New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:57-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:49-kor
Duncan Weaver
tollából
Ma 00:16-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:59-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:39-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:15-kor
Nova Garcia
tollából
Tegnap 21:54-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Tegnap 19:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
30
Diákok
45
33
Egészségügy
29
17
Hivatal
10
13
Média
47
31
Munkások
35
22
Oktatás
13
7
Törvényszegõk
17
39
Üzlet
23
25
Összesen
230
217

Tod
TémanyitásTod
Tod EmptyHétf. Ápr. 17 2023, 10:57
Nikolai Travnikov
Maybe there will be one hour when we will be lucky.

Karakterinformációk

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Nikolai Mikhailovich Travnikov
Becenév
már csak Tod
Születési hely
valahol Oroszországban
Születési idõ
1989. 11. 10.
Kor
33
Lakhely
Brooklyba nem teszi be a lábát, de amúgy bárhol máshol, csak ne találják meg akikről nem akarja, hogy megtalálják - egyre több ilyen van
Szexuális beállítottság
van az az italmennyiség, amire megkérdőjelezné, de amúgy heterot fog mondani
Családi állapot
...ugorjuk át
Tanulmányok
még őt is meglepte amikor leérettségizett
Foglalkozás
drogcsempész
Hobbi
Fegyverek, pia, nők... ezt fogja mondani. Amúgy szarka módjára gyűjti a fura dolgokat, legyenek azok feliratos felsők, bögrék, vagy egek, dekoráció. Párhavonta megszabaul tőlük és kezdi elölről.
Moodboard

Törvényszegõ
csoporthoz tartozom

Jellem

Nem a szavak embere. Sosem volt igazán az, de a múltja és jelene folyamatosan csiszolja le a maradék szókincsét is egy átlagos beszélgetésben. Félszavasak válaszok, eldobott morgások, érdektelen vállrántások amik mögött áll, nem azért mert abszolút nem lenne képes többre, egyszerűen a legtöbb esetben megtanulta, hogy ne kérdezzen. A tudásnak ára van ő meg köszöni nem akarja megfizetni, pont annyira átok mint áldás és a bőre meg fontosabb ennél.

Kérgeket növesztett maga köré, főleg azokba az irányokba ahol a legjobban fájna. Nehéz elérni, ha nem is egyenesen lehetetlen. A munkája kihatott már az egész lényére, az életére, szokásaira, önmagára, amit már rég nem kellene kutatni, még saját magának is, mert... hát mi a fenét találnál mégis? Mit remélnél mégis őszintén? Olyan életbe mászott és olyan mélyre, ahonnan nehéz lenne ki, már ha lehetne, vagy akarná, mert ott a másik gond, ha nem ez akkor mégis ki más? Ha nem ezek az emberek lennének a hátsójában, egészen biztosan akadna más. Ezeket legalább ismeri, ez a játék annyira nem idegen, kényelmesnek nem kényelmes de benne ragadt, és minél inkább szembesítenéd ezzel csak mégjobban megerősödne benne hogy az élet értelmét egy nagy kupac guanóban rejtették el, szóval ő bele nem túr már, anélkül is ellepi nyakig a saját mocska.

Olyan képességekre tett szert, amiket az átlag életben nehezebb lenne hasznosítani. Ő nem az átlag életet éli, és lehet már nem is menne neki, hogy ne lessen fél szemmel mégis hátra, ne aludjon fegyverrel a párnája alatt és félig éberen, hogy mikor rontja rá valaki az ajtót... újra.

Nincsenek barátai, legalábbis ő ezt vallaná, ez nem az az üzlet ahol barátkozni érdemes, legfeljebb kapcsolatokat építeni, ha maradt még türelmed az emberiséghez úgy általánosan. Ettől függetlenül azért akad akiért a hátsóját mozdítaná, de azt is arra fogja, hogy ha ő nem ölheti meg, akkor más sem, basszameg. Az utóbbi szót mellesleg meglepően sok nyelven és változatban ismeri.

A megfélemlítés az egyik erőssége, bár vérbeli oroszként előnye van ehhez. Hiába van több, mint tíz éve már az államokban, nem kopott még le teljesen róla az akcentus, sőt, egy pillanat alatt képes előkapni egy igencsak vaskos kiejtést. Főleg ha dühös, akkor nem is irányítja, ha vagy olyan szerencsétlen felhúzni. Különben ritkábban valóban dühös, inkább csak gyakran annak tűnik, lehet az arca teszi, lehet a hangja, az erősen oroszra hajló angolja, a szóhasználata, vagy mindez együtt, de gyakran egy sima beszélgetés közben is eszébe juthat a partnernek, hogy a vele szembenálló nem az az ember akit dühösen szeretne látni.

Az hogy mit érez valójában, rohadt jó kérdés, mert néha még ő sem tudja. De nem teljesen mindegy? Nem akarja az orrodra kötni, akárki is vagy, neki meg többnyire akadnak ennél nagyobb problémái is. Nem engedheti meg magának, hogy bármi másnak is látszódjon, mint egy olyan alaknak akibe nem akarsz belekötni. Hogy mi van meg nincs mögötte az mindig sokkal bonyolultabb marad a felszínnél. Mert emberből van ő is, de pont emiatt, mert emberből van alkalmazkodnia kellett. Ez néha pont azt jelenti, hogy az adott emberséged utolsó maradványait mélyre rejted és úgy kapaszkodsz bele, mint magába az életbe. És senkinek, de senkinek nem hagyod, hogy meglássa, mert ki fogja használni. Nem engedheti meg magának ezt a hibát, ahhoz túl fontos neki az élete, legyen az akármilyen is kívülről nézve, ez legalább a sajátja.

A legtöbbször nem lehet tudni mi lehet a fejében - és elég meggyőzően néz ahhoz, hogy tudni se akard - de amikor elkattan, nem néz semmit, nem is lát vagy hall, elveszíti a valóság minden értelmes fonalát. Ha azt hitted alapból ijesztő, bepöccenve egy igazi szörnyeteg képét önti. Az őrült enyhe szó rá, a szókincse kibővül, sértések és szitokszavak változatos repertoárját tolja eléd, és minden, de minden egyes gondolatát egyszerre zúdítja rád szűretlenül. Többet beszél mint napok hosszú sora alatt, de mielőtt végighallgatnád mit akar mondani... tanácsos lenne menekülnöd a haragja elől, főleg ha te vagy az aki miatt kiborult. Persze, ha ártatlan vagy sem lehetsz teljesen biztonságban előle.

Richard Harmon
arcát viselem

Múlt

Az ablak mellett ülve már a második ciginél tartok. Régről rám ragadt szokás, hogy a jövő meg menő emberek és autók alakjait figyelem. Akkor sem akartam, hogy meglássanak és most sem. Akkor nem akartam, hogy az ablakból bámuló kétségbeesett gyereknek lássanak, amikor az érkező és távozó párokat figyeltem, egyre kevesebb hittel arra, hogy bármelyikük is magával visz majd. Nem volt saját családom, ezért magamnak kellett keresnem egy hozzám hasonlóan csalódások sorozatától kiábrándult gyerekektől zsúfolt árvaházban. Nem akarok a hideg folyosóra meg falakra gondolni, a régi épületben évszaktól függetlenül szinte csak fázni lehetett, néha mégis, még mindig hiányozni tudnak az orosz telek. Nem az az álomszerű hóhullás amire az itteniek vágynak, és nem is az a latyakos moslék ami ellepi az utcákat. Olyan igazi, csontba maró tél, ami arra késztet, hogy érezz valamit, bármit, és hirtelen az idegtépő hideg közepén minden más problémád eltörpülni látszik, ha éppen azon aggódsz, hogy lefagynak az ujjaid.
Én voltam a legjobban meglepődve amikor közölték, hogy engem választottak. Már elfogadtam, hogy ott fogom tölteni a maradék éveimet, hogy majd sok másik gyerekhez hasonlóan szinte a semmiből próbálják túlélni. Akkor és ott már szűkek voltak a lehetőségek, de akkor és ott mégis felragyogott valami reményszerű fény. De azóta kiderült, hogy csak a hóról visszatükröző napfény vakított el.
Talán csak a friss réteg hóról jut ez eszembe ami most különösen bőkezűen szakadt az égből. Pont ma, nevetséges, de csak egy fanyar grimasszal nyomom el a csikket, mielőtt indulnék.
Ritkán látogatom meg. Igazából amióta börtönbe zárták azóta alig beszélünk. Kezdetben látogatni sem lehetett, majd csak kímélni akart, mostanra meg azt hiszem sejti, hogy valami nincs rendben. Csak mostanra már rég késő lenne kioktatnia amiatt, hogy elkúrtam az életem. Ő az egyetlen aki még a nevemen szólít, aki még képes érdemben látni ugyanazt a fiút aki elbújt az ablakban mielőtt még beléptek volna az árvaház udvarára. Pedig az a fiú csak az emlékeimben él még, őt mélyre zártam, de egy ígéretet megtartottam neki. Magamat is elzártam mindenki mástól.

Anyával ellentétben az apámat nem szoktam látogatni, még párévente sem. Ő sem akar látni, láttam a szemeiben az utolsó találkozásunkkor, hogy mennyire megvet, amikor őrá emlékezetem, pedig nem is köt minket a vér. Mégis a fiának nevezett mindig, mégis úgy tekintett rám, most pedig ennek a férfinek elő emlékeztetője voltam egy olyan múltnak amit sosem kaphat vissza mert már rég feladta a reményt mindenki arra, hogy anyát valaha is kiengednék. Amikor utoljára láttam az apámat, kiürült és félig üres italos üvegek sora tört szét, pont úgy, ahogyan a kapcsolatunk valahol, aminek romjain egyszerűen kisétáltam az életéből. Úgy is csak fájdalmas emlékeztető voltam számára, amit legfeljebb józan pillanataiban értékelhet. De kétlem, hogy vannak még olyanjai. De életben van még, a régen bérelt házunk lelakott romjaiban. Tudom, hogy az elmúlt évtizedeit ugyanúgy éli. Végülis, annak a hamis családi ideálnak a része, amikor valamikor vágytam, majd megkaptam és el is veszítettem. Mindkét ország kegyetlenül megfosztott valamitől, kíméletlenül tépve ki belőlem egy-egy darabot, hogy most minden meglévőt mélyre rejtve, titokban tartsák, elzárjak a külvilág elől mielőtt még ennél is többet buknék.

És abban a játékban, amibe kerültem, nagyon is sokat lehet bukni. Mindent. Mintha minden egyetlen vérrel mázolt lapon lenne, aminek a számát sem látod, csak reméled, hogy ha felteszed rá az életed akkor nem veszíted el azonnal. Lényegében ugyanaz lett az életemből, amit még gyerekként elém festettek. Pedig rohadtul örültem volna ha nem a nővérnek lesz igaza, amikor hatévesen közölte velem, hogy az életben semmi nem lesz belőlem. Azt hiszem, csak nem akarta, hogy feleslegesen reménykedjek.

Tod. Három egyszerű betű, egyetlen szótag, könnyű kiejteni az angol ajkaknak, az enyémen mégis mindig nehezen hangzik. Az erős orosz akcentus teszi azzá, szinte ketté vágja az éle, ahogyan a csendet is tenni szokta, amit rendszerint csak mégtöbb csend követ. Megtanultam úgy beszélni, hogy utána hallgatás legyen, hogy minden kimondott szó után a fenyegetést keressék, és csak reméljék, hogy nincs benne. Vagy egyszerűen provokációnak vegyék, kezdeményezésnek valami barbárabbra, de túl sok évet töltöttem ezek a szabályok szerint, hogy elengedjem. Mostanra meg már egyszerűen szükségem van rájuk.

Csak teszed amit kell, mint valami elcseszett gépezet, mert ha kicsit is úgy tűnik, hogy meghibásodtál, pont úgy fogod végezni te is, kidobva valami istenhátamögötti helyen, ahol legfeljebb az állatok találnak rád. Szóval az agyad egy része a túlélésért kattog, a mások része a felejtésem dolgozik, hogy éjjelenként ne tartsanak ébren a saját gondolataid meg az emberséged mélyre temetett martaléka. Mi lett volna ha-k egész sora, annyi forduló, amiken valami másképp történhet volna, csakhogy semmi nem tette, pont olyan elcseszettül zárult az egész a jelennel, mint ahogyan kezdődött is. Lemosod a vért a kezedről, de lejön igazán? Vagy egyes napokon újra látod magad körül, másokon arról álmodsz, hogy belefulladsz. De eljön a reggel és akkor meg folytatod amit eddig is. Egyszer akartam többet, akkor is a rossz oldalon, hogy lógva végezzem és majdnem holtan is. Egy csőszerű úton haladok előre, nincs jobbra vagy balra, és a hátra sem opció. A fényről a végén meg fogalmad sincs, hogy a kijárat vagy a közelgő vonat.

livin' in new york

Tiger Kareem Abbar and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Nikolai Travnikov
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod 4f79b67d6d74c43cf78077031995e2fa10138a61
My patience is waning,
Is this entertaining?
Tod Af799c558ac29205999aaba583a242fa
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
oh shit.
★ családi állapot ★ :
You're the closest
to heaven that I'll ever be
★ lakhely ★ :
bármi ami nem Brooklyn
★ :
It's alright, it's okay, it's alright
You're not a demon, there's
a reason you're behaving that way

Tod 5018d40e7109f7dfe6f72a802f7a6755ba927df0
★ foglalkozás ★ :
drogcsempész
★ play by ★ :
Richard Harmon
★ hozzászólások száma ★ :
23
★ :
I got this feeling, yeah, you know
Where I'm losing all control
Tod 1ff66946eff1636fd0ec0d85312efca46a5b26d3
TémanyitásRe: Tod
Tod EmptyHétf. Ápr. 17 2023, 19:42
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Tod!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is félreteszem minden eleganciámat és fangirl sikolyokban török ki az érkezésed örömére Tod 4146035580 szóval Tod 3874598021 Tod 2588409867 Tod 1676852372

Nagyon tetszett a személyleírásod hangulata. Miközben olvastam, szinte arcul csapott az orosz, hideg levegő, az árvaházat belengő bizonytalansággal vegyülve. Láttam a kopottas folyósokat és hallottam a hideg padlón csattanó pucér talpak hangját. Nagyon szemléletesen írsz, szinte mint egy film elevenedett fel előttem, az ablak mögött álló kisfiú vágyakozó tekintete Tod 4146035580
Amikor az életünk már a születésünket követően megpecsételődik, amikor már akkor temetik a jövőnket, amikor jóformán fel sem fogjuk mit jelent az élet, nagyon nehéz kilépni az előre megjelölt ösvényről. Sajnos úgy tűnik, hogy hiába szakadtál ki az árvaház zord világából és leltél családra, neked nem sikerült másik útra lépned :/
Nyíltan kimondhatjuk, hogy az élet nem volt túl kegyes veled, hogy talán saját magadat kergetted bele abba az életbe amibe mostmár beleragadtál.
Nem kétlem, hogy sokszor eszedbe jut, hogy mi lett volna, ha másképp alakul az életed. Ha születésed után nem mondanak le rólad, vagy egy másik család fogad örökbe. Kérdések, amikre mostmár soha nem lesz válasz, ezért lehet, hogy jobb is, ha nem gondolsz rájuk.

Egy mondás jutott eszembe: Azok, akik keveset tudnak, általában jó beszélők, akik meg sokat tudnak, keveset beszélnek. Tod 2624752903

Nem is akarom tovább szaporítani a szót, tovább is engedem ezt a zord tekintetű "úriembert." Foglalózz, és vesd be magad New York züllött, alvilági életébe.
Színt és rangot admintól kapsz majd Smile



Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.

Nikolai Travnikov imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Tod 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Tod 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
32
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Tod 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
429
★ :
Tod 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Tod
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Törvényszegõk és munkanélküliek-
Ugrás: