New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Pixie Brinkley
TémanyitásPixie Brinkley
Pixie Brinkley EmptyVas. Okt. 29 2017, 11:58

Pixie Erin Brinkley

Régen fontos volt, ma egy idegen néz csak rám...


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Pixie Erin Brinkley
Becenevek: Pixie, Pix
Születési hely, idő:1987. február 15. Manhattan, New York
Kor: 30
Lakhely: Manhatttan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: egyedülálló -ülő és -fekvő
Csoport: hivatal
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: NYU jogi kar ,  már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: védőügyvéd
Ha dolgozik// Munkahely: New York városi bíróság
Hobbi: -
Azt hiszem mindenképp pozitív tulajdonságaim közé sorolható az őszinteség, a kitartás, az elveimhez való ragaszkodás, az igazság iránti elkötelezettség és a lojalitás, s bármennyire is szeretnék tökéletesnek tűnni, van jó pár negatív tulajdonságom is. A munkamániám, a kapcsolatoktól való félelem, a tökéletesség maszkjának viselése, a maximalizmusom saját magammal szemben és a makacsságom.
Mindig is magamat hibáztattam a húgom sorsa miatt és próbálok menekülni a múltam elől, de téved az, aki azt hiszi, hogy rajtam nincsenek sebek a történtek miatt. Azóta sem tudok igazán megbízni a férfiakban, hiszen az az ember, akit mindennél jobban szerettem és a tökéletes apa álarca mögé bújva volt az életem része 10 éves koromig kiderült, hogy egy undorító perverz állat. Szóval, kicsit nehezen nyílok meg az embereknek, bizalmatlan vagyok mindenkivel és már előre várom a csalódást,
bárkiről is legyen szó. A munkámban igyekszem igazságos lenni, azaz élből nem vállalom el olyan ember védelmét, akiről tudom, hogy bűnös. Nekem ehhez nincs gusztusom. Igen kevést embert tudnék a barátomnak nevezni, leginkább, csak munkatársaimmal tartom a kapcsolatot. Egy-két csaj van még az egyetemről, akikkel néha találkozunk, valamint a kamu családom, akiket mindig is szerettem és tiszteltem, amiért örökbe fogadtak, de nekik se tudtam igazán soha megnyílni.
Párkapcsolat terén elég ramatyul állnak a dolgaim. Őszintén szólva, általában addig vagyok el egy pasival, amíg nem akar semmi komolyat, aztán, ha eljön ez a pillanat, eltűnök, mint szürke szamár a ködben. Félek az ismételt csalódástól és bár tudom, hogy így nem is élek igazán, mégis jobb biztonságban lenni. Egyetlen pasi volt, akit őrülten szerettem az egyetemen, de mivel legjobb barátok voltunk, sosem léptük át a határt még, ha hülyéskedtünk is a gondolattal.


Amiért ragaszkodtam, ma lehet, hogy eldobnám.

Kezemet tördelve ácsorgok a tárgyalóterem előtt, nagyokat fújtatva járkálok fel-alá és felváltva lesem a karórámat, valamint a terem ajtaja feletti régi, ódon faliórát. Életem első olyan ügye, amit egyes egyedül vezetek le. Semmi segítség, semmi idősebb, tapasztaltabb ügyvéd. Csak én és a vádlott, aki -talán a sors iróniája- nemi erőszakkal lett megvádolva és konkrétan tíz perce késik. Nincs ezzel baj, hiszen nélküle is le lehet folytatni a tárgyalást, csak épp terhelő szempont, hogy még arra se volt képes, hogy legalább ide tolja ma a képét. A lerótt köreimet már nem is számolom, pedig eleinte még poén volt. Most azonban, mikor épp háttal vagyok az ajtónak és a hajamat simítom hátra két oldalt, újrakezdem. Egy, kettő, három, négy...
-Miss Brinkley! Ha nem jelenik meg a védence, el kell kezdenünk nélküle. Sikerült beszélnie vele?- kukucskál ki a bírónő az ajtón, mire sóhajtva széttárom karjaimat, majd amint combjaimon csattannak tenyereim, abban a pillanatban nyílik az ajtó hangos nyikorgással.
-Na végre!- tipegek oda Dr Timothy Hudsonhoz, aki történetesen nőgyógyász és milliomos. Vicces, hogy épp egy orvosról van szó, akit hasonló dolgokkal vádolnak, mint amit anno az apám tett. Nehéz is elvonatkoztatnom őt ettől az ügytől, viszont megannyi különbség van a történetek közt. Például Dr Hudson nem kislányokat molesztált, legfőképp nem a saját lányát. Az egyik páciense perelte be, akire elég csak ránézni, máris tudja az ember, hogy bármire képes egy kis pénz reményében.
-Sajnálom, dugóba kerültem. Mehetünk?- igazítja meg a nyakkendőjét az ötvenes férfi, aki egyébként elég jóképű, van egy fia és két kislánya valamint egy tündéri felesége, aki annyira bízik benne, hogy máris beadta a válópert. A férfi, bár magára öltötte a nyugodtság álarcát, a hatalmas táskák a szemei alatt arról árulkodnak, hogy  az utóbbi pár éjszakája igen pocsékul telt.
-Készen állok, ha ön is.- bólintok egyet bizalomgerjesztő mosollyal az arcomon és elindulok befelé a terembe. Most fogják eldönteni, hogy van-e helye a tárgyalóteremben ennek az ügynek, vagy sem.
Irataimat lepakolom, majd megkezdődik a vád ismertetése és a vádló illetve vádlott megnevezése. Tudom, hogy meg fogom nyerni ezt az ügyet! Meg kell nyernem, mert bár tisztában vagyok vele, már csak a saját apám miatt is,
hogy ilyesmi sajnos megtörténik, most teljességgel biztos vagyok afelől,
hogy ez az ember ártatlan. Pusztán bosszúról és pénzéhségről van szó jelen helyzetben. Ha nem lennék ebben teljességgel biztos, el se vállaltam volna ugyebár az ügyet.
-Miss Brinkley. Maga jön!- pillant rám a bírónő, akinek arca olyan, akár egy darab kő. Semmi érzelmet nem lehet leolvasni róla. Se azt, hogy dühös lenne, se azt, hogy undorodna de még azt sem, hogy egyáltalán érdekelné ez az egész. Befásult, hatvan felé közeledő fekete hajú nő, aki már megélt egyet s mást az évek során. Gondolom ilyen ügyet is hallott már nem is egyet.

***

A tárgyalás végével Dr Hudson hálásan megölelt. Majd, hogy nem sírva mondta el, mennyire örül, hogy végül mellettem tette le a voksát és, hogy mennyire nem tudom elképzelni se, mi lett volna, ha ez a nő kicsit okosabban adja elő a történetét. Hála az égnek, egy nyomozó ismerősöm segített olyan információkhoz jutni, melyekről egyébként nem szerezhettem volna tudomást. Mint például, hogy a hölgyemény többször volt már elvonón és igen sokszor látni az egyik bárban, ahol az egyik drogkartell emberei tevékenykednek, azaz könnyen elképzelhető, hogy tartozik, ezért pénzhez kellett jutnia. Másrészről pedig, bár voltak rajta nyomai erőszakos behatolásnak, szembesítettem pár fotóval is, melyeket két napja készített róla a nyomozó ismerősöm. A fotón ő és az exe szerepelt, aki többször is a rendőrségen kötött ki viharos kapcsolatuk során, mivel bántalmazta a nőt. Végül sírásban tört ki és mindent bevallott, mikor a tanúk padjára hívattam. Ahogy sejtettük, az volt a célja, hogy pénzhez jusson és mivel tudta nagyon jól, hogy a doktor úr amellett, hogy igen jó orvos, örökölt pár üzletet is, melyekkel a neje foglalatoskodik, tökéletes célpontnak tűnt számára.
Akaratlanul is azon jár az eszem, mialatt összeszedem a jegyzeteimet és a táskámba pakolok, hogy mennyire szerettem volna a húgom mellett is így kiállni, mikor megölte az apánkat. Bár nem pártolom az önbíráskodást, egy könnycseppet sem ejtettem azért az emberért. Igazság szerint, ha börtönbe került volna, onnan előbb-utóbb kikerül és folytathatja, amit elkezdett. Más kislányokat is bántott volna, mint a húgomat és azzal már nem tudtam volna együtt élni. Így is elég rossz Reign szemébe nézni, hiszen tudom jól, hogy engem hibáztat és leginkább azért utál, mert nem velem történt meg mindaz, amit neki át kellett élnie újra és újra. Valahol mélyen pedig én is hibásnak érzem magam emiatt...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Pixie Brinkley
Pixie Brinkley EmptyVas. Okt. 29 2017, 12:33

Gratulálok, üdv nálunk!

Drága Pixie, engedd meg, hog üdvözöljelek köreinkben! nagyon hamar és pontosan összedobtad az előtörténetedet. Amely apró szösszeneteket nyújtott. Very Happy Meg kell vallani alapos vagy a munkádba. és öröm látni az ilyen embereket! Smile Bár még zenghetnék ódákat arról, hogy mennyire jól bánsz a szavakkal és élvezetes az írásod, nem teszem, hiszen látom jól, hogy a drága húgod már epekedve vár. Nekem pedig eszembe sincs feltartani téged! Nyomás foglalózni aztán sipirc a játszótér. Razz



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Pixie Brinkley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Reign Brinkley
» The another Brinkley girl
» The another Brinkley girl || She's here
» it's good to see you again my sister || the brinkley's
» Alexander & Pixie - Good to see you again

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: