New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Daisy
TémanyitásDaisy
Daisy EmptySzomb. Május 22 2021, 22:05
Daisy...

Play by:
Elizabeth Debicki
Születési hely:
New York
Kor:
32
Lakhely:
Manhattan// Staten Island
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
Rád bízom
Csoport:
Bűnüldözés,rendvédelem(katona vagy)
Történetünk:

Részlet az előtörténetemből, amelyben éppen rólad írok:
“A jó testvér prototipusa

Nem születtem nagy családba, és elsőszülöttként valahogy mindig is éreztem, hogy felelősséggel tartozom a nálam öt évvel fiatalabb húgom iránt. Mindig is mások voltunk: én babáztam, ő kocsikkal játszott. Én szerettem a könyveket, ő odavolt a rajzfilmekért. Én anyás voltam ő inkább apás.Egy dolog azonban mindig is fontos volt a számomra, hogy ő megtalálja a helyét az életben. Megtanultam lemondani a javára, ha a szükség úgy hozta, és soha nem éreztem ezt tehernek. Más úton indultunk el az életben, és bár nem feltétlenül értettem az ő döntéseinek a hátterét, támogattam és segítettem, amiben csak lehetőségem adódott. Katona lett belőle, noha a kiképzést lelkileg és testileg is alaposan megsínylette.Jelenleg a Közel-Keleten szolgál immáron három esztendeje. Akkoriban nyitottam a kávézót, akkoriban állt át az életem egy teljesen másik vágányra, és a húgom akkor ment el egy időre az életemből. Az életünkből. Azóta is nagyon várom őt haza.”


Mindig is különbözőek voltunk, ám ez a különbözőség nem elválasztott minket, hanem kiegészített. Öt év van közöttünk, amely lehet soknak tűnik, és bizonyos időszakokban az is volt. Amikor én már kamaszodni kezdtem, te még éppen csak kisiskolás voltál. Mégis valahogy egyértelmű volt a számomra, hogy én vagyok az idősebb, hát én vigyázok rád. Persze az idő előrehaladtával fordult a kocka. Sokszor inkább én szorultam a te védelmedre. Te határozott vagy, tudod mit akarsz, tudod hogy érd el, és megvan ehhez a kellő kitartásod. Én, bár tudom, hogy hozzád hasonlóan erős vagyok, mégis sokkal inkább megalkuvó, gyáva és menekülésre hajlamos.
Akkor vonultál be a Közel-Keletre szolgálatra, amikor Will elhagyott engem és a közös gyermekünket (Benjamin, az unokaöcséd öt éves és kerekesszékhez kötött). Maradni akartál, de a parancs kötött, hát elmentél. Hiányzol nekem. Hiányoznak a közös beszélgetések, hiányoznak azok az idők, amikor megkaptam tőled a lelkifröccsöt, amikor erőt merítettem pusztán abból ahogy a konyhába leültél egy bögre kávé mellé. Hamarosan letelik majd a kiküldetési időd és hazatérsz. Én pedig alig várom, hogy újra itt legyél. Te jelented a szülinken kívül az egyetlen stabil pontot az életemben.
(A húgom történeti háttere szabadon alakítható. A keresztnév egy ötlet, a családnévben abszolút szabad kezet kapsz, mivel a Lane nekem a férjezett nevem. Az, hogy hogyan alakítod az életed, kivel élsz együtt, mik motiválnak szintén szabadon alakítható, bármiféle csavart belevihetsz, karakterhű kereteken belül. A mi kapcsolatunk nagyon erős testvéri kötelék, és ez szeretném is ha így maradna. Ötletekre nyitott vagyok, ha megérkeztél küldj nekem, kérlek üzenetet.)
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Daisy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» When i see you again. Marco & Daisy
» Daisy Mitchell
» Daisy S. Foster
» Daisy Mckenzie
» Daisy Winterberg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: