New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (445 fő) Hétf. Okt. 14 2024, 22:38-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:36-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 23:32-kor
Adaline Kavinsky
tollából
Tegnap 23:18-kor
Damian A. Noir
tollából
Tegnap 22:58-kor
Verena Tolliver
tollából
Tegnap 22:22-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 22:16-kor
Lyall Bradbury
tollából
Tegnap 21:43-kor
Harvey Irvine
tollából
Tegnap 21:26-kor
George Tolkin
tollából
Tegnap 21:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
10
21
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
9
13
Média
45
33
Munkások
39
21
Oktatás
16
9
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
23
26
Összesen
232
216

I'am Superman, She's Lois Lane
TémanyitásI'am Superman, She's Lois Lane
I'am Superman, She's Lois Lane EmptyPént. Márc. 31 2023, 22:01

Aali&Zain
You're the poison in the wine.

A kissé fosul elsült medencés buli óta nem beszéltünk Aalival. Illetve, én próbálkoztam, én mindig próbálkozom. Miután letiltott messengeren, facebookon, kénytelen voltam az őskorban alkalmazott technikákhoz nyúlni.
Egyik éjjel -miután instant agyfaszt kaptam az agyamat golyókként záporozó, féltékenységet szülő gondolatoktól-, úgy döntöttem, hogy elhúzom a belemet a házukhoz, és mint a gagyi rom-komokban szokás, dobálgatni kezdtem az ablakát. De azonkívül, hogy az egyik dobást elvétettem és a keret helyett telibe vágtam az üveget, semmit nem értem el nála. Tudja, hogy az ignorálással tud büntetni a leginkább, és ez alól az sem kivétel amit a rohadt suliban is művel. Levegőnek néz. Mintha ott se lennék. Mintha tegnap nem futottam volna utána becsöngetést követően a folyosón, amikor már csak ketten voltunk kint. De le se tojta a fejem. Én azért utána kiabáltam "Szeretlek és hiányzol te hülye, öntelt picsa!", ekképpen biztosítva őt arról, hogy mindennap gondolok rá és, hogy az érzéseim semmit nem változtak az irányába. Bár valami hatást kiválthattam belőle, ugyanis mára feloldotta a tiltásokat mindenhol, és legalább egy középsőujjat elküldött, válaszul az eddigi üzeneteimre.
Tegnap este, amikor már bőven be voltam állva, mint a gerely, ötlött fel bennem a gondolat, hogy valamivel muszáj lesz kiengesztelnem őt. Az "ugyanabban az időben kikéreckedünk az óráról, hogy aztán lenyomjunk egy öt perces gyors menetet békülés címszóval a sloziban" már elég elavult. Valami ütősebbet akartam. Olyat amire sokáig emlékezni fog, amivel őszintén kifejezhetem, hogy milyen sokat jelent nekem. Mert így van. Képes lennék szíven szúrni magam Aaliért. Bár ez kissé túl drasztikus megoldás lenne, így maradtam a kevésbé véres ötletem mellett, ami nem annyira drámai, mint egy öngyilkosság, de elég kifejező gesztus, asszem'...
Két napja elmentem egy szalonba -már akkor sem voltam épp túl józan-, és magamra varrattam, pontosabban, a szívem fölé egy nőstény oroszlán fejét. Mindig azt mondom neki, ha felhúz, hogy olyan, mint az oroszlánfalkák szuka egyedei. Vadabbak, birtoklóbbak, mint a hímek. Az a helyzet, hogy ő nem egyszerűen csak vad, teljesen őrült. Zsák a foltját, szokták mondani...
Nem a legprofibb helyen csináltattam, a csávó tíz dolcsit és két gramm cocót kért érte. Már csak reménykedni merek benne, hogy nem szedtem össze semmi leprát.
Saját járgányom nincs, arra nem telik, még egy szakadt szarra sem, így jobb híján Ezráét kértem kölcsön, aki a lelkemre kötötte, hogy vigyázzak rá, és ha lehet józan állapotomban üljek a volán mögé, mert ha összetöröm, ő is összetör engem.
E nemes alkalomra alaposan kiáztattam magam a zuhany alatt, előkotortam a tiszta ruhákkal teli kosárból a legelfogadhatóbb göncömet -fekete, térdeinél szakadt farmer, egy egyszerű, semmi csicsa szürke rövidujjú póló és a farmer dzsekim amit még én dobtam fel némi szegeccsel, színes festékszóró sprayvel, amivel találomra fújkáltam össze, legalább egyedi-, és most józanul! itt várakozok Aaliék háza előtt, Ezra Cabriojában, ami gyanítom sokkal inkább áll az apja tulajdonában, mint az övében. Egyszerre vagyok izgatott, egy kicsit mégis ideges. Hogy a bennem tomboló érzéseket elcsitítsam, rágyújtok egy szál cigire. Kurva nehéz megállni, hogy ne a fűvel töltöttet nyomjam a számba, de megállom. Valahogy...nehezen...
Várakozás és pöfékelés közben káromkodva váltogatom a rádió adókat, mígnem rátalálok egy hallgatható kategóriának nevezhetőre. Többnyire rapp zenét, RnB-t nyomatnak rajta. A következő Eminem slágert hallva lemegyek alfába, kényelmesen, lustán vetem neki hátam az ülésnek, még egy kicsit el is folyok benne, a cigit tartó kezemmel kikönyökölök, jobb híján az ablak helyén, szabad kezemmel a kormány bőrborításán dobolom a ritmust. Aztán szemem sarkából mintha közeledne valaki. Aaliyah páratlan, dögös látványa magára vonzza a tekinteteket, és ilyenkor mindig eszembe jut, hogy mekkora egy faszkalap vagyok amikor bántom őt. Ha túl udvarias, illemtudó akarnék lenni, most kiszállhatnék, hogy ajtót nyissak neki, de mint tudjuk, annak a bizonyos lófasznak is van egy vége... Szóval csak figyelem egy kacér, pimasz félvigyorral ahogyan behuppan mellém. Talán még duzzog, talán be van állva, mint az atom. Nem számít. Semmi sem számít azon kívül, hogy kaptam egy új esélyt. Már vagy a hatezrediket mióta együtt vagyunk.
-Isteni vagy, Cica! - Mérem végig újból, pofátlanul, kocsányon lógó szemeimet dekoltázsán, majd néhány arasszal lejjebb, lába közén legeltetve, teljesen kiéhezve.
-Kiduzzogtad magad? - Cukkolom egy kicsit, mutatóujjammal játékosan pisze orrára koppintva, majd átkarolom a nyakát, így húzva őt magamhoz, falánkul tapadva rá ajkaira, nyelvét is táncba hívva a pillanat törtrészéig.
-Van egy meglepetésem. Igazából több is. - Megnyalom ajkaimat, de nem tágítok tőle, mindezt már a fülébe suttogom, számmal szinte érintve a cimpáját, majd egy kósza szálat a füle mögé igazgatok.
-Ha most egy kevésbé nyilvános helyen lennénk, legszívesebben feldobnálak a motorháztatőre és... - Mutatóujjammal finoman, cirógatóan körbe rajzolom a ruha alól kibukkanó dekoltázsát, tekintetemmel egyértelműen lágyékára összpontosítva.
-De előtte még induljunk el. - Rohadék módon rákacsintok, majd eltávolodom, éppen csak annyira, hogy a kocsit még pont kényelmesen be tudjam indítani.
-A napellenződet ha kinyitod, ott az első meglepetés. - Jegyzem meg, majd gázt adok és csikorgó kerekekkel kikanyarodunk a feljáróról. Ha lenyitja az említett részt, egy kis kokainnal megtöltött tasak fog az ölébe hullani.
-Mit szólnál, ha felmennénk az autópályára megnézni mennyit bír a járgány? - Születik meg az első, igen csak merész gondolat a fejemben aminek hangot is adok.
-Amúgy mizu? - Soha nem szoktuk tisztázni egy-egy vita után a dolgokat, mi inkább az a fajta páros vagyunk, akik valamiért jobb szeretik a gondokat egyszerűen csak besöpörni a szőnyeg alá.
Kezem közben a váltóról közelebb eső combjára kúszik. Mert így kényelmes, és mert alig létezik olyan dolog amit ennél az érzésnél jobban szeretnék.


Wheezie Aaliyah Minette imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
I'am Superman, She's Lois Lane 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
I'am Superman, She's Lois Lane EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: I'am Superman, She's Lois Lane
I'am Superman, She's Lois Lane EmptyPént. Ápr. 14 2023, 18:44
Trágár, szókimondó nyelvezet

gyere bébi
legyél az én rossz hatásom



Zain számomra olyan, mint egy birtokló oroszlán, aki levadássza a szerinte rám leselkedő veszélyt, ami egyszerre hat ijesztően és szexin. Van, hogy azonnal elkattan, teljesen elborul az agya és a könyörgő szavam nem tesz semmit. Egyszerűen nem ér célba, talán féltékenységében még ölni is képes lenne értem. Na nem mintha én nem tenném meg ugyanezt érte. Ha kell kikaparom annak a lánynak a szemét is, aki csak rá mer nézni, egyetlen szavába kerülne. Elég egy pillantás és elkövetem. Érte bármit bevállalnék, ha kell, basszameg még a börtönt is kipróbálom ezért a srácért.
Amúgy néha elég rémisztő, mennyire kiakasztjuk egymást, hol jó, hol a legrosszabb értelemben. Például, amikor én provokálok, a tűzzel játszom, ő pedig, mintha csak párbajt kezdeményeztem volna, visszavág. Szavakkal, másoknak erőszakkal, ami beválik, mert hatást gyakorol rám. Túlzottan is. Olyan érzéseket tud kiváltani belőlem, amikkel egyszerre szinte képtelenség megbirkózni. Annyira szeretem, hogy már gyűlölöm módon. Nyugi.. én sem tudom ezt hova tenni..
Az a nagy helyzet, hogy mi sosem szánt szándékkal bántjuk egymást, de valahogy mindig sikerül fájdalmat okozni. Legutóbb a medencés bulin jött össze kibaszott idiótán viselkedni és nehéz lenne meghatározni, hogy kinek volt nagyobb az igazság mércéje. Talán addig jó, ameddig mindketten hibásnak érezzük magunkat, legalább egy kicsit.
Ami azt illeti a felelősségvállalás nem az erősségem, inkább söprök mindent a szőnyeg alá vagy lökök el embereket magamtól, ahelyett, hogy megbeszélnék dolgokat. Ez is magyarázza a tiltásokat facebookon, messengeren és instagramon, valójában minden egyes kibaszott platformon. Kell egy kis szünet, amíg újra levegőt kapok és lenyugszok, mert túl nagy vihart tudunk mi ketten okozni, ha nem csillapodunk és veszekedés közben csak újabb fájdalmas pontokat érnénk.
Nevezhetjük makacsságnak, a pusztítóan fájdalmas fajtának, amivel egyszerre büntetem Zaint és magamat is, de képtelen vagyok ilyenkor a szemébe nézni, holott a hiánya úgy érzem megtudna ölni. Az állandó próbálkozásai ráadásul csak megnehezítik. Cuki mód igyekszik, még akkor is, ha az ignorálásom nem szűnik és még akkor is, ha ez berepedt ablaküveget vagy nem a legromantikusabb szerelmi vallomást jelenti. Szívem szerint vissza üvöltöttem volna neki a minap, hogy a hülye, öntelt picsa is szeret, te vadállat!
Ugyan beletelt pár napba, de elérte nálam, hogy oldjam a tiltásokat és a korábbi üzeneteire küldjek egy középsőujjat, amolyan köszönetképpen az eddigi fáradozásaiért.
Valahogy így jutottunk el a mai naphoz, egy-két beállt pillanatomat nem megemlítve és a tükörképemet bámulva pont azon filózva, hogy újra be kéne tépnem, mielőtt Zain ideérne. Még mielőtt bármi hasonló bűnözésbe kezdenék, úgy döntök előbb ráncba szedem magam, mert nem ártana legalább sminkkel elfednem a karikáimat a szemem alatt. A ruháimat hanyagul az ágyamra dobom és feltekerem a szobámban lévő erősítőt, hogy hadd szóljon a zene max hangerőn, ha már apám úgysincs itthon. Megengedem a vizet a kádban és jól kiáztatom magam, mintha csak ezzel lemoshatnék magamról minden kavargó érzelmet. A szégyent, a dühöt és azt a rengeteg szeretetet, amit iránta érzek. Néha annyival egyszerűbb lenne csak elengednem, de képtelen vagyok rá. Ő hozzám tartozik bármi is történjen.
A fürdőzés fogjuk rá hatásosnak bizonyul, sikerül némileg emberi formát magamra öltenem, főleg miután az alapozó megfelelő fedést biztosít a táskáimnak.
Bár kérdeztem Zaint mi a terve, nem avatott be az elképzeléseibe, hagyott a meglepetés gondolatában úszkálni, amit amúgy tényleg szeretek. Az idő végre alkalmas valami többet mutató szerelést felvennem, így egy fekete egyszerű akár szexi hálóruhának is betudható darabnál maradok, ami megfelelő utat biztosít a pajzán ujjainak, ha játszani támadna kedve. Istenem, hogy mennyire hiányzik az érintése! Felsőt szándékosan nem készítek ki, majd elcsórom az övét, egyébként is imádok az ő gönceiben mutatkozni, ezzel is azt hangsúlyozva, hogy ő csak az enyém és hozzám tartozik.
Lehet én basztam el az időt vagy ő érkezik korábban, de már nincs időm a kikészített füves cigit elszívni, így a fülem mögé dugom azzal a gondolattal, hogy majd a kocsiban együtt elszívjuk. Általában Zain sem az az ellenkezős fajta, akit a hülyeségre külön biztatnom kéne, sőt sokszor ő rángat bele az őrültségekbe.
Igyekszem minden nyomot eltüntetve, ami aggodalomra adhatna okot apámnak, kilépni a házból és megközelítem a várakozó Cabriot, ahol hamar Zain mellett találom magam, miután behuppanok. Jól bevágom magam után az ajtót érzékeltetve, hogy még mindig haragszom és nem utolsó szempont, amiért tudom ez Ezra vagy az apjának autója, így rendesen adok az érzésnek, főleg miután sikerült kihasználnia múltkor. Persze én sem vagyok egy ma született bárány, de akkor is!
Se az üdvözlésére, se a kérdésére nincs időm, ajkai már az enyémmel játszanak és felpezsdít, magával ragad, annyira hiányzott már.
- Tisztázzuk! Egy fasz vagy! Szökik ki a számon a nem túl kedves megjegyzésem, de már hozzászokhatott, ráadásul a vágyakozó tekintetem biztosan elárul, hogy ez csak a duma része, valójában nagyon is elég volt a nélkülözéséből.
Zain pontosan tudja mit kell ahhoz tennie, hogy teljesen kikészítsen és beinduljak tőle. Amikor a fülembe suttog és a cimpámat éri, abba egészen beleremegek, még a cigi is leesik az ölembe, mintha csak azt mondaná kész teljesen véged.
Pimasz gondolataira pólójába markolva közelebb húzom magamhoz és a fülébe suttogok, ahogy korábban ő is tette.
- Tudod, hogy imádom a meglepetéseket és hello.. Lököm el magamtól vissza az ülésére, miután egyértelműsítette mit is tenne velem. - Olyan lánynak ismersz te engem? Teszem fel neki a kérdést most már felháborodottságot kihallhatóan a hangomból, hogy mégis mit képzel, de mielőtt válaszolni tudna újra magamhoz húzom, hogy ajka az enyémet érje, és nem finomkodok, egyértelműsítem neki, hogy tőlem aztán a motorháztetőn is megkefélhet, mert nem érdekel.
Talán nem is baj, hogy nem itt a házunk előtt esünk egymásnak, a szomszédok már így is tág szemekkel figyelhetnek és csoda, hogy nem hívják a szexrendőrséget vagy épp apámat, amiért itt enyelgek. A kacsintása csak ingerel, ezért miután beindította az autót, inkább nem is rá, hanem az emlegetett meglepetésre összpontosítok. A napellenzőt kinyitva hamar az ölembe hullik a már ott lévő füves cigi mellé egy tasak kokain, amire elvigyorodok.
- Zain Marcus Jefferson! Tudsz te, ha akarsz! Kacsintok rá, de egyelőre visszahelyezem a port a napellenző mögé, a biztos helyre, ahonnan majd kivesszük, ha az élvezeteket gyarapítani szeretnénk.
- Ezt komolyan kérdezned kell? Cseszem le puszta szeretetből, amiért nem tudja mindenbe benne vagyok, ami egy kis adrenalin löketet ad.
- Minden oké. Veled? Adok egy tömör választ, mert nem igazán tudom tulajdonképp mire is számított. Mesélhetnék apámról, aki szétgürizi az agyát és szinte soha nem találkozunk vagy beszámolhatnék arról neki, hogy anyámat nemrég meglőtték, mintha csak ezzel akarta volna magára terelni a figyelmem, ami mondhatom részben talán sikerült is neki. Az az igazság, hogy egy ilyen beszélgetésre most egyáltalán nem állok készen, ezért inkább rágyújtok a füvescigire és egy jó mélyet beleszívok, a combjaira kúszó kezeit meg csak élvezem.
- Amúgy hova megyünk? Nézek rá kíváncsi tekintettel, miközben kifújom a füstöt, nem, mintha számítana az úti cél bármit is. Ha akarná a világ végére is mehetne, akkor is vele tartanék.

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Wheezie Aaliyah Minette
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Ee4a3cfb1eb40b8b4ae63b900ac15904193cf3e6
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmowrDPgD1tt2fnp_500
★ kor ★ :
17
★ elõtörténet ★ :
szépen csendben teljesen elnyel a KÁOSZ
★ családi állapot ★ :
you are a loaded gun just like him
I'am Superman, She's Lois Lane Dfe7077141d0e3a5bcbcb32684a1a6590e21ba5c
Shot through the heart
and you're to blame
You give love a bad name
I PLAY MY PART AND YOU PLAY YOUR GAME
★ lakhely ★ :
queens
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmojsrmVU1tt2fnp_500
★ foglalkozás ★ :
középiskolás bajkeverő diák
★ play by ★ :
alisha boe
★ szükségem van rád ★ :
SHOULD I STAY OR SHOULD I GO?
'cause I'm caught between yes and no
I'am Superman, She's Lois Lane D1ebbf9253352e78d1bfabde79ac5e10b85550ca
'cause when you kiss me
I feel everything that I been missing
I try to slow down but my heart won't listen
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmotrsnP71tt2fnp_500
TémanyitásRe: I'am Superman, She's Lois Lane
I'am Superman, She's Lois Lane EmptySzomb. Ápr. 22 2023, 15:17

Aali&Zain
You're the poison in the wine.

Már csak a puszta látványától is kényelmetlenül mocorogni kezdek ültőhelyemben, és hát rendesen igazgatni kell a farmeromat úgy nagyjából slicc tájékon, hogy az egy szeműm, félig merev állapotában azért még valamennyire kényelmesen elférjen a gatyámban. Kettősérzések kavarognak bennem a lenge, kurvás ruhája láttán. Egyik percben a vállamra kapnám, hogy dicsekvésből végig cipeljem New York összes negyedén, lássa csak mindenki, hogy milyen dögös a csajom, a következő percben pedig legszívesebben kalodába zárnám, így bújtatva, takargatva őt a kíváncsi tekintetek elől. Kevés dolog, tényező, ember van, akik a padlóra tudnak küldeni, Aali valahogy ebben is kiemelkedően teljesít általában. Vágyakozóan mérem végig tetőtől talpig, még a számat is megnyalom. Ma különösen nagy az étvágyam, napok óta büntet, napok óta éhezem, remélem mindenre fel van készülve. Ha meg nem, akkor majd én felkészítem, bár meglepődnék, ha ő másként vélekedne a dologról. Már ami a dugást illeti. Csókjának hevessége azért hamar rácáfol felmerülő kételyeimre, és nem bírok nem állati módon, rohadtul öntelten vigyorogni, mikor eltávolodik. Ezek szerint szent a béke. A mai a szerencsenapom!
-Ugyan, ne sértegess, még csak most békülünk ki! - Mondom kérlelően, némi megbántódást színlelve, még a szám is lefelé görbül, csak hogy hitelesebb legyen rögtönzött kis színjátékom, amit egészen biztosan nem fog bevenni. Nem is ez a célom vele. Bááár... valami mást bevehetne majd. Mondjuk egy olyan tizenöt centit a gatyámból?
Egy ravasz félvigyorral a képemen, felsőtestemmel továbbra is felé fordulva, pofátlanul közelebb hajolva hozzá, hallgatom ahogy csont nélkül visszadobálgatja azokat a bizonyos magas labdákat.
-Ó, hát persze! Az elkényeztetett segged imádja, amikor csak vele foglalkoznak. - Jut eszemben, én szívesen megdolgoznám.
-Olyannak?! Milyennek? Mesélj nekem erről egy kicsit. - Harsányan, némi gúnyos élt csempészve hangomba felnevetek, és a következő percben már újra azon kapom magam, hogy vadul smárolunk. Ameddig lehet, elhúzom ezt a pillanatot, ujjaim vágyakozóan, mégis birtoklást sugallva marnak bele a tarkóját fedő dús haj zuhatagába.
Öntelt, elégedett félvigyorom kiszélesedik a képemen, amint megtalálja a biztos helyre rejtett kokót. Majdnem két teljes napot güriztem azért a pár grammnyi szarért. De ennyivel nem ér véget a mai napra tartogatott meglepetések sora. Van itt még valami, amiért nem két napot, sokkal inkább több hónapot kellett gályáznom, hogy összejöjjön rá a lóvé.
-Na akkor tépjünk még mielőtt ránk esteledik. - Padlógázzal, fullasztó porfelhőt hagyva magunk után, csikorgó kerekekkel fordulok ki a forgalmas útra. A motor dorombolása, Aali látványa együttesen kábé adrenalin bombát robbantanak az agyamban, a hajamba kapó széltől úgy érzem magam, mint egy elítélt, akit végre szabadlábra helyeznek, és újból láthatja a napfényt, lekerülnek kezéről a bilincsek.
-Ja, minden fasza! Főleg azért, mert végre visszakaptalak. - Harsogom túl a több száz lóerős motor búgását, s egy pillanatra oldalra sandítok rá, azt remélve, hogy végre láthatom azt a szégyenlős, kibaszottul szerelmes kifejezést az arcán aminek beteges függője vagyok.
-Hát, nem egy medencés buliba, az tuti! - Kacsintok rá egy sunyi félvigyorral, s mindeközben természetesen eszem ágában sincs elvenni kezemet a combjáról, inkább csak lassan, simogatóan belsőcombja felé kezdek araszolni. Coney Island-re vittem először randizni. Vattacukrot evett, lőttem neki egy ember nagyságú plüss medvét és egy bizsu gyűrűt is, aminek valami kamu, kurvára giccses gyémánt utánzat van a közepén. Itt smároltunk először, a móló végében, a naplementében, és majdnem történt valami más is a heves csókváltáson kívül, de úriember voltam, és inkább elautókáztunk egy félreesőbb helyre, ahol nincsenek szemtanúk...
-Ja, jut eszembe... remélem tiszta, hogy a jövőben nem akarom, hogy azzal a paplan szájú kis buzival barátkozz. Semmilyen formában. - Hogy nyomatékosítsam benne a szavaimat, egy kicsit rászorítok combjára. Nem fájdalmasan, vagy fenyegetően. Inkább amolyan, biztos ami biztos alapon. Nem ez az első alkalom, hogy el kell tiltanom valakitől, bár azok után amit az a kis hülye gyerek kapott tőlem a bulin, azt hiszem nem kell tartanom attól, hogy továbbra is próbálkozna Aalinál. És remélem, hogy Aali sem érzi szükségét annak, hogy vele lógjon...
-Füves? - Érdeklődve bökök fejemmel a szájából kikandikáló cigire. Bár a szaga téveszthetetlen.
-Adj egy slukkot, baby! - Kérem, amint a piros lámpa zöldre vált, és újból padlógázra kapcsolok. Szemeim az úton, kezeim a kormányon, de azért közelebb hajolok hozzá, csupán néhány slukk erejéig. Ennyitől nem fogok fejre állni, ahogy a kocsi sem. Mélyen tüdőzöm le a füstöt, megkönnyebbülve fújva ki, ezzel együtt lustán, lazán le is csúszva az ülésben.
-Hogy van a muterod? - Jut eszembe hirtelen, pedig nem szoktak az ilyen drámák érdekelni. Az ő családja is legalább annyira elbaszott, mint az enyém, főleg a főnökösködő nővére, aki múltkor csak úgy ránk rontott és totál jogtalanul lerángatta rólam Aalit. Órákkal később, egy rövid, lényegre törő sms-ből tudtam csak meg, hogy mi történt az anyjával.
Közben rákanyarodunk a sztrádára, ötösből hatosba váltok, had dolgozzanak csak azok a paripák. Őrült módon előzgetni kezdem az előttünk tökölő autókat, van akit levillogok, le is dudálok, ha nem akar átsorolni a másik sávba, teret engedve nekünk a végtelenbe és tovább. Mert Aalival már a kezdetektől fogva ilyen terveim vannak!

Wheezie Aaliyah Minette imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
I'am Superman, She's Lois Lane 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
I'am Superman, She's Lois Lane EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: I'am Superman, She's Lois Lane
I'am Superman, She's Lois Lane EmptyCsüt. Május 25 2023, 13:35
Trágár, szókimondó nyelvezet

gyere bébi
legyél az én rossz hatásom



Baromi nehéz haragudni erre az idióta vadállatra, - nem is igazán megy - amikor vágyakozva, szinte már kiéhezve, az általam úgy szeretett, pofátlan módon méri végig az egész testemet, majd követelőzően birtokba veszi ajkaimat. Válaszul hevesen, egyáltalán nem finomkodva, én is az ő ajkaira tapasztom az enyéimet, már-már felfalom azokat, úgy hiányzott annak édes íze. És igen! most ezekre a percekre, el van felejtve és megbocsátva minden.
- Ugyan.. te ne sértegess, még csak el sem kezdtem! Simítok végig a lefelé görbülő száján, pimasz mosollyal az arcomon. Ha valakit sértegetni kell, hát abban különösen, kiemelkedően jó vagyok. - Egyébként is.. ha még csak most békülünk ki, hol marad a kedvenc részem? Hajolok hozzá közelebb és finoman az alsó ajkába harapok. Ujjaim játékosan végig járnak felsőtestén, egészen a már félig merevedő férfiasságáig, amin végig simítom a kezem. Ajkaimat megnyalom, miközben tekintetem le sem veszem a szemeiről. Végül elhúzódom, hadd bűnhődjön még egy kicsit.
Csak bólogatok a megjegyzésére, szemérnyit sem megsértve, inkább büszkén vigyorogva, igazat adva neki, hogy ebben bizony nem téved. Legalább ebben nem. Tényleg imádom, ha elkényeztetik a seggemet. És, ha ezt ő teszi, különösen odavagyok érte.  
- Ilyennek. Suttogom az ajkai közé, és éhes csókkal magamhoz húzom egyértelmű, félreérthetetlen válaszként a kérdésére. Közben úgy kapaszkodok belé, mint aki soha nem akarja őt elengedni, mintha ebben a pillanatban akarnék örökre létezni. Mert most jó. Most minden haragom és bűntudatom elszáll. Szerelmes vagyok belé.
Mondhatni minden kurvára tökéletes. Tökéletesebb már nem is lehetne, de amikor a meglepetés kokain az ölembe hullik, az még rátesz egy lapáttal erre az érzésre, és ezzel egy időben padlógázzal útnak is indulunk, legyen az úticél akár a végtelen.
Eszem ágában sincs beszámolót tartani az elmúlt nélküle eltöltött napokról. Egy részéről így is hallott, amiről meg nem, az jobb is, ha így marad. Nem kell már mindjárt a legelején feszegetni azokat a határokat.
Lazán, a gondokat elhessegetve könyöklök ki az ablakon, és élvezem, ahogy a hajamba kap a szél. Közben szorgosan szívok pár slukkot a füves cigiből, hogy ne maradjon el a hatás, amit attól várok.
- Szeretlek. Fordulok vissza az irányába és a leginkább számunkra fontos szót, amivel nem dobálózunk, leolvashatja a számról, miközben a motor búgó zörejében elveszik a hangom. A tekintetem viszont mindent elárul. Láthatja, hogy még mindig mennyire oda-vissza vagyok tőle, de a megbújó fájdalmat is észreveheti a csillogó szemeimben, ami az elmúlt pár nap történése okozott bennem.
Az ugyan kissé szenvedő, de szerelmes pillantásom, hamar átfordul valami egészen másba, pedig én tényleg nem akartam veszekedni a mai napon. De ő mintha csak kikövetelné a következő megszólalásával, felemlegetve azt a bulit, ami a kapcsolatunkban az eddigi talán legnagyobb éket verte közénk. Egyáltalán nem tartom viccesnek. Hiába a kacsintás, a sunyi félvigyor a helyes képén, még a belsőcombom felé araszoló keze sem tud meghatni. Szúrós tekintettel próbálom tudatosítani benne, hogy ne feszítse túl a húrt, és ne kezdjen bele olyan meccsbe, amit nem tud megnyerni. De ő elszántan próbálja nyomatékosítani bennem a szavait, ami kikúrtul felidegesít.
A combjaimra rászorító keze, mégha nem is erősen teszi, de újra lejátssza előttem a buliban történő eseményeket. Azt a Zaint vetíti elém, aki mellett nagyon jól tudom, hogy nem lenne helyem. Utána meg azonnal felbukkan Ezra arca és társul hozzá a bűntudat is. Azon nyomban támadni is kezdek, mintha csak ezzel elkerülhetném a bennem feltörő marcangoló érzéseket, amik az az éjszaka óta tombolnak bennem.
- Remélem tiszta, hogy nem te fogod eldönteni kivel barátkozhatom és kivel nem, amikor Lita hercegnővel hetyegsz egy kibaszott buliban. Kezét a combomról leemelem, és az enyémet a pöcsére helyezem, megmarkolva, kicsit megszorongatva azt, pont annyira, hogy később azért még hasznát vehessem. - Hiányzott a szűz punci, vagy mi a picsáért keveredtél pont vele össze? Legalább jól megszopattad azt a hülye kis kurvát? Mászok a képébe és érdeklődöm, miután a szárnyra kapott pletykák, és videók hozzám is eljutottak. Egyébként meg, míg Litával "lerendeztem" a dolgot, Zain közel sem kapta meg ezért a magáét.
- Faszért kell mindent elbaszni. Fújtatok egyet, miután elengedem és visszaülök, eltávolodva tőle a helyemre. Mocskosul dühös vagyok rá, magamra, igazából az egész szájababaszott világra, amiért nem lehet legalább egy nyugis napom, amikor valami miatt nem érzem úgy, hogy felakarok robbanni mérgemben.
- Aha.. Válaszolom a kérdésére, még mindig dühösen, de azért adok neki egy slukkot, hogy ne én legyek ismételten a geci. Egy darabig inkább csak kussban ülök és az utat figyelem, meg a sorra leelőzött autókat, amiket magunk mögé utasítunk. Ez az adrenalin legalább egy kicsit jót tesz.
- Túléli. Kapott két golyót, de ő egy erős nő. Igazából a családom női tagjai mind elég strapabíróak. Irányítottan, hogy célt érjen, sulykolom belé a szavaimat megválaszolva a kérdését, utalva magamra is, hogy sok mindent túlélek, megemésztek. Talán csak a megcsalást nem, az nálam halálos bűn lenne, ami vicces, visszagondolva a saját tetteimre. Bár nem igazán tudom akkor épp mennyire voltunk még együtt Zainel, nem mintha ez bármit is számítana, azt hiszem. Ezra mégiscsak a kibebaszott legjobb barátja..

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Wheezie Aaliyah Minette
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Ee4a3cfb1eb40b8b4ae63b900ac15904193cf3e6
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmowrDPgD1tt2fnp_500
★ kor ★ :
17
★ elõtörténet ★ :
szépen csendben teljesen elnyel a KÁOSZ
★ családi állapot ★ :
you are a loaded gun just like him
I'am Superman, She's Lois Lane Dfe7077141d0e3a5bcbcb32684a1a6590e21ba5c
Shot through the heart
and you're to blame
You give love a bad name
I PLAY MY PART AND YOU PLAY YOUR GAME
★ lakhely ★ :
queens
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmojsrmVU1tt2fnp_500
★ foglalkozás ★ :
középiskolás bajkeverő diák
★ play by ★ :
alisha boe
★ szükségem van rád ★ :
SHOULD I STAY OR SHOULD I GO?
'cause I'm caught between yes and no
I'am Superman, She's Lois Lane D1ebbf9253352e78d1bfabde79ac5e10b85550ca
'cause when you kiss me
I feel everything that I been missing
I try to slow down but my heart won't listen
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmotrsnP71tt2fnp_500
TémanyitásRe: I'am Superman, She's Lois Lane
I'am Superman, She's Lois Lane EmptySzer. Jún. 07 2023, 14:46
Trágár szövegkörnyezet!


Aali&Zain
You're the poison in the wine.

Kérdése hallatán harsányan felnevetek.
-Az nem csak a te kedvenc részed! - Duruzsolom ajkaira, egy mély, rekedt sóhajba fojtva a feltörni kívánkozó nyögésemet, amint fogai alsóajkamba marnak. Kezének határozott érintése alatt, ahogy fentről lefelé végig simít rajtam, megrázkódom, önként simulok bele a markába, egyik kezemet kilógatva a csontig letekert ablakon, másikat az anyósülés támláján pihentetve. Beharapott alsóajakkal mérem végig Őt ismét. Kurvára ki vagyok éhezve rá, arra, hogy birtoklóan elmerülhessek lábai közében, és hát mondjuk ki őszintén, egy picsányit sem segít a helyzetemen a lenge, elég sok mindent mutató szerelése. Sőt, inkább egyenest az őrületbe kerget vele.
-Ne csináld ezt velem baszki! - Szinte már-már könyörgően nyávogok, mint valami kiélt kurva, hangom mégis árnyalt fenyítést rejteget, végül feladom. Most még türelmes vagyok. Nagyjából. MÉG.
Csalódottan, sajnálkozva nézek le a farmer mögött ágaskodó farkamra, majd lehűtve magam, hosszasan fújom ki a levegőt, fejemet a támlának vetve. Legszívesebben addig verném a falba, ameddig le nem lankadok. Mindig ezt csinálja velem. Ez az egyetlen fegyvere ellenem. A szexmegvonás. De előtte nyilván még egy kicsit húzogatja az oroszlán bajszát, mert a szemét kis csitri nagyon is jól tudja, hogy meddig mehet el, hogy hol van az a pont, amikor már nem feszítheti tovább a húrt, mert annak esetleg durvább következményei lehetnek. Jóval előtte volt már olyan barátnőm, aki pórul járt. De akkor nagyon be voltam kúrva, nem emlékszem arról az éjszakából semmire, csak másnap mesélték, de a mai napig nem vagyok rá büszke. Ez van.
Hosszúra nyújtott csókja ismételten felkorbácsolja a minden erőmmel visszatartott vágyaimat, és hát rohadtul őszinte leszek, az Isten se tudja megmondani meddig bírom még ezt. Büntet. Egyértelműen azért csinálja. És valahol biztos meg is érdemlem, hiszen egy indulatos, birtokló faszfej vagyok, de azért az ő feje fölött sem férne el az a bizonyos glória, maradjunk ennyiben. Mind a ketten ugyanannyira elbaszottak vagyunk, és már most, tizenhat évesen hosszabb az elkövetett bűneink listája, mint a jótetteké, de leszarom, ha vele léphetem majd át a kénköves pokol rohadt kapuját! Mindegy, hát most így jártam. Később úgyis megkapom, vagyis, inkább visszakapom azt, ami engem illet, ebből nem engedek, addig is elkönyvelek magamnak egy plusz pontot, amikor látom szemeit felcsillanni a kokó láttán. Egy-null ide! Asszem' faszán rátapintottam a lényegre. Bár egy igazi nagy geci vagyok, hogy örömmel nézem a csajom drogfüggőségét, de már nem tölt el olyan mindent elsöprő bűntudattal, mint a legelején. Én mutattam meg neki ezt a világot, hogy így is lehet élni, de önként döntött úgy, hogy itt jobb helye lesz. Akkor meg mit rinyáljak rajta?!
Profin olvasom le szájáról azt a bizonyos szót, amit mostanság elég ritkán mondunk egymásnak, de legalább így nem veszít az értékéből. Hosszasan nézek a szemeibe, de nem szólok egy szót sem, egy kacsintással biztosítom csupán afelől, hogy én is hasonlóan érzek.
Ezt követően jó ideig csak ülünk egymás mellett, élvezzük a menetszél okozta huzatot, ami lassan kifúj minden oda nem illő gondolatot a fejünkből, bár azért bennem még maradnak kételyek, amiket az istennek sem tudok elfelejteni. Ha egy liter hypóval átmosnám az agyam, ezek a furkálódó, sötét kis szaraságok akkor is ott maradnának, mint egy parazita, amit nem tudsz kiírtani. Sokszor eszembe jut a kis pöcsköszörű bulija. Leginkább azon agyalok szüntelen, hogy mi történhetett azután, hogy engem kiraktak otthon. Mi a faszért raktak ki instára olyan képet Ezrával, amin megjelölték egymást, és az éjszakai dátumot elnézve, ők bűntudat nélkül folytatták tovább a bulit, valószínűleg csak ketten.
Ezekre a mérgező gondolatokra erősebben kezdem szorítani a kormányt, az útról többször is Aali felé sandítva, mintha csak olvasni akarnék a vonásairól, tekintetéből.
-Mi van?! Komolyan a Kershaw csaj miatt van ez az egész?! - Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek ezen az újfajta, agyament teóriáján, amit valszeg' a hozzá is eljutott pletykák, videók generáltak.
-Te tényleg azt hiszed, hogy... - Egész biztos, hogy nem maradna el a folytatás amiben agyhalottnak nyilvánítanám amiért pont a gazdag, D kosaras szöszivel hoz össze, de ekkor úgy rámarkol a farkamra, hogy még a dudába is beletenyerelek.
-Miagecibajodvanbaszdmeg?! - Ordítom bele a száz plusz kilométer perórával a képünkbe csapódó menetszélbe, majd egyik kezemmel fájdalmasan megtapogatom a királyi ékszert. Így még soha nem mogyorózott meg senki. Hát ez elmebeteg komolyan!
-Én baszok el mindent?! - Emelem föl a hangom számonkérően, hüledezve. Mély levegő, kifúj! Ez itt most nem a legmegfelelőbb pillanat arra, hogy kinyírjátok egymást. Az majd ráér azután is, hogy félrehúzódom a leállósávba. Így máris indexelni kezdek jobbra, szemeimet rajta felejtve a visszapillantón még mielőtt valaki hátulról seggbe rakna minket. Amint elérem az újonnan kitűzött célt, üresbe rakom a járgányt, behúzom a kéziféket is biztos ami biztos, és becsukom magunk fölött a tetőablakot, hogy ne kelljen túlüvöltenünk az autópálya zaját. A képembe fröcsögő szavai egyértelműen tocsognak a nyers, keserű epe ízű féltékenységben. Nem nézek rá, a kormányon lévő emblémát mustrálom mindvégig, pedig teljesen belemászik a pofámba. Annyira szürreális ez az egész szitu -általában én vagyok az, aki még a döglött bögölyre is féltékeny, ha róla van szó-, hogy kínomban még halkan fel is nevetek, s csak azután fordulok felé féloldalasan az ülésben, hogy végre befejezte ezt az alaptalan vádaskodást, és eltávolodott.
-Szerintem neked komolyan kezeltetned kéne az agyadat! Te nem vagy normális! - Hozzá hasonlóan magam is kezdem felkapni a vizet. Indulatos szavaim közben mutatóujjammal megütögetem halántékomat, enyhe célzást téve így a nem kicsit zavarodott elmeállapotára.
-Meg baszki! Csontszárazra szívott! - Vágom a képébe. Ha ő így játszik, nekem miért kellene másképp? Most ő kezdte!
-Olyan egy hisztis, önző picsa tudsz lenni, hihetetlen komolyan! - Dőlök vissza az ülésembe, és izomból rábaszok egyet a műszerfalra. Ezra most nincs itt, szóval büntetlenül gyepálhatom a járgányát. Úgyse tudja meg.
-Ha már itt tartunk, mi volt az a közös kép az instátokon Wallaceval, amit másnap reggel le is szedtetek? Gondolom azt hittétek, hogy úgyse láttam. - Köpöm vádaskodóan, forrongó fejjel.
Tapogatni kezdem a zsebem, hogy cigit keressek, ám a puha papír doboz helyett valami egészen mást találok. Nem így akartam. Kurva élet, hogy nem így és nem itt akartam, de Aali kihozza belőlem az állatot.
-Nesze! - Hajítom ki a műszerfalra, az ő oldalára a királykék, bársony anyaggal bevont kis ékszeres dobozt amiben egy fehér-arany színű gyűrű van, pár darab, apró, gyémánt kővel díszítve. Egy hónapot gályáztam suli mellett azért, hogy összejöjjön rá a lóvé.
-Nem itt, és nem így akartam, de gondolom ezek után már úgyis nemet mondanál, tök nyóc' hogy hol teszem fel azt a szájba kúrt kérdést... - Mondom kíméletlenül a szemeibe, s ahelyett, hogy oda hajolnék a felém tartott cigihez, csak kikapom a kezéből, majd kipattanok a kocsiból, úgy csapva be magam mögött az ajtót, hogy csodálom, hogy a helyén marad. A kocsi hátuljához sétálok, s nekidőlve annak, kezdek mélyeket szívni a fűből, nem foglalkozva a mellettünk elsuhanó autókkal, kamionokkal.






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Wheezie Aaliyah Minette imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
I'am Superman, She's Lois Lane 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
I'am Superman, She's Lois Lane EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: I'am Superman, She's Lois Lane
I'am Superman, She's Lois Lane EmptyCsüt. Jún. 08 2023, 19:00
Trágár, szókimondó nyelvezet

gyere bébi
legyél az én rossz hatásom



Aljas kis dög vagyok, amikor játszani kezdek vele, én is tudom. De pont ez a jó benne. Az, hogy felül tudok emelkedni rajta, hogy végre az én kezemben van az irányítás. És, ha valamiben igazán jó vagyok.. az a vágyainak felfokozása. Imádom, amikor az érintésemtől megrázkódik, ahogy önként adja át magát nekem.
- Nem csinálok én semmit.. Simítok végig az alsó ajkán, ezzel egy időben beharapva a sajátomat. Gondolom pont ez az ő problémája. Csak hergelem, ingerlem.. egészen addig, míg ágaskodó farka megerősít abban, hogy a foglalkozás elérte a célját.
Ha mással nem is, ezzel legalább kellőképpen tudom büntetni. Egyébként meg.. az elmúlt nap fájdalmaiért, ennyi minimum kijár neki, illetve nekem is.. és ne vesse senki a szememre, ha én is benedvesedek a hosszúra nyújtott csókunktól, ami egyre vágyakozóbbá, követelőzőbbé válik.
Az van, hogy bár én kezdtem a játékot, rohadt mód kitud csinálni. Ráadásul állandóan azon kapom magam, hogy kivagyok éhezve rá. Akarom őt, mindenestül, és néha mocskosul nem tud érdekelni semmi más rajta kívül.
Az eszemet vesztem minden értelemben, minden kikúrt szituációban, amit okozunk a másiknak, de én a jelenlegit pont élvezem. A gondtalan, felhőtlen Zain és Aalit, amikor egy kis időre, de megfeledkezhetünk a sok szarról, amit göngyölgetünk magunk előtt.
A kokó már csak plusz ráadás, fokozza a hangulatot, ahogy a füves cigi is, amit egy vallomás közepette szívok és jólesően könyvelem a kacsintását, amivel megerősít a kölcsönös érzései felől.
Tényleg minden szuper, akarom mondani lehetne, ha nem baszna el mindent egyetlen mondatával és nem keltené fel bennem azt az ösztöni lényt, akit, ha megtámadnak azonnal védekezni is kezd.
Az a szép buborék, amiben ringattuk ez idáig magunkat hamar kipukkan, amikor Noah buliját kezdi el emlegetni, nekem meg azonnal Lita kibaszott Kershaw arca bukkan fel előttem, a picsarázós videóról nem is beszélve, amit elő adásban volt "szerencsém" végig nézni.
Hát cselekszem, mert bizony én nem akartam már az elején balhét, de ha már belekezdett biztosíthatom, hogy én nem fogom hagyni magam. Igazából nem érdekel milyen magyarázattal akar szolgálni csak azt akarom, hogy tudja hol a helye, ezért is szorongatom meg ott, ami minden férfinak a legnagyobb kincse, és remélem annyira fáj neki, mint nekem az az este, amikor pofonként ért a nem is tudom.. bosszú szagú hadjárata?
Elkattanok, annyira, mint korábban még soha, és nem tudom hova tenni, hogy a bűntudat vagy a tényleges csalódottság az irányába váltja ki belőlem az őrült cselekedeteket.
A dudaszó, az ordibálása tulajdonképpen már meg sem lep, hanyatt dőlve az ülésben fogadom azokat, na nehogy már ő legyen megsértődve képpel.
Hamar tudatosul bennem, hogy még csak most indul a balhé, amikor a leállósávban kötünk ki és még a tetőablakot is magunkra zárja, amolyan hatáskeltésképp, hogy most húzzam be fülem-farkam, mert nem lesz jó vége a dolgoknak. Na engem csak ne akarjon megijeszteni. Nincs abban a pozícióban.
- Én nem vagyok normális? Komolyan? Mondjad még! Ha gondolod kérek neked időpontot a pszichiátriára! Ha én kattos vagyok, bele se akarok gondolni, ő mi. Lehet tényleg együtt kéne kézen fogva bevonulnunk az elmegyógyintézetbe.
Féloldalasan én is felé fordulok, hadd lássa csak az izzó szemeimet, amik villámokat szórnak, amennyiben a kényszeremben felnevető hang nem lenne elég számára.
- Gratulálok! Undor képződik az arcomon, amikor megerősít az eddig vélt téveszméimben. - Elmehettek ti mindketten a jó büdös picsába! Komolyan nem akarom elhinni, amit mond, de olyan meggyőződéssel adja elő magát, hogy még a tekintetemet is elemelem róla, annyira bántóak a szavai.
A térdemre helyezem a karjaim és úgy túrok bele a fürtjeimbe, majd egyenesedek fel újra, miközben minden idegszálam elpattan a szavaitól.
- Szóval megint itt tartunk.. Én vagyok az önző, hiú, öntelt picsa, akinek az sem lenne elég, ha a kikúrt csillagokat hoznád le az égről, igaz? Újra felelevenedik bennem az a medencés buli, amikor mindezt a fejemhez vágta és bár békülni indultunk, ugyanitt tartunk. Már megint. - Ha ennyi bajod van velem, mi a a faszt keresünk itt? Miért nem miss tökéletes seggét furikázod, ahelyett, hogy futjuk a felesleges köröket? Gondolkodás nélkül fröcsögöm a szavakat a képébe, és úgy vagyok vele, hogy újabb megerősítést kaptam arra, hogy semmi keresnivalónk egymás mellett.
- Wallace.. Tudod ő legalább nem húzott be nekem egyet, csak próbált segíteni. Ahelyett, hogy vádaskodsz inkább köszönd meg neki. Inkább ne, mert amíg élek nem tudom kitörölni az emlékezetemből a vele eltöltött estét, de nem most fogok színt vallani neki, és remélem soha nem is kell. Megtörtént, kész, vége. Mi legalább nem buktunk le, ellentétben velük. Biztos nem fogok a kép miatt magyarázkodni, ugyan iszonyatosan nagy baklövés volt a részünkről, még az is jobb lett volna, ha fent marad az az istenverte kép. Még mindig kevésbé feltűnő, de legalább már ezt is baszhatom, mint mindent az életemben.
Ez idő alatt nem nézek a szemeibe, inkább a mellettünk száguldozó autókat figyelem, majd őt, miután a zsebeit kezdi kutatni.
- Hogy mi? Milyen kérdést? Néznék rá értetlenül, de hűlt helye marad a kocsiban, ahogy a cigimnek is, és már csak én maradok, na meg műszerfalra hajított kis ékszeres doboz.
- Mi a picsa? Nézem a távolodó alakját egy darabig, majd farkasszemezni kezdek a műszerfalon hánykolódó kis dobozzal. Egy nagyot fújtatok, mielőtt utána nyúlnék és, amikor meglátom a fehér-arany színű, pár apró darab gyémánttal díszített gyűrűt, nem tudom, hogy kínomban nevessek vagy sírjak, amiért ennyire elbaszottak vagyunk mindketten.
Ez most tényleg egy lánykérés lett volna? Ennyi jut nekem? Ezek lennénk mi? Egy vita közepette basszuk hozzá a másikhoz az örökkét?
Kiveszem a dobozból az ékszert, de nem az ujjamra húzom, csak az ujjaim közé szorítom, és úgy szállok ki az autóból, hasonlóképpen hozzá magam után bebaszva az ajtót. A kocsi hátuljához sétálok, ahol serényen szívja a cigim és kérdő tekintettel emelem felé a gyűrűt.
- Nem hallottam a kérdést, amire úgyis nemet mondanék.. Kezdek bele, de mielőtt válaszolhatna folytatom. Mivel a száguldó autók elnyelik a hangom, közelebb lépek hozzá és üvöltök, az állapotom, amúgyis megadja hozzá a lendületet és a hangerőt. - Itt ez a gyűrű. Te és én. Egy kibaszott leállósávban, tele ideggel.. Ezek tények.. De mielőtt feltennéd a kérdést.. Komolyan elgondolkodtál azon, hogy ezt akarod? Mert igen.. Lehet én egy önző, hiú, öntelt picsa vagyok, te meg egy idegbajos kattant faszfej.. Ez lesz minden napunk.. Mi ilyenek vagyunk.. Én nem tudok neked Kershawhoz hasonló tökéletes életet ígérni neked, én bosszantani foglak.. Állandóan.. Ahogy te is engem.. Ahogy most is.. Egyszer utállak, egyszer szeretlek.. Bassza meg.. Már a fejemet fogom.. Még mindig nem akarom elhinni, hogy ez megtörténik.
- Mindig veszekedni fogunk, minden egyes nap. Mi halálba kergetjük egymást. Ezt akarod? Mert akkor baszottul kérd meg normálisan a kezem, vagy felejtsük el egymást. De most tényleg. Végérvényesen. Azt hiszem mostanra fáradtam bele a játszmáinkba, és ha hagyja megragadom az arcát a gyűrűt pedig felé nyújtom, ezzel rá bízva a sorsunkat. A sorsomat, amit kibaszottul tálcán kínálok neki.

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Wheezie Aaliyah Minette
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Ee4a3cfb1eb40b8b4ae63b900ac15904193cf3e6
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmowrDPgD1tt2fnp_500
★ kor ★ :
17
★ elõtörténet ★ :
szépen csendben teljesen elnyel a KÁOSZ
★ családi állapot ★ :
you are a loaded gun just like him
I'am Superman, She's Lois Lane Dfe7077141d0e3a5bcbcb32684a1a6590e21ba5c
Shot through the heart
and you're to blame
You give love a bad name
I PLAY MY PART AND YOU PLAY YOUR GAME
★ lakhely ★ :
queens
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmojsrmVU1tt2fnp_500
★ foglalkozás ★ :
középiskolás bajkeverő diák
★ play by ★ :
alisha boe
★ szükségem van rád ★ :
SHOULD I STAY OR SHOULD I GO?
'cause I'm caught between yes and no
I'am Superman, She's Lois Lane D1ebbf9253352e78d1bfabde79ac5e10b85550ca
'cause when you kiss me
I feel everything that I been missing
I try to slow down but my heart won't listen
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmotrsnP71tt2fnp_500
TémanyitásRe: I'am Superman, She's Lois Lane
I'am Superman, She's Lois Lane EmptyKedd Jún. 13 2023, 15:29
Trágár szövegkörnyezet!


Aali&Zain
You're the poison in the wine.

Kettőnk kapcsolata -vagy akárminek is nevezzük ezt az egész szart-, a legkisebb jóindulattal se nevezhető egészségesnek. Mi ketten olyanok vagyunk, mint Sid és Nancy. És tudjuk, hogy annak a történetnek nem lett épp disney mesékbe illő, rózsaszín, csillámporos happy end a vége.
Néha azon merengek, hogy mi lett volna, ha nem nyomulok rá. Ha ő nem dől be naivan a helyes rosszfiú sármomnak. Talán soha nem kezdtem volna el érdekelni. Most osztályelső, ösztöndíjas lehetne, és lazán megpályázhatná jövőre a Columbián az orvosit, mert simán túlszárnyalná a felvételi ponthatárt. Lehetne egy Noah-hoz hasonló -vagy épp pont ez a kis geci puttony lenne a szerencsés befutó-, pasija, akivel minden pont olyan idilli lenne, mint azokban a romantikus faszom filmekben amiket nem tudok nyitott szemmel végig nézni. Közös lakást bérelnének valahol az Upper East Side-on. Nem cigizne, nem inna, nem drogozna, a pénzét elegáns, márkás ruhákra költhetné, nem kellene olyan szakadt, kurvás rongyokban lófrálnia, amik alá akaratlanul is benéz mindenki.
Én pedig... nem is tudom velem mi lenne. Talán már sokadjára próbálnám meg az elvonót, vagy épp otthon fuldokolnék a saját hányásomban a túladagolt heroinnak köszönhetően.
Az életmódom minden szempontból destruktívnak számít, de Aali képes a józan oldalon tartani, ami számos áldozat hozatallal jár a részéről. Hazudik a családjának, az összes barátját eltaszította magától, mindenkit, akik törődtek vele, aggódtak érte, mindezt miért?! Hogy egy narkós fasszal tudjon ordibálni az autópálya leállósávjában. Mi ez, ha nem szerelem?!
-Baszd meg! - Vágom a fejéhez mikor a pszichiátriát ajánlgatja, hüvelykujjammal a kormányon lévő emblémát simítgatva, csak hogy visszafoghassam a bennem felgyülemlett indulatokat. Senki nem képes úgy felbaszni ahogy Aali. Néha komolyan mondom, hogy az agyfasz kerülget tőle.
A Litás buli elég faszán sikerült, de tiszta a lelkiismeretem -már amennyi egy olyan kattos fazonnak jutott, mint amilyen én is vagyok-, semmi olyat nem tettünk ami miatt szarul kéne éreznem magam. Azért kíváncsi lennék rá, hogy ő kivel és mit művelt ebben a pár napban, miután hivatalosan is szakítottunk. A trinitys kanok nagy része igazi rohadék, akik egyből rárepülnének, mint légy a szarra, a többiek buzik, vagy akkora stréberek, hogy úgy félnek a pinától, mint a tűztől, ezért inkább távol tartják magukat a gyengébbik nemtől. Teljesen megértem őket!
Aali időt sem hagy a védekezésre, gondolkodás nélkül megsoroz az alaptalan vádjaival, amiknek főszereplője a változatosság kedvéért most épp a Kershaw lány.
-Te komolyan el is hiszed amit mondasz?! - Csattanok fel, beleöklelve a kormány közepén lévő emblémába, majd kiegyenesedem az ülésben, dominánsan magasodva fölé.
-Melita le se szarja a fejem, ahogy én sem az övét! Be voltunk állva, ennyi! Józanul szóba se állna velem, lenéz és elítél azért amilyen vagyok, ráadásul még gyűlöl is, mert annak idején szarba kevertem az akkori legjobb barátnőjét. Gondolkozz már egy kicsit még ha nehezedre is esik! Mit akarna tőlem egy olyan csaj, mint ő? És mit kezdenék én vele?! Fúúú de fel tudsz kúrni! - Hanyatlok vissza az ülésbe, végig nyúzva képemen a bőrt, mint aki épp valami rohadtul megterhelő feladatnak a végéhez ért. Mit toom én, sikeresen kiiktattam egy időzített bombát. Kár, hogy az én időzített bombám még mindig ketyeg... Kínomban felröhögök azon, ahogy Ezrát a legmagasabb piedesztálra emeli, és szinte szentté avatja.
-Nem direkt csináltam, sose tudnálak megütni! Csak nem értem mi ez a hirtelen nagy szimpátia amit Ezra felé tanúsítasz, amikor tudtommal utálod. - Ezra nem lenne képes arra, hogy ráhajtson a csajomra. Soha.  A barátságunk közel tizenöt évre nyúlik vissza, ő a legőszintébb, leghosszabb emberi kapcsolatom eddig. Ha valakiben, hát benne még soha nem kellett csalódnom. Kétlem, hogy most változnának meg közöttünk a dolgok. Vele hosszútávra tervezek, akárcsak Aalival, mi sem bizonyítja jobban, mint a kis ékszeres dobozban lapuló gyűrű amit végül kis híján a fejéhez vágok, majd inkább magára hagyom. Ennek az egész hajtépésnek az ég világon semmi értelme, és ha tovább kell hallgatnom azt a sok szart ami kijön a száján, biztos hogy itt hagyom.
Bár a mellettünk elsuhanó autók elég nagy zajt csapnak, még így is meghallom ahogyan indulatosan becsapja maga mögött a kocsiajtót. Egy sanda félmosollyal cipőm orrát kezdem bámulni, akkor sem véve róla tudomást, amikor közvetlen elém lép. Mélyet szívok a cigiből, majd a sűrű, gomolygó füstöt pofátlanul az arcába fújom.
-Ha úgyis nemet mondanál mi a faszért törjem magam vele?! - A csikket kipöccintem az autópálya aszfaltjára, kezeimmel megtámaszkodom hátam mögött a járgányon, s továbbra sem figyelek rá, egyszerűen elnézek a feje fölött, kitartóan bámulva valami távoli pontot. Persze miközben teljes érdektelenséget színlelek, minden porcikámmal, érzékemmel a szavaira koncentrálok. Nevezhetjük vallomásnak is akár. Legszívesebben az egészet felvettem volna, hogy a szar napjaimon újra lejátszhassam magamnak.
-Le se szarom a tökéletes életet! Ha a Brooklyn híd lába alatt kéne csövelnem, akkor is kibaszott királynak érezném magam, mert tudom, hogy te mellettem vagy. - Ezt most csomagolja be és tegye el emlékbe, vagy bánja a tököm mit csinál vele, de egy ideig biztos nem fog hasonlót hallani tőlem. A szavaknak jelentése van, nem akarom, hogy idő előtt elkopjanak...
-Alig várom Minette, hogy egy életen át a halálba kergess! - Egyik kezem a csípőjére siklik, onnan pedig alig egy arasznyival lejjebb, hogy aztán a seggébe markolhassak, míg másikkal a zsebembe csúsztatom a gyűrűt.
-Nem vagyok valami romantikus alkat, de itt megkérni a kezed még nekem is rohadt gáz! Szóval egy kicsit még várnod kell, hogy örökre megpecsételd a sorsodat. - Hajolok a füléhez, hogy ne kelljen túlordítanom a kocsik zaját, lassan elmegy a hangom.
A nagy érzelgős összeborulás után fejemmel a kocsi felé intek, majd megragadom a kezét, és visszanavigálom magunkat az első két ülésbe, ám továbbra sem indítom be a kocsit, semmi olyat nem teszek amiből arra következtethetne, hogy indulni készülök, Sőt, inkább csak felé fordulok az ülésben, egy hajszálat a füle mögé igazítok, majd kezem tovább siklik arcélére, állára, mígnem megtelepszik kecses, napbarnított nyakán. Ujjbegyeim rászorítanak a finom bőrre, de nem olyan erősen, hogy fájdalmat okozzak neki, sokkal inkább a vágyfokozás a célom. Arcélétől indulva végig csókolom, egészen a füléig, ahol aztán megállok.
-A te szűz puncid volt a kedvencem! - Súgom a fülébe, finoman ráharapva cimpájára, majd hátrébb tolom az ülésemet amennyire csak lehet, és átsegítem őt az ölembe, vadul tapadva szájára, nyakára, melleire, gyakorlatilag mindenhova ahol épp érem. Kezeim combjain siklanak végig, markolják azt, majd oldala mentén felcsúsznak a melleihez, végül a vállaihoz, hogy lehúzhassam a ruha pántját, még szabadabb hozzáférést biztosítva így a melleihez. Ha most visszautasít, húzza az agyam, isten az atyám, hogy megerőszakolom a műszerfalon!  






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Wheezie Aaliyah Minette imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
I'am Superman, She's Lois Lane 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
I'am Superman, She's Lois Lane EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: I'am Superman, She's Lois Lane
I'am Superman, She's Lois Lane EmptyHétf. Júl. 03 2023, 16:08
+18
Trágár, szókimondó nyelvezet

gyere bébi
legyél az én rossz hatásom



Az az igazság, hogy Zain mellett sokszor úgy érzem, egészen felületessé válok, és eltávolodok a realitástól. Sokak szerint pedig őrült vagyok, amiért őt szeretem, de én nem tudom mi mást tehetnék. Boldog vagyok tőle, aztán szomorú, és olyasmiket is megteszek érte, amiket korábban sosem. Igazából azóta, hogy lecsapott rám, nem gondolkodok, csak rohanok, és nem törődöm a vészjósló hangokkal. Ugyan tudom, hogy a mi szerelmünk kész elmebaj, de mi van akkor, ha én így is akarom? Ha mostanra annyira sikerült hatalmába kerítenie, hogy nem tudok szabadulni már tőle? Mert egyszerűen nem akarok.
Azt hiszem nincs rá magyarázat, ahogyan garancia sem, hiszen a mostani köztünk keletkezett vita is ezt mutatja.
- Baszd meg te! Komolyan hihetetlen, hogy már semmi mellett nem tudok úgy elmenni, hogy ne akarjam az utolsó szót vele szemben, de valami rákényszerít, hogy a csatát, amit vívunk saját javamra fordíthassam. Ezzel pedig elismerem, hogy igazán önző picsává váltam, de akárhogy is nézem, mindezt ő váltja ki belőlem.
Maga az őrjöngés, amit művel már meg sem lep, igazából én is szívesen hozzávágnék már valamit, amikor képes engem hülyének beállítani, egy agyamentnek, aki kiszínezi a történetet.
- Be voltatok állva és ennyi.. Ha jobban belegondolok, én és Noah is bevoltunk állva, végülis akkor az is csak ennyi lett volna, nem? Vágok vissza neki, és rácsapok a műszerfalra, mert ha nem teszem a kezem az ő arcát érné. Kurvára nem értem, miért én kúrom fel, amikor korábban ő vert halálra majdnem egy srácot, mindössze azért, mert táncoltunk. Akkor hol voltak ezek a nézetei? Várhatja, hogy én ne verjem ki a balhét, hiszen ha neki, hát nekem is minden jogom meg van hozzá. Legalábbis számíthat rá, hogy teremtek hozzá.
- Ismerős sztori. Hányom oda neki a szavakat, mert egészen hasonló a mi megismerkedésünkhöz is. - Néha te is megerőltethetnéd az agyadat, mielőtt faszságokat kezdesz beszélni. Csak gondolj bele.. Én is lenéztelek, és elítéltelek korábban, sőt közel álltam ahhoz, hogy utállak is. Olyan csaj voltam, mint ő.. Vagy ez már nem rémlik? Valójában már nekem sem, milyen voltam előtte, de nem véletlen volt pont Melita kibaszott Kershaw a legjobb barátnőm. Akkor még közös célok, hasonló érdeklődési kör vezérelt minket. Most meg itt van ez. Mondhatom, hogy semmi sem változott?
Az a röhögés, amit megenged magának, egészen felborzolja az eddig sem nyugalmas állapotom, és végig nyúzom én is képemet annak érdekében, hogy ne fajuljon tettlegessé a mondandóm.
- Nem direkt csináltad, de megtörtént. Behúztál egyet, baszki Zain.. Ott ékelődött a monokli a szemem alatt, te meg még arra se méltattál akkor ott, hogy bocsánatot kérjél. Persze tudom, neked az már túl nagy falat. Így volt, és érezhetem magam én is igazán szarul, ami Ezra és köztem történt, de baszottul közrejátszott az ő viselkedése is.
- Ezráról meg annyit, hogy abban a helyzetben ő volt az egyetlen, akire számíthattam. És ezzel még csak nem is hazudok. Akárhogy is nézem, akkor ő ott volt, és bár ne lett volna, de amikor a legnagyobb szükségem lett volna Zainre, ő magamra hagyott. Ő leírt minket, nemes egyszerűséggel feladta, mert az könnyebb volt. A könnyebbik utat választotta, és az a legdurvább az egészben, hogy én is így tettem. Mert akkor nem hittem, hogy számunkra van közös jövő. A mai nappal pedig minden megváltozott. Hiszen hiába a vita, az egymás fejéhez vágott mondatok, ott virít az a gyűrű az ékszeres dobozban, ami mindezt felülírja.
Mondhatnám, hogy most elönt a boldogság, hogy ez életem legszebb pillanata, de rohadtul keveredik egyfajta csalódottsággal is, amiért ennek így kellett lezajlania. A gyűrű csodaszép, és egy életre tervezek Zainel, mégsem tudom, hogy kettőnk közt mégis hogyan működhetne ez. Hogyan szerethetnék valakit egész életemben, amikor hasonló érzéseket képes kiváltani belőlem? Kétségtelen, hogy szeretem, de milyen áron? Mit kell még feláldozunk a másikért annak érdekében, hogy a köztünk lévő kapcsolat ne legyen ennyire beteges?
Ahelyett, hogy magamat marcangolnám, utána eredek, és minden körülménytől eltekintve vetem neki oda a szavakat, mert azok bármikor érvényesek lennének. Más kérdés, hogy a mostani helyzet az csak tetőzi azokat.
Rá kell ébrednem, miközben a pofámba fújja a füstöt, hogy egy lehetetlen ember, de ettől függetlenül osztom meg vele a kicsit sem indulat nélküli mondandómat, amit vagy lereagál, vagy folytatja, hogy nem vesz rólam tudomást, de akkor itt tényleg vége mindennek. Végülis ez csak egy majdnem megtörtént lánykérés, mit számít, ha úgy teszünk, mintha meg sem történt volna? Csak az én szívem szakad bele, de annak már úgyis mindegy.
- Egy kibaszott idióta vagy, de az enyém örökre. Tényleg nem tudok már mit mondani rá, igazából magunkra, amikor a zsebébe csúsztatja a gyűrűt, és magához ragad. Ezek vagyunk mi, és bár gondosan, becses helyen elraktároztam a szavait, nem részesítem különösebb figyelemmel, ahogyan korábban ő is azt játszotta, hogy nem érdeklem.
Az meg már megint más kérdés, amikor újra a kocsiban kötünk ki, és a heves vita, az érzelmeink feltárása valami olyat vált ki belőlünk, ami általában rendezni szokta köztünk a dolgokat. Én pedig hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem fokozza fel a vágyaimat, amikor csókjaival egészen a fülemig ér. Mondatával egy időben hagyja el egy nyögés az ajkaimat, és minden zokszó nélkül telepedek az ölébe, hagyva magam, hogy felfedező útra indulhasson. Vadul csókolom én is, amikor épp nem a melleimet, vagy a testem egyes részeit érinti, és úgy kapaszkodok belé, körmeimet kissé a bőrébe vájva, mint aki igazolni szeretné, hogy sosem fogja elengedni őt. Rövid szoknyámat feljebb húzom, hogy utat nyerhessen a fenekemhez is, és most igazán örülök, amiért erre a ruhára esett a választásom. A farmerdzsekijétől és a pólójától rövid időn belül megszabadítom, ajkaimmal forró csókokkal érintem felsőtestét, miközben úgy dörgölőzök már most hozzá, bugyin keresztül is, hogy érezhessem ágaskodó farkát. Túlfűtött csókok közepette veszem csak észre, a szíve fölött ékeskedő nőstény oroszlán fejét, amibe finoman beleharapok, csupán jelzésértékűen, mennyire odavagyok, amiért jelképesen magára varratott. Hiszen számtalan alkalommal hasonlított már az oroszlánfalkák szuka egyedeihez, ha pedig vad és birtokló vagyok, gondoskodom is róla, hogy ezt érezze.
Kezeim már a nadrágjánál matatnak, finoman rámarkolva férfiasságára, de nem fájdalmasan, mint korábban, csak annyira, hogy érezze a sorsa az én kezemben van. Az időt nem húzva kigombolom a farmerját, és a kormánynak dőlve annyira felemelkedek, hogy letudja tolni magáról az alsógatyájával együtt. Megnyalom az ajkaim, miközben éhesen tetőtől talpig végig mérem, és azt hiszem mindketten elég felkészültek vagyunk ahhoz, hogy minden előjáték nélkül egymásnak essünk. Mondhatni máshogy, de azon a részén már túl vagyunk.
- Akarlak. Súgom a fülébe, miközben ráharapok a cimpájára, és akár veheti egy előzetes igennek is a korábbi fel nem tett kérdésére, de most minden porcikám azt kívánja, hogy bennem legyen, és a mozdulataink egyesüljenek.

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Wheezie Aaliyah Minette
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Ee4a3cfb1eb40b8b4ae63b900ac15904193cf3e6
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmowrDPgD1tt2fnp_500
★ kor ★ :
17
★ elõtörténet ★ :
szépen csendben teljesen elnyel a KÁOSZ
★ családi állapot ★ :
you are a loaded gun just like him
I'am Superman, She's Lois Lane Dfe7077141d0e3a5bcbcb32684a1a6590e21ba5c
Shot through the heart
and you're to blame
You give love a bad name
I PLAY MY PART AND YOU PLAY YOUR GAME
★ lakhely ★ :
queens
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmojsrmVU1tt2fnp_500
★ foglalkozás ★ :
középiskolás bajkeverő diák
★ play by ★ :
alisha boe
★ szükségem van rád ★ :
SHOULD I STAY OR SHOULD I GO?
'cause I'm caught between yes and no
I'am Superman, She's Lois Lane D1ebbf9253352e78d1bfabde79ac5e10b85550ca
'cause when you kiss me
I feel everything that I been missing
I try to slow down but my heart won't listen
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmotrsnP71tt2fnp_500
TémanyitásRe: I'am Superman, She's Lois Lane
I'am Superman, She's Lois Lane EmptyKedd Júl. 25 2023, 15:41
Trágár szövegkörnyezet! 18+ tartalom!


Aali&Zain
You're the poison in the wine.

Aali minden egyes szavával egyre feljebb és feljebb korbácsolja a bennem dúló indulatokat. Kezdem azt hinni, hogy ő ezt kurvára direkt csinálja, hogy magában jót szórakozik azon, hogy a szeme láttára veszítem el a maradék épeszemet. Hogy alig várja, végre beteljen az a bizonyos pohár, ami után úgy tombolhatok majd, mint King-Kong az Empire State Building tetején.
Rohadtul nem volt ingerenciám az egész hisztériát újrakezdeni. Részemről úgy érzem tiszta vagyok. Én azt hiszem, hogy az utóbbi hetekben eleget csaholtam már a lábtörlőjén, mint egy kóbor dög, hogy végre tényleg kinyíljanak a szemei, és egyszer az életben képes legyen a faszságaimon túlra is ellátni. Én gecire szeretem őt, annyira hogy zok-szó nélkül akár még a tulajdon anyámat is képes lennék megölni érte! Mi ez, ha nem örök, őszinte szerelem?! Ha valaki azt meri mondani, beteges megszállottság, vele kezdem az öldöklést. Csak szólok...
Noah felemlegetésére legalább tíz fokot emelkedik az agyvizem hőmérséklete, ami valljuk be, már így is közel a maximumot súrolja. Rövidre nyírt hajamat mindkét oldalon hátra túrom, így vetődöm hátra az ülésben. Egyik térdem nyughatatlan pattog a műszerfal alatt, jobb kezem ujjaival mindeközben ismeretlen ritmust dobolok a kormányon. Kínomban felnevetek azon a faszságon, amit  jobb lett volna, ha inkább megtart magának. Addig pödörgeti az oroszlán bajszát, amíg nem marad keze...
-Figyelj?! Hagyjuk, jó? Nem értem miért kell ennyit pofázni Noahról. Még a végén tényleg elhiszem, hogy dugtatok. - Vonom fel számon kérően szemöldökeimet, mintha csak manipulálni akarnám. Mintha egyszerűen ki akarnám kényszeríteni belőle a választ. "Igen, basztunk." Még akkor is, ha annál a dörgölőzős táncnál, amit láttam, nem történt közöttük több. Mert vagyok akkora rohadék, hogy szomjazzam a bosszút, és ezért mindent el is követek. Mert megérdemli. Mert behisztizett a kibaszott semmin, utána pedig elment annak az anyabaszónak a bulijába, ahol úgy viselkedett, mint a korabeli ribancok. És persze ott van még a Kershaw lány is. Bár nem tettünk semmi törvénybe ütközőt, de arra a pár órára, ameddig együtt buliztunk és kellően szétcsaptuk magunkat, képes volt arra, hogy feledtesse velem az Aali körüli szarokat. És mintha csak a fejemben olvasna, kisvártatva a szőkére is kitér. Nem bírom ki, hogy ne vigyorogjak gúnyosan magam elé a féltékenységi rohama hallatán.
-Ugyan már! Szerinted hiányzik még egy olyan őrült picsa az életemből, mint te?! Egyedül kiteszel vagy tízet. A fasznak se kell ebből a természeti katasztrófából még egy, aki ráadásul még szőke is. - Az igen erősen feminista ellenes szónoklatom végén egy mély, gondterhelt sóhajjal, és vad szemforgatások közepette hallgatom további átkozódásait.
-Miért nem borogattad? Hamarabb elmúlt volna. - Vonom meg vállam nemtörődöm módon. Jelenhelyzetben rohadtul le se szarom, hogy véletlenül behúztam neki egyet, a legjobbakkal is megesik, különben is, minek áll mögém?! Az már viszont sokkal inkább bassza a csőrömet, hogy már nem csak Noaht védi foggal-körömmel, de úgy tűnik, Ezra is bekerült a kegyencei közé, holott tudtommal ki nem állhatják egymást. Ez baj. Nagy baj.
-Éééés tessék, a hős lovag, Sir Ezra meg is érkezett! Nem ütötted véletlenül lovaggá? - Gúnyolódom egy jó sort, majd jön a világ legnyomorultabb lánykérése, újabb átkozódások, és ezennel én vagyok az, aki félrevonul duzzogni, mint egy szaros óvodás. Nem tudom, hogy a gyűrűnek köszönhető, hogy utánam jön, vagy egyszerűen csak átgondolta a dolgokat, és kettőnk közül most ő az, aki enged a büszkeségéből, de határozottan jó irányba tartanak az események. A kocsiba visszaülve, mintha az előbbi köpködések meg se történtek volna, úgy esünk egymásnak, hogy szinte levegőhöz is alig jutunk. Kezeim perzselő nyomokat hagynak szerte a bőrén, mindenhol, ahol épp érem őt. Nyögése hallatán fogaim alsóajkába marnak, hogy aztán ismételten hevesen tapadhassunk egymáshoz. Pulzusom vadul lüktet a dobhártyámon, akárcsak a sliccem mögött fogságba esett merevedésem.
-Baszkiii... - Elhaló nyögéssel súgom a bőrére, s míg egyik kezemmel végig simítok csípőmet körbe ölelő combján -ezzel a mozdulattal együtt a vékony, fekete anyagot is feljebb tűröm az útból-, másikkal matatni kezdek a kesztyűtartóban. Wallacenak mindig akad dugi óvszer a kocsijában. Amint rámarok az egyik kis tasakra, már újra minden figyelmemet Aalira összpontosítom. Engedelmesen segítek neki lefejteni magamról a dzsekit, majd a pólót is, s csak addig távolodom el tőle, hogy lássam milyen arcot vág, mikor megpillantja a mellkasomra varrt nőstény oroszlán fejet, és leesik neki, hogy kit is akar szimbolizálni.
-Egy boszorka vagy, egy szemét dög! - Súgom zihálva fülébe, amint megérzem ujjait a nadrágon keresztül a farkamon. Szerencsére viszonylag hamar megkegyelmez -ha másképp döntött volna, akkor úgyis én vetettem volna véget idő előtt ennek az aljas játszmának, amit űz velem-, így már nincs is más dolgom, mint hagyni, és segédkezni neki a nadrágom kigombolásában, lejjebb tolásában. Túl sokáig nem szarozok, amint elkerülnek az útból a szűkössé, fölöslegessé vált ruhadarabok, már tépem is fel fogaimmal az óvszer zacskóját, hogy aztán tüstént magamra is húzzam a latexet.
-Ne szívózz velem tovább, jó?! - Lihegem nyakának bőrére, majd egyik kezemmel fenekébe marok, hogy kissé megemelhessem, másikkal pedig már húzom is félre vékony fehérneműjének anyagát, ami után máris úgy merülök el benne, mintha ez lenne az első alkalom. Nincs szükség sokra, hogy egy ütemben mozogjunk. Ez alatt az egy év alatt már bőven volt időnk kiismerni a másikat, azt hogy mit szeret és hogyan. Kezeim fenekébe markolnak, ezzel ösztönözve őt hevesebb mozgásra, ajkaimmal felváltva kalandozva mellkasán, nyakán, arcélén, hol pedig ajkaira tapadok, s mivel úriember vagyok, igyekszem a végsőkig kitartani, csakis azután engedve el magam, hogy megérzem vágyának lüktető forróságát magam körül. 






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Wheezie Aaliyah Minette imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
I'am Superman, She's Lois Lane 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
I'am Superman, She's Lois Lane EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: I'am Superman, She's Lois Lane
I'am Superman, She's Lois Lane EmptyKedd Aug. 29 2023, 17:22
+18
Trágár, szókimondó nyelvezet

gyere bébi
legyél az én rossz hatásom



Zain csak bajt hoz a fejemre, és ha egy kicsit visszatekintek, pontosan ő volt az a srác a suliban, akit messziről kerülnöm kellett volna. Valami őserő mégis odavonzott hozzá, onnantól pedig nem volt megállás. Ahogy abban sincs, amikor mi ketten egymásnak feszülünk. Az valahogy soha nem akar véget érni, mert mindketten túl jól tudjuk habzó szájjal a saját igazunkat a másik képébe tolni. Ilyenkor csak két megoldás van. Vagy az egyikünk tényleg kifárad, elfárad az egész szarban, vagy átfordítjuk a veszekedést szexbe. Nagyrészt ez a mi csillapításunk kulcsa, amit külső szemlélőként, mindenki kicsit betegesnek tart.
- Leszarom. Azt hiszel, amit akarsz. Úgyis kurva mindegy mit mondok, nem?  Teszem fel neki a költői kérdést, miközben megvonom a vállam sértetten, mert tényleg az az érzésem, hogy kiakarja mondatni velem, hogy Noah és én dugtunk azon az estén. Mintha ettől csak könnyebb lenne neki, és minden tette tök jogos lenne, de baszottul nincs igaza az érintett kérdésben. Mindenesetre én nem fogom tovább győzködni, magyarázkodni, mert igazából az egész dugás szótól felfordul a gyomrom, hiszen Ezra arca villan fel elsőként. Ettől pedig iszonyat mocskosul tudom magam érezni.
A mocskolódás egyébként enélkül is folytatódik. Merthogy én vagyok az őrült picsa, aki egyedül is kitesz vagy tízet.. ráadásul természeti katasztrófának is megfelelek, és ha ő tényleg így gondolkodik, nem fér az agyamba, mi a faszért akar még mindig velem lenni. Kurvára nem kötelező semmi, én aztán nem kértem, hogy a szakításunk után csaholjon utánam.
- Azért el ne sírd magad.. szegény sanyarú sorsa jutó fiú, akinek csak ez jutott. Segítsek olyan lányt találni neked, aki meg sem mer szólalni melletted? Ha erre vágysz, én nem állok az utadba.. Ezek már csak puszta tények, mert nagyon nem mindegy, hogy ő engem választ, vagy csak elvisel. Még véletlenül sem akarom a kicsi kis lelkét agyongyötörni, miközben az egész úgy indult, hogy érezze már magát egy kicsit szarul a szőkével eltöltött estéért. Még a kezeimet is a magasba emelem, hogy mutathassam én ártatlan vagyok, és ha ő tényleg más utakon szeretne elindulni, nem kötelező nekünk tovább hadakozni. Egy fasz sem érhet meg ennyit.
A veszekedés során minden belé vetett hitem kezd elszállni, de ő ezzel mit sem törődve osztja tovább az észt, ami valljuk be kevés jutott neki. Mi más bizonyítja jobban, mint a sok faszság, ami elhagyja a mocskos kis száját.
- Te tényleg egy kibaszott seggfej vagy. Vágom hozzá, amikor képes a borogatással jönni, még az idiótája képes úgy kihozni, hogy amúgy én vagyok a hülye, amiért meglátszik a monokli. Egy biztos.. Én vagyok a hülye, amiért akartam neki még egy esélyt adni.
És akkor ott van még a hős lovag Sir Ezra, aki akaratomon kívül különleges figyelmet kap, annak ellenére, hogy amikor felhoztam nem ez volt a célom vele. Egyszerűen csak érzékeltetni akartam, hogy másképp is történhettek volna az aznap esti történések, de mint mindig, ez most sem jut el az agyáig.
- A te kibaszott legjobb barátod. Talán neked kéne lovaggá ütnöd, én pont telibe szarom. Ha valaki hálálkodni fog, az nem én leszek. Zárom le végül ezt az egész témát, mert nem akarok többet erről beszélni, így is ellentmondásban vagyok már saját magammal. Mondhatni hálás vagyok Ezranak, ugyanakkor baszottul dühös is vagyok rá, mert neki kellett volna jobban észnél lennie, amikor a ruhák váratlan módon elkezdtek lekerülni rólunk, onnantól kezdve már az egész egy hatalmas baklövéssé formálódott mindkettőnk részéről, de mindez talán nem is számít. Egy érdekel.. Zain ezt sohasem tudhatja meg.
Nagy valószínűséggel ez az, ami engedi, hogy most ne toljam a saját igazam a képébe, és amiért egyszerre rosszul és boldognak érzem magam a gyűrű láttán, amit Zain majdnem hozzám vágott, miután úgy döntött magamra hagy az autópálya szélén az autóban. Elcseszett egy ügy, annyi biztos, mégis mélyen belül mindig éreztem, hogy a mi kettőnk története, bármi is történjen, soha nem fog véget érni. Ez ad okot arra, hogy utána menjek, ami közel áll már ahhoz, mintha futnék utána, de nem akarom elengedni a fülem mellett a tényt, ő hosszútávra tervez velem. Legyünk mi bármilyen toxikusak, legyen az állandó veszekedés, ő az én emberem. A legtöbben ugyan nem látnak az én rózsaszín ködös szemüvegen keresztül, de én pontosan tudom milyen értékek rejtőznek benne. Ahogy néha kitudja adni magát, mert ritkán ugyan, de színt tud vallani az érzéseiről, és az, ahogyan most is minden kicseszett veszekedést felülírnak. Nem hiába, amiért most ennyire akarom őt, amiért végül a csetepaténk egészen odáig fajul, hogy szokásunkhoz híven, szexben kell levezetnünk.
Ez most mégis kicsit más, ott rejtőzik benne minden ki nem mondott, vagy épp kimondott érzelem, ami ilyen hevességgel lök az ölébe. Érintése minden kibaszott értelemben felperzsel, olyan módon kívánkozok utána, mint már régóta, mióta nem voltunk így együtt. Talán az idejét sem tudom, mikor volt utoljára a lovagló póz gondolata ennyire izgató.
- Kussolj! Préselem ki ajkaim közül a szót, mert most mindent akarok, csak beszélgetni nem. Az ágyékom lüktet, és könyörög érte. Végig járatom testén a tekintetem, és minden porcikáját kiélvezem. A csókunk egyre intenzívebb lesz, amikor kissé megemel, és finoman magába vezet. Tekintetem összetapad az övével, miközben fel- és leenged magán, én pedig minden kibaszott lüktető eret érzek rajta. Hosszú idő óta, hogy a mozdulataink tökéletesek, és annyira erőteljesek, mint amikor tudja, hogyan kell darabokra szednie. Alig egy centire van egymástól az arcunk, a lélegzetem egyre szaporább, az ajkunk szinte összeér, miközben sóhajok hagyják el őket. Egyik kezét a göndör hajzuhatagomba vezetem, hogy markoljon bele, húzzon magához még közelebb, és vegye birtokba ajkaimat. A kezeimmel a vállába kapaszkodom, és hangosan nyögök, ahogy a testem újra és újra belecsapódik az övébe. Hátravetem a fejem, amikor  az orgazmus úgy száguld át rajtam, mint egy tehervonat. Innentől kezdve meg már csak rá figyelek, hogy érezhessem megrázkódni a testét, amikor ő is elmegy.

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Wheezie Aaliyah Minette
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Ee4a3cfb1eb40b8b4ae63b900ac15904193cf3e6
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmowrDPgD1tt2fnp_500
★ kor ★ :
17
★ elõtörténet ★ :
szépen csendben teljesen elnyel a KÁOSZ
★ családi állapot ★ :
you are a loaded gun just like him
I'am Superman, She's Lois Lane Dfe7077141d0e3a5bcbcb32684a1a6590e21ba5c
Shot through the heart
and you're to blame
You give love a bad name
I PLAY MY PART AND YOU PLAY YOUR GAME
★ lakhely ★ :
queens
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmojsrmVU1tt2fnp_500
★ foglalkozás ★ :
középiskolás bajkeverő diák
★ play by ★ :
alisha boe
★ szükségem van rád ★ :
SHOULD I STAY OR SHOULD I GO?
'cause I'm caught between yes and no
I'am Superman, She's Lois Lane D1ebbf9253352e78d1bfabde79ac5e10b85550ca
'cause when you kiss me
I feel everything that I been missing
I try to slow down but my heart won't listen
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmotrsnP71tt2fnp_500
TémanyitásRe: I'am Superman, She's Lois Lane
I'am Superman, She's Lois Lane EmptyPént. Szept. 08 2023, 15:11
Trágár szövegkörnyezet! 18+ tartalom!


Aali&Zain
You're the poison in the wine.

Ha átkozódásról, a végletekig tartó szájkaratéról van szó, felejtsd is el, hogy van akárcsak egy picsányi kis esélyed is Aalival szemben. Hát barátom, kapaszkodj meg, rohadtul nincs! Felvágták a nyelvét. Bár tisztában vagyok vele, hogy ennek a csatának a sorsa már az első pillanatban eldőlt, megpecsételődött, azért még próbálkozok, mint buzi a gőzfürdőben. Ahogy ő, úgy én sem vagyok az a fajta, aki könnyen feladja. Ha meg már nem bírom tovább szuflával, a régi, jól bevált módszerhez fogok folyamodni. Nemes egyszerűséggel betömöm a száját. Lenne ötletem, hogy mivel... De most egyenlőre még nem találom alkalmas idegállapotban a dologra, mogyoró roppantás után félő, hogy leharapná.
A hajtépéseink egy bizonyos idő után rendre átbillennek valami sokkal kaotikusabb, soha véget nem érő szituba. Ez általában azután történik, hogy részemről mindent a fejéhez vágtam. Ő még ezek után természetesen szórja a cigány átkokat, de mire ide elérünk, általában én már túljutok az idegrohamon, és csak vigyorgok magam elé, mert igazából nem tudok mást tenni. Az is járható opció lenne, hogy kiszállok, rábaszom a kocsiajtót és itt hagyom a faszba, de hát mégis csak egy úriemberhez van szerencséje...
-Hát, a Kershaw csaj kevesebbet beszélt, mint te... -Vonok vállat flegmán, és egy aljas, rohadt gúnyos félvigyorral megkeresem szikrákat szóró szemeit a visszapillantón keresztül. Asszem' hamarosan beszerzek olyan farok és golyóvédőt, mint amit a hokisok is hordani szoktak...
Ezra említése felvet bennem néhány kérdést, de főleg olyan összeesküvési elméletek kezdik átvenni az irányítást az agyam fölött, amiknek jobb lett volna, ha inkább szépen nyugton maradnak a picsájukon, a felszín alatt. Pont ahogyan Aalinak is tennie kellene, de ő sose volt igazán az a típus. Többek között ennek, az agyunkon felülkerekedő, mérgező indulatoknak köszönhető, hogy szinte pár perc leforgása alatt orvul egymásnak esünk a kocsiban. Ez az amit soha nem fogok tudni megunni. Az hevességét, azt ahogy szinte már-már állatias ösztönöktől vezérelve adjuk át magunkat a vágynak. Egy kicsit már-már beteges, ahogy mi ketten, ez a kapcsolatnak a legkisebb jóindulattal sem nevezhető büdös nagy szartenger működik. De pont ettől izgalmas annyira. Ezek a mozgató rugói a kettőnk hát... izé... szartengerének. Amikor az ölemben vonaglik, kéjesen nyög, zihál a fülembe, körmeivel a hátamba mar, úgy érzem, soha se unom meg. Akárcsak egy kibaszott rab, be vagyok börtönözve, és esélyem sincs a szabadulásra. Máskor meg azt érzem, hogy egy jó dugás rohadtul nem ér annyit, hogy tönkre menjek. Mert Aali mellett hamar idegsokkot tud kapni az ember. Erre mi van? Mi a fasz történik?! Egy hónapon keresztül éjt nappallá téve gürizek, hogy igazi, tisztességes eljegyzési gyűrűt húzhassak arra a vézna ujjára. Mi ez, ha nem szerelem?!
Szinkronban nyögünk fel, ahogy végre megérzem magam körül, és mélyen elmerülhetek benne. Ujjaim görcsösen fognak rá fenekére, ha ez lehetséges, minden lökésnél közelebb húzva magamhoz, mintha már nem lennék így is tövig benne, sokkal többet akarok. Megjelölni, nyomot hagyni rajta, benne, hogy senkinek még csak eszébe se jusson befeküdni a lábai közé. Az már tényleg az utolsó csepp lenne a pohárban. Mosolyogva tépem meg alsóajkát, amint az a bizonyos csendre intő vezényszó elhangzik a szájából, pont olyan stílusban ami tőle elvárható. Légvételeim ziláltabbá, gyorsabbá, nyögéseim mélyebbé, hangosabbá válnak ahogy a végjáték felé közeledünk, és bazi nehéz visszafogni magam, végül sikerül, s nem sokkal utána én is követem őt azon az eufórikus hullámvasúton, amire az orgazmusnak köszönhetően felülhettünk. Kielégült nyögésem nyakának vékony, napbarnított bőrén fúl el, ujjaim csak lassan oldódnak ki abból a görcsből amivel a seggét markolom.
-Soha nem akarom, hogy másé legyél! - Kapom el a torkát. Mozdulatomban nincs semmi durvaság, nem okozok neki fájdalmat, ez csak amolyan figyelemfelkeltés, hogy a szemembe nézzen, és engedelmesen bólogasson, akárcsak egy hűséges kiskutya.
-Na, húzzunk tovább, mielőtt valakinek feltűnne a leállósávban tétlenkedő kocsi, ami ráadásul nem is az enyém. Ha megbasznak, nincs miből büntit fizetnem, minden pénzem ott van az ujjadon. - Bökök fejemmel a drága ékszer felé, majd megvárom, hogy lekászálódjon rólam. Ezek után néhány gyors mozdulattal rendezek mindent deréktól lefelé, felhúzom a sliccem, még egy utolsót igazítok a farkamon, ami ismét visszakényszerül a szűk farmer anyaga mögé, majd beindítom a kocsit, és bőgetem kicsit a motort.
-Akarsz vezetni? - Teszem fel az igen csak veszélyes kérdést, felé fordítva a fejem, egy szál cigit rágcsálva közben. Ameddig a válaszra várok, nem bírom megállni, hogy ne mérjem végig úgy, mintha csak egy préda lenne.
-Ezt még kurvára meg fogom bánni. Na, gyere. - Intek, s azzal kinyitom a sofőr oldali ajtót, hogy helyet cserélhessünk.
-Oké, jól figyelj bassza meg! Az ott a kuplung, középen a fék, ez meg a gáz. - Próbálom a lehető legegyszerűbben elmagyarázni neki, bár ez még nem a bonyolult része.
-Ha váltani akarsz, a kuplungot mindenképp be kell nyomnod közben. Szóval, egyszerre kell rángatnod a váltót a kuplung lenyomásával. Ha nem nyomod le közben a kuplungot, ki fogod csinálni a kocsit. És ha ez a szarkupac halott, akkor én is az leszek, mert Ezra biztos, hogy elevenen éget el, ha a járgányának baja lesz. - Ha érti, amit mondok, kezét a váltóra vezetem, s miközben mutogatom neki, hogy melyik sebesség hol található, nem engedem el a kezét.
-Oké, benyomod a kuplungot tövig, és indít. - Adom az instrukciókat, majd bekötöm a biztonságiövet, és ateista létemre imádkozom a testiépségemért.
-Egész jó vagy! És mivel te vezetsz, tiéd a zene választás joga is... - Ejtem el ezeket a roppantul meggondolatlan kijelentéseket, majd még egy cigire gyújtok.






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Wheezie Aaliyah Minette imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
I'am Superman, She's Lois Lane 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
I'am Superman, She's Lois Lane EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: I'am Superman, She's Lois Lane
I'am Superman, She's Lois Lane EmptyHétf. Nov. 20 2023, 17:52
+18
Trágár, szókimondó nyelvezet

gyere bébi
legyél az én rossz hatásom



Tele van Zainnel a fejem, és hiába akarok szabadulni tőle, nem megy. Sőt! Lassan idegileg teljesen megnyomorítjuk egymást. A veszekedéseink, nem szimpla viták, melyeket még lehet kezelni, mivel mi néha képletesen, néha szó szerint mardossuk, és tépjük a megmaradt bőrt a másikról. Ott csapunk le, ahol a legjobban fáj, mert így próbálunk nyeregben maradni. Legyünk őszinték! Most is, amikor újra, direkt a Kershaw csajjal támad vissza, alattomos egy húzás, de pont azért teszi, mert tudja, hogy ezzel képes a legjobban felkúrni.
Túl jól ismerem már.. Felkóstol, kíváncsi, mikor pattanok el teljesen, míg ő egy aljas, rohadt gúnyos félvigyorral az arcán keresi az elborult tekintetemet. Közben eléri, hogy megfeszüljek, az idegességtől pedig már-már olyan érzés, mintha a mellkasomba taposna. A várva várt agresszió helyett azonban én is csak mosolygok rá, és tőlem aztán a végtelenségig játszhatnánk ezt. Zain viszont továbblép, és egyenesen letaglóz, ami felváltja az őrült veszekedést.
Bár nagyravágyó vagyok, néha túl sokat is akarok, de az eljegyzés nem szerepelt a kívánságlistán. Most azonban vagy nagyon jól dolgozik az a rohadt karma, amiért ilyen lánykérést érdemlek, vagy egyszerűen Zainből ezt az állatias viselkedést tudom csak kiváltani. Mindenesetre egyik indok sem éppen egy tündérmesébe illő sztori, ahogy a mi közös létezésünkről sem mondható ez el. Mégis ott van az a rohadt kapocs köztünk, a vágy, ami mindent felül tud írni, amiért a sok rossz ellenére igent akarok mondani. Őrültség? Száz százalék, de ezért is olyan szép ez a szartenger, amit mi szerelemnek merünk nevezni. Amikor újra csak a most számít, nincs helye a türelemnek, és képtelenek vagyunk megállni, egyáltalán lassítani, épp ésszel felfogni mennyire felelőtlen már a gondolata is a mi közös jövőnk tervezésének. Azonnal, mohón akarjuk egymást, mert nálunk valamiért csak ez által tud minden a helyére kerülni, főleg ami össze is tartozik. Márpedig mi összetartozunk, legyen bármilyen mérgező az a másikra nézve.
Sóhajok szakadnak ki belőlem, nyögések, amint falni kezdjük egymást, szinte olyanok vagyunk, mint akik egymásból táplálkoznak, kölcsönösen vesszük el és adjuk vissza az energiát. Úgy érzem szükségem van Zainre az életben maradáshoz, a gyűrű pedig igazolja, hogy neki is szüksége van rám. Gyors lökései alatt, amíg tövig belém hatol, együtt lélegzünk, és pontosan azt kapom tőle, amit akarok, amire szükségem van. Végigkarmolom a hátát, amikor már olyan közel járok, de valahogy még sem elég közel, amire ő keményebben és határozottabban nyomódik hozzám, majd felgyorsítja a tempót. Szétterjed a testemben a fokozódó érzés, ami magával ránt. Nem is, inkább taszít egyenesen az orgazmusba, míg ő feszesen markolja a seggemet, és követ ebbe az euforikus állapotba. Birtoklási vágyának pedig még inkább teret enged, amikor nem csak szavaival, de mozdulataival is megerősít, mennyire nem akarja ebben, de még a következő életünkben sem, hogy bárki másé legyek. Éppen annyira durva, ami még fájdalmat nem okoz, de keze a torkomon figyelmeztet, elülteti a gondolatot a fejemben, hogy ami köztem és Ezra között történt, soha nem láthat napvilágot, mert akkor mindjárt két sírt is áshatunk. Egyet nekem, egyet pedig sir Ezranak, aki valamiért ma túlzottan sok figyelmet kapott.
- Soha nem akarom, hogy másé legyél! Suttogom, miközben engedelmesen bólintok egy újabb ígéretet téve ezzel neki, és megerősítem, hogy én is kölcsönösen ezt várom el tőle. Nem mondom, hogy ez nem egy álszent lépés tőlem, de ez most egy olyan ígéret, ami akkor jött létre, amikor együtt új fejezetet nyitottunk. A sokadikat már, de hátha most szerencsésebb lesz.
Egy pillanatra némán a gyűrűre meredek, majd újra Zain tekintetében veszek el, miközben a maga módján vázolja mit meg nem tesz értem.
- Megőrültél! Mert mi más magyarázná a tetteit, az ujjamon lévő gyémántot, ami bizonyítja, hogy valójában mindketten azok vagyunk. Lopok tőle még egy elégedett csókot, majd lekászálódok róla, mivel én sem feltétlenül kockáztatnám meg, hogy megbasszanak minket, amiért tilosban járunk. Sor fog kerülni arra a baszásra, de egészen más módon.
Felnevetek a kérdésén, és azonnal egy ördögi vigyor költözik az arcomra, ami egyértelmű választ ad a kérdésére, mert ha valaki mer az én vagyok, és ezáltal legtöbbször nyerek is. Kérdés, hogy mennyire bölcs dolog mindkettőnk életét feltenni egy lapra, a bizalomra, amit az én irányomba tanúsít.
- Csak bízz bennem! Erősítem meg végül mégis ebben az abszolút hülye ötletben, mialatt ő felvilágosít, talán már túlzottan is túlmagyarázva az alapokat a vezetésben. Az instrukcióit végighallgatva követem őt, és megfelelő magabiztossággal valósítom is meg azokat. Persze némi para bennem van, de az csak az adrenalin szintemet viszi a magasba, amit alapvetően nem szoktam megvetni. Kuplung tövig, és indít. Egy darabig szokom az autót, majd mikor már ráérzek bátrabban lépek a gázra kihasználva az autópálya és az autó tulajdonsága adta lehetőségeket.
- Zain.. Zain.. Zain.. mi ez az előzékenység? Te valamit nagyon akarsz tőlem. Nem adtam már így is mindent oda neked? Nézek rá óvatosan, hogy a kormányt ne rántsam a fejemmel együtt az ő irányába, majd megkérem, hogy gyújtson nekem is egy cigit, mialatt a kiválasztott zenét elindítom, ami akár a közös himnuszunk is lehetne. Mert talán a kapcsolatunk nem annyira őrült, amilyennek látszik, talán ez történik, ha a vulkánt tornádó éri.
Már-már engem is meglep milyen jól megy a vezetés, míg vakmerőn bevállalom közben a cigizést is, megmutatva a fenomenális hangomat, amit kieresztek a zeneszám közben, és egyszerűen csak élvezem, szállok a boldogság örömében.
- Most már viszont elárulhatnád hova tartunk. Nézek rá kíváncsi tekintettel mialatt egy újabb zenét indítok, a meglepetés helyszínre utalva. Miután navigálni kezd, igyekszem nem kinyírni magunkat a New Yorki amúgy sem egyszerű közlekedési viszonyok között, hogy leparkolhassam a verdát Coney Islanden.
- Nem akarok nyálas lenni, de.. És végül nem folytatom, csak a felsőjénél fogva húzom magamhoz közelebb, hogy vadul megcsókolhassam, ezzel nem kimondva, közben mégis, mennyire hálás vagyok neki. Amiért bízik bennem, amiért engem akar, és a helyszínért, ahol az első közös randinkat töltöttük el. Gondolom a lánykérés is ide lett tervezve, romantikusan a naplementében, de nem meglepő módon nálunk ez sem a szokásos giccsparádéban zajlott. És mennyire jó volt ez így, mennyire mi vagyunk, miközben én magam is tudom, hogy ez egyébként egyáltalán nem normális, és nem kéne ezért hálálkodnom.

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Wheezie Aaliyah Minette
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Ee4a3cfb1eb40b8b4ae63b900ac15904193cf3e6
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmowrDPgD1tt2fnp_500
★ kor ★ :
17
★ elõtörténet ★ :
szépen csendben teljesen elnyel a KÁOSZ
★ családi állapot ★ :
you are a loaded gun just like him
I'am Superman, She's Lois Lane Dfe7077141d0e3a5bcbcb32684a1a6590e21ba5c
Shot through the heart
and you're to blame
You give love a bad name
I PLAY MY PART AND YOU PLAY YOUR GAME
★ lakhely ★ :
queens
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmojsrmVU1tt2fnp_500
★ foglalkozás ★ :
középiskolás bajkeverő diák
★ play by ★ :
alisha boe
★ szükségem van rád ★ :
SHOULD I STAY OR SHOULD I GO?
'cause I'm caught between yes and no
I'am Superman, She's Lois Lane D1ebbf9253352e78d1bfabde79ac5e10b85550ca
'cause when you kiss me
I feel everything that I been missing
I try to slow down but my heart won't listen
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
I'am Superman, She's Lois Lane Tumblr_inline_pmmotrsnP71tt2fnp_500
TémanyitásRe: I'am Superman, She's Lois Lane
I'am Superman, She's Lois Lane Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I'am Superman, She's Lois Lane
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» protectors of Superman
» Lane & Bishop
» Lane & Herrera
» Shelley Lane
» Lane Barett

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: