hogy ha én engedem el a gyeplőjét a semmiért. Különben is, mi az istenhez kezdenék akkor...úgyhogy magamra erőltetem a "minden fasza" tökéletes maszkját és visszamegyek a csajokhoz. Köztük legalább nem érzem úgy, hogy valamiféle csőlakó vagyok, aki mellett mindenki csak úgy el tud lépni.
Kint azért ledermedek a hirtelen széltől, de igazából rájuk bízom, hogy hová megyünk. Nekem teljesen mindegy, eléggé ellazult és ködös már az agyam ahhoz, hogy ilyen részletekkel már ne kelljen foglalkozni. Végtére is arra játszom, hogy jól érezzem magamat. Bár azért a bowlingnál kínosan elmosolyodom. Annyi közöm sincs hozzá, mint a jégkorcsolyához. Lehet mégis bele kellett volna szólni? Vagy legalább odafigyelni, hogy miről csevegnek a taxiban? istenem. Mindenesetre másokhoz akarnak csatlakozni és biztosítanak, hogy minden rendben lesz. Ha nem lenne sem számítana igazából, de a vodkaszódával a kezemben már igazából elértem a napi boldogság-limitemet, szóval játsszanak csak nyugodtan. Amíg meg nem böknek, hogy valami csapat pasas nekem köszönget. - De hát engem nem Dominak hívnak.. - azért vállalok egy alteregót, de kettő nincs és nem is volt. Ráadásul kezd gáz lenni, mert csak nem hagyják abba és azért egy nő díjazza, ha legalább a saját nevén szólítják meg. - Szerintem csak be vannak nyomva és kettőig se látnak. - legyintem le, hát gondolom létezik más magas, barna hajú nő ebben a városban. Szinte égeti a farzsebemet a benne lévő kis zacskó és nyilván megfogadtam, hogy ropppant mértéktartó leszek a kérdésben, de már kezdek ott tartani, hogy ez is a kit érdekel kategória. Legalább senki nem dumálhat bele, hogy mit csinálok. Szerencsére az egyetlen ember, aki igen, totálisan messze van innen. A másikat meg nem érdekelné, szóval..helló szabadság! Mennék a pulthoz, de elém áll egy idegen férfi és a Domi helyett ő a nevemen szólít. Hogy tessék? Végigmérem, pásztázom a vonásait, de kizárt dolog, hogy ismerjük egymást. Soha életemben nem láttam. - Elnézést, maga ki a fene? - hmmmfff a szofisztikált beszéd ilyenkor már nem megy, vagyis hát ha a világ nem fenyegetne örökké azzal, hogy kiborul a négy sarkából, akkor lehetnék mondjuk önmagam is. - Nem hiszem, hogy ehhez lenne bármi köze, de amint látja, társasággal vagyok. Elnézést.. - lépek el mellette, jobb lett volna, ha annak a valamilyen Dominak gondol ő maga is és akkor nem azon próbálna a béna agyam gondolkodni, hogy mégis honnan a fenéből tudja a nevemet. - Ha maga tudja a nevemet, a haverjai miért Dominak szólítanak? - kérdezem végül visszafordulva, majd a pulthoz megyek még egy vodkaszódáért, tessék hidratálás is van benne. Talán csak minimális rossz érzés van bennem vele kapcsolatban. Lehet, hogy csak látta a nevem az újságban, vagy a neten..ki tudja. Remélem nem valami bolond, aki az alapján azt hiszi, ismerjük egymást, vagy bármit tud rólam.
~ ohgod ~   ~
mind álarcot viselünk
Charlotte Dupont
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_p1smqe7qt41vimd59o2_250

I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl92uy05581rifr4k
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Portrait
★ családi állapot ★ :
S-i-n-g-l-e
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929xqHvN1rifr4k
★ idézet ★ :
“Fear never shows up and the party ends early.”
★ foglalkozás ★ :
Projektfelelős
★ play by ★ :
Astrid Berges-Frisbey
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929up9eb1rifr4k
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyHétf. Okt. 09 2023, 19:03



I think I've seen you before... Oh, I've not, sorry

"If you're not stubborn, you'll give up on experiments too soon. And if you're not flexible, you'll pound your head against the wall and you won't see a different solution to a problem you're trying to solve." — Jeff Bezos



Közelről amúgy már látszik, hogy azért nem ikrek, de a testvéri kapcsolat már beleégett annyira a szemembe, hogy az alkoholnak is köszönhetően nagy magabiztossággal szólítom le a lányt, akit már kellően szétszedtek a srácok. A szemeibe nézek és látom benne azt, amit keresek, azt a nézést, azt a milliárdnyi érzelmet, amit Domiban is látok. Hallgat a nevére, amit valószínűleg én tökéletes amerikai, enyhén arabos akcentussal mondok ki, pedig hallottam már a nevet Domi szájából, de már akkor tudtam, hogy sosem fogom tudni utánozni a franciákat. Most meg igazából mindegy.
Az sznobság egyből megcsap a válaszából, mégsem egy „te meg ki a fasz vagy” visszakezes tasli érkezik a pofám felé. És akkor arcul csap, ha nem is ő, de a valóság annál inkább. Feleszmélek, hogy tényleg Charlotte az, egy mondhatni családtagom, akivel most találkozok előre. És erről ő még mit sem tud. Csak ez a kibaszott magázás… ezt nem tudom könnyen lenyelni még tőle, egy gazdag család lányától sem.
- Ebben az esetben elnézést kérünk DuPont kisasszony, amiért mertük idetolni a pofánkat - kezdem nyálasan picsás hangon, de aztán ezt nem bírom sokáig tartani, hogy a végére újra a saját hangomon és stílusomban beszélek. A „kopj le, van pasim” dolog úgy tűnik akkor is nagyon él benne, amikor a semmiből szólítom nevén. De ezek szerint ezt már megszokta.
Néhány másodpercig hagyom, hagy menjen el mellettem, eközben viszont két ösztönöm is felébred a testemben, az egyik, hogy ha tíz évvel fiatalabb lennék, most lehet falhoz nyomnám és addig kóstolnám a testét, amíg el nem kezdi élvezni, amit csinálok. Ez annyira nem meglepő érzés, mert pontosan ezt éreztem Domi esetében is, aki kezdetekben pont annyira makacskodóan flegma volt, mint most a testvére velem és ez egyszerűen a gyengém. A másik ösztön pedig a saját arroganciám, ami által csak azért sem fogom hagyni, hogy bárki keresztül nézzen rajtam és csak úgy elsétáljon mellettem, miközben én elég feltűnően hozzá beszélek. Úgyhogy megfogom a felkarját és megállításra késztetem, meglehet, neki is pont ez volt a terve, mert nem az én erőm hatására fordul meg és teszi fel a milliárdos kérdést.
Reflexből nyögném ki, hogy Domi a testvére, de pár pillanat erejéig át kell futtatnom fejemben mindazokat az információkat, amiket meg akarok osztani vele. Pontosabban, amiket Domi beleegyezése nélkül akarok megosztani vele, hisz mégsem kellene kimondanom, hogy a testvére milyen néven ismert Amerikában. Ezek szerint erről nem tud Charlotte.
- Mert így becézik Célinet és elég részegek ahhoz, hogy eljusson a tudatukig, hogy talán van egy testvére is, aki véletlenül megjelent ott, ahol én. - A véletlent egyébként én is kellően kérdőre vonom, de ebben a szituációban teljesen mindegy, hogy véletlen, vagy valamilyen módon szándékos-e ez a találkozás. Elagyalok, megírjam-e Dominak, hogy itt a nővére, de abban maradok magammal, hogy jobb nem két hosszú és éles köröm között bokszzsákot játszani, úgyhogy vegyük úgy, hogy ez az én köröm most. Ők már úgyis találkoztak. Utólag majd megtudja, mi volt.
A barátnői felé nézek, esküszöm olyannak tűnnek, mint akik valami drámai mozzanatra várnának. De baszki, nem fogom megdugni, se megverni szóval foglalkozhatnának a saját dolgukkal, míg Charlotte a pulthoz lép, én meg mellette csúsztatom rá a seggem a bárszékre.
- Nem mellesleg, ne magázz, a rokonod vagyok és nem a papod. - Vagy nem tudom, kit szokás Franciaországban magázni, de nálam ez nincs rendben. - Ennek tudatában pedig igazán megihatnánk valamit ahelyett, hogy minden erőddel próbálnál lekoptatni. - Na nem mintha sokáig képes lennék arcon pörögni érte, ha nem akarja kihasználni ezt az alkalmat, nyilván nem fogok pityeregve a saját farkamat szopkodva toporzékolni.
Céline plusz rokon... ezekből már csak összerakja, hogy ki vagyok és talán nem kell szájbarágnom mindent. Kivéve, ha annyira balfasz, nincstelen, szerencsétlen, tetkós, füves arab állatnak tart, hogy egyszerűen nem tudná kinézni a testvéréből, hogy egy ilyen férje van az arisztokrata Matt után.
BEE




If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyHétf. Okt. 09 2023, 21:53

Tiger - Lotte
And then quietly, without you ever really noticing, someday is today. And then someday is yesterday. And this is your life.”
Érdekes, mert azt hittem nincs kifejezetten tömegarcom, bár jelenleg tömeg méretű alkohol és egyéb szintem kifejezetten van. Lassan lesodródom arról az útról, amin járnom kellene. Vajon engedélyezett apám részéről, hogy pihenőt tartsak és elmélázzak az árok mélyén egy kicsit, hogy aztán a földön kaparva vissza magam, újra pályára álljak? Kizárt. Sosem engedne egy olyan kitérőt, amivel magamat és az agyamat rombolom. Bár végeredményben két komoly kérése volt: ne menjek férjhez és ne legyen gyerekem. Az első gyakorlatilag újra teljesült, a másik pedig eléggé teljesíthető opciónak tűnik. Már pár éve megértettem, hogy mit vár el tőlem és leszámítva egy-két dolgot, azért jól tudok teljesíteni.
De ez a hét és a múlt hét...abszolút nem ez a kategória. Bár még egyik éjjel sem kellett idegeneknek hazacipelniük, szóval amíg a saját lábamon megyek, minden démonom csendben maradhat. Meg azok is csendben lehetnének, akik valami idegen nő nevén szólongatnak, hát nem győzök Denise-ék felé vállat vonogatni. Mit tudom én kik azok, ránézésre sem valami olyan kör, amivel én érintkezni szoktam. Ráadásul ők sem józanabbak nálunk, tehát ha valami Domi néven akarnak hívni, hát felőlem aztán...nem mintha reagálni kívánnék rá. Még egy italt, na azt kívánok, ha nem lépne be elém ez a pasas. Oh az affektáló seggfej, pontosan. - Nem én kértem, hogy szólítson le. Maradhatott volna a haverjaival. - tényleg próbálnám eltenni magamban a vonásait, de képtelen vagyok. Egyrészt nem forog igazán jól az agyam, másrészt meg biztosan nem ismerjük egymást. De abból, ahogy a vezetéknevem kimondja, világosan lejön, hogy valahol ezek szerint olvasott rólam, látott valami egyebet, mert franciának nem francia, azt ennyiből is leszűröm. Elegáns mozdulattal lépnék el mellette és valahol nagyjából egyszerre esik meg, hogy karon fog - hogy meri?! - és megfordulok, hogy kérdezzek, ha már ennyire pofátlan módon szeretne valamit a tudtomra adni. Már a nyelvemre gurul a lecseszés derűs paprikafelhője, de előbb szólal meg. Céline? Mi? - Vegye le rólam a kezét! - figyelmeztetem, mert hiába taszít teljes sokkba a nővérem nevével, azért...azért ne nyúljon már hozzám csak úgy. Létezik, hogy olyan kicsi ez a világ, hogy ezek a férfiak mind ismerik őt? Meg miért becézik Dominak? Mi ez a hülye...várjunk. Még lelnék is benne logikát, biztos megváltoztatta a nevét, hogy ne találják meg.
Most már tényleg muszáj kimennem a pulthoz, sőt egyre vadítóbbnak tűnik a gondolat, hogy elvonuljak a mosdóba azzal a kis zacskó kokainnal és legalább szebbé tegyem a világot, ahol egyébként baromira nem érzem most jól magamat. Célie neve úgy dobog a fejemben, mint egy légkalapács. Annyira meg akartam találni, figyelmeztetni, hogy apa nem adta fel a dolgot és rákattant az unokája kérdéskörre. De hát, tűt a szénakazalban..
Felülök a bárszékre és nyilván kiszúrom őt, az információt szórót, affektálót. Látom nem annyira szereti azt a szót, hogy "nem". - A ro.. - végig se tudom mondani a dolgot, annyira próbálom felfogni, megérteni azt, amit hallok. Tehát Célie párja, férje? Más magyarázat nem igazán lehet, mert kétlem, hogy az Aladdinos nagybácsim lenne, na meg túl fiatal is ahhoz. Szóval ez a férfi az életének azon részéhez tartozik, amiről én semmit sem tudok. Amiből kihagyott. Hát jobb híján kérek két vodkát és elé tolom az egyiket. - Tehát te vagy Célie férje. Gratulálok! Mióta is? - nem, a hangnem nem az az izgatottan érdeklődős. Elhagyta a férjét - azt nem csodálom - a családját - engem is!! - és valamikor az elmúlt pár évben hozzáment ehhez a pasashoz. Amellett, hogy haragszom a testvéremre, nyilván értem. Pont úgy néz ki, mint aki...meg se néztem annyira, de most megteszem. - Nyilván benned megtalálta azt, akiben megbízhat. Na és a kislány? - óigen, véletlenül, de megtudtam a gyerek létezését és az egész esetet. Apám elég gondosan ügyelt rá előtte, hogy véletlen se jusson el hozzám semmilyen hír. - De tudod mit..hah, a nevedet se tudom. Inkább ne mondj semmit. Semmi közöm hozzátok és nem én döntöttem így. - de azért kikérek még két vodkát, ennyit a hidratálásról a vízzel. El se hiszem, hogy itt ülök Célie férjével. Az új életének olyan szereplőjével, aki mellett bizonyára megtalálta önmagát. Még ha...ez most nekem kicsit elképzelhetetlennek is tűnik. De maga a tény, hogy gyakorlatilag apám az egyetlen hozzám közeli személy az életemben..hát nem könnyedén feldolgozható jelen pillanatban. - Meghívtalak. - csúszom le a székről és a mosdó felé indulok. Nekem ez az információ most egyszerre sok és sokk és nem tudok ezzel is küzdeni. Persze, kikérdezhetném töviről hegyire, hogy hogyan ismerte meg, mit csinál most Célie, boldog-e vele, meg minden ilyesmit, de képtelen vagyok. Sosem kezeltem jól a haragomat, sem a fájdalmaimat, ha már itt tartunk. Még sikerül kiprodukálnom egy egyenes megállást a másik oldalán. - Nincs nálad egy ötdolcsis? Visszaadom. - mármint szó szerint vissza.
~ ohgod ~   ~
mind álarcot viselünk
Charlotte Dupont
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_p1smqe7qt41vimd59o2_250

I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl92uy05581rifr4k
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Portrait
★ családi állapot ★ :
S-i-n-g-l-e
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929xqHvN1rifr4k
★ idézet ★ :
“Fear never shows up and the party ends early.”
★ foglalkozás ★ :
Projektfelelős
★ play by ★ :
Astrid Berges-Frisbey
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929up9eb1rifr4k
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyPént. Okt. 13 2023, 13:15



I think I've seen you before... Oh, I've not, sorry

"If you're not stubborn, you'll give up on experiments too soon. And if you're not flexible, you'll pound your head against the wall and you won't see a different solution to a problem you're trying to solve." — Jeff Bezos



Ha valamit teszek, akárcsak megmozdítom a kislábujjamat, az valakinek biztos nem fog tetszeni és ilyenkor kapom a lebaszást, hogy jobb lett volna nem tennem semmit. Végül is megszületnem sem kellett volna, igen, de a legértelmetlenebb beszólás az pont az, amit Charlotte-tól kapok. Én tudom, miért szólítottam meg őt, lényegében azért, hogy ne szedjék szét a srácok őt, ez is baj, meg aztán az is bizonyára baj, hogy próbálom őt megismerni, kihasználni az alkalmat, hogy így a semmiből egy helyen teremtünk, mert bizony körünk van egymáshoz. Viszont ahogy hozzám áll és ahogy beszél, tudom, hogy nem nagyon fogok tudni beszélni a fejével, én meg nem tanár vagyok, hogy okítsak másokat, szóval pont leszarom. Ha ilyen, hát maradjon is ilyen, vágja a fát maga alatt.
- Igen, maradhattam volna, de akkor jobban sírnál, mint most. Még akkor is, ha illúziókba temetkezel. - A hangom lassú és inkább őszinte, mint kötözködő. Nekem tényleg mindegy, hogy itt állok mellette, vagy pedig visszamegyek a többiekhez golyót dobálni, pusztán a kíváncsiságom hajt, amiért miért nem mozdulok. Sajnos sok szart képes vagyok eltűrni, amit rám dobálnak, de ez nem azt jelenti, hogy nem dobok vissza.
Elengedem, hisz nem fogom letapizni, de egy halvány mosoly kerül az arcomra, amiért ennyire nem tűri, ha hozzá érnek. Pedig nem vagyok se agresszív, se kemény vele, egyszerűen csak megállásra késztettem gyengédem, mert amíg hozzá beszélek, addig szeretném, ha nem fordítana nekem hátat. És én még csak nem is éltetem a tisztelet fogalmát, de úgy tűnik, több jutott nekem belőle, mint neki.
Elmondom neki, hogy mi az egész beszélgetésünk lényege, vagy épp összekötő személye és látom, hogy sokkolja a tudat. Ami azt illeti, nagyon könnyen olvasok az arcáról, lehet pont azért, mert mimikái valamennyire egyeznek a nővérével, amit lényegében már akkor is szakértő módjára olvasok, ha épp titkolni akarná. Szerencsére sokszor nem akarja. Sőt, így belegondolva kettőnk kapcsolata mindig is elég őszinte volt, nem ez jelentette köztünk a kihívást.
Oké, akkor igyunk. A helyzet az, hogy nem értem, mi lehet a fejébe, mi miatt ennyire ellenséges és flegmán arrogáns velem, de ahogy elnézem, talán ezek a tulajdonságok már rég beivódhattak a személyiségébe.
Talán ahogy egyre több mindent árulok el magamról, ő is kezdi megérteni, hogy nem a csajozás vágya vezérel engem, ahogy leülök mellé és elfogadom tőle a vodkát. Tudunk, hogy mindkettőnknek van annyi pénze, hogy ne kezdjünk el anyagiaskodni, vagy kellemetlenül érezni magunkat egy-egy pohár vodka miatt, úgyhogy elveszem és egy suhintással leküldöm a gyomromban az orosz lét.  
- Dobálózhatok számokkal, de semmit sem mondd el az, hogy kicsivel több, mint fél éve. Ismerem már pár éve. Ahogy a családotokat is… - Azért válaszolok a kérdésére, még ha hallhatóan nem is jószándékból kérdezi. Valahol azért szomorú, hogy ez a két lány ennyire ellenséges egymással, holott mindenük megvolt, hogy szuper testvérek legyenek. Nekem sosem volt igazi testvérem, de sokakat úgy kezelek itt mögöttem, mintha azok lennének. Sokszor ártunk egymásnak, például Toddal majdnem kinyírtuk egymást némi pénzért egyszer, de azóta rendeztük a dolgot és most újra normálisan megférünk egymás mellett, ugrunk, ha valaki bajba kerül. Ezek ketten (a két DuPont lány) pedig arra sem hajlandó, hogy normálisan megbeszéljék egymással a bajaikat. Az én agyammal ez annyira felfoghatatlan, pláne most, hogy itt vannak egy városban.
A gyerek, Assia kérdésére nem tudok válaszolni, mert nem vagyok olyan fazon, aki szereti pörgetni a szavakat, úgyhogy mondhatni lekésem a válaszadás időablakát és csak lesek, hogy valami miatt Lotte újra megmakacsolja magát.
- Ez is egy hozzáállás. - De ki vagyok én, hogy eldöntsem, mi lenne jó Lottenek. -  Charlotte, én válaszolok a kérdéseidre, ha tényleg érdekelni fognak a válaszaim, de a sértettségeddel nem tudok mit kezdeni. Nem én fakasztottam benned tudtommal ezeket az érzéseket, ezt a mérhetetlen haragot és nem is én leszek az az ember, aki meg fogja tudni változtatni őket. - Nem én tettem olyanná az életét, ami miatt most ennyire ribancként viselkedik. Valójában egyáltalán nem ilyennek képzeltem el Domi családját, hanem sokkal értelmesebbnek, arisztokratábbnak, de ezek szerint nekik is csak a pénz jutott és nem az értelem, mint nem tagadom, nekem is. Ez két dolgot is jelenthet, vagy tényleg totál más Domi családja, vagy pedig Charlotte-tal is történt pár dolog, amik miatt most kirúg a hámból és szembe megy a családjával. És mondanám, hogy ezt kiköszörülöm belőle, de amíg ennyire lemond a kommunikációról, addig nem fogom kérdésekkel basztatni. Főleg, hogy ahogy látom, indulni készül.
- Hálám üldözni fog - a vodka miatt. Aztán lehet, hogy csak részeg és nem tudja hova tenni ezt a helyzetet, bár ezzel én nem tudok mit kezdeni. Én nem haragszom rá, amiért egy fasz velem, inkább csupán csalódott vagyok, hogy nem tudom megismerni őt és a benne lévő feszültség valódi okát az ő szemszögéből.
Intek a pincérnek, hogy adjon még egy vodkát, mikor meglepetésemre Lotte megáll a másik oldalamon és némi papírt kér. Ilyen kedves még sosem volt velem, mint most, noha fél pillanatra azért belém szúr a tudat, hogy tényleg, TÉNYLEG arra készül? Hát jó.
- Amúgy szétvágott szívószállal könnyebb - adom a szakszerű tanácsot, miközben azért átnyújtom az ötdolcsis papírt. Nyilván nem fogom tőle visszakérni, de egyelőre nem mondom ezt neki, mert ez végül is egy bizalmi garancia és teszt arra, hogy vajon újra megtalál-e még az este folyamán. Megvárom, míg elintézi a „dolgát” a wc-ben. Tudom mit csinál, persze hogy tudom és nem állítom meg, mert felnőtt nő (elvileg) és igazából pont nem érdekel mit juttat a szervezetébe.
Míg várok - igazából fingom sincs, mire -, addig lemegy pár vodka, bár annyira erőtlenek, hogy nem különösebben hatnak meg. Azt érzem, hogy le vagyok döbbenve Lotte viselkedésén és cselekedetein, pedig semmilyen kialakított konkrét képen nem volt róla, még csak nem is agyaltam azon régebben, hogy milyen lehet. Őszintén szólva arra sem gondoltam, hogy mi valaha is találkozni fogunk, de akkor sem így képzeltem el. Egyre jobban meg tudom érteni Domit, hogy miért menekült el az országából, a családjától és a férjétől, még ha nem is szabad készpénznek vennem, hogy a valódi Lottet látom így részegen, meg hamarosan már bedrogozva is. Aztán elkezd kattogni a fejem azon, hogy vajon ebből mekkora baj lehet, lévén, hogy nem ismerem a szervezetét. A nővére biztosan kifeküdne hamar némi portól. Mikor megjelenik Charlotte a láthatáron, mindeneddigi kellemetlenség ellenére azért felé fordítom a fejem, de nem zaklatom, mert mint mondtam, nem vagyok a papja, de lecsekkolom, mi van vele.  
BEE




If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptySzomb. Okt. 14 2023, 22:34

Tiger - Lotte
And then quietly, without you ever really noticing, someday is today. And then someday is yesterday. And this is your life.”
Nem igazán értem a pasast. Amellett menjünk el nyugodtan, hogy a Domi név hangzott fel többször is, oké, össze tudnak valakivel keverni, főleg olyan állapotban, amilyenben vannak. De ő leszólít, célzottan és még a nevemet is tudja, ami egyrészt furcsa, másrészt meg mi a fasz? Miért? Ráadásképp nem én kértem meg rá, hogy megtegye.
- Mi a fenéről beszél? Nem sírok. - komolyan..ez az ember elég hihetetlen módiban szólítja le a tök idegeneket. Mert hiába szólított a nevemen, biztosan nem ismerjük egymást, ennek fényében pedig nem igazán van miről csevegnünk. Főleg nem ilyen stílusban igazság szerint.
De a kíváncsiságom most is képes felülkerekedni a piás felháborodáson, tehát kérdezek és borít is. Fontos komponens ez, hogy ismeri a nővéremet. Azt a nővéremet, akiről én évek óta semmit sem tudok. Még egy csenevész, fél soros e-mailt sem kaptam tőle soha. Pedig ismeri az összes kamu e-mail címemet, találhatott volna valami szar utat...Én hagytam neki üzeneteket, amikre sosem érkeztek meg a válaszok. És ő ismeri. Sőt...az ismerni esetükben egy elég béna és semmi szó. Hiszen a férje és ehhez nekem kell a vodka. Tehát Célie teljesen új életet kezdett itt és hozzáment valakihez, akit választott. Pedig...szerintem nem váltak el a seggfej férjével igazság szerint, mármint az eredeti nevén nem. Mondjuk mint megtudom, friss a házasságuk, tehát nem siette el a dolgot. Nem azért süppedek letargiába, mert a sajátom véget ért, nem is azért, mert Célie boldog ezzel a pasassal, hanem...magam sem tudom. Egyszerűen keserű vér áramlik át rajtam. Neki új élete van és ehhez nincs semmi közöm, nem vagyok a része. A Domi nevű nőnek nincs húga. Hát ezért neveztek a haverjai így, mert hasonlítunk. Miért ilyen rohadt egy érzés ez?
- Rólunk maximum hallhattál. - jegyzem meg, kétlem, hogy apámat felhívták volna a nagy hírekkel - Sajnálom, ami a kislánnyal történt. - úgy egyébként, de valahogy megoldották, mert az a pöcs csalódott volt és dühös, tehát nem tudta a gyereket kivinni az Államokból, ami jó. Nem is értem miért nem csinál valami szerencsétlennek egy másikat és felejti el végül az egészet, rá nézve baromi gáz az egész. De apám...hát igen. - Apám újabban nagyon érdeklődő lett irányában. - nem kezdem el fejtegetni, hogy esetlegesen ez mit jelenthet, mert szerintem tudja. Ha már apám elveszítette a lányát, akkor akarja helyette az unokáját, hogy nevelhessen belőle egy második Célie-t, aki majd beváltja az első által nem teljesített ígéreteket.
- Nyilván nem te tetted. - csak egyszerűen a léte önmagában is egy szúrt seb, az amúgy is szarul lifegő önérzetem palánkján - Miért kérdezzelek egy olyan emberről, aki kizárt engem az életéből? Jól van a jelek szerint, boldog, éli a világát. Nem én döntöttem úgy, hogy nem beszélek vele többé. - ez pedig a kopogós, hideg valóság. A nővérem akkor nem csak az országot hagyta hátra, hanem az egész életét is, aminek a része voltam. A hangsúly pedig a múlt időn van. Pedig csak feltételes módban lennének azért kérdéseim. Hogy mit csinál, mennyire változott meg, hol él, hogyan él, hogy van a kislánya, hogy hívják egyáltalán.
Lekászálódom a székről, az amúgy is szar napjaim felhőjét ez csak még inkább megvastagítja és kénytelen vagyok egy kicsit feldobni. - Jah, csak egy vodka. - bár lehet nem is így értette, nyilván neki sem tétel. Kétlem, hogy a nővérem átállt volna egy olyan életre, ahol mindennek háromszor kell megnéznie az árát. Nem rá vallana. - Háthhh szívószál éppen nincs nálam. - csóválom a fejem, mintha komolyan elgondolkodnék a dolgon. Már azon is, hogy ő ezt mégis honnan tudja. Miféle lehet Célie férje? Noos, a jelek szerint tutira nem szentéletű. - Ha gondolod, csatlakozhatsz. - jegyzem meg, bár azért erősen kétlem, hogy megtenné. - Ezt köszönöm. - átveszem tőle és elvonulok a feldobódásért. Persze, egy pszichológus erre azt mondaná, hogy az önpusztítás nem jó módszer. Lehet, de amellett, hogy próbálom magam a felszínen tartani, örökké dolgozom újabban és valami kell, hogy ne dobjam be a törölközőt. Többnyire egy csomó szexista barommal vagyok kénytelen tárgyalni, akik előbb dobnának be ágybetétnek, mint üzlettársnak és ez baromira felemészti az energiáimat igazából. De már feldobódva jövök vissza hozzá, a világ is rendezettebbnek tűnik, hát maga a tökély. Visszaadom neki a pénzt és kedélyesen elmosolyodom. Hirtelen mintha nullára csökkent volna az elfogyasztott alkohol mennyisége is. - Amúgy nem mondtad meg a nevedet. Illetlenség úgy kölcsönözni. - visszaülök a pulthoz - És rendes tőled, hogy nem álltál le hüledezni meg hápogni. - hogy hű, meg huh, de nem kellene és egyebek. Ez a pasas nem hülye, az biztos. Na jó, most menni fog az emberi kommunikáció. - Oké és mivel foglalkozol? - valahogy így kell, ugye? Érdeklődőnek lenni meg ilyenek, addig sem a saját szarjaival foglalkozik az ember.
~ ohgod ~   ~
mind álarcot viselünk
Charlotte Dupont
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_p1smqe7qt41vimd59o2_250

I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl92uy05581rifr4k
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Portrait
★ családi állapot ★ :
S-i-n-g-l-e
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929xqHvN1rifr4k
★ idézet ★ :
“Fear never shows up and the party ends early.”
★ foglalkozás ★ :
Projektfelelős
★ play by ★ :
Astrid Berges-Frisbey
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929up9eb1rifr4k
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyVas. Okt. 15 2023, 15:10



I think I've seen you before... Oh, I've not, sorry

"If you're not stubborn, you'll give up on experiments too soon. And if you're not flexible, you'll pound your head against the wall and you won't see a different solution to a problem you're trying to solve." — Jeff Bezos



- Valóban. - Ha nagyon szőrszálhasogatósok akarunk lenni, akkor kénytelen vagyok igazat adni Lottenek, a „hallottam már róluk” kifejezés helytállóbb, mint az „ismerem őket”, ezt hajlandó vagyok bevallani. Az én egomat már akkor megsemmisítették, amikor beléptem a bandája, ellenben azért van, mikor úgy érzem, hogy ki kell állnom magamért. Viszont szavakkal nem vagyok hajlandó játszani, úgyhogy legyen igaza.
Nem tudom jól megítélni, hogy őszintén sajnálja, ami Assiaval történt és ha igen, azt pontosan mire érti, arra, hogy olyan családba született Párizsban, vagy hogy az anyja egyedül kezdte el nevelni New Yorkban, vagy pedig, hogy nem kaphatta meg eleinte a valódi apját. Ezen a ponton be kell vallanom, hogy nem ismerem a lányt.
- A kislány remekül van - És a kisfiú is, de ezt nem akarom hozzátenni már, Assiát is csak azért közlöm vele nyomatékosan, mert szeretném azt hinni, hogy egy picit azért számít neki a testvére lánya, ha másért nem is, akkor a saját női lelke miatt és mert feltételezem, hogy tud arról, mi történt Matt és Domi között, amikor Matt vissza akarta kapni a lányt, aki sosem volt az övé. Viszont összeszorul a gyomrom, mikor megemlíti az apjukat, a félelem átjár és előjönnek bennem azok az emlékek, amikor Matt bántotta Domit csak azért, hogy megszerezze Assiat.
- Akkor talán megfontolja majd azt is, hogy ne a harag vezérelje a családot, mert más módon nem láthatja meg az unokáját. Céline nem fogja kiengedni a kezei közül a gyereket. És én sem…  - Csak hogy tisztázzuk, Céline az anyja és ez sérthetetlen tény, én pedig meg fogom védeni őket még a saját testemen keresztül is. Nem védtelenek, pláne nem úgy, hogy a saját biológiai fiam is megszületett. Arról már ne is beszéljünk, hogy egy komplett drogbanda fog megindulni fegyverekkel, ha bántják a lányt, szóval szerintem ezt jobb nem erőltetnie az öregnek. Ez persze már nem Charlotte ügye, nem is neki fogok farkat méregetni, mint ahogy nem is én vagyok az, akire ő mérges. Ezt szerencsére ő is belátja.
- Nem tudok róla, hogy kizárt volna. Csak arról tudok, hogy elmenekült a börtönéből és tett, küzdött azért, hogy jobb, vagy legalábbis más élete legyen neki és a gyerekének is. Azt a döntését, hogy nem adott magáról jelet pusztán a félelem szülte. Elég kicsinyes és csökönyös dolog mai napig személyed elleni támadásnak venned azt, amit tett a gyereke védelmében. - Avagy nem mindig minden csak róla szól. Charlotte egy áldozat Domi menekülésében, nem célpont, amit meg akart semmisíteni. Valószínűleg nem voltak annyira jóban, hogy meg mert volna bízni benne Domi. Nyilván nem az én tisztem ezt megértetni vele, de valamennyire azért feladatomnak tartom, hogy megvédjen Domi álláspontját, vagy legalábbis tagadjam az őt érő hamis vádakat.
Aztán ahogy a téma Domiról az ivásra terelődik, Lotte kezd normálisabb lenni és ez bennem is csökkenti a feszültséget. Amikor mondja, hogy nincs nála szívószál, a tőlem nem messze pultra helyezett szívószáltartó kosárra pillantok, majd a bártenderre, akivel összenézek, mert nyilván hallotta a beszélgetést és tudja, mi készül. Mivel ismerjük már pár alkalom után egymást, ezért megértem, hogy a tekintete azon kérdést sugározza, hogy elvágjon-e egy szívószálat vagy sem, de végül nem ér ennyit ez a dolog, gyorsabban előveszem azt az öt dolcsit, amivel kétségkívül menőbben lehet az orrnyálkahártyába juttatni a kábítószert, még ha macerásabb is. Gyűlölöm, hogy értek hozzá.
- Áh, az én gyomrom hamar felfordul a poroktól. - Hozzátehetném csakugyan, hogy „már”, hisz régen nem volt ez így, mostanság meg inkább füvezek és csak akkor juttatok erős anyagokat a szervezetembe, ha nagyon durva a helyzet. Most elég kemény következménye lenne annak, ha fű és alkohol mellett még kokaint is kapnék, első kettő se semmi, de a harmadik tuti mentő lenne.
Charlotte testfelépítését látva van egy tippem, hogy miként hat rá a szer, de ahogy megjelenik a mosdók felől az pont teljes ellentétje a vártaknak. Kezdve azzal, hogy hajlandó azonnal visszaülni hozzám ahelyett, hogy fogná az öt dollárját és lelépne a barátnőihez. Baszki, szóval így néz ki, ha mosolyog! Mennyivel kellemesebb látvány!
- Tiger. Meg Abbar – mondom továbbra is kerek szemekkel, mert csak lesek, hogy most mi a fasz lett vele és hogyan. Ha ezt tudtam volna, intettem volna a srácoknak hogy hat téglányi kábszert hozassanak. A pénzt időközben a zsebembe csúsztatom.
- Engem nem érdekel, ki mit nyom magába - felelem kissé eltorzított hangom, mert közben előhúztam egy cigit és azt az ajkaimban tartom, míg beszélek. Aztán rágyújtok. Mondjuk az érdekelne, hogy Sáinzék mit szívnak, ha épp marhára szükségem lenne rájuk, vagy például Domi se tömje magába a hülyeségét, ha gyereket nevel, de ez a kijelentésem összességében azért megállja a helyét. Kérdésére azért átgondolom, hogy kellene válaszolnom neki, mert egyrészt, nem kellene szétkürtölnie a családjában, hogy Domi egy drogossal jár, másrészt viszont majdnem mindegy is, hiszen így is utálják a lányt már a családjában és amúgy is el akarják tőle venni a gyereket. Marha jó egy család, mit mondjak. Összességében viszont eldöntöm, hogy leszarom ezt az egészet és inkább őszinte leszek a nővérével. Egy próbát megér.
- Mondjuk úgy, hogy fura dolgokat forgalmazok New York területén. Meg időnként besegítek a nagybátyám ingatlancégének dolgaiba, meg apám éttermébe is. – Kifújom a füstöt. Nem fogok szó szerint kimondani, hogy drogcsempész vagyok, mert a kimondott szavak ellenem fordíthatók és ki tudja, ki fülel le épp. Ezzel viszont jó ügyvédek ki tudják magyarázni, hogy hát csak díszes szalvétákat adok-veszek.
BEE




If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyVas. Okt. 15 2023, 17:07

Tiger - Lotte
And then quietly, without you ever really noticing, someday is today. And then someday is yesterday. And this is your life.”
Döbbenet, hogy valamire nem replikázik vissza, amit mondok. Abban biztos vagyok, hogy nem ismeri a családomat. Akármerről nézem is, apám soha nem egyezett volna bele a kapcsolatukba. Abba pedig főleg nem, hogy feleségül vegye a nővéremet. De ez itt egy másik világ, másik élet és Célie fülei már régóta nem akarják hallani apa szavait, a véleménye pedig még kevésbé érdekli. Nagyon hálátlan dolog tőlem, de némelyik percben kifejezetten egyet tudok vele érteni. Ő már tovább lépett, én maradtam. Azt hiszem, ez amolyan Dupont elbaszottság lehet, hogy valaki mindig áldozati szerepben van, vagy így, vagy úgy.
- Örülök. - hisz már tudok róla, hogy mi történt korábban, még ha akkor nem is avattak be, apám végül csak beszélt róla. Gondolom, amikor realizálódott benne, hogy van egy unokája, aki a vére, hirtelen jobb szeretné maga mellett tudni, ha már a tékozló lányát nem sikerült stabilan tartania annak a bizonyos láncnak. Erre felhívom a pasas figyelmét, ha ismeri a családot, akkor tudnia kell, hogy ez mit jelent. Hogy most már nem csak az überseggfej Matt van a pályán, hanem apám is, aki egyébként a "sógort" le is pöckölné onnan, de ahogy mondani szokta, a hülyéket is tartani kell valamire. Ezen a naiv gondolatkörön azért kesernyésen felnevetek.
- Apámat nem vezérli semmilyen harag. Ha nem kapja vissza a nagyobbik lányát, akkor az unokáját akarja, akiből csinálhat egy Célie kettőt. Nála minden fekete és fehér, nincsenek átmenetek. - csak beszélt erről neki Célie, nem? Hogy apa milyen, bár való igaz, nem töltött vele annyi időt soha, mint én. Egészen más arcát ismerem talán. - Vigyázzatok is. - számítsanak rá, gondoljanak ebbe bele és akkor nem érhetik őket meglepetések sem. Ha minden pillanatban számítasz a merénylőre, legalább az éberséged nem alszik el. Ezt történetesen pont apa tanította nekem és lám, néha nála is előkerülnek hasznos dolgok.
- Csökönyös? Kicsinyes.. - bólogatok és egyszerűen a harag olyan jól átmelegíti a tagjaimat. Hogy jön ahhoz, hogy ilyen jelzőkkel illessen, amikor a nevemen kívül szart nem tud rólam és az életemről?? - Majd még mindjárt mondd is meg kérlek, hogy hogyan érezzek a nővéremmel kapcsolatban. Figyelj, én elfogadom, hogy véded. Tényleg. Ez a dolgod lényegében. - ha már a férje ugyebár - A szemellenződ engem nem lát. De ugyan minek győzködjelek? - legyintek, hát majd biztos leállok magyarázkodni meg az érzelmi dolgaimban vájkálni vele. Vicces lenne. Célie volt az első, aki elment és a nemrégiben történtek is azt igazolják, hogy mindenki elmegy. Mindegy, hogy vér köt hozzá, vagy szavak, érzések. Kivétel nélkül elmegy mindenki. Apa is megmondta és lám, igaza van.
- Háát te tudod.. - két feles és pár plusz gondolat után én sem kívánom őt győzködni, hogy márpedig ettől lesz szép a világ és ettől a gondok nyomasztó súlya sincs jelen. Mire visszaérek, hogy a pénzét is visszaadjam, megkapom a nevét is. - Szóval Tiger meg Abbar. - jaj, ezen el kell mosolyodnom. - Török vagy arab? - íh, lehet, hogy inkább mégsem kellene trécselgetnünk, épp most oldottam fel a gátjaimat, de egyébként tényleg nem kezd el papolni, meg rosszallóan szemöldököt húzogatni. - Jó duma. - végül halkan csak felnevetek és rágyújtok, követve a példáját. Igazából mondjuk miért is szólna bele? A nővérem férje, az tök tiszta, de én nem vagyok a családjuk tagja. Mi sem bizonyítja ékesebben, minthogy a létezésével sem voltam tisztában. Pedig milyen sokszor jártam ebben a városban az elmúlt években...pfú. Mondjuk így utólag kiderült, hogy a semmiért, de erre most nem szeretnék gondolni. - Fura dolgokat forgalmazol. Golyó nélküli golyóstollat? - próbálok nem felröhögni a saját, nagyon gáz poénomon. Tehát nem akarja elmondani, érzem én azért az ilyen határokat. - Ingatlan, nahát! Az nekem is hazai pályám. - bár el se tudom képzelni, hogy milyen profilokban mozognak - Csak kiadtok, vagy adtok-vesztek? - hát ha valami, akkor a meló mindig lelkessé tud tenni. Az étteremben mondjuk nehezen tudom őt elképzelni. - Mogorva vagy pincérnek. - hamuzok le, de ha kiderül, hogy szakácskodik, azzal őszintén meglepne. - Hogy ismerted meg a nővérem? - mert ez alapján erre azért kíváncsi vagyok. Célie ugyanonnan jön, mint én. És mi csak úgy nem tudunk kibújni a bőrünkből.
~ ohgod ~   ~
mind álarcot viselünk
Charlotte Dupont
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_p1smqe7qt41vimd59o2_250

I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl92uy05581rifr4k
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Portrait
★ családi állapot ★ :
S-i-n-g-l-e
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929xqHvN1rifr4k
★ idézet ★ :
“Fear never shows up and the party ends early.”
★ foglalkozás ★ :
Projektfelelős
★ play by ★ :
Astrid Berges-Frisbey
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929up9eb1rifr4k
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyVas. Okt. 15 2023, 19:43



I think I've seen you before... Oh, I've not, sorry

"If you're not stubborn, you'll give up on experiments too soon. And if you're not flexible, you'll pound your head against the wall and you won't see a different solution to a problem you're trying to solve." — Jeff Bezos



- Akkor definiáljuk a Céline fogalmat. Milyen az apád szemében a Célie1 és Célie2? - Ezúttal teljesen félrerakom azt, hogy marhára fáj, amit mond, sőt, egyenesen aggodalmat ébreszt bennem és egyelőre nem tudom megítélni, hogy jó szándékból figyelmeztet, vagy ezek a szavai pusztán fenyegetések, még ha van is bennük igazság. De miért akarna belém rúgni egy gyerek épségét felhasználva? Ha ezt tenné, az pont olyan fenyegetés, mint amit a mexikói drogbanda művel velünk. Ellenben talán pont emiatt van már benne rutinom és lényegében lepattan rólam minden érzelem. Az, hogy nem arra reagálok, hogy az apja meg akarja kaparintani a gyereket, egyszerűen azért van, mert nem fogja. Szembe találja magát negyven fegyveres csávóval, lehet meggondolja magát és lemond arról, hogy az unokájának is ő válassza meg a férjét.
Úgy látom, végleg megsértettem Lottet. A helyzet az, hogy ez engem különösebben nem hat meg, mert most még egy személy utál az igazából nem oszt-szoroz nálam. Viszont tökéletesen kirajzolódik az, hogy nem vagyunk egy síkon és egyszerűen elbeszélünk egymás mellett. Mint két vár, amik próbálják leágyúzni a másiknak falait, de marhára nem tud ellőni egyik sem a másikig és csak potyognak le az ágyúgolyók a köztünk lévő szakadékba.
- Ez pontosan így van, nem látlak, de ha nem is akarnálak meglátni, akkor már rég bowlingoznék. Nem gondolod? Vagy talán az is baj, ha végre valaki rád is kíváncsi és nem csak Charlotte1-re? – Mintha az apjuk gyerekei csak robotok lennének… De ezt ő mondta. Ha Charlotte robotnak érzi magát, olyannak, akivel igazságtalanul bántak, akkor miért nem veszi észre, hogy én ezúttal rá vagyok kíváncsi? Azért annyira szorgalmas és szép lélek én sem vagyok, hogy itt nyúzzam magam ezzel a lánnyal, akihez eddig sem volt közöm. Ha úgy akarjuk, ezután sem lesz, nem fogok falnak menni ettől a tudattól, pusztán csak szép lett volna, ha máshogy alakulnak a dolgok.
Meglep, hogy visszakapom tőle a pénzt, mármint, hogy tőle kapom vissza a pénzt és nem csak megküldi a pincérrel. Ha nagyon lófaszagyú lennék és fogalmam sem lenne, mit csinált odabent, a papírpénzre tapadt apró fehér porszemek hamar lebuktatnák őt, de azontúl, hogy végig húzom ujjamat a papíron és nem a pénztárcámba, hanem a zsebembe teszem el, nem szólom meg érte. Szimplán csak magamat kell figyelmeztetnem, hogy most nem igazán hagyhatom, hogy kivizsgáljanak. Mindegy.
- Perzsa. - Erre kicsit érzékeny vagyok, de most eltekintek róla. Nem fogom előrántani a törikönyvet, vagy az etnikai térképet, mert lehet ennyire nem érdekli őt. - De az arabot is elfogadom. Amúgy meg afgán az apám. - Mivel kiemelem, hogy az apám, talán érzi, hogy félvér leszek.
Azért elég erőst a kontraszt a két lány személyisége között. Ha csak belegondolnék abba, hogy Domi minden szart átélt egyedül, meg velem, miközben – valószínűleg rosszul tudva – Charlotte az apja kis kedvence, akinek segge alatt maradt a gazdagság, a karrierlehetőség is, akkor pont hogy Domit kellene dohánnyal a kezében látnom, bedrogozva és ennyire elkeseredve. Csakhogy fordítva van ez náluk, ami számomra még mindig sokkoló Charlotte esetében, egyszerűen lehidalok, hogy ennyire szét van esve, miközben olyan gazdag, elit családból származik, ahol még a hátát sem lenne szabad homorúvá tennie. Mi a fasz történhetett vele, hogy ilyen nő lett? Valami biztos történt.
- Dehogy. Mit ér a toll golyó nélkül? - Rá kell kontráznom valami perverzséggel, ha már egyre nagyobb faszságokat hordunk össze. Aztán meglep, hogy ennyire gyorsan átlép az izgalmas dolgokon és az ingatlanos duma jobban megfogja, de ahogy hallom, érdekeltsége van benne. - Adunk, veszünk, kiadunk, felújítunk. Elég széles a paletta. - Fingom sincs ténylegesen, hogy miről beszélek, mert én csak pénzszedő vagyok.
- Igen, tudom - vigyorodom el, mikor mogorva pincérnek állít be. Igazából sokkal rosszabb vagyok, mint mogorva. - Valószínűleg pont ezért csak akkor szól nekem apám, ha nagy a gáz. -  Ezen a ponton pedig el is gondolkodok, hogy vajon hozzátegyem-e azt, hogy Céline sokkal jobb pincér volt, de elvetem, mert a végén megint sárkánnyá változni a nővére nevének hallatán. Erre ő sebészi pontossággal érez rá és teszi fel a kérdést, amire a válasz én nem mertem magamtól mondani.
- Az egyik általunk kiadott lakásban lakott. Én szedtem tőle a pénzt, tőle kifejezetten készpénzben. - Talán egy jó sztotira számított, én meg itt hamar megállok, de történetesen tényleg ennyi a nagy mese. Nyilván ecsetelhetném, hogy sokszor megdugtam, mikor nem tudott fizetni, az talán izgalmasabb lenne. - Elég sokszor nem tudott fizetni, mert a csecsemő mellett nem volt annyi szabadideje, hogy teljes munkaidőben dolgozzon, én pedig kerestem kiskapukat. Aztán később felvetettem, hogy dolgozhatna apámnál jobb fizetésért, belement. - A többi lényegében meg bonyodalom és történelem. Egészen elkényelmesedve szívom a cigimet, közben lábfejemmel baszogatom a bárszék lábtartóját, mintha forgatni akarnám magam.
- Te mit csinálsz itt New Yorkban? Mióta vagy itt egyébként? – Úgy látom, Lotte is olyan, mint a legtöbb bandatársam, előbb le kell basznunk egymást, hogy aztán értelmesen is el tudjunk kommunikálni arról, ami alapból is a szándékunk volt.
BEE




If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyVas. Okt. 15 2023, 21:48

Tiger - Lotte
And then quietly, without you ever really noticing, someday is today. And then someday is yesterday. And this is your life.”
Ah, lehet, hogy nem fogalmazok elég világosan, vagy még mindig furcsán szerkesztem össze a mondatokat? Vagy egyszerűen ugye nem érti, amiért nem hibáztatom. Nem élt ott, nem tudja, nem hallja..csak elbeszélései vannak és elszenvedtek valamit egy kretén férj miatt, akit igazából szerintem az a kislány egyáltalán nem is érdekel. - Célie 1 a lánya, aki vele nőtt fel, akit iskoláztatott és akitől elvárta, hogy úgy viselkedjen, ahogyan kell. De az a Célie elmenekül attól, ami várt rá, amit kapott. Apám soha nem fogja kimondani, de megszégyenítette és hagyott maga után egy űrt, amire addig nem is gondolt, míg meg nem tudta, hogy van egy lánya. Egy kislány, aki ugyanannyira Dupont is, ennél fogva pedig tökéletes lehet Célie 2-nek. Akit a nagyapja felnevelhet, iskoláztathat, akinek kereshet egy férjet..érted már? Hogy ezt az anyjával vagy nélküle éri el, az őt nem érdekli azt hiszem. - tolom el egy szusszra és remélhetőleg nem olyan hangerővel, hogy mások is felfigyeljenek rá, hogy mit magyarázok itt ennyire ennek a pasasnak. A tulajdonképpeni sógoromnak.
Kicsit meghökkent a szavaival, mármint túl őszinte és én az őszintétlen emberekhez vagyok szokva. Akik sakkoznak, játszmáznak, elárulják egymást, adnak-vesznek kapcsolatokat, kapcsolati tőkét és miegymást. Úgyhogy talán pislogok rá jó pár másodpercig. Engem? Miért akarna engem meglátni ebben? - Charlotte nincs több, én.. - visszanyelem a szavakat, amik annyira kikívánkoznak. Nekem apám megtiltotta, hogy gyerekem legyen, azt mondta, hogy férj sem kell. Szórakozzak, ha akarok, érezzem jól magam, de találjam el a határokat, amik nem szakítanak el attól, amit csinálnom kell. - Mindegy. Nem fontos. - abszolút nem és nem is akarok róla beszélni. Egyáltalán nem akarok, én már ezt elfogadtam, rendben vagyok vele és eddig ügyesen úgy is alakítottam mindig, hogy semmiből ne legyen kihatós probléma.
Pont az ilyen negatív, elgondolkodtató, szenvedős dolgok elűzése végett örülök, hogy ráleltem egy elég hatásos ördögűzési módszerre. Ez és a meló vakulásig valahogy távol tart mindentől, ami kicsit is fájdalmas, szánalmassá tevő. És persze nekem mindig szépen kell mosolyognom és felelnem apám kérdéseire minden áldott nap. Visszaadom az ötdolcsist, mert nem szeretek tartozni még ennyivel sem. - Perzsa.. - a számat rágcsálva hümmögök, pedig tanultam róluk - Mint Dareiosz király. - na, csak összekötöttem. Egyébkénti tudásom nincs az országról, sosem jártam arra. - Ez magyarázza a különleges vonásaidat. - afgán apával kiegészülve. Viszont mivel iszik, gondolom a vallásról leválasztotta magát. Vagy talán az édesanyja tette meg. Hmhmhmm. Felnevetek. - Tudod mivel lehetett volna baromi jól keresni? A béna kis ernyőkkel, amiket a koktélokba dugnak. Na az...az piacot kapott! - nem mintha azt gondolnám, hogy koktélernyőkkel üzletelget, de akkor meg mi ekkora hadititok? - Ha te találod fel, akkor marha sokat. - kérek még két vodkát, most úgyis túl fent vagyok ahhoz, hogy holmi alkohol legyőzze a szervezetemet. Ilyenkor érzem, hogy az enyém a világ igazság szerint. - Csak nehogy ugyanazt akarjuk kinézni magunknak. - elmosolyodom, nos küzdeni történetesen megtanultam azalatt a megszámlálhatatlan óra alatt, amikor Párizsban ültem az irodában apámmal. Mint egy szorgos kisdiák, aki jegyzetet készít. - Ezek szerint jó fia vagy apádnak. - tehát megértjük azt, hogy én miért vagyok jó lánya az enyémnek. Na meg, nincs alternatívám, nem is lenne. Nekem csak ez van, ennyiből állok. - Ennyi? Te voltál a lakbéres srác? - felvonom a szemöldököm, pedig Célie-t ismerve valami...huh, mást vártam, mondjuk úgy. Nem feltétlen romantikus, rózsaszirmokkal hintett csodamesét, hanem...mást. - És azért segítettél neki mert volt egy kisbabája, vagy mert téged is izgat a bajba jutott nő, akit meg kell menteni dolog? - ó, nem ítélném el sem egyik, sem másik miatt, azt elhiheti. Csak kíváncsi vagyok és ...ő az egyetlen infoforrásom. - Mármint az..étteremben? Célie? - na jó, ezen kénytelen vagyok elnevetni magam. Otthon még a párnát sem kellett megigazítani soha, nemhogy dolgozni. Úgy értem olyan helyen, ahol fizikailag is ott kell lenni. - Jaj, bocsi..csak nem tudom őt elképzelni. - megrázom a fejemet, tényleg nem tudom. Elnyomom a cigimet nagy mosolygás közepette. Jól érzem magam. VÉGRE! - A cégünk átszékelt ide is, jobban mondva ÉN akartam, hogy itt is legyünk. - mert naiv libaként azt hittem, az a bizonyos házasság ér annyit, hogy átköltözzek a kurva óceánon. Hát..nem. De már ez van, ezzel kell boldogulni. - Kábé egy hónapja. De nem először járok a városban. - mondom úgy, mintha valami Magellán lennék, aki aztán bárhová eltalál itt, pedig nem. - Ez a hely olyan...szabad. - sóhajtok, tényleg ezt láttam benne. A szabadságot, aminek ugyan még mindig megvannak a maga csinos kis keretei, de legalább van. - Na jó, Tig, kaptál már ki bowlingban egy csajtól? - mert egyébként engem teljességgel szétnyom az energia és abban legalább mozogni is kell. Mellesleg mondjuk biliárdozni jobban szeretek, de hát... - Bár igaz, ezek nagyobb golyók mint a tollakban lévők. - ránevetek és lecsúszom a székről. Csináljunk valamit. Muszáj. Most. - Fogadhatunk is. - mert szeretek fogadni.
~ ohgod ~   ~
mind álarcot viselünk
Charlotte Dupont
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_p1smqe7qt41vimd59o2_250

I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl92uy05581rifr4k
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Portrait
★ családi állapot ★ :
S-i-n-g-l-e
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929xqHvN1rifr4k
★ idézet ★ :
“Fear never shows up and the party ends early.”
★ foglalkozás ★ :
Projektfelelős
★ play by ★ :
Astrid Berges-Frisbey
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929up9eb1rifr4k
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyVas. Okt. 22 2023, 22:01



I think I've seen you before... Oh, I've not, sorry

"If you're not stubborn, you'll give up on experiments too soon. And if you're not flexible, you'll pound your head against the wall and you won't see a different solution to a problem you're trying to solve." — Jeff Bezos



Én láttam elég sok elbaszott családot, de Charlotte szavai egyeneset ijesztőek. Ijesztőek, mert úgy mondja a meséjét, mintha ez teljesen normális lenne. Az apja robotoknak tartja a gyerekeit, telibe szarja mi a jó nekik és komolyan elhiszi, hogy joga van ítélkeznie a lányának a lánya felett. Egy pillanatra feleszmélek, hogy nincs-e bennük arab vér, mert tudtommal rájuk – ránk – jellemző az, hogy a nagyszülők döntenek az unoka sorsáról, de ez már az én félig amerikai eszemnek is sok. És akkor felmerül a kérdés, hogy elmagyarázzam Charlotte-nak, hogy ez mennyire nincs rendjén, vagy esélyem sincs, mert neki ez a normális? De végül inkább csak magamban szörnyülködök.
- És akkor ezek tudatában te haragudni tudsz a nővéredre, hogy miért hagyta ott a családot? - nézek rá teljesen csodálkozva. - Egyáltalán te hogyan tudsz még szóba állni az apáddal, ha csak robotoknak néz titeket és úgy használ fel, ahogy épp kedve tartja? - Igen, most nem csak Domiról és Assiaról beszélek, hanem Charlotte-ról is, mert lehet vele más terve volt, de attól még ő is csak egy robot, akinek mindezek alapján úgy kell táncolnia, ahogy az apja fütyül. Vagy egyszerűen már elkényelmesedett annyira, hogy ne akarjon kilépni apuka biztonságot és gazdagságot nyújtó karjaiból? Lehet ezt eddig senkinek sem volt mersze megkérdezni tőle, de én most kimondtam.
- Aha, még… - Vagy úgy is mondhatnám, hogy majd lesz. Majd lesz Charlotte2, ha valamit elbasz a Charlotte1. Ha Dominál van 2.0, akkor Charlotte-nál is bármikor lehet. Nem kívánom neki, de ha valaki egyszer meg mer tenni valamit puszta elvből, akkor máskor is megteheti. Badarság lenne azt gondolni, hogy Charlotte egyedi és megismételhetetlen. Vagyis én így gondolom, de ugyanezt gondolom Célineről is.
Elteszem az ötdolcsist.
Jól van, ízlelgesse csak a származásommal, az a helyzet, hogy leszarom, mert nem nagyon kötődöm Afganisztánhoz azon kívül, hogy az ottani egyik helyi nyelv a másik anyanyelvem az angol mellett.
- Jah. De ha nagyon nyelvész vagy, akkor inkább mondok darit, mintsem perzsát. - Konkretizálom, hogy mi az anyanyelvem. - A dari az a perzsa nyelv Afganisztánban beszélt változata. - Hosszú az eredete, én meg tényleg szeretem inkább perzsának tekinteni magam, mint arabnak.
- Különlegesnek tartasz? - sosem hallottam még ilyet a vonásaimról, de gondolom nem a nemlétező babapopsi sima arcomra utal. Nem kérdezek vissza, mert Charlotte viszont pöpecül teljesíti a francia gének sablonjait. Megjegyzem, eléggé a gyengéim.
- Ha megcsinálod őket, én eladom, tiéd a bevétel fele - emelem felé a poharamat, aminek utolsó kortyait le is húzom. Néha tényleg szívesebben forgalmaznék ilyen szarságokat is, mintsem kábítószert. Lotte kéri a következő kört, míg én felfogom, hogy lehet konkurensek vagyunk az ingatlanozásban. Vagyis velem biztos nem, max a nagybátyámmal.
- Annak lehet csúnya vége lenne. - Talán lesz is, nem tudom, de egyelőre nem veszem ezt annyira komolyan, mint kellene. Majd a jövőben ezt Qadirral lemeccselik, én leszarom milyen ingatlanos cégek vannak New Yorkban. Van egy pár.
- Hát, lehet ő mást mondana - forgatom szemeimet, mert szerintem korántsem vagyok jó fia apámnak, sőt, ez egy elég nehéz téma, amibe beletrafált Lotte. Meglötybölöm a poharam újra megtöltött tartalmát és elgondolkodom, hogy vajon apa őszintén hogyan tekinthet rám. Talán nem annyira hibáztat engem, amiért elcsesződtem, mint amennyire önmagát okolja vele.
Domival a történetünket el tudom mondani nagyon kalandosan is, hisz nagyon sok emlékünk van, de mivel nem az én testvéremről van szó, ezért nem akarok olyan információt közölni Domiról, amit nem tőlem kellene Lottenek megtudnia.
- Jah. - Lenyelem a vodkát. - Miért, szőke herceget hittél fehér lovon? - röhögök. Nem tudom, mire gondol, mi többre. Néha az élet nem egyszerűbb annál, mint a gyerekkori mesékben írtak. Aztán felröhögök. Túl szép lenne, amit mond. - Nem, azért segítettem neki, mert marhára kívántam a testét. - Ezzel nem hazudok, akkoriban, vagyis kezdetekben tényleg a teste volt, amit nem akartam elengedni, vagy kiadni a kezeim közül. Ezzel viszont elérte, hogy megismerjem őt, ahogy ő is engem és az egész csak úgy ment magától. Azt a francia ügynököt is véletlenül öltem meg, aki pont akkor kereste meg és fenyegette meg Domit, amikor én nála voltam, azt követően meg nem nagyon volt más út, mint az igazság.
- Igen. Ott dolgozott nem is keveset. - Erősítem meg a történteket. Látom, hogy ez már-már lenézésre méltó Lotte részéről, de lepereg rólam, úgyis kezdek berúgni. – Már nem is kell. Megvalósította azt, amire régóta vágyott, úgyhogy elmúltak azok a nehéz idők. – Aztán lett helyette másik nehéz idő, de az élet ilyen. Alapvetően azért szerintem Domi most az élete azon szakaszába ért, amikor tényleg boldog és ez a legnagyobb győzelem.
- Hip-hip, hurrá - hangzik nem épp lelkesen tőlem, amiért kifejezetten nem örülök, hogy Domi mélyen nem tisztelt családja megvetette lábait New Yorkban. De amíg csak Charlotte van itt, addig nagy gond nem lesz. - És ezt a site-ot te viszed egyedül? Vagy itt az egész család? - Engem csak ez érdekel, egyébként meg hajrá, ha ez Lotte egyéni törekvése, akkor kívánok neki sok sikert, na meg azt, hogy minél hamarabb függetlenedjen az apjától. Megemelkednem szemöldökeim és egyetértően, iszok a vodkából arra, hogy ez mennyire szabad város.
- Én pont ezt hittem Párizsról. De ebből is látszik, hogy mindenki ott szabad, ahol nincsenek meg a régi kapcsolatai és kötődései. - Nekem inkább Párizs lenne a szabadság, mert ott nincs banda. Ott tiszta lehetnék.
Nem tagadok, eléggé meglepődöm azon, hogy bowlingozni akar. Ez már a sokaik meglepetés Lottetől és egyre inkább kezdem azt hinni, hogy ebben a lányban több van, mint elsőre mutatja magát. Most szinte szétfeszíti őt a benne lévő rendeteg energia. Most biztos azt várja, hogy szétdobálom őt a tesztoszteronjaimmal és nekiállok menőzni, hogy márpedig engem egy lány nem fog elverni, de faszomat már a farokméregetésekbe.
- Igen, mert irtó pocsék módon bowlingozok - köpöm ki a szívószálat a számból, amit időközben a vodkába helyeztem, hogy azon keresztül szürcsöltem a tömény szeszt. Lehet ezzel az őszinteséggel most megleptem. - Azért csak eljátszol egy-két golyóval, nem? - Nem, már nem a tollakról beszélünk és nem is a bowlingról. Én is összeszedem magam, hogy meginduljam a pályák felé, ahol épp nyílt egy szabad.
- És mégis miben akarsz fogadni? Csak mert gondolom pénzben már kínos lenne mindkettőnk számára - sugallom neki, hogy az én zsebem is meg van tömve lóvéval, szóval ez annyira nem tud motiválni. Persze annyira nem kell, játszok én, csak béna vagyok, de ahogy hallottam Lotte is, úgyhogy két igen béna ember fog egymás ellen játszani. Szép lesz…
- Szóval? Mire vágy a lelked? - szórakozok vele baljós vigyorral és egy pillanatra ujjaim közé veszem az állát. Szerintem nem látja magát, de részegen nagyon cuki, pont, ahogy a nővére is.
BEE




If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 11:03

Tiger - Lotte
And then quietly, without you ever really noticing, someday is today. And then someday is yesterday. And this is your life.”
Nyilvánvalóan nem ért meg engem, nem is fog, ahogy senki sem tud megérteni. Pontosan tudom, milyen az apám, de igazából csak be kell tartani szépen a szabályokat és nincs gond. Legalábbis nálam eddig semmi sem ütötte fel a fejét, ami komolyabb lett volna némi összetűzésnél. Az pedig bármilyen családban előfordul egyébként.
- Szerintem jogom van úgy érezni, ahogyan érzek. - mert megértettem volna talán, ha azt mondja, nem bírja tovább és valamit tennie kell. Nem jöttem volna el vele, de segíteni megpróbáltam volna az biztos. Bár erre esélyt sem kaptam. Neki úgy látszik bejött ez a függetlenül a világnak attitűd. - Nem is tudod milyen kapcsolatom van vele, tehát ne ítélkezz, légy oly kedves. - én a bizalmasa vagyok, mehetek vele sokfelé, beengedett a cégbe is, sok mindenre megtanított. Ha ettől robotnak kellene magamat éreznem, akkor hasonló robotokkal valószínűleg ez a város is tele van. Egyébként is, a munkám legalább egy kézzelfogható dolog, minden más meg...illékony. - Nem. - és zárjuk itt rövidre, nekem nem lesz gyerekem, de ezt nyilván nem a nővérem férjével fogom megtárgyalni, aki maga is apa szerepben van. Mármint feltételezem, hogy nem nézi levegőnek a kislányt. Valahogy nem tűnik olyannak, már abból leszűrve, hogy hozzám is idejött, pedig nyugodtan tehetett volna úgy, mintha nem vett volna észre semmiféle hasonlóságot köztem és a felesége között.
Viszont ez mind elfújódik a kokain áldásaitól, szóval jöhet a neve meg, hogy kiféle és miféle ő. Kicsit nehéz beleerőltetni a fantáziámba, hogy ő és Célie vajon milyenek együtt. A nővérem mindig olyan...tökéletes volt, finom, törékeny..hát szóval minden, ami én lényegében nem vagyok, de ez a pasas..oké, annyira nem meglepő, hogy a nővérem rákattant.
- Áh, a nyelvészettől meglehetősen távol állok. A perzsával is be tudlak lőni. - megerősítésképp még bólintok is egyet, de ha azt mondaná, hogy most egy vaktérképen bökjek oda, akkor lehet lenne némi koordinációs problémakör. Viszont legalább már hallottam a perzsákról, szóval nem vagyok teljesen hülye. Jelenleg még. - Aham, abszolút. - hát nincs abban rossz, ha kimondom, amit gondolok, nem? Látszólag nem háborodott fel rajta, nem érezte úgy, hogy sértegetni próbálnám (mondjuk azt nem is így tenném).
- Sajnos már megelőztek, szóval mást kell kitalálnom. - felnevetek, milyen jó is lenne, ha csak ilyeneken kellene agyalnom valami lakókocsiban egy csendes helyen, hogy vajh milyen apró baromság lenne még az, amiről még senki sem tudja, hogy hiányzik neki az életéből. - De, ha valamit kitalálok, megkereslek ügynöknek. - elmosolyodom, mert még mindig nem mondta ki konkrétan, hogy mivel is foglalkozik. Mert nem irodai eszközöket árusít, az biztos. Bár oké, összetett. Van itt ingatlan, étterem, nem hinném, hogy különösebben unatkozna. - A legtöbb dolognak csúnya vége van, Tiger. - sőt, amennyire én látom, mindennek az van. Aminek köze van az üzlethez, annak pedig pláne. - De ha így is lesz, hát akkor... - vállat vonok, most túl könnyű vagyok rossz gondolatokhoz. Sőt, egyáltalán nem is tudom mit jelent az, hogy rossz gondolat. Az agyam hátuljában furulyázó kis faunom sem mond semmi rosszat. Boldog ő is, nekem meg könnyebbé teszi a napot, a gondolatokat, az érzéseket. Kár, hogy nem tudom kiirtani az összeset magamból és nem lehetek egy boldogságban vegetáló kis entitás, amit nem nyomaszt már semmi sem.
- Nocsak, nem az lettél, akinek elképzelt amikor helyes kissrácként tipegtél mellette az utcán? - mert az mondjuk tipikus lenne. De végtére is itt van és segít neki, ha kell. - Látod? És mégis mész és segítesz neki, valahányszor kér. - most nem akarom azt mondani, hogy felettem meg összevonta a szemöldökét, hogy hogyan állok apámhoz. A család az család, akármilyen is legyen.
Megpiszkálgatom a poharamat. - Valami heroikusat, szexit...tudod... - felnevetek, bár Célie-hez illene egy herceg is fehér lovon, vagy legalábbis ahhoz, akit én ismertem nővéremként. Felnevetek. - A vágy sosem elhanyagolható szempont. - és gondolom ne is merengjek azon sokat, hogy vajon Célie beadta-e a derekát, vagy sem. Mert kétlem, hogy ez a pasas utána járkált volna virágcsokrokkal meg randiajánlatokkal.
- Megvalósította. Az...tök jó. - akármiről is legyen szó. Örülök, hogy megvalósítgatta itt önmagát, otthonra talált ebben a városban és emellett a férfi mellett. Úgy látszik, megvan mindene. Mondhatnám, hogy ennyit elmondhatnék apámnak is, de jobb, ha inkább egyáltalán nem említem meg neki. Szerencsésebb úgy tudnia, hogy egyáltalán nem foglalkoztat Célie kérdésköre.
- Hé, ez egy szabad ország! - mert kábé akkora lelkesedés van benne az ittlétem illetően, mintha legalábbis sorozatgyilkos lennék. Remek. - Csak én vagyok. Apám sosem költözne ide, anyám meg mindig ott van, ahol ő. A nagybátyám lehetne várható, de ő egy pöcs. - ez meg tény és nem is sajnálom, hogy kimondtam. Apám öccse egy barom és csak a bajt csinálja, ahol csak megjelenik. - Azt hiszem, igen. Nekem Párizs inkább valami kerítéssel körbevett börtön...mármint nem úgy börtön, hanem ilyen...izé. Mindegy. - megrázom a fejem, ezt úgysem tudom elmondani értelmesen, hiszen több millió fős város, nem funkcionálhat börtönként és én sosem voltam bezárva sem. Csak hát, mégis...nem tudom. Itt egészen más dolgokat érzek, mint ott. Jobban mondva éreztem az elmúlt pár évben. Hogy most mi lesz, az még kérdőjel.
A bowling is úgy jön, ahogy most minden: spontán. Nem tudok csak a pultnál ücsörögni, amikor dolgozik a vérem, tele vagyok energiával és annyira csinálnék valamit, hogy az hihetetlen. - Nyugi, én is. Inkább biliárdban brillírozok. - ha már golyó meg dákók meg tollak meg mit tudom én mi jött még fel. - Akkor egyáltalán pontszerzéses kihívásnak is megfelelő. - meg legalább mozgok valamit, félő, rövid úton már a pulton mászkálnék, ha valami nem történne. - Elboldogulok, vagy kételkedsz? - mármint, attól függően, hogy éppen miről is beszélünk ugyebár. A fogadás is ugyanilyen spontán kérdéskör. - Áh, pénzem van, abban nincs semmi érdekes. - legyintek, és gyanítom ezzel ő is így van. Mivel fel kell rá néznem, ahogy az állam alá nyúl és a kérdést a ködös agyam sokkal személyesebbnek, kedvesebbnek akarja hallani, felsóhajtok. A kokain egyik velejárója szerencsére, hogy néha nem tudom az egyik pillanatban, hogy mit tettem a másikban. Főleg mert gyakorlatilag két napja nem alszom, ami meglehet egy újabb baromság része, amit éppen csinálok. De ilyen az, ha nincs semmiféle kontrollháló az ember körül. - Akkor a nyakadba ülök és úgy viszel át a Brooklyn hídon. - mondom ezt olyan vigyorral, mintha legalábbis új cipőt kérnék tőle. - Ha veszítek, átcipellek a hátamon. - a nyakamban nem menne, azt még ebben a félhős üzemmódban is tudom. Ez nem nagy tét, sőt, nem is tét, inkább csak baromság, egy furcsa történés. - Kezdhetünk? - illesztem az ujjaimat az egyik golyóba és hát az egyébkénti arányomat tekintve jó lesz, ha vagy két bábut leütök.
~ ohgod ~   ~
mind álarcot viselünk
Charlotte Dupont
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_p1smqe7qt41vimd59o2_250

I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl92uy05581rifr4k
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Portrait
★ családi állapot ★ :
S-i-n-g-l-e
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929xqHvN1rifr4k
★ idézet ★ :
“Fear never shows up and the party ends early.”
★ foglalkozás ★ :
Projektfelelős
★ play by ★ :
Astrid Berges-Frisbey
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929up9eb1rifr4k
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyPént. Okt. 27 2023, 09:43



I think I've seen you before... Oh, I've not, sorry

"If you're not stubborn, you'll give up on experiments too soon. And if you're not flexible, you'll pound your head against the wall and you won't see a different solution to a problem you're trying to solve." — Jeff Bezos



Ez a jog egy érdekes kérdés és biztos, hogy nem fogok leállni vitatkozni erről egy franciával, mert a végén még forradalmat robbant ki. Csak széttárom a kezeimet, nyilván úgy érez, ahogy érez, ezt nem lehet egykönnyen befolyásolni, én ezt is megértem. Bizonyára lát valamit az apjában, amit Domi nem és ezért teljesen megérthetetlenné vált egymás számára a két lány. Én nekem igazából mindegy. Ha szó szerint csak magamra koncentrálok, mondhatnám, hogy leszarom, hogy ők ketten hogyan viszonyulnak egymáshoz, de mivel azért most már nem csak érzelmileg, hanem fogadalommal is kötődöm Domihoz, ezért megér egy tíz perces veszekedést ez a kényes téma.
- Miért, nekem nincs jogom úgy gondolni és érezni, ahogy azt teszem? - Már elengedtem a témát, de egy visszaszólást meg megejtek, hogy egy-egy vagy tudom is én hány legyen az állás, de mindenesetre így kvittek vagyunk. Kétségtelenül látszik, hogy neki jó így az élet, jó az apja zászlója alatt tenni-venni és elfogadta azt a célt, amit az apja neki szánt. Ezzel nincs is gond, noha épp az előbb ismertette velem, mekkora egy kretén az apja. Nem tudom őt megkedvelni. Mármint az apját. Annyi érzelem fakadt már bennem az elmúlt években Domi családja miatt, hogy nem tudom én sem semmissé tenni ezeket. Ha más tapasztalok majd - fizikailag -, akkor hajlandó leszek belátni, hogy tévedtem, de így nem. Így, hogy Lotte az apja nevében a gyerek elrablásával fenyeget, így nem.
Sokkal durvább dolgokat is el tudok engedni és tovább tudok lépni, ha így alakulnak a dolgok és most nagyon gyorsan változik meg a hangulat. Ennyit számít egy kis kábítószer. Ez valahol lenyűgöző és egyben ijesztő is, mert sosem láttam még olyat, akinek személyisége ennyire jó irányba változott volna ettől az anyagtól. Érdekelne, mit uttatott a szervezetébe.
Nem igazán látom szemeiben a tudást, amitől elhihetném, hogy tudná, honnan származom, vagyis az apám, de mindegy is, mert nem fontos, valószínűleg csak a génjeimre akart magyarázatot és azt ezzel megkapta.
Megindulnak felfelé a szemöldökeim, mikor meghallom, hogy ügynöknek akar kikiáltani, ha összejönne a pici bizbaszok árusítása. Nevetek, de közben azon agyalok, hogy vajon összerakta-e a képet, hogy mit is csinálok pontosan mindezekből. Nem fogok sírni, ha nem, márpedig ahogy figyelem szemeit, nem úgy tűnik, mintha meglátta volna a szavak mögött rejlő igazságot ilyen állapotban.
- Miféle csúnya vége? - kérdezek rá a ki nem mondott részre, mert felkeltette az érdeklődésemet, hogy vajon mit tenne akkor, ha elfajulnának a dolgok. Inkább tettetem magam hülyének, hogy megtudjam, meddig hajlandó elmenni. Valószínűleg nem tudna olyan fizikai cselekedetet mondani, amivel ne találkoztam volna már. Ha meg jogi dolgokra gondolna, akkor a nagybátyámat keresheti, mert én olyanokkal nem foglalkozok.
- Ami azt illeti, nem éppen. - Apám pont leszarta, mi lesz belőlem, úgy gondolta, hogy mindegy, csak valahogy keressek pénzt, viszont arra azért nem gondolt, hogy képes lennék belépni egy drogbandába, amit ott legyezgettek a szemem előtt. A testvére New York egyik legnagyobb drogbandájának az egyik vezetője, nem értem, miért érte ez váratlanul őt. Viszont kihallom Lotte szavaiból, hogy párhuzamot állít köztünk az apáinkkal való hozzáállásunk terén. Pedig teljesen más a két helyzet.
- Mert az én apám támogat mindenben attól függetlenül is, hogy más ember lett belőlem. Domit is a tenyerén hordozza, gyakran ingyen főzött is neki és a lányának. Nem fordult el tőlem csak azért, mert csalódást okoztam neki és ezért én is segítek neki, ha szüksége van rám. - Vagyis én nem feltétel nélkül, családi elhivatásból támogatom az apámat, hanem azért, mert kapok tőle én is nem keveset. A különbség az, hogy az én apám szereti Assiat és Axelt és esze ágában sincs elvenni őket az anyjuktól (és tőlem), pedig azért az arab kultúrában, mint ami az afgán apámat is jellemzi, jobban elfogadott, hogy a nagyszülők döntenek az unokák sorsáról. Assia miatt nem aggódom (mert ő lány és nem a vér szerinti gyerekem), de Axel életébe lehet jobban bele akar majd avatkozni. Bárhogy is, kétségtelen, hogy ő nem fogja ellopni a gyerekeimet. Igen, ez a gyereklopásos hír nagyon felkúrt.
- Én is szexi vagyok, meg heroikus - kérem ki magamnak egyébként jogosan, mert szerintem szexi is vagyok, meg egy hős is. Utóbbit talán nem lehet számára egyértelmű, de ha az kell egy hősnek, hogy embereket mentsen meg, akkor jelentkezem, akadályoztam már meg pár ember halálát. Igaz, okoztam is azt nem keveseknek.  
Mintha kis féltékenységet éreznék Lotten amiért a nővére lényegében sikeres lett. Domi egy végletekig családcentrikus nő – ezt sosem fogja elhinni nekem Lotte, de így van – és sokáig nem is lebegett más a szemei előtt, csak az, hogy a lányának megfelelő életkörülményt tudjon teremteni. Miután összeköltöztünk ez lényegében megvalósult. Viszont mindenkinek kellenem álmok, hobbik és mióta Domi ebben is kiteljesedhet, azóta sokkal nyugodtabbnak és kiegyensúlyozottabbnak látom őt. Vagy egyszerűen megszokott engem már ahelyett, hogy megszökött volna. Ha tőlem nem szökött meg, milyen lehetett Mattal az élete?
Viszont nem fogom hergelni Lottet, úgyhogy nem kezdem el ecsetelni neki, hogy mi szép és mi jó, úgyhogy visszakérdezek és úgy vagyok vele, hogy inkább most beszéljünk róla. Merthogy még mindig meg akarom őt ismerni.
Azért megnyugtat, hogy az apja sose költözne ide és hogy itt Lotte a maga ura lehet. Szerintem (de ugye mit képzelek magamról, hogy ítélkezem) jót fog tenni neki, hogy saját maga tudja kitaposni itt az útját, még akkor is, ha nem kis hátszelet kap Franciaország felől. Aztán el is szólja magát és belekezd egy mondatba, amit engem kifejezetten érdekelne, de mégsem fejezi be. Úgy látom, az értékes információkért meg kell küzdenem, de ezzel nincs is semmi gond, megtanultam már küzdeni.
- Nem mindegy. Engem érdekel, hogy érzel, szóval figyelek - húzódok közelebb hozzá pár centivel az asztalon. Nem kényszerítem őt semmire, azt oszt meg velem, amit gondol, de ha már eleve kibökte a felét, akkor talán nem annyira titkos dolog ez. Az én fejemben már akkora hatyvasz van róla, hogy meg akarom érteni őt, mert akkor jobban fel tudom fogni mit miért érez és gondol.
- Szóval szeretsz bökdösni, értem. - Még mindig nem a játékokról beszélek, de ahogy látom, Lotte vigyáz arra, hogy ne kerüljön bele egy ilyen beszélgetésbe, szóval én is váltok komolyabbra. Nem vagyok egy nagy kocsmasportos, általában néző vagyok, meg ivó.
- Kételkedem - vágom rá rekedtes hanggal valószínűleg olyan pazar őszinteséggel, amit nem várt volna. De hát cáfoljon meg, befolyásolható ez a véleményem, úgyhogy nem mondhatja, hogy nem hallgatom meg.
Egyikünk sem egy csócsó állat ezért egyértelműen nem pénz lenne itt a fő motiváció. Mondjuk Lotte ajánlatára azért nagyot nézek, az én büntetésem is erős, de hogy ő hogyan tudná kivitelezni, hogy engem végig cipel a hátán azt nem tudom. Úgyhogy két lehetőségem van, vagy elfogadom az ajánlatát és pontosan tudom, hogy sosem fogjuk megvalósítani egyik opciót sem, vagy pedig komolyan veszem a fogadást és kitalálunk valami megvalósíthatót.
- Instant sérvet kapnál, amint a lábam nem érné a talajt. - Ez fix, amennyire vékony. - Miért nem adunk nagyobb tétet ennek? Ha te nyersz, jövök neked eggyel és míg itt New Yorkban vagy, bármikor hívhatsz, ha szükséged lenne rám valami miatt. - Nem tudom megmondani, neki mi lenne a segítség, de szerintem jól jön egy ilyen ütőkártya. Én pedig szeretek veszélyesen élni.
- Ha én nyerek, akkor adnod kell egy esélyt annak, hogy rendezzétek a viszonyotokat a nővéreddel. - Így már mindjárt nagyobb a tét és mivel mindketten irtó szarok vagyunk a játékban, ezért a véletlen fogja meghatározni, hogy melyikünk nyer. Szerintem korrekt ajánlat és jobb, mint egy Brooklyn hídi szenvedés, de úgyis megmondja, ha nem tetszik neki.
- Két pillanat - mondom Lottenak, aki már meg is fog egy golyót, de én még nagyban pötyögöm be a neveket és állítom fel a pálya informatikáját. Közben a srácok nagyban néznek, hogy mi a fasz van, mit csinálok és kivel. Itt vannak mellettünk és ahányukkal találkozik a tekintetem, egyértelműen jobban érdekli őket az én játékom, mint a sajátjuk.
- Mehet, lőheted a golyód - szólok Lottenak, hogy a pálya kész.
Míg Lotte gurít, Sáinz mögém lép és megszorítja a bal vállamat. Hátraengedem a testsúlyomat, jelezvén neki, hogy hallgatom, szóval mondja a faszságait.
- Te, ki ez a csaj? - Sáinztól meglepően komolynak hangzik a kérdés és hangján érződik, hogy teljesen nem vágja, mi történik.
- Domi húga.
- Mi van? - Nézek rá, hogy mit nem ért ezen, mire elenged és hátrább lépeget. Szerintem elmegy és leissza magát még egyszer a ma este.
Közben figyelem, ahogy Lotte golyója cél talál, az eredmény pedig egyből megjelenik a táblán. Még egyszer ő jön, mert kettőt gurítunk minden fordulóban, mostanra viszont már odaállok mellé ölbefont kezekkel.
- Felcsigáztad a srácokat - jelenti ki egészen őszintén, majd figyelem az újabb labda útját, mikor ismét gurít.
BEE




If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyPént. Okt. 27 2023, 14:14

Tiger - Lotte
And then quietly, without you ever really noticing, someday is today. And then someday is yesterday. And this is your life.”
Nem illik fintorogni, ha más visszapöcköli rád a saját mondandód élességét. Akármennyire is vagyok nehéz eset úgy egyébként, ebben most teljességgel igaza van. Ahogyan nekem is jogom van a véleményemhez és az érzéseimhez, úgy neki is, pedig egyébként, ha valamit kifejezetten utálok, az az, ha veszítek. Otthon arra tréningeltek, hogy mindig a legjobbnak kell lennem és arra is törekednem, nem beérni kevesebbel. Bár apám néha hajlamos volt átformázni a véleményét arra, hogy amennyiben a saját bevallásom szerint is megtettem mindent, ami tőlem tellett, akkor elégedett lehet ő is.
- Touché. - ismerem hát el, hogy ebben a helyzetben nem csak nekem van jogom a negatív oldalt képviselni. Valamint tegyük hozzá, hogy ő Célie férje, tehát mindenképpen a pártjára fog állni ugyanúgy velem, mint az egész családdal szemben. Szép hozzáállás, olyan...igazi. Igazság szerint nem is tudom milyen ez, de annyi bizonyos, hogy Célie szerencsés.
Mert itt van ő a különleges vonásaival, a messziről világító "ne baszakodj velem, mert megütlek" aurájával, a leheletnyi egzotikummal, ami az egészet egy érdekes és izgalmas mixtúrává változtatja és ott van emellett a nővérem, akiről jelenleg fogalmam sincs, hogy milyen emberré vált. Bizonyosan többet mosolyog, mint régen. Mint Matt mellett valaha is tette.
A buta kérdésre pedig gallos vállvonást kap válaszul, ne várjon tőlem komplex gondolatgömböket jelenleg, mert nem igazán tudnak összeállni és világra jönni. - A rossz féle rossz vége. - elmosolyodom az elmés és béna mondókámon és tudom, hogy sokkalta egyszerűbb lenne tiszta fejjel társalogni, de képtelen vagyok úgy nekivágni a napoknak. Ez a gondolat is elkavarodik a fejemben pörgő tornádóban, úgyhogy nem jutok a végére. De megint olyan komoly felütésű a vonulat. Apák és fiaik, apák és lányaik. Nem tudom melyik kapcsolat van jobban kárhozatra ítélve.
- Minden család másképp működik, doh. - nálunk kicsivel talán több szabályt kell betartani, de az én pórázom is hosszúra van engedve. Ettől még tisztában vagyok vele, hogy a nyakörv a nyakamon van és azt is, hogy el tudnám érni a fojtó megfeszülését. Talán meg is próbáltam volna, de a saját esetem pont azt bizonyította, hogy semmi értelme. Célie más és más életutat is járunk mi ketten. - Ettől még oda-vissza alapon működtök ti is, nem? - vagy én látok mindent feketének meg fehérnek és talán a Tiger apja egyébként önzetlen szeretetből segíti a fiát. - Apa hazavárja Célie-t még mindig. - ezt azért a kijelentés nélkül is biztosan tudom. Végtére is az idősebb gyermeke, az első. De mást is elvárna a hazatérés mellé és ha van valami, amiben a Dupontok hasonlítanak, az a makacsság. Apám éppen annyira nem tud engedni, mint én, vagy a nővérem.
- Hááát biztosan úgy van. - halkan nevetem a kontrázós jellemzését - De azt mondtad megkívántad és te szedted a bérleti díjat. - emelem a kezeimet, mintha a mérleg két serpenyője lenne - Ebben biztos volt szexi, de heroikus? Duh. - megrázom a fejem egy mosollyal. Na persze, nekem nem kell bizonyítania, akinek kell, az pedig a szavaiból ítélve pontosan annak tartja, aminek ő is állítja magát: szexinek és heroikusnak.
Persze kicsit megüti a fülem, hogy zéró..z-é-r-ó lelkesedés van a hangjában az ittlétemet illetően, bár ezért nem hibáztathatom egyetlen pillanatig sem. A helyében én sem örülnék egyetlen felbukkanó francia rokonnak sem. Bár az, hogy a városban vagyok, nem jelenti egyenesen azt, hogy mint a hívatlan és idegesítő rokon majd beköltözöm a lakásukba és akkor onnantól ott fogok élősködni. Ijuj, azt sosem tenném.
Közelebb hajolok, ha már ő is teszi, mintha titkot kívánnék rábízni, amit más nem hallhat meg. - Szerintem te vagy az egyetlen ember ezen a bolygón, akit érdekel, hogy én mit érzek. - súgom be közénk és annyira egyszerűen hangzik, mégis gyakorlatilag ez az én igazságom. Ez történetesen mindig le van szarva magasról. Otthonra nem az érzéseim kellenek, a férjet nem azok érdekelték, a pultost a pénzem érdekli, a többieket szintén. Mindenki csak akar valamit, levon valamit magának. Olyan vagyok, mint egy bankszámla, amire beraknak és amiről kivesznek. Helló, világ! Na de, nekem pont emiatt teljesen sokkoló az érdeklődés, mert tőle is ezt várom, mint másoktól. Akar valamit biztos, tehát protokollból kérdez, ergo nem terhelem meg semmilyen őszinte érzésgombolyaggal. - A dákót legalább én irányítom. - felnevetek, a bökdösni elég furcsán rezonál így. De lehet, hogy csak nekem. "Kételkedem." A kihívás illatától még az ujjbegyeim is bizseregni kezdenek. - Áh, bizonyosságot akarsz? - adódik a kérdés, meg a bizonyít ige összes ragozása is előtolakszik. Ez a pasas...nem egyszerű eset.
- Cöh, a próbálkozás is számít! - mi az már, hogy instant sérvet? Megpróbálnám, de hát nem akarja. Szinte gyermekien csalódott a sóhajom. Pedig az agyam már nagyon ráindult a hídon cipelgetés témájára. Persze ajánlattal áll elő és az üzleti részek ugyebár mindig érdekesek. Csak ne mondja, hogy...éééééééééééés de. Tudhattam volna, hogy hátulról jövősen rápróbál. Túl egyszerű lett volna, ha nem. Nem megmondtam? Mindenki akar valamit. Nincs kivétel. És ez a felismerés átsuhan a tekintetemen is. Hát közelebb lépek. - Ez egy rohadék feltétel, szóval mondj jobbat, vagy sztornózunk. - az agyam eltátogja, hogy ne vegyem magamra, ő Célie-t képviseli gyakorlatilag és én vagyok a másik oldal, de a felforgatott agyi folyamatok világában csak az villog, hogy őt sem az érdekli, hogy én mit érzek. Ő is csak kamuzik, mint mindenki más.
De, mivel nem lenne fair a lábára dobnom a golyót, hát gurítok. Legalább csinálok valamit, ami megmozgat ééés nyilván nem úgy sikerül mint a tankönyvekben szokás, így az ajkamba harapok és elhangzik egy bugyuta "ííííííííhh" is, de van egy második esélyem is ezt a gyászt szépíteni egy kicsit. Fogok egy másikat, de próbálgatom, ha túl nehéz..azt nem bírja a csuklóm, ha túl könnyű, az megint nem jó. - Nem én. Te álltál le egy nővel diskurálni, akit ők a feleségednek hittek. - jegyzem meg mellékesen - Lehet azt hiszik, valami fura kink ez nálad. - szóval másodjára is gurítok és várom a csodát mondhatni, de hátra fordulva odaintegetek a haverjainak egy mosollyal. Nem vagyok én valamiféle bunkó.
~ ohgod ~   ~
mind álarcot viselünk
Charlotte Dupont
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_p1smqe7qt41vimd59o2_250

I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl92uy05581rifr4k
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Portrait
★ családi állapot ★ :
S-i-n-g-l-e
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929xqHvN1rifr4k
★ idézet ★ :
“Fear never shows up and the party ends early.”
★ foglalkozás ★ :
Projektfelelős
★ play by ★ :
Astrid Berges-Frisbey
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929up9eb1rifr4k
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyVas. Okt. 29 2023, 15:48



I think I've seen you before... Oh, I've not, sorry

"If you're not stubborn, you'll give up on experiments too soon. And if you're not flexible, you'll pound your head against the wall and you won't see a different solution to a problem you're trying to solve." — Jeff Bezos



Jó, látom, most elég részeg ahhoz, hogy komolyabb dolgokról is beszélgessünk, amit amúgy én sem erőltetek, úgyhogy nem bánom, hogy nem megyünk bele részletesebben, hogy milyen eszközökhöz folyamodna a konkurenciájával szemben. Ami viszont apámat és az én kapcsolatomat illeti, ez elég bonyolult és pont azért, mert részeg, nem akarok logikai összefüggéseket a nyakába akasztani, ellenben megint megérkezünk Domihoz és tudom, hogy én kanyarodtam vissza rá, de egyszerűen csengett Lotte szavaiban, hogy az én kapcsolatomat az ő apjához fűződő viszonyához igazítja. Mivel nem ismerem Lottet, hiszen bármi tényleg információ lenne, azt elhessegeti egy mindeggyel, ezért csak abból tudok kiindulni, hogy Céline-nek milyen az apja.
- Én a magam részéről igen. - Ez nem egy jó tulajdonság, de én ilyen vagyok sajnos, oda-vissza működök. Apámról nem tudom ezt teljesen elmondani, őt sokáig nem is tudtam hova tenni. Látom, hogy bűntudata van, amiért ez lett belőlem, de úgy isten igazából sosem tett ez ellen semmit és nagyon sok esetben azt érzem nála, hogy mindent lenyel, mindent megbocsát a maga duzzogó módján. Mondjuk, ha így nézzük, érthető, miért értik meg egymást annyira könnyen Domival.
- Ha olyan életet tud ajánlani Céline-nek, amire igent mond és hazavágyik, hát én nem tartom őt bilincsben - mondom úgy, hogy ha meggyőzni, hát akkor én nem fogom megtíltani Dominak, hogy elhagyja az országot, elvégre szabad ember, persze eléggé csalódott lennék és a gyerek kérdés egy elég érdekes dolog lenne. De ettől őszintén szólva nem félek. Már csak azért sem, mert tudom, hogy én mindent meg tudok adni neki a biztonságon kívül. De azon kívül tényleg mindent, amire vágyik és ha rám licitálnak, akkor én is tovább licitálok. Nem fogom csak úgy hagyni, hogy elvegyék tőlem.
- Szerencsére nem csak szexből és pénzszedésből állt és áll most az életem. Ennél azért izgalmasabbak a napjaim - felnevetek. Mondjuk régen tökéletesen megelégedtem ennyivel is, de azóta, cirka négy év alatt azért bőven ért annyi atrocitás, hogy fejben is elkezdjek változni.
Már megint ez a „mindegy”, amit én aligha tudok felfogni, ha érzésekről van szó. Mintha a saját életét ő maga is magasról letojná és úszna az árral. Egy valamit megtanultam már a bandában, ha egy tagnak erős érzései vannak, azt nem szabad lekicsinyíteni, mert elfajulhatnak a dolgok. Éppen ezért engem érdekel Lotte is. Aztán igazából ki is bújik a szög a zsákból. Úgy tűnik, megszokhatta, hogy ilyenekről nem beszél, mert másokat nem érdekli igazán. Talán így van, bár ez egy olyan dolog, hogy ha ő nem nyit mások felé, akkor mások is megunják a próbálkozást. Én a magam részéről most össze vagyok kavarodva annyira, hogy nem tudom, miért is akarok vele ennyire beszélgetni. Valószínűleg annak is igaza lehet, aki Lotte bezárkózottságát teszi ennek felelősévé, meg Lottenek is igaza lehet abban, hogy a környezetében eddig főként olyanok voltak, akik kihasználták őt. És ez valahol elég szomorú.
- Ezt teljes szívemből sajnálom. - Nem fogom magam fényezni neki szóban, de én semmi hasznot nem látok benne. Nekem mindegy, ő ki, mit tesz, hogyan érez, mert nem függ tőle az életem és nem is tudja befolyásolni azt. A nővérét tudja befolyásolni, nem az enyémet.
Kezd körvonalazódni, hogy Lotte szeret maga irányítani. Mint egy tipikus karrierista üzletasszony. Tényleg ég és föld a két lány. Egyiknek a karrierje virágzik, másiknak pedig a családi háttere.
- Csak vigyázz, nehogy jöjjön egyszer valaki, akinek hosszabb van - lendülnek szemöldökeim fel-alá tovább szórakozva a témán. Most tényleg csak szórakozok vele anélkül, hogy lenne bármilyen hátsó utalásom a családjára, a kapcsolataira, vagy úgy összességében bármire. Persze neki is biztos jól jön egy kis támogatás. Csak mert hiába tudunk elboldogulni, mások segítsége mindig jól jöhet és nem szégyen azt elutasítani. Ezzel kapcsolatban is tovább fűzünk egy kakaskodó, de egészen felszabadult és laza beszélgetést, legalábbis az én részemről az.
- Jah - mondom határozottan, de a komolyság elveszik a nevetésemben. Ami viszont egy kicsit alábbhagy, mikor meghallom az ő ajánlatát. Többszörösen nem jó ötlet, hogy átcipeljük egymást a Brooklyn hídon, a legvalósabb érvemet viszont nem akarom elmondani, ugyanis nem tudom, milyen viszony lesz köztünk a jövőben és ha szar, akkor nem akarom, hogy tudja, azért nem cipelem át, vagy cipeltetem át magam vele a hídon, mert veszélyes. Nem a sérve miatt - bár az sem utolsó szempont - hanem azért, mert azt a hidat eléggé ellenőrzik a mexikóiak. Rengetek összetűzésünk velük ott történt. Nem véletlenül, hiszen Brooklyn az övék, a rivális bandáé és az a híd kulcsfontosságú a közlekedésben. Ha meg csak úgy átsétálnék rajta, esetleg Lottevel, akkor baromira nagy kockázatnak tenném ki magunkat. És főleg őt. Szóval nem, inkább leszek én a világ barma, de ezt nem vállalom be vele.
- Lehet, de nem jó dolog kórházban feküdni gerincproblémákkal, vagy mert a nyakamban ülve lefejeled a táblát - mosolygok, sőt, igazából nevetek is azon a képen, hogy a nyakamban ülve lefejel egy alacsonyan lévő táblát amiért mindketten tökre részegek vagyunk. Nah, ezért sem megyek Brooklyn közelébe. Másik hidat ajánlhatnék cserébe, mert akkor ez mind megoldódna, de inkább felkínálok neki egy olyan lehetőséget, ami amúgy nem annyira rossz, mint elsőre hangzik.
Gondoltam, hogy nem fog tetszeni neki, pedig elég jó ütőkártya az, hogy jövök neki eggyel, ami azt jelenti, hogy bármikor hívta, bármilyen okból. Én azt mondanám, ha bajba kerülne, még jól jöhetek, de hát így részegen ez bizonyára nem jut eszébe, elvégre mi baj történhetne? Itt nincs semmi, ami veszélybe sodorhatná, mi? Bárhogy is, Céline iránt érzett gyűlölete ismét elvakítja és ahelyett, hogy magára gondolna és magát építené, arra koncentrál, hogy minél messzebb lökje magát a testvérétől. Hát jó igazából mindegy. Nem muszáj nekünk fogadást kötnünk.
- Jó, akkor inkább játsszunk - vonok vállat és egyébként elég gyorsan el tudom engedni ezt a fogadásosdit. Egyikünk sem nyer, egyikünk sem veszít érdemileg, lehet jobb is így.
Mihelyt kész a játéktér, ő guríthatja is az első két golyóját. Szemmel követem az első lövését, de az agyam a mögöttem érdeklődő Sáinzra figyel. Érthető, hogy azért most már csak rákérdeznek, hogy mi a franc történik, ahogy abban is biztosak lehetünk, hogy mire én odalépek Lotte mellé már mindenkinek továbbítja a szavaimat.
- És arra nem gondoltál, hogy szimplán csak kurva jól nézel ki, ők meg itt hetero férfi emberek? -Szerintem mióta megtudták, hogy nem Domi, már csak az érdekli őket, hogy szingli-e.
- Hidd el, marhára nem azzal foglalkoznak, hogy én mit miért csinálok, engem már jól ismernek - nézek szemeibe miközben ujjaim közé veszek egy golyót és elgurítom, majd nem várom meg, hogy mi lesz az eredmény, visszalépek Lottehez, hogy befejezzem a mondatomat. - Az érdekli őket, hogy te ki vagy. - És nem, nem az, hogy ki a nővére, őt is ismerik. Nem tudom, mennyire érdemes még hajtanom azt, hogy a gyűlölet beszél belőle és nézzen inkább körül, mert nem mindenki rossz szemmel néz rá, nem mindenki csak ki akarja használni és nem mindenki szar az érzéseire. De ezen a ponton, megfogadom magamnak, hogy elengedem ezt nála és ha ilyen, akkor legyen ilyen. Inkább gurítok másodjára is.
BEE




If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyCsüt. Nov. 02 2023, 18:16

Tiger - Lotte
And then quietly, without you ever really noticing, someday is today. And then someday is yesterday. And this is your life.”
Oldalra biccentem a fejem és elgondolkodom egy pillanatra. Talán Tiger ilyen típus, ad, ha kap és kap, ha ad. Többnyire valahogy én is így mérem be az embereket. A szívességbank csak akkor lehet nyitva, ha árad is be valamiféle tőke és nem csak kivesznek belőle. Mondjuk igazság szerint ötletem sincs, hogy hány éves lehet, vagy van-e mondjuk testvére és ilyesmik, él-e az édesanyja...Csupa olyan részlet, ami erős homályban van, sőt, inkább sötétben.
- Nah.. - ingatom a fejemet. Apám nem szokott semmit ajánlgatni, na meg jelen esetben Célie volt az, aki eljött az országból évekkel ezelőtt és még egy üzenetet sem hagyott. Nem tudom őszintén szólva, hogy apám mit lépne, ha tudomást szerezne a tényleges hollétéről. Ki tudna-e bújni mondjuk a bőréből és nem önmaga lenni egy ideig, hogy találkozhasson a lányával és az unokájával. Én szeretném hinni, hogy apám nem rossz ember.
- Pedig a szex és pénzszedés elég egyszerűnek és élvezhetőnek hangozna. - gondolom végig egy mosollyal körítve - És mitől olyan izgalmasak a napjaid? - mert ez azért megütötte a fülemet és egyébként egy tök ártatlan kérdés. Az enyémek például egyáltalán nem minősülnek szerintem izgalmasnak. Sőt, inkább tökre átlagosak...mármint a saját mércém szerint. - Nem azért mondtam, hogy sajnálj. - erre legyinteni is sikerül, engem ne sajnáljon, nincs miért. Hamar megértettem a "felnőtt világ" működését, mert muszáj volt. Egyszerűen az önzetlenség nem a XXI. század virága és én ezt el is fogadom. Persze, ettől még lehet valaki teljesen altruista alkat, alárendelheti az életét teljesen mások segítésének. De az én bolygómon az, hogy mivel kapcsolatban mit érzek, nos...tényleg nem érdekel senkit. Bár ooké, így kimondva talán tényleg szánnivalóan hangzott a dolog. - Kinek mi jut, ugyebár. - vállat vonok, persze a pszichodokik erre bizonyosan tudnának valami vérmes és nagy okosságot mondani arról, hogy mit fojtok el magamban, beszéljem ki meg ilyenek, de az az igazság, hogy a mumusok teljesen jól elvannak a sötétben, nem kellenek a hős szörnyvadászok hozzájuk.
- Attól mert hosszabb, nem biztos, hogy irányítani is tudja. - rákacsintok, láttunk már sok szájhőst, aki bizonygatni kívánt mindenféléket, aztán kiderült, hogy mind idióták. Az irodába is megtalálni a megfelelő munkaerőt a sok kamu CV között...hahj. Ettől még nem gondolom magamat tévedhetetlennek, tökéletesnek meg mit tudom én micsodának, végtére is most relatíve szabadon vagyok és ki tudja, fog-e menni a dolog. Apám persze nem értené meg a miérteket, de ez a hely jó, érdekes, színes és vonzó. Hülye lennék, ha hagynám veszni a félelmeim miatt.
Most viszont játszani akarok, jobb elfoglaltság híján és legalább nem dobja be rögtön az unalmast sem, hogy ő ilyeneket aztán biztosan nem csinál. - Azért aaaannnyira nem lehetsz nehéz. - nevetek fel - Miféle táblát? - és nagyon próbálom elképzelni azt a hidat valami táblával, de lehet csak nem figyeltem eléggé eddig. Az ő feltételei viszont nem tetszenek és határozottan nem. Sajnos hajlamos vagyok átcsúszni rögtön ítélő bíróságba és bedobni őt is abba a dobozba, ahol azok vannak, akik ugyanúgy szarnak az érzéseimre és csak azért is bedobják, ami a fejükben van. Nyilván gondolhatná, hogy erre nem fogok igent mondani. Ha Célie és én beszélni is fogunk, az nem egy hülye fogadás miatt lesz. Megtornáztatom az ujjaimat, nem akarok átmenni harapósba, eddig olyan jó kedvem volt. Miért kellett elrontani?! Miért?!
És már csak a pályára figyelek, meg a golyóra, aminél biztos lehetne csúszás, másképp forgás meg egy csomó szakszó, amit nem ismerek vele kapcsolatban, de hát..mondtam, hogy nem tudok játszani. És jön az, amire felvont szemöldököt kap válaszul, meg persze a saját meglátásomat. Hogyne lennének kíváncsiak, ha egyszer összekevertek a feleségével, ő meg leállt velem inni meg játszani. Én is az lennék a helyükben.
- Öööö nem? - háth, a véleményemhez mindenesetre ragaszkodni szoktam, szerintem a felfigyelés oka egyértelműen az ő viselkedése - És elmondtad nekik a nagy igazságot? - bár gondolom, igen. Nem tudom mennyire hasonlítunk mostanság Célie-vel, de a jelek szerint még mindig eléggé. Valahol ez mosolyogtató, egyikünk sem tud ez elől megfutamodni, hívjanak minket akármilyen néven. Ironikus, hogy a Dominique-ért meg sem szólhatom, hisz évekig használtam egy másik, egy fedő identitást, hogy ne kelljen Charlotte-nak lennem. Bár esetében némileg komolyabb oka van, mint esetemben. - Vagy, ha maradunk az iménti gondolatodnál, akkor az érdekli őket, hogy felszedhető vagyok-e. - istenem, de rágyújtanék, fú. De őt nézem, amíg gurít és oké ismerjük el, hogy ez nem a mi sportunk. Sőt! Egyébként érdekes, de erre a kérdésre majdnem élből rávágnám, hogy nem, nem vagyok...de az a helyzet, hogy már igen.Amiért életre hívtam a második személyiségemet, olyan gyorsban lett kikukázva az ablakon, mintha egy szerencsétlen hajléktalan lett volna. Hiába hazudnám, hogy megértem a döntést, de nem értem meg és az meg csak felhúz, ha gondolkodom rajta. - Be szeretnél mutatni nekik vagy mi? - mert az azért elég hihetetlen kategória lenne, főleg azért, mert nincs is helyem a nővérem életében, meg egyébként is tök komplikált az egész, aminek az átgondolása jelenleg felette áll az elérhető képességeimnek. - De lehet jobb lenne, ha lelépnék. Végtére is velük jöttél ide. - és most megfordulok, hogy próbáljam őket megnézni magamnak. - De azt ne mondd, hogy ti együtt a kiscserkész klub vagytok. - sandítok rá. Messziről is olyan arcoknak tűnnek, akik nem bánják, ha a baj megtalálja őket. Sőt, leginkább készen is állnak rá, hogy így legyen.
~ ohgod ~   ~
mind álarcot viselünk
Charlotte Dupont
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_p1smqe7qt41vimd59o2_250

I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl92uy05581rifr4k
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Portrait
★ családi állapot ★ :
S-i-n-g-l-e
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929xqHvN1rifr4k
★ idézet ★ :
“Fear never shows up and the party ends early.”
★ foglalkozás ★ :
Projektfelelős
★ play by ★ :
Astrid Berges-Frisbey
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929up9eb1rifr4k
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptySzer. Nov. 08 2023, 20:04



I think I've seen you before... Oh, I've not, sorry

"If you're not stubborn, you'll give up on experiments too soon. And if you're not flexible, you'll pound your head against the wall and you won't see a different solution to a problem you're trying to solve." — Jeff Bezos



- Hát az elég luxus élet lenne. - Szex és pénz. Én nagyon adnám pedig, magamat ismerve meg aztán bele is bolondulnék, mert mást se csinálnék. - Mondtam már, hogy fura dolgokat forgalmazok. - Felelem egészen gyorsan, gondolkodás nélkül, hiszen az igazat mondom. - De vehetjük ezt a munkát logisztikusnak is. Egy logisztikus napjai pedig nem igazán unalmasak. - Most, ha nem tudja összetenni a képet és a drogozáshoz való tapasztalataimat nem köti a fura dolgok mozgatásához, akkor nem is baj, ha nem fogja fel, mert akkor az azt jelenti, hogy nem is kellene neki ezt megtudnia. Meg Domi miatt amúgy sem baj, ha nem lepleződöm le telibe az első találkozásunkkor.
Jó hát akkor nem sajnálom. Nekem mindegy, felőlem meg is mondhatja, hogy hogyan érezzek és ezt minden háborgó gondolat nélkül vélem így. Ettől függetlenül azért tényleg sajnálom őt, leginkább azért, mert nekem úgy tűnik, hogy beletörődött egy olyan kényelmes pozícióba, ahol a kihasználás és az érzelmetlenség alap dolognak számít. Én tökéletesen töketlen vagyok az érzésekhez, nem tudom jól kifejezni magam szavakkal, de cselekedetekkel ezt a balfaszságomat kompenzálom.
- Hát, ha ez így lenne, akkor én se sok jóra számíthattam volna az életben - vállat vonok. Ha nekem csak az jutna, ami apám közege tudott adni, akkor életem végéig mosogatófiú lennék picike pénzekért. Így meg, hogy kvázi talpra álltam és döntöttem, azért, ha nagy árat is kellett fizetnem, de legalább elmondhatom, hogy nem egy suttyó geci vagyok New York szarjában. Az meg hogy kivel barátkozok, nem is mondhatná meg más, csakis én magamnak. És ha valaki kihasználna, vagy barom lenne velem egyszerűen levágnám a végtagját. Szóval nálam ez a „kinek mi jut” dolog nem igazán így működik.
- Ez így van. - Nem tudok vitatkozni ugyanakkor a farokméret kontra produktivitás mércéjével függetlenül attól, hogy nekem mekkora van. Ami viszont a fogadást illeti, a Brooklyn híd sehogy sem jó választás és függetlenül attól, hogy felőlem tölthetünk a jövőben időt együtt, a hidat szeretném elkerülni.
- Mondjuk azt a táblát, amire rá van írva bazinagy betűkkel, hogy „mexikóiak húzzatok haza” - mondom telivigyorral a pofámon, mire a hallótávolságban lévő srácok poharukat emelve röhögnek fel. Pontosan tudják, mikor és miért került ki oda az a tábla. A fogadásból viszont nem lesz semmi, úgyhogy felvilágosítom Sáinzot míg Lotte gurít. Egyébként még igaza is lehetne Lottenak, hogy a fiúk Domi miatt érdeklődnek, de szerintem ezen ők már túl vannak. Amennyire szeretik a farkukat, annyira értelmesek is a maguk módján, márpedig, ha itt egy lány, akivel én beszélek és nem Domi, akkor feltehetőleg oka van annak, hogy itt van. Csak most történetesen nincs oka, mert a véletlen hozta össze ezt a találkozást és a fiúk a véletlenekben annyira nem hisznek.
Magasra szöknek a szemöldökeim, mert egyszerűen nem értem a válaszát. Mi az, hogy nem gondolt még arra, hogy jól néz ki? Ennyire nem becsüli magát, vagy túlságosan azt hiszi, hogy csak Domira tudnak gondolni a fiúk?
- Persze, de szerintem maguktól is rájöttek volna. Tudod ők is olyanok, hogy már egyből túlgondolják a dolgokat és azon kattognak, hogy vajon mi a terved velem - elvigyorodom, mert most nem feltétlenül arra gondolok, hogy majd biztos meg fog erőszakolni Lotte, de történetesen valami oka attól még lehet a beszélgetésünknek azon kívül, hogy Domi egy összekötő ember. Bár jelenleg úgy érzem, én vagyok az összekötő közöttük.
- Ez pontosan így van. – Nem köntörfalazok, a srácok meg akarják dugni Lottet és pont, férfiból vannak, Lotte pedig csinos lány, ezzel a ténnyel pedig önmagából kár is lenne mit kezdeni. Csak vannak lányok, akik szeretik, ha tetszenek a pasiknak függetlenül attól, hogy leállnak-e flörtölni velük vagy sem, meg vannak olyanok is, akik ezt nem tudtják értékelni. Utóbbi lányokat nem sokat ismerek, de lehet most Lotte az a kategória lesz. Jobban meg kell ismernem őt, hogy egyértelműen el tudjam dönteni.
- De azt mondtad, hogy téged máshogy kezel az apád, szóval feltételezem, nincs kötelező házasságod és mivel gyereket sem akarsz, ezért kitalálom, a pasikért sem loholsz különösebben. Vagy…? – nézek rá kacéran, mert mint láthatja, figyeltem mindegy egyes szavára, amit eddig mondott, viszont továbbra is azt vallom, hogy ennyi idő alatt kizárt, hogy teljesen meg tudtam volna ismerni őt, úgyhogy meg tudja választani a benyomásomat pár szóval is.
- Szívesen bemutatlak - fordulok meg felé a második gurítást követően. Miért ne tenném? Amúgy is ez lenne a normális, egyrészt mert velem beszélget épp itt és most, másrészt meg mert Domi nővére és ezáltal nálunk alap, hogy a banda családtagjai a mi családtagjaink is. De ezt az összetartó erőt nem tudom elmagyarázni Lottenek jelenleg öt percben, ahogy van annyira részeg is, hogy fel se fogja egykönnyen, szóval ráhagyom a kérdést. Ha meg akarja őket ismerni, akkor én minden gond nélkül nyakába teszem a srácokat, úgyis pislognak itt mögöttem már a szavakat hallva.
De akkor ezek szerint nem. Nocsak, a határozott nő hirtelen beijedt és szerénységbe burkolódzva táncol vissza. Most amúgy tök cuki.
- Minden nap velük vagyok - dugom zsebre kezeimet és nekidőlök az asztalra. - Úgyhogy nem kell szerénykedned, nem vagy te itt útban. Persze ha inkább nem, akkor mondd és nem firtatom tovább a kérdést. - Vagy csak szimplán húzza az agyam, hogy kérleljem, ami nem lenne újdonság, mert sok lány csinálja ezt és megszoktam. Csak mivel nem tudom, hogy kezeljem, ezért nem egyértelműek jelenleg nekem a szándékai. Felnevetek a kiscserkész klub hallatára. Előbb-utóbb biztosan le fog esni neki, hogy miféle banda vagyunk.
- Ha ezalatt azt érted, hogy a jég hátán is képesek vagyunk megélni, akkor vehetjük így is. - Nem tudom, hogy élünk még. A válasz persze az, hogy sehogy, mert nem él mindenki már, az is csoda, hogy én lehúztam tíz évet.
- Mi az, hogy jég hátán, embeeer, há’ húsz fok alatt kipurcanok vágod? - veregeti meg a hátamat Sáinz és eddig bírta ki, hogy ne szólaljon meg. Egész sokáig tartott most kivételesen, pedig eddig az összes csajozásomkor egyből el akarta csenni tőlem a lányt. Még Domit is, úgyhogy feltételezem most azért tényleg be volt szarva Lottetől, hogy ő meg ki lehet és miért. Gondolom nem akart semmit elbaszni, mert az utóbbi időben párszor már betelt vele a hócipőm.
- Nem csak húsz fok alatt, ha így folytatod - ütögetem meg tenyeremmel az arcát, látom full vörösek a szemei, szóval nem fogok tőle értelmes beszélgetést várni. Őt a fű fogja megölni, nem tudom, hogy bírja ez a szervezete már, hogy az előzőt is alig szívta el, de már veszi elő a saját maga által tekert cigaretták halmazát.  
- Kértek, életem női? - nyújtja felénk a dobozkáját, mire én kiveszek egy szálat. Lottenek ez erőteljesen egy bók volt, felém meg csak a szokásos királylányos baszogatása, amit olyannyira megszoktam már, hogy mindenféle fingás nélkül telibe szarom. Mielőtt Lotte venne egyet belőle – amit ahogy látom, Sáinz nagyon szeretne -, inkább a lány szemeit keresve óva intem a vétkes döntésétől.
- Nagyon erős - nézek elkomolyodva szemeibe.
- Deeehogy erős, anyád erős. - Sáinz etetésére mit sem reagálva nem engedem el Lotte tekintetét.
- Ki fogsz feküdni ennyi különböző anyagtól a szervezetedben, viccen kívül mondom. - Most tényleg aggódok a lányért, mégiscsak Domi húga és nem kellene megölni őt. Ha eddig jól viselte a kokaint és az alkoholt, akkor a fű adalékától arcon fog pörögni és tuti Sáinznál fog aludni.
BEE




If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyVas. Nov. 12 2023, 01:48

Tiger - Lotte
And then quietly, without you ever really noticing, someday is today. And then someday is yesterday. And this is your life.”
OldalraAzt hiszem majdnem végig csak mereven nézem az arcát, miközben beszél a munkájáról. Fura dolgokat, meg logisztika. Bizonyára könnyebb lenne összeillesztőznöm ezeket a darabokat, ha nem lennék éppen fent, ilyenkor viszont kicsit sikerül elköszönnöm a "reál" felemtől, ami mániákusan szereti rendszerezni mások szavait, értelmezni a tartalmukat. - Majdnem mint egy selyemfiú, vagy mint egy strici. - mármint a szex és pénz, más semmi. Meg is haragudhatna igazából a furcsa párhuzamért, mert nyilván nem tartom sem egyiknek, sem másiknak. Egyáltalán nem úgy néz ki. Bár még ha az is lenne, hát talán furcsa, de ilyenek miatt sosem ítélkeznék. Száz más dolog miatt már sokkal könnyebben.
- Tehát léptél azért, hogy feljebb juss. - csak sikerül valamit levonnom, bár beszélhetnénk könnyedebb témákról is, amikben nem kell annyi mindent összeraknom. Pedig a kokain olyan, mint egy varázslat, de ha nem figyelsz oda, egyszerűen csak megbolondít és jönnek is az őrültségek. Mmm, ezen meg mondjuk egyáltalán nem merengenék inkább, nincs szükségem most ilyenekre. Mindenen örökké csak agyalni, megoldásokat keresni, nem. Néha ki kell kapcsolnom az agyamat és jelenleg éjszakánként ezt teljes békében tehetem meg, akkor nem vár tőlem senki semmi grandiózus dolgot.
- Mexikóiak? - oldalra biccentem a fejem, mintha valami kutya lennék, aki ismerős szót hallott a gazdájától, csak éppen nekem ez most így nem áll össze. Hogyan jönnek ide a mexikóiak? Meg hogy lehetne már azon a hídon ilyen tábla? Hát milyen hülyeség...egy mosollyal megcsóválom a fejemet. - Tudod Tiger, nem fair, hogy te ennyire elemedben vagy, míg én csak próbálok értelmes lenni. - elnevetem magam. Pocsék egy Sherlock Holmes lennék, bár kérdésem mindig akad bőven. Tőle is tudnék mit kérdezni, igen, Célie-ről is, csak nem hinném, hogy a lelkemnek azon része, ahová a nővérem tényét száműztem, erre különösebben készen állna. Emiatt a fogadást is megtorpedózom egyszerűen, így már nincs benne semmi vicces és őrült. Ellenkezőleg, túl komoly méreteket öltene.
A haverjai kérdésköre meg, hát nem tudok mit mondani. - Hah, nyilván megerőszakolni tervezlek. Ez a hobbim. - nyilván elnevetem magamat és kétlem azt is, hogy a barátai azt hinnék, hogy ez így van. Szerintem helytálló a Célie dolog, még ha ez szerinte egyáltalán nincs is így, de a kérdésemre elég egyenes válasz érkezik. - Ó! - elnyílik a szám, ezt azért más lehet nem közölte volna ilyen őszintén. - Ha arra irányul a kérdés, hogy egy frigid picsa vagyok-e, a válaszom nem. - felnevetek, mert lehet nem éppen ezt akarta hallani a sógornőjétől, de ha már felhozta a dolgot...akkor illik is lereagálni. - Azért, hogy menedzseld az estémet? - gonosz a mosoly, nyilván nem ezért, csak mert lehet tényleg kezd ez így furcsán kijönni, vagyis már tudják, hogy Célie testvére vagyok, tehát annyira mégsem fura. Csak teljesen felkészületlenül ér. A felületes seggfejekhez vagyok inkább szokva. Ők meg olyan gondtalannak tűnnek, mintha ezer éves cimborák lennének, akik tényleg csak legurítanak itt pár piát és leszarhatják az élet szélmalmait.
- Nem szerénykedés, hanem udvariasság. - azért kijavítom, meg amúgy tényleg. Nem akarom őt feltartani, bár nem úgy néz ki, mint akit éppen feltartok. - De ahogy gondolod. Ha bemutatsz, ígérem kedves leszek. - felnevetek, láthatta, hogy van, amikor nem vagyok az. Persze az két csíkkal meg sok mondattal ezelőtt volt. - Nem pont arra gondoltam, Mr. Logisztika. - vonom fel a szemöldökömet, mire az egyik barátja odalép hozzánk. Még innen is látszik, hogy nem sima cigit kíván adni és egyébként úgy évődnek, mint egy öreg házaspár. Ezen még én is elmosolyodom akaratlanul is.
- Kedves, hogy aggódsz, de nem élek vele egyébként. - tudom, arra rá kell, hogy legyél kódolva. Nekem büdös és nem bírom az ízét sem. Hiába mondják, hogy jaj, aki cigit szív, annak lehet ez mindegy is. Szerintem nem. Mint egy halom száraz virág és nekem nem jön be. - Azért köszi. - mosolygok a válla felett a kedves ajánlatot tevőre. - Charlotte. - nyújtom a kezem, ha már idejött, akkor olyan idiótának hat, ha nem mondom meg a nevemet. - És egy sima cigi rám férne. - aztán, ah mindenkit bemutatnak, majd a vendégeim a bemutatkozó piára, de hiányzik a buta pótcselekvés, na. Erről nem tehetek, az orális fixáció ilyen.
~ ohgod ~   ~
mind álarcot viselünk
Charlotte Dupont
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_p1smqe7qt41vimd59o2_250

I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl92uy05581rifr4k
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Portrait
★ családi állapot ★ :
S-i-n-g-l-e
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929xqHvN1rifr4k
★ idézet ★ :
“Fear never shows up and the party ends early.”
★ foglalkozás ★ :
Projektfelelős
★ play by ★ :
Astrid Berges-Frisbey
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929up9eb1rifr4k
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptySzomb. Nov. 25 2023, 16:26



I think I've seen you before... Oh, I've not, sorry

"If you're not stubborn, you'll give up on experiments too soon. And if you're not flexible, you'll pound your head against the wall and you won't see a different solution to a problem you're trying to solve." — Jeff Bezos



Selyemfiúnak nem mondtam volna magamat, de azért annyira nem rossz a megközelítés, hogy magamra vegyek a kifejezéseket, lényegében a szemem se rebben, hogy lestricizett, mert leszarom. Arra viszont bólintok, hogy elég sok mindenért megküzdöttem az életben már, mondjuk, ha kicsit jobban küzdöttem volna, akkor talán jobb élethelyzetben lennék és most nem a pénzre utalok, mert az van bőven.
- Nem bírjuk őket - magyarázom meg nagyon egyszerűen azt, hogy mi van a mexikóiakkal, de látom nem nagyon fogja az adást, úgyhogy elengedem, mert jobb, ha nem faszságot jegyez meg.
- De hát magadat hurcoltad bele ebbe a nem fer helyzetbe - nevetek fel, mert hát én nem kényszerítettem rá, hogy kokainozzon. De éppen ezért én pont úgy viselkedek vele, mint bárki mással is bármilyen állapotban, aztán rajta áll, hogy ebből a szituból ő mennyit fog fel. Elmosolyodom a gondolaton, hogy megerőszakolna, mert szeretem azokat a helyzeteket, amikor egy nő követ el mindent, hogy megtegye velem.
- Oh hát imádnám - vékonyítom el hangomat, szinte csillognak a szemeim, a mellettem lévő srácok, meg fogják a fejüket, hogy tényleg csak ennyi humorérzékre futotta nekem. - Igazából nem arra irányult, de köszi, hogy ezt is megosztottad velem. - Azért már én is érzem az iménti pia hatását, ami abból látszik, hogy alig lehet letörölni a vigyoromat. Látszik Lotten, hogy egyszerűen nem tud mit kezdeni ezzel a számára új helyzettel, de nem baj, aranyos lánynak tartom és sosem baj, ha a világ ezen felét is megtapasztalja, csak hogy lássa, nem mindenki egy rejtett fasz, valaki fel is meri vállalni, hogy az.
- Hogy mi van? - ráncosodik homlokom, nem vágom miről beszél, miért akarnám én menedzselni az ő vagy bárki más estéjét a sajátomén kívül. Lehet megint rossz szándékot lát bele a cselekedeteimbe, de nem vagyok én annyira szorgalmas, hogy gonosz terveket szövögessek. Hacsak nem arról van szó, hogy magunk elé engedjük a nőket, hogy előttünk léphessenek be az ajtón, míg mi jól megnézhetjük őket hátulról, azon kívül az udvariasság egyenlő a szerénységgel. Mindkettőnél lemondunk valamiről a másik javára. Na ez nálunk nem divat, mert megtanultuk, hogy marhára torkosoknak kell lennünk, hogy felül kerekedhessünk másokon. Ha nem mi kapjuk meg azt, amit akarunk, majd megkaparintja más, legyen szó barátokról, szerelmekről, kapcsolatokról, fegyverekről, értékes emberekről, pénzről, vagy épp hatalomról.
- Azt itt hagyd a francba - legyintek. - Szard le ki mit gondol, meg kinek mi a jó, tegyél úgy, ahogy a saját érdekeid és akaratod kívánja. Legalább ma, ha máskor nem lehet. - Akkor tudjuk meg megismeri igazán őt, de fogalmazhatnék általánosságban is. Ha valaki, akár egy bandatag túl szerény, vagy udvarias, feltételezzük, hogy még nem mutatta ki a foga fehérjét és elkezdünk tartani tőle, nem is ismerjük őt igazán, aztán szép lassan kilökjük a csapatból.
Mr. Logisztikára reagálni már nem tudok, de lassan kezdem azt gondolni, hogy összerakja a képet. Most viszont a figyelmemet Sáinznak szegezem, aki látszólag teljesen összetör, hogy meghallja Lotte elutasító szavait. Bootol az agya, próbálja felfogni, hogy mi az, hogy nem kér. Ezt ő nem érti, úgyhogy rám néz pánikszerűen, én viszont már számba helyeztem a tőle kapott szálat, úgyhogy nem szándékozok reagálni a baromságára.
- Buenas noches mademoiselle - csókol kezet Charlottenak Sáinz én meg kinevetem, hogy a „jóestét” már nem megy neki franciául, pedig ismerem már annyira, hogy tudjam, hogy úgy akarta volna mondani, csak balfasz hozzá.
- Szólíts csak Diegonak - néz mélyen Charlotte szemeibe.
- Senki sem hív így. - Erre szúrós szemekkel néz rám, hogy mit pofázok itt, mikor ő csajozni próbál.
- Az mindegy.
Aztán ahogy Lotte megemlíti a sima cigarettát, Sáinz érzi, hogy ez nem az ő köre lesz.
- Ohh hát olyat én nem tartok, azt tőle kell kérned. - Nem tart, mert már elszívta az összeset, amit ma reggel zsebre tett, éppen ezért a gúny a hangjában az arra vonatkozik, hogy tudja, nekem viszont van, így végsősoron én nyerek Sáinz ellen. Mondjuk ez csak neki volt egyfajta verseny. Előveszem a cigisdobozomat és Lotte felé nyújtom, hogy vegyen egyet, vagy kettőt, bánom is én.
Ezt követően pedig bemutatom őt a srácoknak, meg van egy-két lány is azért, mert nem vagyunk homo aktivisták. Aztán érzem, hogy a fű tompítja az érzéseimet és a testem görcsössége oldódni kezd. Alapból lazának tartom magam, de azért a testem alapjárata olyan, hogy mindig van benne egy kis adrenalin, mert sosem érzem magam teljesen biztonságban. Most sem, sőt, kábultam még annyira sem, de a szer hat az izmaimra és ha nem a srácokkal lennék, akkor most igazán aggódhatnék, hogy mikor ér valami atrocitás mondjuk a mexikóiak részéről. De a buli jó, faszom se tudja lassan hány óra lesz, csak elkapok pár szót távolabbról, hogy lassan zárna a hely. Mondjuk így szétnézve, nincsenek olyan sokan már, mint mikor jöttünk, úgyhogy lehet tényleg reggeledik. Fogalmam sincs, mi történt az elmúlt két-három órában, de talán jobb is.
Ernyedt testemet próbálom függőlegesbe állítani a kanapén, nem tudom, hogy a fáradtságtól, vagy még valami szertől látom homályosan, de próbálom felfogni, hogy kik vannak körülöttem. Srácok nagyjából megvannak, egy-ketten gondolom már leléptek. Lottét keresem már csak.
- Skacok, lassan zárnánk - hangzik el újra az intő szó és mostmár felfogom, hogy az előbb is a bár egyik dolgozója szólt többek között nekünk is. Mikor megtalálom Lottet, felé bökök a fejemmel.
- Hogy jutsz haza? - Egyáltalán hol lakik?
BEE




If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptySzomb. Dec. 02 2023, 20:04

Tiger - Lotte
And then quietly, without you ever really noticing, someday is today. And then someday is yesterday. And this is your life.”
Tényleg nem áll össze ez a mexikói dolog, a tábla pedig főleg nem. Mármint biztosan nincs ilyen tábla és csak szivat. Az agyam most nem képes túl gyors logikai dolgok összepattintására, persze az is egy adódó kérdés, hogy mégis mi bajuk van velük. Mondjuk azt hittem, hogy mexikóiakat inkább a délebbre eső államokban találni, mondjuk a nyugati részen, nem pedig itt. Bár New York egy hatalmas multikulturális tégely és jóformán mindig is az volt.
- És miért nem? Nem szeretitek a tequilát? - a saját rossz viccemen elnevetem magam, mert én történetesen igen, bár a vodka is lecsúszik és nem haverkodom oroszokkal sem. Legalábbis jelenleg nem. Ettől még lehet, hogy rossz szomszédság, lehet valami rosszabb, de még magam sem tudom Tigert hová tenni és nem merek feltételezésekbe bocsátkozni. Mondjuk azt azért sejtem, hogy mi fogta meg benne a nővéremet.
- Cöcöcö, az az eredeti tervem is volt, a nem fair helyzetet te teremtetted! - felnevetek, pedig felajánlottam neki ugye, hogy megkínálom és elutasította. Mondjuk így utólag, hogy tudom, ki ő és ugye ott a gyerek is, megdicsérem, amiért nem kívánt az én szintemre lezülleni. Nekem se kellene biztosan, de most pont nem abban a periódusban vagyok, hogy különösebben behatárolni kívánnám, hogy mi a jó és mi a rossz, most mindent elfogadok és mindenből próbálok jót csinálni. Úgy nem lenget arcba a katasztrófa zászlaja.
- Akkor az nem is lenne erőszak.. - biggyesztem le a szám - Legalább sikítanod azért kellene.. - elnevetem magam, nyilván csak viccelődési szinten vagyunk, a feje felett akkora tiltótábla világít, hogy az űrlakók is észrevennék. - Azt hiszem nincs mit. - marad a nevetésből a mosoly, mert lehet, hogy nem igazán ezt kérdezte, de ezt kapta válaszul és ez...ez már így marad, végtére is lefekvés előtt nem rajtam fog gondolkodni, úgyhogy ez csak valóban egy mellékes információ volt és nem több, amit egyébként az ember valószínűleg nem akar hallani a sógornőjétől, de sajnos, a csomagban lévőket nem választhatjuk meg és a Dupont csomag meglehetősen problémás tud lenni.
- Semmi. - legyintek, a gondolatot kibontani sok energiába kerülne. - Azt hittem játszani akarod a kerítőt vagy valami. - azért csak sikerül értelmesen végigmondanom. Bár így kimondva meg eléggé hülyeségnek hangzik, mert ezt speciel tényleg nem nézem ki belőle. Meg hát miért is tenné? Elméletem szerint nem úgy festek, mint akinek szüksége van rá, bár mióta kitoltak a küszöbön, nem hajtottam a dologért.
- Furák vagytok. - elmosolyodom fejcsóválva. Azért, ha nem haragszik meg, nem pattannék fel az asztalra táncolni, pedig fizikálisan szükségem lenne rá, hogy levezessem a narkómámort egy kicsit. De ez a hely pont nem arra való, a gondolatba pedig beleszakít a barátja felbukkanása, akivel úgy tudnak cívódni, akár egy öreg házaspár. Kérdezés nélkül is látszik, hogy ezer éve barátok. Mire lélekben is utolérem magam, már kézcsókot kapok és egy mosolyogtató spanyol üdvözlést. - Bonsoir, monsieur! - felelem nevetve. Szóval Diego. - Te pedig Charlotte-nak. - a Lotte erősen becézés és kevesen is hívnak így. Az egyik amerikai barátja apámnak mindig Charlie-nak hív és már ki se javítom. A füvet meg elutasítom, tényleg nem nekem találták fel. Valahogy nem vagyok rákódolva egyszerűen. - Sajnálatos. - ránézek Tigerre - Megtámogatsz? - végtére is ő mondta, hogy ami jön, hát most ez jön. Oké, lehet, hogy nem pont ezt mondta.
Végül bemutat és leülök hozzájuk, csak az első percekben marslakós kicsit számomra a történet, mert ugye ők sem tudtak a létezésemről. Aztán valahogy ez elmúlik és igazából az egész csak átvált egy laza hülyéskedésbe mindkét részről. Mondhatnám, hogy felengedek, de ennél jobban már nem tudnék igazság szerint, az már korhatáros műsor lenne. Főleg az egyik csaj mesél tök érdekes történeteket, elég jó vénája van hozzá, lehetne simán valami író is. Persze a pultos megzavarja az idillt.
- Úgy, hogy még nem akarok hazamenni, aztán meg majd hazajutok. - felállok, egyszerűen tényleg nem akarok hazamenni még az üres lakásomra. New York úgyis éjszaka is él elég aktívan. - Még elmegyek egyet bulizni. - vagy koncertre ugrálni, annyira mindegy. - Köszi az estét, amúgy tökre élmény volt! - lévén sejtem a kérdésből, hogy ők nemigen mennek tovább. Sebaj, engem meg nem fognak ellopni. - Öööizé, megkeresem a kabátomat.. - amit érzésből a másik asztalnál raktam le, még a csajokhoz. Csak épp nincs ott és ők sincsenek ott. - Ajh a francba! A leckéztetés, amiért elfelejtettem őket. - de nem baj, a telefonom még nálam van és az a lényeg, a kulcsomat pedig el se hoztam, csak leadtam a portán. Tanulok az eseteimből. - Nagy kérdéés, de nem tudtok nekem adni egy...valamit? Pulcsit? - mondjuk megpróbálhatok fogni egy taxit, azzal talán gyorsabban ugrom innen-oda.
~ ohgod ~   ~
mind álarcot viselünk
Charlotte Dupont
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_p1smqe7qt41vimd59o2_250

I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl92uy05581rifr4k
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Portrait
★ családi állapot ★ :
S-i-n-g-l-e
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929xqHvN1rifr4k
★ idézet ★ :
“Fear never shows up and the party ends early.”
★ foglalkozás ★ :
Projektfelelős
★ play by ★ :
Astrid Berges-Frisbey
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929up9eb1rifr4k
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyKedd Dec. 05 2023, 20:23



I think I've seen you before... Oh, I've not, sorry

"If you're not stubborn, you'll give up on experiments too soon. And if you're not flexible, you'll pound your head against the wall and you won't see a different solution to a problem you're trying to solve." — Jeff Bezos



Nem könnyű az én idegrendszeremet edzeni már, de Lotte viccére, most megnövekedik a pulzusom, ami nyilván nem az ő hibája, hiszen honnan tudhatná, hogy mennyire kényes témára tapintott rá és próbálja elviccelni, meg végülis én kevertem magamat ebbe a kellemetlen témába. De azért még ott tartunk, hogy csak nekem kellemetlen, ő még nem érzi a helyzet súlyosságát és ezen úgy őszintén, nem akarok változtatni.  
- Ha találkoznál velük, te sem bírnád többet tequilaba dugni a nyelved az tuti. - Hallom, hogy erre a megfogalmazásra hátul elindul egy asszociációs játék, de ha nem figyelek rájuk minden erőmmel, akkor nem hallom a faszságaikat.
- Ja vágom, én hibáztam - felelem különösebb érzelmek nélkül, de azért egy vigyorkezdemény megjelenik a végére rajtam. Alapvetően annyi bűnt kentek már a nyakamba, hogy még egy nem oszt vagy szoroz. A poén ebben az, hogy eddig bármiért is kaptam valamilyen büntetést, bírságot, figyelmeztetést, vagy elítélést, azokért rendszerint nem éreztem magamat igazán bűnösnek. Ellenben az a bűn, amivel máig nem tudok magamban megbékélni és gyakran rohamokkal ébredek fel az éjszaka közepén, na azért egy büdös szó sem ért engem ezidáig. Mikor azt hiszem, túltettem már magamat Tini megölése miatt, újra elkezd emészteni a bűntudat.
- Ezen ne múljon, én sikítok neked. - Persze faszság az egész, de közben meg jár a fantáziám, mert még sosem erőszakoltak meg. Lehet nagyot nézne Domi, ha odamennék hozzá egyik este és ilyen kéréssel fordulnék felé. Azt se tudom mit kezdene velem, kikötözne vagy mi, de bánom is én, csinálja én meg majd sikítok.
Egyébként azért jó látni, hogy ilyen sokat nevet. Sok drogost láttam már, de azért ritka az, hogy ennyire jól hasson valakire, főleg egy ennyire vékony lányra, mint ő. Mondjuk én azért elhiszem, hogy ő ilyen alapból, vagy ilyen lenne, csak épp vele is minden rossz megtörténik és nem bírja már magát tartani józanon. Aztán persze franc se tudja, nem ismerem őt még annyira, viszont millió drogossal találkoztam már, úgyhogy azért az ok-okozati összefüggésekkel tisztában vagyok.
- Jó. - Van egy gondolat, amit nem sikerült megfognom, viszont nem is annyira fontos, hogy Lotte elmagyarázza. A végén még kiderül, hogy hasonlítunk is. - Úgy vettem észre, hogy se neked, se nekik - mutogatok a srácokra hüvelykujjammal a vállam felett - nincs szükségetek kerítőre, mert ha akarjátok, megoldjátok magatok. - Gondolom én, hiszen eddig tipikusan az jött le róla, hogy ő Ms. „tudommitakarokhagyjálbékén”.
- Azok - teszem zsebre kezeimet és megvonom a vállamat, mi tagadás, furák vagyunk, fogalmazhatunk így is, bár az elcseszett jobb szó lenne ide. De nem futok el az igazság elől. A fura szó mondjuk Sáinzot különösen megilleti és ezt be is bizonyítja egyből. Én amúgy simán magukra hagyom őket, ha ezt akarnák, de úgy tűnik, hogy Sáinz gyorsan felsül, én pedig már kaparom is elő zsebemből a cigisdobozt és Lotte felé nyújtom.

Órákkal később rájövök, hogy Sáinz füves cigije teljesen kiütötte a szervezetemet. Még mindig lassú vagyok, de épp próbálom összekaparni a testemet, mikor a pultos csaj bejelenti, hogy záróra. Egy kis bootolás után eszembe jut Lotte, viszont őt gyorsan be tudom fókuszálni, szóval nem kezdek el pánikolna, hogy mit tehettünk vajon vele.
- Öhm, ok - nyögöm, de inkább levegő jön ki ajkaim közül, mint hang. Ez most meglepett, halvány fogalmam sincs, hogy bírja ő ennyire jól, ennyi szarral a szervezetében és ilyen későn, én mindjárt megpusztulok, pedig millió éjszakát átvészeltem már akár bulival, akár munkával, vagy épp vegyesen.
- Mi a faasz?! - Csak ülök és nézek pislogra rá, hogy ki ez a lány és hogy van annyi energiája, hogy innen még tovább megy egy kora-reggeli buliba. De oké, mármint, király, csinálja, tök jó.
- Te miből szerzel ennyi energiát? - Merthogy nem a kokainból az biztos. Én olyan éhes vagyok, hogy az asztalt meg tudnám enni. Hajamba túrok, aztán valahogy összeszedem végre magam.
- Jah hát nincs mit, igazából örültem is a találkozásnak. - Miközben kimondom, rájövök, hogy ez most tipikusan az az unalmas jópofás szöveg, amit mondani szoktak, pedig én most kivételesen őszintén mondom. A fotel hátának dőlve nézem összefont karokkal, ahogy a srácok is megpróbálják összeszedni magukat és közben Lotte is keresi a kabátját.
- Nem mondod, hogy elvitték a kabátodat, csak azért, mert nem lógtál velük? - szöknek fel szemöldökeim erre a feltételezésre. Én tipik éretlen balfasz vagyok, de azért ez már nekem is a dedo kategória.
- De azért megvan minden? És tényleg minden? - nyomatékosítom, hogy nem maradt-e nála valami por, amiből esetleg baj lehetne. - Ha ilyen barátaid vannak, akkor megértem, hogy miért nem bízol az emberekben. - Igazából nem zavar, hogy bennem se bízik, vagy bízott, nem tudom már, én ezt nem veszem zokon. Amúgy sem néz ki úgy a két lány viszonya jelenleg, hogy sokat találkoznánk a jövőben.
- Merre mész? - Csak mert ha arra, amerre valamelyikünk, el tudjuk kísérni egy darabig. Már amennyiben nem Brooklynba tart.
- Nekem van egy bő fekete pulcsim, kapucnis - mutatok a kanapé végében összegyűrt darabra, megmozdulnom viszont eddig még nem sikerült érte.
- Ha kell, vigyed. - Én nem bánom, úgyse leszek beteg.
BEE




If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger EmptyCsüt. Jan. 04 2024, 12:47

Tiger - Lotte
And then quietly, without you ever really noticing, someday is today. And then someday is yesterday. And this is your life.”
Nehéz úgy kommunikálni, hogy ne tűnj teljesen szétesettnek és ne üldözzék egymást a gondolataid folyamatosan, ne akarj mindenkinek egyszerre válaszolni, de azt hiszem végeredményben nem sikerül ez olyan rosszul. Már nem is tűnik Tig társasága annyira furának. Olyannak inkább, akik már ezer éve ismerik egymást és sok mindent megéltek együtt. Nincs bennük felszínes, ami az utóbbi heteket tekintve kicsit még üdítő is. Viszont a szer hatása ellentétes, nekem valahogy még muszáj mennem, túl sok az energiám. Tudom, hamarosan majd elérem a pontot, amikor csak összeesni lesz kedvem, de addig még le kell magamat foglalnom.
- Azt hiszem, alapból is ilyen vagyok. - felnevetek a kérdésen, egész életemben mentem, mindig csináltam valamit, nálam az üresjáratok nevezhetők igazából ritkának. Ők viszont nem fognak velem tovább jönni, elég csak végignézni egy mosollyal a társaságon. Ezzel sincs probléma, egyébként sem hiszek abban az "együtt jöttünk, együtt kell mennünk" elvben, na meg el is bukna ott, hogy nem együtt jöttünk. Sőt, pár órával ezelőttig azt sem tudtam, hogy kik ők.
- Én is örültem. - bólintok és ezt komolyan mondom. Tiger érdekes személyiség és annyira ellentétes mindazzal, amit feltételeztem a testvéremről, hogy kicsit olyannak hatott, mintha zoológusként egy új fajhoz próbáltam volna közeledni. Bár nem teljesen tiszta, hogy miért volt rám kíváncsi, hisz Célie fényképalbumai - már, ha lennének! - tele vannak a Dupont rémtörténetekkel. És a nagy részük teljességgel igaz. Apánk egy olyan Drakula gróf, aki tényleg létezik, csak éppen nem Törcsváron van.
Az mondjuk kicsit idióta nevetésre késztet, hogy azok a hülyék valóban elvitték a kabátomat. Lehet, hogy be kellett volna mutatnom nekik őket és máris jobban érezték volna magukat. Mondjuk szólhattak is volna, hogy mennek, de gyanítom azt hitték, hogy más típusú este van kialakulóban az idegen pasassal.
- A nők már csak ilyenek. - vonok vállat, de sejtem egyébként, hogy hová mentek. Még jó, hogy azért telefon meg ilyesmi van a táskámban és az legalább megvan. A kabátom esett az elfeledett kategóriába. A farzsebembe csúsztatom a kezem a dupla kérdés hallatán. - Minden megvan. - rákacsintok, értem a célzást. Nyilván nem a telefonomra volt kíváncsi. - Azért annyira nem nagy dolog. Csak egy kis leckéztetés. Be kellett volna mutassam őket, ahogy az illem elvárja és nem tettem meg. Pluusz, eltöltöttem veletek az egész estét és őket valahogy kifelejtettem a képből. Viselem hát a büntetésem. - megint mosolygok, igazából a történet nekem vicces és semmi végzetes nem történt. Lenyúlták a kabátom, majd visszakapom, ha kárpótoltam őket. - Csak a SW-be, talán ha 6 háztömb, azért jöttünk előtte ide. - az én olvasatomban tutira nincs messze, meg hát ez New York, még a fáról is eléd ugrik egy taxi. - Majd fogok egy taxit, ezt a cipőt nem sétálásra tervezték. - elmosolyodom, nem mintha ő értékelné, általában a férfiak nem teszik. - Ó, de jó! Kedves tőled! - most jöhetnének nagy szavak, hogy visszajuttatom - aha -, előtte felhívom - aaha -, de inkább elhagyom őket. Kicsit bizarr lenne egy második, megbeszélt alkalom. Nem? Elsétálok a pulcsiért és a hátamra terítem. Oké, ez így úgy fest, mintha csak a teniszklub teraszára készülnék meginni egy narancslevet, szóval belebújok és bizonyára túl nagy rám, de legalább meleg. - Tényleg kösz, Tig! Ha kéred vissza, küldj füstjeleket. - mondjuk létezem az összes social media felületen, tehát nem nehéz megtalálni. - Sziasztok! - integetek mindenkinek és elindulok a dolgomra, na meg visszaszerezni a kabátomat.
~ Bocsánat a késésért! ~   ~
mind álarcot viselünk
Charlotte Dupont
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_p1smqe7qt41vimd59o2_250

I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl92uy05581rifr4k
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Portrait
★ családi állapot ★ :
S-i-n-g-l-e
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929xqHvN1rifr4k
★ idézet ★ :
“Fear never shows up and the party ends early.”
★ foglalkozás ★ :
Projektfelelős
★ play by ★ :
Astrid Berges-Frisbey
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Tumblr_inline_nl929up9eb1rifr4k
TémanyitásRe: I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I look at you and the reality shocks me so hard | Lotte & Tiger
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» here comes my reality check ⟲ Finn & Hanjae
» Tiger & Ezra
» Lotte & Eli ~ my magical baby
» strawberry wine || Lotte & Roe
» Lotte & Shane - you...here?!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: