New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 20:25-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:24-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:49-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 19:47-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:44-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:43-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 18:56-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 18:31-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Sydney Basford
TémanyitásSydney Basford
Sydney Basford EmptySzer. Ápr. 27 2022, 20:14
Sydney Basford
We have nothing to lose and a world to see.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Sydney Basford
Becenév
Syd, Nelly
Születési hely
Georgia, USA
Születési idő
1995.09.14.
Kor
26
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
távkapcsolatban
Tanulmányok
Bachelor of Science in Education of UNO (ASL degree)
Foglalkozás
vállalkozó, charter hajótulajdonos
Munkahely
around the world
Hobbi
idegenvezetés, új emberek megismerése, utazás, úszás, búvárkodás, olvasás a parton, éjszakai séták, éneklés

Csoportom:
Üzlet

Jellem

Best of Sydney:
Hűséges – akár barátságról van szó, akár szerelemről Syd nem ismer tréfát abban, hogy monogám legyen. Ő maga a végsőkig kitart és bármire képes azért, akit a szívébe zárt. Megcsalásról szó sem lehet, azonban elszenvedője volt már hasonlónak, melynek aztán azonnal véget is vetett.
Megbízható – vállalkozás szempontjából a pontosság és a határidők híve, mindig időben fizet adót, nem keresi a kiskapukat. A határidőkkel szigorúan jár el, nem szeret késni és azt sem viseli túlságosan jól, ha őt várakoztatják meg. Kérhetsz tőle szívességet, éjjel üzenhetsz, ő biztos ott lesz/ válaszol neked.
Keményen dolgozik – fiatal kora óta dolgozik már a gimi mellett is mozit takarított, bartenderkedett. Az egyetem alatt pedig tolmácsolással kereste a kiegészítő fizetését, sőt még önkénteskedett is egy nyarat az egyik állatmenhelyen. Felnőttkorára pedig vállalkozó lett, hogy ne kelljen feladnia az utazásokat. Nem keresi a könnyebbik utat, inkább maximálisan odateszi magát, szívós és kitartó munkával valósítja meg a céljait.
Türelmes – nagyon türelmes másokkal szemben, a vágyott dolgokra is hajlandó sokat várni. Az ilyen helyzetekben is képes meglátni a jót. Nem a passzív fajta, szeret kreatívan és éles ésszel krízisszituációkat megoldani.
Vidám - a mai világban ritkaságnak számít Sydney ezen jelleme, amit mára életfilozófiájává tett. A „hátrányos” helyzete miatt sokkal talpraesettebb és könnyedén teremt kapcsolatokat, ritkán sír és szomorkodik, inkább a jelen hírnöke és nagy kedvelője is. A belőle áradó életigenlés másokra is átragad, nem véletlen, hogy annyi a visszatérő vendége.

Dark of Sydney:
Tisztaságmánia – megszállottnak ugyan nem nevezné magát, de rend a lelke mindennek. A takarítást terápiának is használja, nem is alkalmaz takarító brigádot a hajóin, saját kezűleg végzi el a piszkos munkát, mielőtt átadná a vendégeknek a teret.
Önfejű – a végsőkig ragaszkodik a saját elképzeléseihez, és még akkor is hajlandó veszekedni, ha már látja a kudarc jeleit. A családja nehezen emésztette meg az önállóságra való hajlamát, de mára belátták, hogy jobbat is nem tehettek vele, minthogy hagyták a saját útját járni.
Magas elvárásokkal rendelkezik – akár barátságról vagy szerelemről legyen szó. Sydney nemcsak magával szemben állít fel elvárásokat, hanem az életében résztvevőkkel is. Kissé talán maradinak hat, de a nő legyen nő, a férfi pedig férfi, ha párkapcsolatról van szó.
Szókimondó. – tényként ugyan nem kezelendő a megállapítás, hogy ami a szívén az a száján, de ha a saját egóját sértik meg, akkor bizony nem a kedves oldalát villogtatja meg. Általánosságban Syd aranyos és előzékeny, de az igazságérzete nagy és ebben az esetben jobb nem veszekedést szítani vele.

Extra Sydney:

- napozásfüggő
- utazási blogot vezet
- szeret és tud is horgászni
- éjszakai bagoly
- ékszermodell
- kókuszfüggő
- Basford részvénytulajdonos
- allergiás a koffeinre


Avataron:
Kinek arcát viselem?

Múlt

A Basford család éves jótékonysági gálája 2022.04.23.

A Basford család sarjaként jobban tudok azonosulni a névvel, mint bárki más. A nyomás állandóan ott feszül a bőröm mélyebb rétegei alatt akárcsak az ereimben pumpáló vér, mely aztán végképp ehhez a famíliához köt. Világszerte ismert a múlt, de a legjobban a márka, amit az apám felépített. A gyémántkereskedelem egy szűkebb réteget vonz a gazdagok között is. A nő ékköve az emlegetett szlogen, mely presztízst és tekintélyt jelent az ékszerpiacon. Oscar Basford mindenek atyja (vér szerint a bátyámé, és az enyém is, ha a húgomat nem is említem első körben). Megtanultuk a helyén kezelni a reflektorfényt, a ránk irányuló tekinteteket. Sean kitűnő példánya annak a férfinak, aki egyszerre mutatja azt a világ felé, hogy mennyire jó örökös is, másodsorban meg képes bármelyik nőt kibeszélni a bugyijából. A konkrét magánéleti számokat soha nem akartam tudni, de szinte biztos, hogy a fél társaságot megfektette már. A bájos mosoly és a családra jellemző kék szemek VIP jegyet biztosítanak a számára az előkelő hölgyekhez. Nem firtatom a bűverejét, mégis gyomorforgató néhány megjegyzése és a múltjából ismert félresiklott kalandja. Apa résen van mindig, nem eshet csorba a család hírnevén, mert azzal a piacon való helyzetünket veszélyeztetjük. Kifogástalan megjelenés a nagyérdemű előtt és az a fránya mosoly. Anya a behízelgő fajta háziasszony, ha valami eseményre kerül a sor, viszont kevesen tudják, hogy mennyire erélyes és szigorú a négy fal között. Mindenre figyel, soha nem siklik el egyetlen részlet felett sem. A tökéletesség neki szinte a kisujjában van, akárcsak a húgomnak. Vigyáz ránk a háttérből, a megfelelő szavakkal bátorít, a legkényesebb szituációkban koppint az orrunkra. Elismerem, hogy kevés emberre nézek fel, de a szüleim ezen személyek között van. Hiába a renomén, azért megmaradtak a családi körben embernek. A magas elvárások között számon tartandó, hogy mindenkinek szereznie kell minimum egy diplomát, nem árt, ha a nyelvekkel is jól bánsz. Az apám miatt sokat költöztünk, nem nyilvános tény, de a fél gyerekkoromat Afrikában töltöttem a bányászat végett. A gyémánt nekem olyan, mint egy hétköznapi viselet, másoknak a luxust és a megfizethetetlenséget szimbolizálja. Utáltam a médiaszerepléseket, a folytonos készenlétet, ha apa szólt mennünk kellett. Felnőtt fejjel már mondhatok nemet bizonyos meghívásokra, de ez alól a mai este nem képezett kivételt. A családom által rendezett jótékonysági gála felért egy Cannes-i filmfesztivállal. A résztvevők az apám által engedélyezett ékszerekben vonulhattak fel, ami az este végére gazdát cserélt a jó ügy érdekében. Idén a koronavírus áldozatainak indult a gyűjtés, mely aztán végképp elvette a kedvemet, hogy igazán belemélyedjek az okokba. Nem maradhattam a Dominikai-köztársaságban, haza kellett utaznom és a jelek szerint pár hétig még itthon is leszek, amíg rendezni tudom a helyzetemet. A bátyámnak még csak szavakban vázoltam fel, hogy mennyire át lettem verve, és korántsem igazán díjazom, hogy éppen pénz után kell keresnem.
- Mi az Syd…megint csak bámulsz magad elé ahelyett, hogy élveznéd az estét. – hátulról támad rám a testvérem, pontosabban két pohár pezsgővel tüntet ki. A mögötte sugdolózó társaság összes tagja nő. Még végig se kell néznem rajtuk máris leesik, hogy miért vannak a közelünkben.
- Kitalálom Sean…valamelyiknek azt ígérted, hogy ő lesz az este kitüntetett asszonya és táncba viszed? – veszem el tőle a poharat és bele is kortyolok.
- Hangulatgyilkos vagy húgom. Éppenséggel azt mondtam a mögötted állónak, hogy a rajta lévő nyaklánc a Johanna a legnagyobb fogás ma este. Nem kell tudnia, hogy egy másolatot adtam oda, különben apa ki is térne a hitéből. Nem is értem, hogyan képes csak úgy odaadni az ékszereket, hogy viseljék őket. Már sokszor említettem neked, hogy nem minden nő alkalmas egy gyémánt felvételére. – sóhajt egyet színpadiasan és a szokásos ezerwattos mosolyával készteti a női koszorút arra, hogy hangosan nevetve incselkedjenek vele továbbra is.
- Te aztán igazán nem formálhatsz véleményt a nőkről…úgy használod őket, mint más a fogkeféjét. Ha tudni szeretnéd az eredeti Johanna rajtam van, mert elloptam a szobádból. – kacsintok rá és óvatosan csúsztatom végig a mutatóujjamat a hatalmas borostyánszínű ékszeren a két idomom között.
- Mekkora egy bestia vagy. Ki engedett be oda? Már felhatalmazva érzed magad, hogy kutakodj a dolgaim között? – takar el az emlegetett nő elől, mire csak finoman leporolok egy nem létező porszemet az öltönye hajtókájáról.
- Ugyan már Sean…miért ártanék neked? Nem szólok apának, hogy lenyúltad, ha segítesz nekem. – harapom be az alsó ajkamat.
- Nocsak…nem is vagy annyira fejre ejtett. Mi kell? – mutat a terasz felé, hogy menjünk egy kicsit beljebb és ne legyenek fültanúk a párbeszédünk alatt.
- Gondban vagyok. Pár héttel ezelőtt egy férfitársaság kibérelte a hajómat, és mondjuk úgy de kissé tönkretették. A javítás ára meghaladja a biztosításomat. A legjobb hajóm volt Sean…és ha visszatérek a köztársaságba, akkor muszáj lesz tennem valamit. – vezetem fel a gondomat.
- Miért nem hajtottad be az árát? – érdeklődik fölém magasodva. Piszkosul élvezi, hogy bajban vagyok.
- Mert nem tudtam. Leléptek…és még egy normális infót sem tudtam kideríteni róluk. – folytatom a sztorimat, ha kíváncsi rá.
- Nem lenne egyszerűbb megkeresni az elkövetőket, mint pénzt koldulni tőlem? – nevet fel, de aztán rájön, hogy mennyire nem vagyok humoros hangulatban, így az egyik vállamra helyezi a tenyerét.
- Syd…tudok segíteni, de nem adok pénzt. Add meg a neveket és megtalálom neked azt, aki felelős ezért, sőt a dupláját fogja megfizetni neked. – sokat sejtetően mosolyodik el, de korántsem vagyok meggyőzve, hogy ez így lesz.
- Áll az alku? – veti fel, de akkor megzavar bennünket a harmadik testvérünk.
- India… - élénkülök fel, amint meglátom őt. A kezemmel mutatom, hogy mennyire örülök neki. A jelekkel már nagyon képben vagyok. Szegény születése óta siket, és csakis ezen a módon képes kommunikálni, na meg írásban. Most nem folytathatjuk a beszélgetést, de el fogok gondolkozni azon, amit Sean mondott. Éljek a lehetőséggel vagy ne?


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sydney Basford
Sydney Basford EmptyKedd Május 03 2022, 21:37
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Sydney!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Az első dolog ami feltűnt, hogy a családod lány tagjai földrajzi neveket kaptak, ami rögtön megmosolyogtatott. Az viszont, hogy milyen kötelezettségekkel járhat Basfordnak születni, már korántsem ad okot akkora jókedvre. Egyáltalán nem lehet egyszerű felnőni olyan elvárások mellett, amelyek több kellemetlenséget okoznak, mint örömet. A jellemedből mégis egy olyan fiatal nőt ismerhettünk meg, aki tudja hol a helye a világban, megtanulta hogy a sikerért dolgozni kell és aki azzal foglalkozik, amit igazán szeret. A történetedből viszont azt is megtudtuk, hogy csak mert olyan dolgot csinálsz, ami tényleg örömet okoz neked, még nem jelenti hogy könnyű is. Az élet tényleg olyan, mint egy hullámvasút, egyszer fent vagyunk és úgy tűnik minden rendben van, egyszer pedig meredeken zuhanunk lefelé, mert hiába a család neve és vagyona, de olyan helyzetben találjuk magunkat, amiből egyedül kell megoldást találnunk - pontosabban neked magadnak, hiszen nem mindenki születhet Basfordnak. Nagy szerencse, hogy a bátyád legalább annyira élvezi felkavarni az álló port a kötelező eseményeken, mint amennyire téged szeret, habár az a tapasztalatom, hogy a fiú tesók szeretnek azzal fenyegetőzni, hogy mindenkit is megvernek, aki keresztbe tesz a lánytestvéreiknek. Azért tegyél róla, hogy ne kerüljön a végén börtönbe, amiért elintézi neked a dolgot. Sydney Basford 3673325056
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sydney Basford Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Sydney Basford Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Sydney Basford 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Sydney Basford 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Sydney Basford 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Sydney Basford
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sydney Ortega
» Sydney Hayes
» Set fire to my soul: Welcome to Sydney!
» Elena Sydney Beckett
» Jamie x Tessa - Sydney esküvő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: