New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 16:41-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Never be the same - Martina & Colton
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Never be the same - Martina & Colton
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 EmptyHétf. 17 Júl. - 11:11




Hülyeségnek tűnhet, és mindig is éreztem, hogy ez miatt sokan nem értenek, de én szánt szándékkal igyekszem elkerülni a szerelmet. Mert megijeszt, és félek, ha valakinek megengedem, hogy szeressen, elkerülhetetlen módon sebezhetővé válok. Azt meg mégis miért akarnám? De végül, mindez úgysem az akaratomon, vagy a szándékomon múlik, nem igaz? Hiszen minél több időt töltök el Justinnal, annál erősebben érzem, hogy ő bizony képes hatni rám, bármennyire is próbálok ellenkezni.
Okosabb lett volna nem magammal hívni, elcsalni egy helyre, ahol kettesben lehetünk, de amint megfogta a kezem, elvesztettem a kontrollt magam felett. Ahogyan most is, amikor ennyire közel van hozzám, és valami láthatatlan erővel vonz magához egyre közelebb.
Megakarom ragadni, szájon csókolni, és még sokkal, de sokkal többet akarok belőle. Ami azt illeti, igazán belepirulós gondolatok járják át a gondolataim, mégis mintha nem egyeztetett volna a tetteimmel, úgy történik ennek teljesen az ellentéte. Ahelyett, hogy magamhoz vonnám, és nem ereszteném, távolságot követelve lököm a medence irányába, és csak mire megtörténik a mozdulat, eszmélek fel arra, mit is művelek. Természetesen addigra már tökmindegy, mert mégha próbálnék is utána nyúlni, hogy visszarántsam, - mint aki csak meggondolta magát - ő már a kezem után kap, és húz magával egészen a medence aljáig.
- Talán nem kellett volna megbíznod bennem. Nevetek fel vele együtt, - kínomban, és zavaromban egyszerre - miután feljövök a víz felszínére, és játékosan lefröcskölöm. Nem. Egyáltalán nem ezért hoztam fel ide, vagy ha ott is motoszkált a fejemben a közös medencézés gondolata, az biztos, hogy nem ebben a formában terveztem.
Az estélyi anyaga, amint átnedvesedik, ráfeszül a bőrömre, és kihívóan tapad a testemre, ezzel pedig akaratomon kívül, túl sokat mutató ruha válik belőle. Bár bevallom, az ő kidolgozott felsőtestén is jól áll az a vizes ing. Ezért nem túl hosszasan, de egy kis időre megengedem magamnak, hogy elkalandozzon rajta a tekintetem, és aligha tudom eldönteni, ki a zavartabb, amikor anélkül, hogy mondana valamit, elkezd a medence széle felé úszni. Zavaromban inkább újra a víz alá bukom, mintha csak azzal letudnám hűteni magam, és amikor feljövök levegőért, Justin irányába fordulok. Miközben nézem őt, azon kezdek el agyalni, mi lenne most a helyes döntés. Hagyjam itt, meneküljek el az érzések elől, és felejtsek el mindent holnapra, vagy engedjek a kísértésnek, ami állandóan hajt hozzá. Nehéz kérdés, mégis végül közelebb úszok hozzá.
Valamiért újra zavarba jövök, amikor Justin őszintén, ennyire nyíltan fogalmazza meg, hogy milyen hatást gyakorlok rá, ettől pedig elönt egyfajta gyerekes izgulás. Kicsit olyan ez, mintha elárult volna egy titkot nekem, amitől még közelebb érzem magamhoz. Nem csak fizikálisan, bár amint odahúz magához, és a karjaiba zár, úgy kezd el egyre hevesebben verni a szívem.
- Pedig nem szándékos. Mondom egészen halkan, miközben tekintetem le sem veszem róla. Valóban nem szándékos, annak ellenére, hogy tetteimmel egészen mást sugallhatok. Hiszen én voltam, aki arra kérte, hogy bízzon bennem, és most én vagyok, aki minden egyes vágyán próbál uralkodni, amikor a kezeimet a nyaka köré fonom.
- És hogy tetszik a kilátás? Suttogok a fülébe, mint aki terelni szeretné a témát, és az az igazság, hogy még véletlenül se akarom bevallani neki, és magamnak, mennyire sikerült elvennie az eszemet. Pedig így van. Bármennyire küzdök ellene, és bármennyire nevetséges, hogy ilyen kevés idő alatt ezt érzem, de ettől még valóságos. Szükségem van a közelségére, és itt kezdődik a baj. A szívem, ami hajthatatlan, és bár máskor nem állnék ellen a vágyaimnak, - kérdés nélkül az ajkaira tapadnék a másikénak -, vele ezt is egészen másképp élem meg. Kivárok, mert most van a várakozásban valami fájdalmas gyönyör, ami arra késztet, hogy elvesszek a másik tekintetében, és kapkodás nélkül rábízzam magamat.
Martina and Colton


Colton Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Never be the same - Martina & Colton
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 EmptyKedd 18 Júl. - 7:57

Martina & "Justin"
to:
at:
music:
Words:
524 szó
A tanulmányai alatt kétféle embertípusról tanult, és találkozott is velük később az életben; az egyik falakkal veszi körbe magát, és a bizalomra minden kapcsolatának meg kell érnie, a másik fajta viszont azonnal megszavazza azt bárkinek, és emberekből, helyzetekből tanulva később már nem adja annak a típusnak oda, aki előtte eljátszotta.
Coltont arra nevelték, hogy legyen nagyon óvatos, és minél többet tanult az emberekről, a viselkedési formáikról, és a motivációjukról, minden megerősítette abban, hogy valóban vigyáznia kell. Nem a lelkét féltette szívfájdalmaktól, csak zárkózottá vált a nevelését köszönhetően, a környezetében pedig, főleg tini korukban, csak a sírós, szívfájdalmas napokat látta másoktól, neki pedig ez egyáltalán nem volt szimpatikus. Nem magát védte, csak nem vett részt komolyabb barátkozásokban, szerelmekben, mert ott volt neki Georgia, mint legjobb barát, a többit meg megoldotta másként.
Martina megborítja a rendszert, amiben eddig mozgott és gondolkodott, és csak remélni tudja, hogy ez az alkohol hatása, meg az új bevetés adta izgalomé, mert a bizalom része átértékelődik benne, nem is foglalkozik vele, mert annyira természetesen jön minden, mint eddig még soha neki. Valószínűleg azért, mert ő most Justin, és Justinnak ez nagyon megy - már az, hogyan varázsoljon el és szedjen fel valakit -, mert ha Coltonként kellene megtennie ugyanezt, nem gondolja, hogy ennyire könnyedén tudna beszélni és viselkedni. De közben meg ő érzi a kapcsolódást a lánnyal, tehát akkor most hogy is van ez?
Nem tud gondolkozni, ahhoz túl sok ital került belé, a lányra rátapad az az átkozott ruha, a fényektől az egész hangulat más lesz, és amikor a kilátásról kérdezi a lány, vigyor nélkül, kicsit mintha komolyabban válaszolna.
- Egészen lélegzetelállító. – Mondja mindezt úgy, hogy nem érdekli a kilátás, és le sem veszi a másikról a szemét, ezzel jelezve, hogy minden szó neki szól, és nem annak, amire eredetileg a kérdés irányult. Közel vannak egymáshoz, őt pedig nagyon kevés választja el attól, hogy megcsókolja a lányt, de még vár valamire, bármire, ami kihúzhatja ebből a veszélyesnek ítélt szituációból, miközben egyébként az lenne a dolga, hogy elcsábítsa, és olyan nyomot hagyjon a másikban, amitől belebolondul rövid időn belül, és beavatja azokba a részletekbe, amitől Tigeréket le tudják buktatni.
De mitől ver ennyire hevesen a szíve? Meg akar szólalni, de a torkára ég valami, és közelebb hajol a lányhoz, hogy egy arcára tapadt kósza tincset arrébb tudjon simítani.
- Tényleg nem kellett volna megbíznom benned. – Súgja, és a másik derekán pihenő keze közelebb húzza a lányt, annyira, hogy már ne legyen menekvés. Mikor az ajkaik végre találkoznak, Coltonra annyira nem jellemző módon, szenvedélyesen csókolja a lányt, még közelebb vonja magához a medencében, amitől a keze alatt érzi az idomait, amire a ruha a nedvesség miatt rátapadt. Nem engedi a másikat egykönnyen, hosszan csókolva tartja magához közel, és amikor végre képes tőle elszakadni, teljesen összezavarodik magától. Colton ilyet sosem csinálna, Justinnak meg ez a dolga, még sem tud egyik bőrében sem konkrétan lenni, hanem ingázik a kettő között, ami nem ideális.
- Ne haragudj, ez nem volt túl udvarias a részemről. – Mondja csendesen, hiszen tényleg így van, sem Colton, sem Justin neveltetéséből nem az ilyen medencés csóklopások azok, amik kiütköznek, de nem tudta magát türtőztetni, amit egyébként nem bán, amennyiben Martina sem.

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Colton Danvers
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f624b6f576e4d63774b6c467372773d3d2d3934343839333030392e313632663964373135306439363962653532393130323330373839352e676966
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Tumblr_inline_o9pr66cxz91t3vco0_250
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
When duty calls that is when character counts
★ családi állapot ★ :
Just like nicotine, heroin, morphine
Suddenly, I'm a fiend and

Never be the same - Martina & Colton - Page 2 7e8eae332a263e51302a226895899420f3e1e60b
You're all I need, all I need
Yeah, you're all I need
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ foglalkozás ★ :
DEA agent
★ play by ★ :
Chris Wood
★ szükségem van rád ★ :
hey there, Georgia
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Fb8ed63b5a77dc82fbd04d42a02fea31d305b931
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Tumblr_inline_o9ut63oaaj1rp4y1f_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Never be the same - Martina & Colton
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 EmptyKedd 18 Júl. - 13:15




Ha be kéne állnom valamelyik sorba, ezzel eldöntve, hogy én melyik embertípushoz tartozom, valószínűleg az azonnal bizalmat szavazó táborhoz sorolnám magam, akik abból tanulnak, ha már valaki eljátszotta azt. Ezért nem is biztos, hogy mindez felelősségteljes döntés, de én mindig igyekszem mások felé nyitott maradni, és bízni abban, hogy ezt nem használja ki senki. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem tesznek majd nekem üres ígéreteket, nem hazudnak számítóan azért, hogy kihasználjanak engem, és nem törik meg a bizalmamat, amit odaadóan átnyújtok nekik. Ettől pedig naivnak tűnhetek, de ha valamit megtanultam az életem során, az az, hogy a bizalom egy törékeny kincs, és ha az egyszer elvész, olykor lehetetlen visszaszerezni. Így, ha könnyen is adom a bizalmat, pillanatok alatt el is veszítheti az illető, aki játszani mer vele.
Ugyanakkor a szerelem, egy párkapcsolat, és az abba vetett hitem már egészen más kérdés. Valamiért egy férfinak nem tudom csak úgy, egyszerűen a bizalmamat, ezt az érdemet megadni. Falakat húzok magam köré, és nem engedek utat a szívemnek, olyasfajta érzéseknek, amelyek hatalmába keríthetnek. Legalábbis egészen a mai napig így voltam vele. Majd találkoztam Justinnal, és minden egyes alkalommal amikor a szemébe nézek, bizalom ébred bennem. Aligha értem ezt az egészet, de mellette eltűnnek a saját szabályaim. Mintha képtelen lennék kitérni előle, és olyan módon képes hatni rám, mint még soha senki ezidáig.
- Ez a pillanat, ami lélegzetelállító. Fogalmam sincs hogyan lehetséges ez, de egyszerre érzem a veszélyt, és a vágyat, amit a közelsége okoz bennem, közben meg kicsit ijesztő is, amiért nem irányíthatom ezeket az érzéseket. Mégsem akarok már egyértelműen menekülni előlük. Sőt, alig tudom megállni, hogy most ne csókoljam meg, talán képes sem lennék rá, ha most csak magamat nézném. De itt van ő, aki úgy tud rám nézni, hozzám szólni, amibe belepirulok, amiért egészen kicsit úgy érzem magam, mint egy bolondos tinédzser, aki elindult egy felfedezőúton, amit még nem ismer.
- Rémes egy ötlet volt, egyáltalán ezt kérnem tőled. Suttogom pimaszul, szinte már az ajkaira, miután derekamra simuló keze közelebb húz annyira, hogy esélyem se legyen meglógni előle. Elakad a lélegzetem, talán a szívem is kihagy egy ütemet, mielőtt Justin ajkai lángolóan rátalálnak az enyéimre. Fulladás-szorosan simulunk egymáshoz, miközben szenvedélyes csókban forrunk össze, amiben most annyi minden rejlik. De leginkább a szenvedély kifejezése, a hosszasan elnyúló perceké, amit várakozással töltöttünk el.
- Téged a medencébe lökni sem volt éppen udvarias viselkedés. Mondom halkan, egy vágytól teli sóhaj után, miután ajkaink elszakadnak egymástól, és mohón keresem Justin tekintetét.
- Én ezért nem fogok bocsánatot kérni. Értheti most ezt az előző megjegyzésemre, vagy arra, ahogyan beletúrok vizes hajába, és rátapadok az ajkaira, újabb csókot követelve tőle. Átkarolom, a szemeimet behunyom, és egészen átadom magam neki. Talán ez így.. itt.. tényleg nem illő, főleg miután lent egy esküvőn kéne jelen lennünk, mégsem tudok betelni vele. A csókjaival, melyektől a bizsergető érzés csak egyre erősebb lesz, míg végül a józan eszemet már sehol sem találom.
Martina and Colton


Colton Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Never be the same - Martina & Colton
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 EmptyHétf. 24 Júl. - 20:54

Martina & "Justin"
to:
at:
music:
Words:
504 szó
A bevetésnek van több kulcsszereplője, a célpont azonban mindig is Martina volt, így ha az esküvő újdonsült férje, vagy a lány édesapja megharagszik Justinra, akkor az már elfogadható hibaszázaléknak számít, hiszen a másik az ajkaira tapadva követel tőle minden mozdulatával, akkor is, ha az első csókot Colton kezdeményezte.
Valószínűleg ő volt, különben, amint eltávolodik tőle, nem lenne ennyire zavarodott azt illetően, hogy mi is történt, csak elfogadná, hogy egy ügynöknek néha a testét is el kell adnia a hazájáért, márpedig az akció legelején volt vele egy elbeszélgetés a felettesei részéről, hogy pontosan meddig is kellene elmennie Martinával annak érdekében, hogy a terv megvalósulhasson mindenképpen.
Szakzsargonnal fogalmazták meg, de az egyszerű válasz a bármeddig volt, Colton pedig úgy érzi, ennek jelenleg semmi akadálya, pedig kezdetben nehezen tudta volna elképzelni, hogyan vonzódjon egy fiatal lányhoz, akihez igazából nem is vonzódik. Coltonnál ez nem ilyen egyszerű, neki kimaradt a nőcsábász időszak, hiszen a haza szolgálatára nevelték, pedig a lelke biztosan csibész lett volna, ha engedik kibontakozni eléggé.
A vonzódás részét az első pillanatban, tudat alatt megoldották, amikor megpillantotta a lányt.
- Nem, tényleg nem volt. – Sóhajtja a másik ajkaira, ahogy a medencébe lökésről beszélnek, de az elméjéig nem nagyon jut el, miről van szó pontosan, mert minden figyelmével a másik ajkait szuggerálja, hátha visszakapja azt a gesztust, amit ő az előbb adott, és kiélvezheti a pillanatot kicsit tovább, mert őszintén erre vágyik, legyen ez bármennyire veszélyes. Nem tudja, hol kezdődik kezdődik ő, és hol ér véget az alkohol, de ez most nem érdekli, mert Martina megcsókolja, és több fronton is úgy érzi, bőven nyert ügye van.
Két kezébe veszi a másik arcát, úgy csókol vissza, szenvedélyesen, akarva a másikat, de nem annyira követelőzve, hiszen udvarias férfi, vagy micsoda.. Ő elfogadja az erényeket, amit az ifjú hölgy felkínál, de el nem vesz, az nem illene egyik személyéhez sem.
Lassan kezd tudathasadása lenni, ahogy a benne élő Colton még az alkohol mennyisége ellenére is meg akarja érteni, miért vonzódik ennyire a lányhoz, amikor nem lenne szabad, hiszen így tiltott dolgokat kever az akcióba, és az fontosabb kell legyen a jövőben, mint a lány valaha lesz.
A sóhaja, ahogy eltávolodik a másiktól, nem erről beszél.
- Veszélyes vagy. – Mondja úgy, hogy igazából alig távolodott el Martinától, és szinte az ajkaira beszél, de ekkora távolságra hajlandó most, hogy a kezdeti kanálba fojtós beszólogatásoknak olyan eredménye lett, amilyet a munkája megkíván tőle. Ó, ez bőven nem csak erről szól.
Aztán elneveti magát, és még a medencében a karjaiba fogja a lányt, hogy elkezdjen a lépcső felé sétálni, mert ha a vízben maradnak, a ruha rajtuk nem fog..
- Fogj rám mindent nyugodtan. – Neveti még mindig, mert ennyire jól érzi magát, és tudja, hogy lent majd érdekesen néznek rájuk; vagy azért, mert vizesen visszamennek, vagy azért, mert akkor az estének így ez a vége, és az fog feltűnni mindenkinek, hogy együtt léptek meg.
- Kíváncsi vagy még az értékelésre? – Kérdezi némi pimaszsággal a hangjában, ahogy a lábára állítja a másikat a medence szélén, de nem távolodik el annyira, amennyire illendő lenne a részéről.

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Colton Danvers
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f624b6f576e4d63774b6c467372773d3d2d3934343839333030392e313632663964373135306439363962653532393130323330373839352e676966
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Tumblr_inline_o9pr66cxz91t3vco0_250
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
When duty calls that is when character counts
★ családi állapot ★ :
Just like nicotine, heroin, morphine
Suddenly, I'm a fiend and

Never be the same - Martina & Colton - Page 2 7e8eae332a263e51302a226895899420f3e1e60b
You're all I need, all I need
Yeah, you're all I need
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ foglalkozás ★ :
DEA agent
★ play by ★ :
Chris Wood
★ szükségem van rád ★ :
hey there, Georgia
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Fb8ed63b5a77dc82fbd04d42a02fea31d305b931
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Tumblr_inline_o9ut63oaaj1rp4y1f_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Never be the same - Martina & Colton
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 EmptyKedd 15 Aug. - 16:36




Hihetetlen, milyen rövid időn belül megtud minden kavarodni. Legfőképpen az érzéseim. Az, hogy mennyire nem akartam még csak megkedvelni sem Justint, és hogy egyáltalán nem állt szándékomban több időt eltölteni vele. Pláne nem kettesben! Mégis, ahogy az idő haladt előre, valami egészen megváltozott bennem. Elkezdett érdekelni, nyitottam felé, mostanra meg olyan vágyak hatalmasodnak el rajtam, melyekkel egyáltalán nem számoltam. Ráadásul alig tudom irányítani azokat, oly mértékben uralkodnak rajtam.
Ezért is engedek, már nem ellenkezek, még az a fikarcnyi visszahúzó erő se tud már oly mértékben megálljt parancsolni, hogy ajkai ízét ne kóstoljam meg végre, miután ő is megízlelte az enyéimet. Isteniek! Szívem szerint a szájába nyögném ezt, de talán az már átlépne egy bizonyos határt, és ha már most veszélyesnek tart, még a felét sem látta. Még jól viselkedek, még megállom, hogy lábaim ne fonódjanak dereka köré, amivel közelebb húzhatnám csípőjét az enyémhez, amiért még közelebb akarom érezni magamhoz. Főleg azt a kiszakadó sóhajt hallva belőle, és ahogyan az ajkaimra beszél.
- És ez jó vagy rossz? A nyakába kapaszkodva súgom a fülébe a kérdést, miután puha csókot lehelek a fülé alatt vízcseppes bőrére, és máskor a csókok itt nem érnének véget, de van benne egy olyasfajta udvariasság, ami arra késztet, hogy én se kínáljam fel magamat tálcán, hanem kivárjak, életemben először egy kicsit rábízva magam valakire. Aztán hamar a karjaiban találom magam, talán csak menekül a saját vágyai elől, de szinte egyszerre cseng fel kettőnk könnyed nevetése, miközben a lépcső felé tartunk.
- Ezt még csak kérned sem kell. Hiszen minden a te hibád. Mondom teljes komolyságot kifejező arccal, de nem tart túl sokáig, hamar átváltja egy újabb őszinte nevetés, ami bőven aláássa az előbbi kijelentésemet. Szó se róla, szívesen bemártanám Justint apám előtt, lerántva róla ezzel a tökéletesség mintaképét, de gyanítom hamar átlátna a szitán, hogy ki a valódi bűnbak.
Miután lábaimmal újra a földön találom magam, Justin közelsége aligha segít abban, hogy így is érezzek, ezért ugyan lassan, de kicsit elhúzódom tőle.
- Csak őszintén! Ne kímélj! Válaszolom neki a kérdésére, bár ritkán szokott igazán érdekelni mások véleménye, valamiért az övé igazán kíváncsivá tesz. - Közben megnézem, nincs-e a bárpult mögött pár törölköző, hogy megszárítkozhassunk. Jelentem ki neki, annak a tudatában, hogyha van is, édes kevés lesz arra, hogy emberi formát öltsünk egy esküvőre, de túl direktnek és félreérthetőnek találnám, ha most felajánlanám a lakosztályom. Ráadásul egyelőre aligha akarok visszatérni a többiek közzé. - Gyere! Nyújtom végül a kezem felé, hogy megfoghassa, és ha elfogadja így indulunk együtt el. - Nyugi, nincsenek újabb medencézős szándékaim. Teszem végül hozzá, de ha úgy adódna, hogy megcsúszok a magassarkúban, biztosíthatom, hogy magammal fogom rántani.
- Egyébként nem is kérdeztem. Itt szálltál meg a hotelben, vagy innen még hazamész? Teljes természetességgel kérdezem mindezt, mire leesik, hogy ennek mégis milyen üzenete lehet, de igyekszem lazaságot mutatva a bárpult mögé lépni, miután elengedtem a kezét. Tulajdonképp a legtöbb vendég itt száll meg, mert biztosítva lett a szállás, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki él is vele.
- Bingó! Szalad ki a számon a szó, amint kevés keresgélés után találkozok a törölközőkkel, amiből egyet automatikusan Justin felé dobok. - Kérsz valamit inni? Nézek rá kérdő tekintettel, annak ellenére, hogy szerintem már bőven megittuk a magunkét, de az ital akár lehet alkoholmentes is. Mindenesetre az lenne a bölcsebb választás, nem véletlenül próbálom a távolságot is tartani.
Martina and Colton


Colton Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Never be the same - Martina & Colton
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 EmptyHétf. 11 Szept. - 9:51

Martina & "Justin"
to:
at:
music:
Words:
588 szó
Vigyorogva kezdi ingatni a fejét a másik szavaira, mert lehet életében először találkozik bevetés közben egy olyan kérdéssel, amire nem egészen egyértelmű a válasz. Maga Martina nem gondolja, hogy veszélyes lenne, hiszen a kutatásaik bőven feltárták azokat a tényeket, amik arra vonatkoznak, hogy a lány nem vesz részt a drogok ügyében, csak egy rokoni szál, egy szerencsétlen áldozat kvázi, tehát a bűnszervezetet vizsgálva ő egyáltalán nem veszélyes, sőt, egy eszköz lesz idővel Coltonnak. Viszont a lelke, legyen akármilyen karót nyelt és nehézfejű időnként, attól még érez, és most azt érzi, hogy ha nem vigyáz ezzel a lánnyal eléggé, annak hatalmas tétje lehet a véghajrában. Az, hogy már a legelején ezt felismeri egyébként, meg is adja a választ a másik kérdésére.
De Tina ezeknek az információknak nincsen a birtokában, így arra kíváncsi, Justin mit gondol a dologról. Még sem tud úgy válaszolni, hogy az ne Coltontól szóljon.
- Majd még meglátjuk. – Válaszolja végül, amikor Martina már a lábain áll a medence szélén, mindkettejükből csöpög a víz, Colton meg részegségtől mámoros tekintettel nézi most a másikat azok után, amit a medencében megéltek. Pedig annyi kiképzést kapott az ilyen pillanatokra, hogy számolni sem lenne képes, egy kezén biztosan nem; oktatják, hogyan zárja ki az érzelmeit olyan módon, hogy közben tökéletesen képes legyen őket eljátszani, és ő most esküszik, hogy nagyon akar játszani, de megmozdult benne valami. Coltonban ez az érzés nem szokott előkerülni, ő nem így tekint a kapcsolatokra vagy a nőkre, úgyhogy tényleg muszáj lesz idővel betudni a kezdeti izgalomnak, amit a bevetés követel meg a lelkétől, különben ez az egész egy agybaj, amit nem szabadna etetnie.
- Lássuk csak. – A hangja halk és titokzatos, amikor belekezd, a tekintete meg egy vizes hajtincset követ a szemével, amit az ujjai közé fog, hogy finoman piszkálni kezdje közben.
- A kezdeti fogadtatás csapnivaló volt, azt kell, hogy mondjam. Később a beszélgetés már olyan irányt vett, amit érdekesnek mondanék, aztán.. – Mosolyodik el szélesen, és elengedi a másik tincsét, így viszont, hogy felé fordul, az ajkaik egészen közel vannak egymáshoz.
- Minden meg van bocsájtjva. – Nem gondolja, hogy Tinának erre szüksége lenne, úgyhogy inkább csak pimaszkodik, amikor összegzés végére ér, és már érti egyébként, miért akarta a medence utánra hagyni a másik ezt az egészet. Ő is így érzi kereknek egyébként.
Elfogadja a törölközőt, bár a rátapadt inggel és nadrággal túl sokat így nem fog tudni kezdeni, mégis hálás érte, mert bár a bevetések során került már érdekesebb helyzetbe is, mégsem annyira komfortos most számára a rátapadó ruhadarabok hada. Először mégis a haját kezdi megtörölgetni.
- Van szobám a szállodában. Mondjuk néhány utcányira van a lakásom, de gondoltam egyszerűbb egy itteni szobába bemászni, ha eldurvulnak a dolgok. – Nevet fel a szavak mellé, egyrészről azért, mert ez a gondolat akár még meg is valósulhatna, másrészről mert egyáltalán nem ez az indok arra, hogy itt alszik. A lehetőséget, hogy Tinával egy szobában kössenek ki nem vetették el egyáltalán a terv kitalálásakor, ez pedig így a legegyszerűbb, még ha a feltűnőbb is.
- Hogyne. Lepj meg valamivel. – Colton egyébként sohasem iszik, valószínűleg ezért is lett annyira laza meg jókedvű attól a mennyiségtől, amit megitattak vele, és, hogy ezt a lazaságot meg tudja tartani magában - és Justin miatt is -, jobb, ha szinten tartja magát. Amúgy is kíváncsi rá, mit keverne neki a másik, ha lehetősége adódik rá.
- És te? Itt alszol? – Kérdezi sejtelmesen, nem igazán tudva megállni, hogy mosolyogjon hozzá, és ez nem célzás a lány részére, aztán meg lehet, hogy mégis. Tökéletesen rá fogja bízni ezt a döntést, bár tudja, hogy az ügy szempontjából a gyorsaság és a hatékonyság lenne a legkifizetődőbb, hiszen semmi sem garantálja, hogy a mai este után máskülönben újra erre a vonalra tudnának kerülni, ráadásul közösen.

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Colton Danvers
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f624b6f576e4d63774b6c467372773d3d2d3934343839333030392e313632663964373135306439363962653532393130323330373839352e676966
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Tumblr_inline_o9pr66cxz91t3vco0_250
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
When duty calls that is when character counts
★ családi állapot ★ :
Just like nicotine, heroin, morphine
Suddenly, I'm a fiend and

Never be the same - Martina & Colton - Page 2 7e8eae332a263e51302a226895899420f3e1e60b
You're all I need, all I need
Yeah, you're all I need
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ foglalkozás ★ :
DEA agent
★ play by ★ :
Chris Wood
★ szükségem van rád ★ :
hey there, Georgia
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Fb8ed63b5a77dc82fbd04d42a02fea31d305b931
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Tumblr_inline_o9ut63oaaj1rp4y1f_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Never be the same - Martina & Colton
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 EmptyCsüt. 21 Szept. - 16:50




Lehetetlen helyzetbe kerültünk mindketten, amint olyan dogok történtek meg köztünk, ami a megismerkedésünkkor még a fejemben teljes mértékben ki voltak zárva. Bevallom, egyáltalán nem akartam utat engedni bármiféle szimpátiának, de ahogy az idő és a beszélgetéseink haladtak előre, minden kezdett nem kicsit összekuszálódni. Mostanra pedig tagadhatatlanul megkedveltem, már csak azokkal a felszínre törő érzésekkel nem tudok mit kezdeni, amik azt súgják, hogy nem szabadna. Mindig ez van, közben mégsem. Mert általában hosszú távon senki sem köti le a figyelmem, Justinban viszont van valami, ami magával ragad. Innentől kezdve meg nem is tőle, hanem a bennem lévő kavalkád okozza a félelmet. Így még inkább érdekes, hogy míg ő engem tart valahol veszélyesnek, addig nekem pont vele kapcsolatban súgják ezt az ösztöneim.
Szinte le sem tudom venni róla a szemem, és amikor a vizes hajtincsemmel kezd játszani, azzal csak újabb tüzet lobbant bennem lángra, amit már nem tudom meddig tudok még eloltani. Főleg miután pimaszkodni támad kedve, és bátorkodik egészen közel jönni.
- Ami a szívemen, a számon. Utalok a kezdeti fogadtatásra, ami tényleg nem tüntet fel túl jó színben, de nem is volt akkor még célom, hogy a kedvében járjak. Ráadásul legyen bármilyen fontos számomra a másik, ez az egyik legjobb és legrosszabb tulajdonságom egyben, amiért képtelen vagyok visszatartani a véleményem.
- Egyébként ilyen könnyű téged kiengesztelni? Simítok végig a hüvelykujjammal az alsó ajkán, amivel újra csak veszélyes vizekre evezek, de érdekel a válasz, hogy egy csók ennyit tud-e számítani nála, vagy csak az enyém okoz benne ilyen érzést.
Tudatában vagyok, hogy a közelsége még bajt fog hozni a fejemre, ezért is tűnök el a bárpult mögött, egy kis távolságot létre hozva ezzel, mielőtt olyan dolgok futnának végig az agyamon újra, amiknek egy első találkozásnál nem lenne szabad. Megszárítkozom, ami erős túlzás, de legalább a vizes tincseimet áttörlöm a törölközővel, miközben állandóan Justin tekintetét keresem. Valahogy egyfolytában odavonz magához.
Azon nyomban együtt nevetek fel vele, amikor felötlik az este eldurvulásának a lehetősége, mert valljuk be részben már ez az egész, hogy itt állunk ruhában elázva, egy közös medencézés után, akár nevezhető annak.
- Említetted, hogy sokat utazol. Szeretsz új helyeket felfedezni. Ez, hogy érinti az itteni életed? Általában mennyi időt töltesz egy helyben? Kíváncsiskodom, mert tényleg érdekel, és valahol vonz is ez a fajta élet. Mindig eltudtam magam képzelni abban a szerepben, hogy állandóan máshol élek, de egy ideje már sok minden bír marasztalásra.
Nem igazán jeleskedem nagy koktél szakértelemmel, ráadásul nem is igazán vagyok abban az állapotban, hogy most bontakoztassam ki, ha mégis van rejtegetett kompetenciám hozzá, így maradok az egyszerűség, mégis a minőség jegyében. Egy igazán jó hírében álló rumon akad meg a tekintetem, amit végül ki is töltök két pohárba, hogy megízlelhesse a már amúgy sem túl szomjas ajkaink. Szerintem egyébként is egészen másra vágynak, de még mindig igyekszem jól viselkedni.
- Itt aludjak? És valahol azt hiszem eddig tartott, alig egy percig, hogy ne kezdjek el kacérkodni, és ne tegyek fel egy kérdést, amire Justin akár zavarba jöhet, de le is csaphatja a magas labdát. Mindezt már úgy teszem, hogy a poharat átnyújtom neki a kitöltött itallal, és egészen közel merészkedem hozzá. Túl közel, ami már mindkettőnkre nézve veszélyes, pedig még le se gurítottuk a rumot, ami még fejbe vághat, és utána már tényleg elmosódhatnak a határok.
Martina and Colton


Colton Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Never be the same - Martina & Colton
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 EmptyPént. 13 Okt. - 10:05

Martina & "Justin"
to:
at:
music:
Words:
588 szó
Coltonnak nagy szerencséje most, hogy mindent rá tud fogni a bevetésre, és arra, amit az megkövetel tőle; az ő dolga elsősorban az, hogy elcsábítsa a másikat, sőt, érzelmileg magához kösse, és elérjen egyfajta ragaszkodást, ami később még használható lesz a csapatnak és a szervezetnek. El kell adnia magát, fel kell áldoznia a testét, és csak Colton maga tudja legbelül, hogy bármilyen meglepő is ez számára, de semmi gond nem lesz vele, ha oda kerül a sor.
A vészvillogókat a fejében valószínűleg az alkohol tompítja olyan szinten, hogy megint közel kerüljön a másikhoz, ha már mágnesként vonzza magához. Lehet, ha majd reggelre kijózanodik, akkor a helyére tudja tenni az eseményeket, és valóban a bevetés okán fogja értelmezni, amit érez, de az is lehet, hogy sokkal tisztábban fogja érzékelni a vonzalmát, és akkor lehet, hogy bajban lesz.
Túl régóta tervezik ezt és túl nagy a tét ahhoz, hogy ne csinálja tökéletesen. De lesz még ideje újraértelmezni és helyretenni magában a dolgokat, ebben egészen biztos.
Most sem az alkohol, sem a lány közelsége nem tudja józanságra inteni, úgyhogy játszik a hajával, bevallja neki, hogyan fordult kettejük között a kocka, azzal a különbséggel, hogy ő tisztában volt nagyjából az este kimenetelével. Mondaná, hogy kiképezték rá, de itt nem csak Justin vonzódik a másikhoz, annyit azért ő is képes felfogni az eseményekből.
- Egyáltalán nem. – És most Colton beszél belőle, hiszen ha vele egy első találkozás alkalmával bárki így bánt volna, biztosan messzire kerüli az egész este folyamán, és esélyt sem ad a javításra. A kötelessége ugye arra készteti, azt kell játszania, hogy igenis ki lett engesztelve a csók és a medencés pillanat által, de igazából itt Colton lelke lett meglágyítva, ami egyébként agyrém, hiszem ő ahhoz túlságosan karót nyelt, hogy ennyire egyszerű legyen.
Tehát ez Martina hatása, és nem más.
Nagyjából megtörli magát, mielőtt válaszolna a kérdésre, és egyébként sokat segít rajta, hogy a lényegre legyen képes fókuszálni az, hogy visszatérnek Justinhoz, aki ugye a kitalált kulcsfigurája az egész akciónak. Ha róla beszélhet, könnyebben látja a végcélt, annak ellenére is, mennyire vonzza magához a másik.
- Őszintén? Nem sokat. Most sem itt kellene lennem, hanem Balira mentem volna fotózni. Alex kedvéért azonban maradtam, mert az esküvőjét nem tudjuk bármikor máskor megismételni. Viszont amint lehetséges, megejtem az utazást, valószínűleg pár napom belül. – Rengeteg végkimenetele lehet a forgatókönyvnek, amit írtak, ezek között az is szerepel, hogy magával viszi a lányt, ha jól mennek a dolgok. Ez az egyik legnehezebben elképzelhető, ezért néhány napig majd nélkülözniük kell mindenféle kommunikációt, amennyiben a szimpátia még reggel is fennáll annyira, hogy Martina akarjon valamit Justintól.
A kérdésre szinte szikrákat lennének képesek szórni a szemei, és meglehet, a korty rumtól veszti el megint az összes józanságát, mielőtt olyat találna válaszolni, amit Colton magában egyáltalán nem ismer meg.
- Az attól függ, hogy szeretnéd-e, ha úriember maradnék. – Ennél burkoltabb, mégis egyértelműbb utalást ki sem találhatott volna, és bár Colton remek ügynök, az alkohol adta oldás olyan dolgokat hoz ki belőle, amiket még ennek ellenére sem lett volna képes saját maga kitalálni.

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Colton Danvers
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f624b6f576e4d63774b6c467372773d3d2d3934343839333030392e313632663964373135306439363962653532393130323330373839352e676966
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Tumblr_inline_o9pr66cxz91t3vco0_250
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
When duty calls that is when character counts
★ családi állapot ★ :
Just like nicotine, heroin, morphine
Suddenly, I'm a fiend and

Never be the same - Martina & Colton - Page 2 7e8eae332a263e51302a226895899420f3e1e60b
You're all I need, all I need
Yeah, you're all I need
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ foglalkozás ★ :
DEA agent
★ play by ★ :
Chris Wood
★ szükségem van rád ★ :
hey there, Georgia
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Fb8ed63b5a77dc82fbd04d42a02fea31d305b931
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Tumblr_inline_o9ut63oaaj1rp4y1f_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Never be the same - Martina & Colton
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 EmptyHétf. 18 Dec. - 12:55




Tagadhatatlan, hogy sokszor túl őszintén adok hangot a véleményemnek. Hangosan kimondom, amit gondolok, ahelyett, hogy jelentőségteljes pillantásokat vetnék másokra, vagy csak utalgatnék, ahogy azt a köreimben szokás. Ezért persze a jutalom sem jár, sőt előbb szokott visszaütni a dolog, mintsem előnyömre váljon. Azonban hajlandó vagyok bocsánatot kérni is, ha szükségesnek találom, amennyiben az igazság fájdalmas pontot ért valakinél, vagy ha túl nyers vagyok valaki jelenlétében, legfőképp a bizalom hiánya végett. Justin esetében már nehezebb az ügy. Olyan kettősséget váltott ki belőlem, hogy míg az elején még ki nem állhattam, mostanra egészen megkedveltem, és nehéz ezt hova tennem. Természetesen rá foghatnám arra, hogy nem szabadna elsőre ítélkeznem, ameddig meg nem ismerszik az ember, de valami azt súgja, rejtőzik benne valami, amit még meg kell fejtenem. Beismerem.. ezt egész sajátos módszerrel teszem, és úgy tűnik, hogy már nem is a cél lebeg előttem, hanem egész egyszerűen csak magával sodort azzal, amilyen. De még mindig az a kérdés mi rejtőzik Justinban, és hogyan képes belőlem valami új, számomra eddig ismeretlen érzést felszínre hozni. Vagy mindez csupán az alkohol megtévesztő játéka lenne velem? Akárhogy is, de olyan mosoly költözik az arcomra a válaszát ízlelgetve, ami hasonlít egy rosszban sántikáló kisgyerek csibészségére, és valljuk be, van abban valami, hogy tetszik, amilyen hatással vagyunk egymásra.
Igyekszem nem hosszasan elidőzni Justin tekintetében, míg az italainkat töltöm, hanem csak néha "véletlenszerűen" odatévedni, mialatt ő az elnapolt utazásáról mesél.
- Meg kell hagyni.. nem egy unalmas életet élsz. Ez a része pedig még vonzóbbá teszi Justint, és alig akarom elhinni, hogy megfordul a fejemben, hogy szívesen vele tartanék. Balira. Hát nem őrültség?
- Végülis igazad van. Addig kell kihasználni a lehetőséget, ameddig az embernek módjában áll. Gondolom, amint eljön az a pillanat, amikor apád elereszti a gyeplőt, és a cég ügyei a mindennapjaiddá válnak, már semmi sem lesz ennyire egyszerű. Vagy könnyű, de direkt nem boncolgatom tovább, mivel nem látok bele az ő kettejük kapcsolatába, ahogy a jövőbe sem, ami Justinra vár. A magam részéről viszont tudom, hogy én arra vágynék, apám még több felelősséget bírjon rám, de mindez talán sosem fog bekövetkezni. Még az is lehet, hogy a fiatalságom, az a sok élmény, aminek Justin a részese lehet, csak azért szalasztom el, mert nem látok teljesen tisztán, és egy olyan úton járok, ami nem is az enyém.
Már az italokkal a kezemben térek vissza hozzá, és Justin képes hol gondolkodásra bírni az élet különböző dolgairól, vagy épp ellenkezőleg, elvenni minden józanságom, ami még távol tarthatna tőle. Az viszont már nem kérdés, hogy ez jelen esetben a válasza után szinte lehetetlen. Jó nagy korty rum csúszik le a torkomon, szinte már az üres poharat helyezem a pultra, amikor közeledni kezdek Justin felé, és átkulcsolom a kezeim a nyaka körül. Szemtől szembe, aligha tűnik ez egy átfontolt lépésnek tőlem.
- Csábítóan hangzik, hogy levetkőzd magadról az úriembert... Szándékosan fogalmazom így, ha már ő is burkoltan invitált ebbe a kis játékba. - De nem az fogja befolyásolni, hogy itt alszom-e... Persze ezt ő is tudja, de attól még jól esik kimondani, és az utolsó mondatnál már egészen közel hajolok hozzá, hogy a fülébe suttoghassak. - Azt akarom, hogy erről te dönts. Megmaradsz úriembernek vagy,..? Direkt nem fejezem be a mondatot, csak adok egy leheletnyi, finom csókot az arcára, majd eltávolodom tőle annyira, hogy a pulton lévő maradék rumot kiihassam a poharamból.
Valójában számtalan kimenetele lehet még az estének, és általában szeretek én magam dönteni a sorsáról, adott esetben azonban sokkal kíváncsibb vagyok. Érdekel hogyan gondolkozik, vagy épp nem gondolkozik, csak cselekszik Justin. Éppen ezért indulok a lift felé, amiben akár meg is állíthat. vagy éppenséggel pont, hogy beszállhat velem együtt. De még az is lehet, hogy ezzel véget ér az esténk. Bárhogy is dönt végül, az izgatottságom egyre inkább fokozódik.
Martina and Colton


Colton Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Never be the same - Martina & Colton
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 EmptyHétf. 8 Jan. - 13:07

Martina & "Justin"
to:
at:
music:
Words:
452 szó
Egy ilyen kaliberű akcióra nem lehet tökéletesen kőbe vésett álcát alkotni; Coltonnak a kiképzése során tanultakat kellene alkalmaznia, és ilyen formában rugalmassá tenni Justint. Mindez nagyon egyszerűen azt jelenti, hogy mint most is megkapja a csillogó szempárt a Balira utazást illetően, Colton látja, hogy ez így működik, és ezen a vonalon kell tovább haladnia.
A veszélyes része ott kezdődik, hogy ezeket a pillantásokat észreveszi bármiféle kiképzésben tanult eszközök alkalmazása nélkül, mert ezek úgy gondolja, neki szólnak. Az alkohol eléggé elködösíti az elméjét, így meglehet tényleg elhiszi, hogy mindez a Brooklyn-i, szigorban és kötelességtudatban nevelt, kissé karót nyelt srácnak, nem pedig a szinte bájgúnár, laza újgazdagnak szól, mert erősen keveredik a szavai és a kijelentései között a saját véleménye, meg az, amit elő kellene adnia.
Ha kijózanodik, és tud egy mélyebb levegőt majd venni később, a saját magányában, akkor helyrepakolja az este történéseit, hiszen egyedül van az egész akcióval, leszámítva persze néhány kommunikációs csatornát, amiket szigorú szabályok mellett használhat csak, nem akármikor. És mivel működik az, amit előad, és elég jól, nem görcsöl rá sem a mostra, sem a további lehetőségre, amit az úriemberisége kérdésébe burkolnak jelenleg.
Mert ezen a téren kibaszott nagy bajban van.
- Velem jöhetnél. – Maga sem tudja, honnan a hirtelen ötlet, sőt, a lehetséges végkimenetelek között, bár ez is szerepelt, mégis a nehezebben kivitelezhető és lefedhető helyzetek egyike, úgyhogy a lista vége felé található jelenleg. Még sincsen egyáltalán kizárva, így bedobja a lapot, és Martinán múlik csak, hogy tesz-e rá tétet, vagy sem.
- Ezt jól látod. Néhány évem van még látni a világot, és valahogy úgy tervezem, hogy mire komolyabban számítanak rám üzletileg, már a saját családom is így tekint majd rám. Nekik pedig úgy tudok majd megadni mindent, amire vágynak, ha vállalom a felelősséget, amit nekem szánnak. Addig még életem értelmét is meg kell találnom, tudod. – A vigyora pedig szándékosan sikerül olyanra, amilyen; vagy a másiknak szól, vagy egyáltalán nem, hiszen most találkoztak, és nem is nyitottak egymással fényesen - már, ami ugye az akciót, és ezt a sok blamát illeti -, mégis, tagadhatatlan a vonzalom, már csak az kérdéses, hogy józanul hogyan fog ez kinézni.
A torkán akad a levegő, amikor Martina visszaindul a lift felé, őt meg úgy vonzza, mint a mágnes, valami mégis a földhöz szögezi, ahogy a bárszéken ül még mindig az italával a kezében. Egy élet is kevés lenne átgondolni a következő, helyes döntést, az pedig rá egyáltalán nem jellemző általában, hogy a pillanatnak adja magát, mintha nem lenne holnap. Amikor viszont feláll a székből, és elindul a másik után, pontosan ennek enged teret, amikor pedig a liftben állva éri utol a lányt, a derekánál fogva odahúzza magához, és a szenvedélyes csókot pillanatokon belül eltakarja a kíváncsi szemek elől a záródó liftajtó.

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Colton Danvers
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f624b6f576e4d63774b6c467372773d3d2d3934343839333030392e313632663964373135306439363962653532393130323330373839352e676966
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Tumblr_inline_o9pr66cxz91t3vco0_250
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
When duty calls that is when character counts
★ családi állapot ★ :
Just like nicotine, heroin, morphine
Suddenly, I'm a fiend and

Never be the same - Martina & Colton - Page 2 7e8eae332a263e51302a226895899420f3e1e60b
You're all I need, all I need
Yeah, you're all I need
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ foglalkozás ★ :
DEA agent
★ play by ★ :
Chris Wood
★ szükségem van rád ★ :
hey there, Georgia
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Fb8ed63b5a77dc82fbd04d42a02fea31d305b931
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Tumblr_inline_o9ut63oaaj1rp4y1f_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Never be the same - Martina & Colton
Never be the same - Martina & Colton - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Never be the same - Martina & Colton
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Colton & Nathan
» Martina Quinlan
» Kicsi a világ? Martina & WuXie
» in tight spaces | elisiana & colton
» Colton Sykes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: