New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 130 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 112 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (137 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 17:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 18:02-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:36-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:30-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 17:28-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 16:45-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 16:43-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 16:30-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 16:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

after hours | Baek-ah & Maia
Témanyitásafter hours | Baek-ah & Maia
after hours | Baek-ah & Maia EmptyVas. Jan. 29 2023, 20:57
Baek-ah & Maia

Közel sincs saját tapasztalatom arról, hogy milyen felébredni a saját esküvőnk reggelén, hogy mennyire izgatottá és egyszerre aggodalmassá tehet a nagy nap. Jó pár menyasszonyhoz volt már ugyanakkor szerencsém, hála a munkának, amit végzek. Mindig is szerettem énekelni és nem zavart túlzottan, ha mások elé kell kiállnom. Nem éhezem feltétlenül mások figyelmére, sokkal inkább azért szeretem amit csinálok, mert mellette megvan az a fajta rugalmasság, amitől úgy érzem igazán élni tudom az életemet. Tudom, hogy felelőtlen voltam minden alkalommal, amikor azt mondtam, hogy olyan gyorsan és élményekkel telve szeretném élni az életemet amennyire csak lehet. De legbelül tudtam, hogy nem kockáztathatom meg azt, hogy ne érezzem teljesnek azt. Olyan dolgokat is kipróbáltam, amibe korábban talán bele sem mentem volna és voltak köztük őszinte butaságok is. Mégsem volt senki, aki komolyabban arra figyelmeztett volna, hogy hülyeséget csinálok, mert... Valószínűleg azok, akik mindig is közel álltak hozzám és akik a baleset után is mellettem voltak, egyszerűen nem merték nekem azt mondani, hogy ne tegyek valamit. Sajnálatból, vagy szimpátiából, nem tudnám megmondani, mint ahogyan azt sem, hogy mi lenne, ha valaki az orromra koppintana és azt mondaná, hogy elég volt abból, ahogyan jelenleg az életemet kezelem és nőjjek fel.
Jelen pillanatban legalább ezer dolgot szerettem volna egyszerre. Például elutazni Balira, sokszoros véradónak lenni, varratni még legalább három tetkót, vezetni versenypályán, megmászni a K2-t... Ugyanakkor vannak nagyobb horderejű dolgok, amelyek alapjaiban változtatnák meg az életemet. Mint például az, hogy ne csak mások esküvőjén énekeljen, hanem egyszer legyen sajátom is. Huszonhat évesen nem érzem úgy, hogy bármiről le lennék maradva, másrészt pedig nincs olyan ember, akiben feltétlenül megbíznék ahhoz, hogy hozzá is kössem az életemet. Lehet, hogy képes vagyok beszélni az embereknek a balesetemről, de nem olyan egyszerű elmondani azt is, hogy rengeteg dologra nem emlékszem a fiatalkoromból. Azt pedig senki nem garantálta nekem, hogy egyszer nem üt majd be valami és nem vesztek el újabb emlékeket. Tisztára mint valami filmben.
Pont, mint ahogy a mai esküvő helyszíne is egészen filmbe illő volt. Ha mást nem is tehettem, maximum jegyzeteltem azt illetően, hogy én mit szeretnék majd megvalósítani a sajátom esetében. Már ha lesz sajátom. Nem akarok negatív Nancy lenni, de jelen állás szerint maximum Tinder-randi partnereket mutathatok fel, semmi egyebet.
- Tartok egy kis szünetet, mert kiköpöm a tüdőm, vagy elmegy a hangom, ha még egy dalt kell énekelnem. - A zenész srácok felé pillantottam, akik sok esetben az egyetlen ismerőseim voltak ezeken az eseményeken. Azt hiszem még a cukrászokkal is többet találkoztam, mint a vendégkörrel, akik egyes esküvőkön vettek részt. De persze New York elég nagy város, hogy ne ismerjen mindenki mindenkit. Máskor meg épp, hogy kicsinek tűnik.
- Ne aggódj, tartjuk a frontot.
- El is várom. - Vigyorogva pillantottam a válaszadó felé. - Elvileg hamarosan úgyis dobják a csokrot, szóval ti is pihenhettek. - Talán illett volna megvárnom őket, de jellemzően senkinek nem tűnt fel, ha egy-kettővel több instrumentális dal hangzott el és én sem panaszkodtam, ha volt húsz percem inni valamit és pihentetni egy kicsit a hangomat. Annál jobban élveztem a hajnalokig nyúló ünneplést később.
A kezemben a korábban megszerzett vizespalackommal távoztam a rögtönzött színpadról, ami inkább illett be kisebb emelvénynek a táncparkett szélénél és a helyiséget két oldalról körbeölelő boltívek felé indultam, arrafelé véve az irányt, amerre egy csendesebb sarkot sejtettem. Ami azt illeti, először egy mosdószünet is belefért volna, ezért a folyosón előbb megkerestem a megfelelő ajtót, csak azután nyilvánítottam megkezdettnek a tíz perc szünetet, hogy ott végeztem. Épp amikor kilépni készültem a helyiségből, meg kellett torpannom, hogy egy csapat gyerek ne rohanjon keresztül rajtam, s pont annyi ideig álltam meg, hogy a mosdó ajtaja a még útban lévő ruhám anyagára záródjon. Magamban imádkoztam, hogy egyetlen apró gyöngy se sérüljön meg a kölcsönruhán, különben a ruhakölcsönzős lány megöl, de ami még ennél is nagyobb gond volt, az az volt, hogy az ajtógomb nem akart mozdulni, amikor érte nyúltam.
Odabent korábban nem futottam össze senkivel - érthető módon, hiszen hamarosan eldobásra kerül a csokor, így nem számíthattam rá, hogy onnan érkezik majd a segítség. Arra sem gondoltam hogy pár percen belül megjelenik valaki a folyosón, és akármilyen ciki volt odafordulni a férfihoz, aki telefonnal a kezében közeledett, mégis megtettem.
- Elnézést! - Halvány mosoly formálódott az ajkaimon, miközben próbáltam kedves hangot megütni. - Ne haragudjon, tudna rajtam segíteni? - Talán nem volt egyértelmű, hogy mi történt és az sem segített, ahogyan a mosdó ajtaja felé intettem a kezemmel, hiszen a testemmel takartam a bűntényt, vagyis a beragadt ruhát.
- Sikerült beragadnom a ruhámmal és nem akar mozdulni a kilincs. - Ezúttal már egy segítségkérő pillantást is vetettem a férfira, akinek a jelenléte miatt kifejezetten szerencsésnek éreztem magam, mert abban bíztam, hogy könnyebben tud nekem segíteni, mint egy gyerek, vagy történetesen egy nő.
774・ segítség! after hours | Baek-ah & Maia 2122324058ruha
mind álarcot viselünk
Maia Toresano
Média
ranggal rendelkezem
★ :
after hours | Baek-ah & Maia 3cfed55014a58c49d66a01799266e5c3b03abb16
after hours | Baek-ah & Maia Bc31ee049f5f00ffcbd9fa4994605ab886f5fe85
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Have we lived too much, too fast?
What do you think, darling? Have you felt the melancholy, darling Wishing the time hadn't passed? Can you tell me how we used to be? Have we changed our hopes for fears
★ családi állapot ★ :
after hours | Baek-ah & Maia 6df1abfcfaee6ebcf9cb8846e503e63d73ae1876
I can't remember to forget you
I keep forgetting I should let you go And I left a note on my bedpost Saying not to repeat yesterday's mistakes What I tend to do when it comes to you I see only the good, selective memory
★ lakhely ★ :
Brooklyn ⊱⋅
★ :
after hours | Baek-ah & Maia 85f4e7e86ff3e7bc21143f0f5f7a16d1a84b8cb3
★ idézet ★ :
" She asked:
You are in love. What does love look like?
To which I replied:
Like everything I've ever lost come back to me. "
★ foglalkozás ★ :
énekesnõ ⊱⋅
★ play by ★ :
Rebbeca Gomez / Becky G ⊱⋅
★ szükségem van rád ★ :
after hours | Baek-ah & Maia Bd2ae25e7dc310e09b77e899ba14c76d1bfd3e33 after hours | Baek-ah & Maia Ae95c9e64ca192d6cd2a11be87a081ffd9499cfe after hours | Baek-ah & Maia D72f10809caf4ea22c73b6541fb3e90f2c2b4fd5
★ hozzászólások száma ★ :
32
★ :
after hours | Baek-ah & Maia Tumblr_pfl7vgBoK01rvch01o4_500
 
after hours | Baek-ah & Maia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida
» Yoon Baek-ah
» get free; Sang-nam & Baek-ah
» spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah
» Maia H. Toresano

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens-
Ugrás: