New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rowan W. Mills
tollából
Ma 10:58-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 10:55-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:33-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 10:32-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:27-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:16-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 10:12-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Maia H. Toresano
TémanyitásMaia H. Toresano
Maia H. Toresano EmptyPént. 25 Szept. - 19:23
Maia Toresano
Why do you push me away when I get close to you? Why do you hold my hand when I come back? Rehab, oh rehab, that's you in my life Don't run away, please do not

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Maia Helena Toresano
Becenév
Mia, Hell, Pöttöm
Születési hely
Tulum, MX
Születési idõ
1996. március 21.
Kor
27
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
forever love
Tanulmányok
NYU Fine Arts BA - végzett
Foglalkozás
énekesnő (legtöbbször esküvőket vállal)
Hobbi
sminkeléssel való kísérletezések és minden a témába vágó videó megnézése; éneklés (a zuhany alatt, a folyosón hajnal kettőkor, de még reggeli közben is tele szájjal); falmászás; kirándulás és utazás; olvasás; minden héten kitalál valami újat amiért bolondul; vásárlás; listát írni azokról a dolgokról, amiket még nem próbált ki, és belerángatni Noelt, hogy próbálják ki együtt
Moodboard

mûvészet
csoporthoz tartozom

Jellem
Maia az a lány, akinek minden alkalommal le kell betűznie a keresztnevét, amikor hivatalos ügyben jár el, mert állandóan 'Mariát' akarnak belőle csinálni, holott az r betű nem hogy nem maradt ki, soha nem is volt ott. De ő megtanulta ezt derűvel kezelni és félvállról venni, huszonnégy évesen pedig már csak nevetni rajta, aztán mosolyogva rágni mindenki számába, hogy ő M-A-I-A. Maya, csak i-vel.

Tele van energiával, mindig mehetnékje van és soha nem fárad el - látszólag. Az alacsonyságát sok más sorstársával ellentétben nem próbálja meg pukkancssággal, vagy undoksággal pótolni - tulajdonképpen még csak az sem igaz rá, hogy 'kicsi a bors, de erős', egy befőttesüveg kinyitására sem alkalmas, csak ha felidegesítik. Kedves tud lenni azokkal, akiket a barátainak tekint, nekik rendszerint lyukat beszél a hasukba, alig lehet lelőni, amikor valami miatt izgatott. Utólag talán sokaknak kerül a 'túl sok' kategóriájába, de semmiképp sem lehet rá azt mondani, hogy ne lenne nyitott és társaságkedvelő, könnyedén elbeszélget bárkivel. Imádja a bulikat, a szórakozást, az utazást. De a megfelelő emberek rá tudják venni arra is, hogy otthon maradjon és a kanapén, egy takaró alatt töltse az egész délutánt, miközben a Netflix háromszor megkérdezi, hogy a képernyő előtt van-e még.

Lapul benne egy jó adag feminizmus és tudatosság, az előbbi témában azonban nem lehet azt mondani rá, hogy átesne a ló túloldalára és extrém végletekbe menően változást akarna, vagy gyűlélné a férfiakat - még annak ellenére sem, hogy van egy, amelyik nagyon megbántotta, csak épp nem emlékszik rá. Emellett kifejezetten büszke a származására és arra, hogy a szülei az Államokba való költözésük ellenére sem adták fel teljesen Mexikót - mai napig van ott ingatlantulajdonuk, Maia pedig lényegében ezért született Tulumban.

Jellemzően hiába végtelenek az energiái, legalább annyira döntésképtelen is, volt már hogy elkötelezetlennek is nevezték, csak mert nem fejezett be egy-egy olyan feladatot, amiért állítólag élnie-halnia kellett volna. Ha például ebédrendelésre adod mellette a fejed, mindenképp neked kell választanod az éttermet.

A bárok és bulik - vagy épp jó koncertek - látogatása mellett nagy természet- és sportkedvelő is. Kedvenc hobbija a falmászás, ha ideje, kedve és az időjárás is engedi, akkor egy-egy túrában, kirándulásban vagy épp sziklamászásban is benne van. Vagyis volt, ugyanis egy öt, hamarosan öt és fél éve történt baleset következtében ez a hobbi olyasmivé vált, amit bár tisztel, de egyszerre fél is tőle. Legfőképpen azért, mert a baleset okozta fejsérülése miatt maradandó emlékezetkiesése van.

Ő Maya, de i-vel.

Rebbeca Gomez / Becky G
arcát viselem

Múlt
Sóhajtva teszem le a villát az összeturkált étel mellé, kezeimmel pedig az asztal lapjába kapaszkodom és a szék támlájának döntöm a hátamat. Így nézek fel a velem szemben ülő fiúra, aki számára az ajkamat rágcsálva fogalmazom meg gondolatban a kiosztást. Mérges vagyok rá, mert határozottan úgy érzem, hogy kiszúrt velem és nem mondott igazat, ezt pedig gyűlölöm. Azt hittem jól fogunk tudni együttműködni, mert kifejezetten okos ő, annak ellenére is, ahogyan kinéz és ő akart nagyon együtt dolgozni velem, szóval ha már beadtam neki a derekam, legalább ne hazudna!
Észreveszi, hogy nem folytatom az evést - amit valójában el sem kezdtem, mert egy falatot sem tudnék most lenyomni a torkomon -, előbb a szempillái alól les rám, aztán megemeli a fejét és kisöpör néhány tincset a szeméből.
- Nem vagy éhes? - A kérdése ártatlan, bennem azonban csak még inkább feljebb nyomja a pumpát.
- Nem - vágom rá gondolkodás nélkül, miközben összefonom a mellkasom előtt a karjaimat, ezzel még inkább morcos hatást kölcsönözve saját magamnak.
- Rosszul érzed magad?
- Teljesen rendben vagyok. - Egészen száraz megjegyzést teszek, s mellé még a szemeimet is forgatom, hogy lássa, most az én szavaimnak nincs igazságtartalma. - Miért csináltad? - szegezem neki a kérdést, amikor lerakja a saját evőeszközét is a tálcájára.
- Mit..?
- Nagyon jól tudod, mit. Nem hívott bennünket a tanár... - Nem az ebédlő közepén akartam nekiugrani, de ha már rákérdezett... - Miért csináltad?
- Ne haragudj.
Ingerülten pislogok rá, hirtelen szóhoz sem jutok, mivel nem számítottam rögvest bocsánatkérésre. - Belementem, hogy együtt dolgozzunk a csoportmunkán, mert annyira akartad. Miért kellett..?
- Egyél, kérlek - hirtelen vág a szavamba, én pedig hitetlenkedve pislogok rá, s szinte puffannak a kezeim az asztalon, ahogyan lecsapom a tenyerem. Hátra csúsztatom magam alól a széket, ami keservesen nyikorog végig az ebédlő padlóján, majd határozott mozdulattal állok fel.
- Ne csinálj ilyet többet! Új párt kérek magamnak!

×

- Tényleg nem olyan vészes, mint amilyennek kinéz. - Mosolyogva magyarázok, amikor azonban a mellettem álló fiúra téved a pillantásom, egyszerűen képtelen vagyok nem elvigyorodni. - Nem muszáj, ha nagyon nem akarod. Azt is megértem, ha félsz a magasságtól - hangomba olyan szintű megértés vegyül, hogy ha lebetűzöm sem lehetne egyértelműbb, hogy nem fogok rá megharagudni, ha még sincs kedve kipróbálni az én kedvenc hobbimat, mégpedig a falmászást. A magasságbeli különbségünkből adódóan talán nekem kellene lennem a tériszonyosnak, hiszen ő így is mindig fél méterrel magasabbról szemléli a világot.
- Hááát... - Mélyet sóhajt, majd újra szemrevételezi az előtte álló feladatot. - Az előbb még akartam, de most már azt hiszem éhesebb vagyok. Nem megyünk el inkább enni? - Kérdő, kiskutyákat megszégyenítően ártatlan pillantással néz le rám, én pedig mosolyogva lépek közelebb és ölelem át a derekát mindkét karommal, úgy pislografel Rá.
- Már átöltöztünk - világítok rá a megmásíthatatlan tényre, miszerint az utcai ruháink helyett már sokkal kényelmesebb, sportos öltözetben feszítünk mindketten.
- Gyors vagyok visszaöltözésben is. Ha nem hiszel nekem, versenyezhetünk! - Az öltözők felé - és a menekülési útvonal - felé mutogat, én azonban jókedvűen rázom meg a fejem.
- Ez olyan, mint amikor engem először kérdeztél meg, hogy ebédelünk-e együtt. Csak bátorság! Lééégyszii! - Igyekszem úgy rebegtetni a szempilláim, hogy az a segítségemre legyen a meggyőzésében, ugyanis ha van valami, ami miatt már hónapok óta rágom a fülét, akkor az ez. Meg az, hogy aktuálisan mennyire szeretem, de az jelen esetben mellékes, mert sokkal inkább be akarom hajtani rajta az általa elvesztett fogadásunk büntetését.

×

- Rendszeresíthetnénk neked ezt a köntöst, egész jól áll. Tisztára olyan, mintha te lennél a playboy villa tulajdonosa - vigyorogva magyarázok, miközben finoman megrángatom az emlegetett ruhadarab azon részét, ami az Ő mellkasára simul, hogy ezzel is jelezzem; igényt tartok rá, hogy lehajoljon és közelebb legyen hozzám, legfőképp a szája.
- Nagyon vicces - feleli rögtön, a fejét oldalra billentve, de egy pillanatig még ellenállva nekem. Hajából egy vízcsepp az én arcomon landol, amitől az orromat ráncolom és azelőtt húzódom el, hogy ténylegesen odahajolhatna.
Magam sem tudom mitől vizesebb már mindkettőnk haja, a viharban való hazafelé való futástól, vagy az azt követő zuhanytól.
- Nem vagy éhes? Anyu azt írta hagyott valamit a hűtőben. - Kíváncsian pislogok rá, miközben megindulok a hűtő felé.
- Tudnék enni. Anyukád úgyis jól főz.

Könnybe lábad szemekkel pislogok rá, de igyekszem nem elkapni a pillantását. Mivel azonban minden érzékszervem a leállás határán mozog, nincs lehetőségem elkapni a szemeimet róla, találkozik a tekintetünk. Az övé is hasonlóan könnyes, csakúgy, mint az enyém.
- Hát... - A torkomat köszörülöm, s fújok egy nagyot, amitől úgy érzem csak rosszabb lesz.
- Szerintem én már kevésbé is látok. Maia, itt baj van! - Úgy nyögi a szavakat, hogy érezni a színtiszta kétségbeesést belőlük.
- Igyál valamit! - Jelentem ki határozottan, s csak remélni merem, hogy az majd tényleg segít neki. Alig várja meg, hogy kimondjam a szavakat, bólogatva lép a hűtőhöz és tépi fel azt. Kikapja belőle az első kézre első üveget és még azelőtt lecsavarja a tetejét és beleiszik, hogy hangoskodva leállíthatnám.
- Vá...
- Maia! - Kis híján prüszkölve köpi ki azt a pár kortyot, de végül mégis lenyeli. - Ez... Ez alkohol? - Értetlenkedve lóbálja meg előttem a rózsaszín kulacsot, ami kizárásos alapon csak az enyém lehet, én pedig nem bírom visszafogni magam és széles vigyor terül el az arcomon.
- Igen... - bólogatva nyúlok oda, hogy elvehessem tőle, s visszarakjam rá a tetejét.
- De... Miért van a kulacsodban alkohol?
- Ez nagyon hosszú történet. De ha már elővetted... akár el is fogyaszthatnánk.

×

- Szakítani? - Értetlenül pislogok rá, mellé pedig még úgy is nézhetek ki, mint valami buta hal, akit kifogtak és most a levegőn tátog. - Mi.. Miért?
- Több oka is van, de azt te is beláthatod, hogy elég sok változás következik most az életünkben. Jön az egyetem és nem úgy kellene kezdenünk, hogy vannak dolgok, amik visszahúznak minket a múltba.
- Ezt most halál komolyan mondod? - Hitetlenkedve pislogok rá, sötét pillantásába keresve a megszokott, játékos fényt, amelyből nyilvánvaló, hogy csak viccel. Most azonban nem látok ilyesmit a tekintetében, nem viccelődik, hanem teljesen komolyan gondolja.
- Majd találunk mást. - Jelenti ki, még mindig azon a nyugodt hangon, amiért képes lennék most a torkának ugrani. Mégsem bírok mozdulni.
- Hogy mondhatsz ilyet? - Könnyek szöknek a szemembe, melyeket ingerülten, minél hamarabb igyekszem letörölni, mielőtt az arcomon végiggördülnének.
-  Jobb lesz így mindkettőnknek.
- Nem igaz! Ezt te döntötted el egyedül.
- Maia...
- Hagyjál!

livin' in new york

Kristine J. Ahn and Noel H. Bae imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Maia Toresano
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Maia H. Toresano 3cfed55014a58c49d66a01799266e5c3b03abb16
Maia H. Toresano Bc31ee049f5f00ffcbd9fa4994605ab886f5fe85
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Have we lived too much, too fast?
What do you think, darling? Have you felt the melancholy, darling Wishing the time hadn't passed? Can you tell me how we used to be? Have we changed our hopes for fears
★ családi állapot ★ :
Maia H. Toresano 6df1abfcfaee6ebcf9cb8846e503e63d73ae1876
I can't remember to forget you
I keep forgetting I should let you go And I left a note on my bedpost Saying not to repeat yesterday's mistakes What I tend to do when it comes to you I see only the good, selective memory
★ lakhely ★ :
Brooklyn ⊱⋅
★ :
Maia H. Toresano 85f4e7e86ff3e7bc21143f0f5f7a16d1a84b8cb3
★ idézet ★ :
" She asked:
You are in love. What does love look like?
To which I replied:
Like everything I've ever lost come back to me. "
★ foglalkozás ★ :
énekesnõ ⊱⋅
★ play by ★ :
Rebbeca Gomez / Becky G ⊱⋅
★ szükségem van rád ★ :
Maia H. Toresano Bd2ae25e7dc310e09b77e899ba14c76d1bfd3e33 Maia H. Toresano Ae95c9e64ca192d6cd2a11be87a081ffd9499cfe Maia H. Toresano D72f10809caf4ea22c73b6541fb3e90f2c2b4fd5
★ hozzászólások száma ★ :
32
★ :
Maia H. Toresano Tumblr_pfl7vgBoK01rvch01o4_500
TémanyitásRe: Maia H. Toresano
Maia H. Toresano EmptyPént. 2 Okt. - 19:32
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Maia!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is, bár abszolút nem szokásom, de hadd fejezzem ki rajongásom a választott arcod iránt. Laughing Becky G nagyon édes, már amennyi interjút láttam vele, és nem utolsó sorban nagyon lelkes a művészete felé. (És jó párszor szól hozzám, qué importa unos años de más?  Maia H. Toresano 3673325056 ) A jellemedet elolvasva pedig egészen biztossá válik, hogy mennyire jól passzol az arc és a benne lakozó lélek. Very Happy
Abból a bemutatóból nagyon vidám, lelkes, és nem elhanyagolható módon sokrétű személyiséget ismerhettünk meg; bár szeretünk úgy gondolni rá, az ember nem csak csupa sötét és csupa fény, hogy néhány semmitmondó szót tudjunk összekavarni, aztán majdcsak lesz belőle valami. Mindig kell az egyensúly és az összemosás, akárcsak egy jó sminknél a blending (abszolút nem kellett rákeresnem erre külön Google-ban, dehogy), te pedig igazán magas szinten művelted mindkettőt. Very Happy
Maia Toresano kétségkívül színes egyéniség, úgyhogy ezek után némileg meglepő volt a múltad bemutatása. Habár a csattanó megmaradt a végén, azért egy ilyen kezdet után csak-csak remélné az ember, hogy valami boldogabb véget ér a történet. Bár szerencsére még semminek sincs vége; és az efféle "tragédiák" – még ha más, sokkal rosszabb dolgokhoz viszonyítva talán butaságnak is tűnik így gondolni, egy-egy kedves személy életünkből való kitépése se nem könnyű, se nem fájdalommentes – jobb esetben arra ösztönöznek minket, hogy előrébb lépjünk.
Habár félig a homályban tartottál minket a pontos részletekkel kapcsolatban, az érzés abszolút átjött, és az ember csak kíváncsibb lesz, mi rejtőzik még a történetben. Sok érdekes részletet belengettél itt, mint a mézesmadzagot, a titokzatos személy kilététől kezdve a baleseten át addig, hogy hogyan is jutottál oda, ahol most vagy; de a felmerült kérdések alighanem megválaszolásra kerülnek majd a játéktéren, úgyhogy nem is tartanálak fel tovább. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Maia H. Toresano
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aristotle Mateo Pérez Toresano
» Maia & Hewett - Somebody Like You
» good day; Maia & Kristine
» after hours | Baek-ah & Maia
» fame is the name of the game | Kirk & Maia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: