New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 58 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 10:50-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 10:13-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 10:12-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 10:08-kor
Tessa Sharp
tollából
Ma 09:21-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 09:18-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

a little wicked ♟ Clarissa & Yohan
Témanyitása little wicked ♟ Clarissa & Yohan
a little wicked ♟ Clarissa & Yohan EmptyVas. Szept. 10 2023, 15:47
Clarissa & Yohan
Előbb jobb, majd baloldalra billentettem a fejemet, mintha  azzal ki tudnám űzni a tagjaimból az izmaimban meglapuló feszültséget. Az őszinte igazság közelebb áll ahhoz, hogy ha akarnám sem tudnék megszabadulni ettől a minden porcikámban felgyűlő érzéstől, már évek óta. Svájc óta. Nem éltem mindig abban a tudatban, hogy a családom és a nagybátyám által űzött, gondosak megtervezett üzlet miatt állandó veszélyben vagyok, és Changho halála óta nem is feltétlenül költözött minden alkalommal félelem a szívembe, ha be kellett segítenem a családi üzletbe. Voltak alkalmak, amikor kifejezetten élveztem. Az ujjaim közé simuló hideg fegyvert, vagy azt, ahogyan az öklöm alatt valaki olyannak az orra tört be, aki nem volt eredendően jobb, vagy rosszabb nálam, szimplán csak elhamarkodottan, vagy tudatlanul hozott meg bizonyos döntéseket, amelyekért az én kezem által fizetett. Könnyen meg tudtam volna részegülni az érzéstől, ha nem lettem volna minden alkalommal tisztában a saját emberi mivoltommal és azzal, hogy ha rám irányul a fegyver, ugyanolyan védtelen vagyok, mint bárki más.
A pillantásom összeakadt Asáéval, aki finoman bólintott felém a földszintről, én pedig a szám sarkának felfelé rándulásával utánoztam le a mozdulatát, mielőtt kiléptem volna a túldíszített beugróból, egyenesen a mosdók felé vezető folyosóra. A tény, hogy az 1920-as években épült, egész blokkot elfoglaló United Palace-ben voltunk csak hozzájárult a sikerünkhöz. Vagy épp azért választottuk ezt a napot, mert tisztában voltunk vele milyen könnyű dolgunk lesz az épületben. A több, mint háromezer-háromszáz ember befogadására alkalmas színházban könnyedén el lehetett vegyülni, illetve veszíteni másokat szem elől.
Evan Lesternek nem volt más bűne, pusztán az, hogy keresztbe akart tenni a nagybátyámnak. Ha pedig valaki az ő lábára lép, az olyan, mintha egyben az enyémre is tenné. A műkereskedelemmel foglalkozók - és most nem az utcasarkon, vagy metró aluljárókban áruló svindlerekre gondolok - köre elég szűk volt ahhoz, hogy mindenki tudjon mindent mindenkiről. Pontosabban azok, akik mellette mással is kereskedtek, hiszen voltak, akik teljesen ártatlanul próbáltak meg beszállni a bizniszbe. Ők viszont hamar azzal szembesülhettek, hogy itt néhány ember, vagy üzletember kezében vannak a legfontosabb szálak, amelyeket nem szívesen engednek ki onnan. Hogy hol volt ebben Evan Lester szerepe, aki Asa társaságában nagyjából épp most távozhat az épület hátsóbejáratán? Valaki olyannak a fülébe duruzsolt, akit hónapokba telt megpuhítani annyira, hogy legalább megfontolja a velünk való üzletet, most pedig kétségei támadtak. És hogy hol volt ebben az egészben szerepe annak a fiatal szőkeségnek, akire most éppen Evan Lesternek kellene várnia helyettem? Nos, ő szimplán rosszkor volt rossz helyen.
Helyesebb lett volna Kangjaet kérni arra, hogy foglalja le a lányt és hűtse le az esetlegesen benne feltámadó kíváncsiságot, de közelebb álltam korban Mr. Lesterhez és ahhoz, hogy régi jó barátjának adjam ki magamat, mint a fogadott fiam. Kangjaenek egyébként is az volt most a legfontosabb feladata, hogy Son Da-nit biztonságban tudja Jones Pointban. Ezer szál mozgott éppen egyszerre ebben a hálóban és fél szemmel mindegyikre oda kellett figyelnem. Pont, mint a mosdóból kilépő csinos lányra, akinek valójában csak annyi dolga volt ma, hogy ne tegyen fel túl sok kérdést és engedje, hogy hazavigyem. Miután jó sokáig várunk mindketten Evan visszatérésére... Feleslegesen.
Ahogyan felé fordítottam a fejemet, igyekeztem bizalomkeltő mosolyra húzni az ajkaimat, ugyanazon a helyen álldogálva, ahol a korábbi partnere megígérte neki, hogy megvárja. Ha most találgatásokba bonyolódnék, aggasztónak tartanám, hogy egy harmincas férfi miért kíséri el a randipartnerét a mosdóba, amikor az tökéletesen alkalmasnak tűnik arra, hogy egyedül is megjárja a távolságot az előtér és a helyiség között.
- Clarissa, igaz? - A boros poharamat a bal kezemben egyensúlyozva nyújtottam oda a jobbomat, hogy ha engedi, finoman, már-már óvatosan megszorítsam az ujjait, az övé alá helyezve a saját kezemet, mintha félig megvalósított kézcsóknak minősíthetnénk a mozdulatot. - Jin Do-jun, örvendek. Evan és én egy diákszövetségben laktunk annak idején. - Olyan könnyedén jöttek a számra a hazug szavak a hamis névvel együtt, mintha mindig is ezt csináltam volna. - Evan akkora fajankó, hogy elfelejtett valamit. A brókere hívta - mindentudó pillantással néztem a lányra, próbálva kitapogatni a határt, amit még éppen túlléphetek annak érdekében, hogy bízzon bennem. - Csatlakozhatok hozzád, amíg visszajön? - Őszinte kíváncsisággal vártam a válaszát, a szemeim nem kalandoztak el illetnül, mert újra meg újra emlékeztettem magamat, hogy mennyire fiatal lehet ez a lány. És hogy Evan Lester mekkora perverz állat, amiért neki ez korántsem jelentett problémát. Helyette a szőke lány kék szemeinek pillantását igyekeztem kifürkészni, mintha azokból kiderülne, hogy mennyit tud a világ sötét dolgairól, amibe anélkül keveredett, hogy igazán tisztában lett volna vele.


| üdvözletem a little wicked ♟ Clarissa & Yohan 1842050612 | 728 | öltözék
mind álarcot viselünk
Kang Yohan
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
a little wicked ♟ Clarissa & Yohan Dcf6983603c627bf5557ac11cc887ac11a68f0c9
a little wicked ♟ Clarissa & Yohan Ed2598a205deb2890c8970dc60db402b7841d163
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I'm alive, but I'm dead, I'm a straight up villain
Is it really a surprise if I'm playing with your mind And I treat you like prize, then I throw you to the side? In control That's how I like it and I'm never letting go
♫ :
16 shots - | - Toxic - | - Play with Fire
★ családi állapot ★ :
a little wicked ♟ Clarissa & Yohan 473f196009f1d93d5b5e6d0ddcc3039f9c4b46d5
I know I can be so cold in the dark, no feeling
Where I like to keep my heart I'm the type to risk my life, not afraid to die Type to make you cry, type to put a price All up on your head, do just what I said
★ lakhely ★ :
Manhattan - | - Jones Point
★ :
a little wicked ♟ Clarissa & Yohan 6a16d6aee88b67900518376fea6f436e798f8162
★ idézet ★ :
“ Don't you ever tame your demons ”
But always keep 'em on a leash...
★ foglalkozás ★ :
mûkereskedõ
★ play by ★ :
Song Joong Ki
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
a little wicked ♟ Clarissa & Yohan F8bbecddcd33dec50f2135948ccde337d5e17add
 
a little wicked ♟ Clarissa & Yohan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kang Yohan
» you can't wake up, this is not a dream ♟ Da-ni & Yohan
» in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan
» Clarissa & Narcissa
» Clarissa Reine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Múzeumok, színházak, mûemlékek-
Ugrás: