New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. 20 Május - 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lennox Walker
tollából
Ma 0:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Tegnap 21:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 20:59-kor
Maurice Davidson
tollából
Tegnap 20:50-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 20:18-kor
Terry M. D. Scott
tollából
Tegnap 19:29-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Hailee & Willow - take me higher
TémanyitásRe: Hailee & Willow - take me higher
Hailee & Willow - take me higher EmptyVas. 25 Feb. - 19:23

Hailee & Lola
"If you don't drink, how will your friends know you love them at 2 a.m.?"
Mielőtt az ember kicsit is beleásná magát a pszichológiába és az emberi lélektan kérdéseibe, valószínűleg azt feltételezi, hogy a téma szakértői mindent tudnak ez életről és arról, hogy hogyan lehet azt a legtudatosabban és legsikeresebben élni. Aki tényleg ebben hisz, azt sajnos nagyon gyorsan ki kell ábrándítanom, mert a teljes igazság az, hogy csak mert valaki pszichológus, vagy terapeuta, attól még ugyanúgy ember marad. Aki hibázik, rossz döntéseket hoz, csalódik és megbánt másokat, aki nehezen küzd meg a saját szomorúságával vagy dühével, aki magyarázatokat követel, amikor állítólag jól kellene ismernie és tudnia elemeznie mások viselkedését. Nem könnyebb számomra ez az időszak - Ty után -, mint bárki más számára, akit hagytak már el hasonló körülmények között. De talán épp az történik, amit Hailee említ, hogy a négy gyertya közül most teljesen másikat kell égetnem, ahhoz képest, amire eddig fókuszáltam.
- Család, barátok, munka, vagy egészség? - Hangosan gondolkodom csupán, minden szót kimondva fontolom meg, hogy melyik érzem legközelebb jelenleg magamhoz. - Azt hiszem a barátok és a munka lenne a leglogikusabb. - Viszonylag kezdő voltam még a szakmámban, ami persze nem jelentette azt, hogy ne lettek volna, akik megbíztak volna bennem annyira, hogy eljöjjenek egy-egy terápiás alkalomra és aztán hosszabb szakmai kapcsolat is kialakuljon köztünk. Volt, aki kifejezetten azért választott, mert a hosszú ideje a szakmában lévő és kissé talán túl szilárd határokkal rendelkező idősebb kollégákkal nem találta meg a hangot. Nem kritizálva ezzel azokat, akik húsz, vagy akár harminc éve is a pályán vannak, hiszen bődületes mennyiségű tudás van mögöttük, szimplán csak oda kell rá figyelni, hogy az idők változásával új problémák és hatások lehetnek érvényben a mai emberekre.
- Igen - vágom rá talán egy kicsit túl gyorsan is, ami egyet jelenthet azzal, hogy mennyire vágyom még mindig Ty társaságára és arra, hogy... Nem is tudom. Szeretném, ha helyre hoznánk, de ha legalább meg tudnánk beszélni. Nem mondom, hogy épp Hailee előtt fogom hangosan bevallani, de jelen pillanatban úgy éreztem képes lennék megbocsátani Tynak. Akkor is, ha végül nem lenne már semmi a kapcsolatunkból. - Úgy, hogy fogalmam sincs mi volt az oka a szakításunknak, sokkal rosszabb. Inkább tudni szeretném, mint hogy csak találgassak, ki tudja meddig. - Lehet, hogy soha nem találkozunk többet. Hogy sosem lesz ez úgy lezárva kettőnk között, mint ahogy azt a több éves kapcsolatunk megérdemelné. Ez pedig megijeszt.
- Sokak szerint egyszerűbb úgy tanácsot adni másoknak, hogy nem te vagy benne az ő helyzetükben és tudod kívülről szemlélni az egészet. - Valójában terapeutaként is ez a cél, hogy ne zuhanjak bele valakinek az életébe túl mélyen, különben maguk alá nyomnak azok a problémák, amiken segíteni próbálok. - De ha már itt tartunk... Azóta sem sikerült megegyezni Noellel? - Úgy érzem tudnom kellene, ha mégis megtörtént volna, de még így is kíváncsi voltam azokra a fejleményekre, amelyek azóta történhettek, hogy utoljára beszéltünk erről a barátnőmmel. Valahol kifejezetten szomorú, hogy ilyen sokat tudunk mesélni egymásnak a tönkrement kapcsolatainkról, de én nem tartok tőle, hogy örökre így maradnánk - egyikünk megcsalva, másikunk elhagyva.
- Sosem tudtam rájönni, hogy azért kezelik-e így az ügyvédjelölteket, mert féltik az állásukat, vagy szimplán csak túl a megalomániás abban a szakmában. - Azt persze nem akarom elvenni senkitől, hogy milyen sok kitartás kell ahhoz, hogy valaki jogi diplomát szerezzen, de a gyakornokokkal és ügyvédjelöltekkel való viselkedést akkor sem értem. - Ezen a területen fogsz maradni? - Kíváncsian pillantottam Haileere. Ugyan nem teljesen ugyanaz a helyzetünk, de nekem is elég nagy dilemma volt, amikor szakterületet kellett választani. Ha pedig az ember belekezd az egyikbe, elég nehéz lehet átnyergelni egy teljesen másik témára. Sok időt veszítene vele.
- Akkor simán lehet, hogy van valami, amit nem tudsz róla. - Szerettem volna oldalba bökni őt, de túl messze voltunk egymástól. - Mit takar az, hogy "nem az a kaliberű férfi"? Jóképű? - Olyan mosoly jelent meg az arcomon, amiből egyértelmű volt, hogy miért kérdezem ezt. Nem azt mondom, hogy azt kérem Haileetől, hogy kezdjen el járni a főnökével, de a főnökének biztosan vannak nagyon jóképű barátai, akiket a barátnőm megismerhet... Szerintem egyikünk sem immunis egy vonzó és intelligens férfira.
- Szerinted miért nőnek a mai fiúk ekkorára? Caleb is olyan magas már, hogy ki kell törnöm a nyakamat, ha ránézek. - Nem mintha mostanában találkoztunk volna, vagy a közeljövőben találkoznánk. A bátyja hiányában furcsa lenne. - Sosem akartam testvért, de ti annyira aranyosak vagytok, hogy ha gyerekem lesz, mindenképpen lesz testvére is. - Mosolyogva vallottam be ezt, finoman a fejemet is megráztam, mintha csak őrült ötletként kellene elhessegetnem ezt. Elvégre nem mostanában fogom bejelenteni, hogy gyerekem lesz.
- Köszönöm - szélesedett valamelyest a mosolyom, ahogyan a barátnőmre néztem. - Azt is, hogy ma eljöttél velem! És ígérem, hogy nem fogok egész este ilyen bánatos maradni, csak innunk kell még hozzá. - Ezen a ponton már nevetve intettem a bár felé. Nem tudtam volna megmondani mikor volt az utolsó alkalom, amikor direkt azért hagytuk el a lakást, hogy együtt igyunk - azt tulajdonképpen otthon is meg tudtuk tenni, de egész más érzés kiöltözni és beülni valahová, ez tény.
- Igen, végülis a megcsalás egy teljesen más sztori... - Sóhajtva engedtem, hogy a vállaim előre essenek, majd újult erővel húztam ki magamat és igazítottam meg a derekamra simuló övet. - Én viszont tudnék neki mit mondani, mert még mindig nem küldtem el a világ végére, amiért képes volt ezt tenni veled. - Néhány másodpercig irritált grimaszba torzult az arcom, miközben Lin kezéért nyúltam, hogy megszoríthassam azt. A szavaimat pedig tényleg komolyan gondoltam, akármilyen nyugodt volt egyébként a természetem, képes lettem volna jól kiosztani a barátnőm ex-vőlegényét.
- Már csak az a kérdés, hogy mit? - Ha gondolkoztam is valaha azon, hogy milyen preferenciáim vannak italok terén, valószínűleg mindig arra jutottam volna, hogy jobb szeretem azokat az italokat, amiket hosszabb ideig el lehet iszogatni, habár megvolt a maga szépsége annak is, amikor megittunk jó pár shotot és szinte azonnal fejre álltunk. De talán erről le kellene szoknunk, csak mert már sokkal rosszabbul viseljük a másnapokat, mint régen.
- Túl fontosak nekem a veséim, szóval inkább nem - nevetek fel halkan, miközben megingatom a fejemet. - Ki foglak zárni, ha tényleg képes lennél csak úgy taxiba rakni. - Nyilván nem volt komoly a fenyegetés, de jól esett megtenni. Főleg azután, hogy Hailee a vesémet adta volna oda egy illegális taxisofőrnek.
- De hát bárki kereshetne rajta! - Védekező volt a hangom, még az államat is megemeltem valamelyest, annak nagyon is tudatában, hogy mindketten tisztában vagyunk vele, kinek a hívását várom - és nem fogom megkapni - már napok óta. Végül mégis a racionális dolgot választottam és odacsúsztattam neki a készüléket.
- Szóval ennyire jóképű! - Szórakozottan emeltem meg a szemöldökeimet. - Kár, hogy nem más körülmények között találkoztatok, akkor lehet, hogy nem lennének ilyen vélt vagy valós határok köztetek. Szerinted mi lehet a titka, miért nincs senkije? - Erre persze ezer és egy válasz létezik, de én Hailee-ét szerettem volna hallani.
- Ugye? - Nevetve ráztam meg a fejemet. - Ezért nem randiztam szaktárssal soha az egyetem alatt sem. - Plusz mert egész hamar kapcsolatba kerültünk Tylarral, aki teljesen más volt, mint az egyetemre járó srácok, akiket ismertem.
- Gyerünk, kíváncsivá tettél! - Mocorogtam keveset a székemen amíg ő ivott, de már az én kezem is ott volt a poharam közelében, holott nem is nekem kellett most választanom az ivás, vagy az őszinteség között. - Mekkora ámokfutó voltál! - Nevetve ingattam meg a fejemet. Valójában inkább menőnek hangzott minden, kezdve Noel orrának betörésétől az autó ellopásáig. - Ezt az öcséd tudja? - Kinéztem volna a fiúból, hogy csak azért is utánozni akarja a nővérét, aminek épp a nővére valószínűleg nem örült volna túlzottan.
- Hmm.. - El kellett gondolkodnom a dolgon, de végül megráztam a fejemet. - Nem emlékszem. Sosem kaptam olyan igazi szobafogságot, maximum ha eltörtem valami nagyon drágát és nagyon csicsásat, amit apu jobban szeretett még nálam is - fejeztem be vigyorogva. Ez persze nem volt teljes mértékben igaz, mert ha most megkérdezném az apáimat, mindketten azt válaszolnák, hogy nyilván én vagyok számukra a legfontosabb. Akkor is, ha a lemezgyűjteményük sokkal értékesebb nálam.
Mivel különösebb választ képtelen voltam adni Lin kérdésére, ittam egy kortyot, míg a következő kérdésemet fontolgattam. - Megvan. Ki volt a legidősebb férfi, akivel valaha randiztál? - Feltartottam a mutatóujjamat, hogy egy pillanat türelmet kérhessek még magamnak, és így tettem hozzá: - És hazudtál neki a saját korodról?

ruha || 1369 || ki visz majd haza? Hailee & Willow - take me higher 2425572404 ||


When the silence isn't quiet
And it feels like it's getting hard to breathe And you know I feel like dying But I promise we'll take the world to its feet I'll rise up I'll rise unafraid And I'll do it a thousand times again For you
mind álarcot viselünk
Willow D. Yoon
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Hailee & Willow - take me higher Joboah_mpd_10-002
Hailee & Willow - take me higher 70515d09bcad26d3186cf007bc5a62cea687dc4c
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :

If only it could come true
• •Endless expectations
How many times do I rewrite it? In every sentence Fill yourself with pretty words It comes true as you imagined
★ családi állapot ★ :
Hailee & Willow - take me higher D0f86f5fcc753889d732ee413f4de50bc9105be2
I look around and you're standing there askingWhen the lights come up, we're the only one's dancing I look around as my heart is collapsing 'Cause you're the only one I need To put a little love on me And put a little love on me
★ lakhely ★ :
Manhattan • Financial District
★ :
Hailee & Willow - take me higher 9871aa7dbdd2e9c367bcac1cfd388cbc0f0d164d
★ idézet ★ :
I want you to say everything, anything.I want to have your thoughts, I want to bottle them, I want to put them in my drawer for safekeeping.
★ foglalkozás ★ :
terapeuta
★ play by ★ :
Jo Bo Ah
★ szükségem van rád ★ :
Hailee & Willow - take me higher B1c24f68d49120543b4e65505858d23f13dcca61
I just want you close
• • Where you can stay forever
You can be sure That it will only get better No one, no one, no one Can get in the way of what I'm feeling
Hailee & Willow - take me higher D5074282666e7502941e80c73aa372f593b1744b
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Hailee & Willow - take me higher D87f7abac6c5f68e8f2a11e1b232cfd9a1780824
TémanyitásRe: Hailee & Willow - take me higher
Hailee & Willow - take me higher EmptyCsüt. 24 Aug. - 6:35


Willow & Hailee




- Van az a bizonyos elmélet a négy gyertyáról, már biztos hallottál róla – pont emiatt nem kezdtem el magyarázni neki pontosan, hogy ez mit jelent – Te most melyiket égetnéd a legszívesebben?
Én azon emberek egyike voltam, aki nem hitt benne, hogy lehet mind a négyet egyszerre égetni. Ha az ember családot akar, akkor le kell mondania a karrierjéről, mert azok az emberek lesznek a számára az elsők, akiket maga mellé vállalt. Ha a barátokkal akar találkozni és egyszerre karrierre is vágyik, akkor már nem tud úgy lavírozni a családot illetően, hogy az ne menjen az egészsége rovására. Ahogy a legtöbb ember, én is utoljára a saját testemre figyeltem oda, nem pedig azokra a dolgokra, amik körülöttem zajlottak. Furcsa belegondolni abba, hogy mennyire hajlamosak vagyunk feláldozni saját magunkat azért, hogy másokkal legyünk, vagy éppenséggel a szellemi fejlődésünk érdekében hanyagoljuk el a testünket. Az egészséghez hozzátartozik a megfelelő mennyiségű alvás is, emiatt elég cink az, hogy ezt kiiktatjuk az életünkből, nem beszélve ezek után a normális étkezésről és a megfelelő testmozgásról is. Felnőtt emberként sokkal jobban át lehet látni ezt a problémát, mint ahogy azt elsőre gondolnák a legtöbben. Ugyanakkor, amíg nem kezdünk el önmagunkról gondoskodni, addig ezeket csak azért tudhatjuk magunkénak, mert van mellettünk valaki, aki kellőképpen odafigyel ránk.
- Szerinted ezek után tudna neked bármi érdemlegeset mondani? – tanulva az előző hibámból, nem kezdtem el újra feltépni a sebeit, valószínűleg én sem lennék boldog, ha folyamatosan csak arról beszélnénk, ahogy Noellel vége lett úgy fél éve. Az, hogy én is a fejéhez vágom azt a bizonyos post-it cédulát, egyáltalán nem segíteni fog a helyzetén, sokkal inkább csak elrontana mindent.
- Persze, könnyen beszélek én is a sikertelen kapcsolataimmal – nevettem el magam – Inkább marandék azon a pályán, amit választottam.
Tekintve, hogy mi ketten nagyon hasonló dolgon mentünk keresztül, amihez hozzá társult még egy rossz választás is a részemről, szerintem egyáltalán nem lenne jogos, ha én akarnám osztani az észt a párkapcsolatokról. Főleg úgy, hogy ki tudja mióta meg voltam csalva, ráadásul fel se tűnt a dolog egészen addig, amíg nagyon sok minden nyilvánvalóvá nem vált. Mindegy, igazából az utolsó dolog, amire tényleg gondolni akartam, az a saját szakításom volt. Nem feltétlenül akartam megint elmélyedni a dologban, mert tisztában voltam vele, hogy bennem is bőven lehet hiba.
- Tetszik igazából. A főnököm egész engedékeny, ami az öltözködést és a többit illeti. Nem kezelnek csicskaként – sajnos a jelöltség sokszor azzal járt, hogy aktakukacokat csináltak belőlünk és az első két évben nem igazán hagytak minket kibontakozni. Nyilvánvalóan persze fontos, hogy ki tudjunk igazodni az ügyekben, de a szakvizsga nem feltétlenül csak abból áll, hogy az akták között kiigazodunk. Ha ennyivel el lehetne intézni ezt a szakmát, akkor valószínűleg mindenki ügyvédnek akarna menni és probléma nélkül végezné el boldog boldogtalan a jogi egyetemet.
- Nagyon szereti – vontam meg a vállam – Csak szerintem ő nem az a kaliberű férfi, akinek egyedül kellene lennie és ennyire a karrierjére összpontosítania.
Legalábbis egy férfi esetében teljesen mást jelent ez, mint egy nőnél. Mivel nekik nem kell szülniük, lényegében otthon maradhatnak a gyerekkel, de alapvetően nem ez a társadalmi norma. Emiatt a nők rákényszerülnek arra, hogy kihagyjanak a karrierjükből. De itt jönnek képbe megint azok a bizonyos gyertyák, amiket nem lehet csak úgy ész nélkül égetni.
- Bárki megtenné érte – finoman vontam meg a vállam – Olyan aranyos… Még mindig nem hiszem el, hogy már ekkora. Amilyen nagyra nőtt, annyi figyelmet érdemel.
Talán Henry azért vált ilyenné, mert igyekeztünk a lehetőségeinkhez mérten a lehető legtöbbet megadni neki. Ez pedig örömteli volt a számomra, és biztos vagyok benne, hogy apa is így nyilatkozott volna róla. Mind a ketten azért dolgoztunk, hogy boldog felnőtt legyen, abból a pelyhes fejű kisbabából, amikor hozzánk került. Az én szemeben az a fiú még mindig ugyanolyan törékeny volt azzal a különbséggel, hogy most már nem fér el a karjaimban, illetve előszeretettel fekszik rajtam, pedig a súlyomnak nagyjából a dupláját nyomhatja.
- Idővel jobb lesz. Egy olyan nő nem fog egyedül maradni, mint te – finoman mosolyodtam el és simogattam meg kicsit az arcát. Ennél többet egyelőre nem tudtam neki mondani, mert az ilyen szintű árulást tényleg nem lehet bármivel meggyógyítani. Viszont komolyan gondoltam, hogy Tylar döntése nem Lolát árazta be. Alapvetően róla mond el elég sok mindent, hogy ilyen dologról egyedül gondolkozik el.
- Én meg tudnám tenni, de ő engem megcsalt és ez bebizonyosodott – óvatosan rántottam meg a vállam. Onnantól kezdve, hogy Noelnek úgy betörtem az orrát, hogy nekem is a kezem bánta, már mindegy volt. Én mindent elmondtam neki, ő pedig szerintem nem akart volna többet hallani tőlem. Valahol nem tudtam érte okolni, de ennek ellenére is úgy gondoltam, hogy baromira megérdemelte a dolgot. És azt is, hogy bassza meg magát, csak ezt nem öntöttem szavakba.
- Akkor innunk kell – én sem akartam tovább feszegetni ezt az egész ex témát. Nyilvánvalóan nem rendelkezek most tartós párkapcsolattal, de ha így lenne és annak fényében adnék neki tanácsokat, gyakorlatilag arcon köpném a barátnőmet, én pedig nem vagyok ilyen. Azok a tapasztalatok, amikkel pedig ő rendelkezett, számomra is fájdalmas emlékeket idéztek meg. Nem véletlenül akartam lerészegedni vele. Tudtam, hogy ha nagyon belemelegedünk ebbe a témába, akkor csak mind a ketten tényleg rohadt depisek leszünk.
- Megteheted, csak akkor taxiba raklak és nem vállalok felelősséget, ha egy vesével kevesebbel ébredsz fel – mondjuk azt megtenném érte, hogy én is vele megyek, és akkor már rögtön ketten kockáztatjuk a veséinket. Ennyi a minimum, nem? Szerintem ő is tisztában volt vele, hogy úgysem hagynám ott szívesen valami random helyen.
- Add ide – én sem támogattam azt, hogy részegen telefonáljon, alapvetően úgy bárkinek – Maga az a tény, hogy telefon van nálad nem jó ötlet.
Őszintén azt gondoltam, hogy kettejük között mindennek helyrehozhatatlanul vége van. Emiatt nem örültem volna annak, ha tényleg elkezd telefonálgatni, mert csak saját magát bántaná meg vele, amit nem érdemelt meg. Ha ezt felmelegítik, attól még lesznek akadályok a kapcsolatukban, én pedig kicsit sem hittem benne, hogy az ilyen mértékű hibákat helyre lehetne hozni.
- Majd gondolkozom rajta – talán egy kicsit hangosabban nevettem fel, mint ahogy illendő lett volna, ugyanakkor bőven belefért, mivel már legurítottam egy kevés alkoholt a torkomon.
- Hát, ha Dale nem a főnököm lenne, akkor már hazavittem volna – vontam meg a vállam – De nem hiszem, hogy én olyan nő lennék, akire ő vágyik. De az is lehet, hogy sokkal jobban tud figyelni a kollegiális viszonyra, mint a legtöbb ember és nem lép át egy bizonyos határt egyikünk érdekében sem.
Ezt pedig nagyon tiszteltem benne. Hiába jóképű és kedves velem, hiába van stabil anyagi helyzete és tudna vigyázni rám, ha egy elég erős falat képez köztünk az, hogy gyakorlatilag a cégemnél egy seniornak számít. Úgy gondolom, hogy ha teljesen azonos szinten állnánk mi ketten, akkor sem lenne okés az, ha randiznánk egymással, mert a munka rovására menne a szakításunk. Bárki bármit mond, az emberi érzéseket nem lehet teljesen hideg fejjel kezelni.
- Most belegondoltam, hogy milyen lehet, ha két terapeuta veszekedik – és felállt tőle a hátamon a szőr – Ez ijesztő, ne is beszéljünk erről.
Örültem neki, hogy az én barátnőm egy olyan személy volt, aki tökéletesen tisztában volt a határaival. Bizonyos munkakapcsolatokba nem csak etikai háttérből nem illettek bele a párkapcsolati kérdések, hanem alapvetően nem logikus szakmán belül randizgatni.
- Persze, hogy van, de nem tudom elmondani anélkül, hogy ne innék – emiatt az italt, amit már egy ideje szorongattam, gyorsan felhajtottam teljesen és csak ezután kezdtem el mondani neki – Nem tudják, hogy mi történt azután, hogy bevertem Noel orrát. Szerintem apám sokkot kapna, Henry meg ki tudja mit tenne. Illetve tizenhét évesen egyszer elloptam apám kocsiját, hogy elszökjek a pasimhoz, akit nagyon nem bírt.
Az első infóról tudott, a másodikat már azért osztottam meg vele, hogy ne csak olyat halljon, amivel amúgy is tisztában lehetett. Szerintem sok fiatal csinált hasonlót annak idején, a gyerekek elég engedetlen személyek.
- Miért kaptál utoljára szobafogságot a szüleidtől? – alapvetően az érdekelt, hogy elő tudja-e szedni az emléket. Az én válaszom nyilvánvalóan a kocsi ellopása lett volna, de ha apa tudná, hogy mennyit hazudok az embereknek bizonyos dolgokról, akkor képes lenne megint bezárni.

ruha || 1 329 szó





I only see my goals, I don't believe in failure
'Cause I know the smallest voices, they can make it major, I got my boys with me, at least those in favor, and if we don't meet before I leave, I hope I'll see you later, once, I was 20 years old, my story got told, I was writing 'bout everything, I saw before me

Willow D. Yoon imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Hailee Seo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Hailee & Willow - take me higher JwuHyhu
Hailee & Willow - take me higher JwuJF2V
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
We're the forgotten generation
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too?, let's start again, we could be the renegades
♫ :
as it was
★ családi állapot ★ :
Hailee & Willow - take me higher JwudaSV
You're such a tender-hearted person
I want to be helpful even just a little bit, I want to be your resting place, if you think of me on a busy day, I'll do my best to comfort you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Hailee & Willow - take me higher Jwu24hF
★ foglalkozás ★ :
Alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Shin Hye Sun
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
Hailee & Willow - take me higher Jwu3ga4
TémanyitásRe: Hailee & Willow - take me higher
Hailee & Willow - take me higher EmptySzer. 23 Márc. - 0:20

Hailee & Lola
"If you don't drink, how will your friends know you love them at 2 a.m.?"
- Lehet, hogy én fogom fel rosszul. Annyira abban hittem, hogy az egyetem, karrier, párkapcsolat majd úgy folytatódik, hogy házasság, család és gyerekek, de igazából senki nem sürget. - Nem arra gondolok, hogy holnaptól világ körüli útra indulok, vagy hogy szakmát akarok majd váltani. Szimplán csak a fókuszon kell változtatnom, nem azt tekinteni prioritásnak, hogy kitűzzünk egy időpontot az esküvőre és részt is vegyek a megszervezésében. Ezen a ponton túl fájdalmas lett volna azon gondolkozni, hogy lesz-e még esküvőm valaha, vagy egyáltalán, mivel képtelen voltam elfogadni, hogy el kell képzelnem magamat bárki más mellett, aki nem Ty. Túl korai. Nyilván nem is várta ezt el tőlem senki és azt hiszem annak fényében totál értelmetlen is lett volna, hogy azért megyünk ma inni, hogy megfeledkezzek mindarról, ami az egész szakítással kapcsolatban kering a fejemben.
- Szerintem megérdemelné, hogy meg tudja magyarázni. - Vagy szimplán túlságosan vágyom rá, hogy megtegye. Azt hiszem senki nem csodálkozna a környezetemben, ha azt mondanám, hogy az első dolgom volt a telefon után nyúlni, amikor megtaláltam az üzenetét. Függetlenül attól, hogy hajlandó-e velem kommunikálni vagy sem és hogy milyen formában osztotta meg velem a szakítási szándékát, én mégis hagytam volna, hogy elmagyarázza nekem. Ha kell, úgy mint egy öt évesnek, aki nehezen fogja fel a dolgot. Mindennek jobban örültem volna, mint a hangpostájának és annak, hogy fogalmam sincs hogy van. Ismerem őt, tudom, hogy épp elég erős embernek tűnik, hogy bármit elviseljen, amit az élet ad neki, de attól még ugyanúgy szüksége van arra, hogy valaki rá is odafigyeljen. Azt pedig nem tudtam volna megmondani, hogy mennyire teszi most ezt meg a családja. - De mégis... - Sóhajtva vonom meg a vállaimat. Felfoghatnám a dolgot úgy is, ahogyan Hailee mondja nekem; hogy részletek nélkül nincs ezen mit ragozni, hiszen nem az én hibám volt. De csak azért, mert nem tudom a részleteket, még nem jelenti, hogy nem voltak. Az én értelmezésemben legalábbis nem. - Szerintem neked is terapeutának kellett volna menned, vagy minimum párkapcsolati tanácsadónak. - Hát nem azok adják a legjobb tanácsokat, akik maguk is küzdenek valamilyen formában a saját magánéletükben? A probléma ott kezdődik, hogy Hailee és én együtt már túl sok voltunk az egy négyzetméterre eső gáz szakítások számát tekintve. Vagy talán a homlokunkra volt írva, hogy át lehet bennünket ejteni?
- Pedig mindenkinek vannak nehezebb időszakai. - Ha nem is villogunk vele másoknak, attól még az életünk részei és bizony azokon a napokon örül az ember némi extra figyelemnek, vagy óvatosságnak a másik részéről, mert senkinek nem az a célja, hogy bal lábbal keljen fel és leszedje mások fejét. - Szerintem ha igazán akarod, akkor látni fogják rajtad. Egész más ez a mostani munka, mint az előző két helyed, nem igaz? Mennyire tetszik? Azon túl, hogy a főnök jobb fej... - Kérdő pillantással néztem a nőre. Beszéltünk az új munkájáról és arról, hogy milyen elvárásai vannak, de az valahogy még nem jött szóba, hogy hogy érzi magát ott. Nem hátrány, ha nem egy őrült hajcsár a főnöke, de a jog talán pont olyan téma, aminél nem mindegy, hogy melyik szakterületével foglalkozik az ember. Hailee viszont elég fiatal ahhoz, hogy el tudja ezt dönteni és érzékelje, hogy mi a jó vagy épp bevállalható számára.
- Ha sokáig ott maradsz, akkor még ki is derülhet ez. - Saját tapasztalatból beszélek, azzal kapcsolatban, amit én is átéltem a kórházban, ahol korábban dolgoztam. Az emberek hiába érkeznek szimplán munkába, az egyetlen állandóságot a kollégáik jelentik, akikkel egy idő után akaratlanul is elkezdik jobban megismerni egymást és összetartani. Viszont ez a folyamat teljesen természetes. Mindenki szeretne egy közösség része lenni, még ha a közösség nem is feltétlenül tükröz minden olyan álláspontot, amivel az oda tartozni vágyó ember egyetértene. Az ember társas lény, felnőtt korunkra pedig a legjobb ismerkedési lehetőség a munkahely. - Mi van, ha csak nagyon szereti a munkáját? - Nem tudom elképzelni magamat, hogy rajongjak a cégjogért, de a saját hivatásom mégis olyasmi, amiért szívesen töltenék vele több időt, mint feltétlenül szükséges. Terapeutának lenni viszont legalább olyan fárasztó tud lenni mentálisan, mintha megírtam volna egy egész könyvet.
- Szerintem elképesztő, amit megteszel azért a fiúért. - Főleg mert a vele egykorú fiúkhoz hasonlóan Hailee öccsének is megvannak azok a bizonyos szokásai, amelyeket már nem lehet megszüntetni nála neveléssel, vagy korholással, helyette le kell ültetni egy tollal és papírral, hogy minderről megbánást tanúsítson.
- Ebben igazad van. Nekem csak túlságosan új még ez a dolog. - Halvány mosoly formálódik az ajkaimon, de nincs kedvem firtatni, hogy mi is esik rosszul, mert  a végén annyira beleélem magam, hogy elsírom magam, mint az elmúlt napokban bármikor, kérdés nélkül. Vannak dolgok, amiket minél tovább cipelünk magunkkal, annál nehezebbé válnak és annál kevésbé akaródzik feldolgozni. Az agyunk ezeken pörög, olyanokat magyarázunk bele, aminek talán a fele sem igaz, de mégis megtesszük, hiszen ilyen az emberi agy. Aztán persze vannak olyan dolgok is, amiktől igyekszünk minél hamarabb megosztani valaki mással, hogy később el is tudjuk felejteni. Az eljegyzésem felbomlása egyértelműen hosszútávú történet lesz.
- Igen, az lehet. De mégsem sétálhatok el mellette csak úgy, szó nélkül. Te sem tudnád ezt tenni Noellel, nem? - Igazából nem kellene megerősítést várnom Haileetől, hiszen nem ő volt benne abban a kapcsolatban, amiben én és így fordítva. Nagyra értékelem a támogatását és a mai estét, de ha tovább kell beszélnünk az exemről és arról, hogy hogyan fogom feldolgozni, azt hiszem depresszióba fogok esni és hazamegyek.
- Én lassan már most is úgy érzem, hogy sok ez nekem. - Pedig csak a harminccal kacsintgatok. Tény és való, hogy mostantól, mivel szingli vagyok, egészen más lesz otthon ülni hétvégén és nem élvezni bárki társaságát, mint amilyen volt ugyanez, ha más is volt a lakásban. Csak akkor szokjuk meg, ha valami másképp van, vagy eltűnik, amikor igazán fáj annak a dolognak vagy embernek az elveszítése. - De  ha iszunk pár pohárral, szerintem el is fog ez múlni. - Nem akarom mindenkinek azt hajtogatni, hogy öreg vagyok én már ehhez, mert tényleg nem érzem úgy, hogy az lennék. A korunk talán bizonyos kötelezettségek tekintetében fontos - szavazás, vagy jogosítvány szerzés -, de egyébként hiszek benne, hogy minden ember annyi idő, amennyinek érzi magát.
- Fogadjunk, hogy el sem bírnák. - Magasabb ugyan nem vagyok Haileenél, de egy spicces nőnek magassarkúban mégsem az lehetek a legszebb leányálom, hogy barátnőjét kell hazavonszolnia. - Ünnepélyesen esküszöm, hogy nem iszom le magam a sárga földig. - Kivéve, ha Hailee is megteszi velem. Ha már egyikünk felelősségteljes, a másik próbáljon meg az maradni. A pillantásom a környezetünkben lévőkre esett és néhányukkal még farkasszemet is tudtam nézni, olyannyira érdekelte őket az, hogy mi lehet a nevetség tárgya a mi társaságunkban. Nem bántam, hogy egyelőre csak kettesben iszogatunk, mert eszemben sincs valaki más vállán kisírni a problémáimat és úgy csinálni, mintha depressziós tinédzser lennék, aki sír az exe után. - Jut eszembe, elvennéd a telefonomat? Nem akarom felhívni őt spiccesen. - Már ha egyáltalán Ty is nyilvántartja még a számomat és hajlandó is lenne meghallgatni Az is lehet, hogy ezen a ponton már annyira idegesítem őt, hogy csak a mi ügyünket próbálja racionalizálni otthon, magának és elkönyvelni, hogy milyen jó döntést hozott mindkettőnk nevében.
- Szeretnéd, mi? - Felnevetek, majd megrázom a fejemet. Lehet, hogy én kezdtem bele, de a környezetünk szemfülessége és reakciói után talán előnyösebb lenne nem itt helyben megbeszélni bármilyen ember - beleértve magunkat is - magánéletét és a személyes tárgyai hol-létét. - Mit gondoltál, hogy rögtön fejest  ugrom? - mosolyogva vontam fel a szemöldökeimet, közben pedig az asztalon babráltam az ujjaimat. - Tegyél fel rosszabb kérdést. - Talán ez elég motiváció lesz számára is és én is kénytelen leszek kilépni az egyébként most jelentőseb leszűkült komfortzónámból.
- Akkor a munkamániás főnököd már ki is esik. Pedig azt mondtad, hogy jóképű, nem? - Ha nem éreztem volna dedós módszernek, talán oldalba is bököm őt, de türtőztettem magamat. Mint ahogyan azt sem tekintettem a célomnak, hogy Haileet bármilyen kapcsolatra rábeszéljem. Elvégre épp elég határozott és rámenős nő ő ahhoz, hogy megállja a helyét egyedül is, nem kell férfi mellé. Még ha az a bizonyos idilli családi élet és a gyerekek érkezése közel is áll a nőhöz gondolkodásban.
- Nem lenne etikus... - Vetettem Haileere egy pillantást a szemem sarkából, miközben azt fontolgattam, hogy mondjak-e többet, vagy hagyjam annyiban. De túl karcsú volt ez a válasz, hogy csak úgy, annyiban hagyjam. - Ha nem lennének kötöttségek, akkor sem biztos hogy randiznék vele. Két szakmabelit összeereszteni nálunk kész öngyilkosság. A végletekig elemeznénk egymást. Nem, szerintem nem érné meg. - Megráztam a fejemet, miután befejeztem a magyarázatomat.
- Van olyan, aminek örülsz, hogy a családod többi tagja nem tud róla? - Elég tág kategória, hiszen bármiről lehet szó, de nem kell, hogy azok a bizonyos csontvázak kiessenek a szekrényből.

ruha || 1432 || ki visz majd haza? Hailee & Willow - take me higher 2425572404 ||

Hailee Seo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Willow D. Yoon
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Hailee & Willow - take me higher Joboah_mpd_10-002
Hailee & Willow - take me higher 70515d09bcad26d3186cf007bc5a62cea687dc4c
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :

If only it could come true
• •Endless expectations
How many times do I rewrite it? In every sentence Fill yourself with pretty words It comes true as you imagined
★ családi állapot ★ :
Hailee & Willow - take me higher D0f86f5fcc753889d732ee413f4de50bc9105be2
I look around and you're standing there askingWhen the lights come up, we're the only one's dancing I look around as my heart is collapsing 'Cause you're the only one I need To put a little love on me And put a little love on me
★ lakhely ★ :
Manhattan • Financial District
★ :
Hailee & Willow - take me higher 9871aa7dbdd2e9c367bcac1cfd388cbc0f0d164d
★ idézet ★ :
I want you to say everything, anything.I want to have your thoughts, I want to bottle them, I want to put them in my drawer for safekeeping.
★ foglalkozás ★ :
terapeuta
★ play by ★ :
Jo Bo Ah
★ szükségem van rád ★ :
Hailee & Willow - take me higher B1c24f68d49120543b4e65505858d23f13dcca61
I just want you close
• • Where you can stay forever
You can be sure That it will only get better No one, no one, no one Can get in the way of what I'm feeling
Hailee & Willow - take me higher D5074282666e7502941e80c73aa372f593b1744b
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Hailee & Willow - take me higher D87f7abac6c5f68e8f2a11e1b232cfd9a1780824
TémanyitásRe: Hailee & Willow - take me higher
Hailee & Willow - take me higher EmptyPént. 26 Nov. - 9:11


Willow & Hailee




Nagyon sokat agyaltam azon, hogy pontosan mióta és miért történt az velem, ami. Noelnek igyekeztem megadni lehetőség szerint mindent, vagy akár még annál is többet. Sokat gondolkoztam azon, hogy egyáltalán miért jegyzett el, ha szeretőt tartott, hogy miért nem próbált meg velem szakítani, ha már másba szeretett bele. Így neki lett egy törött orra, nekem pedig egy összetört szívem, illetve folyamatosan geciskedünk egymással, ami már kezdett nagyon kimeríteni.
Lola vőlegénye viszont sokkal jobban felidegesített. Valahogy mindig rendes srácnak gondoltam Tylart, éppen ezért nem is értem, hogy mi vette rá őt arra, hogy ilyen farok módjára kezdje elintézni a dolgokat Lolával. Ha valakivel, akkor egy terapeutával biztosan meg lehetett volna vitatni a dolgokat, bár az is tény, hogy a srácok elég beszari emberi lénynek születtek. Emiatt pedig simán lehet az is, hogy egyszerűen berezelt a felelősségtől és képtelen volt a helyén kezelni a dolgokat. Reméltem, hogy a korábbi kirohanásomat Lola is megértette. Mivel nagyon hasonló dolgon mentünk keresztül, a saját fájdalmam is kihat arra a helyzetre, amibe belekerültem… Pláne azért, mert baromi bonyolulttá tette a dolgokat az előző felettesem.
- Nem csúztál még le az életről – finoman elmosolyodtam, miközben kisimítottam pár tincset az arcából – Fiatal vagy és gyönyörű. És rengeteg mindent csinálhatsz most, amire talán nem jutott időd egy párkapcsolatban.
Mások voltunk mi ketten sok tekintetben. Bár elmondhatjuk magunkról, hogy őt és engem is gyakorlatilag férfiak neveltek fel, és a családunkban túlnyomó részt férfiak éltek, ennek ellenére úgy éreztem, hogy Lola sokkal nyilvánvalóbban érezhette az apukái szeretetét, mint én a sajátomét. Mondhatjuk akár úgy is, hogy ő megkapta azt a szerető családot, ahol mindent megtanult az emberi kapcsolatokról és a szeretetről magáról. Engem pedig apám túlságosan is függetlennek és erősnek próbált nevelni annak érdekében, hogy velem ne cseszhessen ki egyetlen olyan rohadék sem, mint amilyen ő maga volt fiatal korában. Bár nem lepődtem volna meg azon, hogy ha még egy kistestvért csinál nekünk, mivel apa az utóbbi időben sem változott semmit. Ugyanúgy nőzik, mint mindig, emiatt pedig rosszul érzem magam. Vajon az apám orrát is el kellene törni, amiért tönkreteszi a nőket? És a tény, hogy engem és Henryt a legféltettebb kincseként őriz… Vajon elég ahhoz, hogy én a szívem összes szeretetét odaadjam neki, amikor ugyanazt csinálja más nőkkel, mint amit velem és Lolával tettek az ex vőlegényeink?
- Ezek után pedig pont nem érdemli meg, hogy egyáltalán elgondolkozz a hibáidon – halkan sóhajtottam fel és csóváltam meg a fejem – Ha nem szembesít, azzal te egyszerűen nem fogsz tudni mit csinálni. És ha nem mondta el neked, hogy mi nem volt neki elég, akkor meg sem érdemli, hogy változtatni akarj a dolgokon.
Mindig hittem abban a párkapcsolatban, ami kölcsönös bizalomra épült. Ez azért lehetett egy kicsit abszurd, mert hasonló példa sosem volt az életemben, apám pedig konkrétan két különböző nőtől kapott két gyereket, ami elég speciális esetet idézett elő. Mégis úgy képzeltem el az ideális párkapcsolatot, hogy a másik féllel szégyenérzet nélkül meg tudom beszélni azt, hogy mi nem működik abban, amik mi vagyunk. Furcsa belegondolni, de Loláéknál határozottan azt hittem, hogy ez a dolog alapvető. És az, hogy őt teljes mértékben váratlanul érte a post-it cédula, csak erősítette bennem, hogy valami hirtelen történhetett közöttük. Ennek ellenére is úgy éreztem, hogy egyszerűen nincs jogom belemászni a mocskos részletekbe, hiába vagyunk barátnők. Talán még túlságosan fáj neki az egész dolog ahhoz, hogy erről beszélni tudjon.
- Valamiért egyszerűen nem szeretném, hogy gyengének lássanak – halkan sóhajtottam fel, aztán elmosolyodtam – Igyekszem minden potenciált megmutatni, de nem olyan könnyű a dolgom. Mindig attól félek, hogy jön egy új jelölt, aki mondjuk elhivatottabb vagy tehetségesebb nálam.
A jogszabályok ismerete nyilvánvalóan a szakmánknak egy része volt, de nem feltétlenül elegendő ahhoz, hogy ténylegesen jó ügyvédek legyünk. Nekem a legfőbb motivációt a testvérem adta. Ahányszor ránéztem Hencire, csak egyetlen dolog járt a fejemben: rengeteg hozzá hasonló fiatal – vagy éppen kisgyerek van – akiknek talán védelmet nyújthatok. Ahányszor megpillantottam magam előtt a testvéremet, ugyanaz jutott az eszembe. Hogy érte még azt is képes lennék eltussolni, ha megölt volna valamit. Talán nem vagyok az anyja, de képtelen vagyok úgy kimenni az utcára, hogy a gyerekekről, vagy a fiatalokról ne ő jusson eszembe. Emiatt pedig folyamatosan aggódok mind érte, mind a többi gyerekért.
- Kétségtelen, hogy az – halkan nevettem fel – Már csak azt szeretném tudni, hogy pontosan miért. Minden bizonnyal nem rám tartozik, de azért furdalja az oldalamat a kíváncsiság.
Ezzel szerintem minden létező ember így lenne. Talán Dale sikeres ügyvédként, talán könnyen veszi az elé gördülő akadályokat, de furcsa számomra, hogy emberként mennyire más. Törtető, de emberséges, ami miatt logikus lenne az, hogy vágyik a családra. Bár az is lehet, hogy nem mindenki olyan berendezkedésű, mint én, aki egyszerre mondhatja el magáról, hogy karrierista, de nagyon szeretne családot is.
- Mindig tudtam, hogy mi lenne a megfelelő irány – halkan sóhajtottam fel – Henry miatt. Fel sem fogja, hogy milyen szinten függ tőle az én életem is. Most jött el az első pillanat, amikor meginogtam.
Sosem gondoltam arra a középiskolai tanulmányaim megkezdése előtt, hogy mondjuk pénzügyi szakembernek kellene mennem. Egyrészt gyűlöltem matekozni, másrészt egyszerűen mocskosnak találtam azt a munkát. Nem abból akartam meggazdagodni, hogy más elszegényedik miattam, ennél többre értékelem azoknak az embereknek a munkáját, akik hasonlóak az édesapámhoz, és egyáltalán nem akarok hozzájárulni az ő esetleges elszegényedésükhöz.
- Valakinek rajtad is segítenie kell – igyekeztem egy biztató mosolyt varázsolni az arcomra – Hiába élsz abból, hogy mások problémáival foglalkozol, teljesen rendben vagy, ha nem vagy mindig jól, és nem tudod, hogy mi legyen a következő lépés.
Legalábbis én teljes mértékben így láttam. Mivel mindannyian emberek vagyunk, neki is lehetnek nehezebb napjai. Szomorú, hogy manapság annyira a tökéletességre hajtunk, hogy egyszerűen képtelenek vagyunk elnézni valakinek, ha mondjuk éppenséggel nem olyan a hangulata, vagy a lelkiállapota, hogy ezt kihozza magából. Álszent lennék, ha azt állítanám, hogy én ennél több és jobb vagyok, mivel egyáltalán nincs így.
- A kérdés inkább az, hogy neked kellene-e bármit mondanod – komolyan néztem rá a barátnőmre – Kettőtök közül nem ő az, aki magyarázattal tartozik neked?
Elvégre ő volt a szakító fél, aki ezt különös kegyetlenséggel tette meg. Bár nem egy olyan esetről hallottam már, hogy esetleg az illető nemes egyszerűséggel a ghostingot választotta, ami még sokkal kegyetlenebb a másik módszernél is. Ettől függetlenül határozottan patkányság amit Tylar csinált, nem arról van szó. Viszont talán minimálisan számított neki valamit Lola, hiszen nem egyszerűen csak eltűnt. Szomorú, hogy manapság az emberek már ilyen szintekig süllyednek le… Hogy konkrétan megistenül a személy, aki legalább arra hajlandó, hogy üzenetben, vagy telefonon szakítson.
- Határozottan van – halkan felnevettem – Nyilvánvalóan kell a szórakozás, de negyven felett már inkább nevelném a gyerekeimet, ha van egy ilyen opció.
Az pedig szerintem kicsit sem a szülő lazaságát bizonyítja, ha mondjuk eljár a lányával vagy fiával szórakozni. Apa elég fiatalos, bár még mindig közelebb van a negyvenhez, mint az ötvenhez, de ennek ellenére nem tudom elképzelni, ahogyan egy szórakozóhelyen táncolna az öcsém mellett. Ugyanez igaz mondjuk rám is. Talán az élet velejárója lehet az, hogy az ember egyszerűen megtanul méltósággal megöregedni, meg jobb esetben egy bizonyos kor után már nem érdeklik a hasonló helyek. Úgy érzem, hogy nekünk ez a dolog még bőven belefér, bár egyikünk sem jár a családalapítás közelében sem. Főleg nem most.
- Én is – halkan sóhajtottam fel, aztán megráztam a fejem. Egy ideje már kutattam Henry édesanyja után, mert reménykedtem benne, hogy a jövőben meggondolja magát és legalább pótolni tudja a fiú életében azokat a kihagyott éveket. Ezáltal talán Henrynek máris lenne esélye arra, hogy két nyelven tanuljon. Jó lett volna, ha neki mondjuk nem úgy kell felnőnie, mint nekem, de mivel életben van a másik szülője, talán joga van megkapni azt tőle, ami jár neki. Még én sem jutottam dűlőre azzal kapcsolatban, hogy ki merem-e engedni ezt a fiút a karjaim közül. Ki utasítana vissza egy olyan gyereket, mint amilyen ő?
- Maximum végig húználak az utcán – talán egy kicsit túl hangosan nevettem fel, mivel páran felénk kapták a pillantásukat. Viszont ahogy elképzeltem ezt az eshetőséget, egyszerűen képtelen voltam nem nevetni. Ez lenne az a pont, amikor tényleg fel kellene hívnom a főnököm részegen, mivel annak az esélye, hogy egy tehetetlen testet hazáig tudok rángatni, kb. nulla. Dale viszont szerintem akkor is elbírna velünk, ha mind a ketten teljesen kiütnénk magunkat.
- Főleg egy bizonyos szakmában – éreztem, ahogyan lassan mosoly kúszik az arcomra. Nem igazán ittam az utóbbi időben – nyilvánvalóan a történt incidens miatt – illetve pár kilót sikerült lefogynom, amiért elég keményen fogtak a munkahelyemen. Csak remélni mertem, hogy nem fogom saját magam meghazudtolni és idő előtt kidőlni, ha már én ugrattam Lolát azzal, hogy felnyalja a földet.
- Gyáva – kicsit elhúztam a szám – Ez így nem lesz izgalmas.
Kettőnk közül pont nem én voltam az, aki mondjuk elítélhette volna őt bármiért is. Viszont az is igaz, hogy most nem véletlenül jöttünk ide. Neki kell tudnia, hogy pontosan mihez van kedve, ezért elég egyértelmű volt, hogy ugrattam őt. Ennek ellenére koccintottam vele, és hajlandó voltam inni az italomból. Most az egyszer elengedtem, de biztosan lesznek körök, amikor nem ússza meg majd ennyire olcsón.
- Soha – elég határozott volt a hangom aztán intettem a pultosnak, mert úgy éreztem, nhogy szükségem van még egy shotra annak érdekében, hogy ezt a kérdést a helyén tudnám kezelni – Undorító az összes.
Nem volt teljes mértékben igaz, amit mondtam. Egyáltalán nem érzek előítéletet az ügyvédek iránt, de a legutóbbi találkozásom elég extra volt ahhoz, hogy többet bottal se akarjak hozzájuk nyúlni. Még egy olyanhoz sem, mint Dale. Aki minden bizonnyal az egyik legvonzóbb férfi volt, akivel valaha találkoztam. Amúgy sem gondolom, hogy az esete lennék, vagy kockáztatná bármelyikünk állását egy affér miatt.
- Te tudnál randizni a terapeutáddal? – éreztem, ahogyan lassan elmosolyodtam. Nem akartam tojáshéjakon lépkedni csak azért, mert most ért véget a párkapcsolata. Talán az sokkal kínosabb lenne, mintha rendesen próbálnánk meg játszani egymással.

ruha || 1 612 szó





I only see my goals, I don't believe in failure
'Cause I know the smallest voices, they can make it major, I got my boys with me, at least those in favor, and if we don't meet before I leave, I hope I'll see you later, once, I was 20 years old, my story got told, I was writing 'bout everything, I saw before me

Willow D. Yoon imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Hailee Seo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Hailee & Willow - take me higher JwuHyhu
Hailee & Willow - take me higher JwuJF2V
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
We're the forgotten generation
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too?, let's start again, we could be the renegades
♫ :
as it was
★ családi állapot ★ :
Hailee & Willow - take me higher JwudaSV
You're such a tender-hearted person
I want to be helpful even just a little bit, I want to be your resting place, if you think of me on a busy day, I'll do my best to comfort you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Hailee & Willow - take me higher Jwu24hF
★ foglalkozás ★ :
Alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Shin Hye Sun
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
Hailee & Willow - take me higher Jwu3ga4
TémanyitásRe: Hailee & Willow - take me higher
Hailee & Willow - take me higher EmptySzer. 23 Jún. - 23:58

Hailee & Lola
"If you don't drink, how will your friends know you love them at 2 a.m.?"
Ötletem sem volt mihez kellene kezdenem. Ha teljesen őszinte akartam lenni magammal, nemrég még az esküvőmet kellett volna tervezgetnem, jelenleg azonban abban sem voltam biztos, hogy hogyan ér véget az éjszaka. Azt nagyon is éreztem, hogy szükségem van erre az estére és arra is, hogy ne kattogjak a Ty-al való kapcsolatomon. Vagyis azon, ami lett belőle. Nem akartam más élményekkel pótolni az ő emlékét, amit még így is nevetséges lett volna annak nevezni, hiszen alig telt el idő a történtek óta. Ha haragudtam is rá, de képtelen lettem volna így megpróbálni lezárni az egészet. Abban pedig végképp bíztam, hogy Hailee a segítségemre lesz ebben. Sokkal inkább a vele töltendő idő miatt volt nekem fontos a mai alkalom, mint azért, hogy felszedjek bárkit is.
- Végül is igazad van. - Jelentem ki végül hümmögve. Ha most Hailee azt is mondja, hogy az idő az én oldalamon áll és helyre tudom hozni a dolgot magamban, én nagyon is tisztában vagyok azzal, hogy szívesen terveztem volna családot Ty-al. Így közel a harminchoz viszont egészen reménytelennek tűnik, hogy bárkivel is olyan kapcsolatot alakítsak ki a vőlegényem után, akiről ugyanezt elmondhatnám. Haileenek abban is igaza van, hogy az idő mindent megold, hiszen nem tudhatom mi lesz két hónap vagy hat hónap múlva. Egyelőre azonban úgy éreztem meg kell adnom ennek az egésznek azt a bizonyos gyász időszakot.
- De honnan tudhatnám, hogy mindent megtettem-e? Annyit sem mondott, hogy az én hibám-e. Csak azt írta, hogy nem tudja ezt csinálni. - De hogy pontosan mit is? Talán én voltam neki sok, a szituáció vagy az elképzelt közös jövő? Ezek a kérdések tartottak ébren éjjelente és nem éreztem úgy, hogy minél többet gondolkodom a dolgon, annál közelebb kerülök a válaszokhoz. Pont ezért nem lett volna értelme továbbra is ezen kattogni és még inkább begubózni a lakásba.
- Viszont, ha korrektek a főnökeid és a munkatársaid, akkor elmondhatod nekik, hogy mi történt az előző két helyen. Egyik sem a te hibád volt. - Nyilván könnyen beszéltem én, akinek a szakmai dolgokon kívül másnak nem kellett megfelelnem. A saját főnökömként mindenről én döntöttem, az irodám helyétől kezdve azon időpontokig amelyeken elérhető voltam a pácienseim számára. Bár én magam is végigjártam egy hasonló folyamatot, mint Hailee, de lényegébe örülök, hogy túl vagyok rajta. - Biztos munkamániás - megrántom a vállaimat. Talán épp azért, mert emberekkel foglalkozom, nem szeretek előre megítélni valakit. Nem ismerem Hailee főnökét, de mivel eddig nem is hallottam róla rossz dolgokat, nem akartam azt mondani rá, hogy rossz ember a magánéletében. Nem lett volna fair.
- Gondoltad volna, amikor elkezdtél tanulni, hogy ilyen nehéz lesz választani? - Teszem fel kíváncsian a kérdést. Én magam is hezitáltam, amikor szakterületet kellett választanom és voltak pillanatok a tanulmányaim során, amikor elbizonytalanodtam, nem voltam biztos benne, hogy ez az egész nekem való-e. Viszont ott voltak a számomra fontos emberek az életemben, akik végig támogattak és talán épp miattuk vagyok most itt, ahol vagyok. Furcsa belegondolni, ebbe a körbe mostantól Tylar nem tartozik bele.
- Ha magamon most nem is tudok segíteni, majd megpróbálok másokon. Lesz mit mesélnem a saját terapeutámnak - félmosoly jelenik meg az arcomon. Talán mégiscsak látok egy kis fényt az alagút végén és olyan lehetőséget, ami kimozdíthat ebből az állapotból. Még ha ezt most nem is a magassarkúmban, Haileebe kapaszkodva fogom elérni, de legalább tisztában vagyok vele, hogy ott a lehetőség. Ha akarok, képes vagyok ebbe kapaszkodni és bizonyos idő után talán felállni a szakításból. Nem mondanám, hogy örülnék neki, ha tudnám, hogy az ex-vőlegényem is legalább olyan rosszul viseli a helyzetet, mint én. Az viszont mindenképpen megnyugtatna valamelyest ha tudnám, hogy Ty sem felejt el engem pár hét után. - Nem is tudom mit mondanék neki, ha összefutnánk... - elhúzom a számat és pár pillanatig egészen elkalandoznak a gondolataim is. Tényleg, mi is lenne, ha újra találkoznánk? Válaszokat kaphatnék, és ezen a ponton talán még abban is hiszek, hogy meg tudnánk beszélni.
- De néha hiába járnak tévúton, ha csak az utolsó pillanatban derül ki. - Ráadásul van, hogy észre sem veszi az ember és megtörténik a gond. Milyen alapon oktatnánk hát ki bárkit arról, hogy mi a helyes viselkedés, amikor mi magunk sem vagyunk mindig száz százalékig a toppon? Talán ezért nem tudok annyira haragudni Ty-ra, hogy a szívemből is kizárjam őt - vagy szimplán nem történt még meg elég régen ahhoz ez az egész, hogy meg tudjam ezt tenni. Jobban belegondolva azonban erre nem is volt szükség. Nem kell ahhoz elfelejtenem őt, hogy később még lehessen jó életem. Ő is épp elegedet adott nekem emberileg, hogy idővel talán értékelni tudjam az együtt töltött időt és ne visszasírni.
- Viszont az sokkal kevésbé fájdalmas, mintha mások ítélnének el. - Hiába állítjuk magunkról, hogy elfogadóak vagyunk, ha mi magunk is ugyanúgy megnézünk valakit a bárban, aki nem szimpatikus első ránézésre - vagy épp ellenkezőleg, ha valaki nagyon is szimpatikus. - De legalább most olyan társaságban leszünk, ahol hozzánk hasonlóak vannak. Szerintem van egy olyan kor, amitől már ciki inni járni ilyen helyekre? - Most már késő volt hozzá, hogy visszaforduljunk, de a jövőre nézve igenis fontos lett volna tisztában lennem ezzel az információval. Közel a harminchoz nyilvánvalóan nem akarok úgy csinálni, mintha még mindig tizenéves lennék, de van-e olyan pont, ahonnan már csak szimplán ciki az egész?
- Ebben egyetértünk. - Számomra azon esetek voltak rettenetesen furcsák, amikor valaki úgy beszélt a nyitott kapcsolatáról, mintha nem lenne benne helye féltékenységnek, de mégis léteznének benne mély érzelmek. Én képtelen lettem volna ezt a kettőt összeegyeztetni, mert a partnerem mindig is fontos volt számomra és szerettem volna úgy érezni, hogy én is az vagyok a másiknak. Egy nyitott kapcsolatban azt hiszem szimplán nincs meg ez a fajta bizalom - nem mintha lettem volna már ilyenben.
- Irigylem azokat, akik két nyelvet tanulnak a szüleiktől. - Ezen a ponton persze jöhetett volna részemről az újabb depresszió, amiért még azzal sem vagyok tisztában, hogy pontosan kik a szüleim. Én viszont úgy nőttem fel, hogy mindig is tisztában voltam azzal, miért van két apám, ami lehetőséget adott nekünk arra is, hogy elbeszélgessünk ezzel kapcsolatban. Nem érdekelt ki hozott a világra, mert két olyan szuper ember nevelt fel, akiket soha nem tudnék kevesebbnek tekinteni, mint a szüleimnek.
- Azt én sem terveztem be ma estére. Vagy legalább várjuk meg, amíg hazaérünk. - Ott már hajlandó lettem volna akár a padlón is aludni - ugyanakkor meg miért is gondolok alvásra, amikor most érkeztünk meg? Érthetetlen. A kedvem legalább olyan ingadozó, mint a poharainkba töltött ital, ha megemelik, viszont bízom abban, hogy az elfogyasztott ital mennyisége ezúttal nem rossz hatással lesz rám, sokkal inkább jobban megy majd a magassarkúban való létezés tőle. Néha sikerült már hasonló állapotot elérni, én pedig most is ebben bízom.
- Hülyeség. Egy jó szakember meztelenül is jó szakember, nem? - Őrület arra gondolni, hogy manapság még mindig vannak olyan emberek, akik pusztán az öltözködésük, hajviseletük vagy épp tetoválásaik alapján ítélnek meg valakit. Pislogva nézek Haileere, amikor ő kezd bele a kérdésébe. - Ez egyik sem valami csábító opció, de hajlandó vagyok inni - halkan nevetve emelem hát meg a poharamat és nyújtom Hailee felé, hogy tudjunk koccintani. A helyzet az, hogy az agyam jelenleg annyira üres, hogy gondolkodni sem nagyon sikerül, mi lenne a válaszom a kérdése másik felére. Sok dolog volt, amit másképp csináltam volna, ha visszamehetek a múltba, de olyasmi, amit szégyellnék... - Én jövök! Randiznál még valaha szakmabelivel? - Egy pszichológiát végzett páros valószínűleg képes lenne remekül együttműködni. Azonban lenne annak a párosításnak egy ellenkező oldala is, ami szimplán világháborúba fulladna és egymás folyamatos elemzésébe. Én a magam részéről biztosan nemet mondanék erre a kérdésre. - És most igyál - jelentem ki jókedvűen, akármi is a válasza. Ha a szabályok igaziak lennének, sosem innánk eleget ahhoz, hogy a végén táncolni is menjünk.

ruha || 1274 || ki visz majd haza? Hailee & Willow - take me higher 2425572404 ||

Hailee Seo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Willow D. Yoon
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Hailee & Willow - take me higher Joboah_mpd_10-002
Hailee & Willow - take me higher 70515d09bcad26d3186cf007bc5a62cea687dc4c
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :

If only it could come true
• •Endless expectations
How many times do I rewrite it? In every sentence Fill yourself with pretty words It comes true as you imagined
★ családi állapot ★ :
Hailee & Willow - take me higher D0f86f5fcc753889d732ee413f4de50bc9105be2
I look around and you're standing there askingWhen the lights come up, we're the only one's dancing I look around as my heart is collapsing 'Cause you're the only one I need To put a little love on me And put a little love on me
★ lakhely ★ :
Manhattan • Financial District
★ :
Hailee & Willow - take me higher 9871aa7dbdd2e9c367bcac1cfd388cbc0f0d164d
★ idézet ★ :
I want you to say everything, anything.I want to have your thoughts, I want to bottle them, I want to put them in my drawer for safekeeping.
★ foglalkozás ★ :
terapeuta
★ play by ★ :
Jo Bo Ah
★ szükségem van rád ★ :
Hailee & Willow - take me higher B1c24f68d49120543b4e65505858d23f13dcca61
I just want you close
• • Where you can stay forever
You can be sure That it will only get better No one, no one, no one Can get in the way of what I'm feeling
Hailee & Willow - take me higher D5074282666e7502941e80c73aa372f593b1744b
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Hailee & Willow - take me higher D87f7abac6c5f68e8f2a11e1b232cfd9a1780824
TémanyitásRe: Hailee & Willow - take me higher
Hailee & Willow - take me higher EmptyVas. 9 Május - 11:23


Willow & Hailee




- Valóban nem hagynám – már csak azért sem, mert én magam keveredtem egy olyan kellemetlen helyzetbe, amit a legrosszabb ellenségemnek sem kívánnék. Ha valaki, akkor én biztosan azt vallottam, hogy a munka és a párkapcsolat nem fér meg egymás mellett, ugyanakkor mi, halandók nem feltétlenül tudjuk irányítani az érzéseinket. Éppen ezért is szomorított el valahol az a tudat, hogy pont én keveredtem ilyen megalázó szituációba, ettől pedig Lolát mindenképp meg akartam óvni… Még akkor is, ha ezt nem feltétlenül tudtam úgy kifejezni felé, ahogyan szerettem volna.
- Persze, hogy nem akartál – keserű kis mosoly ült ki az arcomra, de ennek ellenére is finoman végigsimítottam a nő vállán – De a dolgok sajnos így alakultak. Most az idő tényleg a te oldaladon áll, és hát arra is van időd, hogy jobban legyél majd. Utána meg minden gond nélkül eldöntöd te is, hogy kivel és milyen formában akarod eltölteni az idődet.
Elég idiótán hangzott, de ebben a helyzetben nem igazán tudtam, hogy mi az, amit lehetne mondani neki. Egyrészt azért sem volt könnyű dolgom, mert kettőnk közül ő volt az idősebb, aki több mindent megélt. Másrészt pedig nem én vagyok az, aki mások lelkének gyógyításából él, éppen ezért is volt kicsit zavarba ejtő a szituáció. Harmadrészt, mondhatni férfiak között nevelkedtem, akik előbb adtak a kezembe villáskulcsot, mint babákat, emiatt pedig határozottan másként éltem meg dolgokat… Talán éppen ezért is gondoltam azt, hogy az alkohol, meg egy jó szex megoldás lehet a problémáimra… Egyik sem jött be.
- Hiába történt ez így ahogy, nem kell keresned a válaszokat. Ha te tudod, hogy mindent megtettél érte, akkor nem a te hibád – ez volt az utolsó dolog, amit el tudtam mondani neki. Most még abban a fázisban van, amikor szenved, és nehezen találja meg az összhangot magával, főleg egy ennyire hosszú párkapcsolat után. Tényleg csak annyit tudnék mondani neki, hogy később minden rendben lesz, de ezt mintha már elsütöttem volna, illetve túl kegyetlennek tűnt ahhoz, hogy folyamatosan mantrázzam neki. Majd meg fogja tapasztalni.
Az egyetlen, amit tehetek ebben a helyzetben érte, lényegében annyi, hogy ténylegesen minden alkalommal újra töltöm a poharát, ha az kiürül, és esetleg fogom majd a haját, ha valami rosszabb dologra kerülne sor. Érdekes, én megfigyeltem, hogy a mai tizenévesek sokkal segítőkészebbek, és felkészültebbek, ha alkoholról volt szó. Mi is segítettünk a társainknak, de én nem feltétlenül mentem oda valakihez csak, amikor már a mentőt kellett hívni. Sosem szerettem volna azt, hogy egy idegen hányjon le.
Csak egy halvány mosoly volt az arcomon, amikor Lola azt mondta, hogy menjünk. Örültem neki, hogy egy kis kedve még maradt ehhez az egészhez, ugyanakkor valahol az is aggasztott, hogy ennyire könnyen el tudtam volna venni a kedvét az egésztől. Éppen ezért boldogan segítettem őt kifelé az ajtón a cipőben, amihez pár lépés után úgyis hozzá fog szokni.
- Kicsit aggaszt, hogy kettő gyakornoki helyet már elhasználtam tudod… Ha azt mondják, hogy kezdő ügyvédként a szakvizsgám után maradhatok náluk, akkor elhiszem, hogy minden jól ment – igyekeztem azért mosolyogni, hiába hangzott erőtlennek, amit mondtam. Különben is, jelen helyzetben én másodlagosnak gondoltam a problémáimat, mert nem én lettem dobva… Annak már jó ideje, nekem volt lehetőségem kiheverni.
- Jaj, ne is mondd. Amikor megláttam már rögtön elfogott a pánik – egyáltalán nem azért, mert annyira rossz benyomást tett volna rám – Nem akarok belegondolni, hogy egy ennyire udvarias és kellemes férfi olyan küllemmel miért szingli még.
Valószínűleg más állhat a dolog mögött, mint nálunk. Ha csak a külső számítana, illetve az, hogy ki mennyi mindent hajlandó megtenni a másikért, akkor minden bizonnyal mi sem jártunk volna úgy, ahogy. Tylar elég gusztustalanul zárta le a dolgot, ezért én azt hittem, hogy nő van benne, mégsem mondhattam ki ezt.
- Eddig őszintén unalmasnak gondoltam a cégjogot – némi gondolkodás után pedig hozzátettem a következőt is – Ez pedig sokat nem változott. Egy válóperes nem illene hozzám, mások nyomorán nyerészkedni nem szép dolog. Ügyésznek nem állnék, mert túl veszélyes, és ha velem valami történik, akkor Henry meg van lőve. Egyelőre még csak keressük az utamat és jó, hogy Dale a segítségemre van ebben is.
Nem mintha Hwan más lett volna velem, szimplán képtelen volt megtartani azt a két lépés távolságot, amire a kapcsolatunknak szüksége lett volna. Nincs rendjén, hogy egy irodában dolgoztunk, és gyengéd érzéseket tápláltunk egymás iránt. Hiába tűnt kezdőként jónak a lehetőség, amit nekem nyújtott, nem vagyok már tinédzser. El kellett volna menekülnöm a legelején, és nem áltatni magam azzal, hogy működhet a közös munka annak ellenére is, ami közöttünk történt.
- Ki kell hoznod magadból a legjobbat – finoman megvontam a vállát – És sokat kell mosolyognod, még ha nehezen is megy. Ha szépnek és erősnek érzed magad, egy idő után körülötted is ilyennek fog tudni a világ. Ő pedig megpukkadhat, amiért ezt tette veled és bánkódhat, hogy egy ilyen nőt kiengedett a kezei közül.
Jellemzően az összes férfi az elején nagyon biztos a szakításokban, az első két hétben jól érzik magukat, és akkor fogják fel, hogy pontosan mi volt az, amit ellöktek maguktól, amikor mi már jól vagyunk. Talán ez pont azért történik így, mert mi magunk is fejlődünk egy ilyen eset után, és képesek vagyunk jobb formánkat hozni, amiről eszükbe jutnak azok a szép emlékek. Erre minden bizonnyal Lola tudna válaszolni, mert kettőnk közül ő a szakember.
- Szerintem a legtöbbjük nem rossz szándékú – jelentettem ki elgondolkozva, aztán folytattam – Csak baromira tévúton járnak. Ez pedig engem idegesít.
Hiába csalt meg Noel is és tuskóztam le őt, vagy Tylart, attól függetlenül egyikük sem volt mindig ilyen. Emlékszem én arra, amikor először láttam azt a srácot Lolával. Udvarias volt és teljes mértékben úgy tűnt, hogy rendes családból származik. Aztán pedig fogta az egészet és elcseszte, mert a férfiak néha nem tudom miként gondolják végig a dolgokat. Elvileg ők egyszerű logikát alkalmaznak. Viszont néha képtelenség megérteni, hogy mit miért tesznek az emberrel, és talán ez az, ami miatt megbántanak minket… Ezért gondoljuk azt, hogy az összes egyforma.
- Csak te teszed fel magadnak a kérdést két orrfújás között azzal kapcsolatban, hogy mi a fenét csinálsz – én magam is nevettem azon a párhuzamon, amit Lola hozott. Sok nő hajlamos ilyenkor arra, hogy Taylor Swift számaira sírja tele a kispárnáját, viszont arra valók a barátok, hogy ezt az egészet megpróbálják megakadályozni. Ezért vagyok itt én is és próbálom jobb kedvre deríteni őt, még ha az elején nem is ment annyira jól ez az egész.
- Nem – határozottan monogámia párti voltam – Nem hiszek abban, hogy az ember kettő valakit egyszerre és egy időben ugyanúgy tudna szeretni. És abban sem hiszek, hogy a párom engem tisztelne, ha mással is ágyba akarna bújni. És egy ilyen helyzetben elkerülhetetlen a féltékenység még akkor is, ha nem feltétlenül kötötte össze a két félt először semmi. Szerintem nem létezik jól működő nyitott kapcsolat.
Ugyanez volt igaz a barátság extrákkal sztorikra is. Egyszer sem mentem bele hasonlóba, de ismertem embereket, akik próbálkoztak ilyesmikkel, és egyáltalán nem lett jó vége a dolognak. Egyszerűen a kettő nem fér össze, a barátok nem szexelnek egymással. Semmi értelme nincs ennek. Ez pedig talán a férfiak és nők közötti baráti szálakat is megkérdőjelezi.
- Ebben én sem tudok neked segíteni – Lola volt már nálunk, találkozott apával. Szegénynek az volt a sorsa, hogy egyik gyereke se hasonlítson rá, amiért két nőt is megáldott azzal, hogy felelőtlen volt. Mindenesetre apa egy nagyon kedves, de szigorú ember, akit sokra becsültem… Viszont ízig vérig texasi, ami miatt nekem inkább déli akcentusom volt, koreaiul még a saját nevemet sem tudtam leírni.
- Nem akarom, hogy felnyald a padlót, szóval részemről rendben – mondjuk egyáltalán nem garancia, hogy pár kör után jobban érzi majd magát a cipőkben, sőt talán akkor még jobban kell majd arra vigyáznia, hogy rendben legyen, de ez már lényegében részletkérdés volt. Akkor már nem lesz gáz elesni, az igaz.
- Nem tudom, az előző munkahelyemen elég szigorúan fogtak – finoman megvontam a vállam – Vannak fenntartásaim… Viszont én jövök a kérdéssel! Választhatsz, hogy iszol, vagy pedig megosztasz velem magadról valami olyat, amit korábban szégyelltél elmondani.



ruha || 1 310 szó





I only see my goals, I don't believe in failure
'Cause I know the smallest voices, they can make it major, I got my boys with me, at least those in favor, and if we don't meet before I leave, I hope I'll see you later, once, I was 20 years old, my story got told, I was writing 'bout everything, I saw before me

Willow D. Yoon imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Hailee Seo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Hailee & Willow - take me higher JwuHyhu
Hailee & Willow - take me higher JwuJF2V
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
We're the forgotten generation
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too?, let's start again, we could be the renegades
♫ :
as it was
★ családi állapot ★ :
Hailee & Willow - take me higher JwudaSV
You're such a tender-hearted person
I want to be helpful even just a little bit, I want to be your resting place, if you think of me on a busy day, I'll do my best to comfort you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Hailee & Willow - take me higher Jwu24hF
★ foglalkozás ★ :
Alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Shin Hye Sun
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
Hailee & Willow - take me higher Jwu3ga4
TémanyitásRe: Hailee & Willow - take me higher
Hailee & Willow - take me higher EmptyCsüt. 4 Feb. - 23:21

Hailee & Lola
"If you don't drink, how will your friends know you love them at 2 a.m.?"
- De mivel én veled megyek, nem hiszem, hogy hagyni fogod, hogy valaki teljesen idegennel lépjek le, helyetted. - Ezt pedig teljesen komolyan is gondoltam, nem csak azért, mert ezt az estét tényleg kifejezetten arra szántuk, hogy csak mi, csajok legyünk. Talán sokkal inkább azért hittem benne, hogy Hailee nem hagyna csak úgy elkallódni, mert ő tudja a legjobban, hogy mennyire fáj most Ty elvesztése - vagyis az hogy lelépett, a kettő nem ugyanaz. Ettől függetlenül persze azóta akár baja is eshetett, amit akkor sem tudnék meg, ha nagyon akarnám, mert gyakorlatilag elérhetetlenné vált számomra.
Minden alkalommal, amikor felhozódott ez a téma, próbáltam nem túl komolyan venni. Az, hogy magyarázat nélkül fel lett bontva az eljegyzésünk Tylarral, sokkal komolyabban hangzik, mint az, hogy szemét módon szakított velem. Mind a kettő ugyanúgy fáj és a nap végén, amikor reflektálnom kell, ugyanolyan rosszul esik, akárhogyan is próbálom magamnak beadni és megbarátkozni a helyzettel. És bár bizonyos szinten hazudok önmagamnak, amikor nem veszem ezt eléggé komolyan, de minden jobb, mint arra gondolni, hogy mennyire megalázó és fájdalmas ez számomra. Nem érni eleget ahhoz valakinek, aki azt mondta nekem, hogy szeret, hogy megbeszéljük ezt, vagy hogy szimplán egy konkrét magyarázatot kapjak, rettenetes.
- Nem haragszom. - Aprót bólintok, ahogyan kiejtem a számon a szavakat. Meglehet, hogy nem a legjobb módját választjuk a kikapcsolódásnak, mivel az alkohol gyakran semmi másra nem jó, csak még nagyobb bajt keverni mindenki számára, aki fogyasztja - nem is csak azért, mert nem egészséges, illetve azért mert rettenetes másnapot is okoz, de jellemzően olyan dolgok is kibuknak belőlünk, ha iszunk, amiket józanon nem feltétlenül osztanánk meg másokkal.
- Nem biztos, hogy akartam időt magammal - jelentem ki viszonylag bizonytalanul. Persze könnyű azt mondani, hogy most majd rengeteg lehetőségem lesz olyan dolgokkal foglalkozni, amiket egyébként egy párkapcsolatban nem tehettem volna meg. De közel harminc évesen ez már nem működik ugyanúgy, mintha csak a gimiben lennénk. Hailee pedig fiatalabb nálam így nem is feltétlenül értheti azt, hogy min megyek most keresztül. Lehet, hogy ő és a vőlegénye is nemrég szakítottak, de neki aztán főleg nem jelenthet gondot az, hogy találjon valakit magának. Én jobban örültem volna neki, ha ilyen módon nem rántják ki a lábam alól a szőnyeget. - Csináljam másképp... - Nagyot sóhajtok és csak megrázom a fejemet. Hiába próbált nekem a lakótársam bátorító szavakkal segíteni, csak az jutott eszembe újra meg újra, hogy ha legközelebb másképp kell csinálnom, akkor nyilvánvalóan hibáztam. De ha nem tudom az okát, akkor nem is fogom tudni pontosan min kellene változtatnom. Hittem benne, hogy van elég kiegyensúlyozott a kapcsolatunk Tylarral és nem állítok elé túlzott elvárásokat. Lehet, hogy ő ezt másképp gondolja, de honnan tudhatnám, ha valóban én hibáztam?
- Nincs kedvem itthon depressziózni, szóval akkor már menjünk el. - A végén ha tényleg feleslegesen készültünk el, csak oda jutnék, hogy még inkább belekavarom magam a gondolataimba és jön a sírás, vagy a szimpla szomorúság, ami miatt ki lett találva ez az egész este. Én pedig inkább próbálkoznék jelen esetben azzal, hogy egy este ne kelljen az ex-jegyesemen gondolkodnom. - Egyébként is, ha már elkészültünk.. - Mosolyogva ringatom meg a csípőmet, hátha vissza tudom hozni az elkóborolt hangulatot.
- Szerintem anélkül is sikerül, hogy nagyon szabályozni akarnád magadat. Hailee, te okos vagy és meg fogod nekik mutatni, hogy mennyit tudsz. - Határozottan bólintottam. Nem néztem ugyan végig, ahogyan mindent megtanul, amit ma tud, de hiszek a tudásában, mivel nem került volna be olyan neves irodához, ahol most is van. - Vannak még normális férfiak. Ki gondolta volna? - Kitör belőlem a nevetés, amit nagyon próbáltam visszafogni, így egy "pff" hang is kicsúszik előtte. Nem akarok általánosítani és minden férfira azt mondani, hogy szemetek, amíg be nem bizonyítják az ellenkezőjét, mikor én csak egyetlen egyre haragszom. - Ez nem csak rajtuk múlik egyébként. Neked is szeretned kell a munkádat, szóval simán lehet, hogy a végére más területen kötsz majd ki. - Ezzel pedig lényegében semmi probléma, mivel van, hogy olyan mentalitással hozunk meg fontos döntéseket, amiket később átértékelve teljesen másképp gondolhatunk. - Mármint a jogon belül - teszem hozzá, halovány mosollyal a szám sarkában.
- Akkor lehet, hogy nagyon hamar el kell majd indulnunk hazafelé - nevetem el magamat, a válaszadást követően. Tény és való, hogy nem voltam az alkohol ellenére, de az egyetem alatt mondhatni nem én mutattam a példát mindenki más számára, ha ivásról és másnaposságról volt szó. Ha iszom, mindig könnyebben elmondok dolgokat másoknak és abból soha nem származik semmi jó, ha éppen olyan fülek hallják, amelyeknek nem lenne szabad.
- De akkor mégis mit kellene tennem? Nem tudom csak úgy elfelejteni - megrázom a fejemet, ami már csak azért is bizonyul sikeres mutatványnak, mert Hailee korábban elengedte az arcomat. Persze egyesek szerint minden kérdésre csakis az alkohol a válasz, de mivel én egyelőre nem tudom megmondani, hogy segíteni fog-e rajtam vagy sem, akár még meg is gondolhatnám magam. De mint ahogyan korábban is kiderült, minden jobb annál, mintha csak a lakásban depresszióznék és a lakótársam kedvét is elrontanám.
- Hajj... - Nagyot sóhajtok, majd a nőre pislogok. - Nem kellene csak azért ilyeneket mondanunk, mert velünk jól kicsesztek a pasik. Léteznek még normálisak is, csak találnunk kell kettőt, ugye? - Kedves, de nem túl határozott mosoly költözik az arcomra, miközben a barátnőmre pislogok. Ennek az estének nem feltétlenül kellene az önsajnálatról szólnia, vagy arról, hogy mennyire egyedül vagyunk. Ráadásul New Yorkban szinglinek lenni állítólag még jó is. Csak az a gond, hogy senki nem mondta, hogy akár örökké is annak kell maradnunk.
- Ez a kombináció nem hangzik egyáltalán rosszul. - Ez alkalommal már egy fokkal szélesebb mosolyra húzódtak az ajkaim. - Lássuk be, az otthon, egyedül való ivás valahogy mindig mindenkinek olcsóra sikerül, nem gondolod? De otthon senki nem von le következtetéseket abból, hogy épp hány dolláros üveg bort szorongatsz, miközben a Netflix előtt sírsz. - Nevetve rántom meg a vállaimat. Mindennek fényében még csak azt sem állítottam volna magunkra, hogy olyanok vagyunk, mint az alkoholisták, mert nem arról szóltak a mindennapjaink, hogy valamelyik bárban döntöttük magunkba a koktélokat. Sokkal inkább csak voltak alkalmak, amelyeken kötelező volt egy kis... ünneplésnek nem nevezném a mait, szóval hívjuk inkább összejövetelnek. Még ha csak kettőnkről is van szó és egyébként is egy lakásban élünk.
- Sejtem mire gondolsz, de az ebben a helyzetben nem releváns. - Nem állítom persze, hogy olyan téma ez, amit ne beszélnék meg a nővel, de talán nem itt és nem most. Ezért is gondolkodom el nagyon, amikor megadatik nekem, hogy én tegyem fel az első kérdést. - Te belemennél bárkivel nyitott kapcsolatba? - Részemről ez egyáltalán nem tűnt túl extrém kérdésnek, de mégis olyasmi volt, ami néha napján felmerül bennem. Nem feltétlenül Hailee kapcsán, de érdekes olyasmin rágódni, amit egyesek elfogadhatónak találnak, mások pedig egy pillanatig sem gondolkodnának rajta, egyenesen nemet mondanának.
- Ha tudnék rendesen koreaiul, szívesen lennék egy fontos üzletember lánya, aki csak az utazás kedvéért jött - mosoly költözik az arcomra, miközben magyarázok, majd olyan pillantást vetek Haileere, amiből egyértelmű, hogy ezt az ötletet máris elbuktam. Tekintve, hogy hiába koreai származású az egyik örökbefogadó apám, számomra nem volt kötelesség megtanulni a nyelvet. Próbálkoztam vele általánosban és gimnáziumban, de nem vált olyasmivé, amit rendszeresen kellene használnom, így nem is vagyok túl jó benne. Az alapok mennek, de semmi több. - Senki nem hinné el rólad, hogy takarítónő vagy! Hacsak... - Összepréselem az ajkaimat, majd gyorsan megrázom a fejem. - Inkább nem folytatom - vigyorogva nyúlok az italomért és emelem az ajkaimhoz a poharat, hogy belekortyoljak az italba. Látszik az arcomon, hogy nem tudom pontosan milyen ízre kellene számítanom, de végül kellemes meglepetés ér.
- Valamilyen szinten az lenne a lényeg, hogy párosával jöjjenek. - Bólogatok finoman. - Gondolom én - teszem hozzá gyorsan, tágra nyílt szemekkel pislogva a mellettem helyet foglaló nőre. Tény és való, hogy Hailee már hosszabb ideje szingli. - Ha ittunk párat igazából mehetünk táncolni, de most még nem érzem magam biztonságban ilyen cipőkben. - Nem véletlen nem hordok a mindennapokban magassarkút és fogalmam sincs más nők hogyan bírják napi szinten megingás nélkül. Nekem elég volt azokon a különleges alkalmakon hordani, amikor illett egy-egy ruha mellé, vagy amikor muszáj volt; ünnepeken és szökő évente kétszer.
- Egyébként... Miért is gondolod, hogy az öltözködésed miatt bajba keverednél a munkahelyeden? - Kérdőn pislogtam rá az italom fölött, mivel úgy villant be a korábbi aggodalma, mintha csak villám csapott volna belém. És még mindig jobb, mintha erről beszélünk, mintha Tylar után sírnék. Gondolom.

ruha || 1383 || ki visz majd haza? Hailee & Willow - take me higher 2425572404 ||

Hailee Seo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Willow D. Yoon
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Hailee & Willow - take me higher Joboah_mpd_10-002
Hailee & Willow - take me higher 70515d09bcad26d3186cf007bc5a62cea687dc4c
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :

If only it could come true
• •Endless expectations
How many times do I rewrite it? In every sentence Fill yourself with pretty words It comes true as you imagined
★ családi állapot ★ :
Hailee & Willow - take me higher D0f86f5fcc753889d732ee413f4de50bc9105be2
I look around and you're standing there askingWhen the lights come up, we're the only one's dancing I look around as my heart is collapsing 'Cause you're the only one I need To put a little love on me And put a little love on me
★ lakhely ★ :
Manhattan • Financial District
★ :
Hailee & Willow - take me higher 9871aa7dbdd2e9c367bcac1cfd388cbc0f0d164d
★ idézet ★ :
I want you to say everything, anything.I want to have your thoughts, I want to bottle them, I want to put them in my drawer for safekeeping.
★ foglalkozás ★ :
terapeuta
★ play by ★ :
Jo Bo Ah
★ szükségem van rád ★ :
Hailee & Willow - take me higher B1c24f68d49120543b4e65505858d23f13dcca61
I just want you close
• • Where you can stay forever
You can be sure That it will only get better No one, no one, no one Can get in the way of what I'm feeling
Hailee & Willow - take me higher D5074282666e7502941e80c73aa372f593b1744b
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Hailee & Willow - take me higher D87f7abac6c5f68e8f2a11e1b232cfd9a1780824
TémanyitásRe: Hailee & Willow - take me higher
Hailee & Willow - take me higher EmptyHétf. 4 Jan. - 19:43


Willow & Hailee




- Én se úgy indultam neki akkor – kicsit furán érzem magam, hogy Lola mást feltételezett rólam – Csak megtörtént... Amikor az ember oda kerül, csinál hülyeségeket. Azt hittem, hogy tudom mennyit iszok, de ez nem így volt.
Legalábbis számomra elég hamar lement a kör Noellel. Szerintem eltörtem az orrát, aztán úgy ahogy voltam fogtam magam, és inni akartam. Hogy utólag megbántam-e azt, hogy nem fogtam magam vissza... Az egyértelmű volt. Biztos, hogy nem hagytam volna magam annyira könnyen, másnap meg pontosan emlékszem, hogy mennyire kellemetlenül érintett az a bizonyos helyzet. Főleg, hogy nem is otthon ébredtem, és kénytelen voltam belegondolni abba, ami történt. Ezek után meg még x hónapot le kellett húznom egy olyan férfival, aki minimálisan felém fordította a figyelmét, ennek hatására pedig meghülyültem. Nyilvánvalóan nem működött a dolog már egy ideje köztem és Noel között, de ez nem jelentette azt, hogy rögtön szabad pálya lettem valaki másnak. Még akkor sem, ha egy szórakozóhely raktárhelyiségében történő affér ezt is mutatta. Már akkor meg kellett volna futamodnom, amikor úgy beszélt velem azon az interjún, ahogy. Abba meg bele sem gondoltam, hogy pontosan milyen kihatással lesz a munkahelyi légkörre az, hogy ő egyszer túlságosan is... Preferált engem. Kénytelen voltam dobbantani, mert ez egyszerűen nem apadt el körülöttem, én pedig határozottan nem szeretnék egy olyan nő lenni, aki kapcsolatból kapcsolatba ugrál. Főleg nem egy idősebb férfival, akinek minden bizonnyal a fiatalságom jelenti a legnagyobb izgalmat.
- De megyünk – végül csak beadtam a derekam és egészen sajnáltam azt is, hogy a saját sérelmeimet is Lola nyakába raktam, akinek jelenleg volt elég baja. Én már valamennyire kihevertem azt, ami velem történt, hiszen a sok rossz után végre megint egyenesbe jöttem. Neki pedig szüksége lenne rám, és hülyeségeket vágok a fejéhez – Ne haragudj, befejeztem.
Minden bizonnyal rám is fért volna egy kicsit a lazítás, mert ezek szerint már én magam sem voltam képes átadni a mondandómat úgy, ahogyan azt szerettem volna. Elég egyértelműen éreztem azt, hogy Lolát megbántottam a szavaimmal, ami egyáltalán nem volt a tervem. Szimplán csak mivel férfiak között nevelkedtem nagyrészt, nehezen találtam ki azt, hogy miként önthetnék lelket egy összetört szívű lányba... Még úgy is, hogy nemrég velem is történt hasonló dolog.
- Én arra gondoltam, hogy most kaptál egy csomó plusz időt önmagaddal – óvatosan vontam meg a vállam, mert valóban rosszul fejeztem ki magam az előbb – És ennek hatására sokat tudsz fejlődni. Nem gondollak olyan nőnek, akinek gondot okozna az, hogy boldog legyen esetlegesen egyedül. És nem is túl vigasztaló, de ez egy jó időszak lesz ahhoz, hogy levond a tanulságokat és legközelebb majd azzal, akivel talán ténylegesen leéled az életedet, másképp csináld a dolgokat. Nem is arról van szó, hogy te hibázhattál, de gondolom az ember a saját kapcsolataiból tanulja a legtöbbet, nem? Bár ez jelenleg biztos hülyeségnek hangzik, de lassan tényleg jobban fogod magad érezni.
Nem akartam olyan hülyeségekkel dobálózni, hogy számára talán nem Tylar volt az igazi, mert én magam is ezt az egész szövegelést nem tartottam jó dolognak. Nem hiszek abban, hogy az ember életében egyetlen sorsszerű szerelem létezik, minden más pedig az ember életében illúzió lenne.
- Nem úgy értettem – a magam részéről egyáltalán nem tudtam, hogy hogyan magyarázhatnám ki az egészet, szóval lényegében hamar abbahagytam a kifogások keresését – Ne haragudj. Megértem, ha ezek után mégsem akarsz menni.
Magam sem tudtam miért mondtam azokat a dolgokat, amiket. Minden bizonnyal még kellőképpen utálom a férfiakat én is ahhoz, hogy tisztán lássam Lola helyzetét, ennek hatására meg lehet nem is én lennék a legjobb társaság most a számára. Némi gondolkodás után inkább kibújtam a cipőimből, viszont nem mertem a nőre nézni ezek után se.
- Azt hiszem, hogy jelenleg az a legnagyobb célom, hogy itt meg tudjak maradni – tény és való, hogy ez elég rövidtávra szól, de ettől függetlenül nem mertem messzebbre tervezni – Sokkal többet keresek, mint a másik két helyen, és kedvesebbek is velem, illetve a jelenlegi mentorom nem tárgyiasít, ez pedig nekem sokat jelent.
Furcsa, hogy manapság már ez is egyfajta feltétel, amikor az ember annyit dolgozik azért, amit végül hivatásként űzni akar. Azt már inkább nem tettem hozzá, hogy nekem viszont volt szemem és láttam, hogy Dale elég vonzó férfi, de szerencsére általában ezt csak megállapítom, amikor megérkezik és onnantól kezdve egyetlen egyszer sem jut eszembe miközben dolgozom. Talán ilyen egy normális keretek között tartott munkahelyi kapcsolat?
- Nem baj, majd addig iszunk, amíg bírod – most okosan nem tettem egyéb megjegyzéseket, de én fel voltam készülve arra, hogy talán rossz irányba is elsülhet ez az egész ivás dolog, aminek hatására Lola egy idő után sírni fog, nem pedig jól érezni magát. Ez esetben azt hiszem nekem jóval több piára lesz szükségem majd, mert úgy néz ki, hogy józanul több hülyeséget beszélek össze, mint részegen.
- Egyáltalán nem az – elengedtem Lola arcát, mert időközben félni kezdtem attól, hogy tönkreteszem a sminkjét, amin annyit dolgozott – Ugyanakkor ő szerintem nem érdemli meg azt, hogy te ezen rágd magad.
Ismét a nyelvembe haraptam, mert kikívánkozott az a megjegyzés, hogy az a faszfej lényegében Lolát szarba se vette, de féltem tőle, hogy ezzel az egész helyzeten megint csak rontanék. Nem hiszem, hogy hasonlókat lenne kedve hallgatni, főleg annak fényében, hogy végül mégis elindultunk. Nem szerettem volna visszafordulni, mert akkor minden bizonnyal még rosszabbul telt volna az utunk.
- Ha ezt csinálnánk, minden bizonnyal mind a ketten a detoxban kötnénk ki – ahogyan elképzeltem ott magunkat, akaratlanul is nevettem, pedig egyáltalán nem volt vicces gondolat ez. Sosem kerültem még kórházba alkoholmérgezés miatt, de néhányan az ismeretségi körömből már igen... És ezen nem szép dolog nevetni, de mind olyan emberek voltak, akiknél az ember másképp nem tudott reagálni.
- Vodka, lime és gyömbérsör – én magam is élvezettel kortyoltam bele az italba – Még az egyik szaktársam szoktatott rá annak idején. Ez kicsit citrusosabb, ami miatt annyira nem tömény és édes, hogy itassa magát. Én sem vagyok boros egyébként... Főleg apa miatt.
Ettől függetlenül simán le tudtam küldeni belőle többet is, ha arról volt szó. Amúgy meg kifejezetten tetszett az is, hogy volt sör az italban, mert határozottan én is egy voltam azok a lányok közül, aki inkább sörösnek számított. Nem túl előkelő, de ez van.
- Most erre majdnem mondtam valamit – legalábbis rögtön az jutott eszembe, amikor annak idején én még soháztam egy társaságban, és pont feljött a fojtogatás téma, csak éppenséggel más helyzetben és környezetben, ahogyan Lola gondolta azt – Jöhet a fojtogató. És megengedem, hogy te kérdezz először.
A szemem sarkából figyeltem, hogy a pultos eléggé felénk fülelt, de ez nem kifejezetten zavart, sokkal inkább mosolyt csajt az arcomra. Nyilván szar lehet este dolgozni, ahol neki folyamatosan pörögnie kell. Legalább talán hallana valami szórakoztatót.
- Te ki szeretnél lenni? – óvatosan dobtam hátra a hajamat a vállam felett – Én bevállalom a Lucindát és azt, hogy takarítónő vagyok.
Az már más kérdés, hogy túlságosan idétlennek hangzott ez ahhoz, hogy bárki elhiggye rólam. Azt hiszem apámat páros lábbal rúgtam volna nyakon, ha ilyen nevet adott volna nekem. Mondjuk Henry egy kicsit megszívta, de neki már akkor mindegy volt, amikor megszületett.
- És ha párosával jönnek, akkor mi van? Egy táncot csak úgy vissza kellene utasítanunk? – szerintem talán ennyi még belefért. Lolának is minden bizonnyal szüksége van most némi elismerésre, csak nem olyan mértékben, ahogy mondjuk én kaptam meg legutóbb.


ruha || 1 193 szó





I only see my goals, I don't believe in failure
'Cause I know the smallest voices, they can make it major, I got my boys with me, at least those in favor, and if we don't meet before I leave, I hope I'll see you later, once, I was 20 years old, my story got told, I was writing 'bout everything, I saw before me

Willow D. Yoon imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Hailee Seo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Hailee & Willow - take me higher JwuHyhu
Hailee & Willow - take me higher JwuJF2V
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
We're the forgotten generation
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too?, let's start again, we could be the renegades
♫ :
as it was
★ családi állapot ★ :
Hailee & Willow - take me higher JwudaSV
You're such a tender-hearted person
I want to be helpful even just a little bit, I want to be your resting place, if you think of me on a busy day, I'll do my best to comfort you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Hailee & Willow - take me higher Jwu24hF
★ foglalkozás ★ :
Alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Shin Hye Sun
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
Hailee & Willow - take me higher Jwu3ga4
TémanyitásRe: Hailee & Willow - take me higher
Hailee & Willow - take me higher EmptyPént. 9 Okt. - 14:01

Hailee & Lola
"If you don't drink, how will your friends know you love them at 2 a.m.?"
Annak ellenére sem akartam elítélni Ty-t, hogy úgy vetett véget a kapcsolatunknak, ahogyan - gyakorlatilag csak pár papírcetlire írt szóval. Évekig voltunk együtt, az eltűnése pedig gyakorlatilag alapjaiban rengette meg mindazt, amit erről az időszakról gondoltam. Jó adag sajnálat mellett ott volt még az a tény is, hogy épp az ex(!)-vőlegényem akciózása miatt a korábbi harmónia, amivel jellemezni tudtam a mindennapjaimat, gyakorlatilag eltűnt és átvette a helyét az önmagamban való bizonytalanság. Ha valaki olyan számára sem voltam jó, aki állítólag szeretett, akkor mi lesz velem a továbbiakban? Hogy éljem úgy a mindennapjaimat, ha már azt sem tekinthetem állandónak, aminek annak kellene lennie?
Első körben jó ötletnek tűnt, ha a búslakodás helyett inkább azt választom, hogy elterelem a gondolataim - vagy épp elintézem, hogy ne legyen két összefüggő gondolatom... Hamar sikerül azonban olyan vizekre eveznünk beszélgetés terén, amelyek rögvest megváltoztatják a véleményemet. Meglepett, tágra nyílt szemekkel pislogok Haileere a hangsúlya hallatán. Eszemben sem volt hülyeséget elkövetni, vagy ténylegesen annyi alkoholt fogyasztani, amit egy huszonkilenc éves nőnek már nem illik. Egészen eddig pedig úgy sejtettem tisztában van azzal, hogy melyek azok a határok, amelyeket nem vagyok hajlandó átlépni és vele ellentétben ebbe beletartozik az is, hogy egy rossz pillanatomban nem fekszem be bárki ágyába. Nem jelenti ez persze azt sem, hogy elítélném a barátnőmet, pusztán hajlandónak érzem magam arra, hogy az ő példáját ismerve ne is akarjam magamat olyan helyzetbe keverni, mint amit ő élt át a munkáltatója miatt. - Most dobtak, Hailee. Nem az az első gondolatom, hogy kinek az ágyába feküdjek be - felelem kimérten, talán némi sértettséggel is a hangomban. - Akkor inkább ne is menjünk sehová. - Megrántom a vállamat, de nem mozdulok sehová. Talán rosszul esik a megjegyzése, de nem fogok elmenekülni a téma elől. A helyzet szimplán csak elbizonytalanít azt illetően, hogy van-e még kedvem elmenni itthonról.
- Sosem függtem Tylartól, te is tudod milyen szeretni valakit és ez nem arról szólt, hogy legyen mellettem valaki, mert egyedül nem bírom. - Nem gondoltam volna, hogy képes vagyok ilyen összefüggésben látni azt, hogy elhagytak, ráadásul az is kétségtelen, hogy lesznek még olyan részletek, amelyekből csak később tanulok, mert most még nem látom őket... Viszont felháborít, hogy amiért meg akarok feledkezni kicsit a saját nyomorúságomról, rögtön önállótlannak is leszek titulálva. - Ha csak arról szólna egy párkapcsolat, hogy a nők ellátják a férfiak igényeit, akkor senki nem menne férjhez, Hailee - magyarázom egy nagy sóhajtással egybekötve, mikor megérzem a karjait a derekamon. - Amúgy meg tudnék főzni, ha néha átadnád másnak is a terepet a konyhában. Nekem már nincs kedvem menni - jelentem ki motyogva, miközben megpaskolom Hailee karját, aztán igyekszem finoman eltolva magamtól távolabb hajolni tőle, hogy felpillanthassak rá.
- Senkinek nem kell megmondanod, hogy hol dolgozol pontosan. Másrészt meg nem ellenőrizhetik az életed minden pillanatát és hogy hová jársz el bulizni - magyarázom határozottan. Hailee önmagában a hivatásával nyilvánvaló értékeket képvisel, amelyeket a munkahelyén talán még inkább elvárnak tőle, hiszen egy jó hírű iroda munkatársaként nem keveredhet botrányba. De nem hiszem, hogy minden emberüket olyannyira figyelemmel kísérnék, hogy gond lenne belőle, ha most az egyszer elmegyünk szórakozni. - Nem akarsz később ennél az irodánál maradni? Szerintem ha látják, hogy milyen ügyesen dolgozol, nem csinálnak abból problémát, hogy mi volt előtte... - Persze én könnyen beszélek, mert jelenleg a saját főnököm vagyok. - Aztán lehet, hogy olyan ajánlólevelet kapsz innen, hogy bárhová simán bejutsz, ahová akarsz. - Mosolyom legalább olyan bizakodó, mint a szavaim.
- Az lehetséges - értek egyet nevetve, miközben bólintok párat, s pár másodperc erejéig még a cipőimet is megvizsgálom. Sosem jöttem ki jól a magassarkú dolgokkal, talán mert apuéknak hála kicsit túl korán is próbáltak rászokatni. - De az sem biztos, hogy bírom négy körig, mert nagyon rég ittam utoljára. - Teszem hozzá gyorsan az elméletemet, ami egyébként is több ponton hibázik, mivel azt sem állíthatom magamról, hogy olyan jól bírnám egyébként az alkoholt.
Újra csak tágra nyílt szemekkel tudtam pislogni Haileere, amikor a kezei közé kapta az arcomat és hallgattam a szavait, amelyekben annyira próbáltam bízni, de magam sem tudtam még száz százalékig megtenni. Különösen Tylar miatt, aki... Nos igen, a barátnőmnek igaza van, valljuk be, hogy egy barom volt. - Hát... - Próbálom összeszedni a gondolataim, ami egész viccesen nézhet ki külső szemlélő számára - vagyis Haileenek -, mivel a kezei között összenyomott arcomhoz még az összevont szemöldökeim is társulnak. - Tudod csak azt nem értem, miért nem érezte úgy, hogy lehet velem őszinte. Azt hittem a kapcsolatunk van már egy olyan szinten, hogy ezt megtegye velem. Vagy olyan nagy kérés elvárni az ilyesmit? - Teszem fel a nagy kérdést, amire valószínűleg már évtizedek óta keresik a választ, de még mindig nem sikerült megtalálni. Pedig rajtam kifejezetten sokat segítene most, ha másért nem is, de legalább a lelkem megnyugtatására.
- Jó, de mi legyen a feltétel? Ahány pasit látunk, amelyik szemétládának tűnik? Mert annyi ital lehet, hogy nincs is az egész helyen - magyarázom vigyorogva. Más ez, mint amikor Mikulás sapkát raksz a tévé szélére és annyiszor iszol, ahányszor egy-egy a képernyőn megjelenő illető "felveszi" a sapkát.
- Örökké hálás leszek neked érte, drága Haileem. - Direkt olyan hanghordozással mondom ki a szavakat, hogy az minimum beilljen egy tömjénező dicséretnek is, csak hogy érezze a törődést. - Nem ittam még ilyet. Mi is van benne? Nem figyeltem... - Ide-oda kapkodom a fejem a pultos és a barátnőm között. - Mióta nem vagyok egyetemista, a malibu bay breeze a kedvencem. Előtte meg annyi bort ittam, hogy rá sem bírok néha nézni - magyarázom nevetve. De azt hiszem mindenkinek van egy olyan ital az életében, amiből már épp eleget - ha nem túlságosan is sokat - fogyasztott ahhoz, hogy ne akarjon többet.
- Szóval? Én még sohát lehet húsz fölött játszani, vagy akkor már inkább a fojtogatásra kell áttérni? - Nem akarok én itt senkit bántani, hiszen sem szadista, sem mazochista nem vagyok, de utoljára így hallottam nevén nevezve azt a játékot, amikor kínosabbnál kínosabb kérdéseket kell feltenni a másiknak.
- Kitalálhatnánk magunknak valami más nevet és foglalkozást is, ha ide jön hozzánk bárki, de fogadjunk te elárulnád magad a jogász dumáddal - finoman oldalba bököm őt, miközben megemelgetem a szemöldökömet. Úgy volt, hogy nem az a cél, hogy felszedjünk bárkit is, hiszen csajos esteként lett ez beharangozva, de miután a pultos srác is inkább nézte a melleinket minthogy a pillantásunkat kereste volna, talán ilyesmi manapság már elkerülhetetlen.

ruha || 1046 || ki visz majd haza? Hailee & Willow - take me higher 2425572404 ||

Hailee Seo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Willow D. Yoon
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Hailee & Willow - take me higher Joboah_mpd_10-002
Hailee & Willow - take me higher 70515d09bcad26d3186cf007bc5a62cea687dc4c
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :

If only it could come true
• •Endless expectations
How many times do I rewrite it? In every sentence Fill yourself with pretty words It comes true as you imagined
★ családi állapot ★ :
Hailee & Willow - take me higher D0f86f5fcc753889d732ee413f4de50bc9105be2
I look around and you're standing there askingWhen the lights come up, we're the only one's dancing I look around as my heart is collapsing 'Cause you're the only one I need To put a little love on me And put a little love on me
★ lakhely ★ :
Manhattan • Financial District
★ :
Hailee & Willow - take me higher 9871aa7dbdd2e9c367bcac1cfd388cbc0f0d164d
★ idézet ★ :
I want you to say everything, anything.I want to have your thoughts, I want to bottle them, I want to put them in my drawer for safekeeping.
★ foglalkozás ★ :
terapeuta
★ play by ★ :
Jo Bo Ah
★ szükségem van rád ★ :
Hailee & Willow - take me higher B1c24f68d49120543b4e65505858d23f13dcca61
I just want you close
• • Where you can stay forever
You can be sure That it will only get better No one, no one, no one Can get in the way of what I'm feeling
Hailee & Willow - take me higher D5074282666e7502941e80c73aa372f593b1744b
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Hailee & Willow - take me higher D87f7abac6c5f68e8f2a11e1b232cfd9a1780824
TémanyitásRe: Hailee & Willow - take me higher
Hailee & Willow - take me higher EmptyVas. 13 Szept. - 1:24


Willow & Hailee




Furcsa dolog lehet abba belegondolni, hogy Lolával barátnők vagyunk, azonban mind a kettőnket elhagyták a napokban. Lényegében nem tehettünk róla... Legalábbis mind a ketten ezt állítottuk. Hogy nem a mi hibánk, hiszen mi az égvilágon semmi rosszat nem tettünk, ugye? Igyekeztünk kiszolgálni a vőlegényeinket, viszont Noel még az esküvő előtt megcsalt, Loláé pedig egyszerűen köddé vált. Elég egyértelmű volt, hogy innentől kezdve ők egyszerűen csak nincsenek együtt, azonban kettőnk közül én bírtam erősebb jellemmel. Emiatt pedig tudtam, hogy hiába cuki ez, feleslegesen reménykedik – még ha csak titokban is csinálja – a srác nem fog visszajönni.
Ugyanakkor meg valahol szomorúvá tesz, hogy ilyen helyzetbe lett hozva. Én csakhogy kihevertem volna a saját szakításom, máris kétszer belekeveredtem egy légyottba a főnökömmel. Abból jelenleg történetesen az első az, amit figyelembe kell vennem. Lola minden bizonnyal megváltásra vágyik, amit az alkohol megadhat neki, de ilyenkor egyedül elindulni nem lenne túl okos. Arról pedig inkább ki sem fejtem a véleményem, ami velem történt. Alapvetően egy kiszolgáltatott és részeg nő megszentségtelenítése nem szép dolog... Ezek bizonyítják azt, hogy valahol mélyen én is nagyon naiv vagyok. Sosem lett volna szabad többet gondolnom a dologba munkakapcsolatnál. És pont azért, mert nem voltam képes elengedni ezt, lényegében már az elején be kellett volna dobnom a törölközőt.
Hogy mindez miért fontos? Mert nagyon nem szeretném, ha Lola ugyanúgy járna, mint én. Előtte én sem hittem volna holmi sorsokban és hasonló entitásban, de ez nagyon megváltoztatta gondolkodásom. A tény, hogy New Yorkban pont egy olyan pasit fogok ki munkáltatónak, aki előtte nem sokkal megdugott... Ebbe inkább bele se mennék.
- Mondjuk vigaszként lefekszel egy helyes idegennel – olyan éles volt a hangom, hogy már majdnem megsajnáltam a lányt. Csak egy egyszerű kérdést tett fel nekem – Nem szeretnél tanulni a hibáimból?
Elég nyilvánvaló volt az, hogy én csak jót akarok neki ebben a helyzetben, így nem kértem tőle bocsánatot. Illetve feltételezni mertem azt, hogy tökéletesen emlékszik az éjszakára, amikor valahogy idekeveredtem hát teljesen lerészegedve, egyszerre sírtam dühöngtem, nevettem, aztán egyszerűen kidőltem. Nem emlékszem, hogy miként öltöztem át, ahogyan az sem teljesen tiszta számomra, hogy mi történt pontosan. Csak az aktusra emlékeztem, ami pont eléggé tönkretette a másnapomat... És akkor még nem volt szó a szörnyű fejfájásomról se.
- Itt az ideje, hogy függetlenedj egy kicsit – pontosan tudom, hogy ez az utolsó dolog, amit hallani akart, de ugyanakkor azt éreztem, hogy minden körülmények között igaz volt, amit mondok. Nekem is jót tett az, hogy hosszú idő óta már nem voltam párkapcsolatban – Nézd a dolgok jó oldalát. Nem kell mosnod rá, és bár a házimunka ugyanúgy a tiéd, legalább nem osztja az észt, ha takarításról van szó... Nem próbálsz meg főzni, így mindenki életben marad és nem is szidja senki azt, hogy mennyire béna vagy a konyhában.
Az utolsó megjegyzéseimet csak azért mertem ennyire nyíltan kimondani, mert már rég átszeltem a köztünk levő távolságot és a dereka köré fontam a karjaimat. Lényegében rajta csüngtem, a nálam alacsonyabb illetve idősebb nőn, mint egy kisgyerek. Az államat vállára tettem és onnan mosolyogtam rá, hogy bájosabbnak tűnjek, ami miatt a mondandóm elveszítette az élét. Legalábbis én ezt hittem.
- Ugyanakkor nem hozhatnék szégyent az ügyvédi irodára, ahol helyet kaptam – mutattam rá a tényre, aztán megvontam a vállam – Csoda, hogy valaki egyáltalán még hajlandó vállalni engem. Ez már a harmadik hely. Nem igazán fog jól kinézni a papírjaimban.
Ilyenkor akaratlanul is válogatósnak tűnök. Nagyon szívesen megmaradtam volna a mostani helyemen, de nem igazán volt lehetőségem rá. Egy olyan helyen nőként nyilvánvalóan nem állhatok helyt, ahol veszélyes a környezet, a második választásom pedig egyszerűen hiba volt. Az ottani váltásról mondjuk nem is szívesen meséltem volna másoknak... Viszont egyelőre minden jel arra utal, hogy problémák nélkül tudok majd az irodában maradni a továbbiak során is. Ez határozottan megnyugtatott.
- Néha már magam sem vagyok benne biztos – forgattam meg a szemeimet mosolyogva. Ha valami, akkor a családi körülményeim semmiképpen sem tartoznak a szokványosba, de határozottan elmondhatom magamról és Henryről is, hogy így is szerencsések vagyunk. Apa miatt járhattunk volna nagyon rosszul és mind a ketten nevelkedhettünk volna egy otthonban, ha nem fogadott volna be minket. Azt pedig nem lehetett tőle elvitatni, hogy máig határozottan jóképű férfi, még ha nem is kifejezetten hasonlítunk rá.
- Te a negyedik köröd után már nem fogsz cipőt viselni – határozottan tartottam a karját. Hiába vette fel a cipőket, a magasságkülönbségünk az én lábbelijeim miatt még inkább látványos volt. Leginkább úgy nézhettünk ki most, mint anya és lánya. Ez a szituáció nem hasonlított arra, mint amikor Lilah-val vonultunk végig határozottan az egyes plázákban.
- Dehogy kell macskás néniként meghalnod! – határozottan csengett a hangom, majd egy rántással magam elé húztam Lolát, akinek két pillanaton belül az arca a tenyereim között volt – Én nem hagyom! Ty egy barom volt, ne keresd már magadban a hibákat!
Nem akartam olyan közhelyekkel jönni, hogy ő valójában az egyik legkedvesebb ember, akivel találkoztam. Őszintén irigyeltem a szakmaválasztása miatt is, hiszen ő határozottan segíteni fog másoknak... Nekem pedig sosem lesz választási lehetőségem. Valahogy el kell tartanom majd Henryt, akinek minden bizonnyal egyetemre is kellene mennie... Az én felelősségem az, hogy jó élete legyen, mivel apa már nem tudja tartósan úgy segíteni, mint annak idején engem. Emiatt ez a feladat rám száll, de azt hiszem az öcsém miatt amúgy is hajlandó lennék olyan ügyeket vinni, amik nem a legegyszerűbbek.
- Az a baj, hogy te egy egyenes ember vagy – sóhajtottam fel halkan, miközben megsimogattam a lány vállát – Ezért normális, hogy magyarázatot vársz. Viszont nem mindenki ilyen, Ty pedig határozottan rosszul döntött ebben a helyzetben. Tudom, hogy nehéz, de idővel majd csak elengeded a dolgot és utólag nevetni fogsz a gondolatokon, amik most járnak a fejedben.
Finoman mosolyodtam el és épp időben fogtam be a számat. Nincs szüksége arra, hogy még több közhelyt vágjak a fejéhez. Igazából ezekkel ő maga is valószínűleg nagyon is tisztában van, csak szüksége van arra, hogy valaki ténylegesen megerősítse.
- Akarsz valamit játszani közben? Csak úgy iszogatni unalmas – az ilyen dolgok nem csak az egyetemistáknak vagy a tinédzsereknek lehet jó csapatépítő. Én a magam részéről izgalmasabbnak találtam volna, ha van valami tétje az ivásnak és az egyetem során bőven elég ilyesmit tanultunk mind a ketten. Az első kört elpusztítottuk üresben, a koccintás után lényegében úgy tüntettem el a welcome drinket, mintha abban csak víz lenne. Apám mindig azt mondta, hogy az étkezésem és az ivási szokásaim férfiakat megszégyenítő... Ezt annak idején még Noel is kedvelte bennem.
- Kettő Moscow mule-t szeretnék kérni – mivel a pultos srác minden bizonnyal azzal volt jelenleg elfoglalva, hogy a melleink síkbeli területét számolja ki lehetőség szerint fejben, gondoltam hasznossá teszem a srácot is. Még mielőtt Lola közbeléphetett volna, egyszerűen elővettem a kártyámat, és kifizettem az italokat.
- Becsüld meg, az első fizetésemből van, amit a jelenlegi helyemnél kaptam – egy önelégült kis mosoly költözött az arcomra, aztán a rézpoharas italokra böktem – Ittál már ilyet? Sosem voltam nagy koktélos, de ez elég finom.
Én a magam részéről nem vagyok oda a gyümölcsös borzalmakért. Ez legalább határozottan frissítő alkoholnak számít, ami egészen elnyomja a vodka karakteres ízét, de nem teljesen. Szerintem ha kikérünk még négy ilyet, határozottan túl jól is fogjuk érezni magam.


ruha || 1 173 szó





I only see my goals, I don't believe in failure
'Cause I know the smallest voices, they can make it major, I got my boys with me, at least those in favor, and if we don't meet before I leave, I hope I'll see you later, once, I was 20 years old, my story got told, I was writing 'bout everything, I saw before me

Willow D. Yoon imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Hailee Seo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Hailee & Willow - take me higher JwuHyhu
Hailee & Willow - take me higher JwuJF2V
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
We're the forgotten generation
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too?, let's start again, we could be the renegades
♫ :
as it was
★ családi állapot ★ :
Hailee & Willow - take me higher JwudaSV
You're such a tender-hearted person
I want to be helpful even just a little bit, I want to be your resting place, if you think of me on a busy day, I'll do my best to comfort you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Hailee & Willow - take me higher Jwu24hF
★ foglalkozás ★ :
Alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Shin Hye Sun
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
Hailee & Willow - take me higher Jwu3ga4
TémanyitásRe: Hailee & Willow - take me higher
Hailee & Willow - take me higher EmptyKedd 14 Júl. - 8:38

Hailee & Lola
"If you don't drink, how will your friends know you love them at 2 a.m.?"
Nem kifejezetten örültem annak, amit Hailee felelt a kérdésemre, tekintve, hogy bár magam is sejtettem, hogy ezt az egészet holnap nem fogom senkinek megköszönni, attól még sokkal jobban örültem volna, ha azt hallom, hogy igenis megéri egy este megpróbálni elfelejteni minden gondunkat. Hiszen akartuk vagy sem, de a baj érkezett magától is, nem csak számomra, azzal a bizonyos post it üzenettel, hanem Hailee számára is a múltjából felbukkanó alakkal. Ha szabadott volna ilyesmit kérnem bárkitől is, gondolkodás nélkül tüntettem volna el ezeket a gondokat mindkettőnk életéből - mondhatni varázsütésre. Addig azonban, amíg nem kapjuk meg a leveleinket a Roxfortból és nem kapunk működő varázspálcát sem, kénytelenek vagyunk valami egészen más megoldáshoz fordulni, ami azért bizonyos mennyiség után csak segít elfelejteni mindent: az alkoholhoz.
- Egyáltalán milyen hülyeséget csinálnék? - teszem fel a kérdést nevetve, miközben finoman megrázom a fejemet. Mindig nagyon komolyan vettem a tanulást és volt, hogy strébernek is voltam nézve emiatt, ettől függetlenül persze én magam is kerestem a szórakozási lehetőségeket, amelyeket a kortársaim is. Apáék valószínűleg nem is hagytak volna békén, ha állandóan a szobámban lettem volna és a könyveket bújtam volna. Nem mondom, hogy ezer éve volt hát, hogy utoljára inni mentem, de most mégis úgy érzem, hogy egészen berozsdásodtam ebben a témában. - Egyébként meg ne mondd nekem, hogy eddig ne éltem volna! Én szeretem így az életemet... Vagyis szerettem. - Lebiggyesztett ajakkal, grimaszolva fejezem be a mondatot. Kellett Tynak agybajt kapnia és különösebb magyarázat nélkül elhagynia... A fene vinné el!
- Mm... nem hiszem. Miért tenné? - megvonom a vállaim, majd amikor Hailee kinyilvánítja, hogy nem is érdekli annyira mit gondolna a kiválasztott ruhadarabról a munkatársa, csak elnevetem magamat. - Szerintem nem szabhatja meg senki, hogy mit vegyél fel, ha nem munkában vagy. Különben is, dögösnek lenni egy buliban nem bűncselekmény. - Utóbbit már egy határozott, jókedvű mosollyal az arcomon jegyzem meg. Vaknak és butának kellene lenni ahhoz, hogy valaki ne lássa, hogy a barátnőm mennyire csinos és szép. Ezért sem akarom tőle elvitatni a dolgot.
- Hány éve is? - Kérdezek vissza rögvest, habár választ nem várok a kérdésre. Kettőnk közül mindig is én voltam az, akinek hamarabb sikerült elkészülnie, ha együtt mentünk valahová, mert rendszerint engem annyira foglalkoztat már előző nap, vagy éppenséggel a program kitalálásakor, hogy mit veszek fel, hogy képtelen vagyok nem kitalálni azt fejben. Így könnyebb dolgom van, amikor ténylegesen is el kell készülnöm.
- Pff.. Akkor én hogy fogok kinézni ezekben a negyedik kör után? - Elhúzom a számat, mert ez a gondolat éppenséggel most szöget ütött a fejembe. De tényleg, mi lesz velem, ha ezekben a cipőkben kell majd hazafelé is tipegnem? Nyilván távolságtól függetlenül foghatunk taxit is, de talán nem fog ártani egy kis szellőzés a fejünknek, amivel lezárhatjuk az estét. Pedig még el sem kezdődött. - Ahj, hagyjuk inkább, ne mondj nekem ilyeneket! Nekem most már úgyis macskás néniként kell majd meghalnom. - Nagyot sóhajtok, miközben belekapaszkodom a Haileebe, hogy stabilabban tudjak járni a magas sarkakon. Olyan mint a biciklizés, nem? Csak újra bele kell jönni, szóval mire odaérünk a helyre, már én sem nézek ki úgy a magassarkú cipőimben, mint egy beteg tyúk.
Huszonkilenc évesen már egészen úgy éreztem, hogy az életem beállt a megfelelő kerékvágásba; munka, vőlegény, potenciális esküvő, később családalapítás és a többi... Helyette most olyan, mintha egy nagyon gonosz társasjátékban a célegyenesből küldtek volna vissza a start mezőre.
- Jó, ebben igazad van. De akkora baj, ha akarok valamiféle magyarázatot? Mert azért... Nem tudom, elég nagy pofátlanság csak úgy lelépni. Ha megmagyarázza, talán még meg is értem. - Nem kellene ezen gondolkoznom, mert csak jobban feltépi az egyébként is lassan gyógyuló sebet.
- Hé! - Ugyan lélekben már készültem erre az estére - vagyis hogy az elmúlt pár órában igyekeztem meggyőzni magamat arról, hogy ez jó lesz -, de akkor sem gondoltam, hogy olyan hirtelen a kellős közepébe vágunk, mint ahogyan tesszük. - Nem, dehogyis, azt még én sem akarom! Csak innunk kell pár kört és be is fogom a számat erről. - Vagy épp az ellenkezője fog történni és az alkohol hatására csak felpörgök. Úgyis kiderül kicsit később.
- Fenékig! - ismétlen Hailee után, majd a poharamat az övéhez koccintom. A tényleges elfogyasztásával azonban várok még egy kicsit, előbb azt figyelem, ahogyan a barátnőm kortyol bele, csak ezt követően kerítek annyi bátorságot, hogy magam is megigyam a welcome drinket. - Ez nem is volt olyan rossz! Igyunk még egyet! Aztán majd táncoljunk is. - Igyekszem olyan hangerővel közölni ezt, hogy a dübörgő zene ellenére még lehessen hallani is. Talán ez az este meg fogja érni és remek alkalom lesz arra, hogy jól érezzük magunkat, csak így ketten, csajosan.

ruha || 760 || ki visz majd haza? Hailee & Willow - take me higher 2425572404 ||

Hailee Seo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Willow D. Yoon
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Hailee & Willow - take me higher Joboah_mpd_10-002
Hailee & Willow - take me higher 70515d09bcad26d3186cf007bc5a62cea687dc4c
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :

If only it could come true
• •Endless expectations
How many times do I rewrite it? In every sentence Fill yourself with pretty words It comes true as you imagined
★ családi állapot ★ :
Hailee & Willow - take me higher D0f86f5fcc753889d732ee413f4de50bc9105be2
I look around and you're standing there askingWhen the lights come up, we're the only one's dancing I look around as my heart is collapsing 'Cause you're the only one I need To put a little love on me And put a little love on me
★ lakhely ★ :
Manhattan • Financial District
★ :
Hailee & Willow - take me higher 9871aa7dbdd2e9c367bcac1cfd388cbc0f0d164d
★ idézet ★ :
I want you to say everything, anything.I want to have your thoughts, I want to bottle them, I want to put them in my drawer for safekeeping.
★ foglalkozás ★ :
terapeuta
★ play by ★ :
Jo Bo Ah
★ szükségem van rád ★ :
Hailee & Willow - take me higher B1c24f68d49120543b4e65505858d23f13dcca61
I just want you close
• • Where you can stay forever
You can be sure That it will only get better No one, no one, no one Can get in the way of what I'm feeling
Hailee & Willow - take me higher D5074282666e7502941e80c73aa372f593b1744b
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Hailee & Willow - take me higher D87f7abac6c5f68e8f2a11e1b232cfd9a1780824
TémanyitásRe: Hailee & Willow - take me higher
Hailee & Willow - take me higher EmptyCsüt. 28 Május - 22:05


Willow & Hailee




Lola már régen készen volt, amikor én még a ruhásszekrényemet igyekeztem átnyálazni. Nem arról van szó, hogy alulöltözve igyekeztem volna megváltani a világot... Dehogy. A tökéletes sminkem a cicásan kihúzott szemekkel és a feltűnő, mélyvörös rúzzsal már készen volt. A hajam egyszerű, szoros lófarokba volt fogva, és lényegében már rég a nyakamba varázsoltam a chokert is, ami a mai outfitem egyik kulcsfontosságú elemének felelt meg.
A cipőről, táskáról és egyéb esetleges kiegészítőkről még fogalmam sem volt, így jobb híján egy hatalmas, lógós fülbevalót tettem a fülembe, ami majdnem egészen a vállamig ért. Nem volt egyszerű dolgom a válogatásban, ugyanis az egyetemi éveim során én is azon diákok sorait erősítettem, akik kifejezetten szerettek szórakozni járni. És hát milyen az már, ha kétszer kell felvennem ugyanazt a ruhát? Illetve 21-22 évesen az ember azt hiszi, hogy az egész világ az övé, így tele volt a szekrényem ringyós darabokkal. Most már valamivel szofisztikáltabb vagyok, de ettől függetlenül kifejezetten nehezemre esett megtalálni a tökéleteset... Ami szexi, de nem túl rövid, nem túl feszülős, meg társai. Mégse mehettem garbóban.
- Ha engem kérdezel, nem jó ötlet – adtam meg végül a választ – Holnap valószínűleg másnapos leszel, de legalább pár órára úgy érzed majd magad, mint aki egy kicsit él. Majd vigyázok rád, hogy ne csinálj hülyeséget.
Együtt tudtam vele érezni, hiszen én magam ugyanúgy szakítottam a vőlegényemmel nem sokkal előtte. Aztán összekavartam az előző főnökömmel, ami még inkább tönkretette az egész dolgot... Most csak egyedül szeretnék lenni. Mert elég erős és független vagyok ahhoz.
- Szerinted Dale kirúgat majd, ha esetleg ebben készülne pár kép? – magam elé tartottam a bőrszoknyát és a mélyebben kivágott, csipkés felsőt, aztán utána egyszerűen csak megrántottam a vállam és a következőt mondtam – Igazából nem is érdekel annyira.
Bár tény és való, hogy nem szívesen veszíteném el a munkahelyemet. Hwannal ellentétben ő kifejezetten értékelte az elé rakott portfóliómat és most New York egyik legjobb irodájában van esélyem tanulni. Ezért pedig hálás voltam. Mindenesetre miután belebújtam a ruhába és kiválasztottam a megfelelő kiegészítőimet, a vállamra terítettem a ritkán hordott bőrdzsekimet is. Jobb az elővigyázatosság.
- Megszülettem – mosolyogtam rá végül a barátnőmre, majd magabiztos lépésekkel indultam el felé. Most már lényegében nem is volt más dolgunk, mint eldönteni, hogy ki milyen körrel indítja a mai estét... Na meg most rajtam volt a sor, hogy egy nálam idősebb, tapasztaltabb és pszichológiában jártas nőt próbáljak megnyugtatni. Határozottan úgy gondoltam, hogy egyetlen baromarc miatt nem hever romokban az élete.
- Én ezekben élek -  vontam meg a vállam végül mosolyogva – De azt hiszem a negyedik köröm után ugyanolyan béna leszek bennük mint te. Csak tessék, Hölgyem!
Felemeltem a karom, hogy bele tudjon kapaszkodni. Nem gondoltam volna, hogy a házból kivezető út is nehézségeket fog majd okozni nekünk.
- Amúgy meg csinos vagy – jelentettem ki határozottan – És azok a cipők szépek. Kiemelik a bokáidat, magasabbnak tűnsz bennük és optikailag hosszítja a lábaidat is. Nem nagyon kellett rábeszélni annyira téged.
Az elveszettsége viszont egyre inkább ijesztő volt számomra. Teljes mértékben át tudtam érezni a fájdalmát, hiszen nekem is nehéz volt magam mögött hagyni azt az öt évet, amit együtt töltöttünk annak idején Noellel. Viszont minél többet szajkóztam magamban azt, hogy ő egy barom, annál könnyebb volt számomra elhinni. Egy idő után már nem akartam válaszokat keresni, most pedig a felejtés fázis felénél lehetek nagyjából. Amikor kísérletet próbálok tenni arra, hogy egyedül legyek boldog. És mivel Noel egy barom, az bizonyítja, hogy ugyanilyen eséllyes Lola választottja sem volt az, aki mellett le kellene élnie az életét. Idővel majd ő is eljut arra a szintre, hogy hálás legyen, amiért ez kiderült. A hangsúly itt inkább az időn van.
- Terapeuta vagy, de ugyanakkor ember is – vontam meg a vállam – Az nem lenne normális, ha most tökéletesen jól lennél. Később pedig a saját tapasztalataid alapján tudsz tanácsot adni másoknak azt hiszem.
Ugyanúgy a sötétben tapogatóztam, mint ahogy ő. Nem tudtam miként fogja feldolgozni az egészet, de hittem benne, hogy a lerészegedés az, amire most szüksége van. Ha ezen túl lesz, akkor onnantól kezdve már bármi jöhetne. Lényegében a legszánalmasabb részét a dolognak megtette, innentől pedig könnyebb az út a gyógyulás felé, nem?
- Azt hiszem az első kört én fogom állni – sóhajtottam fel végül, majd egyetlen határozott rántással behúztam őt a brooklyni szórakozóhely ajtaján – És ahányszor kimondod ezt, még egy kört fizetni fogok. Nem marad majd pénzem a végén a lakbérre és egyedül kell mind a hármunk fogyasztását állnod. Ezt akarod?
Mosolyogva vettem el a welcome drinket, amit a kezünkbe nyomott a securitys mögött álló srác. Azt hiszem észnél kell maradnom, mert én magam fogok majd hívni egy taxit magunknak. Nem hiszem, hogy a lánnyal könnyű lenne hazatalálni.
- Fenékig! – emeltem felé a poharam, majd egy bíztató mosolyt ejtettem meg felé. Csak reménykedni tudtam abban, hogy az ivással kapcsolatos tervemmel nem lövök nagy kapufát... Vagy legalább nem akkorát, amit a saját helyzetemben sikerült annak idején.

ruha || 802 szó





I only see my goals, I don't believe in failure
'Cause I know the smallest voices, they can make it major, I got my boys with me, at least those in favor, and if we don't meet before I leave, I hope I'll see you later, once, I was 20 years old, my story got told, I was writing 'bout everything, I saw before me

Willow D. Yoon imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Hailee Seo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Hailee & Willow - take me higher JwuHyhu
Hailee & Willow - take me higher JwuJF2V
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
We're the forgotten generation
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too?, let's start again, we could be the renegades
♫ :
as it was
★ családi állapot ★ :
Hailee & Willow - take me higher JwudaSV
You're such a tender-hearted person
I want to be helpful even just a little bit, I want to be your resting place, if you think of me on a busy day, I'll do my best to comfort you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Hailee & Willow - take me higher Jwu24hF
★ foglalkozás ★ :
Alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Shin Hye Sun
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
Hailee & Willow - take me higher Jwu3ga4
TémanyitásHailee & Willow - take me higher
Hailee & Willow - take me higher EmptySzer. 29 Ápr. - 12:21

Hailee & Lola
"If you don't drink, how will your friends know you love them at 2 a.m.?"
- Nem is tudom, Liin. Van ennek értelme? - Úgy pislogok a barátnőmre, mintha minimum a világ minden titkával tisztában lenne és meg tudná nekem válaszolni azt a teljesen véletlenszerűen feltett kérdést, hogy van-e értelme a mai esténknek. Meg annak, hogy huszonkilenc évesen igent mondtam arra, hogy menjünk el inni, holott mindkettőnknek fontos és felelősségteljes munkája van, amit holnap ugyanúgy folytatnunk kell. Nem mintha baj lenne azzal, ha valaki jó szórakozásnak tartja hogy huszonkilenc évesen a barátaival elmenjen inni. Egyszerűen csak jelen esetben sokkal jobban értékeltem volna egy otthon, a kanapén töltött estét, ami minden izgalomtól és felindulástól mentes. Abban a kérdésben mondjuk már én magam sem tudtam volna túl könnyen eredményre jutni, hogy mire van most inkább szükségem; egy ölelésre, három nap alvásra, vagy fél üveg tequilára. Továbbra sem voltam ugyanis hajlandó elfogadni azt a lehetőséget, hogy a vőlegényem ténylegesen egy post-it üzenettel hagyott el - minimum a saját szájából akartam hallani a dolgot. A telefonja azonban talán már valahol a Hudson folyó mélyén heverhet, mert azóta sem tudtam elérni. Persze folyamodhattam volna drasztikusabb lépésekhez is, de úgy éreztem  nevetséges lenne a munkahelyén, vagy az otthonában keresni, amikor tényleg csak azt a hülye papírfecnit hagyta maga után.
Összességében azt sem tudtam, hogy most magamra kellene inkább haragudnom, vagy éppenséggel Tyra. Én szúrtam el annyira valamit, hogy megérdemeltem ezt a bánásmódot, vagy szimplán csak ő az a barom, akivel nem kellett volna addig eljutnom, hogy a menyasszonya legyek? Hailee társasága éppen megfelelő lehet arra, hogy ezeket a kérdéseket megválaszoljuk. De attól még ugyanolyan jól ment volna ez, ha nem az ivászat mellett döntünk, hanem végtelen mennyiségű édesség és önsajnálat mellett otthon, a kanapén. Nem mintha utóbbiakkal nem lettem volna már így is elég jó barátságban pontosan azóta, hogy Tylar megírta az az üzenetet. Amit azóta sem tudok kiverni a fejemből. Alig néhány szó volt csak. Tényleg ennyit érdemlek?
- Várj egy picit... - Úgy fogok rá Hailee karjára, hogy azzal megállítsam őt is, majd a lábaimra simuló magassarkú cipőkre esik a pillantásom. - Miért beszéltél rá ezekre? Utálom... Csodálom, hogy a Te lábad nem megy tönkre bennük. - Morcos megjegyzésemet végül mégis nevetés kíséri. Mindketten tudjuk, hogy nem vagyok egy született magassarkús lány és ez már egészen hat éves korom óta nagyon nyilvánvaló. Talán csak valamilyen lelki gátnak, vagy ténylegesen az egyensúlyérzékem hiányának köszönhető, hogy azóta sem sikerült megbarátkoznom ezekkel a darabokkal. Ma este mégis bevállaltam, hogy nem csak hogy a bemelegítő nadrágot cserélem csinos ruhára, de a lapos talpú cipőim végtelen kollekcióját félresöpörve ezúttal valami nőiesebbet választok.
- Oké, mehetünk. - Teszem hozzá végül, mikor már úgy érzem, hogy az egyébként semmirekellő csúszásgátló párnácskák mellett is olyan helyre igazgatom a lábaimat a cipőkben, ahol meg is maradnak és nem vágódom el öt percen belül. Emiatt még bele is karolok a barátnőmbe, és úgy sétálok mellette tovább.
- Tudod, egyedül az a bajom, hogy... Basszus, terapeuta vagyok és a saját vőlegényemet nem tudom megtartani? Akkor hogy segíthetnék így más embereknek? - Sokkal inkább költőinek szánom a kérdéseket, de ha Haileenek esetleg akadna épkézláb válasza az egészre, azt mégis szívesen meghallgatnám. - Egyszerűen csak nagyon nem akarok most  önmagam lenni. Mert ha felsorolom, hogy mit értem el eddig az életben, hát konkrétan szinte semmi nem lenne a listán. Olyan szívesen cserélnék valaki olyannal, mint Te! - Mélyet sóhajtok, s a mondandóm végén bánatosan lebiggyesztem az ajkamat. Lehet, hogy mégiscsak szükségem van erre az estére, meg arra a fél üveg tequilára.

ruha || 566 || ki visz majd haza? Hailee & Willow - take me higher 2425572404 ||

Hailee Seo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Willow D. Yoon
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Hailee & Willow - take me higher Joboah_mpd_10-002
Hailee & Willow - take me higher 70515d09bcad26d3186cf007bc5a62cea687dc4c
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :

If only it could come true
• •Endless expectations
How many times do I rewrite it? In every sentence Fill yourself with pretty words It comes true as you imagined
★ családi állapot ★ :
Hailee & Willow - take me higher D0f86f5fcc753889d732ee413f4de50bc9105be2
I look around and you're standing there askingWhen the lights come up, we're the only one's dancing I look around as my heart is collapsing 'Cause you're the only one I need To put a little love on me And put a little love on me
★ lakhely ★ :
Manhattan • Financial District
★ :
Hailee & Willow - take me higher 9871aa7dbdd2e9c367bcac1cfd388cbc0f0d164d
★ idézet ★ :
I want you to say everything, anything.I want to have your thoughts, I want to bottle them, I want to put them in my drawer for safekeeping.
★ foglalkozás ★ :
terapeuta
★ play by ★ :
Jo Bo Ah
★ szükségem van rád ★ :
Hailee & Willow - take me higher B1c24f68d49120543b4e65505858d23f13dcca61
I just want you close
• • Where you can stay forever
You can be sure That it will only get better No one, no one, no one Can get in the way of what I'm feeling
Hailee & Willow - take me higher D5074282666e7502941e80c73aa372f593b1744b
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Hailee & Willow - take me higher D87f7abac6c5f68e8f2a11e1b232cfd9a1780824
TémanyitásRe: Hailee & Willow - take me higher
Hailee & Willow - take me higher Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Hailee & Willow - take me higher
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rising higher and higher
» Willow Nahn-Roe
» Lauren & Willow - hey now
» Tylar & Willow - no more utopia
» Skyler & Willow - end this chain of wounds

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Szórakozó helyek-
Ugrás: