New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Peter Panborne
tollából
Ma 15:46-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 15:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 15:08-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 14:25-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 14:16-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 14:11-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:09-kor
Nataael Norton
tollából
Ma 13:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Catherine Elisabeth Brooks
TémanyitásCatherine Elisabeth Brooks
Catherine Elisabeth Brooks EmptyHétf. Júl. 09 2018, 10:52

Catherine Elisabeth Brooks

People miss a great deal by being sensible.


Karakter típusa: saját
Teljes név: Catherine Elisabeth Brooks
Becenevek: Cat, Cathy
Születési hely, idő:New York, 1987. 07. 30.
Kor: 30
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: házas
Csoport: Dolgozók
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: New York University, művészettörténész/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: tárlatvezető
Ha dolgozik// Munkahely: Metropolitan Művészeti Múzeum (Metropolitan Museum of Art)
Hobbi: fotózás, festészet, úszás, lovaglás, zongorázás, golf, bulizás
Amit tudni kell Catherine-ről:

- tökéletes külső
- s a tökéletes külső mellé párosult egy látszólagosan tökéletes élet
- a külvilág szemében mindene megvan: pénz, csillogás, luxuscikkek, party-k, rendezvények, barátok, utazások, kirándulások stb., amit egy hétköznapi ember elképzelni se tud
- kiválóan ismeri az etikett összes írott és íratlan szabályát, igazi felségjelölt a hozzájuk hasonlók számára
- ruhatára kifogástalan
- több nyelven beszél
- az elismert és közismert George Howard szenátor harmadik gyermeke
- két testvére van: egy bátyja, akivel imádják egymást és egy nővére, akivel kevésbé, s aki húgát életfelfogása miatt némileg megveti
- apja mindhárom gyermekét politikai pályára szánja
- Tim és Caroline megfelelnek ennek az elvárásnak, míg Catherine egyáltalán nem
- sose akarta továbbvinni a családi stafétabotot
- maximalista
- munkamániás
- kissé makacs
- mindig eléri, amit akar
- kiváló színész, aki általában mosolyog a világ felé
- imád neveti, szórakozni
- szeretne átlagos életet élni, de sohasem teheti
- őszinte, néha nyers
- segítőkész
- szereti New York-ot
- különösen érdeklődő a művészetekkel szemben
- ezáltal, hogy apját bosszantsa, beiratkozik a NYU Művészettörténeti szakára
- az egyetem egyik legeredményesebb diákja
- diplomása után szinte bombázzák álláslehetőségekkel, de ő a Metropolitan Művészeti Múzeum  tárlatvezető állását választja, ami legközelebb állt a szívéhez
- nem igazán lehet önmaga
- nem választhatja a meg a barátait, szerelmi viszonyait
- ebből kifolyólag kissé érzéketlen lesz a szerelem iránt
- A szexet azért nem veti meg
- könnyen barátkozik, ismerkedik
- nem szeret családjával kérkedni

Amit csak kevesen tudnak róla:

- számára ez a csillogó életmód csak egy vaskos aranykalitka
- amit mások irigyelnek tőle, azt ő börtönnek éli meg
- úgy érzi, az apja tette tönkre az életét és ezért dühös rá
- Utálja, hogy nem lehet önmaga és nem tehet azt, amit akar
- a családi fogságból csak úgy menekülhet, ha egy újabb börtön rabja lesz, azaz belemegy egy látszatházasságba bizonyos Ewan Patrick Brooks egyetemi tanárral Razz
- mégis ez által kapja meg a legnagyobb szabadságot az életben, még ha ismét csak szerepet kell játszania a külvilágnak
- enyhén lázadó típus, ami inkább édesapja felé irányul, de ez házasságával múlni látszik
- nem szerelmes a férjébe, sőt, senkibe, s ez visszafelé is igaz


Remember not only to say the right thing in the right place, but far more difficult still, to leave unsaid the wrong thing at the tempting moment.


„Színház az egész világ,
És színész benne minden férfi és nő:
Fellép és lelép: s mindenkit sok szerep vár
Életében.”

(William Skahespeare)

Érdekes különbségek az életben, hogy mi az amit látunk, és mi az ami valóságos. A legtöbb ember szerepet játszik ezért a vélt valóságért, hogy olyannak tűnjenek, amilyennek szeretnének lenni.
Nos, nekem az egész életem egy szerepjátszás, de én nem azért játszom, amiért ők, hanem pontosan azért, hogy titkon az lehessen, aki valójában akarok lenni.
Egészen 18 éves koromig én voltam a tökéletes, példás kislány, aki hibátlannak tűnik.
Követtem a szüleim kéréseit, utasításait, a vágyaik szerint éltem, követtem az etikett minden szabályát, s még magam is elhittem, hogy nekem jó az, ami odabent az aranykalitkában történik.
George H. Howard szenátor lányaként mindig is fényűző életet éltem, mindenem megvolt és olyan dolgokat tehettem meg, ami nem adatik meg mindenkinek. Azonban legbelül mindig is éreztem, hogy valami mégis hiányzik az életemből.
Most már tudom, hogy ez a szabadság és a szabad akarat volt.
Másoknak talán ez kicsinyesen hangzik, hiszen örülhetnék annak az anyagi jólétnek, társadalmi szintnek, amibe beleszülettem, örülhetek, hogy egészséges vagyok és a családom is az. Persze, ennek örülök is, csak éppen az hiányzott, hogy tudjam, én ki vagyok. Azt hiszem, ezt a mai napig nem sikerült kideríteni.
Édesapánk szigorú neveltetése közt mindig politikusi pályát szánt az összes gyermekének, vagyis tulajdonképpen azt akarta, hogy őt segítsük mindenben.
A két idősebb testvérem, a bátyám és a nővérem, mint valami dróton rángatott bábuk, vevők is voltak erre, de én valahogy ezt sosem élveztem. Szerencsére, mivel én voltam a legfiatalabb, ez nem volt annyira szembetűnő egy ideig.
Titkon azonban mindig is vonzódtam a művészetek irányába: rengeteget olvastam, főleg művészettörténetről és festészetről, imádtam zongorázni és sportolni, de ezek a dolgok apám szemében jelentéktelen semmik voltak.
Mindig is egy rideg környezetet teremtett meg számunkra, ahol a látszat sokkal fontosabb, mint az érzelmek, mint például a szeretet, megértése, amibe anyám is lassan beleidomult és mi olyanok voltunk, mint valami jól működő gépezet. Akkor nem tudtam ezt, de mos már rájöttem, hogy néha csak egy ölelésre vágytam a drága holmik helyett.
Ahogy idősödtem, úgy éreztem ezt az egészet nyomasztónak, és ahogy tehettem, minél többet menekültem el az otthon „melegéből”.
Az iskola mellett festészetet akartam tanulni, de amint apám ezt megtudta, azonnal kivett arról a  szakról.
Így én azt hiszem, az ő bosszantására kezdte eljárni bulikba, ismerkedtem meg az alkohol és egyes kábítószer mámorító és felejtő hatásával. Persze, csak módjával, de pont annyira, hogy Őt bosszantani tudjam.
Mindig is volt köztünk ellentét, még ha ezt sokáig nem mutattam.
Aztán a középiskola befejezése után szerelembe estem az egyik osztálytársammal. Egy lány számára az első szerelem feledhetetlen, s akkor még azt hittem, hogy mindig együtt maradunk. Viszont ez nem így lett. Apám tett róla, hogy a fiú és családja még a várost és elhagyják, és soha többé ne találkozzunk.
Ezek után, ha valaki olyan barátra tettem szert, aki az őseim szerint nem méltóak hozzám, ugyanígy jártak.
Arra csak idővel jötte rá, hogy nem is a fiú elvesztése fájt legjobban, hanem az, hogy apámnak mennyire nem fontos, hogy én mit érzek.
Ekkor jutottam el oda, hogy dacolva apámmal beiratkozzak a New York University Művészettörténeti szakára, nem pedig oda, ahova apám szánt, politológiára, vagy legalább is jogra.
Tudom, hogy ezt sohasem bocsájtja meg nekem, de könnyűszerrel bejutottam az egyetemre, így nem tehetett mást, ha ne akarta, hogy a világ megtudja, van egy fekete bárány a családban, az én személyemben.  Azt kellett mutatnia, hogy támogat, s ez többé-kevésbé sikerült is neki
Ekkor már kiölt belőlem szinte minden érzelmet és lassan én is olyan személy lettem, mint a családom tagjai, csak saját céljaim számítottak.
Mostanra már egyáltalán nem alakitok ki mély, érzelmi viszonyt senkivel, inkább csak a munkámnak élek. Ott megtaláltam azt, amire szükségem van ahhoz, hogy boldog legyek. Megtanultam élvezni a pénz és hatalom adta lehetőségeket, ami kijárt nekem, megtanultam túlélni a magam módján.
Nem mondom, hogy nem élek társasági életet, mert az hazugság lenne, de az igazi énemet senki se ismeri.
A munkám kitölti mindennapjaimat a tárlatvezetőként a Metropolitan Művészeti Múzeumban, melyben rengeteg lehetőséget látok még.
Azonban apám még mindig csak a kis bábujának tekintett, aki segít neki előbbre jutni . A dolog úgy alakult, hogy eltervezte, hogy hozzá kell, menjek egy nálam tíz évvel idősebb kollégájához, hogy ezzel is megerősítse pozícióját.
Ekkor érkezett életembe az egyetlen mentsváram és a lehetőségem a szabadulásra a családi béklyók fogságából.
Munkám során megismertem egy hasonló családból származó művésszel és egyetemi tanárral, akivel jó barátság alakult ki köztünk, és aki felajánlotta, hogy feleségül vesz.
Na, ne gondoljon itt senki valami romantikus, szenvedélyes és eget megmozgató szerelmi történetre, csupán egy megállapodást kötöttünk, ami mindkettőnk számára kedvező volt
Mikor már láttam, hogy apám nem enged az eltervezet házasság ötletéből, gyorsan hozzámentem ehhez a férfihoz, kinek a neve Ewan Patrick Brooks, és aki hivatalosan a férjem immáron, mégis szabad vagyok mellette.
Együtt élünk egy hatalmas villába, együtt, mégis külön. Ki-ki éli a saját életét, megvannak a saját titkaink, problémáink, mégis sokkal jobban érzem magam, mint bármikor odahaza. Persze ezt rajtunk kívül senki nem tudja, hogy a házasságunk ennyiből áll, egy kölcsönös megállapodás, hiszen a külvilág számára mi lehetünk a tökéletes páros. Kicsit elit, kicsit sznob, kicsit konzervatív, de mégis megingathatatlan.
Én így kaptam meg a boldog befejezést, azt hiszem. Igaz, úgy adta a sors, hogy ismét játszanom kell a nagyvilág számára, de még így is megéri, ha azt tehetem, amit akarok.
Hogy lesz e még ettől több az életemben, az csak a jövő zenéje, de azt tudom, hogy jelenleg jól érzem magam a bőrömben. Legalább is azt hiszem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Catherine Elisabeth Brooks
Catherine Elisabeth Brooks EmptyKedd Júl. 10 2018, 13:36
                                     
                           
                           
                                 Gratulálok, üdv nálunk!                            

Kedves Cathy! Catherine Elisabeth Brooks 2624752903
Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Azt olvasni, hogy egy szerelem nélküli érdekházasságban élsz, elsőre kissé elkeserítő sorsnak tűnt, de jobban belegondolva, megértve az indokaidat, miután bemutattad a családi hátteret, amiből származol, nem csak hogy megértelek, de látom azt is, miért is ez tűnik számodra a valódi happy endnek. Catherine Elisabeth Brooks 4146035580 Az volt a célod, hogy végre szabad legyél, önmagad ura, és ezt sikeresen elérted, hiszen sem a férjed, sem más nem irányíthat már. Ráadásul  megválaszthattad a saját utadat a munkában is, és a rád nehezedő nyomást figyelmen kívül hagyva azt az állást választottad, amit legközelebb éreztél a szívedhez.  Catherine Elisabeth Brooks 560292900  Ez szerintem becsülendő. Remélem, sosem kell majd megtapasztalnod a látszatházasság árnyoldalát, a magányt, de magabiztos, céltudatos nőként akkor is biztos megtalálnád a megoldást.  

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

                           
                       
                                 




mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Catherine Elisabeth Brooks Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Catherine Elisabeth Brooks Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Catherine Elisabeth Brooks Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Catherine Elisabeth Brooks Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Catherine Elisabeth Brooks
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Catherine Nam
» Catherine Leclair
» Pola Elisabeth Whitebreak
» Elisabeth M. Bryce
» Elisabeth Jones

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: