New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Leonard Kim
TémanyitásLeonard Kim
Leonard Kim EmptySzer. Márc. 01 2023, 22:01
Leonard Kim
It's so great to find that one special person you want to annoy for the rest of your life.

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Leonard Barnaby Kim
Becenév
Leo, Lenny, Little Pineapple
Születési hely
Manhattan, New York
Születési idõ
2003. 10. 10.
Kor
19
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Columbia egyetem '26 - 1. éves
Művészet - Zene
Foglalkozás
Egyetemi hallgató
Hobbi
Sütés, főzés, tánc, zeneírás, játékokban veszíteni
Moodboard

Diákok
csoporthoz tartozom

Jellem
❖ hiperaktív
Szinte folyamatosan megállás nélkül pörög, sosem tud egy helyben megülni, mindig mennie kell, mint egy kíváncsi kisgyereknek, amit valahogy soha nem nőtt ki. Imád új emberekkel megismerkedni, de sokszor előfordul, hogy hamar betelik vele a pohár, hiszen nem mindenki tudja kezelni a kicsorduló társaság és figyelemigényét, illetve mérhetetlenül imád másokat elárasztani a szeretetével, amit ezerféle módon képes kifejezni.
❖ lelkes
Nagyon könnyen beszippantják dolgok addig a pontig, hogy már-már picit megszállott is lesz. Nem hiába szerepel vagy ezer tétel a Hoyoverse számára a szülei számlakivonatán. C6 Raiden for the win
❖ mosolygós
Nem számít, hogy kiről vagy miről van szó ő mindenkihez és mindenhez is egy kedves mosollyal áll hozzá. Meleg, napsugaras aura öleli körbe, elmondhatatlanul pozitív a hozzáállása mindenhez is, még a legrosszabb pillanatokban is igyekszik mindenben meglátni a jót és a lehetőséget.
❖ kitartó
Ha valamit elkezd, akkor azt már be is fejezi, amihez minimálisan hozzájárul a makacssága is és az is, hogy nem szeret veszíteni, de hát játékok közepette sokszor megesik (guaranteed 50/50 loss), de ezzel is inkább pont az ellenkezőjét érik el, hogy már csak azért is menjen neki újra és újra nem számít, hogy százszor verte a fejét a falba, egyszer majd keményebb lesz a buksija.
❖ ragaszkodó
Ha valakit megszeret azt nem szívesen ereszti el előreláthatólag egy életre mellé ragad, mint egy kis pióca. De, mint tudjuk, hogy igen pozitív hatásai vannak a piócának, köztük a fájdalomcsillapítás így talán akkora baj nem lehet belőle, ha valakire rátapad. Nem kell félni, nem veszélyes.
❖ önbizalom hiányos
Nem számít, hogy mennyire hangos, mennyire nyitott nagyon sokszor kérdőjelezi meg a tetteit és kezd el rögtön aggodalmaskodni, hogy valami rosszat csinált. Sokszor, ha túl jó dolgok történnek vele, akkor alig hiszi el ezért szokása megcsipkedni magát, hogy nem-e álmodik.  
❖ hobbi
Elmondhatatlanul imád sütni-főzni, amióta az eszét tudja az édesanyja mellett sürgölődött a konyhában így nagyon sok mindent eltanult tőle, de amit a legjobban szeretet az mindig is a sütemények díszítése volt, amibe igyekezett minden kreativitását beledobni és ebben folyamatosan fejlődött, hiszen eleinte nagyon kis ügyetlen volt, de édesanyja biztatására egyre ügyesebb és ügyesebb lett.
Nagyon szeret különböző videójátékokat kipróbálni ettől függetlenül nem jeleskedik bennük kifejezetten nem számít, hogy mégis mennyi időt öl bele, a szerencse valahogy soha nem az ő oldalán van. Ezek miatt pedig szokása picit felkapni a vizet, de ezt sosem másokon vezeti le, sokkal inkább csak magának puffog, vagy egy két szegény plüssinek jár ki egy kis terrorizáló pofon, amit utána természetesen rögtön puszikkal fed el.
A zeneimádatához köthető az is, hogy szeret táncolni, amikor lehetősége adatik ezt ki is használja a balettet is kipróbálta egy három évig, de azóta is ha csak magának, vagy különböző iskolákban időszakosan bekukkantva azért táncolgat még akkor is, ha nem kifejezetten van erre mindig ideje a többi kikapcsolódása mellett.

Lee Felix
arcát viselem

Múlt
Idegesen lököm el magam az asztaltól, amikor újra a régi barátommal nézek farkasszemet, hiszen megint csak az ismerős vesztes felirat díszíti lelkesen a kijelzőmet. A tény, hogy mindig szinte egy hajszálon múlik az egész sokkal jobban frusztrál, mintha nagyobb arányban kapnék ki valakitől, hiszen akkor legalább foghatnám a képességkülönbségekre, de ilyenkor tényleg úgy érzem, hogy sokkal inkább a szerencséről van szó meg arról, hogy engem valaki titkon elátkozott. Frusztráltan túrok a hajamba és nézem meg, hogy pontosan mennyi idő is van és azt látva hamar úgy döntök, hogy benézek inkább a tánc órára, amire amúgy már nem is tudom mikor iratkoztam fel, de közben meg nagyon kevés alkalommal találok be oda, mert valahogy soha nem úgy jön ki a lépés. Jobb híján inkább itthon szoktam maradni és puffogni, majd egy tíz perc után megint belemerülök a játékba, mintha mi sem történt volna.
De most tényleg igyekszem elhatározni magam, ami nehezebben megy, mert ilyenkor mindig nehéz rávenni magam, hogy elinduljak, de mégis összeszedem magam és hamar összerakva a dolgaimat megyek el az órára. Már majdnem elkeveredem egy picit odafelé ebből is látszik, hogy nem mostanában voltam itt utoljára, de azért az órákat folyamatosan fizetem annak reményében, hogy többször is időt szorítok rá, de inkább a hirtelen jött kis táncos hangulatomat otthon élem ki a pillanat hevében. Szóval nem mondhatom, hogy teljesen hanyagolom, de közben meg azért valahogy mégis. De egyszer talán majd megrágják a fülemet a szüleim, hogy ne csak dobáljam ki a pénzt az ablakon - hiába értek hozzá elmondhatatlanul -, hanem hasznosítsam is már azt, amit elszórok.
Megérkezve hamar átveszem a ruhámat, hogy aztán indulhassak a megszokott terem felé, ahova menet továbbra is nyomogatom a telefonomat, ami talán túlságosan is hozzám van nőve, de azért társaságban elrejtem a világ elől, mert hát azért nem vagyok olyan bunkó, hogy azt nyomogassam, ha van társaságom. Bár most is kereshetnék magamnak, de inkább nem akarok túl nagy reményt kelteni az emberekben, hogy itt lát majd legközelebb is, mert ez tényleg hangulatfüggő. Egyszerűbb ahhoz a "szórakozási" formához fordulni, ami egy karnyújtásnyira van, mint ahhoz amihez mozogni kell helyileg. Nem, mintha annyira utálnék kimozdulni, de ha időm akad akkor inkább azt ragadom meg, ami helyben van, mintsem az, mint amihez mozogni kell. Meg, hát könnyebb előkapni egy játékot, ami kéznél van egy tanulás után, mintsem a fix időpontokhoz igazodni.
Ténylegesen a teremhez érve, ahol az óra lesz a telefonomat elteszem, majd az ajtónál picit megtorpanok. Először azt hiszem, hogy rossz helyre jöttem hirtelen, de aztán ami miatt ezt érzem úgy köti le a figyelmem, mint még soha semmi sem. Azt hiszem tátott szájjal bámulok magam elé fel sem fogva, hogy ez mégis mennyire lehet visszataszító, vagy sem, de teljesen egy másik síkra kerülök. Észre sem veszem magamat egészen addig amíg, valaki meg nem böki a hátamat. - Bemész, vagy maradsz? - Kérdezi egy barátságos mosollyal az arcán, amire azért összeszedem magam és visszamosolygok. - Be igen, bocsi.. - Kérek elnézést, miután rájövök, hogy több embert is feltartottam a kis bámészkodásommal, de lehet jobb döntés lett volna, ha kifordulok innen, mert nem merek ránézni az új oktatóra, mert attól félek, hogy megint csak megbámulnám. Ennek köszönhetően persze nagyon sokat bénázok, ami miatt csak több figyelmet kapok tőle, amitől teljesen zavarban vagyok és próbálom összeszedni magam az óra végéig, sikertelenül. A végén szerintem már azt hiszi, hogy szándékosan csinálom vagy nem tudom, de zavaromban nagyon hamar elhúzom a csíkot vérvörös arccal és az öltözőből csak a cuccaimat kapom magamhoz nem is öltözöm át, csak egyenest menekülök.
Nem tudom, hogy mégis mi a fene ütött belém, hiszen láttam már szebbnél-szebb embereket, de ő mintha.. Mintha mindenen is túlmutatna. Az meg, hogy még én sem értem milyen hatással volt rám csak még jobban összezavar.. Szeretném újra látni, újra jönni, de közben meg elásni is szívesen ásnám magam valahova a sok bénázásom után. Gahh, biztos szörnyűnek gondol. Meg amúgy is min jár az agyam? Nem lehet ebből semmi. Nem. Vagy mégis? Oh, hát jobb lett volna, ha otthon maradok puffogni, mert most még nagyobb csávába kevertem magam.

livin' in new york



i'll embrace you like a volcano
I can't refuse because you're sweeter than evil You can burst into flames, you can wound me next to you If you like, I can be anything Yeah, you can hurt me, I don't care, yeah, you can burn me Unlike those who run away from you • • •

Diane N. Miles imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Leonard Kim
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Leonard Kim 68ddfc3ffde31f3a8a01933c23086af648e00036
Leonard Kim 2d2a44b7efd0fb797d379e448118dc2751d8bf45
• FOR EVERY MINUTE YOU ARE ANGRY
you lose sixty seconds of happiness
★ kor ★ :
20
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Leonard Kim 60c0e33bff5b9ea3949563212a6ca0f42c0f7500
• WHEN YOU LOVE WHAT YOU HAVE
you have everything you need
★ idézet ★ :
• EMBRACE THE GLORIOUS MESS
that • y o u • are
★ foglalkozás ★ :
university student • music major
★ play by ★ :
Lee Felix
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
Leonard Kim 839995d6eeffdda12981a8f386b484eb81e18d24
• YOU CAN'T STOP THE WAVES
but you can learn to swim
TémanyitásRe: Leonard Kim
Leonard Kim EmptyPént. Márc. 03 2023, 12:23
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Leo!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Az első dolog, ami eszembe jutott a jellemzésed olvasása közben, hogy kedvem lenne téged összecsamogolni, zsebre vágni, és mindig magamnál tartani, hogy amikor egy kis pozitív energiára van szükségem csak előkapjalak és a különlegességed bearanyozza a napom. Leonard Kim 4146035580 Több olyan pozitív emberre lenne szüksége ennek a földnek, mint amilyen te is vagy. Azt hiszem, hogy a barátaid melletted aztán soha nem fognak unatkozni. A sok fásult, unott ember között kitűnsz a színes személyiségeddel és számomra ez abszolút pozitív tulajdonság, bár bevallom, lehet, hogy néha azért eléggé idegesítő lehet, ha nincs hozzá hangulat. Rolling Eyes Őszintén remélem, hogy a felnőtté válás küszöbén, amikor megpróbál bekebelezni a rendszer, beolvasztani a szürke hétköznapok mókuskerekébe, te akkor is megmaradsz ilyen bohókás, életigenlő, nagyon szerethető férfinak.
Jövőbelátó képességeim azt súgják, hogy mostantól fogva igazán rendszeres látogatója leszel azoknak a táncóráknak Rolling Eyes Az új tanár ösztönzően hathat a tudásod elsajátításában. Ki tudja, talán kiderül, hogy sokkal jobb móka táncolni, mint a szegény plüss macikat püfölni Leonard Kim 4146035580

Nincs más hátra, mint a foglalók kitöltése, színt és rangot az egyik admintól kapsz majd. Addig is utadra engedlek, hogy bearanyozd New York lakóinak életét Leonard Kim 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.

Leonard Kim imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Leonard Kim 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Leonard Kim 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Leonard Kim 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Leonard Kim 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Leonard Kim
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leonard Snow
» Leonard Cabrini

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: