New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Micah A. Winterberg
TémanyitásMicah A. Winterberg
Micah A. Winterberg EmptyVas. Május 05 2019, 18:00
Micah A. Winterberg


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Micah Aiden Winterberg
Becenevek:
Mic, Micah
Születési hely, idő:
Alaszka, 1993.okt.3
Kor:
27
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
womanizer
Családi állapot:
nőtlen
Csoport:
Bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
.
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
közlegény
Ha dolgozik//Munkahely:
Tengerészgyalogság (USMC)
Hobbi:
kosárlabda, vadászat, túrázás
Play by:
Matt Lanter

Jellem


Felvételi eredménylap:
Winterberg, Aiden Micah (23) mind a fizikális, mind a pszichológiai teszteken kiválóan teljesített. Jellemét tekintve határozott, magabiztos és céltudatos, megfelelő koncentrációs készséggel. A beszélgetéseink alapján kiderült az is, hogy segítőkész és barátságos, a csapatjátékok során megfigyeltük, hogy megfelelően tud alkalmazkodni a különféle helyzetekhez.
A gyakorló edzések során gyors, precíz, olykor túl heves, mozdulatai némi agresszivitást hordoznak magukban.

2014.02.11
Avery Hampton
katonai pszichológus


UT4F34-es bevetés jegyzőkönyv:
"....Paul Randy Truitt (26) halott közlegény mellett találtunk rá Micah A. Winterberg közlegényre, aki közeledésünkre zavartan viselkedett. A súlyos, de nem életveszélyes sérüléseket szenvedett, ám fizikailag rossz állapotban lévő sebesültet azonnali hatállyal kórházba szállítottuk, ahol további kivizsgálásoknak vetettük alá. Micah A. Winterberg közlegényt az őt fogságban ért sérülései és esetleges mentális állapota miatt négy hónapos kényszerpihenőre hazautaljuk.

2019.04.10
Dan Osterman százados  


Pszichológiai vizsgálati lap - Micah A. Winterberg

A páciens levert, szűkszavú, a fényre rosszul reagál. A beszélgetés során idegesen pattogtatja az ujjait, a talpát. Gyakorta elmosolyodik, majd lesüti a szemét. A zajokra ijedten reagál, hirtelen mozdulatra agresszív viselkedést mutat. Rosszul alszik, gyakran gyötrik rémálmok. Javasolt egy részletesebb kivizsgálás, terápia és nyugtató hatású szerek alkalmazása.

2019.04.10
Avery Hampton
katonai pszichológus

Múlt
Olyan felszabadultnak tűntek, ahogy a zenegépből dübörgő zenére önfeledten táncoltak, majd hangos nevetésben ölelkeztek egymásba. Jó volt látni a barátaimat, s azt hogy mennyire jól érzik magukat. Nekem ez nem igazán ment, még azt az egy üveg sört is csak lassan kortyolgattam, mintha szabály szerűen rám erőszakolták volna az alkoholt. Valójában nem is rajongtam érte.
Bevillant apám arca, aki állandóan piásan tért haza, és őrjöngve verte az asztalt, hogy hol van a vacsorája. Aztán anyámat ütötte, de olyan is volt, amikor engem hívott le, majd megtekerve a fülemet
a sarokba állított, s kihúzva a nadrágszíját, azzal ütött, míg fel nem tépte a szövetet a hátamon. Gyűlöltem őt. Gyűlöltem a piát. Azt a szart, ami egy állattá változtatta az apámat.

- Micah, gyere már, told ide azt a nagy segged és denszelj' velünk egyet kislány- a haverok nevetve szívták a véremet, köztünk már csak ez volt a szokás a csapaton belül. Jó srácok voltak egyébként, bírtam a fejüket, mindegyiküket másért kedveltem. Ezen az estén azonban nem sok kedvem volt a bulizáshoz, így csak halovány mosollyal emeltem a karomat a magasba, intettem feléjük, majd lerakva a félig kiürült sörös üveget, visszaindultam a szállásra.
Séta közben zsebre csúsztattam a kezemet, élveztem ahogy a talpam elsüpped a homokban, miközben az égboltot tengernyi csillag borítja el. Azokat kémlelve eszembe jutott az öcsém, Matteo, akit már vagy ezer éve nem láttam. Hiányzott a kis hülye, és nem egyszer gondoltam arra, hogy haza kéne mennem hozzá, meglátogatnom őt, s nem csak azon a vacak skypeon tartani a kapcsolatot. Néha talán meg is bántam azt, hogy magára hagytam az anyámmal, de akkoriban, miután New Yorkba költöztünk, az tűnt a legjobb lehetőségnek, hogy lelépjek otthonról.Matt még kicsi volt, és amúgy sem értette volna meg, hogy anyánk engem utált, amiért az apánk lelépett tőlünk.

A körletbe érve, kissé nyúzottan dobtam le magam az ágyra, rengeteg gondolat foglalkoztatott, s egyre inkább úgy éreztem, hogy haza kellene mennem. Beszélni akartam Mattel, így felpattanva az ágyról, sietve rohantam oda a géphez, amit a családdal való kommunikációra használhattunk. Néhány perc kellett csak ahhoz, hogy bejelentkezzek a fiókomba, s tárcsázzam Matty-t, de mielőtt még kapcsolatba léphettem volna tökmaggal, megszólaltak a jelzőhangok, s nem sokkal később már a parancsok hangja hallatszott, aki minden éppkézláb embert az eligazítóba hívott. Ezután a bevetés után pedig minden megváltozott...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Micah A. Winterberg
Micah A. Winterberg EmptyVas. Május 12 2019, 20:58
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Micah!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Talán más utat járunk, talán más korosztályból, más helyről származunk, de a lapodat olvasva több ponton is kötődést éreztem; az életet végigkísérő erőszak összeroppantja az embert, megtör benne valamit, amit már nem lehet maradéktalanul helyre állítani, sem kicserélni, te pedig rá vagy kényszerítve, hogy azzal a megmásíthatatlan törésvonallal élj együtt tovább. Mondhatnánk, hogy fiatal vagy, és még bármi megtörténhet, de a legtöbb szörny nem válogat kor vagy egy lehetőségekkel teli életút alapján. Mégis, téged van, aki még vár, és még ha nem is tudják megjavítani azt, ami elromlott – azzal magadnak kell majd megküzdened –, a segítségük az úton felbecsülhetetlen lesz, és a múlt helyett talán előrefelé vetítik a tekinteted.

Nem is fognálak tovább vissza a családodtól tovább (a végén az öcséd bokán harap). Színt és rangot majd az adminoktól fogsz kapni, de az út már szabad, úgyhogy előre, katona.  superhero

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Micah A. Winterberg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Matteo Winterberg
» Micah T. Graison
» Faye & Micah
» Micah && Susan
» Micah Whittaker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: