New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Elodie C. Harland
tollából
Ma 15:10-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 15:03-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 14:57-kor
Reagan Moore
tollából
Ma 13:44-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 12:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:39-kor
Theodore Chambers
tollából
Ma 12:22-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 10:44-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:02-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Roxanne Carlton
TémanyitásRoxanne Carlton
Roxanne Carlton EmptyKedd 7 Márc. - 16:41
Roxanne Daya Carlton
you only live once

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Roxanne Daya Carlton
Becenév
Roxy, Ro (egyedül apám szólít néha Daya-nak, gondolom, mert ezt a nevet anyám választotta)
Születési hely
Manhattan
Születési idõ
2001. február 17.
Kor
22 év
Lakhely
Manhattan, Upper East Side (Queens)
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
szingli
Tanulmányok
Columbia Egyetem, állatorvosi szak
Foglalkozás
Egyetemi hallgató
Munkahely
Egyelőre tanulok, de emellett időnként besegítek hajléktalan szállókon, állatmenhelyeken, és környezetvédelmi aktivista is vagyok.
Hobbi
Utazás, zenélés, bulizás, kocsmázás vagy csak semmittevés és füvezés a haverokkal; illetve minden, ami a környezet és az állatvilág védelmével kapcsolatos.

Csoportom:
Diák

Jellem
Sokan, akik ismernek, azt gondolják, hogy impulzív vagyok és meggondolatlan. Ám ez legfeljebb is csak részben igaz. Hisz a valóság az, hogy azokban a dolgokban, amik fontosak számomra, meglehetősen szenvedélyes tudok lenni. Ha a barátaimról van szó, a családomról, vagy a természetről, védtelen állatokról, sok mindenre képes vagyok, és teszek vakmerő dolgokat, de nem annyira meggondolatlanul, mint azt mások hiszik. Általában valóban rövid idő alatt mérlegelek, és döntök, akár kockázatot is vállalva, hogy elérjem, amit szeretnék, de a legtöbbször nagyon is tudom, hogy mit csinálok. Makacs vagyok, ezt elismerem. És fontos nekem a szabadságom, de ugyanígy másoké is, és sosem tétlenkedem, ha igazságtalanságot látok. A mai társadalom szerintem túl sok kötelezettséget aggat ránk, szabályokat, amiket követnünk kell, elvárásokat, amiknek meg kell felelni. És biztos léteznek olyanok, akiknek ez nem egyszerűen megfelel, de szükségük is van rá, hogy valami keretet adjon az életüknek, a mindennapjaiknak, mert ez biztonságérzetet ad. De én nem szeretem a korlátokat, a szabályokat, és ha megpróbálnak azok közé zárni, úgy érzem, megfulladok. Ezért általában, ha falakba ütközöm, akkor lázadok, harcolok, kibúvókat keresek, feszegetem a határokat, a saját határaimat is beleértve. Emiatt pedig egyesek szerint túl fiús vagyok, és túl vadóc, aki a legtöbbször a barátzónában reked a srácokkal. Talán azt gondolják, nincs bennem elég nőiesség, finomság ahhoz, ami egy komolyabb kapcsolathoz kell, és néha én is elhiszem, hogy így van. Hiszen állandó női minta nélkül nőttem fel. Édesanyám nem sokkal a születésem után hunyt el egy autóbalesetben, testvéreim nincsenek, apám szinte teljesen egyedül nevelt fel az Upper East Side-i otthonunk személyzetének és a szállítmányozási cége alkalmazottainak segítségével. Szóval, bár egy elit magániskolába jártam, volt zenetanárom és illemtanárom, dadusom, bejárónőnk, mégis mivel, amikor csak lehetett, apával tartottam a munkába, leginkább dokkmunkások között nőttem fel, és ez rajta hagyta a bélyegét a jellememen. Ugyanakkor igenis van egy érzékenyebb, törődőbb, kissé anyáskodó oldalam is, amit leginkább a legközelebbi barátaim és haverjaim láthattak és ismernek. Azok a srácok, akik többnyire a rakodómunkások gyerekei közül kerültek ki; velük nőttem fel, és ma is gyakran velük töltöm az időm nagy részét.

Avataron:
Madison Bailey

Múlt
- Na és hogy megy a lányodnak az egyetem, Joseph? - Kérdezi meg Mrs. Preston apámat, mintha észre sem venné, hogy én is éppen itt állok mindössze másfél méterre tőlük. De persze, hogy lát engem, hiszen egyenest a szemembe nézve teszi fel a kérdését, egy elbűvölően nyájas mosollyal az arcán, ettől azonban az öklömet legszívesebben egyenesen a nő orrába törölném. Hisz ezzel a gesztussal számomra leginkább azt sugallja, hogy ha valóban őszinte és hiteles választ akar hallani, akkor azt nem tőlem várná. Mondhatnám, hogy már megszoktam ezt, hogy a kiváló tanulmányi eredményeim, az önkéntes munkák, az aktivista tevékenységek ellenére is még mindig egy kezelhetetlen lázadó kamasznak tartanak legtöbben ezekben a körökben, de legbelül mégis bánt és bosszant a dolog. Szeretném azt mondani, hogy a legkevésbé sem érdekel, hogy lepereg rólam minden, hogy hidegen hagy, milyen véleménnyel vannak rólam az elit mihaszna kirakatfeleségei, de az igazság az, hogy valódi változást akkor érhetek el ebben a világban, ha a megfelelő emberek komolyan vesznek. És épp ezeknek az unatkozó, agyon mani-pedizett, szőkített hajú, általában délután kettőkor is koktélozó kedves anyukáknak állna a leginkább módjában, anyagilag legalábbis, hogy cselekedjenek. Éppen ezért édes mosolyt erőltetek magamra, és éppen belefognék, hogy büszkén ecsetelni kezdjem a legutóbbi projektem részleteit, amibe az egyetemi diáktársaimmal kezdtünk bele pár héttel ezelőtt, de abban a pillanatban zizegni kezd a retikülömbe rejtett mobilom a hónom alatt.

- Kérem, bocsássanak meg, de ez sürgősnek tűnik! - mutatom fel a készüléket futólag, és még éppen elcsípem apám tekintetét, ami egyszerre elégedetlen és beletörődő, majd kisietek az eseményről. Úton kifelé a folyosón belebotlok az egyik exembe, aki a falat támasztva egy számomra ismeretlen lányt fűz nagy erőkkel.  
- Bocsi... Sziasztok! Jól hallottam, Frankie, hogy hamarosan kihajóztok a buli-yachtoddal Hamptons felé? - A srác előbb meglepetten pillant rám, majd mélyet sóhajt.
- Roxy, mire készülsz már megint?
- Lenne még két személynek hely azon a ladikon?
- Tudod, hogy igen, de nem szeretnél beavatni, hogy...?
- Később, Frankie... - és már rohanok is tovább. Útközben pedig dobok egy üzenetet a legjobb barátomnak, Charlienak, akire ilyen esetekben (is) szerencsére mindig számíthatok: “Szükségem van a segítségedre. Tali két óra múlva a kikötőben?” Menet közben lerúgom a cipőimet, ott hagyom valahol félúton, majd felemelem az estélyi ruhám alját is, hogy ezzel is gyorsíthassak a tempómon. Nem egész két órám van előkészíteni mindent, ami a hamptonsi partok mentén csapdába esett delfin kimenekítéséhez szükséges, szóval nincs vesztegetni való időm.

livin' in new york

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Roxanne Carlton 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Roxanne Carlton 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Roxanne Carlton 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Roxanne Carlton 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Roxanne Carlton Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
Roxanne Carlton E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: Roxanne Carlton
Roxanne Carlton EmptySzer. 8 Márc. - 11:46
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Roxanne!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is engedd meg, hogy megdícsérjem a választott alanyt PB-nek, egyszerűen tökéletesen illik a vadóc, mindig lázadó, különc személyiséghez, amit megálmodtál Roxinak. Roxanne Carlton 4146035580

Első gondolatom miközben olvastalak az volt, hogy soha de soha ne változz meg senki kedvéért, mert te még igazán nagy dolgokat fogsz véghez vinni az életben. Sajnálatos dolog, hogy édesanya nélkül kellett felnőnöd, hogy nem volt előtted példa, hogy nincs az életedben egy olyan menedék, amit az édesanyák jelentenek a gyerekük életében. Viszont talán ez a tragédia segített abban, hogy most egy céltudatos, másokkal törődő, bámulatos fiatal nő vagy, aki képes a saját érdekeit háttérbe helyezni mások segítésének érdekében. Anyukád nagyon büszke lenne rád. Roxanne Carlton 4146035580 Biztos, hogy az apád rosszalló tekintete mögött is megbújik a büszkeség, talán egyszer kérdezz majd rá. Roxanne Carlton 4146035580

Nem is tartalak fel sokáig, hiszen egy delfin várja a segítséget tőled, színt és rangot admin fog adni, foglalózz és ments meg a világot.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.

Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Roxanne Carlton 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Roxanne Carlton 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Roxanne Carlton 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Roxanne Carlton 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Roxanne Carlton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» the ro carlton show
» Roxanne Chambler
» Roxanne Rawlins
» roxanne yolanda carmichael

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: