New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 87 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:49-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 13:31-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 12:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Savannah Chloe Farrow
TémanyitásSavannah Chloe Farrow
Savannah Chloe Farrow EmptySzomb. Okt. 19 2019, 23:24
Savannah Chloe Farrow

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Savannah Chloe Farrow
Becenevek:
Sava, de csak a nővéremnek és a kis törpének engedélyezett!
Születési hely, idő:
New York; 01. 03.
Kor:
25
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
Szingli
Csoport:
Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Rendezvényszervező szakképesítést kapott.
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Nővére cukrászdájába segít be, illetve saját rendezvényszervező céget készül nyitni.
Ha dolgozik//Munkahely:
Ugyanaz.
Hobbi:
lovaglás, olvasás, világutazó, Sarah agyára menni.
Play by:
Candice Accola King

Jellem
Végtelenül makacs, szenvedélyes, önfejű, akaratos vagyok. Pimaszságom nem ismer határokat... Ugyanakkor szeszélyes, talpraesett, ami a szívemen az a számon elv szerint élek, nem hallgatok senkire, csak saját magamra, meg Sarah-ra néha.  A családomért mindent megteszek, még ha ezzel veszélybe is sodrom magam.  Nem szeretem ha megmondják mit tegyek… és nem is szoktam hagyni, a saját fejem után megyek mindig. Ebből általában problémáim adódnak... nem is kevés. Még akkor sem hagyom magam, ha tudom vesztésre állok.  A munkában határozottan dolgozom, különleges képességem, hogy megérzem az ügyfeleim számára mi az ami megfelelő. Felelősségteljes felnőttnek tartom magam, Sarah mellett állok mindenben, és imádom a kis törpét! Viszont eléggé gyerekes is tudok lenni, képes vagyok órákat eltölteni a homokozóban, vagy visítva kergetőzni Oliverrel. A sziporkázó humoromat sokan nem szeretik, főleg a nővérem, leginkább akkor ha vele szemben használom. De hát mire valók a kis tesók? A magánéletemről nem osztok meg túl sok mindent vele... vagyis inkább semmit sem. Így is elég gondja van a kis lurkóval, meg az exférjével. Akit szintén imádok, legszívesebben bemosnék neki, de attól imádom őt. Abszolút a TeamDylan- csapatba tartozom. Van saját lakásom, de sokkal jobban szeretek a tesóéknál aludni.. kivéve ha nem értünk egyet és össze kapunk valamin. De összeségében imádom őket. Nem büszkélkedhetek túl nagy magassággal a 160 centimmel, szív alakú arcomat arany tincsek keretezik, ami leér egészen a fenekemig. Alacsony termetemnek köszönhetően fürge és gyors tudok lenni, alakomra nem lehet panasz, gömbölyödöm ott ahol kell.  Elefántcsont színbe vont bőrömet olykor szeplők tarkítják, de nem zavarnak. A jobb vállamat két pillangó tetoválás található, míg a gerincemen egy idézet, ami arra emlékeztet, hogy kinek köszönhetem az életemet. Általában magassarkú nélkül ki sem lépek az utcára, ezzel kompenzálom alacsony termetem, szoknya, ruha, ing, jöhet minden. de előfordul, hogy felpattanok a motoromra, akkor inkább bakancsot és farmert húzok magamra.


Múlt
A nővérem idegesen toporog a nappali bejáratában, látom arcán, hogy nem biztos a dolgában, tudom... ha most hagyom magát lebeszélni a dologról továbbra is apáca életet fog élni. De végre túl kell tennie magát Dylanen.... bár szerintem a legjobb az lenne ha kibékülnének, mindenkinek. Főleg Olivernek, csak hát nem látják be.
-Savih, nem biztos, hogy el kéne mennem, szegény gyerek...- kezd bele megint, abba amit már délelőtt az üzletben vagy harmincszor kellett végig hallgatnom.
-Oké... oké, nyugi már Sarah, szegény gyerek jó kezekben van,- hangsúlyozom a szavakat,- nyugi az esti programban csak sztriptíztáncosok bugyijába dugdosni a pénzt, és seggrészegre le inni magunkat szerepel,- kacsintok rá viccelődve, hogy kicsit oldjam a feszültséget, mire a porcelán színű bőre még sápadtabb lesz... ha lehetséges. Ha nem tudnám, hogy dobog a szíve simán beillene halottnak is. Na jó... biztos vagyok benne, ha most nem zavarom ki az ajtón meggondolja magát.
-Figyelj mindkettőnknek nagyszerű estéje lesz, na jó... te nem biztos, hogy a Nagy Ő-vel randizol, de én igen. És amúgy is nem kell tökéletesnek lennie, se tündérmesébe illőnek, csak egy vacsi, ki mozdulsz a dinók világából. - szögezem le határozottan. Tudom, ha Oliver megjelenik az ajtóban pizsamában szintén fennáll a veszélye, hogy vissza nyergeljen. Tehát addig kell ki löknöm az ajtón, míg a törpe elő nem kerül. Így gyorsan a fogas felé veszem az irányt, elő kapom a fekete szövetkabátját, és célzottan terítem a vállára, majd finoman irányítom az ajtó felé.
-Tudod, húgi tök jó, hogy engem elküldesz a randizni, de folyton itt lógsz, amiért imádunk mindketten, de mi van a te magánéleteddel?- a háta mögött a szemeimet forgatom. Amikor lehetősége van mindig ezzel jön, de... nem hiszem, hogy be akarom avatni, amúgy sincs nagyon mibe. Egy a lényeg, nekem nincs magánéletem!
-Jajj már az én magánéletem ti vagytok, tudod a család... most pedig sipirc... ja és Sarah... nem baj ha szexelsz egyet vele, tudod jót tesz a feszültségnek,- kacsintok rá pajkosan és zárom is be az ajtót. Két okból is: mert a kis törpe most került elő, illetve nem mellesleg a nővérem keze által hamar megkopaszodhatok, főleg ha pimaszkodom vele.
-Savannah, éhes vagyok....- bújik a lábamhoz az unokaöcsém, felkapom az ölembe, majd el indulunk a nappali felé.
-Nos, most hogy anyád nincs itthon van egy ötletem, de ez a kettőnk titka marad, mert mindkettőnket megöl. Mit szólnál a pizzához?- vigyorgok teli szájjal, mire ő hevesen bólogat. Naná, hogy benne van a dologban, csodálkoztam volna, ha nemet mondott volna.
-De csakis bacon-osat kérek,- jelenti ki makacs hangon, aham szinte gondoltam, előbb be kapcsolom a televíziót, a kedvenc meséjére, majd tárcsázom a pizzéria számát és leadom a rendelést. Ő a legimádnivalóbb kölyök a világon, mióta anya meghalt mindenben a nővérem mellett álltam. Sőt sokkal többet vagyok itt, mint a saját lakásomban. De az embernek nem sok kedve van haza menni menni egy lakásba, ami tök üres, nem? Anya halála óta csak a családnak és a munkának szentelem az életem, nem is hiányzik bonyodalom az életembe.... a férfiakkal pedig csak a gond. Átvernek úgy is, a sógoromról azt hittem ő a tökéletes férfiegyed, igazi férjalapanyag.... de mint kiderült mindegyik szemét dög. Csodálkozik hát Sarah, hogy az unokaöcsémmel töltöm minden szabad percemet? Nem kéne!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Savannah Chloe Farrow
Savannah Chloe Farrow EmptyHétf. Okt. 21 2019, 23:11
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Savannah!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Wáó, te aztán pörögsz rendesen mint a bepörgetett búgócsiga. Savannah Chloe Farrow 3673325056  De ez jóóóóó….nagyon jóóóó. Savannah Chloe Farrow 690269075 Nagyon bírom az ilyen tipusú embereket mint te. Alapvetően már a megjelenésed is olyan, hogy az ember szívesen elidőzik a társaságodban, garantált, hogy jó estéje lesz. Igazi mosolygós kis tünemény vagy. Savannah Chloe Farrow 1404455205 A magasságod, illetve annak hiányán érzett komplexust átérzem. Talán nekem is magas sarkú cipőkbe kellene beújítani mint neked, akkor lehet kicsit nőne az önbizalmam ezzel kapcsolatban. Smile  Szeszélyes és szókimondó vagy, ez még inkább tetszik. Ne is fogd vissza a véleményed, és bár biztosan lesznek olyanok, akiknek éppen nem tetszik amit és ahogyan mondasz, de hidd el ha másképp mondanád akkor meg az lenne a baj.

Jajj a történet részeden nagyon jót mosolyogtam. Savannah Chloe Farrow 560292900  Szinte elképzeltem hogyan tuszkolod kifelé az ajtón szerencsétlen testvéredet, csak végre menjen már el randizni. Mint én anno a mamámat, akit a jóistennek sem lehetett ilyesmire rávenni. Igaz ő nem a gyerekre fogta, vagyis rám, de mindig volt valami kifogás. Jól csináltad amúgy. Mármint határozottan, humorosan…jajj te mit nem adnék ha egy ilyen lánytesóm lenne mint te. Savannah Chloe Farrow 3874598021  Sajna egyke vagyok. Asszem. Azért az érdekelne, hogy miért nincs magánéleted. Rolling Eyes  Úgy értem te miért nem randizgatsz, vagy ismerkedsz más pasasokkal, miért nem próbálod te is megtalálni a nagy őt….szóval a te életedben oké, hogy a nővéred és a kisfia a világ közepe de attól még a saját életedre is gondolni kellene. Noha önfeláldozásból mindenképp egy óriási jeles jár neked. Ez a legszebb emberi tulajdonság. Tetszik az a huncut összejátszás a végén az unokaöcséddel, hogy amikor a testvéred után becsukódik az ajtó, ti már a kópéságon töritek a fejeteket. Pizza az éjszaka közepén, eeeeeeejjjj. Savannah Chloe Farrow 3673325056

Összességében egy nagyon szerethető, kis impulzív szeretetbombát hoztál össze, és abban biztos vagyok, hogy be fogod aranyozni a családod életét, és remélhetőleg valaki másét is. Savannah Chloe Farrow 4142114136

A Tara-Plecsnit óriási nagy szeretettel adom át neked. Színt admin ad majd.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Savannah Chloe Farrow
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chloe Seymur
» Sarah Farrow
» Chloé Wilson
» Farrow's Cake - Pola & Sarah
» Sava & Sarah - The Farrow's Cakes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: