New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 74 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Ma 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Ma 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Gravity S. Nolan
TémanyitásGravity S. Nolan
Gravity S. Nolan EmptyVas. 17 Május - 14:53
Gravity S. Nolan

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Gravity Sarah Nolan
Becenevek:
Gravi
Születési hely, idő:
San Francisco, 1993. 09. 17
Kor:
26
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
törvényen kívüliek
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYPD Rendőrségi Akadémia
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
beépített rendőr...
Ha dolgozik//Munkahely:
elvileg a rendőrség, gyakorlatilag...
Hobbi:
fegyverek, tánc, autók, autóversenyzés, olvasás, lovaglás
Play by:
Emily Ratajkowski

Jellem

× céltudatos
× magabiztos
× néha kicsit makacs
× feszegeti a határokat, a sajátjait és másokét is
× intelligens
× nem túl kedves
× nagyszájú
× két éve nyert a lottón, a pénz nagy része még megvan, egy részét pedig befektette
× már maga sem tudja miért ezt a foglalkozást választotta
× szereti az állatokat
× külsejével sokat foglalkozik, mert tudja, sokan a látszat alapján ítélnek, és egy rossz ítélet nagyon sokat számít
× beépített rendőrként dolgozik, de már nem biztos abban, hogy tényleg le akarja buktatni a szervezetet ahova sikerült beépülnie
× szereti élvezni az életet
× nem esik nehezére átverni másokat
× van egy bátyja
× a szüleivel két éve nem tartja a kapcsolatot

Múlt
Ahogy kezdődött...

-Ms Nolan, íme a következő ügy, amibe be szeretnénk vonni magát. – Szólal meg Thomson és az asztalon áttol elém egy mappát, amiben számos papír sorakozik, arra várva, hogy valaki elolvassa őket, és ez a valaki most nyílván valóan én leszek.
A mappáért nyúlok, kinyitom, majd gyorsan áttanulmányozom, egyelőre csak a fő dolgokra megyek rá, hogy ki hol mikor mit s miért, a többit majd később az asztalomnál, vagy otthon egy pohár bor mellett áttanulmányozom.
Beépüléses meló, és ahogy olvasom egyre jobban és jobban felkelti az érdeklődésemet. Nem csak izgalmas, hanem veszélyes is a munka, a kettő együtt pedig engem hihetetlenül megmozgat.
– Miért épp rám esett a választás? - kérdezem, hiszen jó pár tapasztaltabb kolléga és kollegina van, akik bármit megtennének egy ilyen melóért, mégis engem ér a megtiszteltetés.
- Úgy véltük az Ön adottságai a legmegfelelőbbek, Ön tud a legkönnyebben beépülni egy ilyen közegbe. – magyarázza, de közben kissé lesüti a szemét. Továbbra is rám néz, de legszívesebben elfordítaná a tekintetét, amiből egyből látszik, hogy korántsem azért esett rám a választás, mert az iskoláimat mindvégig kitűnő minősítéssel végeztem el, vagy mert az eddigi munkáim is hibátlannak bizonyultak, hanem egyszerűen azért, mert jól nézek ki, és ezáltal egy tesztoszterontól túlfűtött bandába nagyobb esélyem van bekerülni csinibabaként, mint egy közel negyven éves kétgyerekes anyukának.
- Rendben, szükségem lesz jó pár dologra, például egy autóra…-
- Az autóról már gondoskodtunk, a hátsó garázsban várja önt egy nemrég lefoglalt Mustang GT 500-as. – - vág bele a szavamba én pedig erre a válaszra elhúzom a szám. Nem rossz kocsi, egyáltalán nem az, de nem dobok tőle egy hátast. Tudom, hogy ennél sokkal jobb kocsik is rejtőznek a lefoglalt autók között. Lehet mégsem bíznak bennem annyira?

A folytatás...

-Sarah, délután be kellene segíteni a szalonban, Rosie kórházba került, és nincsen senki se aki be tudna ugrani oda. - nem köszön, de még csak be sem mutatkozik, elvárja, hogy tudjam, hogy ki hív, és én tudom is. Nem szokott ilyesmivel megbízni mostanában, vagyis nyílván nincsen más aki be tudna ugrani Rosie helyére.
- Akkor az autóért más megy majd este? - nekem az lett volna ma a feladatom, hogy egy újabb eltulajdonított autót vegyek át az egyik tolvajunktól, és így elképzelhető, hogy nem fogok odaérni.
- Ez is változott, a versenyre is el kellene menned, amint bezár a szalon, valaki megy és felvesz téged. -
- Rendben!- ahogy a hívás elején nem köszön, így a hívás végén sem, és én sem fecsérelem erre az energiáimat. Mennem kell készülődni, habár mára mást terveztem de ez nem számít, ha a főnök szól akkor ugrani kell. Ne nem mintha nem szívesen tenném.
Fehér nadrág, vörös blúz, aminél egyel több gombot felejtek el begombolni, mint illendő volna, a cipőm sarka pedig olyan magas, hogy abban járni már kész művészet, én mégis könnyedén boldogulok. A fehér ártatlanságot sugall, míg a vörös inkább pajzán gondolatokat ébreszt. Elteszek a táskámba egy másik szett ruhát is, mert a szalon után valószínű már nem lesz időm hazajönni átöltözni.
Eleinte zavart, amiért mindenki az álnevemen szólított, de ma már könnyedén boldogulok. Az új irataim szerint Sarah Wallis-nak hívnak és Manhattan-ben születtem, pont egy hónappal a valódi születésnapom előtt. Ezért jó a rendőrségnek "dolgozni" mert olyan papírokat adnak és olyan hátteret teremtenek meg, amiről soha senki sem tudja kideríteni, hogy az egész kamu.

A szalonba a vendégek jönnek és mennek és van aki jóval több pénzt hagy ott, mint mások, ők azok akik az extra szolgáltatásokat is igénybe veszik. Pontosan tudom, hogy van olyan lány hátul aki nem önszántából van itt, hanem azért mert vagy ő vagy egy hozzátartozója rosszkor volt rossz helyen, és nekem elvileg az lenne a dolgom, hogy segítsek nekik innen kiszabadulni, de nem teszem. Annál sokkal jobban élvezem a jelenlegi helyzetemet.
Verseny, adrenalin, autók, játékok és szex. Egyelőre nincsen másra szükségem.



[/i][/i]
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Gravity S. Nolan
Gravity S. Nolan EmptyHétf. 18 Május - 21:52
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Gravity!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Abban, hogyha másnak adjuk ki magunkat megvan a maga veszélye és izgalma, ugyanakkor egy kihivást is jelent a megtapasztalójának. Felmérni mire vagyunk képesek, meddig vagyunk hajlandóak elmenni a feladatunk érdekében, ami a végén már nem csak egy újabb ügy lesz a sok közül, hanem valahol az életed is. Annyira egyszerű néhány határnak elmosódni, amikor valaki túlságosan is beleéli magát a szerepébe. Megismerni az érem másik oldalát, egy olyan világot, amit eddig csak kerülgettél olyan valósággal láthat el, ami egy idő után jobban vonz magához mint az, hogy visszatérj a valóságba. Hiszen valahol mélyen te is tudod jól, hogy mihelyst a feladatod végére érsz, már kezedbe is nyomják a soron következőt, ami talán közel sem lesz ennyire a te elképzeléseidhez közel álló. Ki ne vágyna az adrenalinra? Arra, hogy valami éltesse, amitől úgy érzi, hogy nem csak létezik a mindennapjainak mókuskerekében, hanem él és lélegzik, maximálisan kihasználva minden egyes adott percet, amit kapott. És bár nem csak a helyzet, aminek a részese vagy veszélyes, hanem az is, mit is próbálsz a hátad mögött hagyni. Könnyű a függőjévé válni a jó dolgoknak, de sajnálatos módon az ilyenek mindig is következményekkel jártak. Képes leszel dönteni, ha eljön majd annak az ideje? Magad mögött hagyni a hivatásodat, hogy átsétálj arra az oldalra, amit eddig olyan bőszen igyekeztél megfékezni? Egy idő után talán amellett kell letennünk a voksunkat, ami garantáltan a felszínen tart. Amitől nem kell meghazudtolnunk valódi érzéseinket, még ha nálad az egész személyiséged egy kitalált életen alapul. Bizonyára rengeteg kérdést kell még magadban is megválaszolnod, bár talán egy-kettőre már te magad is határozottan tudod a választ, én pedig érdeklődve várom milyen lépésre szánod el magad a továbbiakban. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Gravity S. Nolan A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Gravity S. Nolan D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Gravity S. Nolan 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Gravity S. Nolan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sebastian Nolan
» Tristan & Nolan
» Kiara Nolan
» Nolan Haddox
» Nolan&Emery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: