New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (445 fő) Hétf. Okt. 14 2024, 22:38-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:36-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 23:32-kor
Adaline Kavinsky
tollából
Tegnap 23:18-kor
Damian A. Noir
tollából
Tegnap 22:58-kor
Verena Tolliver
tollából
Tegnap 22:22-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 22:16-kor
Lyall Bradbury
tollából
Tegnap 21:43-kor
Harvey Irvine
tollából
Tegnap 21:26-kor
George Tolkin
tollából
Tegnap 21:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
10
21
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
9
13
Média
45
33
Munkások
39
21
Oktatás
16
9
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
23
26
Összesen
232
216

first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan
TémanyitásRe: first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan EmptyKedd Feb. 13 2024, 20:38

Rachel & Jordan
Amióta Rachel ugyanazon az egyetemen van, ahol én valamennyire elképzelem a jövőm, de mégsem látom magam pontosan abban a munkában, amit el akarnak végeztetni velem, mindennap csak arra tudok gondolni, hogy mi ketten miért nem beszéltünk egymással többet annak idején. Nagyon irreálisnak hatott az, hogy nem értettünk szót, mivel úgy gondolom, hogy egy viszonylag tájékozott, de mégis vidám fiú vagyok, akivel könnyű az embernek eltöltenie az idejét. Ő pedig már akkor is volt annyira szép, hogy olykor rajta felejtsem a pillantásom, de valahogy mindig történt valami a környezetünkben, ami miatt inkább máson kezdtem el kattogni. Gondolok itt mondjuk többek között arra is, hogy nem nagyon ütköztek a köreink, nekem pedig inkább voltak fiú, mintsem lány barátaim, akikkel a kapcsolatom már szinte teljesen elsikkadt. Nyilván számítottam rá, hogy így lesz, mert külföldre költözni sosem könnyű dolog, de már itt kezdtem elég jól megvetni a lábam az utóbbi időben. Mégis ironikus, hogy egy olyan lánnyal kerültünk közel egymáshoz, akivel a gimiben nem pazaroltunk szót a másikra. Ez pedig hatalmas hiba volt, mert nekem terveim között van az is, hogy most még jobban megismerjük egymást… Úgy igazán. És itt nem feltétlenül a bensőséges viszonyra gondolok, szintén csak ismerem az értékeim és tudom, hogy ha nem görcsölök rá a kettőnk kapcsolatára, hanem sodródom az árral, és a negyedik találkozásunk után meghívom a szobámba, akkor onnantól kezdve már hivatalosan is járni fogunk.
Nyilván az elején tényleg tiszta szándékokkal, csak nem szerettem volna, ha egyedül próbál meg érvényesülni egy európai országban, mert nekem is kisebb kultúrsokk volt a spanyol mentalitás. Mondjuk alapvetően hiába vallom magam amerikainak, igyekeztem nem túl teátrális szokásokat felvenni annak ellenére is, hogy nagyon társaságkedvelő ember vagyok. Pontosan tudom, hogy nem véletlenül vannak sztereotípiák az amerikai emberekről. Én nem gondoltam magam bunkónak, az európai tanulás meg elég sokat segített abban, hogy még többet finomodjon a stílusom. Szerencsém volt, hogy a családom eléggé tradicionális volt, ugyanakkor formált a környezetem is, így nem lettem se túl koreai, se túl amerikai. Nyilván mondjuk senki se gondolja magáról azt, hogy sok lenne a viselkedése. Ugyanakkor nem voltam annyira kicsinyes és önbizalomhiányos, hogy valakivel csak azért szarul bánjak, mert egy idegen országban vagyok, ez a mentalitás pedig úgy néz ki, hogy Spanyolországban kifizetődő.
Talán pont ez volt az oka annak részben, hogy egyáltalán nem esett nehezemre közvetlenül viselkedni a lánnyal és rögtön megölelni, amit a szüleim valószínűleg csak párkapcsolatban tettek egymással. Talán nem is olyan nagy baj, hogy nem számolok be nekik arról, hogy mit művelek a lányokkal a hátuk mögött. És nem töröm össze a képet arról, hogy John se olyan, mint ők.
- Azt hittem, hogy a sztorinak valami olyan folytatása lesz, hogy én rondítottam bele a csajos programba – annak ellenére, hogy bocsánatkérő mosoly volt az arcomon, egy cseppet sem bántam volna, ha így történik a dolog. Ezt nyilván nem terveztem Rachel orrára kötni, mivel egyáltalán nem az volt a célom, hogy az összes lapomat azonnal kiteregessem neki és ezzel elkergessem magam mellől. Ilyen taktikával nem sok értelme van randizni.
- Nem hiszem, hogy sok problémád lesz vele – rántottam meg a vállam. Kedves lány ő, talán megvan a maga stílusa és néha éles hangnemet üt meg – nem velem szemben, csak láttam anno a gimiben, ahogy a hajkeféjével verte el az egyik fiút az osztályban -, viszont nem volt rossz szándékúnak nevezhető. Ezt akkor is így gondoltam, amikor még annyira nem ismertük egymást, hogy megfogjam a kezét. Ellentétben a mostani alkalommal.
- Rendben vagyok, köszönöm – nem akartam arról beszélni, hogy a tanulmányaim helyett sokkal jobban foglalkoztat a sport, mert attól tartottam, hogy felelőtlennek tartana ezért – Lesz majd egy meccsünk, nagyjából arra készülök fel és eléggé leköt.
Ez a megfogalmazás egy fokkal jobb volt, talán el tudunk kezdeni egy kicsit – nem túl sokat – beszélgetni a fociról és akkor ő is kicsit jobban rálát a hobbimra. A kérdésére mégis halkan felnevettem és úgy döntöttem, hogy csak egy vidám pillantással ajándékozom meg, de szándékosan nem válaszolok neki. Nyilván figyelemmel követtem valamennyire őt, azonban ez egyáltalán nem volt olyan komoly, mint amilyennek kimondva tűnne. Jó iskolába jártam, ahol sok az enyémnél tehetősebb családdal rendelkező diák tanult. Rachel egy volt közülük. Bele se gondoltam annak, hogy a szánalmas családom vajon elég jó lenne-e az övének, de annak a gondolata, hogy már rögtön a szüleivel kelljen beszélgetnem, eléggé megijesztett.
- Egy kicsit talán át tudom ezt érezni – nyilvánvalóan nem teljesen – Legalábbis azt tekintve, hogy nagyon későn születtem meg, és a legidősebb bátyám gyereke majdnem velem egyidős. Emiatt általában nagyon odafigyeltek rám és engem eléggé idegesített.
Nyilvánvalóan azért, mert a szüleimmel nem volt túl közeli a viszonyom. Tisztában vagyok vele, hogy az ő korukban csoda, hogy egyáltalán normális emberi lényként meg tudtam születni és persze nem volt annyi energiájuk már, hogy utánam is ugyanúgy szaladgáljanak, mint Jonah és John után. Emiatt nem is haragudtam rájuk már. Más volt azzal kapcsolatban a helyzet, hogy sosem kaptam meg teljesen a figyelmüket, emiatt szinte biztos voltam benne, hogy még az esküvőmre is elfelejtenének eljönni. De hát a mi családunk ilyen, én pedig ehhez eléggé hozzá vagyok szokva.
- Annyira, hogy inkább el se mondom, hogy hova készülünk – alapvetően nem beszéltünk meg semmit, de olyan dolgot akartam csináltatni vele, amit nem feltétlenül tudott a korábbiak során. A mi kettőnk élete elég különböző volt ahhoz, hogy tudjak neki olyan dolgokat mutatni meg tanítani, ami érdekes lehet a számára.
- Nem tudom. Meghívsz? – ezen a ponton átható pillantással néztem rá, mert ha igent mond, akkor velem érkezik meg a gólyabálra. Most, hogy már mind a ketten ültünk, arra mentem rá, hogy addig nézzem őt, amíg valamelyikünk zavarba nem jön tőle – Vagy esetleg téged elhívott már valaki?
öltözék †   szia, Szépike  first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan 2246991929   926 szóban



she don't like the way you hold her
Now it all seems far away, all the wet matches we break, long complaints will dull our needle, eyes out for greatness, without shape or distance, keep head high with doubt in mine, kill myself or least my time, black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright

Rachel Han imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jordan H. Chwe
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan IyLb18c
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan GFwUCSM
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Keep head high with doubt in mine
Kill myself or least my time, Black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright
★ családi állapot ★ :
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan 5YQ4H8h
Oblivious to things around me
It's only in your arms, I can see, That everything means, nothing without you, they don't feel the things we're feeling, it's got us dancing on the ceiling, it's really not that hard for me, to choose
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan EM3jLh8
★ foglalkozás ★ :
bolti eladó
★ play by ★ :
Lee Jae Hyun
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan PkH5iBc
TémanyitásRe: first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan EmptyHétf. Ápr. 18 2022, 21:20
Jordan & Rachel
Könnyű volt megmagyarázni, hogy pontosan mit is keresek Madridban. A szüleim egyetlen gyerekeként valószínűleg mindig is több figyelmet fordítottak rám, mint azon ismerőseimre a saját szüleik, akik rendelkeznek testvérrel. Már gyerekként is mindig egy fokkal komolyabb voltam a kortársaimnál, hiszen gyakran ragadtam a felnőttek társaságában, ahol illedelmesen kellett viselkedni és ahol nem mesélhettem azokról a gyermeteg sérelmekről, amelyek engem értek az iskolában, senkit nem érdekelt, hogy éppen melyik az aktuálisan kedvenc játékom. Mindenki azt akarta tudni, hogy tudom-e már mi lesz belőlem amikor felnövök és milyen jegyeket szerzek az iskolában, mennyire vagyok okos lány. Mondhatjuk, hogy szinte győzködni sem kellett túlságosan, amikor felmerült annak a lehetősége, hogy külföldön végezzek el egy szemesztert az egyetemből. Az egészre csak hab volt a tortán a tény, hogy úgy éreztem, a legközelebbi barátaim hagynak ott engem New Yorkban. Előbb Nathan, aztán Felix is bejelentette, hogy külföldön akar próbálkozni, amitől először rettenetesen rossz kedvem lett. Aztán minden elég hamar történt, mert bár ezt nem feltétlenül vallanám be másoknak, de idegből adtam be a jelentkezésemet a programra.
Sosem indulnék tervek nélkül neki egy olyan dolognak, mint a madridi egyetem, ugyanakkor a heves döntésem következménye volt az is, hogy másokkal ellentétben jóval kevésbé lehettem felkészülve arra, ami itt várt. A világ egyik legszerencsésebb embere lehetek, amiért mégsem vagyok teljesen egyedül és nem kellett teljesen a sötétben tapogatózva megpróbálni elkezdeni a beilleszkedést, hanem itt van nekem Jordan, aki gyakorlatilag már az első perctől kezdve segített nekem. Arra neveltek, hogy ha valakitől kapok valamit, legyen az tárgybeli ajándék, vagy épp őszinte kedvesség, azt illik viszonozni. Nem azért, mert kötelező, hanem mert megilleti a másikat, hogy ugyanolyan önzetlenül viselkedjünk vele, mint fordított helyzetben. Ha nem lett volna komfortos Jordan közelsége és az idő amit együtt töltöttünk, köszönhetően annak hogy egy kollégiumi épületben laktunk, valószínűleg sokat kellett volna törnöm a fejemet azon, hogy hogyan adhatnám neki vissza a kedvességét.
Könnyű volt együtt tölteni az időt és már azt is be kellett vallanom magamnak, hogy vágytam azokra az alkalmakra, amikor együtt lehettünk. Legfőképp mert érezhetően mindkettőnk részéről megvolt az a fajta közeledés, ami valahogy New Yorkban sosem alakult ki. Talán csak nagyon más dolgokkal voltunk elfoglalva akkor és mostanra érett be, hogy jobban is megismerjük egymást. Talán ezért is voltam olyan izgatott, amiért tudtam, hogy Jordannel találkozni fogunk ma. Széles mosoly terült el az arcomon, amikor az épületből kilépve megpillantottam őt, még a lépteimet is megszaporáztam valamelyest, ahogyan lesétáltam azon a néhány lépcsőfokon. Amikor a fiú mellé értem, már-már ismerősen simultam a karjaiba az ölelésünk erejéig, a kezemet pedig a hátára feszülő kabátra simítottam. - Szia, Jordan.- A jókedvem kicsit sem csillapodott, ez pedig leginkább a hangomban volt érezhető, az arcomon feszülő mosoly mellett. - Jól vagyok, köszönöm. Egy kicsit talán túlságosan is kipihenten, mert tegnap úgy volt, hogy elmegyünk valahová pár lánnyal, de átraktuk másik napra. - Nem akartam tovább magyarázni, hogy az estém ezért viszonylag nyugalmasan telt. Már ha nyugalmasnak számítjuk azt, hogy itt nagyon más időbeosztással működnek az emberek, köszönhetően a délutáni üres járatoknak és az éjszakába nyúló szórakozási lehetőségeknek. - Ezzel pedig azt hiszem meg is válaszoltam a másik kérdésed. De még dolgozom rajta - aprókat bólintva tettem hozzá a mondandómnak ezen részét, miközben felpislogtam rá és újabb mosolyt küldtem felé, legalább olyan őszintét, mint amikor megpillantottam őt. Nem esett nehezemre az övéibe fűzni a saját ujjaimat, mivel mindig is komfortos volt fiúk közelében is a skinship. Jordannel pedig nem ez az első alkalom, hogy egymás kezét fogjuk.
- Te hogy vagy? Minden rendben? - Nyílt, kíváncsi pillantást vetettem rá, miközben finoman hátra billentettem a fejemet, hogy jobban láthassam az arcát.
- Tényleg emlékszel? - A valódi kérdésem inkább az lett volna, hogy tényleg így figyelt-e már rám akkoriban is, de butaság lenne kikényszeríteni belőle ilyen válaszokat, mert akkor olyasmit magyaráznék be magamnak, ami csak a saját egómat legyezgetné és talán egyáltalán nem igaz. - Tudod, érdekes, hogy te így látod. - Finoman megszorítottam a kezét a saját ujjaimmal, miközben mosolyogva pillantottam fel rá újra. - Mindenki más csak az előnyöket látta benne. Néha tényleg fárasztó tud lenni, ha mindig figyel rám valaki. De gondolom ez a szülők dolga. - Kijelentettem ugyan a dolgot, mégis kérdőn emelkedtek meg a szemöldökeim. Butaság lenne azt hinni, hogy mindenki szülei ugyanolyanok, de én mégis feltételeztem, hogy akivel törődnek a szülei azok megtesznek hasonlókat, mint ahogyan velem is megtették a sajátjaim.
- Igyekszem mindenre az lenni - halkan nevetve bólintottam néhányat, aztán helyet foglaltam a kabáton, amit Jordan terített le a buszmegálló ülésére. - Te mennyire szereted a spontán dolgokat? - Ezúttal már teljesen őszinte kíváncsisággal fordítottam felé a fejemet.
- Mindenki azt mondja, hogy nagyon jó buli lesz és érdemes elmenni. Te részt veszel? - Direkt nem adtam egyenes választ a kérdésére, mert azt csak a sajátom megválaszolása után szerettem volna megtenni. Lehet, hogy nem áll tőlem távol az, hogy hasonló eseményekre járjak és sikerült néhány ismerőst is szereznem itt, de ennek ellenére meg mondhatom, hogy akkor vennék részt a legszívesebben a gólyabálon, ha Jordan is részt vesz majd, nem igaz?
824 öltözék szia drága   first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan 1404455205  

Jordan H. Chwe imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rachel Han
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan Tumblr_inline_pcm44xQdnu1uncmzu_540
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan E3a940de7eb965118c34ce572c684f33d275875d
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
୨୧・───────・ ─────── ・
The waves come after midnight
I call from underwater Why even try to get right? 'Cause I remember the rush, when forever was us Before all of the winds of regret and mistrust
★ családi állapot ★ :
married since '21.07.13.
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan 483b079c5e2d4cfb701fcb63f51d41a2c47bddb0
Dream in the night, dance in the dark
You fill the spaces inside my heart If you go down, then we go down together If you hold on, I might just stay forever You're everything I'm living for
・───────・ ─────── ・ ୨୧
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan Tumblr_inline_pcm5feitm41uncmzu_540
★ idézet ★ :
I wanted him the way the ocean wants the shore, constantly reaching and running back. I wanted him the way rain wants to fall, the way the sun wants to shine. I wanted him to infinity.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista ও diplomatic coordinator
★ play by ★ :
Moon Ga-young
★ hozzászólások száma ★ :
63
★ :
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan 09946955632831ad54235346cc5972dcbc1af8b5
Témanyitás first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan EmptyPént. Jan. 28 2022, 14:21

Rachel & Jordan
Magam sem tudtam eldönteni, hogy mennyire természetes az, ahogyan Rachellel elkezdtük együtt tölteni az időnket. Lényegében folyamatosan ugyanazokat a köröket futottam le azóta, hogy figyelünk egymásra. Egyszerűen nem értettem azt, hogy miért nem beszélgettem vele többet a gimi alatt. Furcsa belegondolni abba, hogy az ott szerzett barátaim nagy részével egyáltalán nem tartottam a kapcsolatot két hétnél tovább. Mivel mindenki a maga útját járta már egy ideje, akkor sem tudtam volna könnyedén felvenni a fonalat, amit letettem, ha muszáj lett volna. Én is úgy éreztem, hogy erőltetetté vált volna, ha most valakire csak random ráírok, hogy mizu van, meg amúgy őszintén… Örültem neki, hogy egy volt osztálytársammal már szorosabb viszonyt ápolok.
Ennek ellenére elég nagy hazugság lenne azt mondani, hogy csak a hatalmas szívem miatt beszélgettem vele, miután felkeresett. Van szemem, ami miatt elég egyértelműen látom, hogy mennyire szép nőről van szó az esetében. Ha valaki megkérdezné, hogy pontosan mit akarok tőle és azt mondanám, hogy feltett szándékom barátkozni vele, akkor talán én is kiröhögném magam. Elég természetesen viselkedek a nőkkel ezért, ha valaki tényleg tetszik nekem, akkor annál nem szoktam szarakodni. Ennek ellenére azt is határozottan kijelenthetem, hogy egy nőcsábásznak sem számítok, szimplán csak túlságosan szeretem megszerezni azt, amit akarok. Emiatt pedig talán a génjeimbe van kódolva az, hogy tegyek is azért, hogy bizonyos dolgok idővel az enyémek lehessenek.
Nem állítom, hogy minden körülmények között fel akartam volna szedni a lányt, szimplán nem lett volna ellenemre az, hogy legyen közöttünk valami. Az, hogy egy időben túlságosan elkerültük egymást jelenleg nem sokat jelentett. Ha jobban belegondolok, elég nehéz lett volna megközelíteni valakit, akit konkrétan körül rajongtak a fiúk. Most viszont egyedül van, én pedig elhívtam – nyilvánvalóan randizni – amire igennel válaszolt. Innentől kezdve nem igazán volt mitől félnem.
A tény, hogy ugyanabban a kollégiumban szálltunk meg eredményezte azt, hogy talán érdemesebb lenne együtt buszozni Madridig. Pont ezért is vártam rá a saját épülete előtt, miközben a telefonomat nyomkodtam. Igyekeztem nem túlságosan belemélyedni a készülék használatába, ezért sikerült is elkapnom azt, amikor megjelent az ajtóban. Mosolyogva léptem közelebb hozzá, hogy ne kelljen egészen a bicikli tárolókig eljönnie.
- Szia – nem fáradtam azzal, hogy lehajoljak megölelni, lustán zártam a karjaimba. Amúgy is túl picike volt, ha pedig ki fogom törni a derekam, azt másképp szeretném tenni – Hogy vagy? Sikerült valamennyire beilleszkedned?
Szinte biztos voltam benne, hogy nem lesznek ezzel gondjai. Ahelyett pedig, hogy magam elé engedtem volna a kapuban, határozottam fogtam meg a kezét és kulcsoltam össze az ujjaimat. Világ életemben a féltékeny férfiak sorát erősítettem, szóval lényegében bármennyi barátnőm volt, egyiküknek sem esett nehezemre kinyilatkoztatni, hogy mit akarok tőlük. Ez igaz volt már a legelejére is. Mivel Rachel a múltkor is engedte, hogy megfogjam a kezét, feltételeztem, hogy nem fogja zavarni.
- Emlékszem, hogy mindig sofőr hozott annak idején a gimibe – pár derűs pillantást vetettem rá, majd a buszmegálló felé indultam – Biztos fárasztó volt. Akkor is figyelhettek rád, amikor nem akartad.
Nem ő volt az egyetlen ilyen diák. Elég sok gazdag tanuló volt, akik szintén így jártak iskolába, vagy minimum csapatba verődve, együtt jöttek kocsival. Viszont bőven akadtak hozzám hasonló ösztöndíjasok is, ami miatt valamennyire vegyes volt a társaság. Furcsa belegondolni, hogy engem eddig maximum taxi fuvarozott, eközben pedig Rachelnek minden bizonnyal a tömegközlekedés lehet idegen.
- Remélem azért nyitott vagy az újdonságokra – mielőtt leültem volna, hogy megvárjam a buszt, leterítettem a kabátomat az ülésre, hogy lehetőleg ne fázzon fel, ha ő is ezt teszi. Annyira még amúgy sem volt hűvös – Jössz majd a gólyabálra?
öltözék †   szia, Szépike  first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan 2246991929   572 szóban



she don't like the way you hold her
Now it all seems far away, all the wet matches we break, long complaints will dull our needle, eyes out for greatness, without shape or distance, keep head high with doubt in mine, kill myself or least my time, black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright

Rachel Han ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Jordan H. Chwe
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan IyLb18c
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan GFwUCSM
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Keep head high with doubt in mine
Kill myself or least my time, Black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright
★ családi állapot ★ :
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan 5YQ4H8h
Oblivious to things around me
It's only in your arms, I can see, That everything means, nothing without you, they don't feel the things we're feeling, it's got us dancing on the ceiling, it's really not that hard for me, to choose
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan EM3jLh8
★ foglalkozás ★ :
bolti eladó
★ play by ★ :
Lee Jae Hyun
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan PkH5iBc
TémanyitásRe: first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan
 first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
first date; memories, 2016 fall ⇢ Rachel & Jordan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rachel & Jordan | memories. 2016
» don't need no memories // W & N
» do it for the memories
» high school memories #1
» Rachel Han (née: Doan)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ-
Ugrás: