New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Sissie Tate
TémanyitásSissie Tate
Sissie Tate EmptyCsüt. Jan. 28 2021, 21:21
Sissie Tate

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Sissie Elizabeth Tate
Becenevek:
Sissie
Születési hely, idő:
1999. okt. 1. Lancashire, Egyesült Királyság
Kor:
21
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
bonyolult
Csoport:
diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
brit vendéghallgató, a Columbián, kreatív írást tanul
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
nem dolgozik (még)
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
írás, olvasás
Play by:
Cara Delevingne

Jellem
× CINIKUS

A bájos brit akcentus olyan jellemet takar, akit mindennek lehet nevezni, csak cukinak nem. Általában a szarkasztikus megjegyzéseivel hívja fel magára a figyelmet. Kár is várni, hogy csöndben maradjon: ami a szívén, az a száján. Sok türelem kell hozzá, hogy a szebb oldalát is megmutassa. Ha a viselkedésével vannak is bajok, az elvei jók, és ki is tart mellettük.

× REJTÉLYES

Megvan az előnye, ha az ember a világ másik feléről jön, és ezt Sissie ki is használja, ahol csak lehet. Szeret félrevezetni másokat arról, milyen valójában, pedig a lelke mélyén még ő is keresi saját magát, éppen ezért érkezett New Yorkba. Nem szeret beszélni a múltjáról, de imádja, ha rá figyelnek. Nincs izgibb, mint a találgatások középpontja lenni.

× DILIS

Eléggé beforduló fajta, de ha jó (vagy pont hogy rossz) társaságba kerül, az feltölti energiával, ilyenkor egészen barátságosnak is tűnhet. Mehet az ivás, tánc, egy-két cigi, amiről valahogy sosem tud leszokni. Szerinte mindig kilógott a sorból, és ezen már úgysem segít semmi. Pont ezért szeret más különcökkel lógni.

× MŰVÉSZ

Sissie-nek az írás a mindene, ha egy kicsit egyedül marad, valószínűleg a szövegeiről álmodozik, ihletet gyűjt, zenét hallgat. Néhány motívum a „védjegye” – ezek a cuccain, a szövegeiben, a blogján is visszaköszönnek. Egészen spirituális velük a kapcsolata: mindig feldobják, ha máshol találkozik velük, mintha a sors keze lenne a dologban.

Múlt
A nevem Sissie Tate, és még mindig utálok naplót írni. Hogy miért álltam neki most mégis (megint) ennek a szenvedésnek? Mert egy okos ember, talán a legokosabb, akit valaha ismertem, hozzám vágta ezt a könyvet, és azt mondta, próbáljam megtölteni valami jóval. Meg hogy ez a program életem lehetősége, és hogy ne szalasszam el, bla-bla-bla.
Mi tagadás, kedvelem a mentoromat, és hiányzik, hogy nincs velem, így egyedül, a magam hülyeségeivel kell együtt töltenem ezt az időszakot. De az élet megy tovább, a gép felszállt a felhők közé, a cuccaim régi, barátságos illatát pedig a mocskos New York-i levegő már az első adandó alkalommal valami undorító porszagra cserélte, amit, gyanítom, soha a büdös életbe nem fogok tudni belőlük kimosni. Aztán már nem volt más, csak én, a repülőtéren, millió másik ember mellett, mégis egyedül. Nem maradt más: úgy kellett tennem, mint bárki másnak.
Vagy nem.
- Tudja, mikor felnőttem, elegem lett, és elhúztam otthonról a fenébe. – Magyaráztam pár perc múlva a taxisofőrnek, aki hátravetett pillantásaiból ítélve nem igazán örült, hogy dugiban egy brit akcentusú szőke liba épp perecet rágcsál a hátsó ülésén. – És tudja, miért? – Lezseren előredőltem, hogy szinte hallhatta a ropogtatásom hangját. – Mert anyámékat zavarta, hogy bölcsész akarok lenni. Nem nagyon értem, mi a franc közük van hozzá… Jó, persze, mondhatná, hogy ők pénzelik a sulit, meg minden. – Tettem hozzá, bár láttam, hogy a taxisofőr soha nem fog ilyet mondani, és addig örülhetek, amíg mást sem. – De tévedne. Ez az én életem, ők pedig ne kössenek bele. Hát nem?
A drámai hatás kedvéért a számba dobtam még egy kis perecet, és elégedetten hátradőltem. Ebben a pillanatban a fickó keményen rátaposott a fékre, és a hangjából nehéz volt eldönteni, hogy épp nagy levegőt vesz a kioktatásomhoz, vagy megkönnyebbülten sóhajt.
- Itt vagyunk. – közölte. Ezek szerint utóbbi. Kifizettem, és csomagommal együtt kikászálódtam a hátsó ülésről. Megint megcsapott az óriás város minden zaja, rezgése és mocska, ám ezúttal valami más sokkal jobban lekötött. A bőröndömet szorongatva, hátratekert nyakkal bámultam fel a leendő kolimra.
A bejelentkezést követően csak úgy, ruhástul ráugrottam az új ágyamra, és vettem néhány nagy levegőt. A nosztalgia teljes erővel szakadt rám, tudtam, hogy semmi nem volt és semmi sem lesz olyan, mint az előző kis világomban volt. Lehet, hogy gyerekként elhúztam otthonról, de akkor nem érdekelt semmi, akkor nem volt mit vesztenem. Most viszont volt valaki, aki talán ebben a pillanatban is éppen rám gondolt. Azonban a telefonom helyett inkább ezt a füzetet túrtam elő egy tollal, és elkezdtem bele irkálni. Az a barom úgyis azt akarná, hogy leírjam, amit érzek. Hát legyen meg az öröme. Később biztos befotózom neki, szóval a végére még annyit…
Szia, Will, üdv New Yorkból.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sissie Tate
Sissie Tate EmptyCsüt. Jan. 28 2021, 23:20
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Sissie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem könnyű teljesen új életet kezdeni a világ másik felén, egyedül, idegen városban, idegen emberek között. Minden szokatlan és ismeretlen. De azt hiszem, te kellően talpraesett vagy ahhoz, hogy feltaláld magad. Very Happy
Igazi lázadó fiatal vagy, amiért képes voltál otthagyni a szüleidet. De szerintem jól tetted; nem az ő álmukat kell élned, hanem a sajátjaidat kergetni, hogy valóra válhassanak. Ha nem egyezik a saját életedről alkotott jövőképed a szüleid elképzeléseivel, az sajnálatos, de nem dönthetnek mindenben helyetted. Hagyniuk kell, hadd csináld azt, amit szeretnél. Ha nekem lenne gyerekem, nem kényszeríteném bele valami olyanba, amit nem akar még akkor sem, ha tudom, hogy esetleg rossz döntést hozott - abból ugyanis tanulhat később. Nyilván az erős érv, hogy az ő pénztárcájuk kell a tanulmányaidhoz, de tökös húzás volt a sarkadra állni. Így talán ők lassan elfogadják, hogy már nem vagy az a kislány, akit folyamatosan terelgetni kell. Felnőttél és kész. Very Happy
Általában a taxisok azért ennél kedvesebbek szoktak lenni, csodák csodájára néha még válaszolnak is az embernek. Laughing Szóval szerintem szimplán peched volt az illetővel.
Kíváncsi vagyok, hogy fog menni a beilleszkedés és az itteni életed kialakítása. Nem lesz egyszerű, New York a maga varázsa mellett sok buktatót is rejteget az ember számára, de ha elég ügyes vagy, akkor minden akadályt simán fogsz venni.

Színt és rangot admintól fogsz kapni hamarosan, de addig is szabad előtted a pálya. Sissie Tate 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sissie Tate Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Sissie Tate Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Sissie Tate D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Sissie Tate Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Sissie Tate
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tate Woods
» River & Tate
» Emilia Tate
» Dacre && Tate
» Tate Dawson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: