New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Cesar Monroe
TémanyitásCesar Monroe
Cesar Monroe EmptyVas. Márc. 27 2022, 23:29
Cesar Monroe

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Cesar Monroe
Becenevek:
Cesso, Cessy
Születési hely, idő:
Párizs, 1988.11.05
Kor:
33
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
szingli
Csoport:
Média, művészet és sport
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
nincsen felsőfoki végzettsége, Franciaországban tanulta ki a szakmát
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
tévés cukrász
Ha dolgozik//Munkahely:
Food Network
Hobbi:
netflix
Play by:
David Corenswet

Jellem
Attól függ hol van.

Konyhán kívül: nehezen nyílik meg az emberek előtt. Ha a problémáiról kérdezik inkább csak hallgat, viszont, ha valami olyan téma jön fel, ami őt nagyon érdekli akkor be sem áll a szája. Rossz szokása, hogy utál pakolni, de amúgy a takarítással nincsen baja (igen a két dolog teljesen más). Ezt úgy kell elképzelni, hogy egyetlen egy porcszem sincsen a szekrényén, gyönyörűen csillog-villog minden, viszont benne óriási nagy kupiban állnak a pólói. Borzalmasan mesél megírt vicceket, pedig amúgy elég vicces srác, ha saját egysorosokról van szó. Inkább kutyás, mint macskás. Utálja a kólát, meg igazából az összes szénsavas dolgot. Mai napig nem tudja, hogy igazából, hogy is kell flörtölni, szóval ő sem érti, hogy a fenében sikerülnek jól a randevúk. Hisz a szerelemben. A minden elsöprő igaz szerelemben, de úgy gondolja, hogy az nem egyik pillanatról a másikra alakul ki, hanem komoly munka árán. Ja és az embernek nem csak egy igaz szerelme lehet.  Utálja, ha valaki úgy írja le a nevét, hogy Caesar. Nem azért már bármi baja lenne a címmel vagy magával a császárral egyszerűen csak idegesíti, hogy még akkor sem képesek rendesen leírni, ha betűzi lassan.
Konyhán: fegyelmezett, prezíc és maximalista.


Múlt
Mind két szülőm a művészet közelében találta meg élete célját. Anyám művészettörténész, apám pedig restaurátor. Nem hiába mondom, hogy „közelében”. Azért kellő távolságra figyelik a művészéletet. Viszont, ha bárki is azt meri mondani rájuk, hogy művészek, akkor egy minimum 10 perces kiselőadást kezdenek el arról, hogy milyen keveset is tudsz az életről. Úgy ánblokk az egész életről. Uhum.
Másik dolog, amit nem szabad megemlíteni az a Louvre és a d'Orsay. Mai napig nem jöttem rá, hogy ez valójában is így van vagy sem, de az ő fejükben Párizs két leghíresebb múzeuma örült ellenségek. Nagyjából, mint a Adidas és a Nike, a Samsung és az Apple vagy a Star Wars és a... Star Wars rajongók. Persze mind a ketten valamelyikben dolgoznak most már jó pár éve, így minden egyes vacsoránál egymás alá dörgölik, hogy éppen most milyen sikert ért el a saját munkahelyük.
Amúgy tönkre szeretik egymást több mint 30 éve szóval nopara, csak bolondok.

Ladurée
Avagy ha beírod a google-ba hogy best macaron in Paris.
Jó? Tényleg az. Turista csapda? Abszolút! Összes Ladurée üzlet az, de attól függ nem kell lehúzni. Egyszerűen csak a helyén kell kezelni.
Ha valami jobbra vágytok és engem kérdeztek menjetek el a Pierre Hermébe. Én ott szerettem bele a cukrászatba még gyerekként. Azok az ízek miatt döntöttem el, hogy ezt én is meg akarom tanulni csinálni. Persze annál is van jobb, de akkor is egy nagyon fontos helyet foglal el a szívembe.

Aztán persze megtanultam macaront csinálni. Olasz és a francia (eredeti!) módszer szerint is, na meg még ezer egy fajta süteményt. Időközben több curkász iskolát/kurzust is elvégeztem, több cukrászdában és étterembe is megfordultam ideig-óráig még Franciaországban, míg egy versenyen (ahol amúgy nem is nyertem) egy amerikai tv-s producer megkeresett. Egy új műsorba kerestek fiatal cukrászt. Állítólag bejött nekik, hogy van egy picike francia akcentusom (szerintük ettől a nézők autentikusabbnak fognak hinni) és a kinézetem. Igen, ez a második már csak évek után jutott el hozzám. Nem szeretek belegondolni, hogy talán csak azért szerződtettek le, mert jól nézek ki a képernyőn.
A forgatás miatt pedig átköltöztem szüleim fiatal éveinek helyszínére, a nagy almába 5 évvel ezelőtt.

Nem volt még rendes kapcsolatom. Tényleg. Olyan vagyok, mint Phoebe a Jóbarátokból. Voltak pár hónaposak és természetesen minden, ami 21 év alatt történik nem számolok, de semmi komoly. Pedig én próbálkozok. Randizok, tinderezek és keresem a nagy őt. Egyáltalán nem mondtam le róla. Még ha papíron nem is vagyok francia, annyi franciavért csak belém neveltek, hogy higgyek a szerelemben még ebben a bolond világban is.
Viszont azt hiszem, hogy van egy gyerekem. Vagyis nem tudom. Csak egy exem posztolgat mostanában és ha a matek jó, akkor én vagyok a gyerek apja. Vagy megcsalt. Kínos lenne emiatt megírni egy DM-t. Nem is döntöttem még el, hogy melyik válasznak szurkolok jobban.

Lehet, hogy váltanom kéne. Kezdem az érezni, hogy a tévében elvesztettem a hitelességemet. Hogy talán nem ez a nekem megfelelő út. Csak még nemhogy azt nem döntöttem el, hogy tovább álljak vagy sem, hanem még azt sem, hogy merre is menjek tovább. Étterembe vagy cukrászdába (nagyon más feladatok)? Egy saját hely vagy valahová beállni dolgozni?


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cesar Monroe
Cesar Monroe EmptyHétf. Márc. 28 2022, 12:01
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Caesar Cesar!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon szimpatikus karakter vagy, az előtörténeteden sokat mosolyogtam. Very Happy Tipikusan olyan embernek tűnsz, amilyen barátot mindenki szeretne magának. Tetszik a szakmád is, ahh, annyira szeretem az édeset, de valahogy sosem voltam az a fajta, aki nekiáll sütögetni otthon. Lehet, megleslek majd a tévében, aztán az én kedvemet is meghozod, bár azt kétlem, hogy bármi hasonlót össze tudnék rittyenteni, mint egy szakmabeli. Laughing
A szüleid tényleg elég bolondosnak tűnnek, elég mulatságos lehet azt hallgatni, ahogy fényezik a saját munkahelyüket, finoman leszólva a másikét. Én mindenesetre biztos jól szórakoztam volna rajta. Very Happy
Örülök, hogy megtudhattuk, hogyan is keveredtél bele ebbe a tévés dologba. És igen, a francia akcentus miatt valóban autentikusabbnak hat az egész összkép. Very Happy  Szomorú azt olvasni, hogy kezded azt érezni, elveszíted a hitelességedet, de a tévés szereplésekkel valószínűleg sokan így vannak egy idő után. Ideig-óráig izgalmas, szívvel-lélekkel csinálja az ember, aztán belefáradt, kicsit erőltetebbé válik, aztán már nagyon erőltetett lesz. Biztosan sok ajtó nyitva áll előtted a múltadra való tekintettel, már csak azt kéne kitalálnod, melyiken kopogtatsz be. Vagy rúgod be páros lábbal. Laughing
Na de egy gyerek? Surprised Nem lenne meglepő, mert ez az élet rendje, de ha meglepetésként csöppen az életedbe, akkor az felkavarhatja az állóvizet. Ha tényleg a tied, akkor jogod lett volna tudnod róla, ha meg nem, akkor ott a csúf igazság, hogy nem volt hozzád hűséges. Sad Akármi is a magyarázat, remélem, sikerül tisztáznotok.
Az előtörténeted sok helyen megmosolyogtatott, szórakoztató volt. Érdekes figurának tűnsz, és remélem, megtalálod azt, ami boldoggá tesz. Cesar Monroe 2624752903

Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni, de én addig utadra engedlek. Cesar Monroe 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Cesar Monroe Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Cesar Monroe Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Cesar Monroe D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Cesar Monroe Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Cesar Monroe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cesar f*cking Fuentes
» Juliana Monroe 2.0
» Zoe Monroe
» Monroe Randall
» Juliana Monroe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: