New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

hello again || Kimberly & Maxim
TémanyitásRe: hello again || Kimberly & Maxim
hello again || Kimberly & Maxim EmptyKedd Ápr. 09 2024, 23:53

Minden a szerelem és a szeretet körül forog, amik olyan fogalmak, amiket könnyen ki lehet pöckölni az életből, legalábbis az enyémből, mert hiába mondja nekem azt amit, akkor sem akarok oda eljutni és ezért legyintek is, és annyiban kellene hagynom, elfogadva, hogy nekem nem való ez az egész, de csak kinyitom a szám.
- Abból tudod mi lesz? Katasztrófa, lehet, hogy valaki egy ideig majd érdekelni fog ebben nem is kételkedek, most is vannak olyan csajok, akik több menetet megérnek és biztos vagyok benne, hogy lesz olyan, aki majd többször fog lázba hozni, talán más értelmeben is. De egy valami biztos, és az az, hogy mindennek vége lesz és én koppani fogok és az a fájdalom amiről annyit forgattak filmet, az az egyedül érzés, amiről elvileg  akönyvek írnak. Na azok nem nekem valóak, és ezt én tudom magamról és nem akarom tovább kavarni az életem, így is van benne elég bonyodalom, amiket össze kell rakjak magamban. - pedig nem lenne olyan nehéz. Átvenni apámtól a pénzes céget és szépen mosolyogni a vezetői székben hiszen minden megy a maga medrében, minden teljesen jól össze van rakva, de nyilván ennek a fiúnak más álmai vannak, amiket nem kaphat meg. Ilyen amikor a segge is ki van nyalva az embernek és még az sem elég jó.
Érzem a szavaiból, hogy az eddig laza témázgatásnak most jön egy komolyabb oldala is, az ő részéről, nekem nem volt nagyobb csalódás mert sosem engedtem senkit közelebb, mint illett volna, és talán így is volt a legjobb. Végighallgatva lefagy az arcomról a mosoly, a hiány ami még egy sima szakításnál is sokkal rosszabb, amikor elveszítesz valakit örökre ő átélte és nem akarom sajnálni, mert látszik mennyire megerősítette őt ez a veszteség, de mégis azt érzem, hogy nem járt volna neki ez az egész.
- Sajnálom a barátod! - nyelek egy nagyot, de nem tudom, hogy ettől függetlenül nekem még lenne e valakit, akihez ennyire tudnék ragaszkodni, főleg ha mindig fájdalom a vége, mindig.
- Úgy gondolod? - kérdezem mosolyogva rá, bár nem keresem a másik felem, nem akarom magam egy másik puzzlehoz illeszteni, de most talán igazat adok neki és ebbe nem kötök bele. Nem a sztorija miatt, mert bár elég szomorú és még én is meginogtam kicsit érzelmileg,amiko mesélte, próbálok nem ezen összeroppani, és kihozni ebből is, hogy az élet ezen része egészen szar tud lenni.
- Hidd el Kim, ha minden pultos ilyen lenne, akkor állandóan innék. - kacsintok rá és megelmelem a poharam, amit az imént töltöttem tele megint. Nem mondom, hogy szeretek lelkizni, mert utálok az érzelmeimről beszélni, de most talán jól esik elmondani neki, hiszen tudom, hogy számára nem vagyok más, mint egy szoknyapecér, aki minden alkalmat kihasznál, hogy valakit hazavigyen. Ez mondjuk igaz is.
- Amúgy néha azt érzem bekaphatnám, amiért ennyi embert ellökök magamtól a viselkedésem miatt, - nézek végig rajta utalva arra, hogy ő is nagyon jó arc, és mégis talán messze mentem, aztán hol vagyunk, ott ahol lehettünk volna ezelőtt is ha nem akkor az arcom mindig, mondjuk mint most is.


To Kimberly

BEE


mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hello again || Kimberly & Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hello again || Kimberly & Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hello again || Kimberly & Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásRe: hello again || Kimberly & Maxim
hello again || Kimberly & Maxim EmptyHétf. Ápr. 01 2024, 22:27

Max & Kim
- Mondhatsz nekem akármit, de a kettő nagyban összefügg. – erősködöm, hiszen tudom, hogy miről beszélek.
- Az a helyzet, hogy hiába van annyi haverod, barátod vagy alkalmi kapcsolatod, mint égen a csillag. Egyszer úgyis lesz valaki, aki többet fog jelenteni neked, akár tetszik, akár nem. – kezdek bele a magyarázatomba.
- Lehet, hogy nem most és nem az elkövetkező hónapban, vagy évben. De biztosra veszem, hogy neked is lesz valaki az életedben, aki nélkül nem fogsz tudni élni. Akiért képes leszel majd minden hóbortoddal felhagyni. – nézek mélyen az szemébe.
Ahogyan azt Maya Angelou is megmondta, „Egyedül, egyedül. Senki, de senki nem élhet egyedül.” Mindenkinek szüksége van egy társra az életében, akire számíthat és akiért harcba is szál, ha kell.
Olyanokat, akik nem igazán állnak közel hozzám, nem igazán szoktam beavatni a magánéletembe és ennek is megvan a maga oka, de néha, ha szükséges akkor hajlandó vagyok megnyílni.
- Tudod, ezt még soha nem meséltem el senkinek, de mielőtt New York-ba költöztem, volt egy elég hosszantartó és elég nagy horderejű gimis kapcsolatom, még Franciaországban. – belekezdtem a mesélésbe és fogalmam sincs, hogy hová fog vezetni, ha ezt tényleg elmondom neki, de remélem, ha már egyszer felidézem ezt a fájó emléket akkor lesz némi hatása.
- Úgy volt, hogy Pierre és én együtt jövünk az államokba, együtt bérelünk egy lakást és együtt éljük át az amerikai álmot. Aztán az indulás előtt egy hónappal motorbalesetet szenvedett és… - az újra töltött poharam után nyúlok, és húzóra iszom ki a tartalmát mielőtt folytatnám.
- Senkinek nem kívánom azt az időszakot. Akkor megfogadtam, hogy soha többé nem leszek szerelmes és kis híján még az ösztöndíjamat is majdnem visszamondtam. Aztán tudod, hogy miért jöttem el mégis? – nézek rá kérdőn, majd egy pillanattal később folytatom.
- A temetése után az anyukája eljött hozzám és elmondta, hogy tudja mit érzek és éppen ezért kéri azt, hogy jöjjek el. Nyissak az élet nyújtotta lehetőség felé és éljem meg az álmainkat. Ismerjek meg új embereket, szerezzek új barátokat és legyek újra szerelmes. Még akkor is ha ezt akkor és ott lehetetlennek tűnt. Aztán most mégis itt vagyok. Több hosszabb-rövidebb kapcsolat és számtalan szakítás után. – körözök az ujjammal az ismét üres poharam szája körül amit még mindig a kezemben tartok.
- A lényeg, hogy ne egy rosszul alakult helyzet, vagy kapcsolat alapján alkoss véleményt. Főleg úgy, hogy igazán még sosem élezted a nagy betűs szerelmet. – mosolygok rá kedvesen.
Tudom, hogy ennek a bulinak nem erről a lelkizésről kellene szólnia és arról, hogy megváltsam Maxim Wood életét, de valahogy ez most mégis így alakult.
- Nem mondanám, hogy nehéz eset vagy. Csupán… Más mint a nagy átlag. Ez pedig csak különlegessé tesz, valaki olyan számára, akivel passzolni fogtok. Pontosan úgy ahogy azok a pici Puzzle darabok. – mutatom a két ujjam közt mennyire picik is azok a darabkák.
Hallgatom, amiket mond és érzem benne, hogy mennyire meg van bántva, hogy mennyire megviselte az a helyzet azzal a lánnyal. Furcsa őt ebből a szemszögből figyelni, hiszen normál esetben Ő sem ennyire sebezhető.
- Az üresség nem feltétlenül rossz dolog. A feldolgozás és az elengedés egy bizonyos része. Ha az elmúlik utána minden jobb fényben fog feltűnni. – zárom le a dolgot, majd eszembe hasít egy dolog és majdnem elnevetem magam, de inkább kimondom hangosan, hátha ezzel valamennyire oldani tudom a leült hangulatot.
- Te jó ég. Kezdek úgy beszélni, mint egy agyturkász. Bocsi, munkahelyi ártalom. – kuncogok, miközben előre dőlök és leteszem az üres poharam magunk elé.
BEE


Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.
mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
hello again || Kimberly & Maxim Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
hello again || Kimberly & Maxim Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: hello again || Kimberly & Maxim
hello again || Kimberly & Maxim EmptyKedd Feb. 20 2024, 23:15

Nem amúgy valóban nem ennyire durván csinálja, mint én vagyis tudom, hogy nincs olyan ember, aki mindent tisztességesen csinál végig az életében, biztosan tett valamit ő is ami miatt ez a szent beszéd rá sem illik. Persze tudom, hogy a kemény munka inkább rájellemző, mintsem rám, de azért ha valamit akar szerinte ő is tud lépni érte és nem mindig azon az úton, amin valójában kellene. Ez most csak egy pezsgő megszerzése volt, de más téren is sokkal könnyebb boldogulni ha az ember egy kicsit pofátlan és én az vagyok, de ezt látom is, hogy nem annyira tetszik neki. Már régen elfogadtam, hogy nem minden embernek felelhetek meg, neki meg akartam, ideig óráig, egy bizonyos dolog miatt, de amint lepattintott már teljesen máshogy viszonyulok hozzá, a megszólalásaimon kívül, amit sosem fogok abbahagyni, ez már a védjegyem, enélkül nem is kedvelne.
Tudom, hogy ő egy teljesen másik csoportba tartozik, nem mondanám őt merevebbnek, mert laza csaj, és jófej és viszonylag kedves is valakivel, aki nem én vagyok, de velem kevesen tudnak azok lenni. Viszont annak ellenére, hogy feltűnően nyomom neki a dumám itt ülünk és vedeljük a pezsgőt, bár lehet most nincsen jobb társaság, azért jól esik a társasága.
- Kifejezetten szokták szeretni a csajok, tudod, pénz, csillogás, extra teljesítmény. - húzogatom meg a szemöldököm nevetve, de amúgy lehet már elég is az ilyen dumából, bár a következő téma már tényleg nem ilyenfajta. Talán túl sok minden jön ki belőlem, amit nem akartam elmondani senkinek, eskü jobb lenne megtartani csak magamnak és nem kinyitni a szám, de mindegy már.
- Nem vagyok szerencsétlen a nőkkel ezt kikérem magamnak. - háborodok felkihúzva magamat. - Csak a szerelemmel, de azt meg sosem kerestem,most őszintén kinek kell,amikor annyi barátom van és azt az egy szerelmi fellángolás tis nyögöm még hónapokkal utána, tudod milyen amikor fixen csak egy valaki jár az agyadban? Nem jó, nem állt fel másra nagyon sokáig, és amióta nem beszéltünk sok mindent megtettem, hogy ez változzon. - erről egy valakivel beszéltem és ő azt mondta, hogy lelki oka van. Veszteség volt nekem az egész helyzet, mert azt hiszem éreztem valami erősebbet s mint ami szer bennem volt, de ez elmúlik azt mondják.
Végighallgatom és a kezére nézek és megint teletöltöm a poharat.
- Nem tudom én készen fogok e erre állni, vagyis biztos vagyok benne, hogy egyszer menni fog ment volna most is, de nem mindenkivel passzolok össze. Látod mennyire nehéz eset vagyok és attól, hogy lett valaki nem változok meg, max csak vele leszek ennyire szószátyár és nem más csajokkal. A megcsalás sosem játszik nálam szerepet, de lehet rosszabb ha ennyire nyílt vagyok az elején is, mert sokan azt nem szeretik. - beleiszok szemforgatva az üvegbe. - Miért kell az embereknek valaki, hosszabb távon, valamiért mindenki annyira remeg érte, aztán sehol semmi csak az üresség, amikor elmúlik. - mert egyszer minden elmúlik, soha semmi nem tart örökké, bár lehet annak érződik, de nem tart addig, sajnos.


To Kimberly

BEE


mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hello again || Kimberly & Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hello again || Kimberly & Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hello again || Kimberly & Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásRe: hello again || Kimberly & Maxim
hello again || Kimberly & Maxim EmptySzomb. Feb. 17 2024, 19:01

Max & Kim
- Én ezt sosem mondtam. Viszont én nem használok ki senkit azért, hogy elérjem a céljaim. – vágtam vissza egy pillanat alatt.
Tudom, hogy sokan furcsán néznek rám amiért ilyen körökben mozgok. Főleg úgyhogy eddig csak egy mixer voltam egy elitnek számító klubban. De biztosíthatok mindenkit, hogy nem azért kerültem olyan emberek társaságába, mint Ceasar, vagy Alden, mert ágyba bújtam volna velük. Vagy kihasználtam volna a jóhiszeműségüket. Csupán azért tartok ott, ahol, hanem azért, mert keményen megdolgoztam érte és kijártam a magam útját. Persze nem akarom magam sajnáltatni, vagy bármi ilyesmi, mert büszke vagyok arra amit elértem az évek alatt.
Ez a nap egyre inkább kezd érdekesen alakulni, de ha már itt vagyok akkor hagyom, hogy a dolgok a saját kedvük szerint alakuljanak. Úgyhogy amikor lehuppanunk és elkezdünk beszélgetni, csak figyelek és a tőlem megszokott stílusban reflektálok mindenre.
- Hát hogyne. – csóválom meg vigyorogva a fejem.
Teljes mértékig tisztában vagyok azzal, hogy Max mekkora nőcsábász és azzal is, hogy mennyi lányt kitudott már dumálni a bugyijából. De megmondom őszintén, hogy ez engem sosem vonzott. Számtalan kétes megjegyzés és célozgatás után is ugyanolyan hatásosan tudom lekoppintani magamról, mint azelőtt bármikor. Túl makacs vagyok ahhoz, hogy csak úgy bedőljek neki.
- Nem mondta még neked senki, hogy fordulj szakemberhez? – vontam fel kérdőn a szépen ívelt szemöldököm.
Mondjon nekem bárki, bármit. Szerintem nem normális dolog, ha valaki az élete minden pillanatában csak a szexre tud gondolni és minden mondatában van egy-egy elrejtett utalás. Ennek ellenére végig hallgatom, amit mesél és rá kell jönnöm, hogy igazából neki is ugyanúgy vannak érzései, mint bármelyikünknek. Csupán nehezen boldogul velük.
- Maxim Wood, hogy lehetsz te ennyire szerencsétlen a nőkkel, amikor több nő fordult már meg az ágyadban, mint amennyi koktélt én megcsinálok egy este. – csóválom meg a fejem, majd kortyolok egy nagyot a poharamból.
- Tudod, az a helyzet, hogy a legtöbb nő, annak ellenére, hogy azt állítja bírja, ha valaki csak játszadozik vele, a végén úgyis többet akar majd. Szóval, ha elfogadsz egy baráti jótanácsot, akkor addig ne próbálkozz semmi hosszabb lélegzetvételűvel ameddig nem érzed magadban azt, hogy készen állsz egy komolyabb szintre. – teszem le az üres poharat, majd hátra dőlök a székemben.
BEE


Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.
mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
hello again || Kimberly & Maxim Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
hello again || Kimberly & Maxim Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: hello again || Kimberly & Maxim
hello again || Kimberly & Maxim EmptyCsüt. Feb. 08 2024, 19:42

Csak bólogatok hevesen, amikor az álsajnálatát fejezi ki felém, de megértem, aki ismer tudja, hogy mennyire nem akartam dolgozni, vagyis de de csak azt ami engem vonz és nem abban, amit nekem szántak. Ja meg is lett a böjtje ott vagyok ahol a part szakad és megvan rólam mindenkinek a véleménye, egy naplóónak néznek, aki szarja a pénzt és most ha akarnám sem tudnám bebizonyítani, hogy néha azért több is vagyok ennél.
Nem sok választ el attól, hogy elhiggyem csak egy pillanatra is azt, amit annyira  fejembe vettem, de Kim olyan gyorsan töri le a szarvam, ami éppen csak egy picit éreztem megjelenni, hogy időm sincs agyalni, mert ki is billent a fantázia világomból. Gonosz nőszemély, de pont ezt bírom benne, nem egy könnyen kapható nő és manapság ez olyan ritka.
Igen bevetem azt a nem éppen kellemes tulajdonságom, hogy könnyen látok át mindenkin na meg Kim szép kis pofiját, hogy könnyen piához jussunk, az ilyen burzsuj helyeken nem szeretik kiadniaz üveget, mert nem illendő, etikett meg miegymás, de szerencsémre elég könnyen megszabadul két üvegtől a lány.
- Azt ne mondd nekem, hogy te mindent olyan szépen intézel. - nézek rá felvont szemöldökkel, mert lehet nekem most az erkölcsi iránytű hogy mit nem szabad, de kétlem, hogy neki ne lettek volna ilyen kis dolgai, ami senkinek nem fáj, sőt a lány legalább megnézhette magának Kimet, mindenki nyert én főleg, de ha ezt kimondom tuti, hogy még nyakon is verne így inkább meghúzom magam.
Amint van egy biztonságos pont, máris faggatni kezdem, meglep, hogy ennyire hanyagnak néz, aki ég a részletekre sem figyel. Jó nem szoktam valójában, de nála pont megjegyeztem ezt azt, mert tényleg nyomultam rá, de esélytelen a csaj és nagyjából érinthetetlen, ami még izgalmasabbá teszi az életem amikor vele vagyok.
- Egynek sem, egy titkos van a többi publikus, mert ők legalább engednek is a Maxi hatásnak. - kacsintok rá nevetve, majd amíg végig nézem, hogy kitölti a pohárba az italt elég furán nézek de, de elveszem utána az üveget tőle és mindent leszarva nyakalom be az üvegből.
- Ne nevess nagyon utálom, és nem nem fogsz látni benne ha csak be nem jössz hozzám az irodába, de el lehet húzni a függönyöket van már ott szex fény is, vagy hát valami olyasmi. - vonom meg a vállam pimasz arckifejezéssel fűszerezve a reménytelen szavaimat, amire úgyis csak visszautasítást kapok, de már nem is várom, hogy pozitívan lépjen fel velem szemben, egyszerűen csak élvezem, hogy nem futamodik meg és ennyire jól elvisel.
De persze nem volt ezzel így mindenki, mert a szerelem olykor jön és megy, lehet nem is volt igazi, de akkor miért emlegetem fel még mindig és miért pont neki, akivel nem álluk annyira közel egymáshoz, hogy a szív bajaimat elmondjam neki. Már az is furcsa, hogy nekem van ilyenem, látom, hogy ő is meglepődik rajta, na ezen sem csodálkozok annyira.
- Fogalmam sincs. - nevetek fel először amióta itt vagyok egy kicsit bizonytalanul. - Fogadtunk, aztán modellt álltam neki, jó nyilván voltak nem szép gondolataim is vele, de neki barátja volt. - veszek egy mély levegőt, mert erről nem nagyon meséltem senkinek sem. Roxynak egyedül, de vele túl jóban vagyok, ő szinte mindent tud rólam, ami olyan, hogy valakinek tudnia kell. - Aztán elutaztunk Görögországba egy nagyobb társasággal, kurvára be voltam rá gerjedve, de nem csak odalent, hanem valahogy éreztem, hogy ez más. Aztán amikor kiderült, hogy teljesen szingli lett addigra összevesztünk, kibékültünk és megint összevesztünk, pedig egyszer feküdtem le vele, életem legjobb menete volt és nem tudom miért. - ja ez egy nagyon nagy dilemma számomra, és rájövök, hogy nekem is kellene valaki, aki mellettem van és olyan érzéseket hoz ki belőlem, mint Bia hozott, de lehet ott van az a seb, amit nem mostanában fogok eltüntetni utána.

To Kimberly

BEE


mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hello again || Kimberly & Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hello again || Kimberly & Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hello again || Kimberly & Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásRe: hello again || Kimberly & Maxim
hello again || Kimberly & Maxim EmptyPént. Feb. 02 2024, 19:29

Max & Kim
- Jaj, te szegény! – biggyesztem le a szám játékosan.
- Borzalmas, szörnyű sorod lehet. – adom alá még egy kicsit a lovat.
Persze egy pillanatig nem sajnálom, hiszen legalább ebben van, aki kordában tudja őt tartani, ha már az élet más területein annyira ez nem megy senkinek. Úgyhogy tőlem egy pillanatig ne várja, hogy megértem milyen sanyarú sorsa is van neki.
Ennek ellenére nagyon is jól látom, hogy egyből beindultak a fogaskerekek az agyában és egy pár arasszal lejjebb is, amikor elindulok felé és elkezdek a B opcióról beszélni.
- Álmodozz csak Wood. – nevetem el magam, miközben meglököm a vállánál.
Nagyon is tisztában azzal, hogy milyen típusú férfiakhoz vonzódom. Arról nem beszélve, hogy nem is értem, miből gondolta, hogyha Caesar nem tudott kidumálni a bugyimból, Aki annyi estén keresztül próbálkozott, akkor majd neki sikerül? Esküszöm, hogy sosem fogom megérteni a pasikat.
A pultnál történtek is bizonyítják, hogy nem egy a stílusunk és a dolgokhoz való hozzáállásunk. Ő talán egy kicsit még gyerekesen gondolkodik a dolgokról néha, én meg talán egy kicsit túl felnőttesen. Nem feltétlenül állítom azt, hogy bármelyik is feltétlen jó ebben a korban. De az biztos, hogy nézeteink különbözősége nagyban hozzájárul ahhoz, hogy mi sose jöjjünk össze.
- Nevezd, aminek akarod, de szerintem akkor sem volt szép dolog. – kötöm az ebet a karóhoz.
Felőlem egyébként azt csinál, amit akar, hiszen nem vagyok se az anyukája, se a testvére, sőt még csak a barátnője sem. Így aztán nem annyira húzom fel magam a dolgon, hiszen nincs oka és értelme.
- Na és eddig hány lánynak mondtad már ugyanezt? – vonom fel kérdőn a szemöldököm, majd öntök magamnak egy kis pezsgőt abba a pohárba amit tisztán nyúltam le a pultról. Elvégre csak nem fogok üvegből vedelni, mint akit nem tanítottak meg jólnevelt gazdag lány módjára viselkedni.
Hangos kacagás tört elő belőlem amikor meglátom mennyire kiborítják az üzletemberként töltött mindennapok. Biztosan borzalmas lehet mindennap elegáns ruhákban és drága kiegészítőkben dolgozni. Néhányan boldog, önként és dalolva cserélnének vele, ha ennyi lenne az ára annak, hogy jól éljenek.
- Egyszer szívesen megnéznélek, teljes „harci diszben”. – jegyzem meg még mindig nevetgélve.
Viszont az utóbbi kijelentése egy pillanatra meglepett. A nagy és szabadlelkű Maxim Wood-nak barátnője? Ez érdekesen hangzik, de eléggé úgy beszél róla, mintha már vége lenné ez ha a női megérzésem nem csal akkor ez a változás eléggé mélyen érintette.
- Na látod. Mi nők ebben is jobbak vagyunk. – viccelődöm vele, mert nem szeretnék ajtóstól rontani a házba.
- De, most őszintén. Mi történt? – pillogok rá, és remélem, hogy beavat az életébe és végre rájöhetek, hogy mégis csak van egy érző emberi oldala Max-nek, nem csak az örök bohóc.
BEE


Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.
mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
hello again || Kimberly & Maxim Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
hello again || Kimberly & Maxim Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: hello again || Kimberly & Maxim
hello again || Kimberly & Maxim EmptyCsüt. Feb. 01 2024, 17:11

Jó igaza van nem én vagyok a munkások éllovasa, nem nagyon szakadok meg a melóban, de azért tolom én rendesen az agy munkát.
- Tévedsz, az eddig Maxim nem vette komolyan, most már inkább nincsen más választásom, ismered az anyám, jó nem biztos, de egy hárpia ha a vállalkozásról van szó. Behúzom fülem farkam és az egyetlen nő aki tud irányítani kényszerít a munkára, tudod milyen nehéz ez? - hangosan eresztem ki a levegőt és rápillázok ártatlanul Jó lehet még ez sem annyira durva, mint amit más emberek csinálnak és ezerszer több pénz landol emiatt a számlámon, de ez már csak ilyen. Elvárások vannak választás nincs, nekem sem ez az álom melóm mégis beleragadtam, ez ilyen.
Érdekel miért van itt, mik a tervei, de amikor kendőzetlenül nekem vágja az unalmas verziót grimaszolok egyet majd amikor közelebb lép már nyelnem kell egy nagyot. Igen az az idegen nagyon szívesen lennék én, sőt nagyon szívesen befeküdnék alá, de ahogy kimondja, már értem miért adom alá ezerszer a lovat és sosem akar felülni rá, neki valahogy nem állnak jól a rossz kislány szerep, ő ennél több és ezt csak akkor veszem észre, amikor kimondja azokat a szavakat, amik idegenek tőle.
- A B-t akarom, az idegent meg helyettesítsd Maxim Wooddal, de így hogy kimondod baszki, elveszed a gyermeki énem, aki még hisz a csodákban. - lebiggyesztett ajkakkal megyek a pulthoz és szerintem élvezi, hogy úgy szívja a vérem, hogy igazából a magamét szívom vele csak.
A pultnál visszaszerzem a tökösségem és simán a csajhoz vágom a kérésem, nem finomkodok, minek, nem vagyok az este, helyette bevetem Kim bájait és nem nagyon izgat mit gondol. De a lány helyettem kér bocsánatot, de nem foglalkozok vele, kedves  voltam, nem szóltam be senkinek, szóval most a modorom sem annyira gáz, szerintem.
- Ez sima stratégia, minden normális üzletember ismeri, ki kell ismerni azt akivel beszélsz,  na jó lehet benne egy kis pszichológia is. Nem gonosz voltam csak figyelmes. - vonom meg a vállam egy kortyot lehúzva a pezsgőből. Hát nem egy ütős cucc, de megteszi egyelőre.
Szóval ő megrögzötten marad a helyen, ami elvette az eszét és rengeteg szabadidejét, ő tudja, nem ítélkezés miatt kérdeztem, csak kíváncsi voltam arra, hogy hogyan áll az élete.
- Látod, nem vagyok én annyira rossz, mint látszik, figyelek én a barátaimra, főleg ha akarok valamit tőlük, és tudod, hogy tőled mindig akarok valamit, te vagy az én megszerezhetetlen crushom. - kacsintok rá pimaszul, de ha tudná ebből mennyi van nekem, de ezt a titkot nem osztom meg vele, mert a legtöbb közül ő a legértékesebb és annak ellenére, hogy sosem feküdt alám, tökre bírom őt.
- Szarul, de allergiás a hülye ingekre, meg a élére vasalt nadrágok lettem nem kényelmesek, a bőr öv, a kötelező óra viselés, mert attól tűnik fancynek az ember, hidegrázós. - borzolom meg a vállam mintha ezzel le tudnám rázni az érzést, ami belém nyilal ezzel kapcsolatban. - A sulit offolnom kellett egy időre, azt hiszem volt egy barátnőm pár napig, vagyis azt hittem, lehet szerelmes voltam, de nem tudom túl sok lett minden, nem tud egy férfi agy ennyi mindenre figyelni. - nem nem akarok erről beszélni mégis felhozom, és tudom, hogy bele fog kérdezni, de inkább iszok még hogy én is elfelejtsem a kötöttség érzését, ami nem is volt annyira rossz.

To Kimberly

BEE


mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hello again || Kimberly & Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hello again || Kimberly & Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hello again || Kimberly & Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásRe: hello again || Kimberly & Maxim
hello again || Kimberly & Maxim EmptyVas. Jan. 28 2024, 15:43

Max & Kim
A reakciója, amit kiváltott belőle, hogy Jason már egy ideje nem legyeskedik körülöttem, megmosolyogtatott. Az emberek többsége ezek szerint hamarabb tisztában volt azzal, hogy baromira nem illünk össze, mint én. De ezt tudjuk be annak, hogy igaz az az állítás, hogy a szerelem elvakít, öl, butít és nyomorba dönt.
- Nekem mondod? – teszem fel a költői kérdést.
Kimondottan szórakoztató, hogy cukkolhatom Őt anélkül, hogy megsértődne és világi patáliát csapna azért, mert megbántottam. Mindenki tudja, hogy ebben a bandában nem Ő dolgozik a legtöbbet és ezzel nincs is baj addig ameddig nem gátolja azokat akik amúgy csinálnák a dolgukat.
- Hmm… Szerintem te azért nem viszed túlzásba. De szólj nyugodtan, ha tévednék. – mosolygok játékosan.
A túl sok szabadidő pontosan annyira zavaró tud lenni, mint a túl kevés. Rombolja az ember életét és még ha azt is érzi, hogy pillanatnyilag az a legjobb állapot, előbb vagy utóbb rá kell döbbenni, hogy ez nem így van. Törekedni kell az egyensúlyra. De ki vagyok én, hogy erről papoljak, főleg úgy, hogy én Max totális ellentéte vagyok és szinte minden időmet a munkával töltöm.
Max és én sosem voltunk az a páros aki félszavakból érti mit szeretne a másik, és ezzel nincs is gond. Viszont néha azért sikerül ráéreznünk arra, hogy mi a szitu a másikkal. mint ahogy most is tudjuk mind a ketten, hogy inkább vágyik arra, hogy azt a választ adjam elő neki amit szeretne hallani, mint sem azt ami a valóság.
- Hát jó… - sóhajtok egyet majd belenézek a szemeibe és úgy kezdek bele a beszédve.
- A opció: Hogy azért jöttem, hogy bulizzak, szórakozzak és kikapcsoljak egy kicsit. Normál körülmények között. – magyarázok, miközben lépek egyet az irányába.
- Vagy van a B opció: Azért vagyok itt, hogy csatak részegre igyam magam és reggel egy ismeretlen ágyban térjek magamhoz, egy szál semmiben. Úgy, hogy semmire nem is emlékszem az estéből és abból mit is csináltam és kivel. – ez egy teljesen személyiség idegen kijelentés tőlem, de hát mindent vagy semmit.
Azt hiszem mind a ketten tudjuk, hogy jelen pillanatban Max melyik opciót választaná helyettem. De mint tudjuk és nem Ő vagyok, szerencsére. Akkor alighanem már rég munkanélküli és hajléktalan lennék aki nem járna ilyen bulikba és nem szórakoztatná a csodás személyiségével a hozzá hasonló srácokat.
Csak a szemem forgatom amikor a pulthoz érünk és el kezd beszélni a mögötte álló vörös csajszinak. Már előre sajnálom Őt amiért áldozatául esik Max kis mesterkedésének. Bár ahogy rám pillant Max válla felett, az a gyanúm, hogy velem szívesebben paktálna le, mint itt bármelyik pasassal.
- Bocsi, miatta. Elég kétes a modora. – mosolyogtam rá a lányra, majd elindultam Max után.
Tökéletes teremet talált ahhoz, hogy kényelmesen tudjunk iszogatni és beszélgetni is addig ameddig nem kezd el beindulni a buli, mert akkor azt hiszem már nem ez lesz a legfőbb elfoglaltságunk, ahogy másoknak sem.
- Gonosz húzás volt. – csóválom meg a fejem, miközben lehuppanok az egyik szabad helyre.
Nem mondom, hogy én sosem játszottam még senkivel annak érdekében, hogy elérjek valamit, de azért elég ritkán fordul elő. Inkább az ész évek és a meggyőző képességem szoktam bevetni, mintsem a külsőm és a testi adottságaimat.
- Nem és nem is tervezek váltani. Teljesen jól elvagyok én az Emperor-ban. – veszem el a felém nyújtott üveget, mielőtt folytatnám a választ.
- Mikre nem emlékszel Wood. Most megleptél. De, ami azt illeti, túlzás lenne azt mondani, hogy teljesen én viszem az egész klubot. Azért Caesar még sokszor megfordul bent, amikor ideje engedi. – grimaszolok egyet, mivel legnagyobb bánatomra ebből egyre kevesebb alkalom adódik.
- Na és veled mi a helyzet? Hogy bírod az irodai környezetet? Nem lettél még allergiás rá? – húzogatom a cicus bajuszát, de csak azért mert most megtehetem.
BEE


Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.
mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
hello again || Kimberly & Maxim Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
hello again || Kimberly & Maxim Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: hello again || Kimberly & Maxim
hello again || Kimberly & Maxim EmptySzomb. Jan. 27 2024, 16:07

Mondhatnám undoknak is, ha nem lenne humroom, vagy vehetném magamra, hogy ennyire nem akar velem semmit kezdeni, de nem teszem, mert már kezdtem tőle megszokni, hogy csak nemet kapok valamilyen más mondatba foglalva.
- Mázli. - jegyzem meg csak úgy odadobva neki, amikor közli, hogy a régi utánfutó már nem fut úgy, mint régen, és tényleg mázli, legalább nem kell vele farkasszemet néznem ha meg akarom bámulni Kim fenekét, nagy paraszt vagyok ez tiszta sor.
- Valakinek? Miért ki nem dolgozik drága? - felhúzott szemöldökkel szegezem neki a kérdést, persze kívülről valószínűleg azt hisz mindenki, hogy én, pedig ha tudnák, hogy amikor nem az irodában dolgozok éppen el vagyok foglalva, hogy megreccsentsem az ágy keretet egy bombázóval. Jó valakinek ez nem munka, de legalább égeti a felesleges kilókat.
A kezébe nyomok egy poharat és biztosítom arról, hogy nem tettem bele semmi olyat, amit ő nem fogyasztana, még nem most van annak a résznek a helye, a szülők ha nem is vizslatnak minket, azért érzem a nyomást, hogy még viselkedni kell. Na meg én amúgy sem vagyok az a srác, aki azért, hogy elérjen valamit beledob valamit a csaj italába, ahhoz elég a mosoly és a kedves szavak, amit ittasan a csajok imádnak, zabálnak és azonnal reppen a bugyi. Már ha a csajt nem Kimberlynek hívják, mert nála ez esélytelen, de most úgyis csak szórakozunk, én biztos, ő sem azért van itt szerintem, hogy megtalálja a nagy Őt, ha igen akkor tuti rossz helyen van, majd bemutatom neki az egyik nagymenő ismerősöm, aki kurva rendes a nőkkel, én meg egyenesen hányok tőle, de nem is jön be neki. Állandóan egyedül látom, amikor partikra kell járno és ő is részt vesz rajtuk, a sok munka, azt mondja megrontja az ember magánéletét, de ha nincs is nagyon, akkor nem tud mit.
Azt szeretném ha a szavaimra rávágná, hogy azért van itt, hogy csatak részeg legyen és bebújjon velem az ágyba, de ezt nem ő fogja ma kimondani és már el is moyolsodok, amikor igazam lesz.
- Mond mid kettőt majd eldöntöm melyik szimpatikusabb, de ismersz már szóval úgyis azt választanám, amit akarok hallani, de kérlek ne kímélj. - a kíváncsiság, ami nyilván tudja a választ, szülinapot ünneplünk, miért másért lenne itt mint berúgni, szórakozni, és elcsapni az esét ezzel a bandával, minusz szülők persze.
Enyhén célzok neki merre kellene vinni a bezsélgetésünket tovább és amikor elindul velem csak büszkén elmosolyodom és határozott lépésekkel érem el a pultot, hogy kikéjek pár üveg pezsgőt.
- Nagyon kecsegtető, hogy ilyen kis cuki tálcán tálaljátok a pezsit, de mi lenne, ha megdobnátok egy egy üveggel és ha elfogy majd jövünk a repetáért. - nézek szépen a pultosra, aki véletlen egy dögös vörös, akinek talán nem jövök be, mert egészen biztos, hogy a lányokat szereti, és pont azért fogom meg óvatosan Kim kezét és húzom magam mellé cinkos mosollyal. - A barátommal innánk meg tudod ki kell beszélni a csajokat. - vigyorgok rá  bájosan mire megforgatja a szemét és kirak a pultra kettő pezsgőt, de csak stikában, mert ez annyira nem szokás ilyen helyeken.
A kezembe fogom őket és elindulok egy szimpatikus, üres kis sarok felé, ahol van egy asztal és egy két fura ember, akik egészen biztos nem fognak zavarni.
- Bocsi, muszáj volt bevetnem a csini kis pofid, nála az enyém nem ért semmit. - nem nézek rá annyira sajnálkozva, valószínűleg úgyis tudja, hogy ennyiért még az anyámat is beáldoznám, nem nagy áldozat amúgy sem.
- Váltottál már munkahelyet vagy még mindig ugyanazon a helyen nyomod napestig? - tudom, hogy sokat dolgozik, nekem soknak tűnik, és miközben kinyitom az egyik üveget, hogy elé tegyem már rá is térek a kíváncsiskodó részhez. - Vagy már régen kinőtted magad és te viszed az egészet, ahogy egyszer mesélted. - ekkor ránézek, hogy érezze attól, hogy egy paraszt vagyok még tudok és figyelek is azokra akik érdekelnek és ő egy egészen kivételes ember ilyen téren.

To Kimberly

BEE


mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hello again || Kimberly & Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hello again || Kimberly & Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hello again || Kimberly & Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásRe: hello again || Kimberly & Maxim
hello again || Kimberly & Maxim EmptyCsüt. Jan. 25 2024, 22:31

Max & Kim
Valamilyen szinten minden nőnek jólesik, ha a férfiak megbámulják. De amikor úgy méregetik, mintha csak egy kiló húst szeretnének a hentestől, az már inkább zavaró, mint jóleső. De ebben a társaságban ezen sem szabad meglepődni. Éppen elég történetet hallottam már mindenki hálószobatitkairól ahhoz, hogy tudjam mire számítsak.
- Már nem nyomul egy ideje. – válaszolom egy fintor kíséretében.
- Tudod, valakinek dolgozni is kell. – vágom rá zsigerből.
Aki ismer, az tudja, hogy én tipikusan az a fajta ember vagyok, aki kimondja azt, ami a szívén van. Ez nyilván van, akinek nem tetszik, de ez van. Arról nem is beszélve, hogy az ember lánya, nem szívesen jár abba a társaságba, ahol az exe is elég gyakorta megfordul. Egyrészt nem volt túl szép a szakításunk, másrészt meg minek idegesítsem magam feleslegesen Jason hülyeségein amikor már nem vagyunk együtt. Eleve hülyeség volt vele szóba állni, hiszen egy teljesen másig világban élünk. Ő egy olyan valaki, aki nem tudja mit kezdjen az életével és boldogan lubickol abban a vagyonban, amit a családja biztosít neki. De úgy gondolom, hogy ettől én többet érdemlek.
- A változatosság gyönyörködtet. – jegyzem meg egy cinkos mosoly kíséretében, miközben megfogom a poharat.
Fogalmam sincs arról, hogy miért engem szúrt ki magának arra, hogy szórakoztasson, de be kell vallanom, hogy üdítő társaság az eddigiekhez képest.
Talán munkahelyi ártalom, de akaratlanul is a poharam tartalmát kémlelem és próbálok rájönni, hogy mi lehet benne. De van egy olyan érzésem, hogy inkább ne is akarjam tudni. Abból kiindulva, hogy Max mennyire szokott belemerülni a bulizásba, inkább nem akarok belegondolni.
- Hááát… Most az igazat szeretnéd hallani, vagy azt, amit Te akarsz hallani? – vonom fel a szemöldököm, miközben belekortyolok a poharam tartalmába.
Nem feltétlenül mondanám azt, hogy még életemben nem ittam ennyire szörnyű italt. De a biztos, hogyha ilyeneket adnánk a vendégeknek a klubban akkor már régen lehúzhattuk volna a redőnyt. Úgyhogy amilyen gyorsan jött a pohár és a benne lévő ital, ugyanolyan gyorsan is landolt a közvetlenül mellettünk lévő kis asztalkán az előző, poharam mellett.
- El sem lehet robbantani a mamája szoknyája mellől. Szóval inkább passzolom a dolgot. – fintorgok egyet.
Azt vettem észre ebben a városban, hogy a férfiak vagy nagyon vadul nyomják a dolgokat amikor a nagyvilág látja, de otthon egy cuki kis mamusz lesz belőlük, vagy otthon is ugyanolyan idióták, mint amúgy. Viszont a harmadik opcióból csak nagyon ritkán találni néhány példányt. Ami talán azt is megmagyarázza, hogy jelenleg miért is nem adtam be újra a derekam senkinek.
- Ohh igen, és még azt is megvitathatjuk, hogy a szerénységed egy fokkal sem lett kisebb. – csóválom meg a fejem nevetve, miközben elindulok a bárpult irányába.
Már most érzem, hogy hibát fogok elkövetni azzal, ha hagyom magam tőrbe csalni. De nem baj, mostanában úgyis kevés alkalmam adódott a szórakozásra. Úgyhogy éppen itt az ideje, hogy adjak egy esélyt annak, hogy kellemesen teljen el az este. Ha valami nem tetszik, akkor még mindig leléphetek, nem igaz?
BEE


Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.

Maxim Wood imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
hello again || Kimberly & Maxim Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
hello again || Kimberly & Maxim Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: hello again || Kimberly & Maxim
hello again || Kimberly & Maxim EmptyCsüt. Jan. 25 2024, 16:32

Már egészen kezdem megszokni, hogy bevág a nadrág és a z ingben olyan kényelmetlenül mozgok, lassan elvesznek a bő pólók, amik a kényelmet adták a hétköznapokban és átveszi a helyét a bimbi villantó fehér ing, mert nincs az az isten, hogy én alá vegyek egy izom trikót, nem az apám vagyok. Ide is valami hasonló kellett, imádtam, ja ironikusan imádtam, de mivel tudtam, hogy lehet inni, legalábbis miután lekoptak azok, akikkel szemben a tökéletes úriembert kellett játszani.
Akármennyire is igyekeztem nem értem oda időben, de ilyenkor még úgy sem indul be a buli, a koktélozásokra meg nem nagyon van kedvem, de azért csak mentem arra is úgy illik nem?
A szívélyes fogadtatás azonnal elért hozzám is, bár a hülye feje az ünnepeltek nem bukkant fel, de lehet mert eszembe sem volt a pulttól legmesszebbre eső helyen keresni őt, ahogyan a barátnője, akárhogy is hívják mondta. Lehet rosszul érezném magam, mert az egyik haverom barátnőjének a nevét nem tudom megmondani, de ennyi baj legyen van elég név a fejemben.
Már éppen elkezdenék unalmasba vedleni, hogy elinduljak Brian felé, amkor mégis visszavonom ezeket a terveket megpillantva Kimet, ahogy háttal nagyon beszélget valakivel.
- Baszki, de kár, hogy mindig ott nyomult melletted a pasid. - mérem vissza úgy mint ő engem, csak talán már sokadszorra teszem ugyanezt, miután tudattam vele, hogy itt vagyok.
- Minden jó partin ott vagyok, csak te nem, szóval a te jelenléted meglep. - hallottam, hogy szakítottam Jasonnal, nem mintha nagy kár lenne értük, nem illettek össze, Kim túlságosan is okos ahhoz, hogy letelepedjen egy annyira matrica sráchoz, mint ő volt, és ezt úgy mondom, hogy mi egyszer még jóban voltunk, de minden jó elmúlik egyszer. Én azóta igyekszem felnőni, ő meg valahol lemaradt, vagy sosem akart követni.
Közelebb lépek hozzá és ha van a kezében pohár kiveszem a kezéből és belenyomom, amit most hoztam neki. - Nyugi csak alkohol van benne, itt nem akarok beállni. - ő abból a társaságból való, ahol igencsak szétcsaptuk magunkat a nagyrészével tudja, hogy nem csak a folyékony dolgok mennek, bár már inkább csak azok, figyelnem kell magamra.
Igyekszem nem bepróbálkozni nála, de valljuk be ez a lagymatag zene a nagyon semmilyen hangulat, a negyven és afölötti korosztály képviselete, igencsak lehetetlenné teszi ezt a számomra.
- Kérlek mondd, hogy berúgni jöttél és nem nőttél fel te is. - nézek rá kiskutya szemekkel remélve, hogy nem ő nem lett olyan, mint sokan a barátaink közül. - Láttad már Briant, meg akarod keresni, vagy netán leülünk a sarokba és kikérünk egy nagy üveg pezsgőt, vagy inkább hármat és beszélgetünk, arról, hogy még mindig dögös vagy én meg csak egyre jobb fej. - vonom meg a vállam és szerényen beleiszok az italomba és erősen a pult felé sugárzom a választását.

To Kimberly

BEE


mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hello again || Kimberly & Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hello again || Kimberly & Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hello again || Kimberly & Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásRe: hello again || Kimberly & Maxim
hello again || Kimberly & Maxim EmptySzer. Jan. 24 2024, 19:09

Max & Kim
Madison és én azóta ismerjük egymást amióta Jason egyik haverja bemutatott minket egymásnak egy buliban. Megmondom őszintén, hogy a munkámból adódóan láttam már pár necces dolgot, de Brian és Jason baráti társasága még nekem is tudott mutatni néhány újdonságot. Úgyhogy amikor szakítottunk Jasonnal, eléggé minimálisra redukáltam a barátaival való találkákat. De Madisonnal még beszélgettem egy párszor, ami okot adott neki arra, hogy erre a születésnapi bulira is meghívjon.
Először el se akartam jönni, hiszen mi közöm nekem ehhez a bandához és amúgy sem volt kedvem összefutni az exemmel. De végül a nővérem meggyőzött, hogy igenis jöjjek el és bulizzak. Ha meg az az „idióta” itt lesz, akkor mutassam meg neki, hogy mit vesztett. Ami így belegondolva nem is akkora sületlenség. meg sem tudnám már mondani, hogy mikor buliztam már olyan igazit. Ami figyelembevéve, hogy mivel foglalkozom elég viccesen hat.
Végül válaszoltam Madisonnak, hogy elmegyek és megpróbálom jól is érezni magam. Ahhoz viszont, hogy tényleg jól is érezzem magam, elengedhetetlen az is, hogy külsőleg is jól nézzek ki. Úgyhogy feltúrtam a fél gardróbom, mire megtaláltam azt a ruhámat, ami a fejemben összeállított szett elengedhetetlen részér képezte. Egy királykék alapon ezüst pöttyökkel díszített miniruhára esett a választásom, aminek a háta szinte teljesen nyitott és a hossza is kb. a combom közepéig ér. Éppen eleget takar ahhoz, hogy ne legyek benne közönséges, de azért ne kelljen túl sok dolgot a fantáziára bízni. Hozzá egy kényelmes magassarkút választottam, amire Caesar már biztos azt mondaná, hogy kínzó eszköz. A hajammal igazából nem terveztem semmit csinálni, úgyhogy csak megfésültem és eligazgattam a rakoncátlan tincseket. Ami pedig a sminket illeti, hát a kevesebb néha több elvet követve, csak egy cicás tust húztam és némi szájfényt tettem az ajkaimra. Az összhatás pedig pontosan olyan volt, mint amilyennek elképzeltem. Annak érdekében, hogy ne fagyjak halálra még magamra vettem egy fekete szövetkabátot és már rohantam is a taxihoz, ami a ház előtt várt rám.
Nem sok idő ameddig elérünk a megadott címre, de már messziről felismerni a helyszínt. bár még korán van és az igazi buli még később kezdődik, de már most olyan sokan vannak, hogy szinte nem is látni a kocsisor végét. Mennyi embert hívtak ezek meg? Lehet mégis könnyedén elkerülöm majd az exem?
Bent még elég lapos a hangulat, de így is sikerült szereznem magamnak egy alapozó koktélt és rátalálnom néhány értelmesebb emberre, akikkel nyugodtan tudtam beszélgetni. Nem tudnám megmondani, hogy mióta lehetek már itt, de az italom már elfogyott és a beszélgető partnereim is kezdtek eléggé felszínes dolgokról beszélgetni, amikor is meghallottam, hogy valaki a nevemet mondja. Úgyhogy megfordultam és így sikeresen szemben találtam magam a házigazda egyik haverjával.
- Max!? – mérem végig a velem szembe álló srácot.
Mióta nem találkoztunk sokat változott, legalábbis ami a megjelenését illeti. Beszélgetések alkalmával sokszor merült fel a neve és nem feltétlen jó értelemben. Viszont amennyire vissza tudok emlékezni, velem sosem volt tiszteletlen és tapló. Ami azért ebben a társaságban igazán nagy pozitívumnak számít. Nem egy barátja próbálkozott már be nálam, mind hiába.
- Mondanám, hogy meglep, hogy itt látlak. De igazából nem annyira. – mosolygok rá játékosan.
Muszáj egy kicsit cukkolnom, mert kezdem azt érezni, hogy ameddig a lányokkal beszélgettem, egészen berozsdásodtam.
BEE


Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.

Maxim Wood imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
hello again || Kimberly & Maxim Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
hello again || Kimberly & Maxim Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
Témanyitáshello again || Kimberly & Maxim
hello again || Kimberly & Maxim EmptyKedd Jan. 23 2024, 22:47

A meghívó igazán stílusosan egy Facebook csoport volt, ami már azt hittem régen nincsen divatba, mázli, hogy még fent vagyok és nem maradok le erről. Amióta a felnövés fele próbálok mozdulni csak azt veszem észre, hogy egyre kevesebbet bulizok. Nem jött össze egyik olyan próbálkozásom sem, amiben azt hittem végre révbe érek. Rá kellett jönnöm, hogy az élet úgy szép ha nem állítom le, hagyom a magam medrében folyni és úgy alakulni ahogy akar, már nem akarom irányítani a magánéletem, szeretek olyan lenni,amilyen vagyok, nem volt jó semmi sem,amikor komoly fele akartam menni. Lehet egyszer majd valamikor sikerül de addig van más prioritás az életemben és az nem a magánéletem egyengetése, hanem a karrier, abban legalább vannak akik felügyelnek és pontosan tudják mit kellene elérnem, izgalmas nagyon.
Szerencsére a hétvége az enyém, el akarok menni valahova New York szélére elvonulni pár barátommal, miután felköszöntöttem Briant, aki rendszerint ugyanolyan bulit szervez. Igazi vadulós, engedd el a hajam egy kibaszott Facebook csoportba szervezve mindent, annyira lehangoló a mai világban.
- Boldog Szülinapot! - lépek be az ajtón, szinte feltépve a bejárati ajtót magamra vonva minden figyelmet, mert ez az ami én vagyok, a csendes belépés nem az én világom.
- Na bazdmeg Wood, neked aztán meg kellett jelenni. - jön felém vigyorogva a szülinapos csaja, aki készségesen veszi el tőlem az ajándékot amit anyám vett, mert én nem vagyok az a nagy ajándékozós, ő meg profi ebben. - Jól nézel ki nagyfiú. - mér végig, mire megrázom magam le huncut mosolyt sugárzok felé.
- Még a végén belepirulok, mutasd hol lehet berúgni. - indulok el utána, és közben végignézek, a sok pár pacsit az embereknek, akiket majdnem mindegy szálig ismerek.
A pultnál már kapom is az első köröm meg nem mondom, hogy hívják a lányt, de mivel ő tudja a nevem úgy csinálok, mintha emlékeznék rá, tudom, hogy ez nem olyan jó pont, de nagyon sok ember nevét kellene fejben tartanom, és ameddig kedves vagyok, olyan magam módján, addig nem fog rájönni, hogy Brian barátnője jelzőn kívül nem jut róla más eszembe.
- Hol van az urad? - kérdezem körbenézve még egyszer, mert a szülinapost persze nem látom sehol, pedig elég nagy zajjal érkeztem meg.
- A szüleivel a főasztalnál. - fasza, Facebook meghívó és szülők, mint ha tényleg felnőttek lennénk, komolyan. - Wood ne rúgj be nagyon, éjfélig itt vannak az ősök utána mien a hely, de addig csak kulturáltan. - persze tartani fogom magam, ehhez már nagyon értek sajnos.
Egy ismerős arc jelenik meg előttem, és a kezembe fogok két italt és elindulok felé.
- Kim? - állok meg egy pillanatra, felmérve azt az ismerős hátsót, aki mindig is tabu volt, mert Brian szerint foglalt, én meg csak nézegettem, de nem felejtettem el. Ehhez bezzeg nagyon jó a memóriám, de a nevekkel akikkel nincsen 18 pluszos fantáziám nem nagyon vagyok jóban. Kim az a tipikusan kemény csaj volt a szemembe, aki sosem adta volna könnyen magát, nem is próbálkoztam sose be nála, Jason mindig ott nyomult a közelébe, a féltékenység csúnya dolog lehet, bár ki tudja kapott e rá valódi okot vagy sem.

To Kimberly

BEE


mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
hello again || Kimberly & Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

hello again || Kimberly & Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
hello again || Kimberly & Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
hello again || Kimberly & Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásRe: hello again || Kimberly & Maxim
hello again || Kimberly & Maxim Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
hello again || Kimberly & Maxim
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kimberly A. Thibodeaux
» Neked autó, nekem koktél - Caesar & Kimberly
» Hello Maxim!
» MAXim Wood
» let's have some fun - Caesar&&Maxim

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Staten Island-
Ugrás: