New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:26 pm-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 10:57 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 10:30 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 9:59 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 9:02 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 9:01 pm-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 8:11 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Dorian & Jake - You're in trouble, bro
TémanyitásRe: Dorian & Jake - You're in trouble, bro
Dorian & Jake - You're in trouble, bro EmptySzer. Jan. 17, 2024 12:37 pm

jake&dorian
Maybe I'm defective or maybe I'm dumb
I'm sorry, so sorry for what I've done
Nem szeretek eszelősen viselkedni vagy azt érezni, mint ezelőtt évekkel, hogy megfulladok a saját elmémbe zárva. Volt idő amikor az érzéketlenség jelentett egyet a kiúttal és hozta el azt az enyhülést amire abban a környezetben a legnagyobb szükségem volt. Manapság azonban nem a drog jelentette a megoldást vagy az, hogy lemondtam az életemről. Az utóbbi időszak jó volt. Nem könnyű – az talán soha nem is lesz – de úgy éreztem halad valamilyen irányba az életem és most az egyszer nem lefelé a lejtőn, mint ahogyan az előtte megszokott volt. A múltam ugyan lezáratlan volt még és nem lélegezhettem fel teljesen, de nagy különbség volt, hogy most volt értelme is élni. Végre olyanok vettek körbe akikért maximálisan megérte kockáztatni és másnap felébredni. A sürgető és bizonytalan érzés, hogy ez egyszer kártyavárként omlik majd össze  továbbra is jelen volt. Emlékeztetett arra, hogy minden egyes nap csak megúszom az elkerülhetetlent és arra is, hogy ne ringassam magamat hamis illúziókba. A probléma nem tűnik el magától csak mert önző módon kapaszkodok az újrakezdésbe amiről előtte már rég lemondtam és azt akarom, hogy semmi se változzon. A jó dolgokba olyan könnyű belekényelmesedni, hogy mikor valami vagy valaki a képedbe vágja a valóságot, az gyötrelmes felismerés tud lenni. Az én esetemben Enzo visszatérése jelentette ez az ébresztőt. A múltam egy darabkája, a rossz dolgok kezdetének igazi felelőse. Őt megismerni egy átok volt számomra, még ha ő egészen másképp is emlékszik vissza kettőnk történetére. Nem érzi magát hibásnak, mert a végső döntés csakis rajtam állt és én ezek után önként sodródtam az árral. Még ha ez ennyire fekete és fehér lett volna. Abban igaza volt, hogy a végső döntés rajtam múlott, de az elutasítás következményekkel járt volna, aminek akkoriban Riley issza meg a levét. Inkább ő, mint én, hisz nekem rajta nélkül ki maradt? A szüleink már rég nem éltek, a bátyámról semmit se tudtam, a jegyese meg abban a pillanatban megpattant, hogy Jake kilépett az ajtón. Enzonak érzéke volt ahhoz, hogy észrevegye azokat akik elvesztek az életben. Akkor azt hittem ez nincs így, de tévedtem és amikor erre ráeszméltem, annak értelmében a két rossz közül a kevésbé elviselhetetlent választottam. Nincs bennem megbánás a döntésem miatt, de amiatt igen, hogy utána én is lelkesen asszisztáltam az életem lejtmenetéhez.  
Enzo feltételei nem a drog körül forognak most. Adott egy alku, amivel úgymond kivásárolhatom a szabadságomat és ami megint olyan kettősnek tűnik. Újra itt állok annak a lehetőségnek a kapujába, hogy sosem lesz ennek vége. Az ő megjelenése csak a rosszat hozta magával és ez ennyi év elteltével sem változott meg. Ennek a súlyát viszont már csak akkor értem meg, amikor a bátyám féktelenül dühös arckifejezésével találom szembe magamat. Mindenem fáj és örülnék, ha nem kellene megmozdulnom, mégis hirtelenséggel sikerül az irányába fordulnom, hogy Hannah felől érdeklődjek. A magyarázatom azonban a kimondásom lendületével megy is a szemétbe, mert az általa felhozott érvek mellett mit sem ér.
- Ne idegesíts..pedig.. – sután és kapkodva szedem elő a telefonomat és kikeresem Jake nevét, pontosabban az üzenetváltásainkat. A leírás ott van, de az elküldése sosem ért célt. – Az istenit! – morgom az orrom alatt megsemmisülten és nyugtalanul teszem le a készüléket a pultra, hogy ezután tenyeremmel a homlokomra mérjek nyomást. Jake tovább szid, amit maximálisan megérdemlek, de a szavai perces csúszásokkal jutnak el az agyamig.
- Sosem bántanám őt! – válaszolok ingerültebben, mert már a feltételezés is abszurd. Abban a tudatban éltem, hogy Jake vele van..és csak pár perc volt az egész..vagyis lett volna, ha jobban odafigyelek. – Felfogtam, oké? Elcsesztem, de ne tégy úgy mintha hajlamos lennék bántani Hannaht. – nézek fel a szemeibe, a tekintetembe pedig elképedés költözik amikor a visszaesésemmel vádol.
- Nem.. – elhallgatok. Az egyik részére igaz, de a másikra már nem annyira. Eddig a pontig viszont úgy gondoltam mindent maximálisan kézben tartok, most azonban a bizonytalanság a bőröm alá kúszik. – Tiszta vagyok, a szavamat adom. – tartom fel két kezemet, aztán a poharamra nézek és figyelemfelkeltően felé tolom. – Kólàt ittam csak. Szagold meg, ha nem hiszel nekem. – engedem át neki a terepet, ha attól megnyugszik. Aztán viszont sóhajtok egyet. – Jó, hogy veletek van Hannah. Talán valóban az lenne a megoldás, ha egy kis időre így is maradna. – gondolataimba mélyedve ejtem ki ezeket a szavakat és minél inkább igyekszem érzelmileg elhatárolódni attól amit ez hoz magával. Szívem szerint egy percet nem töltenék a lányomtól távol, de a biztonsága érdekében muszáj lesz. Ezt még az agyamra szállt makacs köd alatt is belátom. Attól még nem jelenti, hogy nem lesz a távollét egy kicseszett nagy szenvedés.  
- Ami a másik felét illeti, igazad volt, de megoldom. Most az egyszer tényleg. Egyszerűen ma rosszul jött ki az egész. – talán zavaros lehet neki amit mondok, de próbálom őt minél kevesebb információval ellátni.  
- És mielőtt belekezdesz, már most mondom, hogy nem foglak belekeverni ebbe. Az én nyűgöm, mindig is az volt, mindig is az lesz. Nem várhatom mindig, hogy valaki a megmentésemre rohanjon. – foglalom össze a bennem megfogalmazódott gondolatokat. – Az előző alkalommal ellentétben most okosabb leszek. – hívom fel erre a figyelmét. – Egy kérésem viszont akad. Szeretném még előtte látni Hannaht. – a szavaim határozottan kerülnek kimondásra, mert ez az amiből nem szívesen engedek.  






mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Dorian & Jake - You're in trouble, bro A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Dorian & Jake - You're in trouble, bro D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Dorian & Jake - You're in trouble, bro 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
TémanyitásRe: Dorian & Jake - You're in trouble, bro
Dorian & Jake - You're in trouble, bro EmptyHétf. Okt. 23, 2023 6:01 pm



To Dorian
Dark time is coming between Lester brothers

Érzed, hogy minden sínen van az életedben, mert végre a hátad mögött hagyhattál egy nagyon csúnya betegséget, azzal a nővel élsz együtt, akire mindig is vártál és valahogyan a családi kapcsolataid is elkezdtek rendeződni. Jason mostanság néha produkált furcsaságokat, de inkább optimistán álltam a dolgokhoz, mert elfáradtam abban, hogy mindig a rosszat várjam. Maddi tündökölt és részben miatta mosolyogtam többet. A munka már nem szerepelt az első helyen, és ugyan dolgozni kellett, de nem vittem túlzásba. Az eltelt években felhalmoztam némi vagyont és jól is forgattam a meglévőt. Nem tagadom, hogy segítséget is igénybe vettem, mert nem értettem olyan jól a pénzügyekhez, de aki mögöttem állt, ő nagyon is intézkedett helyettem. Az orvosi pálya nem fizet rosszul, de mindenki tudja, ha családot akarsz alapítani mellette, akkor nem a legjobb hivatás. Szerettem másokon segíteni, de elértem a negyvenet és már nem igazán hajtott a mások előtérbe helyezése. Annyiszor éltem már át azt, hogy a második helyre rangsoroltam magamat, hogy most az egyszer fordítottam és azt néztem, hogy nekem mi lenne a jó. A kutyákat a szívügyemnek tekintettem és ha tehettem, akkor elutaztam Alaszkába is, de sok időt töltöttem a szőkeséggel is. A kezdeti hónapokban, amíg a kezelése tartott csak minimális időszakokra mozdultam el mellőle és akkor is itt volt Jared, hogy átvegye a stafétát. Nagyon jól kijöttünk és szinte már úgy tekintettem rá, mint egy rokonra. Maddie-t nem különösebben zavarta, ha áthívtam sörözni vagy elmentünk pecázni. Nem mondanám, hogy új hobbi lesz, de a kutyák baromira élvezték a víz közelségét és nekem is jólesett a természet közelsége. Mondhatnám, hogy felfelé ívelt az életem és az egyensúly megtalálása mellett szinte én is azt éreztem, hogy nem jöhet semmi rossz. Tévedtem abban a minutumban, amikor a randis esténket egy telefonhívás zavarta meg. Az egyik ingatlanomat még mindig az öcsém használta és nem is bántam, mert addig is kihasználtnak volt mondható a ház, de hogy éppen a szomszéd csörögjön rám, mert babasírást hall…ez nem az volt, amire számítottam. Maddie azonnal mondta is, hogy menjek át, hátha gond adódott és Jason nem tud utolérni. Belém ültette a frászt, de tíz percen belül már ott is voltam. A kulcs még el sem fordult a zárban, amikor a sírás felerősödött és a nappalig száműzött. Körülnéztem többször is helyiségekben, de az öcsémnek hűlt helye volt, ellenben az unokahúgom egyedül bömbölt a szőnyegen, körülötte rengeteg játékkal. Még az a szerencse, hogy nem a gyámügyet hívták ki, mert akkor baszhattuk volna…még így sem éreztem azt, hogy higgadt lennék, de Hannah kedvéért el kellett játszanom, hogy minden rendben van. Összeszedtem a törpét és néhány cuccát is, mert arra nem készültem ma este, hogy bébiszittert fogok játszani, de mégsem vihettem magammal, ha nem volt otthon cumisüveg, pelenka és még sorolhattam volna a listát, de perceken belül a kocsiban ültünk. Most azért is hálát adtam, hogy a gyerekülés mindig bent van a kocsiban, mert még az hiányzott volna, hogy vásárolnom kelljen egyet ebben az állapotban. A hazafelé tartó út nem volt több még a megnövekedett forgalomban sen, mint egy fél óra. Maddie meg volt lepődve, hogy nem egyedül érkeztem, arra meg végképp nem számított, hogy estére marad is a kis társaságunk. Megbeszéltem vele, hogy itt hagyom Hannah-t, mert meg kell találnom a testvéremet. A legjobb az lesz, ha úgy készülünk, hogy nálunk is alszik, mert bármilyen körülmény is legyen a kifogása Jason-nek ma biztosan nem adom vissza neki a lányát. Túlságosan is fel vagyok húzva és Maddie biztosan el tudja látni a kicsit. Jól állnak neki a gyerekek és nem volt idegen tőlünk az a terv sem, hogy a jövőben sajátot gyártsunk. A babatémán már átestünk és mind a ketten úgy gondolkodtunk, ha összejönne, akkor nem lenne ellenünk. A házasság csak formalitás, de a kapcsolatunk már régen eljutott arra a szintre, hogy jövőt tervezzek vele. Hannah-t még egy picit fogtam, hogy megnyugodjon és csak utána adtam át a szöszinek, meg gondoskodtam róla, hogy a kedvenc plüss is a kezében maradjon. A zaklatottsága kikészített és imádkoztam azért, hogy a testvéremnek valóban jó indoka legyen arra, hogy miért tette ezt vele. A telefonommal együtt indultam neki a városnak, már legalább hatszor hívtam, de minden alkalommal hangpostára kapcsolt ez a nagyon jó szolgáltató. Érezhetően emelkedett bennem a pumpa, és nem sok híja volt, hogy ne menjek neki valakinek, vagy provokáljak ki valami verekedést. Észnél kellett maradnom és kitaláltam, hogy az elmúlt pár helyen, ahol néha sikerült beazonosítani őt, ott fogom keresni első körben. Nem is kellett sokat lézengenem a városban, mert az első bárba belépve szinte kiszúrom a pultnál. Felszívom magam és másodpercek alatt teszem meg azt a néhány métert, ami elválaszt tőle és kicsit erélyesebben csapok rá a sima felületre, hogy felfigyeljen rám. Az alkoholt nem érzem rajta, de ez nem jelenti azt, hogy nem drogozott vagy használt valami mást, amitől ne legyen a tudatánál.
- Jól van-e? – támaszkodom meg mellette, és megvárom, hogy mondjon még valamit, de eddig vérszegény a kérdéssorozat is.
- Pár percre egyedül hagyod? – nagyon nem vagyok vicces kedvemben és meg is lököm a vállánál, hogy maradjon ülve, mert egyetlen szavát sem hiszem el.
- Nem hívtál…egy kibaszott üzenetet nem hagytál…ne próbáld még nem fejeztem be. – a két vállára helyezem a kezemet és most farkasszemet nézek vele.
- Hogy gondoltad ezt? A szomszéd felhívott, hogy gyereksírást hall. Elment az eszed Jason? Hannah még kicsi… - kissé halkabbra fogom a hangomat.
- Mi lett volna, ha kimegy a gyámügy? Felelőtlen vagy. Maddie vigyáz rá, de meg sem érdemled, hogy tudd. – lépek el tőle, hogy a csaposra nézzek futólag.
- Megint elkezdtél terjeszteni? Megtaláltak? – szegezem neki a kérdéseimet.



BEE


If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Dorian J. Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Dorian & Jake - You're in trouble, bro 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Dorian & Jake - You're in trouble, bro Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Dorian & Jake - You're in trouble, bro Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Dorian & Jake - You're in trouble, bro 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Dorian & Jake - You're in trouble, bro A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Dorian & Jake - You're in trouble, bro Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: Dorian & Jake - You're in trouble, bro
Dorian & Jake - You're in trouble, bro EmptyCsüt. Szept. 14, 2023 12:17 pm

jake&dorian
I'm a mess
Vannak dolgok amik elkerülhetetlenek. Nem is az van, hogy nem számítasz rájuk vagy nem próbálsz felkészülni a magad módján, hisz tudod hogy vagy így, vagy úgy, de bekövetkezik. Mégis amikor élesben megy a szitu, kivétel nélkül uralkodik el rajtad a meglepettség érzése. Tudtam, hogy egyszer szembe kell néznem a múltammal a méltó és végleges lezárás érdekében, de ettől még nem vártam annak pillanatát. Ebbe viszont sok beleszólásom nem lehetett, mert miután megláttam Enzot, tudtam hogy nem halogathatom tovább. Az első találkozásunkhoz egy semleges helyet választottam, de olyat ahol tömeg vesz minket körbe. Nem ismerhettem pontosan, csak sejthettem a szándékait velem kapcsolatban, de a tőle kapott részletek egy egészen más valóságot hoztak végül magukkal. Akkori vezetőnk - Dario - halálhíre egyszerre hozott megkönnyebbülést és egy új aggodalmat is magával. Az ő módszereit ismertem. Tudtam mi lesz a sorsom, ha újra találkozom vele. Bárki is vette át a helyét, ő maga újra pengeélre állította a jövőm alakulását. Enzo elmondta, hogy Dario egyre kapzsibbá, felelőtlenebbé vált és egy olyan anyagon próbált túladni aminél előre figyelmeztették, hogy ember életeket követel majd. Nem ment bele a részletekbe, de az ember összeteszi az egyet meg a kettőt és rájön, hogy nem természetes körülmények között halt meg. Ezek után csak egy kérdés merült fel bennem: velem hogyan tovább?
Dario helyét Enzo vette át és a drogokról áttértek a nem éppen legális verekedések művészetére. Neki nem volt érdekében, hogy eltegyen láb alól, de örömmel rásegített, ha nem élek az egyszeri ajánlatával. Mert ahogyan ő fogalmazta: elég nagy szarban hagytál minket azzal, hogy megpattantál, így jössz nekem eggyel.
A beszélgetésünk óta már eltelt két hét és csak annyit mondott, hogy sms-be küldi a helyszínt, ha szükség van rám.
Rae műszakja miatt most Hannahval uraljuk kettesben a házat. Túl a vacsorán most csak a szőnyegen kuporgunk és éppen a legújabb műanyag játékát tanulmányozzuk hogyan is működik. Egy ideig forgatom, aztán rájövök a nyitjára és vissza is adom neki, ő meg azzal a lendülettel megcsókoltatja vele a fejemet.
- Kösz angyalom! Már kezdtem bealudni.. - fogom a kezembe a játékot, majd Hannah arcocskáját fürkészem. - Nem verekedünk ezzel, hanem így játszunk. - mutatom is be neki, mint valami interaktív használati utasítás, aztán megnézem ő hogyan utánoz le. Úgy harmadikra bele is jön amiért megdicsérem és egy puszit nyomok a feje búbjára miközben feltápászkodok mellőle, hogy ránézzek a telefonomra, mert az előbb mintha jelzett volna. A kijelzőn csak egy ismeretlen szám jelenik meg, de az üzenet tartalma egyértelművé teszi, hogy kitől jött és csupán fél órát kapok a megjelenésre.
- A picsába.. - morgom az orrom alatt, aztán sebtében kikeresem Jake nevét. Először egy hívást intézek felé, de mivel ez nem jön össze, így marad az öltözködés közben megírt sms. Hannah körül gyorsan elveszek minden lenyelhető darabot, aztán az órámra nézek. 20 perc. Kinézek az ajtón, de a szomszédunk háza sötétben fürdik. Rémlik is valami, hogy Suzanne azt mondta ezen a héten utazik a lányához el, így sajnos nem tud vigyázni Hannusra, a bal oldali lakókkal meg annyira nem tartottuk a kapcsolatot sosem. Ő rájuk tuti nem bíznám a lányomat. A tarkómat dörzsölöm meg idegesen miközben Hannah felé fordulok és leguggolok mellé.
- Hé törpe. Apunak most el kell mennie, de percek múlva itt lesz a kedvenc Lestered. - körülnézek még egyszer, aztán megint az órára nézek mielőtt vissza Hannahra. Segít, ha érte teszem mindezt? Most egyáltalán nem. A telefonomat a zsebembe mélyesztem, aztán alaposan bezárom az ajtót és kocsiba szállok. Épp csak kifordulok az utcából, de már most utálom magamat.
Enzo hadaró szöveggel kísér be és mondja el kire/mire számítsak. Lepakolom a cuccomat, aztán nekifogok átöltözni és a telefonomra is vetek egy pillantást. Semmi válasz. A gyomrom görcsbe ugrik és már nem csak az előttem álló esemény miatt, hanem a lányom miatt is egyre idegesebb vagyok.
- Itt vagy fejben? - bólintok. - Nagyon gyorsan kapd össze magad, mert ezt meg kell nyerned nekünk. - nekik igen, magamnak kevésbé, ugyanis vannak olyanok akik ellenem fogadtak és Enzo velük paktált le. Szóval ha odabent szándékosan szarrá veretem magam, akkor jók vagyunk. Veszek egy mély levegőt és megindulok befelé.
Az idő masszává áll össze és észre sem veszem, hogy vége, csak a testem összes sajgó pontja emlékeztet rá. Tompán hallatszik csak az ellenfelem örömujjongása ami egybefolyik a rajongóival. Aztán egy erős fogást érzek a vállamon és Enzo kerül a látóterembe.
- Nyomorultul festesz. Jó voltál. - nem válaszolok, helyette elindulok vissza az öltözőbe és lerogyok a padra. Sajog mindenem, szinte az összes csontom egyszerre jajdul fel minden mozdulatomnál. Azonban egy valami kitűnik a többi közül, mégpedig az, hogy ébernek érzem magamat és vágyok vissza a ringbe.
A kihalt kocsma bárpultjánál ülve csak egy pohár jeges kóla van a kezemben amit a halántékomhoz préselek. Megdögleni is kellemesebb lenne annál, mint ahogy most érzem magamat, de azt mondta Enzo, hogy még három ilyen alkalom és kvittek vagyunk. Addig ne vegyek levegőt, mi?
Az ismerős hang olyan hatást gyakorol rám mintha egy vödör vízzel öntöttek volna nyakon. Alig fogom fel mi történik, már a bátyám haragos tekintete vetül rám, én meg elfojtok egy panaszos nyögést a hirtelen mozdulattal együtt.
- Jól van? Hannah..megkaptad az üzenetemet? Veled van? - tekintek át felette. - Muszáj volt otthagynom pár percre amíg odaérsz. Ugye nem lett baja? - kelnék fel, de visszarogyok a székre. Tudom ez minek tűnik, így megrázom gyorsan a fejemet. - Nem ittam és drogoztam. Tiszta vagyok. - és ez így is van. - Vizsgáltass ki ha akarsz. - teszem hozzá, hogyha végül nem hinne nekem.






Jake Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Dorian & Jake - You're in trouble, bro A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Dorian & Jake - You're in trouble, bro D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Dorian & Jake - You're in trouble, bro 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
TémanyitásDorian & Jake - You're in trouble, bro
Dorian & Jake - You're in trouble, bro EmptySzomb. Aug. 19, 2023 7:28 pm



To Dorian
Dark time is coming between Lester brothers

Az életem kezdett egyenesbe jönni a műtét és a kezelések megléte óta és mióta láttam, hogy Maddie jobban van, valahogyan én is jobban éreztem magamat. Nem mondanám, hogy megkönnyebbültem, de már nem szorította a mellkasomat a kétség és ez is felért egy második eséllyel. Jól alakultak közöttünk a dolgok és ugyan nem mertem volna elszólni, de már kijelenthettem azt, hogy Dr. Lester nem egyedülálló, hanem komoly párkapcsolatban létezik. A social media platformokon nem állítottam át a családi állapotomat és nem is kérkedtem vele, hogy összeköltöztünk, de aki közelebb állt hozzám, az már tudta, hogy Maddie a csajom/barátnőm. Az öcsémmel is találkozott már több ízben és itt érünk el ahhoz a ponthoz, amiről beszélnem kell. Amennyiben a magánéleted rendbe jön, akkor van az életnek másik területe, ahol felborulnak az események. A testvérem kezdett egyenesbe jönni és már volt munkája, egy barátnője is (akit nem értettem, hogy volt vele) és egy nagyszerű kislánya. Hannah sokat fejlődött az elmúlt hónapokban és úgy ment előre, mint egy tank. A bölcsőde jót tett neki, mert vele egykorúakkal játszhatott és Jason is elcsíphetett egy normális állást. A házamat átengedtem nekik, hogy lakjanak ott, mert Hannah megszokta azt a környezetet és nem szerettem volna kirántani a kis stabilitásából. Én azt hittem, hogy az öcsém jól van és a kapcsolatunk is az őszinteségen alapul, de rá kellett jönnöm, hogy elsiklottam a tények felett. Jason egyáltalán nem volt rendben és egyre vészjóslóbb jelek mutattak arra, hogy megint visszaesett. Abban nem lehettem biztos, hogy drogozik-e, de a bajt kereste és nem is egy kézzel. A bőség zavara állt fent, amikor pár ismerősöm képet küldött különböző bárokból, ahol az öcsém verekedett. Nem tudom, hogy mi vette rá erre a pálfordulásra, de bíztam benne, hogy észhez fog térni. Tévedtem.
Maddie-vel ma amolyan randiestet tartottunk volna, egy kis mozizással és főzéssel egybekötve. Régen volt már alkalom, hogy bezárkózzunk és egymásra figyeljünk. A munka sajnos nem állt meg és lassacskán ő is ragaszkodott hozzá, hogy legalább online felvegye a kapcsolatot a pácienseivel, amit nem bántam, de csak annyit engedélyeztem neki, amitől még nem fáradt el. Az otthonlét csábított és egyre kevesebb esetet vállaltam el a kórházban is. A szerződés kötött, ha nem akartam bajba kerülni, de osztályt már nem vezettem és csak hetente kétszer rendeltem és egyetlen ügyeletet vállaltam. A mai estére bevásároltunk és a szőkeség volt annyira gonosz, hogy meglengesse előttem, hogy vásárolt egy új fehérneműt. Mondanom se kell, hogy fejben már nem a filmnél jártam, de mindent átírt az a telefonhívás, amit fél órával ezelőtt kaptam. A régi házam szomszédja keresett, mert az öcsémet nem látta egy ideje és a sírás nem halkult. Pánikba estem volna…nem borzasztóan pipa voltam. Azonnal autóba pattantam és a kresz szabályaival ellentétben most meghaladtam a normális sebességet is, hogy hamarabb odaérjek. A pótkulccsal könnyedén bejutottam, de ami ott várt…az öcsém nem volt sehol és Hannah a földön ülve zokogott ki tudja, hogy már mióta. Első körben felszedtem az unokahúgomat és összepakoltam neki néhány dolgot, aztán átvittem magunkhoz. Nem ez volt a terv estére, de Maddie ellesz a kislánnyal, én meg addig felkutatom az öcsémet is, mert ez nem ússza meg ennyivel. Az isten tudja, hogy mi történhetett volna, ha nem hívnak fel. Hannah immár biztonságban van, de engem megöl az idegesség és ma este úgy érzem, hogy simán szétverném a fejét is Jason-nek. A kormányon dobolgatok és a századik sikertelen hívásomat indítom felé, de megint hangpostára kapcsol ez a szar. Hátra is dobom az ülésre és az egyik ismert bár előtt parkolok le. Mindegy, hogy hány óra van, mert ha részeg, akkor nem lesz mentsége. A slusszkulcsot és a pénztárcámat a zsebembe süllyesztem és kiszállok az autóból, de előtte körülnézek a környéken. A Modern Summer nevezetű hely nem éppen az a bár, ahova szívesen jönnék, de mostanság itt látták többször őt. Lemegyek a lépcsőn és körülnézek a helyiségben. A bokszokban nem ül senki, de sokat nem is kell várnom, hogy kiszúrjam a pult melletti székek egyikén. Sietős léptekkel szelem át a köztünk lévő távolságot és ragadom meg a vállát.
- Mi az isten nyilát keresel itt Jason? – förmedek rá első körben.


BEE


If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Dorian J. Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Dorian & Jake - You're in trouble, bro 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Dorian & Jake - You're in trouble, bro Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Dorian & Jake - You're in trouble, bro Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Dorian & Jake - You're in trouble, bro 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Dorian & Jake - You're in trouble, bro A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Dorian & Jake - You're in trouble, bro Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: Dorian & Jake - You're in trouble, bro
Dorian & Jake - You're in trouble, bro Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Dorian & Jake - You're in trouble, bro
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raelyn & Dorian - Here comes trouble
» Jake x Dorian - Two and a Half Men
» Jake&Dorian - I've got you brother
» Jake & Dorian / Come Home
» Jake&Dorian - Los Angeles

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Szórakozó helyek-
Ugrás: