New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 79 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maxim Wood
tollából
Ma 15:05-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 15:03-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 14:44-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 14:14-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 13:57-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 13:04-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:59-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 10:48-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 07:21-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Chloe Seymur
TémanyitásChloe Seymur
Chloe Seymur EmptyPént. Nov. 17 2017, 19:24

Chloe W Seymur

Néha nem kell hozzá sok, hogy az ember egy kicsivel boldogabb legyen.


Karakter típusa:Saját
Teljes név: Chloe W Seymur
Becenevek: Chlo
Születési hely, idő:Párizs,1991.03.21
Kor: 26
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: Házas
Csoport: Egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: válasz ide + milyen szak + még tanul/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Idegsebész
Ha dolgozik// Munkahely:
Hobbi:
Ha férjemre bíznánk a jellemzésemet ,két szóban letudná: Lehetetlen nőszemély .
Talán igaza van ,talán nem . Azt tudom hogy túl sok esélyt adtam mindenkinek . A múltam csak az esélyekről ,és az azt követő  bukásokról szólt. Most pedig arról hogyan próbálok egyedül boldogulni. Valamikor régen egy reménnyel teli lány voltam ,aki mindenét odaadta volna egyetlen emberért. Ez az ember a férjem volt. Fiatalon kötöttük össze az életünket ,imádtuk egymást. Egy valami szegte útját a boldogságunknak ,ami mindig ott lebegett a fejünk felett majd lecsapott ,nagy robajt hagyva maga után . Bipoláris zavar ,orvosként jól tudtam mit von maga után ez a jelenség  ,viszont azt nem sejtettem a férjemnél mit jelent ahogy Ő sem . Egyszerű volt a képlet ,ha nem az Ő akarata szerint történt valami ,dührohamok tömege tárult elém különböző formában. Ha pedig útban voltam ,engem is elhárított az útjából nem számított milyen módon . Azt hihetné az ember hogy, a legnormálisabb reakció amit egy ember érezhet,az utálat ..hisz a nyakamnál fogva a falnak szorított .  Érdekes módon soha nem éreztem irányába ,semmilyen fajta gyűlöletet ,elcsattanhatott akármennyi pofon nem érdekelt hisz tudtam ez nem Ő. Elhatároztam hogy ,kitartok mellette még ha belerokkanok is . A bocsánatkérések egyre sűrűbbek lettek ahogy a nem várt ütések is ,majd bekövetkezett az amire én sem számítottam. Egy vita alkalmával lelökött a lépcsőn ,többre nem emlékszem . Már csak arra hogy a kórházi ágyban fekszem ,és Ő nincs ott. Csak egy levél. A miben közölte velem hogy elhagy ,az én érdekemben. Csak hogy itt már ,nem csak erről volt szó....
Szóval jobb ha a mostani állapotomat jellemzem : Dühös,megtört,zavarodott.


Nem lehet pontosan tudni a fájdalom mibenlétét, hogy mit érzünk olyankor, vagy hogy ami az egyiknek fáj, az vajon a másiknak is fáj-e: a képzelet itt többet nyom a latban, mint a test.

       Első levél
Egy levél ? Komolyan  ? Ennyi tellett tőled ?Még csak meg sem vártad hogy felébredjek,egyáltalán hogy mondjak valamit . Ennyire gyáva lennél ? Nem bírsz szembe nézni azzal amit tettél ? Nem csak fizikai fájdalmat okoztál,hanem lelki sérüléseket is magad után hagytál. Az egyszerűbb utat választottad ,értem én . De akkor mi értelme van annak ,amiért eddig küzdöttünk ?  Számodra semmi , a hűlt helyed ezt nagyon jól mutatja ,de egyértelműbb válaszokat vártam a levélben. Nem csak bocsánatkéréseket ,amiket már annyiszor hallottam szóban. Azt írod veszélyt jelentesz rám ,ez tény és való . De ezt akkor nem tudtad mikor az ujjamra húztad a gyűrűt ? Akkor sem amikor elsőnek kiejtetted a szádon hogy "szeretlek" amiben én már cseppet sem vagyok biztos ? Jake ,csapdába csaltál én már csak akkor szereztem tudomást hogy,mivel is jár a Te betegséged amikor már szívembe zártalak . Ez akkor sem lett volna másképp ha ,az elején közlöd velem ,de így hogy most elmentél nem tudom mit higgyek .  Ne úgy akarj megvédeni hogy elmész ,mert így  csak azt erősíted bennem ami eddig is a kételyeim közt szerepelt ..Te is tudod miről  "beszélek".

                                                        Második Levél
Fél év eltelt ,kicsit vicces ebbe belegondolni. Még mindig nem jöttél vissza ,azt hiszed így az elkerülhetetlen nem következik be. Egyszer szembe kell velem nézned ,túl jól ismerlek ahhoz hogy ne tudjam éppen ugyanúgy őrlődsz ahogy én is . Meddig játsszuk még ezt ?
Mindegy ,ha már itt vagyok mesélek neked egy kicsit. Vissza mentem dolgozni ,az időm nagy részét a munkám emészti fel ,mert szabad időmben csak rád gondolok. Az eltelt idő közben nem tudtam magam túl tenni azon ami történt nehogy azt hidd,és nem fizikai fájdalomról beszélek hanem amit olyan egyszerűen szét tiportál mint egy gyönge virágot.
Igazából még mindig szeretlek ,nem tudnálak nem szeretni ,annyi mindenen végig mentünk már és az út amit végig kellett volna csinálnunk együtt most csak lóg a levegőben. Kíváncsi lennék Te most merre vagy és mit csinálsz ,de úgy sem tudom meg soha hisz már nem jössz vissza. Számodra a könnyebbik út  volt a megváltás ,ezt most már tudom...
                                                          Harmadik levél
Utolsó levelem hozzád ,most már egy éve hogy elhagytál. Egyszerű leszek és tömör: Gyűlöllek !

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Chloe Seymur
Chloe Seymur EmptyHétf. Nov. 20 2017, 15:25

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Chloe, hát meg kell vallani gyönyörű arcod van! Very Happy Nekem személy szerint nehezemre esik elhinni, hogy olyan nagyon kiállhatatlan lennél! Surprised De biztosan igaza van a férjednek. Very Happy Legalább mi férfiak tartsunk össze Rolling Eyes Amúgy pedig csodálatosan írtad le azt a tragédiát, amit te életnek nevezhetsz. :/ Néha meg kell vallani furcsák vagyunk. De nem is tartalak tovább fent, hiszel kíváncsi vagyok, hogy is fog alakulni továbbra az életed. Hiszen most lent vagy a mélyben, de láss pozitívan. Innen már csak felfelé van. Mint kolléga remélem, hogy valamikor sikerül összefutnunk. De most már utadra engedlek. Foglalj arcot és minden mást. Irány a játéktér, hódítsd meg. Very Happy



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Chloe Seymur
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chloe Bellevue
» Chloe G. Duarte
» Tommy & Chloe (I.)
» Savannah Chloe Farrow
» Ethan & Chloe (I.)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: