New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 95 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 88 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

feel invincible [August & Skyler] 2019
TémanyitásRe: feel invincible [August & Skyler] 2019
feel invincible [August & Skyler] 2019 EmptyKedd Jún. 28 2022, 23:42
to SKYLER
I once begged someone
to love me the way I loved them and
that's the saddest thing I have ever done.



! nyelvezet

Én és a magány tökéletesen megvagyunk.
Tényleg. Együtt járunk kávézni, elkísér munkába, fogja a kezemet, miközben a boltban válogatok, aztán elnézi, ha éjszakánként a macskám odabújik a helyére. Kell ennél tökéletesebb kapcsolat? Az emberek amúgyis olyan borzasztóan illékonyak. Egy idő után nem marad belőlük más, mint egy rakat, fájdalmas emlék és a gondolat, hogy még csak nem is érte meg.
Nem tudom, megérte-e valaha is bármi az életemben, ami azt illeti, és bár ez meglehetősen depresszív gondolat, igaz, és amúgyis sokkal inkább vallanám magam realista személynek, mint pesszimistának, de aztán lehet, kurvára félreismertem magam. De mi van akkor, ha egy idő után újra és újra beleütközöl valami szarba, egyszercsak megszokássá, mintává válik? Ha már nem számítasz másra, mert nincs értelme másra számítani, és bumm. Szar. Megint. Éljen?
Felhagytam már egy ideje a miértekkel és a hogyanokkal, és azt hiszem, próbálok nem hátranézni. Nem igazán, mert túl sok a fájdalmas emlékfoszlány és a bűntudat ahhoz, hogy elfojtsa a lélegzetemet, és tudom, hogy elég egy kis félrecsúszó mozdulat a teljes földomláshoz. Nem engedhetem meg, hogy újra beszakadjon alattam a talaj. Megtette már párszor, megtette apám halálakor, aztán Ledger halálakor, aztán akkor, amikor végképp magam mögött hagytam DC-t, és a kurva életbe, nem tudom, melyik fájt a legjobban, de azt hiszem, mindegyik égetett egy kis lyukat a mellkasomba, amik nem akarnak végre kialudni és csak forrnak, és forrnak, és forrnak tovább.
Tudom, hogy nem nézhetek hátra, mert akkor látnám az anyámat, látnám apám utolsó pillantását, látnám az intézet falait, érezném a hideget a bőrömön, látnám a szőke kislányt, amint először felbukkan Mr. Ledger küszöbén és a kezembe nyom egy tál csokis muffint és csak mondja és mondja és mondja, addig, amíg már a napok üresnek tűnnek a szavai nélkül és semmi nem ugyanolyan, ha véletlen nem bukkan fel. És persze látnám őt is, azt, aki végképp nem kéne, hogy hiányozzon, mert nincs semmilyen logikus indoka annak, hogy megtegye, ugye? Szóval nem. Inkább csak vissza sem nézek. Inkább csak nem adok nekik esélyt sem, mert ostobaság lenne, a saját ostobaságom, egy szándékos félrelépés, ami után nem vagyok benne biztos, hogy fel tudnám magam tolni a földről.
Szóval itt vagyunk most - egy új életben, vagy valami olyasmiben, és New York más, annyival sokkal másabb, mint Washington, és még nem találtam ki, hogy hol érzem magam kevésbé idegennek. Itt az ember tényleg nem számít sokat. Csak egy az elmosódó tömegben, egy aprócska kis porszem, aki hangyaként tesz hozzá a város körforgásához a munkájával, és ennyi. Senki nem érdekel senkit és senkit nem érdekel semmi, és azt hiszem, ez tetszik. Nem, mintha DC ne lett volna hatalmas és híján emlékeknek vagy olyan embereknek, akik valamiféle elfeledett ismerőst láttak volna bennem. Ott is könnyűszerrel kezdhettem volna új életet, és végeredményben, meg is tettem. Vagy legalábbis azt hittem, hogy megtettem. De Ledger halála után egyszerűen az egész… képtelen voltam maradni. Képtelen voltam megmaradni abban a házban, úgy éreztem, hogy egyre jobban megőrülök minden egyes perccel, amit ott kell töltenem, hogy lassacskán fogy a levegőm, és ki tudja? Talán egy kicsit tényleg megőrültem, mert végül bezártam magam mögött az ajtót és eljöttem, vissza sem pillantva.
Hálás vagyok érte, egy részem hálás.
A másik pedig gyűlöl érte, ó, basszameg, annyira nagyon gyűlöl. Talán egy kicsit még mindig őrült lehetek, hm?
Szóval könyvek. Könyvek, könyvek, könyvek, mert a könyvek mindig itt vannak, és azok nem hagynak el, azok nem vesznek rá olyan mélyebb érzésekre, amiket te magad sem értesz igazán, és amik elől inkább menekülni akarsz, mert ha nem teszed, még a végén feléjük rohansz, szóval. Könyvek.
Mindig is szerettem a könyvtárakat, mindent szeretek bennük. A könyvillat, a csend, az, hogy az emberek itt lelassítanak néhány pillanatra, órára, és tulajdonképpen maga a tény, hogy lehetőséged van beleolvadni egy kreált világba és elrejtőzni az igazi elől egy kicsit.  
Szóval itt vagyok ma is, kezemben egy könyv, amit a szokásosan látogatott soraim között találtam, a rómaiakról szól, nyilván, mert valahogy nagyon úgy tűnik, hogy képtelen vagyok szabadulni a témától, amikor valaki rámköszön, én pedig egy pillanat hosszasra nyúló töredékéig annyira bele vagyok temetkezve a sorokba, hogy csak valamicske hatásszünettel pillantok fel.
- Hm? - Kell egy újabb másodperc, hogy felmérjem a srácot, vagy legalábbis… Nem. Nem vagyok én valami tetőtől-talpig végigmerős pöcsfej, csak az arcát nézem, oké? De próbálok rájönni, hogy ismerem-e valahonnan, láttam-e már, vagy bármi, ami miatt rámköszönhetett. - Hali.
Mocorgok egy kicsit, valamivel hátrébb dőlök a székben, hogy jobban rálássak a srácra, pillantásom végigjárja a vonásait. Van benne valami ismerős… egész biztosan láttam már itt, és várjunk? Nem ő az, aki az imént valami nagy csattanással csörtetett be? Mondjuk csak egy pillanatra néztem fel, szóval könnyen lehet, hogy alaptalanul gyanusítgatok.
Lepillantok a mellettem lévő szabad helyre, majd vissza a fiúra, és halvány kis mosoly mozdul meg szám szélén.
- Aha, persze. - Mondhatnám, hogy üres a fél terem körülöttönk, de nem teszem; inkább még egy kicsit arrébb is mozdulok a székemmel, hogy teljesnek vegye a meghívást. - Gyere csak.
Visszaemelem magam elé a könyvemet, amíg leül és elhelyezkedik, de hamar realizálom, hogy ugyanazokat a sorokat olvasgatom újra és újra, a figyelmem sokkal inkább a srác mozdulatain és részletein kalandozik… mármint nem, nem úgy. Nyilván. De mondjuk a kávétartóján, két kávéval? Nos, az egy érdekes részlet.
Nem mondanám, hogy az az egyetlen.
- Vársz valakit? - Eltelik egy kis idő, mielőtt felteszem a kérdést, pár perc csend, hogy már szinte kínos legyen, de én mégsem érzem magamat kellemetlenül, nem is tudom, miért. Sokkal inkább valami szórakozó, jóleső érzés kering a mellkasomban, ami meglehet, csak azért, mert végre történik valami, ami eltereli a figyelmemet. - Vagy csak nagyon-nagyon szereted a kávét? - A hangom ekkor már egy leheletnyivel csevegőbb, ahogy a kávétartója és a két pohár felé bökök állammal. Nem, mintha ítélkeznék? A koffein nagyon is értékes és isteni eredetű dolog.  


946 words • outfit • hátszia feel invincible [August & Skyler] 2019 3719483937

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Témanyitásfeel invincible [August & Skyler] 2019
feel invincible [August & Skyler] 2019 EmptyCsüt. Jún. 09 2022, 13:35

August && Skyler

Nem vagyok az a fajta srác, aki könnyedén kezdeményezne bizonyos kapcsolatok kialakításában. Valójában azért kezdtem el könyvtárba járni, mert Tiffany ragaszkodott ahhoz, hogy javítanunk kell a jegyeimen, meg találnom kell magamnak egy álmot. Szerinte nem lehetek örökké gimnazista és hiába utálom a változásokat, el kell fogadnom azt, hogy az életem előre halad. Nem állhatok meg a világmindenség közepén egyedül, mert elsodornak.
Jöhettem volna azzal neki, hogy tökéletesen megfelelt nekem az a tény, hogy életem végéig az éttermükben dolgozzak, de ezt ő már azelőtt elvetette, hogy befejeztem volna a mondatot. Szerinte a testem – már ne is haragudjak – nem alkalmas arra, hogy fizikai munkát végezzek. Hiába nőttem viszonylag magasra – már, ha az állapotomhoz képest az a 178 centi, amivel rendelkezem annak számít – az anyukája szerint a karjaim olyanok, mint a spagettik, a lábaim meg még az evőpálcikák szintjét sem érik el. Nem tehettem róla, nem voltam nagy étkű gyerek, meg amúgy sem híztam túl sokat. Jól esett az aggodalmuk, ha már anyámtól hasonlót sosem kaptam, de ettől függetlenül kényelmetlennek találtam a rám irányuló figyelmet. Nem akartam magamnak álmot, egy jobb életről gondolkozni, mivel ennek a megvalósulási esélye egyszerűen nulla volt. Összesen öt percig tudtam figyelni arra, hogy a legjobb barátom mit magyaráz nekem a kovalens kötésekről, vagy éppenséggel a tököm sem tudja milyen matekfeladatról, máris firkálni kezdtem. Nyilvánvalóan el lett véve a ceruzám, emiatt már a füzetemben található papírok szélét kezdtem el kicsipkézni az ujjaimmal. Tiffany mindezt megunta és elment két kávéért. Sosem volt jó a koncentrációm, mivel nem érdekelt az iskola túlzottan. Nem szerettem olvasni, csak a képregényekért – leginkább mangákért – voltam oda. Nem tartom magam kivételesen okos fiúnak, de az élethez van némi eszem. Ettől függetlenül szeretek meghúzódni a háttérben és inkább a környezetemre összpontosítani, nem pedig magamra.
Egy ilyen alkalommal pillantottam meg először Őt. Hazugság lenne azt állítani, hogy így kezdődött el minden, az öntudatra ébredésem és társai, mert nem így volt. Ugyanakkor nem voltam egész életemben biztos abban, hogy a fiúkhoz – is – vonzódom. Magam sem tudom pontosan mit éreztem, ahogyan őt néztem, csak azt érzékeltem, hogy lejjebb hajolok az asztalunknál. Látni akartam a kezében tartott könyv címét, mert érdekelt, hogy mit olvas. Ezután több alkalommal is eljöttem ebbe a könyvtárba. A második látogatásom során nem volt itt, emiatt lassan napi szinten próbálkoztam meg az itteni tanulással, aminek mindig ugyanaz lett a vége: a füzetembe firkáltam, miközben egy képregény mögé bújva néztem… Már, ha itt volt.
A mai nap során nem dolgoztam, ezért korán érkeztem. Nem tudom miért döntöttem el pontosan, hogy most minden más lesz és odalépek hozzá, de kezdett egyre jobban nyomasztani a tény, hogy egy fiút sem merek megszólítani, akit nem ismerek… Pedig nem olyan nehéz ez, szimplán én vagyok túlságosan introvertált fiú ahhoz, hogy hasonlókkal próbálkozzak másoknál. Pont emiatt, mikor észrevettem, hogy ma ő is korán jött, az ajtóban kedvem lett volna visszafordulni és elrohanni a helyszínről. A lábaimat gyakorlatilag majdnem a nyakamba kaptam, miközben menekülőre fogtam volna, az arcom vörösebb volt, mint bármikor az eddigi életem folyamán… Tudtam, mert éreztem, közben pedig átkoztam azt, hogy gyakorlatilag a fal zavarba jönne attól a fehérségtől, amivel az én bőröm bírt. Mivel a mutatványom miatt sikerült majdnem mindent elejtenem, amit a kezemben tartottam, elég hangos robajjal érkeztem meg a helyre, ahol alapvetően nagyon is csendben kellene lenni. Sűrű elnézéskérések közepette ballagtam be végül a terembe. Hogy mi vett rá arra, hogy ne meneküljek el? Volt nálam kettő kávé, és egyiket sem öntöttem magamra, tehát ez volt a nagy esélyem, a jel. Kicsit sem éreztem magam magabiztosnak, ahogyan egyre fogyott a távolság köztem és az asztal között, ahol az a bizonyos fiú ült. Nem akartam én a zaklatója lenni, de már kellemetlenül éreztem magam, amiért mindig tudni akartam, hogy mit olvas, meg szomorúvá tett, ha nem láttam. Jobb ezen a ponton megszólítani, mielőtt tényleg teljesen begolyóznék.
- Szia – lehet, hogy életem hibáját követtem el, mert nagyon belemerült a könyvbe és most kizökkentettem belőle? Ha így is történt, legalább már nem úgy halok meg, hogy még egy dolgot felírhatok a hosszú listámra azok közül, amit nem mertem soha megtenni – Szabad melletted a hely?
Nem tudom miért éreztem annak szükségét, hogy ezt kihangsúlyozzam, mivel ülhettem volna vele szemben is, de… Már mindegy. Ha nemet mondott volna, akkor azt is elfogadom és nem ülök le. Csak akkor raktam le a kis pohártartót, amiben ott volt két kávé, amikor már engedélyt kaptam rá. A táskámat egy üres székre dobtam, és azon kezdtem el gondolkozni, hogy most pontosan hogyan tovább lesz ez az egész.
740 szóban - ruha - remélem jól kijövünk majd feel invincible [August & Skyler] 2019 3719483937  - Dreamcatcher - You and I -


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again
mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
feel invincible [August & Skyler] 2019 NKV22N2
feel invincible [August & Skyler] 2019 SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
feel invincible [August & Skyler] 2019 W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
feel invincible [August & Skyler] 2019 ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
feel invincible [August & Skyler] 2019 7SBvhKI
 
feel invincible [August & Skyler] 2019
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» August & Dee (I.)
» like we used to ~ August & Demian
» August Jordan
» August & Nich | hellohello
» Are you kidding me? August & Cora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ-
Ugrás: