New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Liza Leavey
TémanyitásLiza Leavey
Liza Leavey EmptyHétf. Okt. 30 2017, 23:21

Lizandra Leavey

Egy gyermek többet érez, mint amit egy felnőtt tud.


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Lizandra Leavey
Becenevek: Liza
Születési hely, idő: Brooklyn, 2009. április 23.
Kor: 7
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: öööhm... Nem értem a kérdést.
Családi állapot: van egy anyukám, egy apukám, és három testvérem.
Csoport: Diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Még kisiskolás vagyok.
Ha dolgozik//Munkabeosztás: még kicsi vagyok hozzá
Ha dolgozik// Munkahely: még sehol. De ha felnövök biztosan valami király munkám lesz.
Hobbi: foci, tánc, játszani az Xboxon, Charlie-val lógni
Anyu mindig azt mondta, hogy az emberekkel kedves kell lenni, még akkor, is ha nem kapunk cserébe kedvességet. Én pedig így is teszek. Könnyen barátkozok, de csak kevés embert engedek igazán közel magamhoz. Mert apu azt mondta, hogy nem szabad mindenkiben megbízni, mert sok rossz ember van. Én pedig a legjobban Charlieban bízok, mert Ő tuti, hogy nem tartozik a rosszak közé. Szeretek segíteni az embereknek, úgy ahogyan anyu is teszi azzal a sok árva gyerekkel, akiket a szárnyai alá vett. Titkon az anyukám a példaképem, szeretnék majd én is olyan sok jót tenni, mint Ő. Sosem voltam az a babázós lány, azt hiszem, hogy több kocsi van a szobámban mint játékbaba vagy plüssmaci. A testvéreim mindig azzal cukkolnak, hogy fiúnak készültem, csak útközben a gólya kicserélt egy lányra. Pedig szerintem tök csajosan öltözök, anyával gyakran járunk el vásárolni. Csak valahogy jobban érdekelnek a fiús dolgok. Apu azt mondta, hogy ez nem meglepő, hiszen három fiú testvérem is van, akik sosem ültek le velem babázni, viszont megtanítottak focizni, tollasozni és még autókiállításokra is visznek magukkal. Elég életvidám kislány vagyok, csak ritkán vagyok szomorú, ha például matekból nem sikerül olyan jó jegyet szereznem, mint az osztálytársaim. Ilyenkor anyuval mindig répás muffint sütünk,  ami rögtön vissza hozza a kedvemet.


Ha felnövök, gyerek szeretnék lenni!

Dühösen szaladok Kevin után, aki elvette a kedvenc minionos macimat, amit még a tavaly kaptam aputól. Az a kedvenc játékom, minden éjjel vele alszok, és nem szeretem, ha valaki más is játszik vele. Kevin viszont nevetve fut, én meg egyszerűen képtelen vagyok utol érni Őt. Apu és George a legidősebb bátyám a focimeccset nézik, Frank pedig a legújabb barátnőjével beszélget telefonon a szobájában. Anyu pedig a számítógépe előtt ül, azt hiszem, hogy dolgozik. Csak Kevin az, aki képtelen békén hagyni engem.
- Add vissza! Az az enyém! - kiáltok rá, mire ő megáll, széles vigyor az arcán, majd a magasba tartja a plüssmacit és buta grimaszt vág. Csak várja ki a végét. Most könnyű nevetnie rajtam, mert nem vagyok olyan nagy, mint Ő, de eljön az én időm is. Karba fonom a kezeimet, és összeszűkült szemöldökkel nézem Őt.
- A tiéd, ha elveszed. - mondja vigyorogva, én pedig ugrok egyet, majd még egyet, de mindhiába. Nem érem el. A bátyám nevet, ami engem még dühösebbé tesz. Csak azért sem fogok sírni, mert tudom, hogy azt akarja elérni. A sokadik próbálkozás után, végül feladom, és leülök a földre, török ülésbe. Morcosan bámulok magam elé, mire Kevin lehajol, és megsimogatja a fejemet, mire még borzos is leszek, nem elég, hogy dühös vagyok. A kezemmel próbálok védekezni, de Ő csak tovább nevet. Végül nem bírom tovább, és a könnyeim potyogni kezdenek.
- Olyan vagy... - motyogom halkan, mire a macimat felém nyújtja. Megtörlöm a szemeimet és nagy boci szemeimmel rá nézek, mert félek, hogy csak megint tréfálni akar velem. Óvatosan nyúlok végül a játék után, de Ő nem kapja el, hanem hagyja, hogy elvegyem. Magamhoz ölelem a minionomat. Soha többé nem hagyom, hogy a buta bátyám hozzá érjen.
- Te pedig sírós vagy. - feleli, majd ad egy puszit a homlokomra. Nem törődök a megjegyzésével, de tudom, hogy megint csak fel akar mérgesíteni. Nem tetszik ez a játék.
- Kevin! Ne piszkáld a húgodat! - szólal meg végül anyu, mire a bátyám feláll és védekezően emeli maga elé a kezeit, végül pedig távozik. Rámosolygok anyura, aki vissza mosolyog rám. - Ma be kell mennem az árvaházba. Van kedved velem jönni? - kérdi kedves hangján, ami mindig annyira megnyugtat. Vidáman bólintok. Imádok vele menni ahhoz a sok gyerekhez, akikre egyáltalán nem vagyok féltékeny, amiért anyu Őket is szereti. Sőt... szeretem azt látni, hogy boldogok, mert szegények nem tehetnek arról, hogy nincsen anyukájuk és apukájuk.
- Hívhatom Charliet is? - felállok és közelebb lépek hozzá, Ő pedig mosolyogva bólint. Olyan jó, hogy közel lakunk egymáshoz a barátnőmmel, így bármikor mehetünk együtt bárhová, sőt bármikor alhatunk egymásnál is.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Liza Leavey
Liza Leavey EmptyKedd Okt. 31 2017, 16:18

Gratulálok, üdv nálunk!

Liza! Kis életre való pöttöm vagy és én nagyon örülök, hogy ellepitek New York városát, hiszen tiétek a jövő Very Happy Teljesen jól leírtad, hogy milyen a világod, hogy milyen lehet három fiú között lányként, főleg úgy, hogy te vagy a legkisebb felnőni! Very Happy Nem is akarlak tovább feltartani, hiszen Charlie biztosan nagyon izgatottan várja, hogy borsot törjetek a felnőttek orra alá. Very Happy Fuss foglalózni, aztán rosszalkodjatok. Very Happy



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Liza Leavey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Karen Leavey
» Something happened... || Ella & Liza
» Our lives are crazy | Ella & Liza
» Let's hurt tonight | Hayden & Liza
» Baby, give it up! | Liza & Hayden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: