New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Arya & Tana | family troubles
TémanyitásRe: Arya & Tana | family troubles
Arya & Tana | family troubles EmptySzer. Márc. 06 2024, 23:15


Tana & Arya
Arya's Home --

Természetesen eléggé zavar, hogy nem vagyok képben Tana jelenlegi életével, hiszen kislány kora óta végig kísértem, ha nem is a mindennapjait, de legalább az életének a legfontosabb eseményeit és sokszor azokat a dolgokat is, amikkel a nővérem kevésbé foglalkozott, pedig igenis kellett volna. Sokszor úgy éreztem, hogy gyerekem helyett gyerekem, ha el akartam képzelni, hogy milyen lenne anyának lenni, a Tanával való kapcsolatomra tudtam ezt ráhúzni. Így negyven környékén már nehéz elképzelni magam egy kisebb gyerekkel, sokszor elgondolkozom rajta, de a jelenlegi állapotomban mondjuk úgy, teljesen feleslegesen...
- Be kell lakni még egy kicsit, de amennyit itthon tartózkodom, valószínűleg több időbe fog telni. – Főleg most, hogy valószínűleg végre úgy tudok majd dolgozni, hogy nem azon agyalok majd naphosszat, hogy mire hazaérek, csúnyán fog-e rám nézni Xavier vagy sem...
Én is elmosolyodok, mikor szélesre húzódik az ő szája is a kérdésemre.
- Hé, ennyire nekem sem örültél az ajtóban, mint ennek a kérdésnek – emelkedik meg a szemöldököm. Nem ringatom magam abba a hitbe abszolút, hogy egy Tana korabeli fiatal megvetné az alkoholt, én is voltam tizennyolc éves, és hiába nem lehetett volna hivatalosan, én is buliztam és bármily hihetetlen, nem csak alkoholmentes italokat ittam. – Persze, már behűtve minden, csak össze kell keverni – bökök a hűtő felé a fejemmel, aztán el is indulok, hogy nekiálljak. – Még lime is van, addig összevághatod – nyitom ki hűtőajtót és kivéve a gyümölcsöt, oda is dobom neki, mielőtt az üvegeket is a pultra sorakoztatnám. – Kés ott, vágódeszka ott – mutatok a két fiókra, hogy ne keresgéljen feleslegesen.
- Megvagyok – fogom rövidre a választ egy vállvonás kíséretében. – Nyugodtan kimondhatjuk: a válás – sandítok rá a vállam felett és leveszek két poharat a szekrényből, de csak valami egyszerűbbet, mert a puccosabb poharak még valahol a dobozokban pihennek. Mindegy, inni ezekből is tökéletesen lehet. – Lezárult, igen. Végre. Azt hittem, soha nem lesz már vége... – sóhajtok. Máskor háromszor meggondolom, hogy férjhez megyek-e, komolyan... Na jó, nem mondom, hogy kár volt az elmúlt tíz év, de azért ez a hosszadalmas szarakodás senki életéből nem hiányzik szerintem. – Jobb így azt hiszem, mindenkinek... Igazából már jó ideje nem voltak rendben a dolgok köztünk, húzni meg semmi értelme nincs, így is kicsit tovább tartott, mint kellett volna. – Mert már hamarabb is mondhattuk volna, hogy elég lesz, hogy itt a vége és akkor talán szebben tudtunk volna elválni. Azt egyelőre nem mondom Tanának, hogy mikor az utolsó cuccomat elhoztam a közös házunkból, már az egyik barátnőmnek adtam át a kilincset, mert ez még mindig teljesen lesokkol...
- Na de hagyjuk az én magánéletem, az biztosan nem annyira izgalmas, mint a tiéd. – Legalábbis gondolom nem unatkozik élete legszebb éveiben... Közben igyekszem belőni a normális arányait a Margaritának, aztán felé tolom a poharakat a lime miatt. – Remélem nem maradtam le annyira sok mindenről – pillantok rá és az arcát vizslatom, ami egy picit nyúzottabbnak tűnik most valamiért és gondolom ennek nem csak egy-két átbulizott éjszaka áll a hátterében.


I will always have this piece of my heart that smiles whenever I think about you.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Arya Rose Shirman
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Arya & Tana | family troubles 22a969135fb358af1dafb9570291023ddf432e9e
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Arya & Tana | family troubles 9af11ed4090f32e13d4f3baa51f31dbd677cc689
meeting you was a nice accident
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Arya & Tana | family troubles A3cc8c8c1cd8c9ed9863eab4d85361005c680c78
★ idézet ★ :
Words are like keys. If you choose them right, they can open any heart and shut every mouth.
★ foglalkozás ★ :
baleseti sebész
★ play by ★ :
Sophia Bush
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Arya & Tana | family troubles 4e39a4d48ab3d764066db1e76a5184bc6ce7be2a
TémanyitásRe: Arya & Tana | family troubles
Arya & Tana | family troubles EmptyKedd Feb. 20 2024, 19:12
Arya.
thank you for having me.
Azt kérdezi, viccelek-e? Nem, egyáltalán nem. Sajnos már tényleg nem tudom, hányadán állunk egymással. Már több, mint fél éve nem beszéltünk, legalábbis nem rendesen. Otthon is minden fura. Semmi sem olyan már az életemben, mint régen volt – apa halála előtt, szóval... Többek között kettőnk helyzete is egy kicsit zavaros számomra. Viszont ennek ellenére most tényleg nagyon úgy érzem, hogy szükségem van rá, és egyébként is megértem, hogy neki sem egyszerű mostanában. A válás, a költözés... Bár talán éppen emiatt szüksége lett volna a családjára, nem? Mindegy, most már itt vagyok, és nem akarom, hogy úgy tűnjön, neheztelek rá, nem erről van szó. Inkább csak megkönnyebbülök attól, hogy ma is ugyanolyan szeretettel fogad, mint régen mindig. Így a kérdésére csak egy halvány mosoly fut keresztül az arcomon.

- Oké, köszi – bólintok a beljebb invitálásra, majd a kanapé mellé teszem a táskámat, lehetőleg úgy, hogy ne legyen útban, és egyikünk se essen át rajta. - Jól néz ki a lakás – fordulok aztán körbe, hogy jobban szemügyre vehessem, hová is érkeztem. Persze még érződik rajta, hogy az utolsó simítások még hátra vannak, amitől a hely majd a keresztanyám stílusát tükrözheti, de nekem máris nagyon tetszik. Gondolom, jó hely az újrakezdésre. Amiben nekünk is volt részünk anyával tavaly, mert nem akartam ott maradni abban a lakásban, ahol apa meghalt.

Akkor mosolyodom el őszintén igazán a megérkezésem óta először, amikor itallal kínál. Jól esik, amikor azt érzem, hogy Arya már felnőttként kezel. Vagy hogy fontos neki a véleményem, vagy az érzéseim. Az anyámtól ezt ritkán kapom meg, pedig már elmúltam tizennyolc, és egyébként is felnőttem abban a pillanatban, amikor elveszítettem az egyik – hozzám közelebb álló – szülőmet. - Öhm... csinálsz nekünk margaritát? - Vagy persze ha nem csinál, hanem készen vette, úgy is jó. Nála ittam először ilyen koktélt már sok évvel ezelőtt, talán hét évesen. Nyilván akkor még alkoholmentesen, de ennek azóta már hagyománya vagy közöttünk, és a legutóbbi alkalommal már egy kis tequilát is kaptam bele. Aryának szerintem egyébként baleseti orvosként nincsenek afelől kétségei, hogy a korosztályom szokott-e alkoholt fogyasztani. Sőt, időnként rosszabbat is.

- Szóval... hogy vagy? - követem őt a kérdéssel feltételezhetően a konyha irányába. Egyrészt nem szeretném azonnal letámadni a saját drámámmal, másrészt tényleg érdekel a válasz, hiszen olyan régen beszéltünk már, és vele is sok minden történt azóta. - A.. dolog... már végérvényesen lezárult? - A válásra értem persze, hogy hivatalos-e már, és nem tudom, miért nem mondom ki nyíltan. Azt hiszem, egyelőre csak puhatolózom, hogy ő hogyan is áll most ehhez az egészhez.



the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Arya Rose Shirman imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Arya & Tana | family troubles Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Arya & Tana | family troubles 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Arya & Tana | family troubles E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Arya & Tana | family troubles Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Arya & Tana | family troubles Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Arya & Tana | family troubles 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Arya & Tana | family troubles
Arya & Tana | family troubles EmptySzomb. Dec. 09 2023, 23:15


Tana & Arya
Arya's Home --

Az elmúlt fél évem nem sikerült túl fényesen, igazából a környezetemben lévők nagy része hanyagolódott a válóper miatt. Egy valaki van, akit nagyon nem kellett volna és roppant mód esz is a fene miatta, az pedig Tana. Szégyellem magam és idegesít is a helyzet, mellesleg az sem segít a dolgon, hogy a nővéremmel nem beszélünk mostanában. Na, nem mintha ez bármit is befolyásolna, vagyis nem kellene. Mindenesetre örülök, hogy Tana bejelentkezett mára hozzám és megtette az első lépést, ugyanis egész biztos, hogy nem volt ez neki könnyű és ha a megérzéseim nem csalnak, nem oktalanul jön ma hozzám. Bárcsak minden rendben lenne vele és csak azt szeretné elújságolni, hogy mennyire szuper az élete! Habár Tana még majdhogynem gyerek, sosem kezeltem annak, így behűtöttem a kedvenc italát, és ami azt illeti, kicsit izgulok. Remélem nem haragszik rám túlzottan.
Kicsit összepakolok, ugyan nagy rendetlenség nincs, mert még nem volt időm teljesen szétpakolni a lakásban, azért már így sem áll minden az élén, lévén, elég sokat dolgoztam az elmúlt napokban. Mire Tana megérkezik, viszonylag el is tűnik a kisebb káosz. A kopogásra elég hamar nyitok ajtót és rögtön beljebb is tessékelem.
- Remélem viccelsz... – emelkedik meg a szemöldököm a megjegyzésére, és rögtön jobban szemügyre is venném a csajt, de hirtelen a nyakamba borul, amit persze azonnal viszonzok is, méghozzá jó szoros öleléssel. Oh, hogy én mennyire szeretem ezt a lányt! Komolyan, mintha a sajátom lenne.
- Hiányoztál már nagyon. Én bocsi. - Nehogy már ő kérjen bocsánatot bármiért is! - Pakolj csak le, bárhol. Még nincs kialakulva mindennek a helye - vonok vállat, ahogy intek a kanapé felé. - Kérsz egy italt? - Nem akarom rögtön letámadni, jobban örülnék, ha magától kezdene mesélni, mint régebben is. Ha nem muszáj, nem szeretnék mindent harapófogóval kihúzni belőle, mert egész biztos, hogy van miről dumálni az elmúlt fél év történéseit illetőleg, hiszen a whats upon kívüli "Mizu?" felszínes beszélgetéseket kivéve, sajnos nem sok kommunikáció volt kettőnk között, de nagyon remélem, hogy ezután az este után visszatérünk a régi kerékvágásba.


I will always have this piece of my heart that smiles whenever I think about you.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Arya Rose Shirman
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Arya & Tana | family troubles 22a969135fb358af1dafb9570291023ddf432e9e
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Arya & Tana | family troubles 9af11ed4090f32e13d4f3baa51f31dbd677cc689
meeting you was a nice accident
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Arya & Tana | family troubles A3cc8c8c1cd8c9ed9863eab4d85361005c680c78
★ idézet ★ :
Words are like keys. If you choose them right, they can open any heart and shut every mouth.
★ foglalkozás ★ :
baleseti sebész
★ play by ★ :
Sophia Bush
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Arya & Tana | family troubles 4e39a4d48ab3d764066db1e76a5184bc6ce7be2a
TémanyitásArya & Tana | family troubles
Arya & Tana | family troubles EmptyVas. Nov. 05 2023, 18:24
Arya.
thank you for having me.
Úgy tűnik, igaz az az mondás, hogy mindig van lejjebb. Vagy mindig lehet rosszabb. Már régóta szar minden az életemben. Főleg mióta apa meghalt, bár már előtte is volt néhány meredek lejtő, amit megjártam. A sikkasztás ügy, meg a börtön. Ezra megcsalása, és a tény, hogy a pasi egy utolsó seggfej. És tudom, annyira kicsinyes hülyeség, hogy még mindig nem tettem magamat túl a szakításunkon, pedig már lassan két éve történt, és sokkal nagyobb gondok is vannak az életben, ahogy az ábrázolt példa is mutatja. Rendőrök forgatták fel az életünket, költöznünk kellett, mert nem voltunk képesek megmaradni ott, ahol apa meghalt. Ahol megölték őt... vagy öngyilkos lett. Kész rémálom az egész. De igazából már valahogy hozzászoktam ehhez. Az ürességhez a lelkemben, a haraghoz a szívemben. Ahhoz, hogy anya vagy levegőnek néz, vagy kritizál – hogy már nem is emlékszem, mikor beszélgettem utoljára egy jót vele. Vagy ahhoz, hogy Ezrát továbbra is nap mint nap látnom kell a suliban, és úgy teszünk, mintha amúgy minden rendben volna közöttünk. Vagy hát néha úgy teszünk, máskor meg a lehetőséget keressük, hogy egymás agyát húzzuk, mert mindannak ellenére, amik történtek, még mindig nem tudunk teljesen leszakadni egymásról.

De mindez már tart egy ideje, és az ember előbb-utóbb beletörődik a sorsába. Erre a szüleink összeterelnek bennünket a nagy hírrel! Mert amikor már azt hiszed, ez van, de ennél legalább már nem lehet rosszabb, kiderül, hogy de igen. Lehet. Anyám hozzámegy az exem apjához. Ráadásul már fél éven belül. És máris össze akarnak költözni, mintha egy nagy boldog család lennénk.

Először is a rohadt életbe, az apám csak másfél éve halt meg! Tudom, hogy anyámnak nem sok minden és mindenki fér el a szívében, de ez komoly? Hogy képes ilyen gyorsan túltenni magát apámon, azon, ami történt vele, és máris máshoz menni feleségül? De ha már megteszi, muszáj pont Ezra apját választania? Tényleg kicsit sincs rám tekintettel? Ezra a testvérem lesz. Hát normális ez a világ?

Olyan szinten ki vagyok borulva már két-három napja, a közös vacsoránk óta, hogy ezen már semmilyen parti, tombolás vagy tudatmódosító szer nem segíthet. Talán egyféle segítség jöhet csak szóba: ha beszélek valakivel, aki tényleg megért és meghallgat. Kár, hogy nem könnyű ilyet találni. Aryával régen olyan közel álltunk, jól megértettük egymást. A nagynéném és a keresztanyám egy személyben, de sokszor éreztem azt, hogy anyámnál is jobban törődik velem. Aztán történt valami, már franc érti mi, és csak úgy hanyagolni kezdett. Talán anyával vesztek össze, aztán én lettem a járulékos veszteség. Nem tudom, ennyi biztos, hogy ez nem fair. De én nem fogok utána rohanni, zaklatni meg ilyenek. Az elmúlt fél évben legalábbis nem igazán tettem. Épp elég nekem, hogy a saját anyám figyelméért is küzdenem kell. Most meg pláne.

Ám most úgy tűnik, már eljutottam egy olyan szintre, hogy már ez sem érdekel, és bejelentkeztem a keresztanyámhoz, hogy szeretném meglátogatni. Nem egy kávézóban vagy a plázában vagy más idegen helyen akarok összefutni egy kis időre. Hozzá szeretnék menni, ha lehetséges, ahol tudom, otthon lehetek, önmagam lehetek, és ha nem dob ki, talán maradnék is pár napot. Mindegy, csak ne kelljen az otthoniakkal meg az ott zajló költözéssel foglalkoznom.

- Szia! Köszi, hogy időt szakítottál rám – mosolygok bizonytalanul Aryára, amint beljebb enged az otthonába, és baromi furának érzem a szituációt, mert korábban nem olyan volt a kapcsolatunk, hogy emiatt hálálkodnom kellett volna, de az én életemben már semmi sem olyan, mint régen volt. Aztán egyszer csak átszakad bennem valami, ahogy állok vele szemben zavartan, és hirtelen minden előjel nélkül megölelem. Ez még a jobb időszakunkban sem volt túl megszokott megnyilvánulás tőlem, úgyhogy máris sejtheti, hogy nem vagyok jó passzban. - Bocsi – mondom halkan, ahogy elhúzódom tőle.



the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.
mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Arya & Tana | family troubles Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Arya & Tana | family troubles 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Arya & Tana | family troubles E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Arya & Tana | family troubles Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Arya & Tana | family troubles Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Arya & Tana | family troubles 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Arya & Tana | family troubles
Arya & Tana | family troubles Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Arya & Tana | family troubles
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Family is fight ─ family is love
» Arya Rose Shirman
» Bad days always have good moments - Arya & Qadir
» Tana & Manolo
» Tana Griswold

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: