New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 1 rejtett és 84 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 21:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 15:17-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 14:32-kor
Owen Grady
tollából
Ma 13:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:39-kor
Sara Gloria Castillo
tollából
Ma 12:08-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 8:57-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 6:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 0:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 23:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

how far shall we go ☆ Bo-na & Avia
Témanyitáshow far shall we go ☆ Bo-na & Avia
how far shall we go ☆ Bo-na & Avia EmptyPént. 2 Feb. - 16:34

Bo-na & Avia

Világ életemben versenyeztem az unokatestvéremmel, csak mert a közöttünk lévő kevéske korkülönbség miatt szerettek minket összehasonlítani és egymáshoz mérni. Annak ellenére is, hogy különböző dolgok érdekeltek minket és másak a preferenciáink, tehát nem is lehetnénk teljesen egyformák. Én rendben voltam azzal, hogy Bona mennyire népszerű Koreában és amikor volt rá időm, igazából követtem is az aktivitásait, mert ugyanolyan megszokássá vált az első néhány alkalom után, mint leellenőrizni mindenen a kalóriatartalmat, vagy gyors számolást végezni a telefonom alkalmazásain az elfogyasztott ételek után. De én ezt nem tekintettem kóros megszokásnak.
Ha anya azzal jött, hogy Bona milyen jól szerepelt valahol, mindig úgy éreztem, hogy ezzel arra céloz, nekem is ügyesebbnek kellene lennem, jobb munkákat kellene szereznem az ismerőseimen keresztül, vagy pusztán a kinézetem által. Jól kellett teljesítenem az iskolában és az órák utáni elfoglaltságaimon, és ez... Kezdett túl fárasztóvá válni. A táncórákon ásítoztam, a zongora óráimra nem gyakoroltam. A fotózásokon hajtott az adrenalin, de amikor megtudtam, hogy az unokanővéremnek milyen balesete volt, elkezdtem attól félni, hogy egyszer velem is hasonló történhet valamilyen extrémebb szettben. Ha eddig nem is volt például tériszonyom, most remegő térdekkel másztam fel bárhová, ahová a fotósok kérték.
Először nem gondolkodtam sokat, amikor be kellett mennem a kórházba Bonához, ma jóval nehezebben vettem rá magamat. De hiába mondtam anyának, hogy valamit összeszedhettem a legutóbbi fotózásomon, ő erősködött, hogy meg kell látogatnom a lányt, mert nem maradhat azok nélkül a dolgok nélkül, amiket egy csinos táskába csomagolva a vállamon cipeltem, mióta metróra szálltam. Fáradtnak éreztem magam és rossz volt a közérzetem, mégis igyekeztem legalább egy halvány mosolyt a szám sarkába varázsolni, ahogyan végigsétáltam a kórház folyosóin, ahol az egyébként korábban kiválasztott bő farmer ruha most irreális szűknek tűnt rajtam. Elkaptam a pillantásomat mindenkiről, akiről úgy éreztem, hogy gondolatban épp engem kritizál.
- Jó napot! - Igyekeztem mosolyt villantani a nővérkére, aki felpillantott rám a pult mögött, ahelyett, hogy a számítógép képernyőjét figyelte volna. Nem jutott eszembe, hogy talán megzavarhattam valamiben, de amikor korábban bejöttünk, ugyanez volt a menete a dolognak. A különbség csak az volt, hogy most sem Xavi, sem anya nem voltak itt velem. Talán ezért is izgulhattam egy fokkal jobban.
- Miben segíthetek?
A mosolytól, ami az ő arcán is megjelent egy kicsit megnyugodtabb és már jóval lazábban kezdtem bele a magyarázatomba: - Bonához jöttem... Öö.. Bona Hyeon? Az unokatestvérem. - Kicsit sem volt szokatlan amerikai szokások szerint kimondani a nevét, még ha írásban többet is láttam azt a koreai hagyományok szerint. Szerencsés voltam, amiért anya tett róla, hogy megtanuljak koreaiul is.
Amikor megkapom a zöld utat a nővérkétől, elindulok a kórterem felé, ahová előbb bekopogok és csak jó pár másodpercnyi várakozás után nyitok be, hogy ne törjek rá a lányra, teljesen váratlanul.
- Szia Bona! - Nem akartam, hogy rosszul érezze magát, amiért ő egy kórházban dekkol, én pedig oda megyek ahová akarok, ezért csak rá mosolyogtam, amikor bentebb léptem. - Hoztam neked néhány dolgot. - A táskával az ágyához léptem, és leraktam azt, hogy az unokanővérem elérje. - Egy részét anya küldte, mert azt gondolta, hogy jól esnének az ilyesmik. - Arcmaszkokat, nyakpárnát és vitaminokat láttam, amikor én belepillantottam otthon, de biztosan rejlett még benne néhány lányos dolog, aminek most hasznát veheti ebben a környezetben.
- Hogy vagy? - Nem az ágya szélére ültem le, hanem a mellette álló székre. Megrezzentem, amikor összekoccantak a térdeim, ahogyan leültem és igyekeztem a kezeimmel kidörzsölni onnan az enyhe fájdalmat, amit végső soron a ruhám igazgatásával álcáztam el. - Mondtak valami biztatót az orvosok? - Fogalmam sem volt miről kellene vele beszélnem, ami nem torkollik abba, hogy ő most egyáltalán nem dolgozhat és foglalkozhat a karrierjével, míg nekem semmi bajom és szabadon járkálhatok. Ha ez az ára annak, hogy anya jobbnak tartson engem az unokanővéremnél, akkor inkább nem akarom, hogy valaha is versenyezzünk.

615 ive - off the record jöttem látogatóba, ne dobj ki how far shall we go ☆ Bo-na & Avia 2081954265 öltözék

Hyeon Bo-na imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Avia Sumner-Hyon
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
how far shall we go ☆ Bo-na & Avia 8324131e928441d24347a63501be594904fa0ac6
how far shall we go ☆ Bo-na & Avia 95310d198c68b85d4fc06b797d041b77572c188b
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
It's way too sweet to turn down
I scream and shout, but no one's 'round There's no way to escape it I met the devil by the window Traded my life
He's whispering "Give up, don't you put up a fight"
♫ :
Chill KillDrama
Crystal-like fragmented lighting, we're standing underneath it this love is maniac
★ családi állapot ★ :
how far shall we go ☆ Bo-na & Avia D972bcdda4f05c45b55354db57bf8ceb08d10821
There's nothing bad when it feels so right
Even without touch, you can feel it already Like from the movies, a sweet promise Don't believe it, let's be honest
Fast forward And I'll be the one you on
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
how far shall we go ☆ Bo-na & Avia Fa187c7f164c3ac0d7ca8ac6ac0004374b5956c5
★ foglalkozás ★ :
tanuló & modell
★ play by ★ :
Jang Won-young
★ szükségem van rád ★ :
how far shall we go ☆ Bo-na & Avia 0dd58f5de4b8d78d26a0d115fa4ca88d13627cbe
I didn't know my heart was so colorful, something transparent I'm falling in love
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
how far shall we go ☆ Bo-na & Avia 23bc91962d0436c5e2bd253de8e31e79e0a5112a
 
how far shall we go ☆ Bo-na & Avia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» You probably don’t know, how much I really like you • Avia & Sage
» Avia Sumner-Hyon
» listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek :: Presbyterian Hospital-
Ugrás: