New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:01-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 13:48-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 13:26-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:14-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

shitty days can sometimes be better - Roxy && Max
Témanyitásshitty days can sometimes be better - Roxy && Max
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max EmptySzomb. Aug. 05 2023, 00:26
Roxy & Max

Sok minden történt velem mostanában az életem a feje tetején áll, minden barátom nyaral, benne van az egyetem élet legvadabb dolgaiban, amiben nekem is kellene. Bulizni kellene, élnem azt a gondtalan életet, amit egy 24 évesnek kellene még a tanulás mellett az én világomban. Helyette én azon agyalok, hogy milyen apa leszek, annak a gyereknek, akit sosem akartam és emellett hogy leszek tökéletes fia anyáméknak cserébe azért, hogy nem tagadnak ki eme remek tettemért. Na jó senki nem hibáztathat azért, hogy így alakult a dolog, védekeztünk az istenért, ez valami bosszú az égiektől, mert olyan életet éltem eddig amilyet, vagy azért, hogy ne éljek olyat tovább.
De miért is érne itt véget a megpróbáltatás, mert jött egy csaj, egy csaj, aki olyat tett velem, amit ezelőtt senki, de amilyen szerencsés vagyok mostanában, ez a lány foglalt, barátja van, akit hiába nem szeret nem miattam fogja otthagyni. Egy laza grill partinak indult az öregekkel, az elittel, ahova mostanság elég sokat kell majd mennem, mert a cég vezetéséhez hozzátartozik a szüleim szerint, hogy jóban legyek ezzel a körrel. Nekem nincs ínyemre, de megteszem, mert felelősséget kell vállalnom a gyerekért, az életemért, és a cégért, meg Lumie-ért.
Nem véletlen, hogy szükségem van valakire akinek panaszkodhatok, és mostanában nem sok olyan van, akinek ezt megtehetem, mert nehéz erről beszélni, csak a nagyon közeli barátaimnak tudok erről beszélni, talán a kibontakozó érzelmeimről nem mostanában fogok senkinek sem mesélni, mert még én sem teljesen értem őket, de lehet pont egy női barát tud benne segíteni, tanácstalan vagyok.
Roxy-nak csak egy rövid, rémült SMS ment két napja, de nem tudtuk hamarabb összehozni a találkozót, mert mindig beraktak egy megbeszélést, beszoktatásnak hívják anyámék, hogy szokjam a céget, és a vezetését. Szokni szokom, de minden energiám felemészti, de akkor is szükségem volt egy szabadnapra, így a mai napot rászántam, pedig tudom, hogy a napot követően hivatalos leszek egy eseményre, amire majd szépen magammal rángatom a barátnőmet, aki az egyedüli hetero nő, aki sosem adta be nekem a derekát, de talán ezért is vagyunk annyira jóban, akár a húgom olyan lett ő már nekem miután elég nyilvánvalóan tudtomra adta, hogy soha semmilyen körülmények között nem lehet köztünk semmi. Pasiból vagyok próbálkozok, mert azt szabad, mindig elérek valamit, de vele nem sikerült, bár valószínűleg sokkal többet kaptam tőle, mint egy gyors menetet részegen, a barátságát. Ha ma megtudja a kis titkomat lehet ki lesz akadva ,de tőle tudom, hogy mire számítsak, őszinteségre, fejmosásra ha úgy gonldja, hogy az kell és nem örömködésre, mint amit anyám művelt, amikor megtudta és nem kétségbeesésre, amit Lumie-tól kaptam, hanem talán én is megnyugvásra lelek ha elmondom neki vagy nem.
Pontos vagyok, nem szoktam késni, főleg mert most a szokásos taxi helyett igénybe vettem apám sofőrjét és azzal jöttem el Roxyért, hogy átvigyem magunkhoz, mert segítenie kell kiválasztani mit vegyek magamra este, miközben rázúdítok mindent, mert ilyen hülye eseményre ritkán járok és általában csak berúgni sosem figyel rám senki, de most a céges partnereknek fog apám úgy bemutatni, mint leendő vezetőt és itt nem lesz mindegy hogy megyek és kivel a kivel rész még kérdéses, de van egy tervem, amivel biztosan magam mellé tudom csábítani, anyám oda lesz az biztos. Ott lesz Roxy apja is, hiszen elég fontos pillére a cégünknek, minden nagyobb fejes ott lesz, ami egyáltalán nem frusztrál kicsit sem.
Megy egy gyors üzenet neki, hogy itt vagyok, keresse a nagy fényűző Mercedest, ugyanannyira kedvelem a luxus élet ezen formáját ,mint a gyerekek a brokkolit, de benyelem mert be kell.

Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásRe: shitty days can sometimes be better - Roxy && Max
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max EmptyHétf. Aug. 07 2023, 18:49


@Maxim Wood részére

You Rang, M'Lord?

“Friendship is being there when someone’s feeling low and not being afraid to kick them.”



Esküdni mernék, apám jobban élvezi, hogy nyári szünet van, vége a vizsgáknak egy időre, mint én, vagy bármelyik főiskolás ismerősöm, csak mert így mondvacsinált indokokkal rendszeresen, azaz lassan már napi szinten berángathat magához a cégbe. A segítségemet, a tanácsomat kéri, rám sóz feladatokat, megbeszélésekre és üzleti ebédekre visz el, és oké, valahol talán értem miért csinálja, de másfelől meg egyáltalán nem. Legfeljebb tippjeim vannak. Mármint... ismerhetne már. Jól tudja, hogy engem ez az egész nem érdekel. Persze jó, ha az embernek nem kopik fel az álla, és egy jó üggyel kapcsolatos jótékonysági esemény olykor tényleg meg tud mozgatni, de ezen felül nem igazán izgat a pénz, az elit világ, az üzleti találkozók meg a sok sznob, akik napi szinten körülveszik. Hahó! Állatorvosnak készülök! Csak nem gondolhatja, hogy egyszer majd átveszem a szállítmányozási cége vezetését? A-a, ez nem az én világom, és nem is lesz az soha a büdös életben, akármennyire is próbál bevonni a cége irányításába.

Bár tudom azt is, hogy nem kedveli azokat a srácokat, akikkel a szabad időm átlag nyolcvan százalékát töltöm. Szóval lehet csak ezért csinálja. Nem azért, mert tévesen azt hiszi, azt reméli, hogy majd meghozza a kedvemet ahhoz, amivel foglalkozik, és egyetlen örököseként egyszer majd rám bízhatja a vállalatot – oké, elismerem, néha kicsit sajnálom, amiért ebben rám nem számíthat – hanem csak jó apa akar lenni, aztán úgy van vele, inkább unjam halálra magamat az irodában, mint hogy bajba keverjem magam Queensben. Amire amúgy tényleg elég gyakran megvan az esély. Mondjuk erre a gondolatra viszont nem tudok mást, mint nagyokat sóhajtozni. És továbbra is szorongani amiatt, hogy lassan fel kéne már vállalnom előtte a kapcsolatomat Charlieval.

Ma délelőtt is csak az tartja bennem a lelket, hogy délutánra már a kikötőben lehetek a dokkoknál a haverokkal, vagy lóghatunk a parton Charlieval és Craiggel, mert apám ma korán végez valami újabb puccparádé miatt, amire nagy mázlimra legalább nem akar elrángatni. Képzeletben már szörfözök is, az időjárás előrejelzés alapján tuti fasza kis hullámok lesznek Rockaway Beach-nél, de az sem rossz terv, hogy csak lazulunk és sörözünk, meg elszívunk valami vicceset.

Ám aztán kapok egy komoly, már-már ijesztő, segélykiáltásnak is beillő üzenetet Maxtől, és már sejtem, hogy jobb lesz ha elnapolom máskorra minden más tervemet. Arra kér, segítsek neki alkalomhoz illő göncöt választani estére, vagy mi, de... Mégis melyik átlagos hetero pasi kér random öltözködési tanácsokat, pláne olyan eseményhez, amilyenen (nagy bánatára) gyakran megfordul? A zsigereimben érzem, hogy baj van, valami olyan, amit üziben inkább le sem írt. De persze ne legyen igazam! Lehet, hogy csak valami ritka makacs csajszit próbál szédíteni, aki nem adja be könnyen neki a derekát, vagy... Nemtom. Talán abban reménykedik, hogy segítek kimenteni a szituációból egy jó ötlettel, hogy ne kelljen neki elmennie. Ilyesmire mondjuk nem ez lenne az első eset. Na majd kiderül!

Levágtatok az épület elé, amikor jelez, hogy megérkezett, szórakozottan mosolyogva a legutolsó üzenetén. Úgy érzem, már a „fényűző Mercedes” emlegetéséből is nagyjából meg tudnám tippelni, hogy milyen hangulatban van.
- Csengetett, Mylord? - lépek hozzá közelebb egy viccesnek szánt popkultúrális utalással, és bár nem vagyok benne biztos, hogy érti is, én azért jót szórakozok rajta magamban. - Na, mi a harci helyzet? Ugye nem haldokolsz, vagy ilyesmi? - ráncolom a homlokom gyanakvó tekintettel, épp csak egy apró, gúnyos mosollyal mérve őt végig.


BEE




Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 
mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: shitty days can sometimes be better - Roxy && Max
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max EmptyKedd Aug. 08 2023, 09:15
Roxy & Max

Mindenkinek megvan a maga helye az életben, amit a sors szánt neki, vagy valami hasonló dumával akarta anyám mindig elhitetni, hogy a Wood név nem egy egyszerű vezetéknév, amit majd valamilyen lányak odaadok, mert annak a lánynak különlegesnek kell lennie, akár majd egyszer a gyerekeknek, de persze a maga sorrendjében. Ezt olyan gyakran hangoztatta, hogy erősen meglepett, amikor nemrégiben előkerült a váratlan gyerek téma, és majd kiugrott a bőréből, ilyenkor tudom miért nem akartam én soha nőt magamnak, ki érti meg őket, ki tud rajtuk kiigazpdni, ha én a saját anyámon sem tudok.
Néha úgy érzem millió meg egy barátom van, aztán rájövök, hogy a fele nem igazi, de nyugtat a tudat, hogy mindig lesznek olyan szerencsétlennek, mint én ha nem is sok de vannak. Ilyen Roxy is, bár lehet neki több beleszólása van a saját jövőjébe, mint nekem de talán csak azért mert nincs semmi a lába között és annyira nem erőszakolja rá az apja, ki tudja. Az ősöket nem lehet megérteni észak legszomorúbb az egészben.
Mindig pontosan érzem, igazán mert nekem van nagyon nagy szükségem talán az egyetlen hetero barátnőmre, mert a sok rinyálást, amit amúgy egész ritkán adok elő csak ő viseli el, és tud megérteni. Bár erősen kétlem, hogy a leendő szülőségről való drámámat meg fogja érteni, de legalább meghallgat, a kétséges nőügyemről lehet nem is beszélek neki, mindenkinek úgy a legjobb ha egyszerre egy bombát dobunk le, na meg egy felet ha megtudja, hogy el akarom magammal rángatni az estére. Már kértem is az újdonsült asszisztenstől ruhákat a lakásomra, az egyik csak jó lesz neki,  nem akartam szólni neki idő előtt és ez tűnt a leglogikusabb megoldásnak ,és tudom, hogy ki fog nyírni, de talán még az is jobb, mint a jövő.
Amint odaérek már kapja is az üzenetet és szinte szélviharként suhan a kocsi mellé, ahol már rágyújtottam egy cigire, még simára, mert korán van a durvuláshoz, de van egy olyan érzésem, hogy be kell állnom még az este előtt, mert máshogy nem fogom kibírni.
- Csöngettem, inkább ajtóstul hajtottam a házba. - nevetek fel, amikor a maga módján üdvözöl. Máris belekérdez a lényegbe, amit lehet még nem kellene rázúdítani, mert még vissza tud fordulni a lakására, hogy itthagyjon a nyomorban, de bízom benne, hogy nem fog. Egészen vicces barátság a miénk, ahogyan minden csajnál nála is megvolt a kellő lendület az elején, de olyan simán pattintotta le az össze próbálkozásom, hogy feladtam, ami jól is jött, mert azóta olyan bizalmast találtam meg benne, akit sosem tudtam, hogy lesz egyszer.
MIelőtt beülünk a kocsiba nem válaszolok, csak biccentek az ajtó felé, a sofőr már nyitja is az ajtókat, és amilyen gyorsan csak tudok belök a kocsiba és várom, hogy csatlakozzon, ha megteszi az egész testemmel felé fordulok és amint elindul a kocsi kifújom a levegőt.
- Pár hónap múlva apa leszek. - szinte érzem, hogy minden szó fájdalmat okoz és még férfi létemre is kezd sírhatnékom lenni, de csak behunyom a szemem és folytatom. - Lumie terhes és úgy néz ki megtartjuk, anyám oda meg vissza van, sőt annál is boldogabb, ja és este kénytelen leszel velem tartani mert nem fogom kibírni a sok nagyarcú ügyvédet meg nem tudom én milyen pénzes faszt. - a legkedvesebb mosolyomat veszem elő és pislogok rá kettőt olyan igazán csajosan, de ezt az oldalamat csak ő láthatja nőként, soha senki más.

Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásRe: shitty days can sometimes be better - Roxy && Max
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max EmptyKedd Aug. 08 2023, 16:05


@Maxim Wood részére

You Rang, M'Lord?

“Friendship is being there when someone’s feeling low and not being afraid to kick them.”



Csak vigyorgok Max hülye poénján, ahogy befutok mellé, aztán gyanakodva méregetem, konkrétan minden visszafogottság nélkül, mikor a kérdésemre egyelőre semmit sem felel. Mármint... nem azért köszöntöttem egy laza mizu kérdéssel, mert azt gondoltam, hogy majd itt helyben, egy szia után rögtön gyónásba kezd, és ki is önti a lelkét nekem, hanem csak így megszokásból, udvariasságból, ahogy általában az emberek üdvözlik egymást. Ám azonnal az arcára van írva, hogy TÉNYLEG van valami, amihez a megfelelő alkalmat várja, hogy elmondhassa. Ez meg így semmi jót nem jelent. Sőt! Tényleg kezdek aggódni. De oké... Én türelmes vagyok, szóval hagyom egyelőre a dolgot. Egy kisebb mosollyal biccentek a sofőrnek, aki kinyitja előttem a kocsiajtót. Tudom, hogy ez a pasas dolga, meg hogy ebben nőttünk fel, de ha száz évig élek is, sem fogom tudni igazán megszokni, ahogy mások kiszolgálnak.

- Kezdesz megijeszteni, Wood. Csak mondom – jelentem ki nagyra nyílt szemekkel, ahogy bemászom utána a hátsó ülésre, majd egyből sokat mondó tekintettel, nagyot sóhajtozva fordul felém. Aztán már egyetlen percig sem teketóriázik tovább. Egy nagy szuszra rám zúdítja minden nyűgét-baját. Asszem tényleg levegőt sem vesz közben. És... hogy mi van?? Tátva marad a szám egy pillanatra, aztán az autóvezető felé fordulok.

- Hé! Mr. Sofőr! Kérem, kanyarodjon vissza, szeretnék hazamenni! - A mondat végére már Max felé sandítok, és egy apró, hitetlenkedő mosollyal ingatom a fejem. - Jó, csak viccelek, de... MI A FASZ?! - Beleszimatolok a levegőbe közöttünk, majd tenyeremet Max homlokára tapasztom két másodpercre. - Nem árasztasz fű szagot, nem tűnsz részegnek, és lázas sem vagy. Komolyan beszélsz? - meredek rá elképedve. - Mármint a gyerekkel kapcsolatban... de az esti programra is visszatérünk még később, ne aggódj! - Amúgy ezt komolyan gondolta? Felrobbantja a bombát, aztán közli, hogy vele kell tartanom a hülye üzleti estélyre, vagy hová? Azt hiszi, hogy majd megsajnálom, és ezért elkísérem? Valószínűleg így lesz, vagyok ennyire jó barát, de ez akkor is... szánalmas. És aljas. Nagyon aljas.

- Na várj... Lumie a csajszi, akivel mostanában kavartál, ugye? És terhes? És várj, mi?? Anyád örül ennek? - hüledezem minden kérdésnél egyre erőteljesebben. Nem csoda, hogy olyan arcot vág folyamatosan, mint egy kis kölyök, akivel közölték, hogy idén a karácsony elmarad.


BEE




Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 
mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: shitty days can sometimes be better - Roxy && Max
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max EmptySzer. Aug. 09 2023, 09:32
Roxy & Max

Roxy ismer, teljesen felesleges lett volna még egy ideig magamban tartani a dolgokat, mert úgyis rákérdezett volna, ha nem is azonnal valószínüleg idővel, addig meg magamban őrlődök.
A kocsiba visszamászva már érzem magamon, hogy amúgy sem menne a sokáig tartó jópofizás, meg amúgy is olyan felesleges vele szemben. Vele már régen nem vagyok olyan, amilyen a többi csajnak igen, neki már nem akarok mindig a kegyeiben járni és a keményet játszani, mert barátok vagyunk és ahhoz sokkal őszintébbnek kell lennie minden tettemnek is. Az is igaz, hogy mostanában nagyon nem is tudtam úgy csajozni, mint ezelőtt, mert valami megtört bennem ilyen téren is, talán a tanácstalanság, az előre nem látott dolgok és az, hogy mit hoz a jövő elég keményen csücsültek rá a lelkemre. Sosem voltam ennyire érzelmes, vagyis, egyáltalán nem voltam az szinte soha, de most ez a pár nap, pár történése igencsak felforgatta a világom még ilyen értelemben is.
Látom rajta, hogy nem tudja hova tenni a kivételesen nem laza és magabiztos stílusom, hozzáteszem én sem, így csak lehúzom a ragtapaszt, és mindent kiadok neki, de persze hozzáteszek egy apró kis kérést is.
Amikor a sofőr felé pillant, szinte kihagy a szívem egy ütemet, amikor megszólítja értetlen arccal meredek rá, megszólalni sincsen erőm, mert azt hittem azért ennyire nincs nagy gáz ezzel a hírrel, mármint a nyilvánvalón kívül.
- Baszki Roxy, ezt ne csináld többet! - mondom neki egy kicsit mérgesen, mert még mindig érzem, hogy eléggé befeszülök ha ez a téma jön szóba. Elkezd vizsgáltatni, megértem a reakcióját, de szinte lökném le a kezét a homlokomról, mert tudom, hogy furcsállja, de nekem ez elég nehéz így is.
A kezdeti sokkból feleszmélve dőlök erőteljesen hátra az ülésben, miközben az autó egyre csak közeledik a lakáshoz, de még van időnk, hogy talán egy kis magyarázatot mégis adjak neki .
- Bár be lennék szívva, de sajnos nem így van, én sem akartam elhinni, de ez van, elég nagy szarban vagyok és szinte senkinek nem beszéltem még róla, anyámnak sem akartam, de pont rosszkor volt rossz helyen és hát kiderült. - jó én mondtam el neki, de miután Lumie rámzúdította pont a lakásomban volt, valamilyen egészen fura oknál fogva, mintha megérezte volna és akkor abban a helyzetben totálisan helyesnek tűnt elmondani neki.
Az esti programra nem mondok semmit, tudom, hogy genya húzás volt tőlem így megkérni rá, de tudom, hogy így biztosan nem fog nemet mondani, és általában ritkán játszottam tisztességesen, ilyen téren még vele se nagyon. Barátok voltunk már elég régóta, így tudhatta, hogy még a legszarabb helyzetekben is képes vagyok valamilyen téren önmagam maradni.
Kérdések sokaságával bombáz, és tudom, hogy az a helyes ha szépen lassan megmagyarázok mindent, túl józan vagyok és nagyon tiszta ehhez, de nagy levegőt veszek és csak a lényeget mondom el neki, később úgyis további kérdései lesznek, és azt hiszem sikeres volt a laza meghívásom az esti horror partira, és velem tart, így időnk bőven lesz kitárgyalni.
- Lumie a csaj, aki képes volt annyira elbűvölni az ágyban, hogy nem egyszeri eset volt az egész, de csak szex, semmi más. Védekeztünk, mert tudod mennyire féltem ettől a beszélgetéstől, de hát nem minden lehet tökéletes. Anyám meg, amit meghallotta, hogy jön a legkisebb Wood, már adta volna a kezemben az eljegyzési gyűrűt, hogy jegyezzem el a lányt. - puffogok egy kicsit mérgesen, mert még a gondolata is bosszantó, hogy anyám ilyet feltételezett, hogy az amúgy sem tervezett gyerek után, még a soha nem vágyott esküvő jön. Na persze. - Elbasztam és nem tudom, hogy hozzam helyre, mert ezt nem lehet, ez kurva nagy gáz és mindenki olyan pozitív a jövőt nézve, de nekem eléggé tele a gatyám. - nézek rá kínosan felnevetve, mintha tőle várnám a megoldást.

Roxanne Carlton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásRe: shitty days can sometimes be better - Roxy && Max
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max EmptySzer. Aug. 09 2023, 17:04


@Maxim Wood részére

You Rang, M'Lord?

“Friendship is being there when someone’s feeling low and not being afraid to kick them.”



- Basszus! Oké, oké. Sajnálom – húzom a számat bocsánatkérő fintorra, mikor azt látom, hogy a hülye viccem miatt enyhén szólva kiakad. Mondjuk teljesen jogosan, elismerem. Hajlamos vagyok rá, hogy a leglehetetlenebb, kínosabb helyzeteket is elhülyéskedjem. Nem szándékosan, mármint nem bunkóságból, inkább reflexből, önkéntelenül. Gondolom ez van akkor, ha valaki egy csapat suttyó srác között nő fel. De most Max reakciójából érzem, hogy valóban túllőttem nála a célon. Máskor talán vette is volna a poént, de hát úgy tűnik, a helyzet jóval komolyabb, mint elsőre látszott, és kétségtelenül nagyon gondban van ez az egész miatt. - Tényleg ne haragudj! Csak hát... Wow! Kicsit lesokkolt ez a sok infó, azt hiszem – sóhajtok, aztán valóban azon vagyok, hogy mielőbb összeszedjem a gondolataimat, és valami értelmeset is mondjak, amivel kifejezem a megértésemet.

- Huh, szóval... Bocs, kell pár pillanat, hogy mindent megemésszek – ingatom a fejem, és hitetlenkedve meredek rá. Lumieről már hallottam. Hogy mennyire komoly vagy nem közöttük a dolog, abban nem voltam biztos. Mármint... Max sosem volt az a típus, aki sokáig lehorgonyzott volna egy lány mellett. És szinte biztos voltam benne, hogy ez a közeljövőben nem is fog megtörténni, úgyhogy nem feltételeztem, hogy kettejük között nagy szerelem dúlna, vagy bármi ilyen, de... Amennyire tudom, még a szülei által rendezett partira is elvitte valamikor, úgyhogy azért annyit sejtettem, hogy kedvelik egymást, jól kijönnek, és ez már nagy szó... De egy gyerek? Hű! Csak... HŰ! Néha még maga Max is egy nagy gyerek, basszus. Bár ha jól tippelem, nem ilyesfajta biztatásra vágyna tőlem.

- Akkor úgy sejtem, megtartjátok... - Csak mert ezt még így nem mondta ki, de erre utal a pánik a hangjában, hogy ez akkor már így fix. Apa lesz. - Ne haragudj, tényleg nehezen találom a szavakat -  fordulok el tőle, hogy hanyatt dőljek az ülésben, és csak meredek magam elé tűnődve.

- Anyádon igazából meg sem lepődöm. Mármint azon a részen, hogy rögtön eljegyeztetné veled a lányt. - Ezekben a körökben egyébként is nagyon szeretnek ilyenekről beszélni, házasságokat tervezni egymás között, meg örökségen és örökösökön gondolkodni. Mintha legalább a brit arisztokrácia lennénk. Mrs. Wood meg, mint a legtöbb anyuka a manhattani elit életben, külön imád ezzel a témával foglalkozni. Mikor tizenévesek voltunk, egy időben annyira sandán méregetett engem folyton, hogy néha komolyan féltem, már esküvőt terveznek közöttük. Ki tudja, talán tényleg azt tették? Szerencsére mostanra mindenkinek világos, hogy csak jó barátok vagyunk. Remélem, hogy így van.

- Jaj, Max! Persze hogy be vagy ijedve. Mégis ki az a mindenki, aki ennek örül? Ezt nem is értem. Normális esetben manapság már ki az akinek harminc alatt egyáltalán eszébe jut a gyerekvállalás? Gondolom enélkül is lenne elég teendő meg felelősség, amivel terhelni akarnak. - Rá sem merek kérdezni, hogy a baba meg az apja által ráerőltetett feladatok mellett vajon mire marad ideje meg energiája, mi a helyzet a saját egykori terveivel, a gyakorlattal a Google-nél, a suli befejezésével, meg többivel? Csak még jobban bestresszelne, ha erről faggatnám, én azt tenném, úgyhogy inkább nem faggatom.


BEE




Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 
mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: shitty days can sometimes be better - Roxy && Max
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max EmptyCsüt. Aug. 10 2023, 11:46
Roxy & Max

Nem ráförmedni akarok, de olyan reakciót vált ki belőlem ez az egész fura helyzet, hogy magamra sem ismerek olykor. Persze a régi énem ezen csak nevetett volna és lazán ment volna tovább a beszélgetés, de komolyan támaszra van szükségem az ő személyében, ez szokatlan nekem is és neki is, sosem voltam olyan, akinek szüksége van mankóra. MIndig utaltam a saját döntéseim következményét, mert sosem volt olyan, mint most. Mérgesen szólok hozzá és ő szinte azonnal veszi a lapot, amiért nagyon hálás vagyok, nem akartam, hogy emiatt most vesszünk össze. Amilyen hevesek vagyunk simán elképzelhető, hogy egy kisebb nézeteltérés pár nap nem beszéléshez vezet, de utána minden megy tovább, mintha mi sem történt volna. De most nem veszünk ezen össze, nem sértődik meg, hanem szinte értetlenül mered rám és hallom, hogy nincsenek szavai, hogyan is lennének, csak úgy dobtam rá a dolgokat, mintha muszáj ett volna és nem kérte, de megkapta.
- Nem csodálom, engem is sokként ért az információ, de már tényként kezelem, amivel kezdenem kell valamit. - tudom, hogy a gyerek marad, ez nem kérdés már, volt erről szó, de láttam, hogy Lumie nem hajlik az abortusz felé, és ezt tiszteletbe kell tartani. Ilyenkor persze tudok korrekt lenni bassza meg.
Várom, hogy felfogja a szavak jelentését, amit a mi korunkban évekkel ezelőtt már normálisnak véltek, ma már elképesztő sőt igazából igencsak rémisztő hallani. Ha ő rukkolt volna elő egy ilyen hírrel én kiakadtam volna, pontosan úgy ahogy ő.
- Meg bassza meg! - mondom neki miközben idegesen a hajamba túrok, ezeket már átbeszéltem magammal, Lumie-val, de mi a részesei vagyunk, kívülálló anyámon kívül még nem tudja, és neki is úgy mondtam el, hogy nem is igazán akartam. Kimondva hangosan, hallani hangosan annyira fura, annyira gáznak hat és élet idegennek nekem.
- Én nem értem anyámat, amikor kamuból bemutattam nekik, mint a barátnőmet még utálta, sőt szerintem vezetette volna a biztonságiakkal a helyről, pedig elég dögös csak annyi a hibája, ami nekem plusz pont, hogy nem a mi körünkben mozog és el is ítéli azt, akárcsak mi. - talán ezért is működünk jól, nem meg az a kibaszott kémia, meg a biológia is befurakodott.
Kétségbeesve, szinte rettegve ülök mellette, mert végre kiadhatom magamból, ami bennem volt eddig, persze van amit így sem fogok, de a nagy része felszabadul és lehet könnyebb lesz, vagy nem.
- Lumie reménykedik, bár fél ő is, hogy menni fog ez nekünk, anyám már a szobájukat csinálja a házban, az én szobám mellett. Ők pozitívan fogják fel, vagy akarják lehet csak így könnyebb nekik én is ilyen vagyok feléjük, pozitív, de belül semmit nem látok még. Tudod mennyire szeretem látni a jövőt, tervezni, de így nehéz. A céget most veszem át a napokban tanulok be, nem véletlen van ez a kocsi a seggem alatt, ezzel könnyebben eljutok mindenhova. Azt hiszem végül tényleg olyan életem lesz, mint apámnak, de azért nem fogok feladni mindent, mert annál talán keményebb leszek. - reményként szállnak a szavak a számból, mert tényleg csak reménykedni tudok, hogy mindezek mellett menni fog majd a hobbim is. Szeretem a programozást, terveim vannak vele, mindig tudtam, hogy a cég vezetése mellett kell majd csinálnom, és ezzel nincs is bajom, csak a gyerek nem volt tervben, szerintem soha.
- El tudod hinni Roxy? Maxim Wood apa lesz. - nevetek fel kínosan, de komolyan kíváncsi vagyok a válaszára, annak ellenére ,hogy pontosan tudom mi az.

Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásRe: shitty days can sometimes be better - Roxy && Max
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max EmptySzer. Aug. 30 2023, 16:42


@Maxim Wood részére

You Rang, M'Lord?

“Friendship is being there when someone’s feeling low and not being afraid to kick them.”



Nagyon hamar megértem, hogy viccnek itt most helye nincs. Mármint ha rólam van szó, általában hajlamos vagyok a leggázabb szituációkat is elpoénkodni, azzal oldanám a feszültséget, nyilván magamban is, meg abban, aki erre nyitott, de azért tudok komoly is lenni, ha arra van szükség, és gyorsan megvilágosodom, hogy most ez a helyzet. Max extra feszült, és igazából ki tudná hibáztatni? Valószínűleg úgy érezheti magát, mint akinek kirántották a lába alól a talajt, és most zuhan irányíthatatlanul, sajnos lehet, hogy még további kilenc hónapig. Én tuti így érezném magam az ő helyében.

Na de miután visszaveszek a komolytalankodásból, legalább sikerül újra egy hullámhosszra kerülnünk és megérteni egymást. Bár további hosszú másodpercek kellenek, hogy bármi értelmeset tudjak mondani, mert az agyamnak szüksége van egy kis időre az adatfeldolgozáshoz. Főleg miután Max elárulja, hogy megtartják a babát. Persze ezt már sejtettem, de ahogy kimondja, attól még valóságosabb lesz. És hihetetlenebb.

- Uhh, ne is mondd! Ez a helyzet túl ismerős – ingatom a fejemet arra, hogy az anyja először nem fogadta el Lumiet csak azért, mert nem a mi köreinkből való. Mert hát ez is közös bennünk Max-szel, szívesebben lógunk olyannal, aki nem ebben az őrületben nőtt fel, és ezt a szüleink persze nem igazán képesek megérteni. De most nem én vagyok a lényeg, jobb is lesz, ha visszaterelem a szót rájuk, és nem emlékeztetem magamat arra, mennyire tartok attól, hogy apám kiakad majd, amikor a pasimként mutatom be neki Charliet.

- Jaj, ez tényleg elég meredek, Max – sóhajtok, amikor a jövőképe ecsetelésének végére ér. - Szóval a csajszi odaköltözik a szomszéd szobába? - húzom pici, aggodalmas fintorra a szám. - Szegény, tudja egyáltalán, mire vállalkozik? - Ez a helyzet egyáltalán nem mindennapi. Nem házasok, nem is lesznek, nem is egy pár, de lesz egy közös gyerekük, akit egy fedél alatt nevelhetnek a szüleivel, és persze ez így egy kicsit mindenkinek szívás, meg együtt érzek Max-szel, de... Lumienak, aki nem ebbe a világba született bele, extrán sokkoló lehet majd, hogy milyen így élni, a rengeteg elvárással, felszínességgel és szabályokkal, amit ez a réteg megkövetel. És mindezt vállalnia kell, csak mert gyerekük lesz. Ismeretlenül is sajnálom a lányt.

- Oké, hát, figyelj, nézd a jó oldalát! Bár lehet, most nem úgy tűnik, mintha ennek a szituációnak lenne jó oldala, de gondolom azért pozitív, hogy a szüleid legalább támogatnak. - Nem mondom ki nyíltan, de az is megtörténhetett volna, hogy nem fogadják ilyen jól, és minden segítség nélkül kellene boldogulniuk. - Persze most nagyon hirtelen kell felnőnöd egyszerre több feladathoz és felelősséghez is, ami miatt nem irigyellek, de neked menni fog, és nincs is minden veszve, simán lehet, hogy végül majd valahogy jól jössz ki ebből az egészből. Pláne ha tényleg nem adod fel az álmaidat. Tudod mit? Azt nem is hagynám! Ha kell, rendszeresen emlékeztetlek rá, hogy még nagy dolgokat kell véghez vinned. Egyértelműen többre vagy hivatott, mint hogy apád nyomdokaiba lépj! - grimaszolok Max felé biztató félmosollyal.


BEE




Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Maxim Wood imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: shitty days can sometimes be better - Roxy && Max
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max EmptyHétf. Szept. 04 2023, 22:09
Roxy & Max

A komolyság messziről sem az én asztalom, most mégis én vagyok az kettőnk közül, aki nem tud viccelni ezzel az egésszel, pedig bárcsak beugratós vicc lett volna, amivel egymást ugratjuk. De nem, ez a kőkemény valóság, amivel szembe kell néznem, vagyis már szembe is néztem, hiszen innen talán már nincs visszaút, ha lenne nem keresném meg, mert az a hajó elúszott és én engedtem útjára ,így felnevelek egy gyereket, és igen rohadt nagy szükségem lesz a barátaimra, Roxyra is, különben összeomlok vagy annyit iszok, vagy szívok, ameddig kiélem magam, hogy nem élem meg az apaságot, ami elég meredek lenne mindenkivel szembe és önzőség.
- Őszintén, fogalmam sincs, hogy mire vállalkozik, még én sem nem hogy ő. Anyám állandóan mellettünk lenne, még akkor is amikor azt csináljuk bakker ,mert nehogy azt hidd, hogy a kisasszonynak ennyi elég ijesztő lenne, mert szerintem a terhes nők még jobban vágynak egy farokra, mint a nem terhesek. - nevetem el magam miközben csak arra gondolok milyen volt a menet a nagy bejelentés után. Azóta is többször összefutottunk, mielőtt odaköltözött, mert szüksége volt rám, mármint a testemre és, de nem tudom meddig fogjuk ezt csinálni, meddig fogja bírni és én meddig fogom, főleg ha ennyire ráparázok az egész gyerek dolora.
Minden biztató szavával jobban érzem magam egyre jobban, szerintem még sosem látott így ennyire bizonytalannak és tőle sem gyakran hallottam még felém érkező ilyen biztató szavakat ,mi sosem vettünk ennyire komolyan a jövőt. Szerintem sokban hasonlítunk, lesz ami lesz alapon éltünk, és ő még élhet is így, nem mindig érdekelt minket, hogy mit szólnak a szülők, mert nem nagyon van másra hagyni a dolgokat, mint a gyerekre ,így kénytelenek elfogadni, hogy fiatalok vagyunk és élünk. Az apja jófej, apám , engem tuti nem kedvel, bár lassan üzletelni kell velem és ha kedvel ha nem le kell ülnie mellém egy asztalhoz. Talán nincs is igazam csak az nem tetszik neki, hogy a lánya körül legyeskedek, vagyis múlt időben, mert már régen tudom, hogy Roxy offos olyan értelemben de ezáltal sokkal többet nyertem, de régen nagyon durván toltam neki a szépet, és volt, amikor a szülők előtt, így nem csodálkoznék ha nem lennék az apák imádott leendő vő jelöltje.
- Azért kibaszott nagy mázlim van azzal, hogy sosem adtad be a derekad, most melyik barátnőmnek sírnám ki a hülyeségemet és lenne olyan megértő, mint te? - nézek rá vigyorogva, látva azt a kis mosolyt az arcán.
- Na jó, ideje egy kicsit magadról mesélni, vagy sokat, kérlek, ameddig átérünk hozzám addig nyomj valami pletykát vagy pasikról akarok hallani, tényleg  csak tegyél úgy,mintha a csajos napod lenne, ami talán nem is rád vall, de hadd érezzem kicsit kínosan magam és ne szarul. - nevetek fel őszintén, egyrészt tényleg érdekel, hogyan alakul az élete, és nagyon jó elvonás lenne a témáról, ami az életemmel egyenlő.

Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásRe: shitty days can sometimes be better - Roxy && Max
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max EmptySzer. Szept. 13 2023, 23:08


@Maxim Wood részére

You Rang, M'Lord?

“Friendship is being there when someone’s feeling low and not being afraid to kick them.”



Megértően bólogatok Max szavaira, mert tényleg megértem... elméletben. Baromi szívás ez az egész helyzet. Gyakorlatban meg még egyikünk sem tudja, hogy is fog ez a dolog működni, milyen következményei lesznek, hogy egyáltalán képesek lesznek-e megmaradni egy fedél alatt a szüleivel. Mármint persze minden támogatásra szükség lehet ilyen helyzetben, de mindketten tudjuk, ez az irány fényévekre van attól, mint amerre indulni akart az életben. Azon kívül, hogy amúgy is kicsit fiatal még ahhoz, hogy apává váljon, még annyi megvalósításra váró terve van – amiket persze még mindig megvalósíthat idővel, csak egyértelmű, hogy ez így most valamivel komplikáltabb lesz. Na jó, az utolsó szavaira viszont nem tudom megállni, hogy ne nevessek fel hátra vetett fejjel.

- Hát figyelj, ennél terhesebb már úgysem lehet – jegyzem meg vigyorogva. Bár legalább ezt a részt, feltételezem, hogy nem kell elkönyvelnem panasznak. Amúgy sem úgy ismerem Max-et, aki problémát csinálna abból, ha „túl sok” a szex. Meg hát a helyzet adta feszkót is le kell vezetni valahogy. - De azért én a helyetekben magamra zárnám az ajtót, biztos, ami biztos... - Hisz ő mondta, hogy az anyja folyamatosan ott van. Enyhén szólva kellemetlen volna, ha a szülei éppen rosszkor sétálnának be hozzájuk, ez kétségtelen.

Mindenesetre valóban igyekszem néhány biztató szót is mondani, mert egyértelmű, hogy Maxnek szüksége van rá. Teljesen ki van, egyáltalán nem a szokott önmaga, de ezért nem is hibáztathatom. Én sem lennék jobb állapotban a helyében. Szóval igazán próbálom kicsit jobb színben láttatni vele a dolgokat, mert... Igen, egy gyerek nagy felelősség, nagy változás, főleg olyasvalakinek, aki még maga is néha egy nagyra nőtt gyerek, és alapvetően eszébe nem jutott volna apává válni. De ha már így hozta az élet, és úgy döntöttek, hogy felelősséget vállalnak érte, biztos vagyok benne, hogy fel is fognak nőni a feladathoz. Az meg tényleg pozitív, hogy nem kell ezzel egyedül szembenézniük, hogy a szülei támogatják őket. Úgyhogy összességében ez még nem a világ vége.

- Egyébként mi a helyzet Lumie szüleivel? Ők hogy állnak ehhez az egészhez? - Mert Max oldaláról már hallottam, de nyilván a másik oldalról sem árt, ha legalább elfogadják, hogy ez így alakult, még ha nem is állnak olyan lelkesen mellettük, mint Mr. és Mrs. Wood.

Nos, egy ilyen sokkoló bejelentés után várható volt, hogy előbb-utóbb én is sorra kerülök, és elvár tőlem némi pletykát, ami esetleg elterelheti a figyelmét. És amint Max felém fordítja a kérdést, az arcomra felkerül egy félig kislányosan szégyenlős, félig idiótán bárgyú vigyor, majd lassan lejjebb ereszkedem az ülésben, mint aki éppen szétfolyik.

- Hát öööhmm... Lefeküdtem Charlieval. Vagyis igazából már egy pár vagyunk. - Charlie majdnem olyan régóta az egyik legjobb barátom, mint Max, és nyolc hosszú éven át köztünk sem volt több béna flörtöléseknél, húztuk egymás agyát, leginkább ő az enyémet, de nem léptünk át egy bizonyos határt, mert nem akartuk kockára tenni a barátságunkat. És talán azért sem, mert... mindketten tudtuk, hogy amúgy is kicsit komplikált lenne. Hisz Charlie, épp úgy, mint Lumie, nem a mi köreinkből való. És most még finoman fogalmaztam. Charlie 16 éves kora óta a dokkoknál dolgozik apámnak, mert apám megszánta, amikor ő lelépett a saját zűrös apjától. Szóval... lényegében apám pontosan tudja, milyen körökből való, és akkor arról még nem is beszéltünk, milyen gyakran kellett óvadékra kölcsönkérnem pénzt a fateromtól, hogy kihozzam Charliet egy-egy verekedés vagy más balhé után a sittről. Gondolom, Max is hallott már egyesmást ezekről tőlem az évek alatt, hiszen már azelőtt is állandó visszatérő téma volt a srác, hogy így komolyra fordítottuk volna egymás közt ezt a kapcsolatot. - Apám ki fog nyírni – nevetem el magam kínomban, majd a tenyerembe temetem az arcomat.

BEE




Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Maxim Wood imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: shitty days can sometimes be better - Roxy && Max
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max EmptyPént. Szept. 15 2023, 22:49
Roxy & Max

Na ja, a nagy megfigyelési kényszer a szüleim részéről, de ezt pont Roxy-nak nem kell magyaráznom, mert  bár lehet kicsit más a helyzete, mint nekem, a családi háttér nagyjából ugyan olyan, gazdag szülők, van elvárás, nyilván más hogy hajtják be, de a nyomást mindketten érezzük az élet minden területén és meg akarunk felelni valakinek, ha nem is annyira keményen, de bennünk lesz szerintem ez az érzés örökre. Azért elég ijesztő ,hogy a saját házamban nem tolhatok egy vad szexet anélkül, hogy anyám ránk nyitna, mert neki olyan kedve van, hogy feldíszíti  a gyerekszobát, vagy csak hoz valami védőfelszerelést ,ami akkor fog kelleni ha elkezd mászni a törpe.
- Ne is mondd, így is sokkal terhesebb, mint lennie kellene. - mondom neki kicsit gondterhelt arccal de már azért egy kicsit nevetve, mert ezen kár agyalni, ez van és pont, nincsen folytatása a mi lenne ha sztorinknak, mert a ha már régen tény és nincs olyan, hogy nincs gyerek.
- Lehet zárat kell cseréltetni, az lenne a legbiztosabb, és megmondom neki, hogy csak a gyerek érdekében, hogy biztonságban legyen és majd rossz kulcsot adok neki. - a régi jó ötletelések, hogyan verjük át a szülőket, hiányoznak, de most szükséges a gyerekes viselkedés, mert máshogy az életemet keserítik majd meg.
Több nézőpontból lehet nézni a helyzetem, lehetek rohadt nagy mázlista, hogy egy olyan lánnyal jött össze a gyerek, akit igazából kedvelek is, és tök jól kijövünk és még szép is lesz a gyerekünk, és anyámék támogatnak az övéi is azt hiszem. De nézhetjük máshonnan is, hogy 23 évesen leszek apa, akinek még tervei voltak az élettel, de most fel kell nőnöm és nem csak gyerek miatt, mert az a dolog vonzza magával a többit, a véget a hobbim elhanyagolását és társai.
- Öhm. - vakarom meg a fejem kicsit bizonytalanul. - Azt hiszem az anyukája nagyon örül neki, ő nagyon laza, együtt füveztünk, amikor náluk voltam. Mármint csak barátilag… - magyarázkodok, fogalmam sincs miért, de persze nem teljesen norális a szexkapcsolatod szüleivel összeismerkedni, főleg nem füvezni. - Szóval ő jól kezeli, sőt, az apja lehet kinyír, azt sem tudom, hogy tudja e már, de nyilván tudja, de ő azért talán annyira nem laza, mint az anyja, de nem  hiszem, hogy nagyon meg fogja hatni a dolog. - nem is gondolkodtam azon, hogy ő hogyan fogja fogadni, mert az anyjából kiindulva majdnem mondhatom azt, hogy hasonlóan fogadták mint az én szüleim.
Igaz, hogy pár percen belül megérkezünk és amint a kérdésem felteszem már kanyarodunk is a garázsba de szeretném elterelni a témát, mert nem érzem helyénvalónak, hogy csak én siránkozó és ő nem mesél semmit.
Annyira lesokkol a válasza, hogy hirtelen amikor megállunk nem is veszem észre csak bámulok rá, és kicsit próbálva értelmezni a szavait, amit mondott. Hallottam Charlie-ról, bár sosem találkoztam vele, sokat mesélt róla és a többi haverjáról, akik szerencsés módon nem a mi közgünkből valóak. Megértem, hogy miért tart velük sokszor, nagyon is jó az ami nem ebben a világban zajlik és kilépni innen egyszerűen felüdülés. Sosem gondoltam volna, hogy ez lesz a vége ennek a barátságnak.
- Mi a fene? - kérdezem miközben feleszmélve hirtelen jött sokkomból mászok ki a kocsiból. - Amint beértünk ezt azért el kell mesélned, és igen apád fixen ki fog nyírni.- nevetek bele a körülöttünk uralkodó csöndbe.
A bejárati ajtót babrálva jutunk be a lakásba, ahol a megszokott módon indulok el a hűtő felé reménykedve, hogy feltöltötte a takarítónő, ahogy kértem.
- Ne mondj semmit,ameddig nincs a ketemben két üveg sör.- minden kívánságom így váljon valóra, fogok két üveget és levágom magam még menetszerelésbe a kanapéra. - Szóval, hogy mondod?- kérdezem már teljes figyelmemet rá szentelve,  még a ruhaválasztás várhat kicsit.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásRe: shitty days can sometimes be better - Roxy && Max
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max EmptySzomb. Szept. 30 2023, 18:47


@Maxim Wood részére

You Rang, M'Lord?

“Friendship is being there when someone’s feeling low and not being afraid to kick them.”



Őszintén együtt érzek Max-szel, mert nagyon bonyolult helyzetben van, és lehet, hogy volt idő a történelemben, amikor huszonévesen már szinte késő volt szülővé válni, de ez manapság nem így van. Huszonévesen kezdünk csak el élni, igazán megismerni önmagunkat, és rájönni, mit is akarunk ettől az élettől. És szülővé válni, mielőtt tudnád magadról, ki is vagy valójában... Szóval igen, ez kicsit sem egyszerű. Ami nem jelenti azt, hogy Max majd többé nem lehet boldog, nem lehet önmaga, nem érheti el azt, amit el akar, de lesz még egy kis ember, akiről közben gondoskodnia kell, és akit sokszor saját maga elé kell helyeznie.

Tehát nem azt mondom, hogy nem veszem komolyan a dolgot, hogy nem látom át, milyen helyzetben van, de nem hazudtolhatom meg magam, és ahogy mindig mindenből, most ebből is kicsit poént csinálok. De legalább Max vevő rá, és ha az az enyhe pánik nem is tűnik el teljesen a tekintetéből, végre újra nevetni látom, valószínűleg először, mióta beültem mellé a kocsiba.

- Egyáltalán muszáj hogy anyádnak kulcsa legyen? - vonok vállat. - Az oké, hogy egy fedél alatt kell élnetek, mert így praktikusabb, de privát szférája akkor is lehet az embernek, nem? - húzom el a szám. Bár Mrs. Woodot ismerve lehet, hogy nem ilyen egyszerű a képlet. Mondjuk én még mindig azt mondom, jobb, hogy a szülei támogatják ebben a helyzetben, akármilyen kellemetlen is lesz ez néha, mint hogy ellenkezőleg viselkednének. De ha már itt tartunk, kíváncsi vagyok arra is, hogy Lumie családja hogyan áll ehhez az egészhez.

- Együtt füveztetek, ez komoly? - nevetem el magam. - Menő. Így már lefogadom, hogy Lumie is nagyon jófej csajszi lehet. - Nem ismerem még, de már volna elképzelésem. Ilyen laza szülő mellett felnőni klassz lehet. Nekem csak az apám van, ő viszont olykor ritka karótnyelt. Nála szerintem csak a nagyanyám begyöpösödöttebb, de ő meg nem a városban él, ami legalább némileg enyhítő körülményt jelent. - Áh, szóval az apja keményebb dió – bólintok megértően. - Hát figyelj, ez van, idővel úgyis bele kell törődnie neki is. - Ha ők már döntöttek a baba megtartása mellett, és a család nagyrészt támogatja őket, akkor Lumie faterja is csak elfogadja idővel a helyzetet, hiszen nincs is más választása.

Már közelítünk Max otthonához, de amikor rákérdez, velem mizu, én csak úgy lazán ráborítom a híreimet. Aztán ő meg pislog rám nagy csodálkozó szemekkel, szinte végig, míg kiszállunk, majd felmegyünk a lakásba, és kicsit nevetnem kell a reakciója miatt. Na igen, de ő legalább megérti, miért is tartok annyira apámtól, valószínűleg jobban, mint bárki más a baráti körömből. Abyéknek mondjuk tuti nem fájhat ilyen problémák miatt a fejük, nem tudják, milyen ennyi elvárás között felnőni.

- Kösz – veszem át a nekem szánt sört, amit Max a hűtőből vesz ki közvetlenül az érkezésünk után, majd követem őt a nappaliba, ahol aztán én is csak ledobom magam szembefordulva vele a kanapén. - Jaj, nem tudom, mit mondhatnék, ez csak így megtörtént... - vonok vállat, és kortyolok az italból, aztán sóhajtva dőlök kicsit előrébb. - Na jó, ez így nem teljesen igaz. Sokak szerint már régóta olyanok voltunk, mintha egy pár lennénk, és tényleg... ez valahol mindig több volt barátságnál, csak... Asszem mindketten tudtuk legbelül, hogy ez nem kicsit bonyolult lenne, apám miatt is, meg amúgy is, és nem akartunk lépni, nem akartuk elrontani azt, ami van. Aztán volt egy buli, amin mindketten eléggé be voltunk állva, aztán gondolom így megfeledkeztünk az akadályokról egy időre – nevetek fel kicsit. - Hmm.... mondjuk utána vagy egy hétig próbáltunk úgy tenni, mintha semmi sem történt volna, de... Hát attól tartok, rendesen bele vagyok zúgva. És fogalmam sincs, hogyan beszéljek erről apámnak. Túl jól ismerem, és tuti, hogy el fogja nekem cseszni az egészet – ingatom a fejemet, majd újra a számhoz emelem a sörös üveget.

BEE




Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 
mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: shitty days can sometimes be better - Roxy && Max
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
shitty days can sometimes be better - Roxy && Max
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Better days - Thomas & Hela
» One of those days - Thomas & Hela
» These days ; Greg & Rosie
» only some days. or weeks. or...
» One of those summer days

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: