New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 88 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 75 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
William Archer
tollából
Ma 9:16 am-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:58 am-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:46 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 12:04 am-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 11:31 pm-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 11:24 pm-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 10:32 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

N&H ~ shooting star
TémanyitásRe: N&H ~ shooting star
N&H ~ shooting star EmptyVas. Ápr. 24, 2022 1:19 am
Natalie & Holly
Mély levegőt veszek, miközben Natalie beszél és már készülök arra, hogy rögtön egy kérdéssel bombázzam őt, de gyakorlatilag megválaszolja, mielőtt megtehetném. Nem hiszek abban, hogy az embereknek vannak különleges képességeik, de ez egy határozottan olyan lépés volt, ami alapján akár gondolatolvasó is lehetne. Mondjuk még ha az is lenne, egyáltalán nem okozna túl nagy problémát, mert sosem gondoltam olyasmit a lányról, ami miatt kellemetlenül kellene éreznem magamat. Nem tudom saját magamat megítélni, ha arról van szó, hogy hogyan viselkedem más emberekkel. Egyértelműen vannak olyan elvek, amiket anyukám vert belém, amelyeket úgy érzem, hogy követnem kell, épp ezért tény és való, hogy vannak, akikkel nem vagyok száz százalékban olyan kedves, mint a barátaimmal. Viszont DÖK tagként mondhatni kötelességem, hogy ne akarjak kitúrni egyetlen diákot sem és mindenkinek segítsek, akinek szüksége lehet rám. Azért, hogy miket mondok, amikor mérges vagyok vagy felidegesítenek még nem tanultam meg teljes mértékben felelősséget vállalni. Utólag majd biztosan megbánok egy-két dolgot, de tizenévesen is legalább annyira fájdalmasan őszinték az emberek, mint gyerekként amikor még senki nem tanított minket arra, hogy nem szabad mindent csak úgy kimondani.
- Már azt hittem az amerikait. Képzeld el, ahogy minket beállítanak a játékba... - Hangosan nevettem fel, mert elképzelhetetlennek tűnt számomra, hogy két olyan alacsony lány, mint mi bármire is jó legyen egy olyan játékban. Az amerikai focit egyébként a kézilabdával együtt mindig is elég agresszívnak tartottam és nem voltam jó bennük, legalább annyira, mint ahogy a kosárban sem. Lehet, hogy ott nem minden múlik a magasságon én mégis mindig úgy éreztem, amikor kisétáltam az olyan órákról, hogy ezerszer könnyebben szereznék jó jegyet a gyakorlatokból, ha kicsivel magasabbra növök.
- Aha, van. - Mosolyogva bólintottam néhányat. - A főzős órák szuperek, de a technikát is szeretem. - Ezek pusztán a kedvenceim, nem pusztán azok, amikben jó is vagyok. Azoknak a tantárgyaknak a listája jóval hosszabb. - De szerintem az emberek nem lehetnek mindig mindenben jók és az is fontos, hogy az ember tudja, hogy mire kell koncentrálnia, ha tovább akar tanulni. - Nem állítom, hogy én vagyok ennek a mintapéldája, mert az orvosi egyetem és a jog nagyon különböző területek, de az egyiket anyukám miatt csinálnám, a másikat meg... Hát lényegében azt is miatta, mert neki az az elképzelése, hogy valamilyen a társadalom számára nagyon hasznos és jelentőségteljes munkakört kell majd betöltenem, ami miatt ezer meg egy iskola utáni foglalkozást kipróbáltam és most is legalább háromra járok folyamatosan. A továbbtanulási konzultációmon azt mondták, hogy esélyes vagyok valamilyen ösztöndíjra, én mégsem nyugodtam meg ettől túlzottan. Még mindig nem vagyok biztos abban, hogy az az út lesz a legjobb számomra, amit anyukám szeretne nekem.
- Na és a tiédet nem tette tönkre? - Teljesen őszintén kérdeztem ezt tőle, mert ami a táncokat illeti, nem vagyok túlzottan otthon a hip-hopban. Valószínűleg ha felhoztam volna anyának, hogy hasonlóval akarok foglalkozni, megmagyarázta volna, hogy mennyire nem nekem való és nem hasznos. Pedig ahogyan Natalie mesél róla, nem azt szűröm le az arckifejezéséből, hogy annyira haszontalannak tartotta volna. Amit élvezünk, az már önmagában is hasznos lesz, nem? - Megértelek. Biztos hiányzik a régi csapatod is. - Mosolyogva bólintottam. Ha már valamire rá akartam volna beszélni őt, akkor biztosan inkább a diákönkormányzat vagy a vitakör lett volna, mert abban együtt vehettünk volna részt. - Akkor mit szólnál hozzá, ha együtt mennénk a következő iskolai bemutatóra? - Ez az esemény egyébként is mindig elég nagy felbolydulást kelt az egész suliban, mindenki szereti a dolgot. Főleg mert a tanárok is fellépnek, akiket szinte soha nem látunk hasonló körülmények között. - Jó szokott lenni a hangulat, úgyhogy ne hagyd majd ki, mint a tanulmányi kirándulást! - Persze nem csak azért promóztam neki a dolgot, mert később egyébként is ez lesz a feladatom. Legutóbb akkor voltam új egy közösségben, amikor elkezdtem a középiskolát, ami önmagában is elég nagy falat, így teljesen megértem, ha Natalie mondjuk nehezebbnek tartja a beilleszkedést az új környezetébe és teljesen új emberek közé. Viszont kicsit talán feladatomnak is tekintem, hogy segítsek neki ebben, amihez hozzátartozik az is, hogy részt vesz különböző programokon.
- Szerintem tök menő. Vannak videói, amikben a saját élményeiről beszél arról, hogy hogyan látja magát és milyen az önértékelése. - Szerintem ezek is hasznosak. Más lányok talán azon problémáznak, hogy másokhoz képest túl vastag a combjuk vagy nincsenek látható hasizmaik. Én mindig csak azért panaszkodhattam, mert túl kicsi és túl vékony vagyok, ami sok esetben a hátrányomra is válik. De megszoktam a dolgot és meg is barátkoztam vele. - Ha majd esetleg ránézel, mesélj hogy tetszett. - Ezt már egy széles mosollyal egybekötve közöltem vele.
- Elvileg másoknak is segítenie kellene, de lehet hogy a többi órán nincsenek most felmentettek. - Meg persze az is simán lehet, hogy úszás órán nem ugyanolyan felmentettnek lenni, mint egy szimpla tesi órán. Ha így is van, nem bánom a dolgot, mert sokkal kényelmesebb ketten, a saját tempónk szerint haladva elintézni a leltárat. Nem kell megpróbálnia senkinek menedzselni több embert.
- Nekem nagyon nincs kedvem kosarazni mondjuk... - Grimaszolva húztam el a számat és közben már azon járt az eszem, hogy vajon meddig húzhatom ki anya igazolásával, ami arra vonatkozik, hogy nem szabad túl megerőltető testmozgást végeznem a tanulmányin történt kis baleset után. Elgondolkodtatott, hogy Jayden miért nem jött már napok óta suliba, de úgy döntöttem ezen majd akkor rugózom tovább, miután megkérdeztem az öccsét arról, hogy mi a helyzet a fiúval.
- Rendben, majd szólok - mosolyogva bólintottam néhányat. Mivel bevállaltam a feladatot, szerettem volna megvalósítani is azt, de az sem lett volna fair, hogy elveszem Natalie elől a munkát, ha épp segíteni akar nekem benne.
- Beteg? - Rácsodálkoztam a dologra, mert sokkal inkább arra gondoltam, hogy ezután az élmény után senkinek nem lenne kedve suliba jönni, nem pedig arra, hogy neki is valami baja eshetett. Talán túlságosan is magammal voltam elfoglalva ebben a helyzetben és nem jutott eszembe, hogy Jay még az ingét is nekem adta oda, ami miatt nem feküdtem én is otthon betegen napokon át.
- Óó, menő! Hogy néz ki? - Nem akartam teljes mértékben kifaggatni őt és tényleg nem is voltam kíváncsi olyanokra, mint hogy mondjuk mi az egészségügyi azonosítója a fiúnak, mert ennyire elvetemült sosem voltam és nem is leszek. De maga a tény, hogy Natalie egy olyan fiúról beszélt, aki nem a mi iskolánkba jár, már épp eléggé megér néhány kérdést.
- Történt már veled is hasonló? - Teljesen nyíltan kérdeztem rá a dologra, mert érdekelt. Nem mond ilyesmit az az ember, akinek ne lenne hasonló tapasztalata, ha pedig a lány mégsem saját élményeket követően mondja ezeket, akkor szimplán több fenntartással kezelem ezt a témát.
- A szüleim azok, szóval ha a származásomat nézzük, igen. - Mosolyogva bólintottam. Ezen kívül nagyon is amerikainak tartom magamat és épp ez volt a bökkenő a dologban. Sokan nem tudták elkülöníteni azt a információt, hogy valaki családi hátterét tekintve lehetett egy bizonyos etnikum, de attól még annak az országnak az állampolgára, amelyben él.
- Persze, kérdezz csak nyugodtan. - Kíváncsi pillantással fordultam felé néhány másodpercet követően, miután lediktáltam egy dologról, hogy pontosan hány darabot számoltam belőle. Nem igazán tudtam hirtelen mire vélni azt, hogy kérdezni szeretne valamit, mert egyelőre fogalmam sem volt, hogy pontosan milyen témáról lenne szó. Viszont egyébként is túl kíváncsi voltam már ahhoz, hogy visszautasítsam a dolgot és ne válaszoljak neki.

ruha * N&H ~ shooting star 3874598021* 1188 szóban


heart attack
I don’t even realize how the time goes, anywhere anywhere, I think about you, anytime anyplace -
it’s full of you spreading out
mind álarcot viselünk
Holly Chai
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
N&H ~ shooting star 0b81a589f3272f62044086826e6ee543fdbe31e6
N&H ~ shooting star 607d7f1c3a9f0e813cda08b5540a38a3dde2267e
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Flowers bloom in the universe
Stars rise at my fingertips If you want I can ring your bell Come back Just a feeling, Can you feel it in my heart Shake it up, and wake me up
♫ :
Perhaps you’ll vanish without a word
But I’ll find you in the darkness I’ll burn bright like the falling comet
Love in Space
★ családi állapot ★ :
N&H ~ shooting star A423644d951d3752dd5f1b68b16889805f4d1af3
Should I tell you or not
You're just smiling again, stop that What did you do to me I've never been like this before, why am I like this I'm thinking Maybe it's, maybe it's love
★ lakhely ★ :
Alphabet City - Manhattan
★ :
N&H ~ shooting star Ed394937f1cc9480151fbb62c1f560f8af042d5a
★ foglalkozás ★ :
diák, DÖK tag
★ play by ★ :
Kim Jiwoo ~ Chuu
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
N&H ~ shooting star 14ccd8fb486419fd7a7c4f8e9255eeb00bd3d679
TémanyitásRe: N&H ~ shooting star
N&H ~ shooting star EmptyKedd Jan. 04, 2022 12:57 pm


Holly & Natalie

Nyilvánvaló tény volt, hogy az a bizonyos kirándulás egy lehetőség lett volna számomra azzal kapcsolatban, hogy egy kicsit jobban megpróbáljak beilleszkedni az évfolyamtársaim közé. Nem jelenthettem ki egyértelműen azt, hogy egyáltalán nem akartam menni erre a bizonyos kirándulásra. Az elhatározásom abban a pillanatban változhatott meg, amikor megtörtént a baleset a röplabdahálóval. Nyilvánvalóan nem volt kellemes érzés az, ahogyan nyakon vert a vasból készült kampó, ugyanakkor sokkal jobban fájt az, hogy eszembe juttatta azokat a dolgokat, amiket át kellett élnem az előző iskolámban. Egyszerűen csak meg kell tanulnom, hogy hol a helyem és nem átlépni bizonyos határokat. Ha eddig kényelmesen éreztem magam az új tanulók között, akkor ez minden bizonnyal teljesen elmúlt ebben a pillanatban.
Akkor döntöttem úgy, hogy nem bánom azt, hogy a hétvégét tanulással töltöttem, amikor meghallottam a pletykákat. Pontosan tudtam, hogy ezzel kapcsolatban talán el kell osztani az igazságot kettővel, hiszen Jayden első ránézésre nem tűnt alapvetően olyan fiúnak se, aki szívesen lógna lányokkal. Hollyról pedig elég egyértelműen lejött az, hogy nem kedveli azt a srácot. Vicces volt Joel mellől nézni egy-egy órán azt a párharcot, amit képesek voltak lefolytatni. Viszont amióta jött egy új diák, én inkább igyekszem hamar elfoglalni a lány melletti széket. Mivel mind a ketten próbálunk nagyon jól tanulni, legalább nem zavarjuk egymást az órákon, így ki tudunk egyezni egymás társaságával.
- Ez minden bizonnyal egy globális probléma lehet – halkan sóhajtottam fel – Otthon általában fociztunk a tesi órákon. Ennek pedig rendszerint az volt a vége, hogy én menekültem a labda elől. Mármint nem az amerikai verziót űztük.
Pontosan tudtam, hogy nekik erre egy másik szavuk volt, és minden esetben vitatott volt az, hogy a labdarúgás angol neve pontosan micsoda, én pedig egyáltalán nem tudtam ezzel kapcsolatban állást foglalni. Valamilyen szinten logikus volt az európaiak által használt megnevezés, mivel mégiscsak az ember a lábát és egy labdát használ a klasszikus értelemben vett futballhoz, de ebbe én nem igazán akartam belefolyni. Nálunk ez népszerűbb volt, de túlzottan nem érdekeltek az ilyen sportok.
- Nincs, csak olyan, amit kevésbé szívesen tanulok – finoman megvontam a vállam – A szüleimnek fontos az, hogy jó eredményeim legyenek, szóval jól tanulok. Neked van?
Ezért cserébe mehettem el idol gyakornoknak annak idején. Mindenesetre Hollynak nem igazán akartam erről beszélni, mivel már esélyem sincs arra sem, hogy valaha debütáljak. Ha meg is történne, valószínűleg hamar kiderülne ez az egész és igazából újra le lennék nullázva, meg alapvetően már rég elment a kedvem attól, hogy otthon próbáljak meg kezdeni valamit az életemmel. Kicsit féltem tőle, hogy azért, amiért apa egy bank igazgatója, soha nem lennék képes lemosni magamról azt, ami történt. Az pedig senkit nem fog érdekelni, hogy valóban bántottam-e másokat.
- Hát nem volt jó neki – halkan felnevettem – De a hip-hop sem kíméletesebb. Az a térdet teszi tönkre.
Nem beszélve azokról a gyakorlatokról, amik kifejezetten a térdet terhelték. Ilyen szempontból kifejezetten fájdalmas volt az utóbbi pár év, mivel folyamatosan gyakoroltuk az alap rutint is az állóképességünk javítása miatt. Emellett túl sok ételt nem kaptunk, mert oda kellett figyelni az alakunkra, én pedig már most érzem, hogy elkezdtem puhulni és felszaladt pár kéretlen kiló.
- Egyelőre jó így – az utóbbi időben annyira belejöttem a hazudozásba, hogy szinte szemrebbenés nélkül mondtam ki a szavakat – Elég sokáig foglalkoztam tánccal, ami tényleg leterhelte a testem. Most jó egy kicsit pihentetni.
Abba nem akartam belemenni, hogy a röplabdaháló kampójával történt baleset óta egyáltalán nem akartam szocializálódni az iskolán belül. Ezen a ponton már túl nagy volt abban a para faktor, hogy mi van, ha mondjuk egyetlen iskolatársam is sejtette azt, hogy pontosan miért váltottam intézményt. Mindenesetre nekem már az is elég volt, hogy Holly nem nézett ki bűnösnek, és attól tényleg nem kellett rettegnem, hogy mondjuk ő gyűlölne.
- Majd ránézek – ha teljesen őszinte lettem volna vele, akkor azt is megmondom neki, hogy kifejezetten örültem annak, amit említett most – Az a helyzet, hogy túlságosan elkényelmesedtem. Ha ennyire jó az a youtuber, akkor szerintem nekem is tetszeni fog.
Nem beszélve arról, hogy talán túlságosan belém égett az, amit az ügynökségeknél vertek belénk. A bátyám pedig hiába állította azt, hogy nem vagyok kövér, én mégsem láttam megfelelően vékonynak magam. Tény és való, hogy soha életemben nem rendelkeztem olyan alkattal, mint mondjuk ez a lány, de ettől függetlenül volt egy időszak, amikor jobban éreztem magam a bőrömben. Talán ez a koreai társadalom hülyesége lehet, amit ki kellene vernem a fejemből.
- Az jó lenne – éreztem, ahogyan elterül egy mosoly az arcomon – Mert úgy hallottam, hogy még legalább három alkalom lesz, amikor kosárlabdázunk tesin. Utána fogunk gerendázni.
Ami számomra már sokkal szimpatikusabb volt. Mivel nem vagyunk tornászok, elég az alapfeladatokat megcsinálnunk, én pedig szerencsére elég hajlékony vagyok, a tánc miatt meg jó az egyensúlyérzékem. Jobban szerettem az olyan feladatokat, amik nem feltétlenül a nyers erőn alapultak, hanem ügyesség is kellett hozzá. Éppen ezért voltam jó mondjuk a szekrény vagy magasugrásban is, már amennyire ezekben egy lány fel tud mutatni normális eredményt. Ugyanakkor mondjuk a kislabda hajítás a világ legnagyobb hülyesége volt, én pedig veszettül rosszul is teljesítettem benne.
- Ha valami a polcok tetején van, akkor nyugodtan szólj – nem voltunk kisegítve az én magasságommal sem, de hülyén éreztem volna magam, ha végig nézem azt, ahogyan szegény kitöri a derekát is úgy nyújtózkodik. Én pedig mindezt úgy nézem végig, hogy valamivel hosszabbak a karjaim és nagyobbra nőttem nála, még ha nem is túl sokkal.
- Szerencse, hogy jól úszik – finoman megrántottam a vállam – Talán a barátnőjétől hallottam, hogy most beteg. Pedig a sportolók immunrendszere elég jó.
Nem akartam túlzottan belemenni abba, hogy valószínűleg Holly kórházba is kerülhetett volna, ha nem húzzák ki időben. Egyáltalán nem arra akarok ezzel utalni, hogy rossz lenne a kondíciója, de könnyen kaphatott volna tüdőgyulladást, meg a bányatavak elég mélyek ahhoz, hogy ne legyen könnyű kiúszni belőlük, ha az ember ténylegesen nem jó úszó. Ezek szerint ő nem volt az. Viszont jó dolognak tartottam, hogy a fiú legalább azt tudta, hogy mit csináljon vele. Nekem valószínűleg nem lett volna ennyi lélekjelenlétem.
- Igen. Ráadásul ő már végzős is. Hamarosan egyetemre megy – halkan felsóhajtottam. Magam sem tudom, hogy ennek a gondolata miért szomorított el annyira, hiszen nem ismertük egymást túl régóta. Mégis Ye Bin volt az egyetlen olyan ember a környezetemben, aki nem volt a családtagom, de minden alkalommal, amikor a szemébe néztem, éreztem valamit. Nem kell itt első nagy szerelemre gondolni, nyilvánvalóan tetszett a fiú, de nekem sokkal többet jelentett az a megérzés, hogy egyszerűen számíthatok rá. Az sugárzott a szemeiből, hogy megbízhatok benne.
- Tudom – úgy vontam meg a vállam, mintha holmi semmiségről lenne szó – Általában mindig ez van. Az eredeti verzióról csámcsogni sosem elég érdekes.
Ha valaki, akkor én teljesen meg tudtam érteni azt, hogy pontosan mi történt. Mivel az én telefonomról lett kiposztolva az a videó, amit az osztálytársunkkal tettek az egykori barátaim, mindenki ujjal mutogatott rám.
- Igen, onnan jöttem – a szememmel igyekeztem átfogóan végig nézni a listát, és megkeresni a tekintetemmel azt is, hogy mit merre tarthatunk – Te is koreai vagy, nem? Élnek ott rokonaid?
Sosem volt egyértelmű a dolog, mivel volt egy nagy elvándorlási hullám. Simán lehet, hogy generációk óta itt van a családja és mondjuk még a nyelvet sem úgy beszéli, mint mi. Amit észrevettem magammal a bátyámmal és Aidával kapcsolatban az a nyelv határozott kopása volt. Ellenben legalább az angolom sokat fejlődött.
- Figyelj… - magam sem tudtam, hogy miként kellene belekezdeni ebbe az egészbe – Kérdezhetek tőled valamit, ami kettőnk között marad?
Határozottan nem bíztam benne. Egyrészt azért sem, mert lány volt, másrészt, ha tényleg kiderülne valami arról, hogy pontosan miért váltottam iskolát, talán ő is elítélne. Jelenleg rettegtem tőle, hogy nem tudom helyre rakni azt, amiben még ha közvetve is, de részt vettem.

▲  N&H ~ shooting star 2624752903  N&H ~ shooting star 3874598021   ▲ sapi nélkül ▲ 1 262 ▲


Unforgiven, yes, I was bleeding
I was powerless, used to lose every fight but I ride, never asked for forgiveness or anything, gonna target taboos, watch me now

Holly Chai imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Natalie Young
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
N&H ~ shooting star G1bnMJe
N&H ~ shooting star XspuHHX
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Impurities, show you my impurities
Want it more like a witch, show you the real me, the light growing dark red, intensely sparkling, glittery things
♫ :
followred moonhot saucerevealgotta go
★ családi állapot ★ :
N&H ~ shooting star G8pHyEd
You're my chemical hype boy
Try and try to sleep, no way I can sleep, no, it's already three, so attached to you, gotta let them know, they can't have you no more, wrote my name right here, so everyone knows I'm yours
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
N&H ~ shooting star UoP45xL
★ idézet ★ :
my head hurts. Common side effects include nervousness, insomnia, nausea, agitation, anxiety, sweating, vision problems, psychosis, numbness, dizziness, headaches, weight loss
★ foglalkozás ★ :
diák - középiskolás
★ play by ★ :
Kim Chae Won
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
N&H ~ shooting star IKNVZlw
TémanyitásRe: N&H ~ shooting star
N&H ~ shooting star EmptyVas. Május 16, 2021 3:09 pm
Natalie & Holly
Mindig szerettem a tanulmányi és egyéb kirándulásokat, amelyeken volt lehetőségünk részt venni a többi diákkal. Városi lányként mindig sokkal egyszerűbbnek tűnt elmenni egy múzeumba, vagy valamilyen színházi előadásra, amiről aztán később beszámolót kellett írnunk. Anyával közösen is eljártunk múzeumokba, amikor épp volt elég szabadideje, hogy együtt töltsünk pár napot. A városon kívül, túrázással egybe kötött alkalmak már sokkal nagyobb fejtörést okoztak, mert ott egyrészt nem volt garantált, hogy még aznap este hazaérünk - sőt, kifejezetten ott-alvósra voltak szervezek ezek az események -, és nem kellett arra sem figyelni, hogy időben lefeküdjünk vagy készen legyen a házi. Hiába vagyok jó tanuló, mindig élveztem ezeket a napokat, amikor nem kellett azzal törődnöm, hogy hibátlanul teljesítsek, vagy ne felejtsek el valamit, amit DÖK tagként feltétlenül fontos lenne észben tartani. Egészen más volt mondjuk cserkészházakban aludni, mint tudni, hogy vár rám a saját ágyam a lakásunkban a nap végén. Az aggodalom mindig abból fakadt már gyerekkoromban is, hogy anya totálisan túlizgulta az egészet. A minden évszaknak megfelelő elcsomagolt ruhák mellett mindig kaptam kullancs riasztót is és annyi nasit - kizárólag az egészséges fajtát -, amivel az egész osztály jól lakott volna. Ezért is osztottam meg általában velük, hogy ne nekem kelljen cipelnem a túrák alatt és elfogyjon. Én két hétig képes lettem volna csak az elcsomagolt ételeken élni.
A mostani kirándulás más volt. Legalábbis az, amikor hazaértünk. Ezúttal nem keltett bennem az élmény jó érzéseket és nem éreztem úgy, hogy képes lennék hetente megcsinálni ezt, ha lenne rá lehetőség. Most még csak azt sem mondhattam el, hogy élveztem a barátaimmal töltött időt - részben mert elég sok időt nem velük töltöttem, részben pedig azért is, mert sejtettem, hogy ők maguk is azokat a pletykákat terjesztik Jaydenről és rólam, amelyeknek semmilyen igazságalapja nem volt. Az, hogy anyukám azonnal elvitt a helyszínről, nem segített túl sokat a helyzeten, utólag pedig hiába magyarázkodtam volna, egyszerűen senki nem hitt volna nekem.
Talán ezért is választottam olyan embert a szertár leltározására, akit nem ismertem túlságosan. Így talán megmaradt még annak a lehetősége is, hogy Natalie ne próbáljon meg elméleteket gyártani és ne kérdezgessen butaságokat. Jayden és én nem járunk, ezt bármelyikünk tudná cáfolni, mégis úgy érzem, hogy nem hisznek nekem.
- Túl fiús sportokat játszunk. Igazán elfelejthetné már minden tesi tanár a kosárlabdát, amikor a lányok olyan picik hozzá... - Nem vagyok szakértő, de azt még én is tudom a sportról, hogy kifejezetten magas emberek játsszák. A különböző videókban és cikkekben mindig akkora emberek vannak, mint kosárlabdázók, hogy nekem valószínűleg megfájdulna a nyakam, amiért fel kell rájuk pillantanom. - Van kedvenc tantárgyad? - Szerintem mindenki rendelkezik ilyennel. Én például nagyon szerettem az irodalmat és a technikát, és sajnálom, hogy jövőre már nem tudom felvenni, mert a végzős évfolyamban már nem tanítanak hasonlót. Féltem attól, hogy hamarosan ki kell találnom, milyen szakon szeretnék továbbtanulni, ugyanis tisztában voltam vele, hogy anya ezt várja tőlem.
- Hűű! - Lelkesen pillantottam a lány felé, amikor a táncot emlegette. - Ez nagyon menőn hangzik! És milyen volt balettet tanulni? Nem ment tőle tönkre a lábad? - Legalábbis láttam már olyan képeket, amiken szegény balett táncosok elgyötört lába volt látható. Hiába csodaszép a tánc maga, ezek alapján azt hiszem megvan az árnyoldala is. - Nem gondolkoztál rajta, hogy csatlakozol a suli valamelyik előadó csapatához? - Van, ahol nagyon szívesen fogadnék őt és a tehetségét. Ott van például a show-kórus, ahová kell a kreativitás, de persze a szép hang is. Azt már nem akartam megkérdezni, hogy mennyire gondolja magát jónak ének terén, mert nem nekem kell döntenem helyette. Ha valaki későn érkezik egy intézménybe, mindig nehezebb beilleszkedni.
- A pilatest - közlöm mosolyogva. - Van egy lány a Youtube-on, ő nem teljesen pilatest csinál, az a neve hogy pop-pilates. Tök jó zenékre kell pilates inspirálta mozdulatokat csinálni. - Arról már nem akartam fecsegni, hogy az alattunk lakó szomszéd valószínűleg azért néz rám mindig nagyon csúnyán, mert vannak mozdulatok, amelyek zajt csapnak és ugrálni kell hozzájuk... De egyszerűbb volt otthon csinálni, mintsem hogy edzőterembe járjak emiatt.
- Általában maradni szokott. Rengeteg cucc van - bólogatva pillantok végig a polcokon. - És biztosan szereztek be valami újdonságot is. - Egyelőre annak is örülnék például, ha minden a listán szereplő tételt fel tudnánk ismerni. Lehet, hogy nem mi leszünk a legalkalmasabbak, hogy helyesen megoldjuk a feladatot. - Ha lassan csináljuk, akkor marad a következőre is - vetettem fel jókedvűen, direkt olyasmire buzdítva a lányt, ami egy házi, vagy szorgalmi esetén még számomra sem lett volna helyes.
- Majd közben eldöntjük. - Mivel nem vagyunk öten a feladatra, egyszerűbb megbeszélni a felosztást is. Nekem tulajdonképpen mindegy, hogy mit csinálok, akkor lenne gond, ha Natalie is szeretne mászkálni a polcok között. Így viszont meg van oldva az egész. - Köszi - teszem hozzá valamivel halkabban, mégis jól esik, hogy ezt mondta. - Igazából Jay miatt van csak. - Úgy gondolom az is, hogy eltévedtünk és az is persze, hogy kimentett. Ha ő nem veszi észre, akkor fogalmam sincs mi lenne most velem. Vagyis fogalmam van róla, de nem túl szimpatikus alternatíva.
- Áá, értem. Akkor ő teljesen másik suliba jár? - Érdeklődve pillantok Natalie felé, miközben nekitámaszkodom az egyik polc szélének. - Elég sok butaság kering ezzel kapcsolatban - teszem hozzá már-már védekezően. Hiába nem akartam magyarázkodni az egésszel kapcsolatban, mégis ott kötöttem ki, hogy megpróbáltam előadni az én verziómat. Szimplán csak szerettem volna, ha nem is léteznek ezek a pletykák, de azt hiszem ehhez egyedül kevés voltam.
- Jó, legyenek a labdák. - Bólintottam egyet és elfordultam, hogy a pillantásommal megkereshessem a kosárlabdák helyét. Talán ha belefeledkezünk a számolásba és raktározásba, akkor elfelejthetjük a korábban felhozott témát is. - Jól emlékszem, hogy Koreából jöttél, ugye? - Teszem fel a kérdést, miközben a megfelelő létrán lépegetek felfelé a fokokon. Ha pusztán csak annak hinnék, amit látok, nem tettem volna fel ezt a kérdést, de itt voltam én annak bizonyítékaként, hogy lehet valaki koreai és amerikai is egyszerre úgy, hogy nem Koreából jött. Natalieval kapcsolatban viszont mintha emlékeznék arra, hogy az egyik óránkon bemutatkozott előttünk.

ruha * N&H ~ shooting star 3874598021* 984 szóban
mind álarcot viselünk
Holly Chai
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
N&H ~ shooting star 0b81a589f3272f62044086826e6ee543fdbe31e6
N&H ~ shooting star 607d7f1c3a9f0e813cda08b5540a38a3dde2267e
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Flowers bloom in the universe
Stars rise at my fingertips If you want I can ring your bell Come back Just a feeling, Can you feel it in my heart Shake it up, and wake me up
♫ :
Perhaps you’ll vanish without a word
But I’ll find you in the darkness I’ll burn bright like the falling comet
Love in Space
★ családi állapot ★ :
N&H ~ shooting star A423644d951d3752dd5f1b68b16889805f4d1af3
Should I tell you or not
You're just smiling again, stop that What did you do to me I've never been like this before, why am I like this I'm thinking Maybe it's, maybe it's love
★ lakhely ★ :
Alphabet City - Manhattan
★ :
N&H ~ shooting star Ed394937f1cc9480151fbb62c1f560f8af042d5a
★ foglalkozás ★ :
diák, DÖK tag
★ play by ★ :
Kim Jiwoo ~ Chuu
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
N&H ~ shooting star 14ccd8fb486419fd7a7c4f8e9255eeb00bd3d679
TémanyitásRe: N&H ~ shooting star
N&H ~ shooting star EmptyKedd Május 11, 2021 10:47 pm


Holly & Natalie

Magam sem tudom, hogy pontosan miként sikerült Oppát meggyőzni arról, hogy mennyire nem szükséges nekem arra a bizonyos tanulmányi kirándulásra elmenni. Mivel nem volt hülye, nyilvánvalóan gyanús volt neki a dolog, de azt hiszem menthettem egy nagyot azzal, hogy áthívtam Ye Bint tanulni a hétvégén. Talán elhiheti azt, hogy tetszik nekem, ami nem is feltétlenül volt messze a valóságtól, mert igazából, ha belegondolunk… Ő pont olyan arccal rendelkezik, amiben otthon nagyon népszerű lenne. Szerintem, aki ilyen kinézettel képes a világra jönni, az teljesen mindegy, hogy pontosan mit csinál, egyszerűen népszerűnek számít. Az itteni normák talán ellent mondanak ennek, de otthon a helyzet teljesen más. És mindezt valószínűleg Yang is észrevette, és ezért kért meg minket arra, hogy maradjunk a nappaliban, illetve talált magának különböző elfoglaltságokat a konyhában, vagy éppenséggel érezte úgy, hogy ez a legjobb időpont arra, hogy a könyvespolcon fél milliméterrel igazítsa arrébb a tárgyakat. Engem eléggé idegesített, de ha beszóltam volna neki, akkor biztosan rákérdez a dologra, én pedig meg vagyok lőve. Így se nagyon tudom, hogy miként kellene kitalálnom végre egy olyan elfoglaltságot, amit mi ketten tudunk űzni a szülők nélkül. Bátornak tűntem, amikor a balesetem napján bekérdeztem azt tőle, hogy van-e barátnője, de azóta meg vagyok lőve azzal kapcsolatban, hogy mitévő legyek. Ha én hívom el valahova, az sincs rendben, de ő magától biztos nem fog engem… Ez pedig elszomorított. Talán nem talál elég szépnek, vagy kövérnek gondol. Felszaladt pár kiló, amióta Amerikában vagyok.
Az iskolai tesi óra talán jó lehetőség lett volna arra, hogy elkezdhessem ledolgozni a rám tapadt kilókat, de a múltkor történtek eléggé megijesztettek. Egyszerűen képtelen voltam nem arra gondolni, hogy mi van akkor, ha megint bántani fognak – itt a szándék lényegtelen volt – és volt is görcs a gyomromban, az óra miatt. Éppen ezért is voltam hálás Hollynak, aki végül velem akarta leltározni a szertárt. Ő pedig olyan vékony, majd megkérdezem a titkát… Bár elég egyértelmű volt. Nem kellett volna annyit enni, és mozoghattam volna többet. Mondjuk talán megint el kellene kezdeni táncolni, amit annyira nagyon szerettem régen… Még nem álltam készen rá.
- Én csak szimplán nem szeretem a csapatjátékokat – emiatt pedig nem is voltam hajlandó hasonló lépéseket megjegyezni, mint amit a lány említett. Ahogy elnéztem, ő is népszerű lett volna otthon. A fiúk szerették az ilyen aranyos, törékeny, kislányos külsejű csajokat. A másik végletet is kedvelték, amit én képviseltem, de az olyanokat, mint amilyen Holly is, megmerték közelíteni.
- Balettet tanultam korábban – jelentettem ki – Hat éves voltam, amikor kezdtem, de később felhagytam vele. Utána hip-hopot kezdtem el tanulni.
Éles váltás volt, ami valamennyire megfigyelhető volt a mozdulataimban is. Ettől függetlenül a cégnél, ahol gyakornok voltam, az erősebb gyakornokok közé tartoztam. Talán lett volna esélyem debütálni, és ha elég keményen dolgozom, akkor biztosan híressé is válhattam volna… Bár sokszor nem ennyin múlik valakinek a karrierje. Kicsit bántott, hogy elveszítettem az egyetlen álmomat is, mert újat találni már nem volt annyira egyszerű, mint ahogyan azt én magam elképzeltem volna.
- És te melyik sportot szereted? – talán ez volt a második helyzet, hogy esélyem volt beszélgetni valakivel, így igyekeztem megragadni az alkalmat. Ha arra kerülne a sor, az biztos, hogy Tae Yangnak lenne mit mesélnem, ez pedig tök jó… Nem kell attól tartanom, hogy megsejt valamit a hirtelen jött zárkózottságom miatt. Holly pedig a szó szoros értelmében teljesen ártalmatlannak tűnt.
- Nekem rendben van a lapokon levő sorrend. Remélem marad a következő órára is majd – nem feltétlenül vagyok a tesi rajongója… Többet akkor sem fogok segíteni leszedni a röplabdahálót, ha megkérnek rá! Vagy szerezni fogok magamnak felmentést. Bár ennyi erővel az összes csapatjátékot ellóghatnám, szóval teljes felmentésre van szükség ahhoz, hogy érjen valamit a dolog. Ennek hatására pedig csak még kövérebb leszek, és tényleg nem fogok tetszeni Yebinek.
- Jó, ha cserélünk, de ha annyira nem monoton, és szeretnéd tartani a saját feladatodat, nekem az is teljesen rendben van – igyekeztem megejteni felé egy barátságos mosolyt. Mivel éreztem, hogy már egyáltalán nem lesz szükségem a hajgumimra, inkább meg is szabadultam tőle, és kicsit átfésülgettem az ujjaimmal a fekete tincseimet, amik most már keretezték az arcomat.
- Örülök, hogy nem esett semmi komoly bajod – ezt sokkal inkább mondtam már a papírnak, aminek a tartalmát szemléltem. Voltak dolgok, amik a szertárban található galérián voltak elhelyezve, így lényegében mászhatunk majd fel-le folyamatosan, ha tényleg sorban akarunk haladni. Mondjuk engem igazából ez sem zavart, csak ne kelljen órán lenni.
- Járok külön franciára, és az ottani padtársammal készültünk együtt a dolgozatra. Tudod, ez ilyen külön magániskola szerű dolog. – otthon is jártam hasonlóba, ami miatt általában reggel nyolctól, egészen éjfélig órákon ültem, kivéve bizonyos napokon. Tartottunk cégen belül éjszakai gyakorlást, akár a hétvégéken is.
- Nem is mondtam, hogy bármit feltételeznék – jegyeztem meg, talán egy kicsit szárazon. Ha valaki, akkor én pontosan tudtam, hogy sok esetben az ilyen pletykáknak semmi valóságalapja nincs. Én szándékosan oda sem figyeltem ezekre, és eszembe sem jutott volna terjeszteni őket. Velem is toltak ki hasonló helyzetben már.
- A kedvenc kosárlabdáink, amik fent vannak, ha jól emlékszem – a fejemmel intettem az irányba – És szerintem érdemes lenne akkor végig menni gyorsan az összes labdán, és akkor kevesebbet kell rohangálnunk. Mit szólsz hozzá?




▲  N&H ~ shooting star 2624752903  N&H ~ shooting star 3874598021   ▲ sapi nélkül ▲ 846 ▲


Unforgiven, yes, I was bleeding
I was powerless, used to lose every fight but I ride, never asked for forgiveness or anything, gonna target taboos, watch me now

Holly Chai imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Natalie Young
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
N&H ~ shooting star G1bnMJe
N&H ~ shooting star XspuHHX
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Impurities, show you my impurities
Want it more like a witch, show you the real me, the light growing dark red, intensely sparkling, glittery things
♫ :
followred moonhot saucerevealgotta go
★ családi állapot ★ :
N&H ~ shooting star G8pHyEd
You're my chemical hype boy
Try and try to sleep, no way I can sleep, no, it's already three, so attached to you, gotta let them know, they can't have you no more, wrote my name right here, so everyone knows I'm yours
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
N&H ~ shooting star UoP45xL
★ idézet ★ :
my head hurts. Common side effects include nervousness, insomnia, nausea, agitation, anxiety, sweating, vision problems, psychosis, numbness, dizziness, headaches, weight loss
★ foglalkozás ★ :
diák - középiskolás
★ play by ★ :
Kim Chae Won
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
N&H ~ shooting star IKNVZlw
TémanyitásRe: N&H ~ shooting star
N&H ~ shooting star EmptyKedd Feb. 02, 2021 9:06 pm
Natalie & Holly
Sok olyan dolog van az életemben, amiket csak és kizárólag azért csinálok és csináltam, mert anya úgy látta jól, vagy mert szerinte később még hasznosíthatom azt a tudást vagy képességet, esetleg kapcsolatrendszert, amit szerzek általa. Persze azt határozottan jó szemmel nézte, ha a szerinte megfelelő emberrel barátkoztam össze, de én nem akartam így intézni az ismerkedést. Mert még azzal sem voltam teljesen tisztában, hogy pontosan mit akarok majd tanulni az egyetemen és mi akarok lenni, tehát teljesen felesleges lett volna csak azért megpróbálnom barátkozni valakivel, mert mondjuk később ő ügyvéd vagy orvos akart lenni és az ilyen ismeretségek jól jönnek. Nagyon sok mindenben meghatározta ugyanakkor a gondolkodásomat anya és sosem gondolkoztam azon, hogy jól van-e ez így, vagy sem. Mivel kettőnk közül ő a tapasztaltabb és tudom, hogy rá mindig számíthatok, úgy érzem, hogy a véleményére is adhatok annyira, hogy megpróbáljam betartani azokat a dolgokat, amiket mond nekem.
Jól tanulok, részt veszek iskola utáni elfoglaltságokban és igyekszem olyan társaságot keresni az óráim alkalmával is, akikkel jól érzem magamat. Ugyanakkor nem hiszem, hogy csak olyan emberekkel kellene barátkoznom, mint amilyen én magam is vagyok. Nem hiába mondják, hogy nem a borítójáról kell megítélni a könyvet, hiszen az, hogy valakinek milyen a stílusa, egyáltalán nem határozza meg, hogy milyen ember lesz. Gondolok itt például arra, ahogyan Natalie a mindennapokban öltözködött. Csak azért mert szerette a sötét színeket és az olyan ruhákat, amiket én magam nem választottam volna - és amiket az idősebbek egyenesen arányosan azonosítottak a bajkeverőkkel -, még nem jelenti, hogy ne lenne legalább olyan kedves, mint bármelyik másik évfolyamtársunk - gondolok itt a lányokra, mert velük több időt töltök, mint a fiúkkal. A fiúk egyébként is mindig sokkal problémásabbak.
- Akkor jó. - Mosolyogva állapítottam ezt meg, mert tényleg szerettem volna úgy érezni, hogy nem tolok ki vele, amiért kihívom az óráról. - Nem tudom, te hogy vagy vele, de én például soha nem tudom megjegyezni a lépéseket és hogy hányat tettem meg, vagy hogy mikor kell pattintanom a labdát. - Mérges arckifejezéssel fújom fel az arcomat, habár ez csak és kizárólag a sportnak szól és nem a lánynak. - Neked melyik a kedvenc sportod? - Én személy szerint sokkal jobban szeretek röplabdázni, mert van, hogy a magasságom ellenére is úgy érezhetem, hogy eredményt érek el benne. Ezen kívül a futással sem volt sok bajom, habár a tesi egyenruhánk nem feltétlenül volt az az öltözék, amiben szívesen űztem. Emellett pedig ott volt még a tollaslabda, amivel csak és kizárólag annyi baj volt, hogy nem lehetett az év bármely szakában választani, mint elfoglaltság - mivel csak az udvaron volt rá lehetőségünk, ha szép volt az idő.
- Hmm. - A szertárban tettem ugyan néhány lépést, de végül megálltam a helyiség közepén, és a mutatóujjammal a csücsörített ajkaimat ütögetve fordultam körbe magam körül, miközben a polcokat néztem. - Kezdhetnénk akár úgy is, hogy amiből a legkevesebb van... De lehet, hogy a lapokon lévő sorrend a legegyszerűbb. Gondolom abc sorrendben van. - Nem kérdés volt ugyan, hanem szimpla megállapítás, de látatlanban is ez tűnt a leglogikusabbnak. Közelebb léptem hát Nataliehoz, hogy én is szemügyre tudjam venni a listát és legyen valami ötletem arról, hogy pontosan mivel nézünk szembe. - Cserélgethetünk is akár, mondjuk olyan tíz tétel után? Habár nem tudom fogunk-e vele végezni, mert ez nagyon sok. - Az utasítások alapján pedig azt hiszem nem is ez a cél, csak hogy elfoglaljuk magunkat.
Jórészt azért választottam Natalie-t, mert ő volt az új lány az iskolában és az évfolyamunkon, tehát róla is tudtam a legkevesebbet. Ez a mostani pedig tökéletes alkalomnak tűnt arra, hogy jobban megismerjem őt.
- Ó... igen. - Lesütöttem a szemeimet és finoman elhúztam a számat. - Jól vagyok, igen. Szerencsére Jayden kimentett. - Ezen a ponton ráncolni kezdem a szemöldökeim, mert én magam is tisztában voltam a rólunk keringő pletykákkal és kifejezetten feldühítettek. - Te hogyhogy nem jöttél? - Nem volt ott és mégis tudja, hogy mi történt. Talán sokkal gyorsabban terjednek a hírek, mint gondoltam.
- Nem tudom mit hallottál még, de alig igaz belőle valami. - Ezt tulajdonképpen csak félig neki magyaráztam, mivel nem akartam a szemébe nézni, a téma kellemetlensége miatt. Inkább elfordultam és az egyik szekrényen sorakozó felszerelések felé fordultam. Csak akkor néztem kíváncsi pillantással Natalie felé, amikor sikerült kicsit összeszednem magamat. - Mi az első a listán?
ruha * N&H ~ shooting star 3874598021* 706 szóban
mind álarcot viselünk
Holly Chai
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
N&H ~ shooting star 0b81a589f3272f62044086826e6ee543fdbe31e6
N&H ~ shooting star 607d7f1c3a9f0e813cda08b5540a38a3dde2267e
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Flowers bloom in the universe
Stars rise at my fingertips If you want I can ring your bell Come back Just a feeling, Can you feel it in my heart Shake it up, and wake me up
♫ :
Perhaps you’ll vanish without a word
But I’ll find you in the darkness I’ll burn bright like the falling comet
Love in Space
★ családi állapot ★ :
N&H ~ shooting star A423644d951d3752dd5f1b68b16889805f4d1af3
Should I tell you or not
You're just smiling again, stop that What did you do to me I've never been like this before, why am I like this I'm thinking Maybe it's, maybe it's love
★ lakhely ★ :
Alphabet City - Manhattan
★ :
N&H ~ shooting star Ed394937f1cc9480151fbb62c1f560f8af042d5a
★ foglalkozás ★ :
diák, DÖK tag
★ play by ★ :
Kim Jiwoo ~ Chuu
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
N&H ~ shooting star 14ccd8fb486419fd7a7c4f8e9255eeb00bd3d679
TémanyitásRe: N&H ~ shooting star
N&H ~ shooting star EmptyCsüt. Dec. 31, 2020 2:34 pm


Holly & Natalie

Talán túlságosan is aggódtam a röplabdahálós incidens óta, amit mindenki elfelejtett. Nagyobb hír volt mindaz, ami a tanulmányi kiránduláson történt... Én azon nem vettem részt, mert nem volt hozzá kedvem, meg készülnöm kellett a francia különórámra is. Szerettem volna minél hamarabb kézhez kapni egy nyelvvizsgát, Ye Bin pedig hiába utálta a franciát, mégis jobb volt nálam benne. Éppen ezért – is – választottam a közös tanulás lehetőségét inkább a tanulmányi út helyett.
És rögtön miután suliba mentem, nem értettem, hogy Hollyra miért tapadtak olyan furcsa pillantások, de végül az éppen aktuális padtársam elmondta nekem. Én a magam részéről csak nyugtáztam egy „á, tehát ez történt” féle megnyilvánulással, és egyáltalán nem foglaltam állást, ami a pletykát illette. Gonosz dolog csak az izgalom kedvéért másokról terjeszteni dolgokat.
Engem őszintén nem igazán érdekelt az, hogy ki mit csinál a magánéletében. Az osztálytársaim csendes és jó tanuló lányként ismertek meg, sokan pedig kifejezetten ridegnek gondoltak az öltözködésem, meg alapvetően az arcberendezésem miatt. Mégsem bélyegeztek meg, valami holdkóros goth csajként, mert mindent összevetve így is pontosan tudtam, hogy leginkább én vagyok az, aki úgy néz ki, mint aki másokat zaklat... Pedig ettől azt hiszem én félhettem a legjobban.
Az, hogy tesiznem kellett, egyáltalán nem villanyozott fel, viszont felesleges beszélgetésekbe bonyolódni meg nem akartam azzal kapcsolatban, hogy miért kellene megbundázni nekem egy teljes felmentést. A magam részéről annak még kevésbé örültem, hogy kosárlabdáznunk kell, ráadásul olyan lehetetlen egyen öltözékünk van a tesiórákon, amitől egészen rosszul voltam. Hiába forradtak be a sebhelyek a testemen, én tudtam, hogy ott vannak... Ez pedig egyenlő volt azzal, hogy más is láthatja őket. Mindenesetre úgy éreztem, hogy idétlenül nézek ki a piros felsőben, és hiába tornyoztam magasra a lófarkam – ami alapvetően nem állt rosszul – ennek ellenére is kellemetlen volt így megjelenni a többiek előtt. Hamar rájöttem arra, hogy minden bizonnyal a sors akarata lehet az, hogy nem lettem idol. Bár az is igaz, hogy ezekben a ruhákban táncolni és kosárlabdázni megint mást jelent. Mindenesetre nem mertem rákérdezni a bátyámnál arra, hogy mit gondol a testnevelés felszerelésemről, mert szerintem instant kivett volna az iskolából, ha ezt meglátja... Hála az égnek, hogy nem sokszor szokott foglalkozni a mosatlan ruhákkal és rendszerint inkább tornyozza a szennyesét az arra kijelölt kosárban, amit vagy Aida, vagy én tisztítunk ki.
Mindenesetre kedvetlenül szedtem a lábaimat a terem egyik sarka felé, ahol végezni kívántam a bemelegítő gyakorlatokat. Egyáltalán nem volt kérdéses az, hogy mennyire nem fűlt a fogam a sporthoz, és én magam is tartottam attól, hogy a mindenki által véletlennek titulált baleset, talán mégsem volt az. Féltem attól, hogy talán a múltam kitudódhat ebben az iskolában, és minden úgy fog menni a továbbiakban, hogy lassan már az északi sarkra kellene menekülnöm azért, hogy két perc nyugtom lehessen.
Így is sikerült elkapnom a tanár beszélgetését az érintett lánnyal, akit furcsa dolgokkal vádoltak meg az osztálytársaink. Én magam mondjuk ránézésre meg tudtam volna mondani azt, hogy nem történt közöttük semmi, mert mindig úgy hittem, hogy Holly nem kedveli Jaydent. Amúgy meg ha volt is közöttük bármi, az annyira nagy dolog lenne? Az iskolánkban hetente ennél sokkal nagyobb dolgok történnek, amikről rendszerint csak azért tudok, mert mindig jókor vagyok jó helyen.
Érdeklődve fordultam a tanárunk és a lány felé, amikor szóba került az, hogy pontosan mit kellene csinálnia és választhat valakit közülünk. Én egészen meglepődtem, amikor végül engem nézett ki magának, mert határozottan én voltam az egyike azoknak a lányoknak, akiket alig ismert. Biztos voltak barátnői, mert kedvesnek bizonyult, miért pont én? Mindenesetre nem akartam túl sokáig fejtegetni ezt, egyszerűen csak elindultam a szertár felé, bár nem igazán leltáraztam még soha, meg ennek a szükségességét sem értettem feltétlenül.
- Nem, nem baj – igyekeztem kedves hangsúlyt megütni a lány felé – Nekem sem volt sok kedvem hozzá.
Ő azt a napot pont kihagyta, amikor történt a röplabdás eset velem, így egyszerűen nem emlegettem fel a dolgot. Amúgy is inkább tűnt úgy, hogy azt mindenki el akarja tussolni.
- Hol kezdjük és mivel? Írjak, vagy számoljak? Nekem lényegében mindegy, hogy melyiket csinálom – amikor szemügyre vettem azt, hogy mennyire hosszú a lista, szinte biztos voltam benne, hogy nem fogunk vele most végezni az egésszel.
- Egyébként jól vagy? Hallottam, hogy beleestél a bányatóba – úgy éreztem, hogy nagyon udvariatlan dolog lenne, ha nem kérdeznék rá, de a tekintetét igyekeztem kerülni. Minden bizonnyal érzékeny számára ez a téma.



▲  N&H ~ shooting star 2624752903  N&H ~ shooting star 3874598021   ▲ sapi nélkül ▲ 709 ▲


Unforgiven, yes, I was bleeding
I was powerless, used to lose every fight but I ride, never asked for forgiveness or anything, gonna target taboos, watch me now

Holly Chai imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Natalie Young
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
N&H ~ shooting star G1bnMJe
N&H ~ shooting star XspuHHX
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Impurities, show you my impurities
Want it more like a witch, show you the real me, the light growing dark red, intensely sparkling, glittery things
♫ :
followred moonhot saucerevealgotta go
★ családi állapot ★ :
N&H ~ shooting star G8pHyEd
You're my chemical hype boy
Try and try to sleep, no way I can sleep, no, it's already three, so attached to you, gotta let them know, they can't have you no more, wrote my name right here, so everyone knows I'm yours
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
N&H ~ shooting star UoP45xL
★ idézet ★ :
my head hurts. Common side effects include nervousness, insomnia, nausea, agitation, anxiety, sweating, vision problems, psychosis, numbness, dizziness, headaches, weight loss
★ foglalkozás ★ :
diák - középiskolás
★ play by ★ :
Kim Chae Won
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
N&H ~ shooting star IKNVZlw
TémanyitásN&H ~ shooting star
N&H ~ shooting star EmptySzomb. Dec. 26, 2020 5:31 pm
Natalie & Holly
Anya szerint hálásnak kellene lennem, amiért nem történt komolyabb baj a tanulmányi kiránduláson és megúsztam annyival, hogy mindenki aggódott értem, beleértve őt is. Az már sokkal kevésbé érdekelte, hogy pontosan mi történt és Jayden hogyan mentett ki a bányatóból, vagy hogy miért is volt rajtam a fiú inge. Azt sem mondtam meg neki, hogy hogyan vittem vissza neki az inget, mert a végén amiatt is leharapta volna a fejemet, hogy szóba állok olyanokkal, mint Jay. Mindig azt mondta, hogy nem szabad megbíznom azokban a fiúkban, akik nem tanulnak, és egyébként is totál haszontalanul viselkednek. Állítólag apa is tipikusan az a rosszfiús típus volt, levette a lábáról anyát, aztán amikor teherbe ejtette egyszerűen nem vállalta a felelősséget, hanem lelépett. Anyának egyedül kellett nevelnie úgy, hogy a szülei sem nyújtottak neki különösebb segítséget. Dolgoznia kellett és velem is tölteni az idejét, mert nem akarta, hogy az elfoglaltságai elvegyék az időt kettőnktől. Mindig nagyon vigyázott rám, én pedig igyekeztem megfelelni az elvárásainak, mert tudom, hogy csak jót akar nekem. Azt szeretné, ha nem kerülnék olyan nehéz helyzetbe, mint ő is volt.
Inkább igyekeztem az utóbbi időben hallgatni rá és jó lenni, mindig időben megcsinálni a házimat és nem szervezni semmilyen programot, ami miatt el kellett volna mennem otthonról. Az elmúlt egy hétben nem is volt olyan nehéz ezt megtenni. Csak akkor tettem kivételt, amikor visszavittem Jay ingét neki, de azt hiszem ez megbocsátható kivétel volt. Az órákon pedig nem volt más dolgom, csak figyelni. Próbáltam figyelmen kívül hagyni a tényt, hogy a tanulmányi kirándulás híre már körbejárt a többi diák között és keringtek bizonyos pletykák arról, hogy Jayden és én pontosan miért is maradtunk kettesben egész éjszakára. Határozottan szerettem volna eloszlatni az ezzel kapcsolatos szóbeszédeket, de nehéz volt ez úgy megtenni, hogy a felmentésemnek hála pont arról az óráról voltam valamilyen szinten kizárva, amely a legalkalmasabb lett volna a pletykálásra. A tesiről.
Mivel azonban a felmentésem nem terjedt ki arra, hogy egyszerűen el is lógjam az órát, kénytelen voltam részt venni rajta, tehát muszáj voltam átöltözni. Mivel a mai óra pont a kosárlabdáról szólt, nem is aggódtam különösebben azon, hogy miről maradok le és hogy nem fogok tudni gyakorolni, vagy nem kapom meg a sportból a féléves jegyemet. A magasságomból adódóan sosem voltam jó kosárlabdában, mivel a közelébe sem értem a palánknak, szóval nem sűrűn volt, hogy be is találtam volna a labdával. Azt követően, hogy beállunk tornasorba és elhangzik a hiányzó tanulók névsora, én a kispad felé indulok, hogy el tudjam foglalni a helyem és onnan nézzem végig az órát. Állítólag abból is lehet tanulni, ha csak nézzük a többiek technikáját.
- Ms. Chai, jöjjön ide kérem. - A tanárunk hangja úgy visszhangzik a terembe, mintha csak uszodában lennénk.
- Jövök! Igen, tessék? - A hátam mögött összefűzöm az ujjaimat és úgy pislogok fel a tanárra. Amikor arról kezd beszélni, hogy felesleges lenne végigülnöm az órát, már kezdem azt hinni, hogy a végén el akar engedni és majd csak még jobban kibeszélnek a lányok, amiért velem kivételeznek, Amikor azonban elhangzik az a bizonyos 'de', halvány mosoly jelenik meg az arcomon és így hallgatom végig a szavait. Mivel a DÖK minden évben segít elvégezni a testnevelés szertár leltárát, most ennek az előkészítésében kellene segítenem. Így segítek a diákönkormányzat tagjain és magamon is, mert nem kell a kispadon ülve végigunatkoznom az órát.
- Választhat valakit maga mellé segítségként. A leltárlapok már ki vannak készítve odabent. - Fél kezét a derekára helyezi és körbepillant a többieken, amíg vár. Követem a mozdulatát és én is végignézek az osztálytársaimon, majd mosolyogva pillantok a vélemény szerint legmegfelelőbb emberre.
- Nataliet választom. - Jelentem ki továbbra is a hátam mögött tartott kezekkel, miközben a sarkamon hintázok előre-hátra. Megvárom amíg Natalie elindul és én is csatlakozom hozzá, a leltár felé menet. Csak amikor beérünk a helyiségbe szólalok meg újra. - Remélem nem baj, hogy téged választottalak. - Mosolyogva pislogok rá a szemem sarkában, közben pedig igyekszem megtalálni a korábban emlegetett leltárlapokat valahol. - De szerintem még a leltározás is izgalmasabb, mint a kosárlabda.
ruha * N&H ~ shooting star 3874598021* 657 szóban
mind álarcot viselünk
Holly Chai
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
N&H ~ shooting star 0b81a589f3272f62044086826e6ee543fdbe31e6
N&H ~ shooting star 607d7f1c3a9f0e813cda08b5540a38a3dde2267e
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Flowers bloom in the universe
Stars rise at my fingertips If you want I can ring your bell Come back Just a feeling, Can you feel it in my heart Shake it up, and wake me up
♫ :
Perhaps you’ll vanish without a word
But I’ll find you in the darkness I’ll burn bright like the falling comet
Love in Space
★ családi állapot ★ :
N&H ~ shooting star A423644d951d3752dd5f1b68b16889805f4d1af3
Should I tell you or not
You're just smiling again, stop that What did you do to me I've never been like this before, why am I like this I'm thinking Maybe it's, maybe it's love
★ lakhely ★ :
Alphabet City - Manhattan
★ :
N&H ~ shooting star Ed394937f1cc9480151fbb62c1f560f8af042d5a
★ foglalkozás ★ :
diák, DÖK tag
★ play by ★ :
Kim Jiwoo ~ Chuu
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
N&H ~ shooting star 14ccd8fb486419fd7a7c4f8e9255eeb00bd3d679
TémanyitásRe: N&H ~ shooting star
N&H ~ shooting star Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
N&H ~ shooting star
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Phoebe & Chester - Fatal shooting at hospital
» Star in the sky ~
» The Star Cop
» 「 the dawn star 」Sage&&Tay
» Caitlin Star lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: