New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 8:47 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 8:45 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 8:44 am-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 7:53 am-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 7:47 am-kor
Chae Rim
tollából
Ma 12:09 am-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 10:46 pm-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 10:35 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia
TémanyitásRe: listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia
listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia EmptySzer. Nov. 01, 2023 11:41 am



Avia & Xavier
Én sem voltam teljesen biztos abban, hogy megfontolt döntést hoztam a terapeutámmal együtt, amikor arra gondoltunk mind a ketten, hogy jó lenne olyan irányba orientálódnom, mint a pszichológia, azon belül is pedig a drogprevenció és kábítószert fogyasztó emberekkel történő terápia. Egyelőre nagyon féltem. Rengeteg olyan pont volt az életemben, amikor csak szimplán elfogott a szorongás, de ez egy olyan mellékhatása volt az életemnek, ami már gyerekkorom óta üldözött. A családom túl szigorú velem… A húgommal is azok lettek volna, ennek ellenére minden alkalommal könnyek gyűltek a szemembe, amikor a szőke kis fejbúb jutott eszembe, amit gyakrabban láttam, mint az arcát. A testvérem állandó jelleggel körülöttem sertepertélt, én pedig mindig magas fiú voltam, így gyakorlatilag az emléke csak úgy van meg bennem, hogy a kislány, aki a térdemig ér… Pedig, amikor eltűnt már kényelmesen tudtam a puha tincseire könyökölni. Mert ahogy idősebb lett hercegnő státuszból valami olyanná lépett elő, amit folyamatosan piszkáltam. Nagyon hiányzott nekem, ugyanakkor hálás voltam Santinak, akivel az évek során közelebbi kapcsolatom lett, mint bárki mással. Mert ő volt az, aki ott állt mellettem és az ökölbe szoruló kezeimet addig simogatta, amíg kiengedtek azok. Akinek a tekintetében mindig csak aggodalmat, boldogságot és kedvességet láttam, emiatt képes voltam új életet kezdeni egy nagyon sötét időszak után.
Nem volt elég önbizalmam ahhoz, hogy komolyan belegondoljak, hogy mivel járhat az, hogy fiatal gyerekek lelkivilága lesz rám bízva. Nyilvánvalóan nem fogok elsőévesként praktizálni, szimplán ez csak arról szól, hogy akár a kortársuk is lehetnék, ezért kapok egy irodát az iskolapszichológus közelében. Lehet valaki akármennyire jó szakember, ha látszólag az emberek azt gondolják, hogy nem értené meg a gondjaikat. Emiatt fontos szerepet töltött be az én munkám is, mert átmentem valamin, ami miatt gondolhatják azt, hogy egykor én is olyan tinédzser gyerek voltam – vagy talán vagyok még mindig – mint amilyenek ők is. Soha nem volt jellemző rám a nyilvános ítélkezés, ezért nem féltem attól, hogy valami rosszat mondanék nekik. Mégis volt némi aggodalom bennem minden alkalommal, amikor világos ruhákba öltöztem, és kifejezetten visszafogott színeket válogattam ki, mielőtt megszárítottam volna a hajam. Azért egy iskola még akkor is hivatalos környék, ha Spanyolországból származik valaki, és ahhoz van szokva, hogy a lányok miniszoknyában és melltartó nélkül mutogatják magukat. Amivel persze semmi baj nincs, támogatni kell a nőket és azt, hogy önbizalmat meríthessenek a külsejükből. Én mégse örültem túlzottan, amikor a barátnőm mellbimbóját nézte az egész évfolyam, de ha ő így boldog volt, akkor egyszerűen csak ráhagytam a dolgot.
- És egyébként – a kérdésre egy széles mozdulattal fordultam meg, de az arcomon már ott volt egy halvány mosoly, amikor megkerestem Santi fekete tekintetét – Mit csinálsz, amikor meglátod a lányok bugyiját a túl rövid szoknyájuk miatt? Tudod, amikor a lépcsőn mész felfelé.
Ezt a kérdést mindennap feltette nekem valamilyen formában. A tegnap éppenséggel az érdekelte, hogy mi a protokoll, ha lehajolnak, hogy kivegyék az automatából az italukat. Korábban, amikor még csak az első napomat vártam, jövő időben érdeklődött a hogylétem felől.
- Hát a lépcsőt figyelem – vontam meg a vállam, és mielőtt feltette volna a következő kérdését, egyszerűen megelőztem a válaszommal – Tudom mit akarsz mondani, de nem akarok úgy viselkedni, mint egy perverz nagybácsi. Ezek kiskorú gyerekek még akkor is, ha már mellük van, meg bokorugró szoknyában járnak iskolába.
Teljesen más lett volna a helyzet Európában, ahol már egyharmada tizennyolc évesen nagykorúnak számított. Mindenesetre a kérdései minden alkalommal eszembe jutottak, amikor feltette őket, emiatt pedig egy kicsit otthonosabban éreztem magam nélküle is. Tudtam, hogy limitáltan tölthettük csak együtt az időnket, mert a terapeutám attól tartott, hogy hajlamos vagyok gyűjteni a függőségeket és Santi lenne a következő, ha pedig őt elveszítem egyszer, akkor vagy az alkohol, vagy a drog, rosszabb esetben pedig mind a kettő kopogtatna az ajtómon.
Annyira azért nem kötöttek le a gondolataim, hogy ne vegyem észre a folyosón a kisebb csoportosulást, szóval sejtettem, hogy valamelyik diákkal történhetett valami. Finoman tolakodtam oda, majd küldtem hátra a bámészkodókat, akik miatt szerencsétlen lány nem kapott volna levegőt.
- Elviszem a gyengélkedőre, ti pedig mehettek órára – ezzel meg is volt oldva a lógás kérdése, én pedig titkon egy kicsit élveztem, hogy ezúttal én játszottam a Führert és zavarhattam el a kicsiket valahonnan. Egy pillanatra elkezdtem érteni a tanárok attitűdjét. Nem húztam tovább az időt azzal, hogy az egomat fényeztem, amiért sikerült a sarokba raknom egy csapat húsz év alattit, inkább óvatosan a lány tarkójához értem, majd finoman vettem a karjaimba és vittem el a gyengélkedőre, ahol a nővértől megtudtam, hogy valószínűleg a vércukorszintje eshetett le. Ezekután még némi hibáztatást elviseltem, hogy ezek a lányok az olyan fiúknak próbálnak tetszeni, mint amilyen én is vagyok – miért, milyen vagyok? – aztán magunkra hagyott.
„Kemény egy iskola ez – mivel az üzenetemnél a pipa nem lett színes, arra tudtam következtetni, hogy Santi figyel az egyetemen… Vagy meccset néz? – A lányok kiájulnak a folyosó közepén, az iskolanővér pedig férfigyűlölő.”
Nem tudtam elküldeni az üzenetet, mert a szemem sarkából tűnt fel, ahogy mocorogni kezd, emiatt finoman, a bőrét alig érintve fogtam meg az alkarját és nyúltam ismét a tarkójához, hogy stabilabb lehessen. Soha nem voltam egy vadállat típusú férfi, de ez a lány annyira vékonynak tűnt, hogy minden mozdulatom suta volt. Féltem, hogy összezúznám már csak azzal, hogy megérintem.
- Lassan. Várj, inkább segítek – gyorsan felálltam és a tenyerem a háta közepére csúszott, majd a párnát felhúztam, hogy rendesen megtámassza – Úgy tudom, hogy leesett a vércukorszinted. Emellett a lelkemre lett kötve, hogy itassalak meg ezzel.
A cukrozott langyos víz valószínűleg undorító lesz a számára, de ha ájuldozik, akkor kénytelen leszek valahogy letuszkolni a torkán azt, amit a nővér itt hagyott. Én mondjuk próbálkoztam volna valami reggeliszerűvel és kólával, de kettőnk közül nem én rendelkezem egészségügyi diplomával, szóval nem kérdőjeleztem meg azt, amit mondott. Végülis velem is ezt itatták anyámék, amikor részegen kihánytam még a tegnapi napot is.
öltözék || 951 szó || Labrinth - Sexy MF || ez a dolgom, Kincs  szívecske  ||


During those beautifully beautiful days
I was in pain, I hated myself for not being able to receive love, my mom and my dad, they're only looking at me, it’s not how I really feel but I keep getting farther away, the saying time is medicine was really true for me, as the days went by, I really got better, but sometimes, when I'm too happy, I'm afraid I'll be in pain again, I'm afraid that someone will take away this happiness

Avia Sumner-Hyon imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Xavier Adán Muñoz
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia JeKtdMR
listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia 9mSAdwt
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
There's a snake in your bed
What's underneath the moon and stars?
What's underneath our clothes sweetheart? Hidin' what we want to share, take my hand, I'll take you there
★ családi állapot ★ :
listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia I2d2Nu9
We were too close to the stars
I never knew somebody like you, somebody
Falling just as hard, I'd rather lose somebody than use somebody, maybe it's a blessing in disguise (I sold my soul for you), I see my reflection in your eyes
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia Q5U4c9g
★ foglalkozás ★ :
tanuló, modell
★ play by ★ :
Manu Rios
★ szükségem van rád ★ :
listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia UJw5jrV
I know you're sick, Hoping you fix whatever's broken
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia UHXXyDe
Témanyitáslisten to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia
listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia EmptyKedd Május 02, 2023 11:05 pm

Xavier & Avia

Nagyjából a tegnapi ebédszünetben ehettem utoljára. Nem én vagyok a legjobb a matek csoportunkban, de a memóriám elég jó ahhoz, hogy vissza tudjam idézni a legutóbbi étkezésemet. Míg más kortársaim azt számolgatták, hogy hány óráig maradhatnak fent éjszaka, én örökké azon versenyeztem magammal, hogy este hat és reggel kilenc között inkább ne egyek semmit. Anya egyébként sem volt a híve annyira a vacsoráknak, biztos mert évente csak néhány alkalommal sikerült azt teljes létszámban egy családként elfogyasztanunk, apával együtt. Manapság vele már nem is kellett számolnunk, a kettesben eltöltött étkezéseknek pedig rég elveszett már a varázsa.
Ha későn sikerült ebédelnem, jellemzően egyébként sem voltam éhes este, túl későn pedig azért nem rabolhattam le a hűtőt, mert utána aludni sem tudtam volna. Kompromisszumot kötöttem hát inkább a testemmel és az ilyen reggeleken folyadékkal pótoltam a kihagyott étkezéseket. De voltak nehezebb napok, amikor már az első néhány órám alatt megfájdult a fejem és olyan érzés volt egyik óráról a másikra vonszolni magamat, mintha minimum kőből lennének a végtagjaim. Ilyenkor legszívesebben kerestem volna magamnak egy helyet, ahol leülhetek, amíg elmúlik a szédülésem.
Tudtam, hogy ha többet ennék az iskola falai között, nem bukkana fel egy sarkon hirtelen anya, hogy kirántsa a kezemből amit éppen fogyasztok, de az is igaz, hogy ő tudja legjobban mi jó nekem, és ha odafigyeltem az étkezésemre, soha nem éreztem magamat felfújódva, mint a többi lány.
- Nekem még el kell ugranom a szekrényemhez. A teremben találkozunk?
- Persze, menj csak. - Mosolyogva integettem oda Joynak, aki pillanatokon belül eltűnt a folyosón sürgölődő többi diák között. Én már reggel a táskámba készítettem a megfelelő könyveket, amelyekre szükségem lesz ma, a testneveléshez szükséges felszerelésemet pedig egyébként is csak az ebédszünet után kellett magamhoz vennem, ezért csendben sétáltam tovább a spanyol terem felé, habár egyre bizonytalanabb léptekkel. A vizes kulacsom a táskám oldalzsebébe volt nyomva, ezért amikor zúgni kezdett a fülem, a látóterem sarkában pedig vibrálóan fekete foltok jelentek meg, érte nyúltam. Mégis túl későn kaphattam észbe, mert a következő pillanatban már súlytalannak éreztem a testemet, aztán minden elsötétedett.
A könyököm sajgása volt a következő dolog, amit érzékeltem, a szemeimet azonban csak lassan nyitottam ki, félve attól, hogy mit fogok megpillantani. Az ágy mellett, amin feküdtem félig volt csak elhúzva a mintás függöny, a kórházra emlékeztető környezet pedig hirtelen olyan riasztó volt számomra, hogy azonnal fel akartam ülni. Egyedül azt nem kalkuláltam bele, hogy rögtön megszédülök, vissza is zuhantam volna az ágyra, ha nem vagyok elég gyors, és nem támasztom meg magamat a karommal.
A hajam tincsein át leskelődve próbáltam kivenni az ágytól nem messze ülő valaki alakját, akire végül odaemeltem a pillantásomat is. - Hogy kerültem ide? - tettem fel halkan a kérdést, részben mert attól féltem, hogy megzavarok valakit, ha hangosabban teszem, részben mert úgy éreztem nincs erőm többhöz. Lehetetlennek tűnt, hogy most hirtelen még órára rohanjak, de abban sem voltam teljesen biztos, hogy mennyi idő telt el a folyosón történtek és a mostani pillanat között. Valójában csak egy dolog foglalkoztatott, amit már csak azért is voltam kénytelen megkérdezni a fiútól, mert az iskolaorvost sehol nem láttam a helyiségben.
- Ugye... Nem szóltak a szüleimnek? - Csak miután feltettem a kérdést jöttem rá, hogy hogyan hangozhat ez egy kívülálló számára, ezért némi mosollyal próbáltam kompenzálni a dolgot, mielőtt folytattam volna. Közben a kezemet a fülem mellé emeltem, hogy néhány tincset hátrafésüljek. - Nem szeretném, ha feleslegesen aggódnának. - Mindig könnyű volt ezt mondani, akkor is ha nem ez volt a teljes igazság. Szerintem apa már évek óta abban a hitben él, hogy elég felnőtt vagyok mindenféle probléma megoldásához, anya pedig azt gondolta, hogy ha az ő szabályai szerint csinálok bizonyos dolgokat, akkor soha nem keveredem bajba. Sem az iskolai gyengélkedőre. És tessék, most mégis itt vagyok.

609 twice - cry for me megmentettél  listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia 2624752903 öltözék

Xavier Adán Muñoz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Avia Sumner-Hyon
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia 8324131e928441d24347a63501be594904fa0ac6
listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia 95310d198c68b85d4fc06b797d041b77572c188b
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
It's way too sweet to turn down
I scream and shout, but no one's 'round There's no way to escape it I met the devil by the window Traded my life
He's whispering "Give up, don't you put up a fight"
♫ :
Chill KillDrama
Crystal-like fragmented lighting, we're standing underneath it this love is maniac
★ családi állapot ★ :
listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia D972bcdda4f05c45b55354db57bf8ceb08d10821
There's nothing bad when it feels so right
Even without touch, you can feel it already Like from the movies, a sweet promise Don't believe it, let's be honest
Fast forward And I'll be the one you on
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia Fa187c7f164c3ac0d7ca8ac6ac0004374b5956c5
★ foglalkozás ★ :
tanuló & modell
★ play by ★ :
Jang Won-young
★ szükségem van rád ★ :
listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia 0dd58f5de4b8d78d26a0d115fa4ca88d13627cbe
I didn't know my heart was so colorful, something transparent I'm falling in love
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia 23bc91962d0436c5e2bd253de8e31e79e0a5112a
 
listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» - what color are waves; Bree & Soren
» say what you want I'll listen
» how far shall we go ☆ Bo-na & Avia
» Erin & Dom - Rough day, rougher night
» Xavier Montgomery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: