New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (445 fő) Hétf. Okt. 14 2024, 22:38-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:36-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 23:32-kor
Adaline Kavinsky
tollából
Tegnap 23:18-kor
Damian A. Noir
tollából
Tegnap 22:58-kor
Verena Tolliver
tollából
Tegnap 22:22-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 22:16-kor
Lyall Bradbury
tollából
Tegnap 21:43-kor
Harvey Irvine
tollából
Tegnap 21:26-kor
George Tolkin
tollából
Tegnap 21:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
10
21
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
9
13
Média
45
33
Munkások
39
21
Oktatás
16
9
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
23
26
Összesen
232
216

Balthazar
TémanyitásBalthazar
Balthazar EmptyKedd Ápr. 25 2023, 08:52
Balthazar ....
Szabad

Play by
Penn Badgley van a képen, de bárki más is lehet
Születési hely
döntsd el te
Kor
30-35
Lakhely
valahol New York
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
egyedülálló
Csoport
törvényszegő
Történetünk
Három évvel ezelőtt a te lakásodon ébredtem, miután előző este valaki belecsempészett valamit az italomba - csak később  jöttem rá, hogy te -, abban a bowling klubban, ahová akkoriban gyakran eljártam. Ahogyan te is, de sosem jöttél oda hozzám beszélni, csak bámultál én pedig próbáltalak figyelmen kívül hagyni. Meg ijedtem az idegen szoba láttán, fájt a fejem és próbáltam vissza emlékezni az előző estére, meg arra, hogy hogyan kerültem oda. Ekkor léptél be a szobába, egy pohár citromos vízzel a kezedben, én meg mint valami őrült dobálni kezdtelek a párnákkal. Te szabadkoztál, hogy csak segíteni akartál, hogy nem történt semmi köztünk, mert sosem használnál ki senkit, aki nincs magánál, én pedig szégyelltem magam, amiért ilyen helyzetbe kerültem. Mégis volt benned valami, ami miatt hinni tudtam neked, pedig nagyon nehezen bízok meg az emberekben. Haza vittél, számot cseréltünk, majd egyre többet kezdtünk beszélni, találkozni, egyre több mindent tudtunk meg egymásról. Én nem meséltem neked túl sokat a saját családomról, mert nem vagyok büszke arra, hogy közéjük tartozok, egyébként sem túl biztonságos tudnia róluk senkinek, te viszont annál is többet mondtál el magadról. Elmesélted, hogy volt egy menyasszonyod, aki terhesen meghalt egy autó balesetben. Elmesélted azt is, hogy mennyire nehezen dolgoztad fel, én pedig próbáltam lelket önteni beléd, nem csak úgy mint egy pszichológus, hanem úgy is, mint a barátnőd. Mikor megkérted a kezem, akkor azt hittem, hogy sikerült túl lépned végleg a fájdalmadon, soha eszembe sem jutott, hogy az egész jelened a múltadról szól. Aznap, amikor elhagytalak tudtam meg, hogy terhes vagyok. Meg akartalak lepni, de végül én lepődtem meg amikor be léptem a házba. Te azt hitted, hogy dolgozok, én pedig azt, hogy egyedül vagy. De nem voltál. Egy számomra ismeretlen férfivel beszéltetek, és bár nem szeretek hallgatózni, az apám nevét meghallva megálltam az előszobában, mert kíváncsi lettem. Arra, hogy honnan ismered az apámat, és arra is, hogy ki az a férfi, akivel beszélgetsz. Ahogy beszéltetek és egyre közelebb bátorkodtam, hirtelen minden össze állt. Az, hogy mióta ismerlek semmi sem történt véletlenül. Sem az, hogy abba a bowling clubba jártál, sem az, hogy akkor éjjel nálad kötöttem ki, és még az sem, hogy megkérted a kezem. A családomat okolod a menyasszonyod és a meg nem született gyereked haláláért. Neked kellett volna abban a kocsiban ülnöd, miután bele köptél az apám levesébe, de helyetted a terhes menyasszonyod volt az, aki használta az autót, aminek a fékje meg volt babrálva. Te pedig bosszút esküdtél. A bosszúd pedig én vagyok. Soha nem csalódtam ekkorát senkiben, mint benned. Elhagytalak, anélkül, hogy tudtad volna, hogy terhes vagyok. El vetettem a gyereket is, mert képtelen lettem volna megtartani egy olyan gyerekét, aki kihasznált. Majdnem másfél év telt el azóta, hogy nem találkoztunk. És ez így van rendjén.

A név és a pb is változtatható, de ha itt vagy kérlek jelezd. Nagyon várlak Balthazar 3874598021  

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Valeria Callegari
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Balthazar 5768cf3e5d11b68896ef524833144cec_w200
Balthazar 3065faabfb965c31e2ce3050d47fcce55deb93d0
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
All roads lead to Rome
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Balthazar 43f531824db73b5f46332942cf03c5fb203f271d
★ idézet ★ :
Fear is a malleable weapon.
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
Sasha Luss
★ szükségem van rád ★ :
Balthazar
Balthazar 6504de1772b60d7b6ed96073f652eecc8b2ffae7
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Balthazar 11350d28c15bbc5ecaf8fd0e7cba8556c6b39a25
 
Balthazar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Balthazar
» Balthazar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: