New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

a little house party - Zeph & Maxim
Témanyitása little house party - Zeph & Maxim
a little house party - Zeph & Maxim EmptyHétf. Feb. 20 2023, 21:08

Zephir & Maxim

Szörnyű kerítő vagyok, valójában utálom ezt a munkát, mert hálátlan és alattomos. Más csajokat egy pasi farkára lökni, holott az enyém éppen üres, fájdalmas munka. Egy nőnek vagyok hajlandó megtenni, de csak azokért a szép szemekért teszem meg és mert nagyjából az őrületbe kerget a lakótársával. Ha végre leszáll a témáról, akkor nekem megéri. Meg az is lehet, hogy a szívességet viszonoznia kell nekem, ha van egy szabad estére vágyó barátnője, szívesen lefoglalom.
Travissel lebeszéltük a randit, mármint nem velem, hanem Zeph és az ő randiját. De mivel a csávó eléggé magának való ha csajokról van szó kell neki szárnysegéd, de én nem leszek gyertyatartó, így mivel amúgy is hivatalos voltam egy buliba magammal rángattam őket. Itt lesz pia, fű, amit akarnak, hogy el tudjanak lazulni mindketten. Ma nem fogok inni, mert erre a két bolondra kell figyelnem, na jó csak Travisre, hogy ne legyen idióta, mert nem akarom magam beégetni egy ciki szituációval. Én minden esetre ma este maradok a fűnél, mert ha józan maradok akkor nem fogom kibírni.
Megbeszéltük Zeph-el, hogy nálunk találkozunk mert hazaugrott átöltözni, de nőból van nem fog ideérni időben, így korábbra hívtam. Már kész vagyok, a leglazább öltözéseket vettem fel, mivel nem csajozni akarok, de lehet még az is beleférni. Kényelmes és egy mámoros estéhez teljesen megfelel.
Hívok egy taxit és remélem, hogy mire ideér, itt lesz a randi partnerem egyik fele. beleborzongok, az egész szituációba, még egy furcsa grimasz is kiül az arcomra, de nincs mit tenni, néha nekem is jó barátnak kell lennem, pedig jobban esne, ha az én farkamra ugrana rá a kislány, nem pedig a haveroméra.
Összeszedem a cuccaimat, ami kimerül egy telefonba, és egy órába, majd elindulok lefelé. Megállok az út mellett és várom, hogy megérkezzen a hercegnő, hogy elvigyem a gonosz varászlóhoz, aki remélhetőleg olyan estét tervez neki, hogy elfelejti egy időre a lakótársat. Zeph szereti a meséket, így lehet ezzel fogom cukkolni egész este, valamit én is élvezzek.
Amíg várom előveszek egy otthon tekert cigit, felkészülök a legrosszabbra, és inkább már most adok magamnak egy jó állapotot, hogy mosolyogva tartsam a gyertyát, ha esetleg mégis arra kerülne a sor.

thx.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
a little house party - Zeph & Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

a little house party - Zeph & Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
a little house party - Zeph & Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
a little house party - Zeph & Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásRe: a little house party - Zeph & Maxim
a little house party - Zeph & Maxim EmptySzomb. Feb. 25 2023, 12:27

   
Max & Zephir
BANG PARTY BANG
 A magassarkúm koppan a járdán egy nagyot, ahogy nehézkesen kiszállok a taxiból. Figyelnem kell arra, hogy lenge szoknyámat ne csípje be az ajtó, amikor becsapom. Hajam enyhe hullámokban omlik a vállamra, én pedig kissé összehúzom magamon a fekete bőrdzsekim, amikor megcsapja arcomat a csípős hideg. Fogalmam sincs miért mentem bele, hogy pont Max-szel megyek el bulizni. A srác az egyik legborzalmasabb szárnysegéd számomra, mert nálunk eltérőbb személyek nincsenek ezen a világon. Mentalitásban, felfogásban, és persze a kapcsolatok terén, mégis jó csapatot alkotunk együtt. Táskámat megigazítva a vállamon lépdelek az ismerős alak felé, aki már vár. Nem késtem sokat, talán öt percet. Amint odaérek hozzá, kérdőn vonom fel a szemöldököm.
- Mit keresel itt ilyen korán? – kérdezem. – Azt hittem a menő arcok stílusosan késnek.
Szétnyitom a dzsekim, hogy megvillantsam a bordó, hosszú ruhámat, ami épp eleget villant a dekoltázsomból és a lábamból is. Emellett pedig még extra kényelmes is, szóval határozottan helye van a kedvenc kategóriámban.  
Megpördülök a tengelyem körül, és széles vigyort villantok rá.
- Na, mit gondolsz? Szerinted eléggé dugnivaló a szettem?
Fogalmam sincs komolyan gondoltam-e azt, hogy idejövök, felszedem Max barátját, és egy éjszakán át megpróbálok minden szarról megfeledkezni, amely jelenleg az életemet tetézi. Nem tudom, hogy nem ijedek-e be majd, amikor szembe találkozom Mr. dögös kockapasassal, aki még mindig túl szép ahhoz, hogy Max haverja legyen.
   
thx.

 
  ☆ ★ ★ ☆ ★ ★ ☆
   
Mask is just a mask...
zephir solace
mind álarcot viselünk
Zephir Solace
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
a little house party - Zeph & Maxim 000f8a449aa6668ddb1777fce172e78f
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
a little house party - Zeph & Maxim 5853a9a1bcfc4b4e75f4550de3f74f8a7fb562a9
★ idézet ★ :
“Ability has no school.”
★ foglalkozás ★ :
Formatervező
★ play by ★ :
Hande Ercel
★ szükségem van rád ★ :
My Dearest Roommate...
a little house party - Zeph & Maxim B12Mfx1IUAARTL8
★ hozzászólások száma ★ :
13
★ :
a little house party - Zeph & Maxim Hande-hande-ercel
TémanyitásRe: a little house party - Zeph & Maxim
a little house party - Zeph & Maxim EmptySzomb. Feb. 25 2023, 16:13

Zephir & Maxim

Rágyújtottam a füves cigire, amíg vártam a leányzót, aki biztosan sokkal izgatottabban megy neki ennek az estének, mint én. De ez ma miatta van, így nem fogom elbaszni neki, ha sikerül egy jó estét csapnunk neki, akkor én is elengedem magam és megyek a magam útján. Majd Travissel azért lesz egy gyors beszédem, mert van egy érzésem, hogy a limonádé szürcsölgetésen kívül nem tenne magától vadabb dolgot. De nem lehet ilyen pipogya, majd megnoszogatom én, hogy életre keltse, amit ma este életre kell.
Viszonylag hamar érkezik Zeph, még a cigim el sem tudom rendesen kényelmesen szívni, mire ideér, meglep.
- A menő arcok, korán kezdik az alapozást. -  emelem el az arcomtól a szálat, majd kifújom a füstöt. Nem durva cucc ez, de pont elég ahhoz, hogy ne harmadik keréknek érezzem ma magam, hanem csak lazának.
- Dögös szerelés, de azért a szemüveget elhozhattad volna, akkor lehet okosabbnak tűnnél. - ugratom, majd gyorsan elnyomom a cigit és mutatom a taxit, ami itt vár ránk.
Viszonylag rövid az út a házig, szóval nem kell sokat zötykölődni. Kiszállunk, és ránézek Zeph-re.
- Csak legyél laza, legyél nyitott, ha kell van nálam lazító, ne igyál sokat és ne hányd le a haverjaimat. - adok pár kéretlen tanácsot, amit valószínűleg nélkülem is tudna, de mégiscsak az én körömben fogunk mozogni. Eddig nem adta be a derekát egyszer sem egy hasonló bulira, így egyrészt nem tudom mit fog szólni, másrészt nem akarok hamar lelépni, mert ő megunja, de nyilván nem fogom egyedül hazaengedni sem. Ennél azért jobban bírom a dinka fejét.
Benyitok az ajtón, már tele van a ház, a kanapén smárolnak a csajok, a konyhában megy a beerpong, elmosolyodok, majd összecsapom a tenyerem.
- Üdv a kockák között. - fordulok felé, majd beljebb sétálunk és szememmel a kis szerencsés haveromat kezdem keresni. Hamar megtalálom két másik lány társaságában, de csak ül köztük, mint egy nyuszi a farkasok közt.
- Travis! - nyújtom felé a kezem kézfogásra. - Bocsi csajok, jelenlése van, de ha vártok egy kicsit szívesen helyettesítem. -kacsintok a lányokra, akik vigyorogva néznek rám. Természetesen eszem ágában nincs visszajönni hozzájuk, mert egyik sem éppen a zsánerem, de valahogy el kellett rángatnom őt.
- Szarul nézel, ki szóval vedd le a szemcsit és igyál. - kapom ki az egyik mellettem elhaladó kezéből a sört és Travis kezébe nyomom. Elveszi és gyorsan lehúzza, izgul, a kis amatőr.
Visszamegyünk Zeph-hez és kezdődhet a menet.
- Zeph, Travis. Travis Zeph. - gyors bemutatás, majd ott is hagyom őket, amíg kerítek neki valami italt és beveszek valami gyors pörgetőt.

thx.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
a little house party - Zeph & Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

a little house party - Zeph & Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
a little house party - Zeph & Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
a little house party - Zeph & Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásRe: a little house party - Zeph & Maxim
a little house party - Zeph & Maxim Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
a little house party - Zeph & Maxim
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nate & Nick - Party cookie is in the house tonight
» We're gonna party! Party, hardy.
» hello,hello my friend - Zephir && Maxim
» MAXim Wood
» let's have some fun - Caesar&&Maxim

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: