New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:57-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:49-kor
Duncan Weaver
tollából
Ma 00:16-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:59-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:39-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:15-kor
Nova Garcia
tollából
Tegnap 21:54-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Tegnap 19:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
30
Diákok
45
33
Egészségügy
29
17
Hivatal
10
13
Média
47
31
Munkások
35
22
Oktatás
13
7
Törvényszegõk
17
39
Üzlet
23
25
Összesen
230
217

Chwe Ha Neul
TémanyitásChwe Ha Neul
Chwe Ha Neul EmptyKedd Márc. 03 2020, 19:49
Jordan Chwe
Break my heart, you give me the feeling, this pain that you make me believe it, You're the one who showed me the meaning

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Chwe Ha Neul "Jordan"
Becenév
Jojo, Joy - Alice hív így
Születési hely
New York, USA
Születési idõ
1998. 03. 12.
Kor
26
Lakhely
Bronx
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
eléggé bonyolult
Tanulmányok
vComplutense University of Madrid ;; Computer Science and Engineering - szoftverfejlesztés félbehagyta
Foglalkozás
eladó @Gino's Pastry Shop
Hobbi
Fifa, Netflix, sportolgat, gyakorlatilag el van veszve és nem túl produktív, emiatt ennyiben kimerülnek a tevékenységei
Moodboard

munkások
csoporthoz tartozom

Jellem
- A család legkisebb gyerekeként ő kapta a legtöbb figyelmet.

- Két nagyobb testvére van, név szerint John, és Jonah.

- Nem szerelemgyerek. Lényegében túl későn vették észre, ami után már nem akarták a szülei elvetetni.

- Feketebáránynak számít, akit az egész családja mihasznának tart.

- Az egyetemet a foci miatt hagyta félbe. Lényegében az egyetlen dolog, amit szeretett az életében a sport volt.

- Szám szerint kétszer volt térdszalagszakadása. Az első alkalommal meg tudták műteni és folytathatta a futballt, de nem sokkal később megint ugyanabban a térdében ment tönkre a szalag. Az orvosok már megműteni se tudták már, ezért az izom fejlesztésével tartják össze a térdét. Minimálisan sántít.

- Kvalifált volt a Real Madridba.

- Mivel úgy érzi, hogy élete legnagyobb álmát veszítette el, lényegében csak elvan a fű alatt és egyáltalán nem akar a továbbiakban új álmokat keresni magának.

- Nem érdekli, hogy mások mit gondolnak róla.

- Mindig a saját feje után megy. Csökönyös és nem hallgat a környezetére, mert úgy érzi, hogy ő tudja mi a legjobb neki.

- Kissé magára hagyott gyerekként nőtt fel, viszont emiatt nagyon találékony és kreatív lett.

- Könnyen vitába keveredik másokkal.

- A kapcsolatai nagy részei felszínesek, nehezen alakít ki mély barátságokat.

- Minden helyzetbenk épes megőrizni a jó kedélyét. Ez részben annak köszönhető, hogy sosem beszél a problémáiról, egyszerűen csak úgy viselkedik, mintha nem lennének ott.

- Sokan megnyerőnek és viccesnek tartják. Könnyen beszélget másokkal, ami miatt rengetegen kedvelik.

- Nagyon segítőkész. Sosem kérdezi meg, hogy miért, mindig csak a hely és az időpont érdekli.

- Bármit meg tud tanulni, jó a kézügyessége, és kifejezetten könnyedén terhelhető fizikailag is, egy bizonyos határig.

- Felsőfokon beszél spanyolul, angolul és koreaiul.

- Alapvetően nyugodt természetű, viszont ha valaki a térdsérüléséről faggatja, akkor nagyon agresszívvá válik.

- Nagyon jól főz.

- Könnyen válik egy-egy társaság középpontjává.

- Az óvatosságot és megfontoltságot hírből sem ismeri.

- Mindig kimondja, amit gondol

Lee Jaehyun
arcát viselem

Múlt
Egy kissé nehézkes műszak után, fáradtan estem be a házba. Lényegében alig vártam, hogy beállhassak a zuhany alá, aztán lefeküdhessek aludni. Elég nehéz feladat ezt a kis lyukat is feltartani, amiben Cindyvel élünk már vagy fél éve együtt, tehát kénytelen voltam többször is túlórázni... Mivel a barátnőm nem dolgozott.
Hogy mi van a kapcsolatunkkal? Igazából rendben volt. Ő elvolt itthon, meg a barátnőivel viháncolt, én hazajöttem, megdugtam, aztán lefeküdtünk aludni. Ennél többre igazából egyikünk sem vágyott nagyon... Illetve ő szerette volna, hogy a tenyerén hordozzam és minden pillanatban csak a kívánságait lessem, de a sok munka miatt elég fáradt voltam... Az esetek nagy részében. Hogy mennyire volt rám tekintettel? Alapvetően semennyire. Igazából valahol magamra vethetek, mert lényegében én szedtem fel egy hülye kis picsát... Mert tudtam, hogy elég könnyen kapható a lány.
- Szia Jordan – hallottam meg a csicsergését rögtön, ahogyan beléptem az ajtón. Én magam is meglepődtem azon, hogy mennyire felbaszott hirtelenjében. Néha jó lenne, ha egyszerűen csak egyedül lennék... Viszont még nem szántam rá magam arra, hogy kidobjam. Lényegében az ő szülei fizetik az albérletet, de amennyi vizet elpancsol a hülye fürdőbombái – vagy mi az istenek azok – a lány, bőven elég a rezsire költenem.
- Szia – köszöntem vissza, miközben meglapogattam a hátát, amikor odajött hozzám. És bár csücsörített felém a kirúzsozott ajkaival, én egyetlen határozott, de mégis gyengéd mozdulattal toltam el magamtól. Kaja, cigi, fürdés és alvás. Ezek szerepeltek a mai napommal kapcsolatos listán, semmit több. Egyetlen pillantást kellett vetnem az arcára és már láttam is, hogy nem tetszik neki a dolog. Én meg leszartam. Ez van. Így éljük az édes mindennapjainkat.
- Fáradt vagy? – tette fel a kérdést, miközben követett a konyhába. Nem a hogylétem érdekelte, sokkal inkább kötekedni akart, szóval egyelőre nem válaszoltam, csak megvártam, hogy folytassa amit elkezdett.
- Tudod vettem a héten egy tök aranyos ruhát – ült le velem szemben, amíg én nekiálltam a tegnap meghagyott gyrostálam belapátolásához. Igazából nem is nagyon figyeltem rá, teljesen összefolytak a szavai, csupán az utolsó szót sikerült elkapnom. - ...elmehetnénk.
- Az lehetetlen – jegyeztem meg, miután lenyeltem a számba tömött sültkrumpli adagot – Egész héten dolgozom.
Figyeltem ahogyan lassan megremegnek az orrcimpái, de nem mondtam semmit. Nem volt kedvem egy újabb veszekedést kirobbantani, így ismét az lett a legfőbb elfoglaltságom, hogy kinézzem a számomra legtetszetősebb húsdarabot, amit felnyársalhatok a villámra.
- Odafigyelsz rám egyáltalán? – jött a kérdés, amire én ismét csak felsóhajtottam. Este tizenegy óra van, nekem nem volt lehetőségem fürödni sem, lényegében még a vacsorámat sem tudom megenni, ami hidegen nagyon szar, meg még hallgatnom is kell a felesleges hülyeségek miatt kirobbantott vitát.
- Majd megyünk a jövő héten. Kérek szabadnapot – zártam le a témát. Nem beadtam a derekam, tényleg elkezdtem már tervezgetni a dolgot, holott arról se nagyon volt tudomásom, hogy mibe egyeztem bele. Csak reménykedni tudok, hogy nem valami anál orgiát talált ki a számomra. Igazából sosem tudtam meg a dolgot.
Ugyanis tíz perc múlva arra lettem figyelmes, hogy nyílik a bejárati ajtó, majd dolgok tompán puffannak a földre. Ismét megeresztve egy halk sóhajt álltam fel a helyemről, mert egyszerűen csak utána akartam járni a történteknek. Ez a nő határozottan egy pszichopata.
- Te normális vagy? – tettem fel neki lágy hangon a kérdést, bár magam sem tudom, hogy miért hittem el azt, hogy bármire is megoldást jelenthet ezt megfogalmazni vele szemben – Mit művelsz?
Ahogy kinéztem a lépcsőházba, megpillantottam ruháim nagy részét a földön heverni, majd az egyetemi könyveimet, az xboxot – csak remélem, hogy nem lett baja, bár pont a ruhákra esett. Választ nem kaptam, lényegében a következő dolog, amit megláttam a Cindynél a macska volt, aki a karmait a nő vállába mélyesztve próbált meg elmenekülni.
- Azt ki ne merd hajítani – szóltam rá rögtön feltartott mutatóujjal, mire a kezembe nyomta az állatot. Én még mindig hatalmasra tágult szemekkel álltam az előszobában, most már a macskával a karjaimban, aki félősen bújt hozzám, és kapaszkodott a vállamba a karmaival.
- Takarodj – ordított rám a nő, amitől nekem is felforrt az agyvizem már.
- Te kivel beszélsz így? – kiabáltam vissza neki. Fáradt voltam, még mindig éhes kurvára szerettem volna már lefeküdni aludni, így egyre kevésbé volt humorom ehhez a hisztis kis libához – Komolyan úgy viselkedsz, mint egy idióta! Nem tartod egy kicsit sem megalázónak ezt a helyzetet?
Hallottam, ahogyan pár ajtó ismét kinyílt a kiabálásra... Akárcsak az előző megszámlálhatatlan alkalmakkor. A szomszédok kifejezetten élvezhették a műsort, ugyanis minden alkalommal kikukucskáltak, ha veszekedtünk.
- Takarodj, Jordan! – ismételte meg a szavait, aztán néhány határozott lökéssel próbált arra ösztökélni, hogy ténylegesen hagyjam el a házat.
- Te nem vagy normális – sóhajtottam fel halkan, mikor átléptem a ház küszöbét. A macska a karjaimban felnyávogott... Én pedig rögtön elkezdtem az agyamban pörgetni a forgatókönyvet azzal kapcsolatban, hogy hova az istenbe kéne mennem, de nem igazán voltak ötleteim. Az exem(?) pedig minden bizonnyal élvezhette a látványt, ugyanis az ajtót behajtva még mindig engem figyelt, ahogyan lassan elkezdtem összeszedegetni a ruháimat a földről.
- Ha gondolod – ütötte meg végül egy másik, idegen női hang a fülem – Maradhatsz nálam.
Felpillantottam a hang gazdájára. Nem tehettem róla, de abban a percben, amikor észrevettem, hogy pontosan ki volt az, aki megszólított... Egyszerűen csak kiült egy eszelős vigyor az arcomra, majd Cindyre pillantva mondtam ki a következő szavakat: - ezer örömmel.

livin' in new york



she don't like the way you hold her
Now it all seems far away, all the wet matches we break, long complaints will dull our needle, eyes out for greatness, without shape or distance, keep head high with doubt in mine, kill myself or least my time, black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright

Alice S. Chwe, Rachel Han and Tristen Woo imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Jordan H. Chwe
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Chwe Ha Neul IyLb18c
Chwe Ha Neul GFwUCSM
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Keep head high with doubt in mine
Kill myself or least my time, Black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright
★ családi állapot ★ :
Chwe Ha Neul 5YQ4H8h
Oblivious to things around me
It's only in your arms, I can see, That everything means, nothing without you, they don't feel the things we're feeling, it's got us dancing on the ceiling, it's really not that hard for me, to choose
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Chwe Ha Neul EM3jLh8
★ foglalkozás ★ :
bolti eladó
★ play by ★ :
Lee Jae Hyun
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
Chwe Ha Neul PkH5iBc
TémanyitásRe: Chwe Ha Neul
Chwe Ha Neul EmptyPént. Márc. 13 2020, 00:11
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Jordan!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Az álmok elérése az esetek többségében elképzelhetetlennek tűnik, egészen addig amig valahogy közelebb nem kerülünk általa. Akkor viszont még kegyetlenebb, ha úgymond a célvonal előtt történik valami, ami miatt a karnyújtásnyi esélyed hirtelen csak egy távoli jövőkép marad, tele bizonytalanságokkal. A sport számodra sokat jelentett, mégis a veled történtek elvették ezen lehetőségeidet, ezáltal pedig a személyiségedben is egyfajta törést okoztak. Érthető, hogy ezek után feleslegesnek érzed a legtöbb dolgot, közöttük az emberek véleményén való idegeskedést vagy úgy általában azt, hogy bármilyen terv eszedbe is jusson. Hiszen a korábban történtek után ki lenne olyan, aki ne kételkedne abban, hogy sikerülhet? És bizonyára benned is ez játszódhat le minden alkalommal, amikor eljátszol a lehetőségeiddel és a mi van ha ezernyi fajtájával. Mindazonáltal próbálsz kapcsolatokat teremteni, nem elveszni a történtekkel járó következményekbe és bár nem mindig azt hallják tőled amit várnak, de úgy gondolom aki téged teljes valódban elfogad és megszokja ezeket, annak könnyű dolga lesz veled. Úgy tűnik a barátnőd egy egészen más felfogással rendelkezett a te esetedben és bár te próbáltál türelmes maradni, ő továbbra sem vágyott arra, hogy megértse a helyzetedet, mégis a nap végén te lettél az, akinek mennie kellett. Nem egy jónak tekinthető végződés egy amúgy is nyomasztó munka után, de úgy látom néhány ember még akad, aki kisegít, hogy ne kelljen az utcán kóborolnod a cuccaiddal és a macskáddal együtt. Kíváncsian várom, hogy megtudjam ennek a nőnek a kilétét. Very Happy Ugyanakkor remélem, hogy egy nap azért valami célt mégiscsak sikerül magadnak kitűzni, amit apró lépésekkel ugyan, de elérsz majd a sikerélmény érdekében. Bizonyára sokat segítene, ha ez igy alakulna.
Ennek érdekében viszont nem is tartalak fel tovább, hiszen gondolom még egy lakáskeresés is vár rád, ami nem hangzik túl szórakoztató elfoglaltságnak a plusz dolgaid mellett, de úgy vélem, te idővel találsz módot arra, hogy megold a problémád. Chwe Ha Neul 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Chwe Ha Neul A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Chwe Ha Neul 69b3735478064c9e37951b326e7b14d7030cfbbe
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Chwe Ha Neul 477d5a1f914ac1562563843cf8487e02f2b133ba
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1772
 
Chwe Ha Neul
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jo Ha Neul "Neil"
» dreamcatcher ✧ Ha Neul & Aaleiyah
» there and back again; Ha Neul & Sora
» Chwe Jonah
» Chwe family

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: