New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 21:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 8:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 8:33-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 8:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 7:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 2:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 0:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 0:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 0:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Adria Minerva Brooks
TémanyitásAdria Minerva Brooks
Adria Minerva Brooks  EmptySzomb. 27 Aug. - 16:05
Adria
M. Brooks
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakter típusa
Is-is
Teljes Név
Adria Minerva Brooks
Becenév
Adria ?
Születési hely
Anglia Hastings
Születési idõ
1991.04.04
Kor
31
Lakhely
New York, Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Házas, papíron. Szívben, inkább nem fírtatja..
Tanulmányok
Foglalkozás
Kurátor  
Munkahely
Metropolitan Művészeti Múzeum
Hobbi
"Hobbim számai megszámlálhatatlanok.." Hazudja minden alkalommal, amikor megkérdezik szabadidejében mit csinál.

Csoportom:
Kutatás

Jellem

Ez a film, amit egész életemben néztem, de soha nem jutottam a végére.

Majdnem úgy hangzott, mintha azt mondta volna: Ez a film az életem
Amikor az anyja először elvitte magával, két- vagy hároméves lehetett. Egészen pici volt még ahhoz, hogy akár egy mozi filmet is felfogjon. De már akkor elvarázsolta a mozgókép sürgő-forgó, nyughatatlan világa. A varázsa abban rejlett, hogy állandó inger érte, még azokban a pillanatokban is, amikor a jelenet hosszúra nyúlt, egészen addig, amíg az ember már érzi, az ingert, hogy sóhajtson egyet. Sok mindenre emlékezett abból a korszakból, de egy valami mindig elevenebb volt a többi emléknél. Soha nem ért a végére.
A folyamatosan hullámzó mozgás egyszer csak mindig véget ért, mert az anyja karon ragadta, és ilyen-olyan ürüggyel tovább álltak. Soha nem értek rá, egy óránál tovább. Ezekből az egy órákból viszont sok volt, végtelenített, és hosszadalmas. Ugyanaz a frázis ment végbe minden alkalommal, amikor bementek, hogy újra megnézzék..és újra..és újra. Egyetlen szerencséje volt, hogy meg volt ahhoz a tehetsége, hogy mindig más oldalról vizsgálja meg a történetet, vagy éppen felfedezzen benne valami újat. Habár ez már hetedjére, egészen nagy kihívásnak tűnt, de  készen állt, hogy megtalálja benne az újdonságot, azt hogy éppen akkor abban az életszakaszban, mit tartogat számára ez a film.  A fordulatos eseménysorok ott voltak az emlékeiben, és majdnem mindig ugyanott hagyta abba. Csak egy-egy percet haladt benne tovább.
Adria úgy gondolja, hogy egy film, nem csak a szórakoztatás miatt, annyira élvezetes. Hanem az apró elrejtett értékek miatt, amiket csak akkor veszünk észre, ha igazán figyelünk. Ha minden részletet mélyen a magunkénak tudhatunk, vagy legalábbis igyekszünk magunkévá tenni. Igaz, ő soha nem ért a végére, de a megfelelő pillanatban, egyszer majd…Nem szerette a gondolatát, hogy egyszer majd vége lesz.  Felnőttes nyugtalanság, és növekvő rettegés lett úrrá benne mindig, ahogy egyre közelebb került a végéhez. Hisz sokat tanult, ezektől a képkockáktól, olyasmit, amit a szülei soha nem tanítottak meg neki. Eljött az a pillanat, amikor rájött, hogy a Világszép Hercegnő, aki azért volt annyira gyönyörű, mert gyönyörű volt és mert Ő volt a  Világszép Hercegnő  arra ítéltetett, hogy mások szemében keresse önmaga létének igazolását. Mert ki lenne Ő, ha mások nem mondják meg? Adria nem akart a vásznon látott nő sorsára jutni, nem akart senki szemében valakinek látszani, egyszerűen, csak Adria lenni. Akárki is volt az. A családjával ellentétben, ő már tudta, hogy nem valaki akar lenni, hanem az aki felfedezi önmagát. Az ő világában nem voltak keretek, ő nem volt bezárva egy vászon fényes anyagára, azt tehetett amit csak szeretne.


Avataron:
Jodei Comer  

Múlt
Dühösen válogatok a ruháim közt. A kampó éles nyikorgása töri meg a csendet, a szobában, amiben eddig élveztem a komfortos magányt. Most viszont nem volt kényelmes, nem megnyugvást éreztem, hanem azt amikor az emberből, előbújik  a régen ismert zsongás. Amit még az ujjbegyeimben is éreztem, és akkor is amikor esetleg, csak a hátamhoz ért.
- Nem csinálhatod ezt Adria, ahhoz túl fontos..túl fontos.- erősítem meg magamat többszöri fejrázás közben. Ewan volt, az egyetlen olyan kapcsolódási pontom, ami úgy éreztem, hogy akkor is kitart mellettem, ha túl nagy sebességgel a mély felé száguldanék. Ez ritkán történt meg,-  pont annyira ritkán, min amennyire a szüleim tiszteletét tették nálunk.-  de nem tehettem kockára mindent, csak mert  az elfeledett érzéseim, most forrongva törtek fel, és kétségbeesett sikollyal töltötték meg a lelkemet. Azt hittem már kinőtem, Ewan Brooks iránti lányos zavaromból, vagy legalábbis sikerült rendre utasítanom. Nem tehettem ezt Ewannel, nem tehettem ezt a kapcsolatunkkal, ami a legbiztonságosabb alapokon nyugszik, és ami feketén fehéren le van írva. A lelkiismeretfurdalás pedig nem segített ezen, mert úgy éreztem, mintha elárultam volna Ewant, és valami olyat tettem volna, amivel csak bánhatom őt. Lehetséges, hogy ez így van, olyan dolgok, élesednek ki a feledés homályából, amitől erős késztetést éreztem arra, hogy beletúrjak a hajába, vagy csak eligazítsam a tincset ami rendszerint mindig a szemébe lóg, ha beletúr.
- Annyi göncöd van, csak válasz egyet!- mormogom az orrom alatt, próbálom utasítani magam a helyes döntésre, és nem azt a ruhát választani, amivel  szándékaim voltak Ewan felé. Házasok voltunk, de szabályokkal, én pedig most éppen azon töröm a fejemet, hogy hogyan hághatnám át. Csak tudnám mikor történt, vagy pontosan hogyan. Mi volt az a pont. Egy pillanatra megállnak a kezeim, elgondolkodva méregetem a csipke költeményt, ami szolid, és az az Adria viselné, aki helyesen dönt. Nem, az akinek hátsószándékai vannak.  A bőröm alá furakodó forróság, csak még nehezebbé tette a gondolkodást.  Mintha csontig akarna hatolni, és belém égetni magát. Ismertem már ezt az érzést, azt is, hogy milyen volt beleszeretni Ewanbe, megéltem azt is, hogy milyen amikor rájön az ember, hogy esélye sem lehet, mert az a férfi valami egészen mást akar tőle. Az eltelt idő folyamán, megtanultam, hogy minden egyszer. Éppenséggel csak azt nem értetem, hogy miért pont ez az egy kivételes eset.
Soha nem kergettem olyan vágyálmokat, amik határozottan a szüleim egyik hazugsága közé tartoztak. A szerelem mint olyan, pont ezek közé tartozott. Az én szememben mást jelentett, és más erőkkel bírt. De pontosan én sem tudtam volna megmondani milyen erőkkel. Pontosan ezért tartottam valahol félelmetesnek is, de egyben roppant csábítónak is. Ez pedig, csak mg nehezebbé tette, hisz az a fajta ember voltam, aki szeret a tűzzel játszani. Nem feltűnően, de nem volt ellenemre soha egy kis játék, ez játék viszont egyre közelebb sodort a múlthoz, ahhoz a lányhoz, aki csillogó szemekkel nézett fel a férfira, olyan reményekkel, amik távol állnak a valóságtól.
Legszívesebben levetném magam az ágyra, időt hagyni magamnak, hátha majd jobb lesz. Ezzel viszont megadtam volna annak a lehetőségét is, hogy elsüllyedjek benne, és ebben most nem lehetett segítségemre Ewan.
Kimozgatva a vállaimat, és megdörgölve az arcomat, próbálom magam feléleszteni, mintha segítene bármit is, ez az egész. Már próbálkoztam, az elmúlt egy hétben mindennel, de minden alkalommal azon kaptam magam, hogy részleteiben kezdem el boncolgatni. Többet akartam tudni róla, úgy ahogy Ewan nem akarta. Ezért is kellett valami, ami az ő figyelmét, és az enyémet is eltereli. Ez a megnyitó, pedig tökéletes volt. Sokan vannak, és a sok impulzus amit igyekszem minden begyűjteni, majd újra elnyomja. Ez volt a terv. Elsőlegesen az volt a cél, hogy megóvjam azt ami köztünk van, és ne szét romboljam.
Az elképzelés ugyan meg volt, de a ruha kiválasztásával, tudtam, hogy csak magam ellen dolgozom.
- De ebből még nem lehet akkora baj..nem igaz?- tartom magam elé, az anyagot, és inkább bele sem merek  gondolni, hogy miért erre eset a választásom.


livin' in new york


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Adria Minerva Brooks
Adria Minerva Brooks  EmptySzomb. 3 Szept. - 20:39
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Éloïse!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Kétségtelen, hogy a munkád olyasmi, aminek halltán jó pár emberben megáll az ütő egy pillanatra és nem tudják, hogy merjenek-e még a szemedbe nézni, vagy inkább mélyen hallgassanak arról, hogy bármit is hallottak volna. Holott sokkal több van a hivatásodban, mint egy tévesen tabunak tekintett téma kivesézése. Ugyanolyan értékű a tudás, ami a Te fejedben fér meg, mint bármelyik másik kollégádé, aki a pszichológiát választja. S ha már a kollégákról van szó... Ugye tekinthetjük annak a férfit is, akinek a hangja annyira megfogott téged? Kellemesen bizsergető volt átélni veled az érzést, ami elöntött, amikor szinte megfogott és maga felé rántott az a bizonyos orgánum, akinek a tulajdonosára annyira kíváncsiak vagyunk mindannyian. De persze mindig a tetőfokán a legjobb abbahagyni egy történetet, mert annál inkább bevonz bennünket a későbbiekben. (Én legalábbis nagyon kíváncsi vagyok a személyre és arra, hogy milyen kapcsolat alakul ki közötted és közte.)
S ha már kapcsolatok. Tetszett, ahogyan mások viszonyát a munkáddal, a saját viszonyodat az édesanyáddal és egy barátod viszonyát veled mind-mind elénk tártad. Elvégre a világ egyik legérdekesebb dolga, hogy hogyan látnak mások a saját szemükön, percepciójukon át és mi az, amit mi kifelé üzenünk ezeknek az embereknek. Számomra úgy tűnt, hogy egy határozott - ugyanakkor bizonyos fokú gyengeséggel is rendelkező - nő vagy, aki hisz bizonyos dolgokban és addig nem áll meg, amíg nem szerzi azt meg magának. Emellett van benned valami mélyről jövő pozitív kisugárzás is, ami megfelelően rezonál mindazokkal, akik a bűvkörödbe kerülnek. Adria Minerva Brooks  2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Adria Minerva Brooks  Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Adria Minerva Brooks  Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Adria Minerva Brooks  6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Adria Minerva Brooks  45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
Adria Minerva Brooks  0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Adria Minerva Brooks
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gwendolyn Brooks
» Catherine Elisabeth Brooks
» Caroline T. Brooks
» Marianne Brooks
» Ewan Patrick Brooks

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: