New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 60 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Richard Sullivan
tollából
Ma 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Ma 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Good boys go to hell
TémanyitásGood boys go to hell
Good boys go to hell EmptySzer. Május 26 2021, 19:36

Miles & O'Neal
- Forest park, Brooklyn és Queens határa, késő este -
10:17 - Már-már a délelőtti naptól égett mellszőröm szagára mozdulnak meg végtagjaim és térek magamhoz a teljes kábaságból és még további percek telnek el, mire képes felfogni két eléggé kezelhetetlen dolgot: mi a fasz történt velem múlt éjjel a kocsmában és hogy a viharba aludtam én ilyen jól? Nehéznek érzem a testemet, de mégis elernyedtek, mint aki már egy ideje Jamaicába költözött volna és élni a boldog gondtalan életét. Na, ez nem én vagyok.
15:43 - A héten három teljes szabadnapom van, ebből az egyiken sikerült teljesen szétesnem. Kábult, fáradt, kiszáradt és teljesen hibbant vagyok, az értelmes időtöltés teljes hiánya számomra felér egy érvágással és én csak fekszem a kanapén, várva, hogy Natalie hazajöjjön Benjivel a bölcsődéből. Megittam két sört, hátha csak a másnaposság teszi ezt velem, nekem meg be kellene ismernem már végre, hogy marhára öregszem és már nem bírom annyira a kocsmázást. Baszki, pedig nem is ittam sokat...
Másnap 7:13 - Kezdem visszasírni azt a kellemes ébredést, ami tegnap volt és elnézve a mai - meg úgy az összes - reggelemet, nehéz belegondolni, hogy mégis hogyan nem ébredtem fel Benji és Natalie reggeli távozására. Kezdem sejteni, csak veszettül tagadom, hisz önmagamtól sosem nyúlnék újból a kábítószerhez, mindezen meg gáz elmélkedni, miközben Bejit rakom be a kocsi ülésére. Beverem a fejem, a gyerek még ki is nevet, de csak hálás vagyok neki, amiért visszaránt az agyalásomból a valóságba, meg a múltból a jelenbe.
19:13 - Nem alkohol volt. Mi változott reggel óta? Semmi, csak rájöttek, hogy nem kellene hülyének tettetnem magam a tükörben. Vannak dolgok, amikről nem szívesen beszélek, ilyen a múltam, csakhogy ami gimiben voltam, az nem törölhető, nem semmisíthetem meg. A testem emlékszik, az agyam emlékszik, nincs mit tenni, nem kellene szűznek beállítani magam, ha a kábítószerekről van szó. Tudom milyen érzés... tudom milyen pokolian jó és egyben szar.
20:45 - A teraszon forgatom kezemben egy már üres poharat. Az elmúlt percekben végig azon filozofáltam, hogy elmondjam-e Natalienak a történteket. Nem én tettem a drogot a poharamba, ez pedig felvet néhány kérdést. A teraszajtó nyílik, feleségem kilép rajta, mire újra számhoz emelem a poharamat, de az még mindig üres. Elmondom neki. Úgyis észrevette rajtam hogy az elmúlt két napban eléggé furcsán viselkedtem, mint valami fránya nátha.

Egy héttel később
Nem mindig másban kellene keresni a hibát, mi? Nem tudom, hányszor kell és hányszor fogjuk akarni még megmenteni a házasságunkat, ezzel együtt pedig kettőnk közös családját Natalieval. Eddig bíztam abban, hogyha én merőben kimaradok a dolgaiból akkor az kifizetődő lesz a biztonságunkra és Benjire nézve is, de szemmel láthatóan ez nem jött be. Natalie kapott egy nehéz ügyet, ami csak azért érdekes, mert ha akarnék, simán utána tudnék nézni, hogy vajon milyen nagy tárgyalások zajlanak New Yorkban. Ha nagyon veszekednék vele, lehet el is mondaná, de én ehelyett teljesen más irányba mozdultam el. Szeretem a kitaposott utakat, ám ezúttal a járatlanra cserélem és megnézem, hogy mi fog belőle kisülni. Hogy mi ez a változás... tudom, oké? Nem kellene, nem jó és most lenne itt az ideje, hogy megálljt parancsoljak magamnak, aztán hátraarccal hazáig menjek, de ritkán aludtam olyan jót, mint egy hete. Ha veszek is, nem kell bevennem, senki sem kényszerít rá, azonban nagyon érdekelne, hogy milyen pontosan ez a banda és Natalie milyen mélyen van benne. Csakis ugyanaz a banda lehet, akitől várom az anyagot a Forest Park parkolójában, ez az a terület, rég baj lenne abból, ha mástól érkezne a díler.
Sötétedés után van, de még nem túl későn ahhoz, hogy teljesen üres legyen a környék. Még mindig vannak futók, egy-két randizó pár mellett is elhajtok, míg be nem állok az egyik parkolóba. Várok, hogy jöjjön az emberem.
Öt percet ülök a kormánynál, de öt évnek tűnik. Azt hittem, jobban fogom kezelni ezt a helyzetet és nem ennyire beszari módon, de a gyomrom szabályosan remeg. Tudom, hogy veszélyes terep ez, bárki is érkezik, az tudja, hogy milyen munkát folytat és milyen kockázatokat vállal, éppen ezért nem árt óvatosnak lennem ha mást is akarok a cuccon kívül.
Telik az idő, én viszont egy alak mozgását veszem ki a lámpafényből ahogy előbukkan a másik autó takarásából. Kicsatolom az övemet, ám a kezem megremeg, majd megdermed az övön, ahogy felfogom, hogy Ezra az. Bár a pulzusom már eddig is az egekben volt, most még a pánik is elkap, hogy pont itt ez a barom és elrontja a tervemet. Kiszállok végül, hogy barátiasan elküldjem messzire, az úgyis menni szokott nekem az elmúlt évek tapasztalatai szerint.
Azért valljuk be, egy kicsit örülök is, hogy csak Ezra van itt, legalábbis még, a kocsim ajtaját is olyan átlagos erővel csukom be, amitől biztosan észrevesz.
- Szia! Hát te? Lovarda? - Próbálok a szokásos laza lenni, de érzem magamon, hogy ez most nehezebb. Tudom, hogy ő új életet kezdett és van is valami munkája, amit én speciel még nem igazán fogtam fel, hogy pontosan mi, de elvileg csinálja, úgyhogy szüntelenül tapsolok neki ezért. Másra hirtelen nem is tudtam gondolni, hogy miért van itt, de az ő esetében ilyen indokokat nem lehet kitalálni ép ésszel. Mondjuk nem a legjobb felvetés ez egy olyan beszélgetéshez, amiben a lehető leggyorsabban le akarom rázni. Ezra, bazd meg, egyszer nem akarlak látni és akkor bukkansz elő!
- Good boys go to hell -



looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Good boys go to hell Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Good boys go to hell 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Good boys go to hell A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Good boys go to hell 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Good boys go to hell 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Good boys go to hell
Good boys go to hell EmptySzer. Május 26 2021, 20:22
Sötét, de még nem annyira, hogy zavaró lenne egy farkas vakságban szenvedő számára. Sose értettem ezt a megnevezést, bár a biológia sem az erősségem és közöm nincs ahhoz, hogy egy amúgy kurva jól látó dögről miért neveznének el valamit, ami a nem látásról szól. Vagy totálisan félreértelmezem a diagnózist. Fogalmam sincs, hogy mi ez a betegség, ha az, ez kimaradt. Ez is.
Túl ismerős ez a helyzet. Túl nyugodt, de ez inkább az én rutinomból adódik. Ki nem szarja le, hogy több adag liszt, vagy bogyó van nálam. Nincs olyan, hogy a ruhám alá látnának, még talán a farkasoknak sem megy. Ha ilyen betegség lenne, arról biztos tudnék, emrt szar lenne a régi hivatásomnak.
Szóval túl sötét, túl ismerős és túlságosan...
Szóval már megint itt. Tiger és a többi kedves kollégám eléggé nyomatékosította, hogy mivel jár ez az álláslehetőségem, a meghallgatáson is átmentem, sinen vagyok, dől a pénz. Még alig pár hete csinálom de már rutinosan beillesztettem az esti kószálásokat munkából hazafele menet. Hector nem fog gyanút, azt hiszi, hogy egy ex csöves, csak elmegy szimatolni az ismerős szagokat a sikátorban. Birom a furát, de a hugyban fetrengő döglött patkány látványa és rothadásnak induló teteme még engem se hoz lázban, hogy szeretett otthonomra, az utcára vessem magam.
Sza egy helyzet. Viszont rém egyszerű és egy magamfajta hülye is képes rá, de a bökkenő, hogy én már nem akarom. Általában, ha valamihez nincs hangulatom, azt szimplán nem csinálom, mert minek. Nincs haszna, nincs értelme, nincs hozzá kedvem. De ezt mégis csinálom, mert bármennyire is hihetetlen eljutottam oda 28 évesen, hogy az életem többet ér számomra, minthogy szétbasszam ízes finomságokkal. A legszebb, hogy túl lazán csinálom, néha mintha még élvezném is, hogy visszakerültem a nyeregben. Egy lovas poén, legalább a szagom is visszaadja és értelmet ad neki. Micsoda humorérzék, ebből nem gazdagszom meg.
Ma hamarabb eljöttem melóból, lecsutakoltam a lovakat, összeszedtem a szarjukat és még reggelre is bekészítettem a ropogós szalmát amin rágódhatnak majd. Igazából egész szórakoztató ott lenni, bár a bejáratnál a faszi töreltenül próbál jófej lenni, de engem hidegen hagy. Sose vallaná be, hogy elszomorítom, amiért nem nevetek a pocsék szövegén és a szar zenei ízlését is tolerálom.
Szokásosan zsebre tett kézzel mászok, inkább vonaglok a célszemély felé, akinek csak a helyét tudom, de úgyis hamar kiderül, hogy ki ő. Ezek a drogos barmok még egy kislánynak is gyanúsak lennének és levágnák, hogy miért vannak itt, pedig még azt se tudják mi az a kokó. Már nem a mese, mert az biztos meg van nekik.
Kilóméterekről érezhető, hogy közeledem, a testem saját termelt illatát eleinte csak elnyomta a lovartájé, de már átvette az uralmat és én termelem. Parfűmöt csinálhatnék belöle, mint azok a hírességek, vagy mik, akiknek lehulló izzadságuk alá ugranak a rajongóik, hogy őket érje. Millió dolláros ötlet.
Már látom a helyet, ahova megyek és kiszáll valaki a kocsiból, de nem látom , csak a vonalait, a szememet kivakította az autó lámpája. Nem a szemem msot a legelső érzékszervem, amivel felfogom ki az, hanem a fülem. Csak hallom a hangot és fejben megtorpanok, mert baszódjon meg, hogy itt van. Mit keres itt egyáltalán? Mit lépked ki autókból, ahol árucserére jöttem?
A kérdést eleinte ignorálom és felmérem a terepet, hogy vajon mit csináljak. Nem tudok hazudni, egyszerűen fizikálisan képtelen vagyok rá, lehet még öklendezni is elkezdenék, ha csak megfoganna a fejemben a gondolat, hogy belekezdjek. Párszor pedig lehet megmentette volna a szűrömet, ha menne, ez egy fránya adottság, vagy inkább átok jelen esetben. Aston-nak meg amúgyis fölösleges lenne, szavak nélkül is látná rajtam, hogy faszság, amit beszélek, ahogy most is biztos tudja, hogy gáz a szitu.
A megoldás egyszerű. Miközben haladok felé a következő mozdulatommal egyszerűen megfordulok és elindulok abba az irányba, ahonnan jöttem. Talán más lovardás alakra gondolt, bár kétlem. Csak haladok abba az irányba, kinézve magamnak egy pontot, de a tempóm változatlanul tetü lassú, amikor valami beugrik és megtorpanok és már fordulok is vissza, hogy ahol az imént voltam, ott megálljak, egyenesen előtte.
-Te mi a pöcsért vagy itt?-kérdezem nemes egyszerűséggel miközben egyik kezemet kiemelem zsebemből is intek felé, ezzel letudva az üdvözlést. Egy kis szaros hang a fejemben elkezdte mozgatni egy agyi eremet, vagy fene tudja, de megfordul a fejemben, hogy lehet ő az én emberem. Ez persze nem lehet igaz, mert ha más se lenne a földön, mint drog, Aston akkor se nézne felé, nem, hogy magába tömje.
Valahogyan biztos eltudok lavírozni a szövegelésemmel és nem lyukadunk ki oda, hogy túl egyértelmű legyen a helyzetem, de nem ígérek semmit.

mi a

p*
MONTY
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Good boys go to hell
Good boys go to hell EmptyPént. Jún. 18 2021, 16:41

Miles & O'Neal
- Forest park, Brooklyn és Queens határa, késő este -
Rég votlam ennyire kellemetlen helyzetben, pedig általában nem az süt a pofámról, hogy mérhetetlenül be vagyok szarva, hát most ez történik. Még jó, hogy nem látszja senki az autóban ülve és várva a ki tudja mit. Sokkal könnyebb lenne a helyzet, ha valaki elküldött volna maga helyett és most nagyban szídhatnám az anyját... de nem, csak a magam baromságának köszönhetem ezt. Akarom azt hinni, hogy ez csak a tervem része, a díleren keresztül akarom megismerni azt a közeget, amiben feltehetőleg Natalie is benne van, mégha van is ebben valami, önmagában nem teljesen igaz. Vannak bizonyos témák, amiket még magamban sem szeretek kimondani, csak legyintek rá, hogy jól van, ez van, csak egy adagot kérek, amit nem kell megennem, de pontosan tudom, hogy hol fog kikötni az a kemikália. A belemben. De nem, amíg oda nem kerül, addig nyugi van, addig én tiszta vagyok, semmit nem teszek csak a feleségemet akarom jobban megismerni. Mekkora baromság, te jó ég!
A helyzet elég szarul változik, ahogy meglátom Ezrát. Senki ismerőssel sem akartam volna most találkozni, de Ezra még ezen a listának is az elején szerepelt. Nem kellene meglepődöm azon, hogy az utcán belé potlok, de akkora ez a város, hogy nem szabadna ekkora véletlennek bekövetkeznie. Kiszállok, hogy remélhetőleg még idő előtt elhessegessem, mégha nehezen is tudok teljesen taplo, lekoppintó szavakkal előállni. A reakciója ijesztő. Sokszor volt már, hogy nem válaszolt, vagy mert nem tudott, vagy mert baszott rá, de most ő sem fogalmam sincs, hogy mi van vele. Nem sűrűn láttam ilyen állapotban.
Magasra szöknek szemöldökeim, mikor egy határozott mozdulattal megfordul. Mi a fasz. Nincs az az opció, hogy ne vett volna észre engem, ha meg észrevett, ennyire faképnél még gimiben sem sokszor hagyott ott. A görcsök fájdalmasan kezdetek terjedni testemben, feszülten nyálazom be ajkaimat és kiáltanék utána, ha jobban megerőltetném magam, de nem tudom, mit mondjak.
Fokozatosan halad végig rajtam a felismerés. Azt a kurva! Lefagyok, mint a chicagoi tehén. Egyszerre minden kimenetel megfordul a fejemben: vagy míg távoloik tőlem, én beülök az autóba és elhúzok messzire, aztán letagadom még azt is hogy ma találkoztunk, vagy kitalálok neki valami hülye dumát, hogy miért vagyok itt. Vagy...
Megfordul. Nem tudom, hogyan, de egy szempillantás alatt kerül elém. Én nem tudtam, hogy ez az alak képes ilyen gyorsan mozogni... Kérdésére már eljutottam abba az állapotba, hogy ne legyen más választásom, mint szembenézni a tényekkel, az övével és az enyémmel is egyaránt.
- Szerintem üljünk be - biccentek fejemmel az autóm irányába. Gondolom érti. Vagy nem, mert végül is számomra is marhára hihetetlen az, ahogy én vagyok a vevő, ezt a tükör előtt biztosan nem tudnám megfogalmazni, de valljuk be ahhoz azért nem kell atomfizikusnak lenni, hogy összekössük az Ezra meg a díler szavakat. Egész életében ezt csinálta, hát, úgy tűnik most is. Egy kicsit azért csalódott vagyok, de közben bennem van a tudat, hogy én inkább ne is mondjak semmit, elvégre én adom a pénzt neki és a célt, amiért csinálja a melót, legalábbis most, ezekben a percekben. Na, de ennyit akkor arról, hogy jobb életmódra tér...
- Good boys go to hell -



looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Good boys go to hell Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Good boys go to hell 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Good boys go to hell A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Good boys go to hell 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Good boys go to hell 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Good boys go to hell
Good boys go to hell EmptySzomb. Dec. 11 2021, 17:02
Sose volt az előnyünk a puhapöcsű smúzolás. Ami a szívünkön, az általában a szánkon és annyira meg már ismerjük egymást, hogy ne vegyük magunkra. Egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy a taplóságomat magasfokra emelve egy szó nélkül hagyom ott. Lehet ez lett volna a bölcsebb ötlet és akkor olyan, mintha meg sem történt volna. Kétlem, hogy ő valaha szóba hozta volna ezt az egész fiaskót. Aztán beugrik egy merész ötlet, ami ha igaz, akkor szopó.
Lehet, hogy hozzá jöttem. A körülményeket tekintve, nagyon úgy néz ki. Az idő, a helyszín, az, hogy kiszáll a kocsiból, minden a megbeszéltek szerint zajlik. Legalábbis ezeket az infókat kaptam, én meg csak szállítom az igét a hívőknek.
Bedobom magam és kimondom az első dolgot, ami az eszembe jutott, amikor megláttam, hogy ő az.
Olyan komor hangon szólal meg, amilyet rég hallottam tőle, legutóbb akkor, amikor közölte velem, hogy le fog szokni és tudtam, hogy így is lesz. Ez pedig egyet jelent, a kocsiba szállásnak nincs más magyarázata. A faszom.
Fasz, fasz, fasz, fasz, fasz, fasz, fasz, fasz, fasz, fasz, fasz, fasz, fasz.
Csukom magamra az anyósülés ajtaját és egészen meleg van a kinti levegőhöz képest, mégis megfagy körülöttünk minden. A jó büdös picsába, hogy ő a vevő. Ritkán vagyok feszült és húzom fel magam, de ez most egy olyan helyzet. Nem is tudom mi miatt érzek így a leginkább.
Becsaptam, úgy tudta jó útra tértem, ami igaz is, de a becenevemmel ellentétben nem vagyok mázlis és azonnal szarba keveredtem és ismerve a kártyáimat csak véglegesen tudnék kiszállni. Így maradt az all in.
Dílerkedem és ráadásul neki adok el anyagot, ami azt jelenti, hogy visszaszokott, mert másért ilyet csak akkor tenne, ha a gyerekének szegeznének pisztolyt. Tehát újra használó ez pedig rohatt nagy szart jelent az ő esetében.
-Essünk túl rajta-egy nagy nyelés után megtöröm a csendet, ha eddig nem szólalt meg , hangom meg valahonnan a parkból jön, olyan erőtlen. Rá sem nézek, csak benyúlok a zsebembe, de nem veszem elő a csomagot, nem, amíg nem látom a pénzt és valószínűleg jól tudja, hogy mi a dörgés, mert látta már, ebben nőttünk fel.
-Aztán megyek- mintha mi sem történt volna és ne beszéljünk soha erről az egészről. Mert ilyenek a legjobb haverok.

mi a

p*
MONTY
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Good boys go to hell
Good boys go to hell EmptyPént. Dec. 17 2021, 21:05

Miles & O'Neal
- Forest park, Brooklyn és Queens határa, késő este -
És lám, itt vagyunk mindketten. Mintha csak újra gimisek lennénk, találkozunk valahol a fák között és együtt elszívunk valami jót. Én adok neki valamennyit, ő meg egy részét visszaadja azzal az irritáló "hagyjad, tesó" benyögéssel. Akkor még jó volt, élveztük az életet és a szabadságot... egy bizonyos ideig. Miért ne kezdhetnénk újra? Ki mondja meg nekünk, hogy változnunk kellene? Ugyan miért hittem azt, hogy mindketten megváltoztunk? Miért vagyok ekkora fasz?
Szinte súroljuk már a harmincat. Nekem casládom van, ő meg megjárta már a világ poklát is, mire végre saját maga látta be - elvileg - hogy felhagy az életmódjával. Teljes mértékben sohasem tudtam elhinni, hogy valóban új életet kezd, de az utóbbi találkozásainkkor kezdtem megenni a szavait. Vagy pusztán csak reménykedtem, hogy így lesz. Én? Mit is mondhatnék... családapa vagyok. Férj vagyok. Becsületes amerikai állampolgárként élem az életemet... de bassza meg, még mindig önmagam vagyok. Az a szarkupac, aki egy otthonnak csúfolt szemétdombon nőtt fel, egy brooklyni balfék vagyok, mert én tényleg onnan jöttem és mindörökké oda valósi is maradok. Csak annyira jól játszottam a szentet, hogy egy kicsit én is elhittem már, hogy az vagyok.
Csend van. A fejem kong, a szívem begubózódott, a testem már lefagyott hiába ülünk bent az autóban ketten bámulva az utcai lámpafényeken túl meghúzódó sötétséget. Mikor megpillantottam Ezrát, önmagamat is észrevettem mellette. A gyomrom görcsöl, hányni akarnék, de nincs gusztusom hozzá. Végre már én is felfogom, hogy ki vagyok én valójában és lám, pont az, aki Ezra mellett ül, mintha mindig is mellette maradtam volna a fű és kokain keverékén heverészve. Két jó barát tíz év után is pont ugyanazt teszi, amit akkor. A kibaszott életbe is...
Előhúzom a pénztárcámat és kiveszek belőle néhány ropogós papírpénzt, amit emberek életének megmentésével kerestem meg. Valahol irónikus is. Adhatnám ezt a pénzt a gyerekemnek is, nem igaz? Mit fog tenni Benji sok év múlva, ha kiderül számára, hogy anno az apja kábítószerezett és egy dílerrel lógott, az anyja meg azért dolgozott, mert bűnözők seggét húzta ki a saját szarjukból? Azokét a bűnözőkét, akik lehet Benji életét nehezítik majd meg pont azzal a cuccal, amit én is használok. Nagyon mélyre keveredtünk.
Ezra felé nyújtom a zöldhasút, a szemébe nézek amennyire lehet rezzenéstelen arccal, de talán a szótlanságom most többet mond mindennél. A nagy megmondó Aston, aki bárkinek szívesen megmondja a tutit, akár tetszik akár nem most mégis szótlan, mert egy láncra van verve.
Ha megfogja a felé nyújtott pénzt, ujjaim már-már utolsó reménnyel szorítanak rá a dollárokra, de aztán mintha már úgyis minden mindegy lenne, elengedem őket. Lesütöm tekintetemet a kormányon lévő dudára.
- Az a helyzet, hogy kell az, ami nálad van. - Tudom, mi van nála. Azért jöttem, szóval... mindketten rosszul járunk, ha nem ad. Rá bízom, hogy mit tesz, szívem szerint örülnék, ha megmakacsolná magát és nem adna, azt sem bánnám ha a pénzt eltenné azt lelépne. Viszont fizikai és biológiai állapotomat elnézve nem tudom elképzelni, hogy ha semmit sem kapok cserébe, akkor hagynám őt elsétálni anélkül, hogy péppéverném.
- Tudtad? - szólalok meg újra, mert rájövök, hogy nem akarom, hogy véget érjen ez a találkozás, amit talán örökké kussban tartunk, hogy ne derüljenek ki a keresztszálak. - Tudtál róla, hogy Natalie is benne van? - nézek rá végül szinte könnybelábadó szemekkel. Nyelek egyet. Miért pont Nataliet hoztam fel? Hűséges férjként nem szabadna beköpnöm egy dílernek a feleségemet, csakhogy ez az egész már sokkal komplikáltabb ennél. A felszínen mi csak régi gimis barátok vagyok, a felszín alatt viszont mindannyian ugyanabba a körbe tartozunk csak más szerepkörben. Tusé!
- Mi ez az egész? Ő nem mond semmit, mert nem akarja, hogy aggódjak. - Már-már segélykiáltásnak hangzik tőlem, de valóban az is. Félek. Teljesen össze vagyok zavarodna és tudni akarom, hogy mi történik velem, Natalival, Benjivel és Ezrával is. - Gondoltam, ha találkozok valakivel, akinek köze lehet a bandához, akivel lóg, akkor élesebb képet kapok az egészről. - Az ajtóra könyökölök és úgy tartom a fejemet, mintha vasból lenne. Valakinek nagyon ki kellett már fakadnom, csak nem tudtam, kinek beszélhetnék erről. A sors iróniába, hogy ezúttal én konyörgöm Ezrának, hogy segítsen nekem. Kettőnk közül mindig ő volt kilátástalanabb helyzetben, ki tudja, talán még most is abban van.
- Valószínűleg bedrogoztattak. - Vallom be végül a történteket, ami magyarázatot adhat arra is, hogy miért ülünk mi ketten most itt. - Bassza meg, Ezra, mintha mindent előre megrendeztek volna! - túrok hajamba, majd Ezra felé fordítom a fejem. - Mintha még most is pontosan az történne, amit valakik kiterveltek. Szóval, ha tudsz bármiről, vagy bárkiről, akinek érdeke lenne engem vagy Nataliet besározni és eltenni láb alól, akkor... - Nem fejezem be, hogy miért, azt igazából én sem tudom. Belémnyilall egy gondolat, egy érzés, hogy mi van, ha nem bízhatok Ezrában, elvégre ő is közéjük tartozik. Csak egy hirtelen gondolatfoszlány, semmi több, csak épp úgy gyomorszájon vágott, hogy a levegő is belém szorult.
- Good boys go to hell -



looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Good boys go to hell Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Good boys go to hell 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Good boys go to hell A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Good boys go to hell 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Good boys go to hell 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Good boys go to hell
Good boys go to hell EmptySzer. Jan. 19 2022, 13:14
Olya némán nyúl a bankóért, ahogyan én az imént a zsebembe. Csak a kettőnk kezében lévő csere eszközök zörgése hallható, de mindegyikről pontosan azonosítható, hogy mi mit takar. Szar egy helyzet és még inkább azzá teszi, hogy egyenesen szemembe néz  ropogós falatok átadásakor és nem tudom levenni róla szemeim.
A levegőben fogom meg a pénzt és lehet én képzelem be, de mintha megállna az idő és csak fognánk mind a ketten a két függőséget okozó anyagot, ahogy egymást nézzük.
Csalódottság, szégyen, meg egyéb faszom dolgokat látok, amiket rég nem, de mégis mintha tegnap láttam volna ugyanezt a tekintetet.
Baszd meg Aston! Hogy kerültél ide? Kérdezem fejben miközben elrakom a lóvét, de közben magamnak is intézhetném a kérdést, mert bár tudom, de mégsem hiszem el, hogy kész, ennyi az életem. Sose gondoltam volna, hogy felnövök és belátom a hibáimat, amik viszont már örökké kísérni fognak.
-Tudom-látom, le se tagadhatná. Már egészen látszódnak a jelei annak, hogy csúszik le. Próbálja tartani magát, ahogy mindig is teszi, de engem nem vág át.
Eléggé kapkodva kérdez vissza, de nincs időm bólintással igazolni, mert részemről témát vált, amin meg is lepődök. Tehát akkor már mindenki tudja.
Nem mondok semmit, helyette lesütöm szemem, majd egyenesen kinézek a szélvédőn a semmibe. Nem keresek az ég egy adta világon semmit sem, csak bámulok ki. Tudom, hogy ő küldött börtönbe, tudok a testvéréről, tudok a bandáról és valószínűleg még ennél is többet tudok, ha képes lennék összerakni a darabokat. Az én védekezési mechanizmusom, hogy hülye maradok, amennyire csak képes vagyok rá. Ezért baszakodnak velem, mert mindenki akar valamit és én sok helyen voltam és láttam, de hamar levágják, hogy rossz trágyakupacba matatnak.
Aston-nak sose beszéltem az ügyleteimről, lényegében csak akkor jött szóba, még ha szavak nélkül is, hogy mivel is foglalkozom, amikor picsa egy helyzetbe kerültem és senki máshoz nem tudtam már fordulni. Talán most ő van hasonló helyzetben és megfordultak a szerepek, de nekem se áll jól a szénám.
-Én csak egy bábu vagyok, rossz embert kérdezel-mondom a szélvédőnek, majd megnyalom ajkaimat és leszorított állal nézek fel rá. Tehát azért esett vissza, mert információra vágyott.
Figyelem, ahogy lassan kifakad, majd robban és annak szele bent ragad és aggódva néz rám, vagy félve, vagy a kettő együtt. Franc tudja, nem vagyok jó emberismerő, de bevallom láttam már hasonlót.
-Az-válaszolok lényegében az egészre, hogy igen, mindannyiunkat rángat valaki és ha nem lett volna elég, hogy egy ilyen ember van mellette, akkor örülhet, mert Nat is ilyen. Ő pedig két tűz közé kerülve sűlyed lassan el.
Vacillálok, hogy abból a kevésből mondjak-e egyáltalán neki valamit. Az igazságtól talán még szarabb állapotba kerülne, a fél igazságtól meg aztán főleg, mert még több kérdése lenne. Szereti kitölteni a lyukakat és értelmet keresni, de bro, ez nem az a világ, ahol az alja népe követhetné tisztán az eseményeket.
-Az egyik ok, ami miatt túlélek, hogy nem tudok semmit. Vagy ha igen, az senkit sem érdekel eléggé-vallom végül be neki, hogy nem én vagyok az embere és ezzel azt is, hogy jah, megint úszom egy másik pöcs sípszójára.
-Azzal tudok segíteni, ha megpróbállak lebeszélni arról, hogy bárminek is utána menj-húzom ki a kezem a zsebemből, de az anyag ott marad. Még egy ideig ücsörgünk itt úgyis. -Szállj ki, amíg még lehet-bólogatok aprókat, hogy érezze a súlyát. Ez most egy olyan ember szájából jön, aki pontosan tudja, hogy miről beszél, amikor azt mondja, hogy most még kiszállhat. -Pakolj össze, váljatok el, változtass nevet, hivatást és menj minél messzebbre, minél hamarabb-beszélek, mert itt egy szó nem elég. Beszélek, mert ez most tényleg annyira fontos, hogy ki kell mondanom. Beszélek, hogy tudja, ez most más, sokkal rosszabb.

mi a

p*
MONTY
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Good boys go to hell
Good boys go to hell EmptyVas. Jan. 23 2022, 16:13

Miles & O'Neal
- Forest park, Brooklyn és Queens határa, késő este -
Mindketten azt hittük, hogy megváltoztunk, talán végleg és most szemtől szemben mintegy tükörbe nézve be kell vallanunk legfőképpen saját magunknak, hogy megint itt vagyunk, nyakig a szarban, ebben a öngyilkoló világban és én pont ugyanúgy veszem el tőle a port, mint anno gimnáziumban.
Egyik felem éjjenzi, hogy "csak" Ezra jött el, míg a másik felem egyenesen szenved a jelenlététől. A csend esetünkben megszokott, ám ezúttal olyan hangosan hallom fülemben a szívverésemet, miközben én adok neki valamit, míg ő szintúgy átnyújtja nekem azt, amit kicsit sem kellene elvennem tőle. Mintha magyarázattal tartoznánk egymásnak, mely nyilvánvalóan hülyeség, de hát basszus, hány éve ismerjük egymást és követjük a másik életét annyira távoli időkre visszavezethető érzelmekkel? A tényen nem változtat semmit, de szívem mélyén mégis el szeretném mondani neki, hogy ez talán nem is az én hibám. Már amennyiben nem az én hibám...
A helyzet mindettől függetlenül az, hogy nem csak a cucc miatt jöttem. Ilyen szempontból első nekifutásra megnyugtató érzés Ezra jelenléte, mert ő ismeri Nataliet és feltételezem, hogy nem fog hátbaszúrni, azonban már-már pánikba torkolló kérdésem után egyből bevillan, hogy mi van, ha már Ezra sem a régi. Pont mint Natalie, ő is teljesen megváltozhatott és ha azt azért nem is feltételezném, hogy képes lenne ellenem fordulni, de a belém nyilaló valóság érzetre rádöbbenek, hogy közel sem egyértelmű, hogy mi egy csapatban játszunk. Összeszorított fogakkal nézek ki a visszapillantóra, emésztem a tudatot, hogy ezúttal leginkább egy vásárlója vagyok, egy idegesítő vásárlója, aki faggatni kezdi. Nem is lepődöm meg válaszára, csak elkeseredve mosolyodom el.
- Igen, pontosan így beszél az, aki nem akar mondani semmit. - Ezt azért megjegyzem neki, csak hogy ne nézzen annyira hülyének, de egyúttal azt is vágom, hogy nem fog ez most talán menni. Ezra lófaszt sem fog megosztani velem. - Hogy a szarba kerültél már megint bele ebbe? Már ha egyáltalán tényleg abbahagytad valaha is... - Én már nem tudom, már semmit sem tudok, abban sem vagyunk biztos, amiben eddig az voltam. Jóformán együtt nőttünk fel, együtt éltünk át sok nehézséget egymás árnyékában és tudtuk, hogy ha nagyon szorul a hurok, akkor számíthatunk a másikra. Bazdmeg Ezra, hányszor mentettelek meg az utcán a megfagyástól, hányszor vittelek kórházba, mennyiszer fogtam a válladat, mikor támogatásra volt szükséged, elástam veled egy hullát és még akkor is beengedtelek a házamba, mikor Natalie legszívesebben lenyelt volna téged. Bazdmeg, Ezra!
Ezúttal kifagadnak belőlem a szavak, nem olyan sok, de annyira kétségbeesettek, amennyire engem majdhogynem sohasem lehet hallani. Érzam saját magam nyomorát, de az elmúlt időszak akkor frusztrációt helyezett a vállamra, ami várható volt, hogy nem fog tudni örökké növekedni.
- Könnyű nem tudni semmit, ha csak magadért felelsz - nézek rá újra. - De nekem ott van Benji. Ha Nataliet nem is tudom már megvédeni, azt nem akarom, hogy a fiam élete veszélyeztetve legyen. De ha nem tudom, mennyire szar a helyzet, akkor tehetetlen vagyok. - Családapaként nem lehetek tehetetlen. Ha csak egy szingli harmincas nyomorék lennék, akkor pont leszarnám, hogy mi áll a részletekben. Féljek? Ne féljek? Mi a szarnak drogoztattak be és miért akarják ennyire, hogy eltávolodjunk Natalival egymástól? Egyáltalán miért kellek én a képletbe? Azt nem tudom, hogy Ezra valójában mennyit tudhat, de azt igen, hogyha nagyon akarna segíteni, akkor tudna mondani, vagy tenni valamit.
Aztán belém folytja a szót, mire el is kapom róla a tekintetem. Nyelek egyet újra, legszívesebben verejtékező homlokomat szorongatnám.
- Oké, nem fogok mástól érdeklődni - fogadom meg neki, jelezve egészen erős kijelentéssel, hogy megfogadom a tanácsát és úgy teszek, ahogy mondja, nem megyek utána többet ennyire erőteljesen. - De azt sem engedhetem meg, hogy sokáig vak maradjak. - Mint mondtam... Benji. Márpedig mostanság elsősorban én vigyázok a fiamra, mert Natalie nagyon sokat van távol. Ki tudja hol, ki tudja mit csinál azon kívül, hogy ügyvédkedik. Nem gondolom, hogy megcsalna, de néha azt kívánom, hogy bárcsak ennyi lenne a dolog. Persz ha csak mással kúrna, akkor én feltehetőleg nem érezném magam életveszélyben. Tudom, hogy Ezrának nem erőssége megérteni a család működését, a sajátjától is elvágta magát, azonban vannak dolgok, amik az én esetemben annyira mégsem egyszerűek.
- Épp ez az, be se szálltam soha. Egy bandataggal sem érintkeztem eddig, vagy mondjuk úgy, hogy te vagy az első. - És ez egyúttal azt is jelenti, hogy én egyáltalán nem úgy fütyülök, ahogy azt nekem megmondják, már csak azért is mert nem állok egyikkel sem kapcsolatba.
Sokáig pislogni sem tudok arra, amiket javasol és eltelik pár pillanat, amikor elhiszem, hogy poénkodik. Még fel is röhögök, csak aztán ver pofán a valóság érzése, hogy talán ezúttal hibbantabb, mint máskor.
- Ezt most úgy mondod, mintha minimális esélyt is látnál rá, hogy ezeket tényleg megteszem. - Már-már őrültnek hangoznak szavaim, de ekkora már valóban kezdek beleveszni az őrületbe. - Én nem ilyen ember vagyok. Tudod jól, hogy az elveimért akár meghalni is képes lennék. Egy mérhetetlenül elbaszott családban nőttem fel, Ezra, hagy ne emlékeztesselek rá, mennyire szükségem volt mindig egy családi közegre, amit a szüleimtől sohasem kaptam meg, de Natalietól és Benjitől igen. Nem fogom eldobni őket azért, mert idegenek próbálják elcseszni az életünket. - Nem fosok a lövedékektől. Nem vagyok mártír sem, de ha valamit tudtam egész életemben, az a küzdés volt és ez mai napig nem változott. Most is ezt teszem éppen. Mélyebb levegőt veszek, majd hajamba túrok. Nem csorgatok könnyeket, de szemeim pirosak, ami mondjuk totál nem számít, mert van annyira sötét, ami elhomályosítja a pofánkat. Csak a vonalaink látszanak többnyire.
- Good boys go to hell -



looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Good boys go to hell Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Good boys go to hell 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Good boys go to hell A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Good boys go to hell 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Good boys go to hell 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Good boys go to hell
Good boys go to hell EmptySzer. Márc. 02 2022, 10:21
Eddig ismert vallatóim is előszeretettel használnak ilyesmi mondatokat, amikor ki akarják szedni az információt. Először csak megjegyzik, hogy ilyen mondatokkal védekezik mindenki, aki még nem fél eléggé, hogy fejét vennék. Utána ahogy halad előre a “tárgyalás”, még kínzóeszközök is elő szoktak kerülni, ha éppen játékos kedvükben vannak. Szerencsére ilyenben eddig kevésbé volt részem.
Szavai ígyis úgy hatnak, mintha egy hajszálvékony éles pengét fúrnának bele lassan a kézfejembe, egyenesen az idegeken át a csonthártyáig, ahol az megrepedve baszott nagy fájdalom hullámként fut végig az agyamig, leadva a jelet, hogy bizony itt most üvöltened kell baszki, mert kurvára fáj.
Abbahagytam, de nem hibáztatom, ha nem hisz nekem. Eléggé megbízhatatlan vagyok és a túlélésért bármire képes.
-Ez egy életre szóló karrierprogram. Be szokták hajtani a tartozásokat-suttogom szinte fájdalmasan. Pedig naivan elhittem, hogy tényleg kiszállhatok, hogy ennyi volt és a börtön megtisztított minden mocskot az életemből és elfelejthetek mindent. De persze a magamfajta nem álmodozhat, csak tengődöm az árral.
Igaza van. Én soha senki érdekeit nem vettem figyelembe. Azt hazudtam mind a kettőnknek, hogy óvom magunkat és nem csinálok sose olyan hülyeséget, ami árthat. De az igazság, hogy mióta megismertük egymást, Aston ellett kárhoztatva. Bár ki tudja, hogy ha én nem vagyok, akkor is ide jut-e.
Nem válaszolok neki, amolyan beleegyezően. Az ő élete sokkal többet ér, annyira, hogy ha fel is áldoznám magam se menne vele sokra, mert semmi vagyok, de ezzel nekem sose volt problémám.
Amit tudok, most megteszem és figyelmeztetem, hogy álljon le. Álljon le, amíg nem késő, mert most még megteheti. Ha nem én jöttem volna ma, akkor más lenne a helyzet, akkor már mélyebben benne lenne, mert nem szeretik az alvilágban a kíváncsiskodókat.
-Tudom-nem is nézek rá, bár felé fordítom arcom. -De ebben az esetben a kevesebb, több- nagyon komoly vagyok. Szinte már magamat is megijesztem. Sose gondoltam volna, hogy én fogok túlélési tanácsokat osztogatni, főleg nem Aston-nak. Ő is megjárta már a poklok poklát, de kettőnk közül azért mégiscsak én vagyok az, aki otthonosabban mozog a sötét ügyletekben.
Hatalmasra nyílnak a szemeim és elönt a méreg, ilyen nagyon rég nem volt. Gyerekként sokszor voltam mérges és indulatos, de csak ha otthon voltam, vagy épp nem volt elég anyag a szervezetemben. Felnőttként pedig egészen ritkán, emiatt meglep a testemet eltöltő forróság.
-Mindig is a részese voltál, attól kezdve, hogy te…-tör ki belőlem, majd a felismerés, hogy Aston talán tudja, de hazudik magának, megállít. Natalie és én…mi tettük ezt vele, mi vagyunk azok, akiknek köszönhetően benne van és akik miatt bármikor célponttá válhat, ha elfajulnak a dolgok és már nem csak ő, de a fia is.
Ekkor veszem észre, hogy egész felsőtestemmel kipattantam felé az ülésből és mutatóujjamat szinte fenyegetően mutatok felé. Vissza dőlve veszek pár mély levegőt és újra az a lassú ember lenni, aki lenni szoktam.
AZt tanácsolom neki, hogy menjen el, szakítson meg minden kapcsolatot és ha van egy kis esze, meg is teszi, de felnevet.
Végig hallgatom és közben semmin sem járnak a gondolataim. Pont a múltja miatt, miattam, Natalie miatt kell minden kapcsolatot megszakítani. Benji miatt.
-Ha most az elveidre hallgatsz és nem mész el innen a gyerekeddel együtt és tünteted el magad mindenki elől, akkor azzal nem csak a saját életed lesz a tét-ismét nem nézek rá. Nem tudok én semmit sem a szeretetről, kötelékekről, érzelmi analfabéta vagyok, talán most még manipulálni is igyekszem a megfelelő szavak használatával, amiért biztos meg fog utálni, de érte teszem. -Benji nem tudja magát megvédeni, csak te tudod-nézek végül mindent mondóan rá, miközben látszik rajta, hogy az őrület szélén áll. Úgy érzem ez az egyetlen, amivel meggyőzhetem, ha ez sem, akkor…

mi a

p*
MONTY
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Good boys go to hell
Good boys go to hell EmptyVas. Ápr. 03 2022, 17:14

Miles & O'Neal
- Forest park, Brooklyn és Queens határa, késő este -
Az a baj ezzel az egésszel, hogy ha egyszer elveszítjük a hitünket, akkor elkezdünk olyanokban is kételkedni, amikben eddig rendíthetetlenül hittünk. Ezra sokszor átbaszott már, de sosem oly módon, hogy az ártson nekem. Hazudott, hogy jobban érezzem magam, vagy csak kevésbé aggódjak érte és ez rendben van. De most az ő hibáján kívül jutottam el oda, hogy már őt is megkérdőjelezem. Nem tudom, kivel beszélek, csak egy dílerrel, akit én hívtam ide, vagy egy barátommal, akiről azt sem tudtam, hogy ilyen helyzetben újra találkozni fogok. De nem Ezráról van csak szó, talán saját magammal szemben is megkérdőjelezek ezúttal olyan alapvető jegyeket, amik eddig a szilkabiztos személyiségemet képezték.
Erőset sóhajtva fordulok ismét az ablakom felé ahogy hallom a válaszát. Nem tudom mit gondoljak, talán igaza van, talán csak szépít megint és mivel amúgy sem tudott volna mit kezdeni az életével, ezért ez egy jó kifogás lehet, de tök mindegy, mert nem én fogom tudni megmondani, hogy mi a valóság, már azon kívül, hogy biztosan szar. Én csak mérges vagyok, hogy így alakult neki megint, én elhittem, hogy már rendben lesz, ha meg ő is elhitte, akkor tényleg nagyot esett pofára. Most pedig én estem, nem is kicsit.
- Baszki, Ezra… - nézek rá aggódóan, mert nekem nem fér meg a fejemben, hogy mit jelent az, hogy valamiben örökké benne vagyunk és nem válthatunk. Ez az én gyengeségem, de eddig úgy szellemültem a világban, hogy mindig van kiút, mindig kell B-terv és egy másik megoldás. Tudom, hogy Ezra mindent is képes túlélni, van akkora mázlija, hogy ne essen beje, de elég egyszer elvesztenie a szerencséjét és máris nem fog kelleni reggel felkelnie. Marhára nem ezt kívánom neki. Érzem hangján, hogy neki sem ez az állom meló.
Ez az egész nem Ezra hibája. Sosem nyelette le velem a cuccot, gimiben is csak akkor adott, mikor kértem tőle, néha akkor sem, és most is azért van itt, mert lebeszéltem velük, hogy venni szeretnék. Azon kívül, hogy eléggé fáj látni, hogy még mindig benne van abban a szarban, amiben ezúttal úgy néz ki, hogy már valamilyen szinten én is, egyáltalán nem kellene támadnom őt a saját hülyeségemmel. Én csak azt érzem, hogy itt van ő és talán belé tudok kapaszkodni, remélhetem, hogy ő mond nekem valami bíztatót, vagy csupán valami igazat és hihetőt.
A kevesebb információ ezúttal több, nem tudok ellenkezni ezzel, de mégis annyira keserű, tekintve, hogy a saját feleségemről akarok megtudni csak pár dolgot, nem a dolgok sűrűjében halászok. Igaz már az is abszurd, hogy Ezrától kérek híreket Natalieról, de ez már csak a jelenlegi helyzet tragikumát igazolja.  
Nagyon kiakaszthatom, meg is lepődöm, hogy ennyire indulatosnak látom Ezrát, szerintem legfeljebb kétszer éreztem rajta ennyi érzelmet, egyszer még gimnáziumban, aztán pedig azon az éjszakán, mikor felhívott, hogy kellene egy kis segítség, mert valakit el kellene ásni.
- Hogy én... ? - pillantok rá hasonló frusztráltsággal, mint az övé, hirtelen harapta el a mondat végét és lehet máskor nem erőszakolnám ki belőle a gondolatokat, de most nem vagyok olyan állapotban, hogy ki merjem találni, mi van a fejében. Elég volt a bizonytalanságból, mondja ki, ne tököljön, mert nem fog jobban fájni semmi, mint amilyen érzésekkel idejöttem.
Azt mondja menjek el Benjivel, én pedig szépen telibe röhögöm. Remélem, hogy csak vicces, de elég hamar nyilvánvalóvá válik, hogy nem igazán poénból mondta. De ismer engem... Túl sok családtagommal szakítottam már meg a kapcsolatot, sokukat hagytam cserben kezdve a húgommal, de mondhatnám Milliet is, vagy a saját anyámat. Diane-vel nem tudom, de nem is akarom folytatni ezt a listát.
Elég erősen felszökik a pulzusom, ahogy Benji életével fenyeget és próbál rávenni, hogy húzzam el a csíkot. És bassza meg, igaza van, de annyira gyengének érzem magam ehhez.
- És ki garantálja, hogy így jobb lesz Benjinek? Jelenleg van anyja és apja, egy klassz házban lakik látszólag békésen. Fenyegetve van az élete, igen, de nem ő a célpont. Ha meg elviszem innen jó messzire, az anyját is elveszíti, nem lesz más neki, csak egy drogfüggő apja. Honnan veszed, hogy pont azzal menteném meg őt, hogy ezentúl csakis rám lesz szorulva? - Egyáltalán honnan bízik bennem annyira, hogy le fogok szokni erről a szarról? Ki fog vigyázni Benjire, ha dolgozni fogok valahol? Egyáltalán hol? Mondani egyszerű, szép dolog, de nem vagyok hős és nem vagyok csodálatos, példaértékű ember sem. Csak azért mert talán baj történhet, önként adjuk fel az életét, a jövőjét és taszítsuk mi szülők őt káoszba, ami feltehetőleg sokkal jobban kihatna a személyiségére, mintsem az a kaotikus légkör, amiből ő most semmit sem érez?!
- Én meg tudom őt védeni - adok neki igazat miután nyeltem egy nagyot. - De nem egyedül és nem egy idegen helyen. - Lehet, hogy messze innen kisebb az esélye, hogy ránk találnak kéretlen arcok, de ugyanott én is sebezhetőbb vagyok család és barátok nélkül. És ha már itt tartunk, már egy ideje érlelődik bennem egy kérdés, amit fel akarok tenni Ezrának itt az autóban.
- Bízhatok benned? - Röhejesnek hangozhat, de teljesen komoly a kérdésem, szerintem a szituáció hevében ő is érezheti, hogy mire akarok kilyukadni. - Ha tőle akarnának információt szerezni rólam, beköpnél? - Kegyetlenek a szavaim, de tudni akarom a válaszát, persze korántsem azt akarom hallani, hogy még az életét is feláldozná értünk, mert az sem megoldás és ugyanúgy nem segítene a helyzeten. Baromira szükségem van Ezrára, élve. Önző vagyok tudom, csak magamra tudok gondolni talán, ami nem teljesen igaz, de tény, hogy rettegek.
- Good boys go to hell -



looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Good boys go to hell Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Good boys go to hell 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Good boys go to hell A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Good boys go to hell 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Good boys go to hell 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Good boys go to hell
Good boys go to hell Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Good boys go to hell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» the boys, the girls || bonnie & sera
» my new life first day with my boys
» Big Boys don't cry • Jax && Riley •
» Help me out of the hell
»  The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: