New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
Sonny Hirata
tollából
Tegnap 19:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Matteo Winterberg
TémanyitásMatteo Winterberg
Matteo Winterberg EmptyCsüt. Feb. 07 2019, 14:22
Matteo Winterberg


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Matteo Winterberg
Becenevek:
Matty, Matt
Születési hely, idő:
Sitka, Alaszka, USA - 2011.01.06.
Kor:
8
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
Őőő
Családi állapot:
Ha van kutyája, én szeretem
Csoport:
Diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
River East Elementary
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
Alvás, evés, videojátékozás és háborús filmek nézése
Play by:
Noah Jupe

Jellem

Amiket/akiket szeretek:
- kutyák
- alvás
- gyorskaják
- a benzin illata
- Micah
- videojátékok

Amiket/akiket utálok:
- Apa
- Anya (sokszor)
- Víz
- A fogkrém íze
- Tanulás
- Kopaszság

Azt mondják, hogy elég sértődékeny vagyok, és agresszívvá válok, ha nem kapok valamit. Ez egyáltalán nem igaz. Próbálok kedves lenni az emberekkel, de ez nehéz. A bunkó new yorkiak teljesen mások, mint az alaszkaiak. Lehet, hogy a sok hamburger az agyukra ment. Szeretek beszélni, és új barátságokat kötni. Egyedül azokat a bácsikat kerülöm, akik hasonlítanak apára. A többieket bírom, de az állatkínzókat szívesen megnyúznám. Gyűlölöm az iskolát, ami a jegyeimen is meglátszik, de nem érdekel. Néha akaratomon kívül összetörök dolgokat, mégis megbüntetnek érte. Szeretek verekedni, és profin meg tudom védeni magamat.
Próbálok olyan lenni, mint a bátyám, de olyan rég láttam már, hogy lehet teljesen megváltozott. A nyomdokaiba akarok lépni, hogy én is katona legyek. Nem igazán szeretnék embereket ölni, de ez csak megoldható valahogy. Vannak kutyás egységek, én oda fogok kerülni. Mi van még....nagyon szeretek enni, de a brokkolit és a karfiolt nem szeretem. Se a spenótot...se a padlizsánt. Szerencse, hogy anya szarul főz, és ezért sokszor pizza a vacsora. Vagy esetleg kínai, az még jobb. Az édes-savanyú csirke a kedvencem.

Múlt
Türelmetlenül doboltam az asztalon, miközben az ezeréves laptop képernyőjét bámultam. A videochat már egy órája meg volt nyitva, de sehol se láttam a beszélgetőpartnerem. Mindig ez van, egyfolytában késik. Alaszkában minden sokkal egyszerűbb volt. Akkor még apa is velünk élt. Emlékszem, hogy anya mennyire utálta apu szagát, miután hazaért a munkából. Egy hentesboltban dolgozott, aminek ő volt a tulajdonosa. Sokszor megmutatta, hogy miként kell jól felvágni a disznót, és azt hitte, hogy ez engem nagyon érdekel. Tévedett. Anya már a megismerkedésük előtt is HR koordinátorként dolgozott, jelentsen ez bármit is. Szerette a munkáját, néha úgy éreztem, hogy az a hülye HR dolog még nálunk is fontosabb volt. A bátyám, Micah tizennyolc évvel idősebb nálam, de ennek ellenére is sokat játszottunk együtt. Amikor a szüleink épp veszekedtek, olyankor Micah elvitt valahová, de egy kisvárosban éltünk, s ezért nem volt sok választásunk, amikor valami elfoglaltságot próbáltunk találni. Szerettem otthon lenni, de a folytonos veszekedések miatt inkább a tesómmal voltam, aki legalább sose kiabált velem. Ellenben apával, mert ők ketten valamiért nem tudtak jól kijönni egymással. Négy éves korom körül a szüleim veszekedései egyre jobban elfajultak, és már a filmek hangja sem tudta elnyomni a heves viták zaját. Valami rémlik még abból az estéből, amikor utoljára láttam apát.
Délután csak ő volt otthon velem, és úgy döntött, hogy a hideg, alaszkai tél ellenére itt az ideje, hogy megint megpróbálkozzam az úszással. Nem akartam, fáztam, és kedvem se volt hozzá, de belökött a medencébe, amiben nem ért le a lábam. Sose voltunk gazdagok, az ottani házunk is régies volt már, és a gerendákat már csak a lélek tartotta össze. Mindezek ellenére megvették azt a medencét, de nem tudom, hogy miből. Az úszással töltött időből nem emlékszem többre, a következő emlékem az az, hogy az ágyamban fekszem. Anyáék újabb csetepatéjára riadtam fel, de ez most más volt, mint a többi. Apa is kiabált, pedig ő ritkán emelte fel a hangját. Az ajtóhoz mentem, kezemben a plüssmacimmal, és óvatosan kinéztem a résen. A medencéről beszéltek, és rólam, meg valami válásról, de nem sokat értettem belőle. Anya észrevette, hogy hallgatózom, és ezért rám csukta az ajtót. Ezután csörömpölést hallottam, majd hazaért a bátyám. Az ő hangját először alig hallottam, mert normálisan beszélt, de később ezután ő is beállt a kiabálók sorába. Ezt egy újabb furcsa hang követte, mintha összetörtek volna valamit. Utána anya sikítása töltötte be házat, aki könyörgött a bátyámnak, hogy ne bántsa apát, ne ölje meg. Nem értettem, hogy miért mondja ezt, hiszen Micah kicsit érdekes természettel van megáldva, de nem bántaná apát. Legalábbis én ezt hittem. Miután elcsendesült minden, még hallottam egy utolsó ajtócsapódást, de apu ekkor már sehol se volt. Nem láttam többé. A szobámból aznap este nem mertem kimenni, de másnap láttam, hogy anya arcán ott egy monokli, és a testvéremnek is sebes volt az arca. Nem mondták el, hogy mi történt, annyi volt a magyarázat, hogy apa nem fog hazajönni, többé nem láthatom. Azt hittem, hogy én miattam ment el, mert valamit rosszul csináltam. Talán azért, mert bénán úsztam, vagy valami hasonló.
Ezek voltak az utolsó alaszkai emlékeim, mert két hónappal később elköltöztünk az államból. Anya az egyik new yorki ismerősének a cégénél kapott állást, így mindannyian odamentünk. Micah pár héttel később belépett a seregbe, amit nagyon nem akartam. Féltem egyedül maradni az új városban. Anyát is szerettem, de mégis a bátyám mellett éreztem biztonságban magam. Plusz ő kedvesebb is anyámnál, aki az évek múltával egyre agresszívabbá és ingerlékenyebbé vált. Szerencsére nem akart új apukát szerezni nekem, vagy csak nem talált, ki tudja.
Eldöntöttem, hogyha elég nagy leszek, akkor Micah után fogok menni. Elkezdtem háborús filmeket nézni, hogy abból tanuljam meg, milyen katonának lenni. Az első évben sokat beszéltem a testvéremmel, egyszer haza is tudott jönni. Elmeséltem neki, hogy milyen barátokat szereztem, na meg persze azt is, hogy még mindig nem kaptam háziállatot. Erre az volt a válasza, hogy minek anyának kisállat, ha ott vagyok neki én. Micah velem ellentétben nem mondott sok mindent, inkább csak engem faggatott. Néha unalmassá váltak ezek a beszélgetéseink, főleg miután rászokott a hülyeségekre, mint például arra, hogy jól tanulok-e, és hasonlók. Lassan megszoktam az új várost, ami semmiben se hasonlított az otthonomra, de végül is nem volt rossz. A bátyám a vége már egyre ritkábban jelentkezett, és azt hittem, hogy nincs kedve velem beszélgetni. Ezért többször hazudtam neki anyáról, amikor azt kérdezte, hogy minden rendben van-e. Akkor se voltam őszinte, amikor a víziszonyomról esett szó. Nem akartam bevallani neki, hogy még a mai napig rettegek a víztől. Nem akarok belemenni, inkább ülnék bele egy darázsfészekbe.
Végül már csak évente háromszor-négyszer videochateltünk a bátyámmal. Az utolsó beszélgetésünkkor megígérte, hogy hazajön karácsonyra. De nem jött, és azóta nem is jelentkezett. Anya szerint csak elfoglalt, és ő harcolni ment, nem pedig nyaralni. Régen sok ajándékot kaptam tőle, amiket az ágyam alatt őrizgetek, a pizzamaradékokkal együtt. A szobáját anya raktárnak használja, de én egyfolytában kirugdosom onnan a dobozokat. Nemsokára hazajön, és nem örülne neki, ha ez fogadná.

- Ne várd, majd hív, ha ráér. Menj tanulni. – mondta anya hűvösen. Dühösen csuktam össze a laptopot, és vágtattam be a szobámba. Anya mostanában még furcsábban viselkedik. Mintha lemondott volna az idősebbik fiáról. Talán Micah ezért ment el, mert anya sem szerette őt. De én szeretem, és meg fogom találni. Maximum utánamegyek, bár fogalmam sincs, hogy merre lehet.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Matteo Winterberg
Matteo Winterberg EmptyPént. Feb. 08 2019, 11:09
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Matteo!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Fiatal korod ellenére igencsak mozgalmas életed volt: a költözés, a szüleid veszekedése és válása, a bátyád bevonulása... Ezek mind olyan dolgok, amelyek nyomott hagynak, vagy épp fordulópontot jelentenek. Ugyanúgy, ahogy az a szerencsétlenül sikerült úszólecke is. A történeted egyes pontjait számomra homály fedi, ami nagyon is felkeltette az érdeklődésem. Például kíváncsi lettem volna, pontosan mi is történt azon az ominózus éjszakán, miért volt az apád annyira felelőtlen, vagy mi volt az, amiért végül úgy döntött, hogy inkább hátrahagyja a családját és minden mást... de a kíváncsiságom jó jel. Azt mutatja, hitelesen tártad elénk a sztoridat, egy kisfiú szemszögéből, aki maga sem érthet még sok dolgot.
Drukkolok, hogy a bátyád mielőbb jelentkezzen, és haza tudjon látogatni. Ha jól vettem ki az elbeszélésből, közel négy éve szolgál már, az hosszú idő. Kijárna neki is egy kis pihenés. Matteo Winterberg 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Matteo Winterberg Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Matteo Winterberg Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Matteo Winterberg Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Matteo Winterberg Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Matteo Winterberg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Micah A. Winterberg
» Matteo di Sciglio
» Matteo
» take it seriously // Mia & Matteo
» Luciano&&Matteo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: