New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 6:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 9:58 am-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 9:13 am-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 7:57 am-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 7:51 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 7:15 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 6:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 6:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 6:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 6:52 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Repentance and other things, or - Khaled & Kenneth
TémanyitásRepentance and other things, or - Khaled & Kenneth
Repentance and other things, or - Khaled & Kenneth EmptySzer. Feb. 01, 2023 11:35 am


Khaled & Kenneth

“Forgiveness liberates the soul. It removes fear. That is why it is such a powerful weapon. Whenever the situation looks gloomy and hopeless, glory belongs to those ones, who’re representing the truth!”




Késő volt már mikor Zayd Harris-al befejeztük az állatkertben a munkát. Segítségemet kérte egy apróbb feladat miatt, de naggyá nőtte ki magát. Egy aprócska baby majmot eltaszított az anyja és megkellett etetni. Részese lehettem, meg kellett fognom a majmot egy vékonyabb ronggyal, hogy ne érintkezzünk vele közvetlen, így a tejet is megkaphatta. Nagyon erőszakos volt fiatalkora ellenére, de sikerült a tervünk, sokáig nem is érintkeztünk vele, szóval lehet, hogy hamarosan visszatérhet az övéi közé. Zayd ebben reménykedett, én meg abban, hogy nem pukkan ki a hasa a telítettségtől. Olyan pufókká vált. Féltettem ettől a fajta haláltól, hogy túleszi magát. Sötétedett már, mikor feltakarítottunk magunk után, majd felajánlotta, hogy haza visz, hiszen a mai nap miatt csúszott a haza menetelem. Nem bántam. De nem is akartam hogy haza vigyen. Boldogulok. Hiába van sötét, a haza találás még megy. Max telefonálok egyet és apám már ugrik is, de őt sem akartam a nyűgömmel zargatni, egyedül indultam hát meg. Elköszöntem majd beindítottam a motort, felvettem a sisakot és megindultam. Az út, melyet választottam elég kietlen volt, nem sokan használták, csak egy mellékút volt a főúttól pár méterre. De biztonságosnak ítéltem ebben az időben. Minden rendben volt a motorommal. Tegnapelőtt néztem át, rendben voltak a kerekei, a motorja is és a tankja sem eresztett. Tényleg mindent átnéztem, így biztonsággal ültem rá. Az út biztonságos volt, gyorsan haladtam, de biztonságosan tartottam az egészet. Volt egy év tapasztalatom hozzá, nem elvi működés hajtotta. Apa is segített, hogy rendben legyen, a jogsit azonban magam intéztem el, tanultam hozzá és sikeresen letettem, igaz a pénzt apa finanszírozta. Örültem neki, hát hogy a picsába ne tettem volna. Ráadásul az éjszakai motorozást apa nem szerette, jobban megbékélt a suliba és haza útvonallal, de most ez kivételes eset, több talán nem is lesz. Ha meg megkérdezi, akkor az igazat mondom, nem körítek mellé mást. Vagy hívja fel Zayd-ot ha nekem nem, hisz. Igaz amaz felajánlotta az utat, de visszautasítottam. Lényegtelen. Az útra figyeltem, egy autó túlságosan is középen haladt, elég gyorsan, szóval kénytelen voltam letérni nagyon a szélére. Az útra való visszatéréssel úgy voltam, hogy mindjárt, amint lesz egy olyan szakasz, amit rendesen belátok a motor fényének segítségével, de aztán elkellett kapnom a kormányt, hiszen egy járókelő(?) volt az út szélén. A motorral meginogtam miközben a kerülés is úgy sikerült ahogy, de egy hirtelen fékezés sem segített az egészen. Nagy nehezen leálltam az út szélére kanyarodva, ledobtam a motrot, meg a sisakot is a fejemről, aztán rohantam vissza az illetőhöz.  
- Hé! Minden rendben? - lassítottam ahogy közelebb értem hozzá és reménykedtem benne, nem ma leszek megbüntetve semmi gúnyosságért. Nem tudom mi volt ez az előbbi, de az biztos, hogy nagyon kimentem az út szélére...az előző autó is hibás volt, hiszen középen haladt...



Kinézet //
Öltözet

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Repentance and other things, or - Khaled & Kenneth
Repentance and other things, or - Khaled & Kenneth EmptyHétf. Feb. 06, 2023 5:24 pm
To Kenneth
"When things go well for days on end, it is a hilarious accident."

Ugyan az empátia nagyon halványan pislákol bennem, mégsem vagyok képes arra, hogy állatként kezeljem a “betegeimet”. Ők az új világ szolgái, s általam bekerülnek abba a jelentős körforgásba, ami előre lendíti a világunkat egy szebb jövő felé. Ezért is igyekszek megfelelő körülményeket biztosítani számukra a laboratórium alsóbb szintjein, hiszen önmagammal mennék szembe, ha úgy tartanám őket a börtöneikben, mint az állatokat.  
Néha akadnak a különlegesebbnél is különlegesebb kísérleti alanyok. Ilyen Jane, aki három napja került hozzám egy véletlen folytán. Tudniillik, egyáltalán nem ő volt terítéken, hanem egy másik férfi, ki drogosként, erőszaktevőként, s nem utolsó sorban hajléktalanként van a nyilvántartásban. Tökéletes alany arra, hogy eltüntessem a világ felszínéről, így kiadtam őt az embereimnek, hogy hozzák el hozzám. Sajnos arra nem számítottam, hogy egy gyermeket is hoznak vele. Félreértés ne essék, Jane, a barna bőrű leánygyermek egyáltalán nem az övé volt. Nem tudom, mi célból volt vele, s hogy mit művelt vele. Félelem és reszketés volt benne, mikor ráakadtak az embereim, s mivel nem vagyok egyáltalán barbár a körülményekhez képest sem, így elhozattam a kis fél lábú kalózt magamhoz. Kapott egy szobát az öt éves gyermek, s a fejembe vettem, hogy készítek neki egy műlábat. Tudom nagyon jól, milyen gyermekként egy hiányzó végtaggal élni, s mivel eleve ilyen fiatalokon nem szoktam kísérletezni, így remek alkalom nyílt a számomra Jane által, hogy egy névtelen utcakölyköt kiemeljek a mocsokból és bűzből. Végig kísérhetem majd az életét, ha elengedem őt, s remek tanulmány lenne a laboratórium számára a növekedése.
Jane azonban mióta megérkezett, azóta alig akar beszélni. Nevetés nem hagyja el a száját, csak szomorkásan rajzolgat. Így úgy döntöttem, hogy megpróbálom őt feldobni valamivel. Úgy hiszem, hogy nem igazán volt még szerencséje babához, így úgy döntöttem, hogy meglepem őt eggyel. Egy hosszú, szőke hajú, vékony hangon csiripelő, és lágyan mozgó darabot szántam neki. Mindig egy bizonyos piros ruhácskát rajzolt Jane, így elloptam tőle az egyik rajzát, s leadtam az egyik jó ismerősömnek, hogy minél hamarabb készítse el a játékbaba számára. Szerencsére a plusz juttatás elegendő ösztönzés volt arra, hogy fél nap alatt végezzen.
Egy piros, csillogó masnival átölelt rózsaszín dobozt szorongatok karjaim közt, mikor kilépek Bronx esti látképébe. Az emberek e hideg időben inkább már bevonultak lakásaikba, így még a forgalom is elenyészőnek tűnik. Mondhatni, egészen nagy a nyugalom. Ez azonban sok esetben csupán a vihar előtti csendet jelenti... Hallgathattam volna arra a kósza rossz érzésre, mely akkor kerített hatalmába, mikor egy erős szellő lefújta a masnit a dobozról, én pedig utána kaptam. Utólag persze mindig okos az ember. Ha nem hajolok ki az út szélére ösztönösen a masni után, akkor talán elkerülöm az ütközést. Ám úgy tűnik, hogy rosszkor vagyok rossz helyen. Megint.
Perdülök egyet a tengelyem körül, mielőtt a testem a nedves kőre hullik. Hirtelen képszakadás. Az élethű játékbaba úgy fekszik a földön, mint egy élő gyermek, hiszen a méretei is olyanok, mint egy csecsemőnek. Én pedig... Joggal állíthatom, hogy sikerül egy filmbe illő jelenetbe sodornom magam. Ugyanis a bal karom felszakítva, azonban nem vér buggyan ki belőle, hanem láthatóan apró szikrákat szór az éjszakába, s látszódnak a félhomályban az apró érzékelők és mechanikai összetevők. A hang irányába fordítom fejem, de mivel sikerült bevernem azt valahol, így ösztönösen válaszolok.
- Ez nem az, aminek látszik... - utalok a bal karomra, mintha titok lenne annak kiléte. Holott többen tudnak róla, hogy művégtaggal élek, melyet az évek során én fejlesztettem ki saját magamnak, s ugyanúgy néz ki, mint az eredeti. Kivéve akkor, ha egy kósza motor felhasítja azt...


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Repentance and other things, or - Khaled & Kenneth
Repentance and other things, or - Khaled & Kenneth EmptyVas. Feb. 12, 2023 5:12 pm


Khaled & Kenneth

“Forgiveness liberates the soul. It removes fear. That is why it is such a powerful weapon. Whenever the situation looks gloomy and hopeless, glory belongs to those ones, who’re representing the truth!”




Nem így terveztem ezt az egész haza utat. Miért nem ültem buszra? Miért nem hívtam fel jó apámat? Miért kellett a csávónak az út szélén csámborognia? Megannyi kérdés, melyre nem kaptam egészen addig válaszokat, míg a földön heverőre közelébe nem érek. Mozog. Tehát életben van. A kérdés az, hogy mennyire ütötte be magát. Meg mit ütött be és mennyire? A közelébe érve lassítok, a hangja alapján...itt van vagy nincs itt... Azt nem tudom eldönteni, de azt igen, hogy nincs vér. Pedig telibe kaptam, elterült a földön. A fejét beütötte, de a karja... hangot ad ki? Óvatosan nyúlok a karjáért, hogy megnézzem hol sérült le és mennyire, ha kell, akkor valahogyan ellátom a sérülést. De úgy tűnik erre nincsen szükség. Szó szerint ledöbbent az amit látok. Valaki megcsíphetne, hogy biztos igazi-e a dolog és nem álmodok...
- Szent szar. - döbbenek le így első körben. - Egy kiborg... - csúszik ki a számon szinte azonnal gondolkodás nélkül, de észbe kapok, hiszen nem is ez jelenleg a legnagyobb probléma. Gyorsan hármat mutatok egy kezemen és a srác arca elé teszem. A másik kezemet a vállára helyezem, enyhe szorítást mérek rá. Itt vagyopk, segítek, ha már elkúrtam mindkettőnk éstéjét és lehet meg sem úszom majd ennyivel. Próbálok vele felvenni némi szemkontaktust, hátha rájövök mekkora a probléma és tényleg mentőt kell hívnom, mert szart sem érek jelenleg.  
- Hány ujjamat mutatom? - teszem fel a kérdést. Ha válaszol csak utána folytatom, akármit is mond erre a kérdésemre. - Hányingert érez? Szédülés? Bármilyen ingert, amit eddig nem? A vizelési ingert hagyjuk, az nem ide tartozik... - próbálom szóval tartani, hiszen ha beszél, akkor hamar képbe kerül, ám a figyelmemet a karja leköti, de nem ez a probléma most. Jó lenne, ha nem jelentene fel majdnem emberölésért...  
- A művégtagját gondolatokkal vezéreli? - mire gondolok? Hát az első agy idegeivel elektromos szignálok révén összekötött végtag  elvégzi a szükséges mozdulatot. Nagyon ász dolog, bár eddig csak TV-ben láttam efféle beültetett pótkart. Miért van ez a kérdés? Ha erre tud válaszolni, hát akkor baj csak nem lehet...nem?  


Kinézet //
Öltözet

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Repentance and other things, or - Khaled & Kenneth
Repentance and other things, or - Khaled & Kenneth Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Repentance and other things, or - Khaled & Kenneth
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Khaled ✫ Flor
» Khaled & Esther - horror a kórházban
» Khaled & Braxton
» Khaled & Shane | The cat and the mouse
» work in Maldives - Khaled & Sierra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: