New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 21:33-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 21:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 20:45-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 20:26-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 20:16-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 20:06-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:47-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 19:46-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 19:42-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Sydney Hayes
TémanyitásSydney Hayes
Sydney Hayes EmptySzomb. 10 Jún. - 17:11
Sydney Hayes
Nem az számít, hogy bukunk el, csak az, hogy éledünk újra.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Sydney Rosalie Hayes
Becenév
Syd
Születési hely
New York City
Születési idõ
1992. december 21.
Kor
30
Lakhely
Queens, NYC
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
hajadon
Tanulmányok
Queensborough Community College - Science for Forensic Science (A.S.) + NYPD Academy
Foglalkozás
nyomelemző technikus
Munkahely
NYPD - Crime Scene Unit
Hobbi
rajzolás, palacsinta sütés, görkorizás

Csoportom:
Bűnüldözés

Jellem

"A lányom nagyon akaratos, dacolt velem kamaszkorában, szándékosan később ért haza... de sosem tudtam rá igazán haragudni. Rendőr vagyok, ő is elvégezte az akadémiát, de őt a helyszínelők munkája jobban vonzotta. Nem bánom, hogy ez érdekli, sőt pont szuper, hogy segíti a nyomozók munkáit, ahogy az enyémet is ezáltal. Apja lánya, ahogy szokás mondani." - Horatio Hayes / Syd édesapja, közel négy évtizede rendőr

"Sydney Hayes? Az a szőke fruska a negyedikről? Nem segített cipelni a szatyromat a földszinti lakásomig, pedig már öreg vagyok. Illetlen, udvariatlan." - Trudy, a vénlány, aki a bejárat melletti lakásban él

"Az utóbbi időszak nekem nehéz volt, de Syd mellettem áll, mint régebben én, mikor folyton bántották az iskolában. Súlyosan megsérültem egy bevetés során, rémálmaim vannak. Syd rájött, hogy baj van, próbál segíteni, de apánk elől titkoljuk ezt. Ilyen a testvéri összetartás." - Rob Hayes / Syd bátyja

"A csajom volt, vagyis nem, csak randiztam vele két-három alkalommal. A munkája tönkretette a kapcsolatunkat, pedig én eltartottam volna, van egy házam, amit örököltem szüleimtől. Neki nem kellett az ilyesmi élet." - a srác, akit egy barátnőm mutatott be, de a nevére se emlékszem, rögvest elfelejtette őt

"Borzasztóan rendmániás, mindig precíz, akár ötször is ellenőriz mindent. Remek megfigyelő, de olykor sokat tud dumálni. Mondjuk, ha azt nézzük, nem annyira rossz tulajdonsága." - Clive Wilson / vezető bűnügyi helyszínelő

Pár kedvenc dolog:
- palacsinta minden mennyiségben
- pszichológiai és kriminológiai könyvek
- utazások, séták, túrák
- nyári zápor
- farmernadrágok (imádom őket)
- sör és vodka

Pár nem kedvenc dolog:
- spenótos és gombás kaják
- őszi esős időszak
- tequila (rossz emlék)
- hajóutak
- hüllők, pókok
- romantikus filmek


Avataron:
Maika Monroe

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Sydney Hayes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Joshua Lim-Hayes
» Elena Sydney Beckett
» Jennifer Hayes Schneider
» Sydney Ortega
» Sydney Basford

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: