New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 9:51 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 9:15 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:52 am-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 8:09 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:26 pm-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 10:57 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

The another Brinkley girl || She's here
TémanyitásThe another Brinkley girl || She's here
The another Brinkley girl  || She's here EmptyHétf. Okt. 23, 2017 4:24 pm

Pixie Brinkley


Teljes név: Pixie Brinkley
Play by: Katheryn Winnick (Őt szeretném, már csak azért is, mert nagyon hasonlítanak, de ha nem jön be, akkor mindenképp szőke hajú pb-t válassz!)
Születési hely: 1987.02.15.
Kor: 30
Lakhely: Manhatttan
Szexuális beállítottság: Heteroszexuális
Családi állapot: Amit szeretnél
Csoport: Bűnüldözés / Hivatal (nem tudom)
Túl kicsi és riadt voltam ahhoz, hogy szóljak neked apánk gusztustalan tetteiről. Így hát elviseltem, hogy amíg anya kidolgozta a belét, addig apa minden egyes éjjel mellém feküdt az ágyba. Te ebből semmit érzékeltél, hisz megadatott az az anyagi biztonság, hogy saját szobánk legyen. Évekig tűrtem, míg nem nyolc évesen végre el mertem mondani neked. Tíz évesen te ezt képtelenségnek tartottad, felnéztél apánkra, istenítetted, amiért orvosként mások életét igyekszik jobbá tenni. De egy este, amikor csak ketten voltatok a házban, apa téged is megpróbált molesztálni. Benned volt annyi erő, hogy szólj a legközelebbi felnőttnek, akiben megbíztál. Miért is nem csodálkozom azon, hogy az nem anyánk volt. Sosem hitt volna nekünk. Rögeszmésen rajongott apánkért, betegesen ragaszkodott hozzá, mert elintézte számára azok a pirulákat, amik miatt éjszakánként jobbára önkívületi állapotban randalírozott a házban. Mocskos egy gyerekkorunk volt, de a bíróság valami oknál fogva hitt nekünk. Gyermekként nem fogtam fel, mint jelent ondót találni egy tíz éves nemi szervében.
Nevelőszülőkhöz kerültünk. Eleinte ketten, aztán csak te. Én mindig ott maradtam az otthonban, míg téged folyamatosan ajnároztak. Három év után kerültél mostani szüleidhez. Rendes emberek, eszükbe sem jutna bántani téged. A legjobb iskolákba járattak, nyaranta európai utazások vártak rád valamelyik rokonnál. Folyékonyan beszélsz franciául és németül. Ügyvéd és emberjogi aktivista lett belőled.
Csak gratulálni tudok az életedhez kedves nővérem. De a hosszú évek alatt, egy percre sem jutottam eszedbe? Amikor megöltem apánkat, önként jelentkeztél a védelmemre, de lemondtam a segítségedről. Elvakított a napfény, amit az én életemből kiszorított az árnyék.

(Hajdanán a legjobb testvérek voltak, de elválasztották őket egymástól. Reign irigy lett nővére életére és megszakította vele a kapcsolatot. Azóta valamelyest rendeződött a viszonyuk, de még mindig megtartják a három lépés távolságot. Nos, ezen kellene dolgozniuk.
Ha megérkeztél, ötletelünk még a továbbiakról.  The another Brinkley girl  || She's here 4146035580  )



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
The another Brinkley girl || She's here
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The another Brinkley girl
» My only girl
» Pixie Brinkley
» it's good to see you again my sister || the brinkley's
» Next-day Girl

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: