New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 106 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 92 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Nataael Norton
tollából
Ma 9:27-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 7:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:33-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 7:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 6:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 1:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Lilia Henderson
TémanyitásLilia Henderson
Lilia Henderson EmptyHétf. 7 Szept. - 1:01
...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Lilia Henderson
Lilia Henderson EmptyHétf. 7 Szept. - 15:29
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves feleségem Lilia!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Mikor szóba jött, hogy az előző játékostárs személyes okoknál fogva rövidebb-hosszabb időre leteszi a tollat, ami a szerepjátékot illeti, megkérdezted tőlem, nem lesz-e fura ugyanazt a karaktert látni másnál. Amit akkor gondoltam, azt most, a lap olvasása után is fenn tudom tartani: ahány ember, annyi nézőpont, és egy kis odébb lépés is nagy különbségeket tud kiadni végül a nagy egészet nézve. A megközelítés hasonló és mégis más, olyasmi, mint amire ráülepedett már a kihasználatlanság pora és az ember el is felejtette, igazából milyen ragyogó színe volt. Very Happy Minden elfogultság nélkül igyekszem mondani, hogy rendkívül élvezetes volt olvasni a lapot, az egész felépítése nagyon egyedi, ahogy azt már megszokhattuk tőled a többi csoda láttán. Laughing
A személyiségleírás külön tetszett, azzal én is csak ma szembesültem, úgyhogy még mindig az újdonság varázsával hat. Kicsit olyan "tíz dolog, amit szeret, tíz, amit nem" tovább gondolt verzió, és mégha nincsenek is külön pontokba szedett személyiségjegyek, ugyanúgy, ha nem sokkal jobban összeáll belőle, milyen jellem is Lilia. Talán egy kicsit én álmodtam meg, de az álom már csak olyan, hogy az ember alig tíz százalékára emlékszik a végén, villanásokra, amik ilyen vagy olyan érzettel töltik el az embert, de néha egészen nehéz lesz ezt értelmes mondatokká fogalmaznia. Te öntötted végül ezeket a foszlányokat kézzel fogható formába, amiért nagyon hálás vagyok. Lilia Henderson 4146035580
Már miközben beszéltünk, akkor is nagyon megmosolyogtatott, ahogy olyan észrevételeket, logikai eszmefuttatásokat tettél, amik hirtelen helyrekattintottak dolgokat, amikkel kapcsolatban nem voltam bizonytalan, mert fel sem tűnt, hogy hiányzik, de most valahogy máris sokkal simábbnak érződik az egész. A saját nevemben kérek elnézést, amiért csak egy újabb strigula vagyok az "alkoholisták, akik Lilia életét formálják" sorban... Laughing Ha szomorú is, a keserűségében mégis van valami nagyon életszerű, amiért nehéz nem lelkesedni. Úgyhogy én is inkább rövidre zárom magamat, hogy mielőbb elkaphassalak majd a játéktéren.  Lilia Henderson 3874598021

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Lilia Henderson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bridget J. Henderson
» River Henderson, M.D.
» Maisy Henderson
» Agent Henderson
» Isaac Henderson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: