New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Karin Bjorge
tollából
Ma 05:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

James & Raymond
TémanyitásJames & Raymond
James & Raymond EmptyVas. Dec. 31 2017, 11:14

●●●● Jim & Ray ●●●●

A régi otthonunkban már nem volt kellemes kettesben élni az öcsémmel. Minden a szüleinkre emlékeztetett és rossz érzés töltött el minket. Nagyon hiányoztak nekünk és még nehezebb volt feldolgozni az elvesztésüket, amíg ott éltünk. Elhatároztuk, hogy elköltözünk. Egy sokkal menőbb házat szerettünk volna, mert az öcsém szerint egy ilyen sztár színészhez, mint amilyen én vagyok, egy modern ház illene. Medencével meg minden extrával. Találtunk is egy ilyet, ami mindkettőnknek tetszett, de az ára húzós volt. Eladtuk a családi otthonunk, de még így is fel kellett venni egy kis pénzt, amit még mindig fizetek vissza, szóval lehet rossz döntés volt. Minden filmszerepemért kapott pénzből egy keveset a visszafizetésre költöttem, de megint jött a zseni öcsém, akinek támadt egy fantasztikus ötlete. Volt vengéd szobánk is, de azt találta ki a kis srác, hogy adjuk bérbe és a bérleti díjból fizessük a tartozást. Nem kellett sokáig érvelnie, már meg is hirdettem és nagyon hamar lett rá pár jelentkező. Nem tudtam, hogy maga a lakás tetszett nekik, vagy az hogy egy hírességgel élhettek volna együtt, hisz természetesen azt is beleírtam a hirdetésbe, de igazából mindegy is volt. Az volt a lényeg, hogy valaki kivegye és már csak ki kellett választani. Gondolkodtam, hogy az egyik csinos csajt választom, de nem akartam, hogy az öcsémet kirekesszük és csak kettesben szórakozzunk, szóval inkább egy korombeli srácra esett a választás. Úgy éreztem, hogy vele jó lesz élni, hisz a humora is jónak tűnt, elvégre arról volt híre. Nem nagyon jártam stand-up előadásokra, de azért ismertem pár komikust és ő azok között volt, akiknek tudtam a nevét, bár még nem beszéltünk.

Egy délelőttre beszéltük meg a beköltözést. Az öcsém nem volt otthon, így egyedül vártam az új lakótársunkat. Nagyon reménykedtem, hogy minden jól fog alakulni. Még egy pizzát is sütöttem Jamesnek, mert mióta ketten éltükn a tesómmal, meg kellett tanulnom sütni meg főzni és már egész jól ment. Vettem pár üveg sört is, hátha szereti. Nem tudtam, hogy mivel kéne várni, szóval csak ennyiben maradtam. A kanapén feküdve sörözgettem és pont az új filmem néztem, ami nemrég jött ki a mozikba, de én már kaptam egy DVD változatot. Nem sokáig jutottam, mert megszólalt a csengő és én izgatottan pattantam fel, hogy ajtót nyissak.
- Szia, nyugodtan gyere be - arrébb álltam, hogy be tudjon jönni a csomagokkal a srác.
- Raymond vagyok, de szólíts csak Raynek - vigyorogva nyújtottam felé a kezem.




clothes || Remélem megfelel kezdésnek   James & Raymond 1367597154       ||  ©️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: James & Raymond
James & Raymond EmptyKedd Jan. 09 2018, 12:21
Az embernek nem árt egy hely, ahol aludhat. Ez egy kifejezetten komoly társadalmi probléma egyébként, mindenki másra sem áhítozik, mint a saját lakására, otthonra, feleséggel, két gyerekkel, egy kutyával, egy macskával, akiről senki sem tudja mikor került oda, de már hozzászoktunk, meg a fehér kerítéssel. Mert szeretett és imádott országunk valahogy sosem lépte túl az ötvenes éves gondolkodását. Szívás.
Mindenesetre, szatirikus gondolkodásom nem segít azon, hogy tényleg, rohadtul szükségem van egy helyre, ahol lakhatok. A szálloda, amiben az európai út vége óta csöveztem kezd drága lenni. Főleg a minibár miatt. Viszont ezt ellensúlyozza a sok kisvárosból idelátogató csaj, akik csillogó szemekkel várják, hogy valaki megmutassa nekik New Yorkot. Vagy a kilátást a szobámból. Szóval a szakítás a hellyel kifejezetten nehéz, valahol könnyes is, de amikor ránézek a bankszámlámra, sajnos szükségszerű.
Könnyebben ment, mint hittem. Nem mondom, hogy nem emelkedett meg a szemöldököm, amikor megláttam a viszonylag ismert nevet a hirdetők között, és gondoltam, ha másból nem, legalább poénból bepróbálkozok. A legkevésbé sem számítottam arra, hogy meg is kapom a helyet, de végül csak összejött. Szóval az utolsó napomon összepakoltam a csomagokat, elrendeztem a két bőröndömet, amiből eddig éltem, és felkészültem arra, hogy beköltözzek egy teljesen random, új helyre. ha ebből nem lesznek szegmensek a rutinomban, akkor semmiből.
Szerencsére nincs túl sok cuccom, így nem szükséges segítenie senkinek. Egyedül is képes vagyok feljutni a lépcsőházban, és megállni az ajtó előtt, és csöngetni. Még csak egy lábon sem kellett egyensúlyoznom, bőröndökkel meg mindennel. Megéri alacsony fenntartásúnak lenni, kérem szépen…
– Üdv! – köszöntöm széles vigyorral a képemen, amikor kinyílik az ajtó. Majd belépek az új helyre, csomagokkal kicsit trükközve, hogy beférjenek azok is, meg én is. – Király a hely, mondtam már?
– James, de haveroknak csak Jim. meg amúgy mindenki másnak is. Simán megváltoztathatnám már – felelem, és vigyorogva fogadom el a kezét, miután az egyik csomagot letettem. A levegőbe szagolok. – Figyelj, ez vagy a világ legfurább parfümje, vagy pizzát érzek. Mondd, hogy pizza!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
James & Raymond
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raymond C. Redding
» Sarah & Raymond
» Eliza & Raymond
» Raymond Hill
» Herbert & Raymond

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: