New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Rosa & Harley 1.0
TémanyitásRosa & Harley 1.0
Rosa & Harley 1.0 EmptyVas. Márc. 29 2020, 22:40

Rosa & Harley
A munkahely örökké egyenlő volt a börtönnel, ahová beestem pont időben és egy perccel a munkaidőm lejárta után már kint is voltam az ajtón. Most mégis a Han Solo pultjánál ücsörögtem, iszogattam a klasszikus limonádém, nyomkodtam a telefonomat és vártam, hogy leteljen Rosa munkaideje és csajoskodhassunk. A legtöbb munkahelyemen voltak kollégák, akikkel összehaverkodtam (már, ha elég időt eltöltöttem ahhoz, hogy egyáltalán tisztában legyen vele, kik is azok a kollégák), de neki sikerült ezek felé helyezni a lécet, rá már inkább barátnőmként tekintettem, mint munkatársra.
Egészen belemerültem a nagyvilág híreibe, megittam az utolsó kortyot a limonádémból, megfordult a fejemben, hogy újat kérjek, de igazából csak unalmamban iszom, így úgy döntök, megkímélem a hólyagomat. Még egy fél cikket sikerült elolvasnom, mikor az évszázad pincérnője kilibbent a pulthoz, civilben.
Lecsusszantam a székről és összeölelkeztünk, sietve távoztunk az utcára.
- Na, mesélj, ma is feldobták a napod? – vigyorogtam rá, ovis kislányként cukkolom a kávés fickóval, mióta egy közös műszak alatt kiszúrtam, mennyire megváltozik Rosa viselkedése, mikor a fazon leadja a rendelését és kifaggattam a dologról.
- Éhen halok – ragadtam meg a karját, mielőtt elsietnénk egy kínai előtt. Pár percen belül már sokkal tempósabban, a zöldséges tésztámat és az ő rendelését boldogan himbálva haladtunk a lakására; én túlzottan instabil emberekkel lakok együtt ahhoz, hogy nyugodt esténk legyen, bárhogyan matekozunk, az ő testvéreivel jobban járunk.
- El sem hiszem, hogy Owen engem is visszavett – az előszobába érve lekaptam a bakancsom, beljebb menet a táskám a kanapén landolt és már a konyhában kutakodtam evőeszközökért. Vagy két hónapja tűntem el a Han Solo életéből, aztán rájöttem, hogy a Subway szendvicsek készítésétől megőrülök, és Rosa tanácsára felhívtam ezt az aranyembert, hátha megkönyörül rajtam. Meg is tette. – Mondjuk, ha még téged sem küldött el a bús picsába… - vigyorogtam a kolléganőmre. Nem tudom, melyikünk okozott több fejfájást a férfinak.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Rosa & Harley 1.0
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Harley Carr
» Javier y Rosa
» Rosa & Arthur
» Harley Leonhart
» Dominic & Harley in Wonderland

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: