New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 93 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. 20 Május - 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Grace O'Connell
tollából
Ma 14:35-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 14:35-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 14:20-kor
Selena Blaine
tollából
Ma 13:32-kor
Lisandro Mendez
tollából
Ma 12:07-kor
Lilibeth Winchester
tollából
Ma 12:03-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:38-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:35-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Nolan Haddox
TémanyitásNolan Haddox
Nolan Haddox EmptyCsüt. 21 Nov. - 21:55
Nolan Uriel Haddox

Karakter típusa:
/saját
Teljes név:
Nolan Haddox
Becenevek:
Noel
Születési hely, idő:
NYC, 1989. december 06
Kor:
30
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
vőlegény
Csoport:
Egészségügy
Egyetem:
Yalen végzett orvosként
Munkabeosztás:
általános gyerekorvos
Munkahely:
Manhattan kórház
Hobbi:
Noel hobbi búvár, hatalmas álma, hogy cápákkal merülhessen, emellett bokszol heti négyszer, és minden kedden bohócdoktorként funkcionál. Jól fest és imád kirándulni.
Play by:
Nico Tortorella

Jellem

Nolan Haddox mindig is maximalista volt. Gyerekkorában elhatározta, hogy belőle híres  űrhajós lesz, és mindent, de tényleg mindent megtett azért, hogy bekerüljön a NASA-hoz, minden csillagászatról szóló könyvet elolvasott, kívülről tudta az Apollo-programot, ismerte az összes amerikai és szovjet űrhajóst. Aztán Nolan Haddox tíz éves lett, és rájött, hogy ő valószínűleg sohasem lesz űrhajós, és egy világ összedőlt benne, de Nolan apja arra tanította a fiút, hogy soha semmi nem történhet, amiből Nolan ne tudna fölállni.
Szóval Nolan elhatározta, hogy orvos lesz, és tényleg orvos lett. Kőkeményen dolgozott, éjjel-nappal tanult, minden vizsgáját tökéletesen teljesített, most pedig gyerekorvosként dolgozik a helyi kórházban. Ő magát mindig is határozott és kiegyensúlyozott személyiségnek jellemzi, hiszen ez a magánéletében és a munkájában is egyaránt jellemzi, de míg munkájában kicsit karót nyelt és ambiciózus, addig a magánéletében egy kalandor, egy igazi vidám csávó akiről első pillanatban bárki azt gondolná, hogy biztosan nincs egy rossz napja sem. Pedig Nolan igazán hangulatember, ha rosszul kel föl, akkor az egész napját tragikusnak érzi, legszívesebben csak festene olyankor és elmenekülne a külvilág elől. Bosszantja olyankor minden és mindenki, szinte kiengesztelhetetlen, megvigasztalhatatlan, utálja is, ha ilyenkor bárki ki akar belőle csikarni egy szemernyi vidámságot is.
Roppant türelmes és empatikus személyiség, mérhetetlenül jól jön ki a gyerekekkel, de ezt nagyon evidensnek érzi, hiszen a mindennapok során több tucat kisgyerekkel kell a közös hangot megtalálnia, ez pedig jól megy neki. Ahogyan a gyerekekkel úgy minden más korosztállyal jól érzi magát, utál egyedül lenni és rosszul viseli a semmittevést.

Múlt

- Akkor én hozom a bornyitót! - Ajánlkozom fel gyorsan, miközben Lilith egészen könnybe lábadt szemekkel borul édesanyátok nyakába, s minha csak kihúznám magamat az ünneplés alól, sietősen távozom a menyasszonyom mellől, szinte megkönnyebbülten hagyom el a nappali rám nehezedő légterét. Apátok talán utánam néz, de igazán mindenki Lilithre figyel most, aki hosszan zeng ódát az olaszországi körutunkról, egészen az elejét fogja a mesélésnek, messziről kezdi bemutatni érkezésünk minden pillanatát, az olaszok temperamentumát, a kínos parkolási rutinjukat, a Vatikán előtti hosszú sorbaállást, a sok pizzát és tésztát, a gyönyörű Naplementét, a Trevi-kútba vetett pénzérméket, a rengeteg fagyit, amit elnyaltunk míg végül el nem ér a csúcsponthoz, magához a csattanóhoz.
Feltúrok három fiókot mire sikerül megtalálnom a keresett eszközt, akkor aztán a hátamat nekivetem a falnak, mintha egyszerűen megfáradtam volna mindebbe a felhőtlen boldogságba, amit éreznem kellene, és amit talán érzek is, mert ott van valahol legbelül, ott bizsereg minden lélegzetvételben, ott érzem ahogyan Lilithre nézek, ő pedig visszamosolyog rám. Azt hiszem igazán szerencsés fickó vagyok, hogy az életemben tudhatom őt, hogy mindennap mellette kelhetek föl, hogy megoszthatom vele minden titkomat. Szerencsés vagyok, legalábbis annak kell lennem, ha egy ilyen lány, mint amilyen Lilith: egy ilyen karrierista, céltudatos és igazán feminista nő igent mondott nekem.
Szerencsésnek kell lennem , muszáj annak lennem.
De aztán valahogyan mégsem érzem magamat igazán szerencsésnek ahogyan a falnak támasztom a hátamat, az ujjaimat pedig görcsösen tekerem a bor nyaka köré, mintha a saját nyakamat szorongatnám, még nyelnem is nehézkessé válik  és egy pillanatra, tényleg csak egy pillanatra arra gondolok, hogy lelépek. Itt hagyok mindenkit ebben a nagyon cukormázas pillanatban és iszom egy korsó sört.
Azt persze nem tudnám megmondani, hogy miért érzek így, hiszen addig a percig úgy gondoltam, hogy ez életem legboldogabb pillanata és időszaka. Hosszú hónapokkal ezelőtt kezdtem el megtervezni, hogy miként is kérem majd meg Lilith kezét, aztán pedig pontosan, minden tervet követve megtettem. Jól esett, sőt, boldog voltam, mérhetetlenül boldog, magabiztosan fogtam a menyasszonyom kezét, sütkéreztem a szüleim büszkeségében ahogyan Lilith ujján a gyémánt gyűrűt csodálták, beleegyeztem, hogy már most kezdjük el tervezni az esküvőt, megígértem, hogy aktív résztvevőként funkcionálok majd, hogy nászútra Bora-Bora lesz az úti cél, és hogy minden tökéletes lesz.
Aztán pedig megláttalak téged, és hirtelenjében már nem éreztem magamat annyira magabiztosnak, pedig az elsők között gratuláltál, aztán a háttérbe szorulva hagytad, hogy Lilith beragyogja az egész teret.
Nagyot sóhajtva lököm el magamat a faltól, a konyhából kilépve pedig beléd botlok. - Rosie. - Úgy lepődök meg a jelenléteden, mintha furcsaság lenne, hogy itt talállak. - Nem ünnepelsz velünk? - Biccentem félre a fejemet, majdhogynem könyörögve, hogy ne hagyj az oroszlán barlangjában egyes egyedül, kezemmel pedig megemelem az üveg bort.  - Ha az emlékeim nem csalnak, akkor ez a kedvenced. - Ráncolom össze a szemöldökömet, mintha csak most tudatosulna bennem, hogy Lilith kedvence helyett a tiedet vettem le a polcról, de hogy honnan tudom, hogy ez a kedvenced, azt magam sem tudom. Kósza emlékeim vannak csak a nyári estékről, amikor Lilithre várva veled borozgattam, olyan dolgokról beszélve amik jelentéktelennek számítottak minden másodpercben, mégis ha kérdeznéd, talán az egészet föl tudnám idézni.
- Nolaaaan... - Lilith hangja töri meg kettőnk csendjét, pillantásom a tiedbe kapaszkodik még egy másodpercre, lemondóan és bocsánatkérőn mielőtt felsóhajtanék. - Azt hiszem nekem jelenésem van. - Egy kicsit a torkomban dobog a szívem, mintha ez egészen számíthatna, mintha ez a pillanat meghatározhatna egy egész idősorozatot a jövőben.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Nolan Haddox
Nolan Haddox EmptyCsüt. 21 Nov. - 23:04
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Nolan!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Igazán kár, hogy nem lehetett belőled űrhajós, hiszen mennyire menő lett volna már, de úgy gondolom a mostani munkáddal sem adtad lejjebb azt a bizonyos mércét. Segíteni másokon mindig is ad valami pluszt az emberhez, olyat, amit talán szavakban nem is lehet igazán megragadni, de azzal, hogy jót teszünk másoknak, általuk mi is többé válunk. Látszik rajtad, hogy komolyan veszed mindennek a fontosságát, ugyanakkor az is könnyedén lejön, hogy a munkáddal járó felelősségek ellenére nem feledkeztél el a magánéletedről sem. Úgy gondolom, hogyha ezen a területen minden klappol, akkor könnyedebben vesszük a többi tényezővel járó akadályokat is.
Azt hisszük, képesek vagyunk parancsolni az érzéseinknek és megfejteni azokat, egészen addig, amíg valami olyan nem történik, ami abban a pillanatban kihúzza a lábunk alól a talajt. Nehéz lehet két fronton lenni érzelmileg, hiszen az eljegyzésed, ami eddig biztos pontot jelentett a jövőképedben, most megválaszolatlan kérdéseket hagy maga után, amelyek egyre többnek és nyomasztóbbnak bizonyulnak, minél jobban igyekszel őket a mélyre süllyeszteni. Csak hát tudjuk milyen ez. Minél inkább igyekszünk nem venni tudomást valamiről, annál nehezebb lesz azt figyelmen kívül hagyni. Talán idővel és valami külső hatás által képes leszel letisztázni magadban ezeket az érzéseket és azok által rájönni, hogy végül mi is lenne az igazi döntés. Boldogtalan lenni a 'helyes' elképzelésben vagy boldog lenni a 'helytelenben'? Kíváncsian várom mit lépsz ezek után. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Nolan Haddox A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Nolan Haddox 0ccc7335f4d895a22d49f284de48185cf1d1e3d5
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Nolan Haddox 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Nolan Haddox
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gravity S. Nolan
» Nolan&Emery
» Sebastian Nolan
» Dr. Sebastian Nolan
» Kiara Nolan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: