New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Lauren & Willow - hey now
TémanyitásLauren & Willow - hey now
Lauren & Willow - hey now EmptyKedd Május 26 2020, 10:57

Lauren & Willow
"Love is blind - but not the neighbors."
Nem Ty volt az első szakítós élményem. De talán a vele való eltávolodás fájt a legjobban, tekintve, hogy mindenféle különösebb magyarázat nélkül, egy nyamvadt post-it papírfecnin közölte velem a szakításunkat. Pontosabban az eljegyzésünk felbontását. Ebben a helyzetben azt hiszem még egy sms-nek is jobban tudtam volna örülni. Nem mintha egyetértenék azzal, hogy sms-ben szakítani rendben van, vagy hogy bárkinek is így kellene tennie. Mert attól függetlenül még mocsok dolognak tartom, főleg ha két teljesen felnőtt emberről van szó, akik képesek az értelmes kommunikációra és elég ideje ismerik egymást ahhoz, hogy nyugodtan le tudjanak ülni ezt megbeszélni. Nem tudom Tylar miért nem tartott engem érdemesnek arra, hogy megossza velem és elmondja nekem a kétségeit. Már csak a hivatásomból adódóan is méltónak találnám magamat arra, hogy tudjam az okokat. Lehet, hogy nem örültem volna neki, ha aznap reggel komoly képpel vár rám a konyhában, vagy ami még rosszabb, ül mellettem az ágyban és arra vár, hogy felébredjek, hogy közölni tudja, ami a szívét nyomja. Sőt, egészen biztos vagyok benne, hogy nem úsztuk volna meg könnyek nélkül, amelyek száztíz százalékban az én részemről érkeztek volna... De így utólag az ő saját megoldását követően csak még cikibb az egész. Rá nézve még inkább, ugyanis így csak gyávának tűnik.
Nem veszi fel nekem a telefont, az üzeneteimre sem reagál és teljesen olyan, mintha eltűnt volna a föld színéről. Megtehetném, hogy a szüleit keresem, vagy elmegyek hozzá, de eszemben sincs ennyire kétségbeesettnek tűnni és különben is valószínűleg az apáim, plusz még Hailee is leharapná a fejem érte. Mert bár az eset szerencsétlenül sikerült, a házasságom reménye pedig nyílegyenest esett kútba, de annyira szánalmas még én sem lehetek, hogy magyarázatért, vagy mi több, újabb lehetőségért könyörgöm, valaki olyantól, mint Ty.
Nem is volt olyan régen, hogy Haileevel rátaláltunk a "szerelem dobozomra", amiben minden olyan apróság ott lapult, amihez gyengéd érzelmek fűztek, amiket olyan emberektől kaptam, akik valaha tetszettek, vagy akiknek valamikor én tetszettem. Elgondolkodtam azon, hogy a Tyhoz kapcsolódó emlékeimet is a dobozba rakom, a másik felét pedig visszaadom neki. Mégsem vitt rá a lélek, hogy azokat a tárgyakat, amelyektől minden alkalommal elfogott a düh és csalódottság, olyan dobozba rakjam, ami a boldogságról szól. Talán az egész doboz létezése is túlságosan gyerekes volt már huszonkilenc éves létemre, az apukáimtól átvett szokást viszont képtelen vagyok leküzdeni. Ha valami egyszer boldoggá tett, akkor annak a megtartása is csak fokozza a boldogság meglétét.
Mivel azonban Ty neve és személye közelében sincs azoknak a dolgoknak, amelyek boldoggá tesznek - na meg nem hajlandó nekem felvenni a telefont, szóval valószínűleg nem érdeklik a nálam maradt dolgai -, úgy döntöttem, hogy mindent kidobok. Ez még mindig barátságosabb megoldás, mint rituálisan elégetni, azt pedig amúgy sem köszönnék meg nekem a szomszédok, ha tévesen riasztom a tűzoltókat, vagy bolond módjára az épület előtt végzem a dolgot. Sóhajtva kapom fel a dobozt, amibe kicsit sem kíméletesen dobáltam bele mindent az ismerős illatú pólótól kezdve a hülye fogkeféjén át egészen a szülinapomra kapott kártyáig. Mindennek mennie kellett.
A folyosón még a biztonság kedvéért szipogva rendezgettem a dolgokat fél kézzel a kezemben tartott dobozban, csak hogy ellenőrizzem, nem maradt-e ki belőle valami. Idegesített a tény, hogy még mindig elérzékenyülök, ha csak Tylarra gondolok, és oda sem figyeltem pontosan merre megyek, csak befordultam a megfelelő sarkon, s azzal a lendülettel bele is rohantam valakibe, aki valószínűleg csak haza szeretett volna jutni. A hirtelen ütközésnek és meglepetésnek köszönhetően a doboz kiesett a kezemből és ki is gurult belőle néhány dolog. - Uramisten, ne haragudj! Nem akartam... - Tágra nyílt szemekkel, riadtan pislogok előbb a földön heverő dolgokra, majd a velem szemben állóra. - Ugye nem esett bajod? Nem akartam... - Magamat ismétlem csak, a helyzet szerencsétlenségéből adódóan - és a gondolataimban járó Ty miatt - azonban könnyek szöknek a szemembe, s erősen a számba kell harapnom, hogy ne bőgjem el magamat rögtön a szomszédom előtt.

ruha || 631 ||


When the silence isn't quiet
And it feels like it's getting hard to breathe And you know I feel like dying But I promise we'll take the world to its feet I'll rise up I'll rise unafraid And I'll do it a thousand times again For you
mind álarcot viselünk
Willow D. Yoon
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Lauren & Willow - hey now Joboah_mpd_10-002
Lauren & Willow - hey now 70515d09bcad26d3186cf007bc5a62cea687dc4c
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :

If only it could come true
• •Endless expectations
How many times do I rewrite it? In every sentence Fill yourself with pretty words It comes true as you imagined
★ családi állapot ★ :
Lauren & Willow - hey now D0f86f5fcc753889d732ee413f4de50bc9105be2
I look around and you're standing there askingWhen the lights come up, we're the only one's dancing I look around as my heart is collapsing 'Cause you're the only one I need To put a little love on me And put a little love on me
★ lakhely ★ :
Manhattan • Financial District
★ :
Lauren & Willow - hey now 9871aa7dbdd2e9c367bcac1cfd388cbc0f0d164d
★ idézet ★ :
I want you to say everything, anything.I want to have your thoughts, I want to bottle them, I want to put them in my drawer for safekeeping.
★ foglalkozás ★ :
terapeuta
★ play by ★ :
Jo Bo Ah
★ szükségem van rád ★ :
Lauren & Willow - hey now B1c24f68d49120543b4e65505858d23f13dcca61
I just want you close
• • Where you can stay forever
You can be sure That it will only get better No one, no one, no one Can get in the way of what I'm feeling
Lauren & Willow - hey now D5074282666e7502941e80c73aa372f593b1744b
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Lauren & Willow - hey now D87f7abac6c5f68e8f2a11e1b232cfd9a1780824
 
Lauren & Willow - hey now
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lauren && Allegra
» you are my affection erection || lauren & sam
» Sienna & Lauren
» Scott & Lauren - Shameless
» Weiss & Lauren

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: