New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 93 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rosina Calloway
tollából
Ma 10:56 am-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 10:54 am-kor
David Gallardo
tollából
Ma 10:21 am-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 10:19 am-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:07 am-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 10:00 am-kor
Luana Machado
tollából
Ma 9:34 am-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 9:04 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 8:53 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Next to Normal - - Zhanna && Joel
TémanyitásNext to Normal - - Zhanna && Joel
Next to Normal - - Zhanna && Joel EmptySzer. Okt. 14, 2020 9:17 pm

Zhanna & Joel

- Halóó! Hát van itt egyáltalán valaki? - Türelmetlenül magyarázok az üres helyiségnek, ahol amúgy tutira az iskolaorvosnak kellene most nagy erőkkel dolgoznia - habár csak én vagyok itt egyedül - mégis lassan úgy érzem, hogy ez nem is a megfelelő helyiség, hanem valami hülye kísérlet része vagyok, amikor beraknak egy olyan szobába, ahol nem hallatszik más, csak a saját lélegzetvételünk és szívdobogásunk. Bele sem kell komolyabban gondolnom, hogy milyen lenne, ha engem is bezárnának valami hasonló helyre. Szerintem maximum percek telnének el és máris elegem lenne belőle. Kinek van kedve ahhoz, hogy olyan nagy csend vegye körül, ami már inkább frusztráló, mint megnyugtató? Legalábbis feltételezem, hogy ha én így vagyok vele, akkor másoknak is ez lenne a véleménye.
Mint ahogy valószínűleg másokat is nagy mértékben felháborítana az, ami épp velem történik. Egészen pontosan, hogy már lassan a nyaralást is megtervezem ezen a hülye vizsgálóágyon fetrengve, ami amúgy rettentően kényelmetlen, meg irtóra undorítóan is néz ki. Én legalábbis minimum más színben választottam volna. Ráadásul! Pusztán csak egy félreértés miatt vagyok most itt, de addig nem mehetek el, amíg nem mondja rám a doki az áment, mert különben szólnak a szüleimnek, meg mit tudom én... Azt meg a fene se akarja, mert akkor megint el kellene mesélnem, hogy mi történt, meg elkezdenének aggódni, hogy ez talán még a múltkori miatt van. Abból pedig már így is elég nagy balhé lett, nem kell, hogy ez fokozódjon. Épp elég volt a gitárom elvesztése, azt nem akarom, hogy a végén a szüleim találják ki, hogy megfosztanak az iskolába járás élményétől és magántanulót csinálnak belőlem. Teljesen más volt, amikor én találtam ki alsóban, hogy sírva könyörgök érte, hogy írassanak más suliba, mert Jay túl sokat piszkálódik velem. Azóta a sírós-könyörgős részét amúgy is letagadom.
- Hát ez elképesztő... - Lejjebb csúszok az ágyon, amiről ugye tök felesleges megemelkedni, mert minek fárasszam magam azzal, hogy ülök, ha már van lehetőségem fetrengeni is... A lábaimat pedig elég nagy terpeszbe nyújtom, hogy két oldalt lógjanak le az ágyról, így kezdem finoman lóbálni őket, miközben a telefonomat nyomkodom. Legalább a táskámtól nem kellett megválnom.
Csak azért itt tartani, mert ellöktek tesiórán és a tanár szerint nagyot koppant a fejem? Hát tudom a korom, a nevem, azt, hogy hol lakom... Haza is tudnék menni oda, kiheverném a saját ágyamban. Szerintem amúgy is rosszul hallotta, mert közben az ellenfél épp betalált csont nélkül, és ha elég messziről dobtak, akkor biztosan csak a palánk hangjába hallucinálta bele a tanár úr azt, hogy én mekkorát estem. Az a része, hogy a tanár rajtakapott, hogy átöltözés után kifelé menet lefejelem az ajtót meg már tökre nem az én hibám, a bátyám csapta az orromra azt, amit már tekinthetünk mindennaposnak is. Legalább kiegyenlítettem a fejemet ért nyomást mindkét oldalról, így nem leszek tökkelütött, mert ha kiesett egy kerekem, utólag vissza lett lökve. Nem fogok itt elhalálozni - hacsak nem az unalomtól.
- Vaa-laa-kiii! - Lassan füstjeleket kellene adnom, hátha valaki veszi a lapot és megment. A bátyámra valószínűleg most már úgysem számolhatok, mert amúgy sem szokása megvárni hazafelé, meg neki edzései vannak és a többi... - Dolgozik itt valaki? Ha.. Hé! - Lépések zaját hallom, ami miatt úgy ülök fel, mint akibe áram ütött, s a karnyújtásnyira lévő undorító mintás elválasztófüggönyt úgy rántom fel, mintha csak az otthoni zuhanyzóban lógó változata lenne.
- Na vé..! Hát te nem is vagy orvos. - Csalódottan mérem végig a lányt, akin se köpeny, se az az "én orvos vagyok" arckifejezés, szóval valószínűleg csak fájdalomcsillapítóért jött, mert lány. Hatalmas sóhajjal dőlök vissza a vizsgálóágyra és azon kezdek gondolkodni, hogy talán mégis megérné kockáztatni, hogy a szüleim halljanak az esetről, csak hadd menjek már haza!
tessék elengedni  Next to Normal - - Zhanna && Joel 618794435 ¦ 600 ¦ öltözék ¦ TM
mind álarcot viselünk
Joel B. Heo
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Next to Normal - - Zhanna && Joel 63b7208304b1cd506af3bc86f3af8a08dd6a257d
Next to Normal - - Zhanna && Joel 49ff3ca6aa6c6bc0d6e39dd06505aa51405caec3
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
No flower blooms without struggle
Even the most beautiful, precious things That can shine through the darkness End up withering, fading away We all know, But I can change that, my fate
★ családi állapot ★ :
Next to Normal - - Zhanna && Joel 3962fc4b3532afa6daa7b3c78d81284c3f72f3c7
And you're looking s-s-summertime fine
Through all this rain, through all this pain, I feel the same I got vacation eyes And I'm gonna have 'em for the rest of my life This that me and you euphoria
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Next to Normal - - Zhanna && Joel 430b52de4c3c22d8ab819a666fc73dcf312f7ea4
★ idézet ★ :
" That's the choice. I love him, with all that, because of all that. On purpose. I love him on purpose. "

- Red, White and Royal Blue
★ foglalkozás ★ :
egyetemista - | - kezdő színész
★ play by ★ :
Kang Yuchan
★ szükségem van rád ★ :
Next to Normal - - Zhanna && Joel 9bf5ba299c015dcb9f01750f7803b20c5aae1bcc Next to Normal - - Zhanna && Joel 2ITlOzU
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
Next to Normal - - Zhanna && Joel D41be9364d5c42e91b3752d1340c6bbf115e6d2c
TémanyitásRe: Next to Normal - - Zhanna && Joel
Next to Normal - - Zhanna && Joel EmptyKedd Dec. 22, 2020 8:46 pm
Joel & Zhanna

"Almost before we knew it, we had left the ground."
Fárasztó dolog végzősnek lenni, főképp akkor, ha az ember még dolgozik is mellette. Bár senki sem várja el tőlem azt, hogy tökéletesen teljesítsek, én szeretném minden módon kihozni magamból a maximumot. Ebbe pedig beletartozik az is, hogy helyt kell állnom a munkahelyemen és az iskolapadban is. Sajnos rengeteg adósság van a nyakamon, amit szeretnék mihamarabb letudni, aztán vissza adni a nevelőszüleimnek azt a sok segítséget, amit kaptam tőlük az elmúlt években. Ez pedig mind fizikai, mind szellemi, de legfőképp pénzbeni segítség. Így talán az a minimum, ha bekerülök valami normálisabb szakra az egyetemen, amiből a későbbiekben meg is tudok élni majd. Sajnos az utóbbi időben annyira lefoglalt az, hogy felnőjek, hogy elfelejtettem belegondolni abba, mi szeretnék lenni. Halasztani nem nagyon szeretnék, de őszintén fogalmam sincs, hogy milyen terület passzolna hozzám a legjobban. Osztály elsőként sokan azt gondolnák rólam, hogy nekem van ezzel a legkevesebb bajom, hiszen ilyen átlaggal simán bekerülök a legnevesebb egyetemekre is. Én viszont inkább hasznosságot szeretnék, mintsem hírnevet. Más azért nem találja a helyét, mert nem ismeri az erősségeit, én meg csak azért nem, mert képtelen vagyok választani.
Az érettségihez közeledve, a családom nem nagyon nézi jó szemmel, hogy egyre rövidül az alvásra szánt időm, csak azért, mert szeretném kihasználni az előttem álló teljes napot. Ezért mondhatni el is lettem tiltva egy időre a hétköznaponként a munkától. A nevelőszüleim állítása szerint előbb vagy utóbb, de ebből még komolyabb bajom is lehet, így a kávézót hagyjam meg hétvégére, hétköznaponként meg elégedjek meg a korrepetálásokkal és az orvosiban elvégzendő apró kis teendőkkel. Majd a papír megszerzése után ráérek visszatérni huzamosabb időre is a felnőttek világába. Jó, belátom, igazuk van! De azért én sem arról vagyok híres, hogy csak úgy megtudjak ülni a fenekemen, mert közben ott motoszkál bennem a tudat, hogy így mennyivel is hosszabbítom meg a tartozásom élettartamát. Egyszerűbb lenne meglenni a lottót talán kár, hogy nem hiszek a szerencsében, így nem játszom.
Ebéd után egy hatalmas motyóval és két kávéval érkezem meg az iskolaorvoshoz, hogy folytassam a könyvtárban végzett munkámat, ha nincs mára különösebb feladatom. Meglepetésemre most nem üres teljesen a helység és van egy diák is bent. Ritkán téved be ide valaki, akkor is csak egy gyors kezelésre aztán vagy megy a dolgára, vagy ha komolyabb, akkor a kórházba. De inkább csak a lányok osonnak be ide tisztasági cuccokért, vagy fájdalomcsillapítókért, esetleg még azok, akik elakarják kummantani valamelyik órát. Apa nem is értem, hogy bírja itt egésznap ekkora unalomban. Jó, legalább nem kell panaszkodni afelől, hogy annyi beteg van, hogy haza se bír jönni, de azért ennek is biztos megvan a maga hátránya. De lehet, én járok még ide keveset és eddig volt szerencsém elkerülni az izgalmakat. Elvégre is, még csak a tanév eleje van és még csak nem rég kezdtem itt. Olyan viszont még nem volt, hogy full egyedül lettem volna hagyva több órára is, egy diákkal a betegágyon. Elmondások alapján nincs komoly baja, csak a tesin találták párszor fejbe, de ezt majd akkor tudjuk meg pontosan, ha magához tér. Így semmiképp sem szabad magára hagyni vagy elengedni. Addig viszont úgy tűnik, hogy az iskola orvosának akad némi elintéznivalója, így pár órára én kapom meg a teljes felügyeletet.
Úgy tűnik kicsit beszundíthattam a könyveim felett, ugyanis csak egy ismeretlen hangra ijedek fel. Hirtelen azt sem tudom, hogy merre vagyok, vagy, hogy ki szólt. Kell egy kis idő, mire feleszmélek a történtekre és addigra újra meg is hallom az ismeretlen hangját, ami az ágyak felől jön. Ezek szerint végre magához tért, kár, hogy apa még nem tért vissza. Gyorsan igazítok magamon, hogy ne legyen feltűnő az előbbi megpisszenésem, aztán már indulok is a fiú irányába. Már éppen nyúlnék a függönyért is, amikor az hirtelen eltűnik előlem. Kisebb szívbaj következtében kapok is a szívemhez és igyekszek nem menten hanyat dobni magam. Ahogy nézem nincs túl sok baja, ha hangoskodni van kedve. – Nem, tényleg nem vagyok orvos. Kicsit várnod kell még rá, mindjárt jön. – pillantok is rá és gyorsan dobok is egy üzenetet az illetékesnek, hogy amint tud, jöjjön vissza. – Hogy érzed magad? Nem szédülsz vagy érzel hányingert? Esetleg nincs fülcsengésed vagy egyéb szokatlan panaszod? – kezdem is meg a helyzet felmérését, hogy legalább ezekkel túllegyünk, mire jön a szakember. Tekintetemmel közben alaposabban is végig mérem a fiút, hogy lássam van-e valami szembetűnőbb panasz, vagy tényleg jobban van már.
710 || ruha || :bajod:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Next to Normal - - Zhanna && Joel
Next to Normal - - Zhanna && Joel EmptySzomb. Jan. 09, 2021 7:12 pm

Zhanna & Joel

Azokat a baleseteket figyelembe véve, amelyek engem a leggyakrabban érnek - tehát legfőképp a tesi órán történő kisebb koccanások, meg amikor túl közel van a fal egy-egy folyosón -, aki nem ismer, még azt is mondhatná rám, hogy nem rendelkezem különösebben jó mozgáskoordinációval. Én tutira vitatkoznék ezzel, mert nem hiszem, hogy annyi ideje részese lennék a show-kórusnak, de ha nem lenne minimális érzékem a mozgáshoz. Nem olyan értelemben persze, mint Jaynek, aki szerintem minden sportban a legjobb lenne, ha kapna egy kis időt a gyakorlásra, de azért én sem vagyok teljesen életképtelen ilyen téren. Hogy szokták ezt mondani? Jay meg én kiegészítjük egymást? Amiben én nem vagyok jó, abban ő igazi király, ami meg az ő hiányossága - szerintem elég, ha csak a mi családunk hallja őt úgy csinálni, mint aki énekel -, abban én vagyok jó. Így legalább csak az olyan dolgokban versenyzünk, amiben bárki más is megtenné. Mondjuk amikor együtt biliárdozunk, vagy rá tudom venni valami videojátékra. Azokból is mindig valami nem sporthoz köthetőt kell választanom, mert ha mondjuk Fifát játszunk, akkor tuti, hogy a bátyám nyer.
Aki nagy eséllyel ebben a helyzetben is sokkal inkább tudna magán segíteni, mint én. Amennyi időm a távol lévő iskolaorvosnak hála van arra, hogy elgondolkozzam az egész életemen és fejben még egy tíz éves tervet is megpróbáljak összerakni, tulajdonképp azt is van időm végiggondolni, hogy mit tenne most Jayden. Végül igazából csak arra jutottam, hogy ő valószínűleg nem is kerülne ebbe a helyzetbe, mert nem hagyta volna, hogy ide küldjék. Legközelebb talán nekem is azt kellene mondanom, hogy majd megoldom az egészet és a bátyám hazavisz, ha már úgyis egy suliba járunk. Jobban belegondolva mondjuk inkább ne legyen következő alkalom. Főleg, ha akkor is ennyit kellene várni. Már épp újra meg akarok szólalni, hátha ezúttal valaki tényleg meghallja - meg végül is azért is, mert ki akartam próbálni, hogy visszhangzik-e hangom, vagy csak hallucinálok -, amikor lépteket hallok és el is rántom a mellettem lógó ocsmány függönyt, hogy megnézzem, ki az. Ez is mutatja, hogy mennyire jól vagyok, nem?
- És esetleg te nem tudnál elengedni? Semmi bajom, komolyan, de dolgom az lenne és nincs kedvem tovább itt csövezni. - Fintorogva, pofákat vágva magyarázok, majd pislogok kérdő, tágra nyílt szemekkel a lányra. Nem csak hogy az öltözéke alapján nem mondanám, hogy tutira nem lehet ő az orvos - nem mintha ne találkoztam volna már a férfival az éves ellenőrzéseken -, de láthatóan amúgy is inkább velem van egy korban, mint bárki mással, aki már orvosnak nevezheti magát. Az orvosoknak egyébként is egy negyed évszázad, mire tényleg kapnak sztetoszkópot, nem?
- A fejem az fáj. - De az meg simán lehet a mindenféle itt megtalálható felszereléstől is, mert olyan ez az egész hely, mint egy takarítószertár. Csak itt nem olyan termékek vannak, amit a padlóra kennek, hanem olyasmi, amit jobb esetben egy-egy beteg kap meg. Attól még a szaguk tök ugyanolyan. - Szerintem púp is lesz rajta.. Aú, igen. - Megnyomogatom a saját fejem azon a ponton, ahol bevertem, amikor elestem és fel is fedezem az emlegetett új szerzeményt. De hogy emiatt kelljen ennyit dekkolnom itt... Komolyan. - Azzal viszont úgysem lehet mit csinálni. A többi tünetről nem tudok nyilatkozni, mert így fekve igazából nem érzek túl sok mindent. - Elhúzom a számat és mélyet sóhajtok, miközben a pillantásomat a lány és a szemben lévő fal között kapkodom.
- És ömm... Te pontosan miért vagy itt? - Ha már meghallotta a jajveszékelésem - amit remélhetőleg nem vett annak, mert nem akarok én is olyan férfi lenni, aki harminchét fokos lÁzZaL már a koporsóját is megrendelteti a családdal - illene legalább azt tisztázni, hogy egyrészt én miért rabolom az idejét, másrészt ő mit keres itt , harmadrészt, hogy ő miért nem egy orvos és legfőképpen azt, hogy egyáltalán kicsoda.
tessék elengedni  Next to Normal - - Zhanna && Joel 618794435 ¦ 600 ¦ öltözék ¦ TM


I don't know what it is, but it just don't fit
I make the most of all this stress I try to live without regrets Consider me destroyed I don't know how to act, 'cause I lost my head Caught in a nightmare, can't wake up If you hear my cry Running through the streets I'm about to freak Come and rescue me - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
mind álarcot viselünk
Joel B. Heo
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Next to Normal - - Zhanna && Joel 63b7208304b1cd506af3bc86f3af8a08dd6a257d
Next to Normal - - Zhanna && Joel 49ff3ca6aa6c6bc0d6e39dd06505aa51405caec3
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
No flower blooms without struggle
Even the most beautiful, precious things That can shine through the darkness End up withering, fading away We all know, But I can change that, my fate
★ családi állapot ★ :
Next to Normal - - Zhanna && Joel 3962fc4b3532afa6daa7b3c78d81284c3f72f3c7
And you're looking s-s-summertime fine
Through all this rain, through all this pain, I feel the same I got vacation eyes And I'm gonna have 'em for the rest of my life This that me and you euphoria
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Next to Normal - - Zhanna && Joel 430b52de4c3c22d8ab819a666fc73dcf312f7ea4
★ idézet ★ :
" That's the choice. I love him, with all that, because of all that. On purpose. I love him on purpose. "

- Red, White and Royal Blue
★ foglalkozás ★ :
egyetemista - | - kezdő színész
★ play by ★ :
Kang Yuchan
★ szükségem van rád ★ :
Next to Normal - - Zhanna && Joel 9bf5ba299c015dcb9f01750f7803b20c5aae1bcc Next to Normal - - Zhanna && Joel 2ITlOzU
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
Next to Normal - - Zhanna && Joel D41be9364d5c42e91b3752d1340c6bbf115e6d2c
TémanyitásRe: Next to Normal - - Zhanna && Joel
Next to Normal - - Zhanna && Joel Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Next to Normal - - Zhanna && Joel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» act like a normal family
» someone normal in my life
» go to uni, they said ~ Zhanna & Bree
» Jane & Joel
» Make or Break - Hyun Joon & Zhanna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: