New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage
TémanyitásRe: You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage
You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage EmptyVas. Nov. 19 2023, 19:38

Sage & Avia

Gondosan be kellett zárnom a szobám ajtaját, hacsak nem akartam, hogy anya este leharapja a fejemet, amiért akkora rendetlenséget hagytam magam után, mintha valaki felforgatta és kirabolta volna a helyiséget. Az egész akkor kezdődött, amikor rájöttem, hogy "nincs mit felvennem". Ahhoz, hogy meg tudjam cáfolni ezt az állítást és a nyilvánosság számára is prezentálható formában jelenjek meg a randimon Sage-el, legalább tizenhárom kombinációt kellett felpróbálnom. A hajam nem azért lógott egyszerűen leengedve, mert kezdettől fogva így terveztem, hanem mert nem maradt időm felfrissíteni a nemrég beleszárított enyhe hullámokat. Igazából ott kezdődtek a problémák, amikor megtaláltam a piknik kosarak tökéletes mását mintázó apró táskát, ami köré fel kellett építenem egy legalább annyira aranyos outfitet. Ha gyakrabban járnánk piknikezni, biztosan jobban tudnám, hogy mit kell ilyen alkalmakkor felvenni. Kapásból négy outfitet azért kellett kizárnom, mert ha leültem volna bennük a földre, az egész világ láthatta volna a bugyimat - amit igazából csak egy embernek tartogattam, de azt sem a Central Park közepén, nézők előtt.
Rosszindulat, vagy kritika nélkül mondhatom, hogy nekem tulajdonképpen mindegy lett volna pontosan hol találkozunk Sage-el, mert nem a helyszín volt a fontos, hanem az ő társasága - lévén évfordulónk van. Először ugyan nem akart nekem elárulni semmit a helyszínen kívül, de addig kérleltem és rágtam a fülét - képteletesen -, hogy végül a piknik dolgot mégis sikerült kihúznom belőle. Ez több szempontból is jól jött, mert volt elképzelésem arról, hogy mit kellene felvennem, nem utolsó sorban pedig fel tudtam készülni rá, hogy Sage társaságában fogok enni, ezért a reggelit inkább csak csipegettem. Ideális volt, hogy a következő egy hétben nem volt fotózásom, sem pedig egyéb dolgom az ügynökségnél, ezért nem kellett félnem, hogy mondjuk holnap lelepleznek, amiért olyasmit ettem, amit nem lett volna szabad.
"melyik legyen?" Két képet mellékeltem az üzenetem mellé Joynak, aki rövid időn belül segített is kiválasztani a cipőt, aminek a párját már halásztam is ki a dobozából. Indulás előtt még ellenőriztem, hogy a megvásárolt koncertjegyek ott lapulnak-e a táskámban, a Central Parkig pedig nem volt más dolgom, mint sétálni néhány tömböt, amit egyébként is imádtam megtenni. A sétálás az egyik legjobb módja volt annak, hogy közben bármit tudjak csinálni - átgondolni a tanulnivalót, kitisztítani a fejem, hallgatni egy podcastet vagy hangoskönyvet... Amikor volt lehetőségem tehát, sétáltam. Vagy kint, vagy odabent a futópadon.
- Ó, elnézést! - Még épp időben ugrottam hátrébb, nehogy egy őrült biciklis áldozatává váljak, aki vissza sem pillantott, mert valószínűleg nem érdekelte a hogylétem. A szemeimet forgatva léptem a fűre és kémleltem körbe egy szurikáta lelkesedésével, a barátomat keresve. Sokat jártunk ide, megvoltak a kedvenc helyeink, de nem állíthatom azt, hogy végtelen lehetőségünk volt, ezért néha más ide látogatók is pontosan ugyanazokat a helyeket szerették elfoglalni, ahol mi szoktunk letelepedni Sage-el. Kicsi hiányzott, hogy előhalásszam a telefonomat és rácsörögjek a fiúra, hogy adjon nekem valamilyen támpontot a hollétével kapcsolatban, de a körém kulcsolódó karok és a fülemet simogató hangja megakadályoztak ebben. Nevetés tört ki belőlem, a kezem pedig az övére simult.
- Egy nagyon helyes srácot, aki körülbelül olyan magas mint én, barna haja van és barna szemei, amik akkor a legszebbek, ha a tulajdonosuk mosolyog. Láttál erre valaki hasonlót? - Tettem fel a kérdést széles mosollyal az arcomon, miközben belesimultam az ölelésébe. A puszi amit kaptam, jó érzéssel töltött el, úgy éreztem ez az a fajta szeretet amiben jól tudom érezni magamat.
Nem tétováztam, amikor egymással szembe kerültünk, átöleltem Sage nyakát és közelebb hajoltam hozzá, hogy megismételjem a szavait, mielőtt csókot nyomtam volna a szájára. - Boldog évfordulót! - Mosoly húzódott az ajkaimon, amikor a szemébe néztem, majd a füvön kiterített takaróra és a változatosabbnál változatosabb finomságokra siklott a pillantásom. - Sage! Váó! - Finoman megszorítottam a vállát, aztán csak még inkább hozzá simultam, és a nyakába fúrtam az arcomat. - Ezt mindet te csináltad? - A hangom tompán szólt, mert inkább az ingétől kérdeztem ezt, még mindig őt ölelve. Finoman lábujjhegyre kellett emelkednem, hogy kényelmesen tudjak tőle csókot lopni. - Nagyon örülök, hogy ilyen csodálatos barátom van - jelentettem ki széles mosollyal az arcomon. A saját ajándékommal várni szerettem volna még egy kicsit, legalább addig, amíg helyet nem foglaltunk.
- Mi a legfinomabb? - Az övébe fűztem az ujjaimat, miközben a takaró szabad szeglete felé léptem, hogy helyet tudjunk ott foglalni. A válaszára egyenesen a fülemet hegyeztem, hiszen ha tényleg részt vett az ételek elkészítésében, neki kell tudnia, hogy mi sikerült a legjobban, én pedig vele szerettem volna megkóstolni mindent. Mint ahogyan az elmúlt egy évben történt, ha valamilyen újdonságról volt szó. Minden téren.

739 ive - kitsch majd te megölöd a bogarakat You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage 2081954265 öltözék
mind álarcot viselünk
Avia Sumner-Hyon
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage 8324131e928441d24347a63501be594904fa0ac6
You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage 95310d198c68b85d4fc06b797d041b77572c188b
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
It's way too sweet to turn down
I scream and shout, but no one's 'round There's no way to escape it I met the devil by the window Traded my life
He's whispering "Give up, don't you put up a fight"
♫ :
Chill KillDrama
Crystal-like fragmented lighting, we're standing underneath it this love is maniac
★ családi állapot ★ :
You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage D972bcdda4f05c45b55354db57bf8ceb08d10821
There's nothing bad when it feels so right
Even without touch, you can feel it already Like from the movies, a sweet promise Don't believe it, let's be honest
Fast forward And I'll be the one you on
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage Fa187c7f164c3ac0d7ca8ac6ac0004374b5956c5
★ foglalkozás ★ :
tanuló & modell
★ play by ★ :
Jang Won-young
★ szükségem van rád ★ :
You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage 0dd58f5de4b8d78d26a0d115fa4ca88d13627cbe
I didn't know my heart was so colorful, something transparent I'm falling in love
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage 23bc91962d0436c5e2bd253de8e31e79e0a5112a
TémanyitásYou probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage
You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage EmptySzer. Júl. 05 2023, 01:39

Avia & Sage
- Iparkodj, P’ – olyan ingerültem mondtam neki, miközben felé hadonásztam a tulipáncsokorral, hogy egy pillanatra megijedtem tőle, hogy a virág tönkre fog menni. Nem volt még párkapcsolatom, ezért abban sem voltam a legjobb, hogy hogyan készüljek egy randira. Így nem tehettem mást, hogy mindent elhittem a bátyámnak és az apámnak, aki elvileg annak idején legendás módon csábította el anyánkat. Jobban belegondolva, ha egyszer lenne gyerekem – bár még azt sem tudom, hogy egyet hogyan kell megfogni és ha elsírják magukat a környezetemben, akkor fokozatosan oldalazok az ajtó felé – én is elő fogom adni neki a nagymenőt. Anyámat ismerve szinte biztos vagyok benne, hogy hónapokig húzta az öreg agyát és úgy ignorálta, mintha a világ összes férfija epekedne érte. Aztán utána összejöttek és megszületett a tesóm, aki nem volt annyira öreg, mint a szüleim. Emiatt az ő tapasztalataira jobban adtam és apámat nagyon hamar kizártam a randiszervezés projektből. Talán Nattawin meggyőző volt, amiért nem akarta istencsászárnak eladni magát, aki nem megfordult a nők után, hanem ő utána pörögtek az emberek.
- Mit raktál ezekbe, aranyrudakat? – nyilvánvalóan én csak a pokrócot és a virágot cipeltem. Ő volt az, aki felajánlotta a segítségét, innentől kezdve vállalni kellett azt, hogy a piszkos munkát is elvégzi, miután anyával két napja nem alszunk azért, hogy minden étellel elkészüljünk. Mert igen, én is elég sokat segítettem a munkafolyamatban és valószínűleg azért is tartott ennyire hosszú ideig a dolog. Többet hátráltattam a nőt a konyhában, mint amennyire a hasznomat vette, de a végére már annyira jó voltam az egészben, hogy minimum felvehetnének szakácsnak.
- Nem mondom meg, mert elszaladsz a kosarakkal – mondjuk az előbbi megjegyzése alapján nem voltam benne biztos, hogy egyáltalán képes lenne arra, hogy fusson. Úgyis nyígott az elmúlt hétben arról, hogy a mostani órarendje annyira durva, hogy nincs ideje rendesen edzeni… Tessék, én ezt is megoldom neki.
- Sage, ugye tudod, hogy ez élelmiszerpazarlás? Egy hadsereg nem eszik ennyit, nemhogy ti ketten – a hangján hallottam, hogy mosolyog, de tudtam, hogy komolyan gondolja, amit mond. Én sem voltam egy túlzottan nagyétkű fiú. Nem arról van szó, tudtam enni, ugyanakkor a családunk anyagi helyzete miatt nem terjedtek addig a képességeim, hogy el tudjam képzelni és meg tudjam érteni azoknak a helyzetét, akiknek nem jut elég étel az asztalára. Mondjuk alapvetően sincs bennem annyi empátia, mint a családomban, és tisztában vagyok vele, hogy ez az a betűs szó miatt lehet, amit a környezetemben nem mondanak ki. Pedig én is szoktam olvasni a saját állapotomról, szóval tisztában voltam vele, hogy nem vagyok egy átlagos ADHD-s gyerek. A szüleim háta mögött megkérdeztem a pszichológusomat, hogy mennyire vagyok más és ő azt állítja, hogy nem annyira, mint ahogy gondolom, ezért hittem neki, feldolgoztam az információkat, másnap pedig éltem az életem tovább.
- Hát amúgy baromira meglepődtem amikor fizettünk a kasszánál – mindezt nevetgélve mondtam, holott lehet, hogy valakinek a havi ételkeretére elegendő pénzét elköltöttük csak azért, hogy én egy jót randizhassak a barátnőmmel – De ne aggódj, én csak azt tettem, amit mondtál. Kitettem magamért. Hálám jeléül fogadd el a megmaradt ételeket, hogy elhívhasd azt a nagymellű nőt egy saját piknikre és akkor végre lesz okod arra, hogy leszólítsd, miközben lefénymásolod az egész életedet a tanáriban csak azért, hogy nézegethesd.
Sértetten húztam fel az orrom, közben pedig láttam rajta, hogy egy pillanatig feldolgozza a tőlem kapott információkat, aztán végül csak elnevette magát. Mikor megtaláltuk a tökéletes helyet, leterítettem a szőnyeget és a virágokat gyorsan vázába pakoltuk, hogy ne rohadjanak meg, amíg Ava ideér. A bátyám segített kipakolni az ételeket, még egyszer elmondta, hogy jól tettem, hogy inget vettem fel ma, aztán homlokon puszilt és kelletlenül elindult valahova. Valószínűleg észrevette, ahogy a lábamat rázom és nem akarta, hogy egyedül várakozzak, mert tartott tőle, hogy rosszul érint a dolog. Én ezért hálásan pislogtam rá, de nem várhatjuk a barátnőmet hármasban, aki szerencsére sokat nem késlekedett, mindössze annyit követett el, hogy nem vett észre engem, ezért bátorkodtam a háta mögé lopakodni, hogy átölelhessem. Mivel ő magas volt, én meg teljesen átlagos testi adottságokkal rendelkeztem, legalább nem kellett kitörnöm a gerincemet azért, hogy ezt megtehessem.
- Kit keresel? – nem akartam elkezdeni azzal viccelődni, hogy a másik pasijával az előbb pacsiztam le, csak finoman pusziltam meg a füle mögött, aztán a derekára csúsztattam a kezem, hogy megfordíthassam és szembenézhessek vele – Boldog évfordulót. Miattad nem alszom egy hete, szóval tényleg örülj nagyon.
712 szó öltözék ne viselj sárgát, mert megesznek a bogarak  You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage 1842050612  Seventeen - Rock with you S.


Disconnected from the world again
My mind feels like an archenemy, can't look me in the eyes, I don't know what hurts the most, holding on or letting go, reliving my memories, and they're killing me one by one, and I'm staring into the void again, no one knows what a mess I'm in, the voices in my head say, "I'm just being paranoid", but it's bad for my health, how much I hate myself, I suffocate, the weight, it pulls me underneath

Avia Sumner-Hyon imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sage Natthakan Sichantha
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage GnihkTS
You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage CrGCV64
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I like being bad
I give up give love to the dogs forever, I bleed monochrome diamonds instead of blood, killed it I killed it myself fall head first with broken wings, doesn't hurt anymore even if I fall
♫ :
go beyond the barrier // freakin' bad but good // * <-- this song contains explicit, offensive, and extremely vulgar vocabulary. If you're uncomfortable with this, please don't watch. Thank you.
★ családi állapot ★ :
You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage Kqdovfk
Can I be your boyfriend?
I've never faked my attitude towards you, no cap, It's full of stuff I want to tell you, my case, there are no words that describe the perfection
You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage X9whLWo
I know that you love me
I deeply get drunk in you again, You're like champagne, I shouldn't do this, I can see the entire ending, it will be difficult, worse than a hangover, so let's end it here
★ lakhely ★ :
Riverdale - Bronx
★ :
You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage Uclfpd6
★ foglalkozás ★ :
úgy hiszi, hogy ő a gimi alfája
★ play by ★ :
"Perth" Tanapon Sukumpantanasan
★ szükségem van rád ★ :
You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage UDRgIwG
If I was dying on my knees
You would be the one to rescue me, and if you were drowned at sea, I'd give you my lungs so you could breathe, I've got you brother
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage A3l1LwA
 
You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» how far shall we go ☆ Bo-na & Avia
» Avia Sumner-Hyon
» listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia
» sage kershaw
» Sage Natthakan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Utcák és parkok :: Central Park-
Ugrás: