New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Léon Leroux
tollából
Ma 19:19-kor
Salvador Ario
tollából
Ma 19:11-kor
Hugo Navarro
tollából
Ma 19:04-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:53-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 18:39-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 18:18-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 18:15-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 18:13-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 17:53-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Chwe family
TémanyitásChwe family
Chwe family EmptySzer. Márc. 25 2020, 07:16

Lizzie, Jonah & Jordan

Tényés való, hogy hála a kedves szomszédomnak, lényegében volt hol álomra hajtanom a fejem. Viszont ettől függetlenül is azt gondolom, hogy ez az állapot nem maradhat így. Egy olyan környéken élek, ahol anyagilag sennki sincs eleresztve – vagyis hát nem kifejezetten ez a jellemző – és én magam is ebbe a csoportba tartozom. Elég sokat dolgozom, ami nem mindig kifizetődő, ugyanis az asszony... khm akarom mondani ex asszony nagyon szerette szórni a pénzt. Magamra jóformán nem is jutott túl sok. Az elején kifejezetten nehéz volt megszokni ezt a helyzetet, hiszen nem éltem soha rossz anyagi körülmények között. Azt sem mondanám, hogy luxusban vertük a földhöz a seggünket a családdal, de határozottan jól éltünk... Hiszen futotta pénz az utazgatásomra a balesetem után, illetve előtte is tudtak nekem finnanszírozni egy egyetemet Spanyolországban.
Tisztában voltam azzal, hogy a tesóm itthon van, pont ezért is döntöttem úgy, hogy talán be kéne köszönnöm neki. Johnt már évek óta nem volt szerencsém látni. Jonah-val pedig nem tartottam a kapcsolatot... Magam sem tudom miért. Igazából a családom nagy részéhez soha nem álltam túl közel, holott a dolog nem rajtam... Illetve nem csak rajtam múlt. Mindegy, igazából talán ez egy jó lehetőség lesz a számomra. Vagy számunkra.
Szokták mondani, hogy a kapcsolatok nagyrészt két emberen múlnak... És, hogy a testvéreknek minden pillanatban össze kell tartani. Én nem ilyen családban nőttem fel. Egyszerűen az idősebb bátyám majdhogynem egy húszassal felettem jár korban, a fiatalabb pedig csak... Önmaga. Egyikük Ausztráliában nevelt gyereket, a másik szimplán csak elcsesződött a saját élete miatt, én pedig ottmaradtam egyedül. Nem mintha nagyon kardoskodtam volna amellett, hogy ez ne így történjen. Pont ezért is, se John, se Jonah nem tudott arról, ami jóideje történt. Anyáék igen, de nem szóltak nekik, mivel nem lehetett rólam beszélni a dologról. Mérges vagyok, ha emlékeztetnek az egyetlen dologra, amit szeretek csinálni az életemben, és az is elbaszódott.
Szóval lényegében ez volt a motivációm ahhoz, hogy átszenvedjem a seggem Brooklynba. Pontosan tudtam Jonah címét, mivel a reggel telefonáltam érte anyáéknak. Odafele a buszon pedig kissé izgulni kezdtem. Évek óta nem is mondhatnám azt, hogy rendesen találkoztunk volna... Igazából mindig csak elkerültük egymást. A legtöbben pedig úgy hitték, hogy én csak évekig a pénzt herdálva fogom járni a világot. Nem mondom, hogy ilyesmit egyáltalán nem terveztem, de hát az élet ezen a ponton is közbeszólt. Most már csak túl akarok élni. Kifejezetten azt sem állíthatom, hogy vannak barátaim, pedig régen sokan voltak. Mindenki elköltözött vagy egyetemre jár azóta, hogy én is elmentem. Szomorú az egész.
Ahogy a villamossal zötykölődtem a-ból b pontba, a fejemet nekidöntöttem az ablaküvegnek és kicsit lehunytam a szemem. Én magam sem voltam biztos abban, hogy mit kéne tennem, amikor a tesóm elé kerülök. Talán az lenne a leginkább jövedelmező, ha önmagam adnám, ugye? Abban egyeztünk meg a nővel, hogy maradhatok nála, amíg szeretnék, de nyilvánvalóan érződött rajta, hogy nem bánná, ha megint egyedül maradnék. Tekintve, hogy este tizenegykor tették ki a szűrömet, ráadásul macskával együtt... Neki nem igazán maradhatott más választása, legalábbis biztosan így gondolt a dologra akkor.
A megfelelő megállónál jeleztem, majd továbbnyomtam a Spotify-t ami éppen egy olyan dalt állított össze a napi mixembe, amit nem kifejezetten szerettem. Talán jövedelmezőbb lett volna, ha én magam is befizetek a premium funkciókra, de a szűkös anyagi körülményeim között pazarlásnak éreztem volna a dolgot. A villamos megállt, én pedigleszaladtam a a lépcsőjén. Kissé tétovázva, a saját sántaságomra is rájátszva indultam meg Jonah háza felé. El akartam menekülni, mert valahol féltem, hogy a testvéremmel való újbóli egyesülés nem olyan lesz, mint amilyennek vártam. Számítottam rá, hogy nem várna tárt karokkal, de hát... Ez van. Miért nem John lakik egy kicsit közelebb hozzám? Tény és való, hogy nem láttuk egymást túl gyakran, hiszen a lányánál alig két évvel születtem meg később, de pont ez volt az ok, ami miatt felettem is apáskodott. Ergo ő biztosan befogadott volna, Jonah esetében pedig örülhetek annak, ha nem vág hozzám még valamit pluszban. Végül aztán mégiscsak pár perc múlva odaevett a fene a háza elé, de ugyanúgy tétováztam. Lehet, hogy itthon sincs... Bár vajon mi a fenét művelne vasárnap reggel? Mindenesetre végül csak vettem egy mély levegőt, aztán rákönyököltem jó hosszan a csengőre. Ha aludt, akkor erre valószínűleg felébredt, én pedig igyekeztem széles mosolyt varázsolni az arcomra, amíg vártam, hogy lejöjjön ajtót nyitni.


outfit †  ne bántsatok  Chwe family 1811199453 707 szóban



she don't like the way you hold her
Now it all seems far away, all the wet matches we break, long complaints will dull our needle, eyes out for greatness, without shape or distance, keep head high with doubt in mine, kill myself or least my time, black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright
mind álarcot viselünk
Jordan H. Chwe
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Chwe family IyLb18c
Chwe family GFwUCSM
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Keep head high with doubt in mine
Kill myself or least my time, Black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright
★ családi állapot ★ :
Chwe family 5YQ4H8h
Oblivious to things around me
It's only in your arms, I can see, That everything means, nothing without you, they don't feel the things we're feeling, it's got us dancing on the ceiling, it's really not that hard for me, to choose
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Chwe family EM3jLh8
★ foglalkozás ★ :
bolti eladó
★ play by ★ :
Lee Jae Hyun
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
Chwe family PkH5iBc
TémanyitásRe: Chwe family
Chwe family EmptyVas. Ápr. 19 2020, 15:17

Jonah & Alice & Jojo
"Well, that escalated quickly" is our family motto.
Mai napig nem vagyok benne biztos, hogy pontosan mivel sikerült meggyőznöm Jonah bácsit arról, hogy maradhassak vele New Yorkban. De őszintén szólva ha már így alakult, inkább nem is firtatom a dolgot, csak hogy a végén meg ne gondolja magát. Persze nem lenne gond, ha haza kellene mennem, mert amúgy is hiányzik apa, meg az otthoni dolgok. Másfelől meg egyáltalán nem olyan vészes ez a város. Legalábbis én nem tartom olyan veszélyesnek, mint amennyire a bácsikám gondolja, hogy veszélyes lehet számomra. Végső soron pedig ha haza kellene mennem, mindenképpen úgy akarnám, hogy Lay is jöjjön. Nélküle hazamenni olyan lenne, mintha csak félig teljesítettem volna a küldetést. Megtaláltam ugyan, de mi értelme volt, ha ő meg New Yorkban maradna?
Különben is úgy érzem, hogy hiába mondja Jonah, hogy neki aztán nincs szüksége a társaságra, mégis jó, hogy van mellette valaki, így legalább már nem hal éhen. Nyilván a főzőtudás gyakorlással is jár, de olyat, hogy valakin még egy zacskós leves is kifogjon, én még esküszöm nem láttam! Szóval még jól is járt azzal, hogy itt vagyok neki. Mondhatni valamilyen szinten még kompenzálva is van, hogy egyet fizet, kettőt vihet akcióban járt mellém a legjobb barátom is. Ami tulajdonképpen nem volt kérdéses, különösen az után, hogy Lay elmondta nekem mi történt a szüleivel. Lehet, hogy komolyabb meggondolást igényelt volna a bácsikám házába való meghívása, meg különben sem értek túl sokat ahhoz, hogy az ilyen helyzetekben mit kell tenni - főleg mert hiába nőttem fel anya nélkül, olyan korán elveszítettem, hogy nem is emlékezhetek rá. Mindenesetre személy szerint az volt a meglátásom, hogy jobb lesz Laynek, ha ismerősök között van. Ami jelen helyzetben ugye csakis engem jelentett, mert hogy engem ismert, Jonah bácsit pedig, hát... Nem. Mindegy is. Vannak dolgok, amiket egyszerűen nem szabad jobban átgondolni és megbolygatni.
Szórakozottan nyomom a számba a kanalat, tele müzlivel, ami még épp nem töltött annyi időt a tejben, hogy túlságosan elázzon és undorítóvá váljon, közben pedig a pillantásomat a tévé képernyőjére szegezem, ahol Dóra a felfedező mondja a magáét.
- Mögötted! - felelem még félig teli szájjal a kérdésére, majd a távirányító után nyúlok. - Jajj, de idegesítő, ott van mögötte... De uncsi. - A szemeimet forgatva nyomok tovább, valami kevésbé óvodásoknak való műsorra, miközben a másik kezemben a müzlis tálat egyensúlyozom. Feltett szándékom ugyanis egyszerre csatornát váltani, fogni a reggelimet és lehetőleg nem kiejteni belőle a kanalat, illetve még törökülésbe is helyezkedni a kanapén. Nem vagyok benne biztos, hogy ha Jonah bácsi látna, feltétlenül örülne annak, hogy a konyha helyett épp a nappaliban fogyasztom el a reggelimet és még azt is kockáztatom, hogy összekenem a bútort. De mivel a hétvégéken legalább délig nem látom, mert olyan sokáig alszik - hiába ajánlgattam már neki, hogy vasárnaponként nézhetnénk együtt mesét, ami amúgy sem túl jó ötlet a ma reggeli kínálatot látva -, így amiről nem tud, az nem is fájhat neki. A művelet ugyanis végül sikerül, én pedig újfent hátradőlök a párnák közé, hogy folytassam a reggeli programot.
Legalábbis egészen addig, amíg össze nem rezzenek a csengő hosszan felharsanó hangjának visszhangzásába. Szerencsére azonban a reggelivel már végeztem, így az ijedelem nem járt együtt azzal, hogy a tejet ki is lötyögtessem a nappali közepén, vagy ami még rosszabb, a kanapéra. Pár másodpercig a helyemen maradok, mert mégsem én vagyok a ház ura, de mivel a bácsikám nem igyekszik ajtót nyitni, én magamnak kell megoldanom a feladatot, még annak ellenére is, hogy ott van bennem a kétség azt illetően, hogy ki keresheti Jonaht vasárnap reggel.
Előbb csak résnyire nyitom az ajtót, miután elfordítom a zárban a kulcsot, majd amikor úgy mérem fel, hogy különösebb bajt nem tudna okozni az illető, szélesebbre tárom azt. - Szia! Segíthetek? - Tágra nyílt szemekkel pislogok párat, majd kezdem úgy érezni, mintha derengene valami a velem szemben állóval kapcsolatban. - Jojo bácsi? - szinte felsikoltok, amikor végigfut rajtam a felismerés és rövid úton a nálam alig idősebb - de mégiscsak a nagybátyám - rokon nyakába vetem magam.  - Hát te mit keresel itt? Miért nem szólt senki, hogy jössz? Jonah bácsi szerintem még alszik, mert nem láttam ma, de gyere csak be. - Izgatottságomat nem is tudnám palástolni, ahogy hátrébb tipegek, miután rendesen megölelgettem őt, s előbb intek neki, hogy fáradjon már beljebb. Viszont amikor elfogy a türelmem - konkrétan a befelé való intést követő tizedmásodpercben -, egyszerűen megragadom a kezét és beljebb rángatom őt.

ruha | 717 | káosz! Chwe family 3719483937 |


Talking about my dreams one after another
Happy happy happy You You You I can imagine it A future that I’ve drawn That I can gravitate towards, that’s why I've gotta be with you
mind álarcot viselünk
Alice S. Chwe
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Chwe family D62878234a76f4fed58fc4db719834e120820edb
Chwe family 9976cfea738b4ea47fdd3831727208b8e98168e8
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
floating in daydreams
every day, when I woke up, all flew away waiting around is a waste to be honest, it's easier this way now I'm so lonely I practiced in my dream every day, kiss me
★ családi állapot ★ :
Chwe family Ea293945dec33f968a8be209edda2a3b6bf193ec
Im thinkin about you when the rain stops in my heart
I don’t care if it’s a monochrome sky let’s go somewhere together the future will be colorful, I imagine dream expands like a rainbow I wanna share my love, forever
★ lakhely ★ :
❀ Brooklyn
★ :
Chwe family 70dca8f105faebc4d197e3abdb1c58f5ca0db7d6
★ idézet ★ :
if someone loves a flower, of which just one exists in all the millions and millions of stars, it is enough to make her happy just to look at the stars
the little prince
★ foglalkozás ★ :
✿ college student
★ play by ★ :
❀ Kim Ye Rim
★ hozzászólások száma ★ :
78
★ :
Chwe family Cbb86ba3025e1150aa302412663c151e9ed998d3
TémanyitásRe: Chwe family
Chwe family EmptyHétf. Május 11 2020, 20:54

SuMi, HaNeul & JoonAh
Minek az embernek ellenség, ha ott a családja?



Vasárnap, az egyetlen olyan nap, amikor tényleg pihenhet. Ilyenkor nem zargatja senki és jobb esetben nincs semmi olyan munka, ami túlórát igényelne, így előszeretettel használja is ki pihenésre. Minek kéne ilyenkor is korán kelnie, mikor semmi dolga? Sem a főzés, sem a takarítás veszélye nem fenyegeti, hiszen arra ott a bejárónő. Nem mondja azt, hogy egész pontosan délig alszik, de addig nem látja annak az értelmét, hogy elő dugja az orrát. Általában legkésőbb tízkor kel, utána már inkább csak lustul. Persze, tehetné ezt a nappaliban is, de plusz két óra magány járhat még neki, nem? Amúgy sincs még ahhoz hozzá szokva, hogy nem egyedül lakik már a házban. A semmiből szakadt a nyakába két érettlen gyerek, akiket sehogy sem lehet haza küldeni, így hát megkapta a felügyelés jogát. Más sem hiányzott a bajos hétköznapjaiba, mint az erőltetett randik és a gyerekek. Mindig csak arra jön a panasz, hogy képes hónapokra szó nélkül lelépni úgy, hogy a hívásokat és üzeneteket sem válaszolja meg, de ilyenkor senki sem gondol bele abba, hogy pont az ilyenek miatt menekül el? Alig jött vissza Amerikába és már mindenki a nyakába akasztott mindent. Miért nem lehet elfogadni azt, hogy ő egyedül boldog? Nem kell neki senki, se nő, se barát, se család, csak csend és nyugalom! Miért olyan nehéz ezt megérteni?!
Egyébként is, az elején még csak egy gyerekről volt szó és pár napról, erre, kettőt kapott és határozatlan időre. Emellett pedig nincs olyan hét, ahol ne paliznák be valami randira. Még jó, hogy ezek után kell neki az a vasárnap reggeli szeánsz, ahol csak ő és a puha ágya van és minden nyugodt és békés…. Általában legalábbis, de most valaki pont alkalmasnak tartja az időt, hogy tetőzze a jó kedvet és nemes egyszerűséggel ráfekszik a csengőre. Először hagyja, majd a házvezetőnő kinéz ki az, de aztán az órára nézve rájön, hogy nagy valószínűséggel még valahol a piaci körútját tartja éppen. Akkor majd elmegy az illető. Ha nagyon akar valamit meg majd hívja, ha ismerős vagy a postás, a többi eset meg nem számít. Úgy sem ég a ház, hogy annyira fontos legyen a dolog. Már éppen hunyná is a szemét vissza, mikor meghalja Alice hangját. Csak egy nyugodt vasárnap reggelt akart, de így erőt vesz magán meg azon, hogy magára kapjon egy pólót és egy nadrág félét majd az ajtó mellé támasztott baseball ütőt felkapva vegye is az irányt a földszintre. Ugyanis, bár némi zaj felhallatszódott, de pontosan nem érteni a szavakat, de azt egyértelműen hallotta, hogy Alice sikoltott. Ki tudja kinek sikerült ajtót nyitnia, így hát trappol is le a lépcsőn teljes védőfelszerelésben és a bejárathoz veszi az irányt. Arra viszont egyáltalán nem számít, hogy a nappali közepén az öccsébe fut bele a betörő helyett. Egészen tágra is nyíl a szeme, majd csak homlokát ráncolva néz a hívatlan vendégre. Meghalt valaki, vagy mi hírt hozott, hogy benézett?
- Alice, nem meg mondtam már, hogy ne nyiss ajtót mindenkinek? Mozgóárustól nem veszek semmit. – azzal dobja is a kanapéra a már feleslegessé vált ütőt és helyet foglal rajta ő is. – Minek köszönhetjük a megtiszteltetést ezen a szép vasárnapi reggelen? Meghalt a dédi? – vonja fel a szemöldökét, ahogy a fiatalabb testvérére pillant egy halvány, szórakozott mosollyal. Nem mondaná azt, hogy éppenséggel nem bírja a másikat, de valahogy a bátyjáért jobban tudna rajongani. Az viszont tényleg rejtély a számára, hogy mi szél hozta, mert nem nagyon szokásuk csak úgy átugrani a másikhoz. Gyerek korukban valahogy jobban kijöttek, a távolság kicsit elhidegítette azt a meghitt testvéri viszonyt. Na, meg hát Jonah is fagyosabb lett, mint fiatalabb korában volt. Nem arról van szó, hogy nem segítené ki a tesóját, de azért lehetett volna kicsit kulturáltabb is a felbukkanása.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Chwe family
Chwe family EmptyKedd Jún. 16 2020, 09:02

Lizzie, Jonah & Jordan

Ami engem és a családomat illet... Talán soha nem voltam annyira zavarban, mint most. Egyszerűen képtelenek vagyunk arra, hogy normálisan funkcionáljunk és ezt mindannyian el akarjuk rejteni a jelenlegi legkisebb tag, Alice elől. Értem, az én esetem más, hiszen engem már senki nem várt, mégis jöttem. Pontosan tudom, hogy miért nem próbálkoztak azzal, hogy még az anyaméhben megölnek. Bár soha senki nem mondta nekem, hogy ténylegesen szóba került volna az abortusz kérdésköre, én a magam részéről száz százalékig voltam biztos abban, hogy mi hogyan történt... Még ha akkor nem is tudhattam ezt pontosan.
Nem arról van szó, hogy rosszul bánt volna velem a családom. Lényegében mindent megkaptam amit a tesóim is, viszont nekem merőben más volt az érdeklődési köröm. Egyelőre nem akartam családot, mint John, ezért anyáim minden követelését azzal kapcsolatban, hogy „szerezzek egy normális barátnőt” lényegében figyelmen kívül hagytam. Nem voltam munkamániás magányos farkas sem, mint Jonah, ezért sem siettem el azt, hogy összeszedjem az életemet a balesetem után. Lényegében könnyen és jól kommunikáltam az emberekkel, tehát szívesen dolgoztam a kisboltban, ahol éppen elég üres járat volt a 12 órás műszakokban arra, hogy a mobilomat nyomkodjam.
Ami a testvéreim és az én viszonyomat illeti... John megértőbbnek tűnik, de ő nem igazán ismer. Lényegében a kötelező ünnepekkkor találkoztunk gyerekkoromban és bár mindig hozott nekem ajándékokat és ugyanúgy játszott velem, mint a lányával, ettől függetlenül sem jelenthetem ki azt, hogy a „Jordan, milyen nagyot nőttél” féle megjegyzéseken kívül többet kaptam volna tőle. Általában ha felnőttként mentem hozzájuk, sokkal inkább foglalkoztam Alice-szel, mert egy idő után a bátyámmal kínossá vált a kapcsolatom. Jonah pedig egy idő után annyira elzárkózott tőlem, hogy már a sérelmeimet is inkább magam mögött hagytam. Lényegében csak beletörődtem abba, hogy mi ilyenek leszünk életünk végéig. És talán pont ez az oka annak, hogy furcsamód a családomat kihagytam a balesetem minden részletéből. Nem tudják, hogy miért hagytam abba a focit, de őszintén nem is nagyon firtatják a dolgot. Tetszik nekik az az elmélet, hogy lusta és semmirekellő vagyok.
Elég vegyes érzések kavaroktak bennem, de végül mégis ráfeküdtem Jonah csengőjére, miközben folyamatosan azt magyaráztam magamnak, hogy nem fogom megbánni az egészet. Eltelt már pár év azóta, hogy találkoztunk volna bár tény és való, hogy valahol bántó volt számomra, hogy felém sem dugta a fejét, amikor Madridban voltam, utá csna pedig anyáéktól hallottam, hogy éppen az aktuális úticélja az Spanyolország volt. Viszont mindennek ellenére pozitívan gondolkoztam és magamra erőltettem annak a gondolatát, hogy mi nem vagyunk ennyire idegenek. Hogy majd most örülni fog nekem.
Meglepetésemre nem ő jelent meg az ajtóban, hanem egy egészen picike lány, akitől azonnal mosoly költözött az arcomra. Tény és való, hogy talán ő nem is érzékeli ezt, de az egyetlen dolog, ami összetartja a családunkat az az iránta érzett szeretetünk.
- Ja én vagyok – forgattam meg a szemeimet, miközben egy kicsit elmosolyodtam – Rég találkoztunk, de vettem neked ajándékokat. Majd legközelebb elhozom őket. Nem tudtam, hogy itt vagy.
Sokkal inkább számítottam egy kevésbé aranyos és boldog, ellenben jóval magasabb és szélesebb hátú emberre. Viszont az unokahúgomnak hála egy kicsit megnyugodtam, annak ellenére is, hogy a becsapódó súlya miatt a rossz lábam hátrébb csúszott a köveken. Kicsit fel is szisszentem, de csak egyetlen pillanatig volt ott az arcomon annak a jele hogy nincs minden rendben. Amikor eltolt magától a lány és befelé kezdett el húzni már mosolyogtam rá.
- Jövök, jövök. Lassabban – kicsit el is nevettem magam, ahogyan nagyon enyhén bicegve követtem őt a lakásba. Még nem voltam gyógytornán, ami miatt ilyenkor jobban fáj a lábam. Ma szerencsésebb napom van, mert nem akarom lekaparni a falat a helyéről és a gyógyszereim is elég jól hatnak.
- Szeptember óta New Yorkban vagyok – vontam meg a vállam – Azt hittem anyáék majd szólnak, de ezek szerint ők sem gyakori vendégek itt. Elég sokat dolgoztam, ezért előbb lehetőségem sem volt arra, hogy jelentkezzek, na meg a ház ura sem volt itthon.
Egészen addig mosolyogtam, amíg végül az oroszlán ki nem bújt a barlangból, azaz Jonah meg nem jelent. Kicsit rosszul esett az elutasítása, de igyekeztem ezt nem túlságosan kimutatni. Egyszerűen megvártam, hogy végigmondja amit mondd,miközben a szemöldökeim akaratlanul is a homlokom közepére költöztek.
- Én legalább félévente megjelenek, hogy az emberek ne akarjanak eltemetni rögtön – jegyeztem meg, talán egy kicsit szúrósabban, mint szerettem volna – Segítségre van szükségem, semmi egyéb. Anyáékhoz pedig nem akarok menni, így te maradtál.
A vállamat vonogatva úgy beszéltem, mintha az egész egy semmiség lenne. Viszont én a magam részéről is hallottam a hangomból, hogy nem elég fair a mondanivalóm, pont ezért egy kicsit pontosítottam is rajta.
- De ha már ilyen szépen összegyűltünk itt, mondjuk viselkedhetnénk is úgy, mint egy normális család. – itt Alice vállára tettem a kezem – Elmehetnénk hárman valahova. Ha te nem akarsz jönni, akkor viszem Lizzie-t egyedül.
Ezek után meg senki se mondja nekem azt, hogy nem próbálkozom eléggé. Jonah esetében az amúgysem túl egyszerű dolog, mivel egy ideje borzasztóan rideg és elutasító lett.



outfit †  ne bántsatok  Chwe family 1811199453 803 szóban



she don't like the way you hold her
Now it all seems far away, all the wet matches we break, long complaints will dull our needle, eyes out for greatness, without shape or distance, keep head high with doubt in mine, kill myself or least my time, black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright
mind álarcot viselünk
Jordan H. Chwe
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Chwe family IyLb18c
Chwe family GFwUCSM
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Keep head high with doubt in mine
Kill myself or least my time, Black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright
★ családi állapot ★ :
Chwe family 5YQ4H8h
Oblivious to things around me
It's only in your arms, I can see, That everything means, nothing without you, they don't feel the things we're feeling, it's got us dancing on the ceiling, it's really not that hard for me, to choose
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Chwe family EM3jLh8
★ foglalkozás ★ :
bolti eladó
★ play by ★ :
Lee Jae Hyun
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
Chwe family PkH5iBc
TémanyitásRe: Chwe family
Chwe family EmptyCsüt. Júl. 09 2020, 23:51

Jonah & Alice & Jojo
"Well, that escalated quickly" is our family motto.
Mindig is Ausztráliát tekintettem az otthonomnak. Amivel nincs is semmi baj, hiszen ott születtem, a szüleim ott ismerték meg egymást - vagy legalábbis azt hiszem, különben milyen alapon választották volna Ausztráliát az otthonuknak? Holott a helyzet az, hogy a családom legtöbb tagja éppen hogy Amerikában székel. Így nem is teljesen értem mi miért maradtunk ott, azt hiszem ezt el kell majd magyaráznia apának. Már ha egyszer képes lesz még velem normálisan beszélni és nem haragudni azért, mert szó nélkül eljöttem az Államokba. Nem is értem miért háborog, amikor teljesen épségben vagyok és végül még Jonah bácsival is megtaláltuk egymást. Oké, rendben, mehettem volna a nagyiékhoz, vagy szólhattam volna előre is a nagybácsikámnak, hogy készülök jönni... De nagy valószínűséggel apa nem engedett volna el!
Pedig máris mennyire megérte az egész! Totál Chwe család összejövetelt tartunk így vasárnap reggel, holott senki nem mondta, hogy ilyesmi készülne. Egyszerűen csak megjelenik az ajtóban Jordan, akit talán még régebb óta nem láttam, mint Jonaht, és mivel nem szoktam kávézni, a reggeli müzli kómában hirtelen azt sem tudom kivel állok szemben az ajtóban - amit egyébként idegeneknek nem szabadna kinyitnom, meg amúgy se, mert nem az én házamról van szó... De ha már annyira nagyon csengettek!
 - Nem szólt senki, hogy jössz! - magyarázom lelkesen. Butaság is lett volna szólnia, mert azt hiszem az, hogy már nem is világosítjuk fel a család többi tagját azt illetően, hogy ki mikor és merre szeretne tartózkodni, szinte hagyomány. Egyszerűen csak megyünk és felbukkanunk helyeken a legindokolatlanabbul.  - Úú, milyen ajándékokat? Mondd el légysziii - nyafogok neki, mint kicsi koromban, amikor nem azt játszotta velem, amit én akartam. Persze miatta sokszor a közös játékot arra kellett cserélni, hogy a lányos babázás helyett inkább valami fiús tevékenységet is bevonjunk az egészbe. Aztán persze ugyanolyan lelkesedéssel kentük egymásra a fagyit, vagy vívtunk nyáron háborút vízipisztollyal. Nincs olyan nagy korkülönbség közöttünk, de azért mégiscsak ő az idősebb, meg a fiú, szóval nem csak hogy amikor együtt voltunk mindig megvédett mindenfélétől, de jókat is szórakoztunk. Pont úgy mint a másik nagybátyámmal, akit egészen a legjobbnak gondoltam, amíg nem akart hazatoloncolni Ausztráliába. Azt sosem fogom neki elfelejteni, szóval remélem nem alszik csukott szemekkel.  - Én sem tudtam, hogy itt leszek - jegyzem meg a szavaira, aztán jóízűen felnevetek.  - Mármint azt tudom, hogy most itt vagyok, csak nem gondoltam, hogy itt maradok Jonahnál, mert haza akart küldeni... De ez egy egészen hosszú történet. - Arra pedig most nincs időnk, mert hogy beljebb kell rángatnom őt, hogy Jonah bácsi is láthassa kit fújt el hozzánk a szél.
- Jójóó, csak minek álljunk odakint, nem? - nevetem el magamat jókedvűen. De tényleg, minek is?
 - Igazából mióta nem jár... máármint hogy nincs suli, alig tudom milyen hónap van, meg ahogy mondtam is, nem tudtam, hogy jövök... - Ó, dehogynem. De ebbe most ne bonyolódjunk bele, mert már senkit nem érdekel. Megtörtént és most itt vagyok, elvileg valamikor haza is kellene mennem... Lesz, ahogy lesz.  - Pff, hát ez meg... - Próbálom visszafogni a nevetésem, amikor megpillantom Jonaht, meg a kezében a baseball ütőt, s kénytelen vagyok a szám elé kapni a kezeimet is, csak hogy ne ébresszem fel a halottakat is a nevetésemmel.
 - Joy nem mindenki - jelentem ki okoskodva, miközben összefonom magam előtt a karjaimat. A kisebbik nagybátyám beceneve csak úgy jön magától, nem is gondolok bele túlságosan. Amikor még kicsike voltam, beletört a nyelvem a Jordan névbe, így Joydan lett belőle, ami később egyszerűen csak Joy-ként rövidült le.
Nagyra nyílt szemekkel figyelem a jelenetet, ami közöttük lejátszódik, s alig akarom elhinni, ami a szemem előtt történik. Semmi ölelés, semmi öröm azt illetően, hogy újra viszont látják egymást. Fogalmam sincs összevesztek-e valamikor és ha megtörtént, akkor miért nem békültek már ki, mert mindenki tudja, hogy haraggal nem szokás álomra hajtani a fejünket, szóval muszáj megbocsátani mindenkinek...  - Meg sem ölelitek egymást? - hangomból szinte csöpög a csalódottság, s finoman le is biggyesztem az alsóajkam. Úgy örültem neki egészen két perccel ezelőttig, hogy itt az egész család, kivéve apát, most meg... Elszomorítanak.
Hevesen bólogatni kezdek, mikor Joy felveti, hogy elmehetnénk valahová hármasban és amikor a vállamra helyezi a kezét, bele is csimpaszkodom a saját kezemmel az övébe. - Menjünk, légysziii! - Kérlelve pillantok Jonahra, s csak remélni merem, hogy felébredt már annyira, na meg elfelejtette a baseball ütős dolgot, hogy a végén tényleg csináljunk valami programot. Most miért ne tennénk? Egy család vagyunk.


ruha | 728 | káosz! Chwe family 3719483937 |


Talking about my dreams one after another
Happy happy happy You You You I can imagine it A future that I’ve drawn That I can gravitate towards, that’s why I've gotta be with you
mind álarcot viselünk
Alice S. Chwe
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Chwe family D62878234a76f4fed58fc4db719834e120820edb
Chwe family 9976cfea738b4ea47fdd3831727208b8e98168e8
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
floating in daydreams
every day, when I woke up, all flew away waiting around is a waste to be honest, it's easier this way now I'm so lonely I practiced in my dream every day, kiss me
★ családi állapot ★ :
Chwe family Ea293945dec33f968a8be209edda2a3b6bf193ec
Im thinkin about you when the rain stops in my heart
I don’t care if it’s a monochrome sky let’s go somewhere together the future will be colorful, I imagine dream expands like a rainbow I wanna share my love, forever
★ lakhely ★ :
❀ Brooklyn
★ :
Chwe family 70dca8f105faebc4d197e3abdb1c58f5ca0db7d6
★ idézet ★ :
if someone loves a flower, of which just one exists in all the millions and millions of stars, it is enough to make her happy just to look at the stars
the little prince
★ foglalkozás ★ :
✿ college student
★ play by ★ :
❀ Kim Ye Rim
★ hozzászólások száma ★ :
78
★ :
Chwe family Cbb86ba3025e1150aa302412663c151e9ed998d3
TémanyitásRe: Chwe family
Chwe family EmptyPént. Júl. 10 2020, 01:51


Sumi, Haneul & Joonah
"Minek az embernek ellenség, ha ott a családja?"
Normális családokban mindenki pontosan képben van a másikról és nem csak a kötelező ünnepeken futnak össze egy vacsora keretében. A Chwe család viszont sosem volt ide sorolható. A legidősebb fiú a világ másik felére költözött, hogy ott alapítson családot. Jonah inkább érdeklődött Európa felfedezése iránt, mintsem, a többiekkel foglalkozzon. Jordan pedig, mint a legkisebb fiú, egyedül maradt. Néha napján Jonah el is rágódik rajta, hogy vajon milyen borzasztó gyermekkora is lehetett fogadott öccsének és bánja is, hogy nem vette ki a részét belőle. A saját sebeit nyalogatva menekült a múlt előtt, holott nem is ő volt a legnagyobb károsultja a történetnek. Ő tényleg szeretett volna jó bátyja lenni, de sosem tudta jól kifejezni magát. Félt, hogy ha közel kerül hozzá, akkor lerombolja azt a jól felépített képet, ami Jordan fejében van. De talán jobb is lett volna, ha gyermekként szembesül a valósággal és szerető emberek között nő fel, mint így, tudatlanul és magányosan. Őszintén bánja már, hogy így alakult, de sosem tudta, hogy kéne közelednie a fiatalabb felé. Valahogy mindig is fordítva sikerült cselekednie, mint ami a fejében játszódott le. Rég volt már, hogy találkoztak, így nem kis meglepetés a lakásában látnia. Talán most egy betörőnek jobban örült volna, akinek csak az értékeit kellett volna odaadnia. Jordan elől viszont nem fog tudni ennyivel megmenekülni. – Sikoltást hallottam, gondoltam baj van. – pillant ártatlanul Alicera, hiszen ő fentről honnan is tudhatta, hogy mi a sikoly kiváltó oka? Csak úgy üres kézzel férfiember nem jön le ilyenkor.
Más talán egyből a nyakába borulna rég nem látott fivérének, Jonah viszont valahogy egyszerűen csak leblokkol. Hirtelen semmi nem jut az eszébe, s nem tudja mit kéne tennie. Nem tehet róla, de védekező funkció lép előtérbe nála, így végig sem nagyon gondolja mit mond. Csak utólag látja be, hogy szavai mennyire bántóak, de ekkor már nincs visszaút a számára, már hangosan is kimondta őket. Persze igyekszik úgy tenni, mintha ez teljesen természetes is lenne, de azért legszívesebben visszapörgetné az időt, több okból is. Ha újra kezdhetné, talán nem rontana el ennyi mindent. – Legközebb azért hagyd rám az ajtó nyitást. Még a végén a fél utcát beköltözteted hozzám, míg nem figyelek. – szigorúan pillant is a pöttömre és habár nem úgy fogalmazott, inkább a picuri épségéért aggódik. Sosem lehet tudni ki csenget be hozzájuk. Sajnos Alice túl naiv ahhoz, hogy feltudja mérni a helyzetet és eltudja dönteni azt, hogy kit engedhet be ténylegesen. – Tusé. – emeli fel egy pillanatra a mutató ujját, a másiknak kölyöknek ítélve egy pontot. – Hogy? Mégis milyen segítség az, amit én nyújthatok, de anyáék nem? – pillant rá kérdőn, majd alig, hogy kimondja az összes legrosszabb lehetőség végig cikázik az elméjében. – Várj, ugye nem csináltál semmi bajt? – egyenesedik is fel, miközben ijedt tekintettel fürkészi az arcát. Nagyon reméli, hogy semmi törvényen kívülit nem csinált a másik, de valahogy más nem is jut eszébe. Mármint, nem gondolja azt, hogy egy bűnöző lett belőle, csak másra hirtelen nem nagyon tudna asszociálni, amiért nem a szülőkhöz fordul először.
– Normálisak vagyunk mi is a magunk módján. – vonja meg a vállát, de azért várja a következő beszólást a fiataloktól, mert tuti nem ússza meg csak úgy ezt a mondatot visszajelzés nélkül. – Hohoho, egyedül biztos nem! John rám bízta, én vagyok érte a felelős, szóval nem akarás kérdése az, hogy megyek e. – mert, hogy két gyereket biztos nem hagy egyedül magára! Még a végén az ő nyakába varrják, ha történik valami. – Mire gondoltál, hova menjünk? – pillant is rá kérdőn, és csak reménykedni tud abban, hogy valami lightos sütizés vagy fagyizás vár csak rá. Komolyabb tevékenységhez nem nagyon füllene a foga. – A másik tökmag merre van? – pillant körbe Layt keresve, mert ha már családi összejövetelről van szó, akkor lassan ideje őt is oda számolni. – Csak nem ment ő is vásárolni? Komolyan most már chipet rakok belétek, hogy nyugodt legyek, ha valaki hiányzik névsorolvasáskor. – bár őszintén reméli, hogy nem fog bővülni a figyelemmel tartandó kölykök száma. Mindenesetre nem szeretne úgy elmenni itthonról, hogy nem tud a hol létéről. Már lassan kezdi csodálni, hogy még nem őszült meg a bátyja mellettük. Csak szeretné remélni, hogy az első pár hónap ilyen bonyolult, míg összeszoknak és mindenre pontos megoldást találnak. Kezdve a suli témával, folytatva a kamaszodással járó problémákkal. Lelkileg egyikre sem volt még felkészülve, de csak remélni tudja, hogy manapság kellő felkészítést kapnak a diákok biológia órán és nem hárul még ez is rá.
Ruha ¦ 717 ¦ kíméljetek, fiatalok

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Chwe family
Chwe family EmptyCsüt. Szept. 17 2020, 10:29

Lizzie, Jonah & Jordan

Nagyon megváltoztam az elmúlt években, amit a családtagjaim zöme csak csodálkozva vett észre. Kisfiúként és tinédzserként eléggé elevennek, már-már hiperaktívnak számítottam. Rengeteg figyelmet igényeltem és folyamatosan valaki nyakán lógtam, amikor csak megtehettem azt. Idővel a folyamatosan rosszabbodó jegyeim miatt megromlott a viszony a szüleimmel és hiába csináltam konkrétan bármit, egy bizonyos jelzőt már sosem leszek képes lemosni magamról: hivatalosan is engem kiáltottak ki a család fekete bárányának. Lényegében a bátyám csak annyit látott az egész helyzetből, hogy én mindent csak abbahagyok. Nyilvánvalóan ez rólam is lefest egy képet, de nem igazán volt hangulatom elmagyarázni neki a helyzetet. Igazából bele sem szeretek gondolni az egészbe, meg nem akarok véletlenül se vitázni a bátyámmal. Pontosan tudom, hogy mennyire hullámzó a kapcsolatom vele, erre pedig nem kell még egy lapáttal rárakni.
- Majd megmutatom őket – előrehajoltam egy kicsit, hogy összeborzolhassam a tincseit. Nyilvánvalóan nem fogom lelőni azt, hogy milyen ajándékokat halmoztam fel az évek során. Most már tudom, hogy  is elérhető közelségben van hozzám, nem lesz nehéz egyszer csak átugrani az ajándékokkal.
- Nálam sajnos nem tudnál maradni, pedig felajánlanám – kicsit szomorúan jegyeztem meg a szavakat – Pont a napokban költöztem arrébb egy lakással, ami nem az enyém. De ha mindenképp maradni szeretnél és Jonah nagyon haza akar toloncolni, akkor szerintem fordulj anyáékhoz.
Hiába nem volt nekem felhőtlen a viszonyom a szüleimmel, pontosan tudtam, hogy Alice-t mennyire szeretik. Én pedig természetesen a gyerek oldalán fogok állni, ha már John és Jonah mindenképp egy követ akarnak fújni. Ők ketten mindig nagyon egy hullámhosszon voltak, csak az idősebbik bátyám gondolom Alice miatt jobban kezelte az én habitusomat is.
- Hát végülis... – nem igazán tudtam, hogy mit kellene felelnem erre a kérdésre. Lényegében soha nem voltam még Jonah házában és most is leginkább arra voltam felkészülve, hogy majd megvitatjuk a dolgokat a küszöbön, aztán pedig hazamegyek és Lanánál folytatom a mindennapjaimat, mintha mi sem történt volna. Néha már nem is reménykedek benne, hogy ezt egyszer helyre tudjuk majd tenni egymás között.
- Legközelebb szólj előre és akkor el tudlak vinni fagyizni vagy valami – mosolyogva simogattam meg a lány vállát. Nem mintha bármi akadálya lenne ennek most is, én nagyon szívesen választom reggelire azt az édességet, ami a gyerekkorunk kedvence volt.
A mosoly lényegében csak akkor fagyott le az arcomról, amikor megjelent a bátyám is az ajtóban. Nyilvánvalóan nem fogunk úgy viselkedni, mintha világ életünkben normális viszony lett volna közöttünk, de ezen a ponton már inkább a nyelvembe is haraptam, hogy egyrészt semmi bántót ne vágjak a fejéhez, másrészről még abban is teljesen biztos voltam, hogy nem szeretném már felvázolni neki a kialakult helyzetet. A továbbiakban pedig csak ront az egészen, így nem igazán igyekszem elkendőzni a bosszús pillantásom.
- Inkább megoldom mégis egyedül, köszönöm – jegyeztem meg a bátyám pillantását állva – És a fantáziádra bíznám azt, hogy mi történt velem.
Sosem éreztem azt, hogy a családom nagyon meghatározna. Lényegében bármi történt azt így reagálták le mind, és anyáék hiába tudnak a balesetemről, egyikük sem igyekszik megkönnyíteni a dolgom. Szerencsére mondjuk ma éppenséggel jobb napom van és a lábam sem akarja, hogy beledögöljek a fájdalomba. Ettől függetlenül  nem aggódtam azon, hogy a bicegésemet miként kell majd palástolnom, mert biztos voltam abban, hogy Jonah nem mutat az irányomba elég érdeklődést ahhoz, hogy egyáltalán észrevegye.
- Szerinted úgy néz ki, mint aki meg akar ölelni? – pillantottam Lizzie-re, aztán elmosolyodtam – Mert szerintem nem.
Én pedig nem fogok a nyakába borulni, mert nincs miért. Vannak bizonyos nagytestvéri kötelezettségek, amiket ő nem látott el, nekem pedig kistesóként jogaim, amikkel élhetek. Tehát nem kell örülnöm Jonah-nak, miután úgy fogadott ahogy, és még forszírozta is a dolgokat az unokahúgunk előtt, hogy megalázóbb legyen a helyzet. Azért az határozottan jól esett, hogy Alice kiállt mellettem.
- Alice nem öt éves már, el lehet engedni a kezét a zebránál – jegyeztem meg szárazon – És csak úgy megjegyezném, hogy én sem vagyok már kisfiú, tehát tudok rá vigyázni. Meg amúgy nem tudom miket nézel ki belőlem, de nyilvánvalóan nem vinném veszélyes környékre. Elég jól ismerem New Yorkot. Ettől függetlenül amúgy nincs ellenemre a társaságod.
Nagyon tárgyilagosan közöltem vele a mondandómat. Az, hogy volt a fejében egy kép, amit rólam alkotott, lényegében nem jelentett semmit. A baleset óta én határozottan másképp éltem a mindennapjaimat, mint előtte. Munkát vállaltam, elengedtem a tanulást, elengedtem annak a lehetőségét, hogy majd egyszer lesz egy családom is, mert ilyen lábbal kénytelen lennék a gyerekeimmel kint játszani a kertben, és alapjáraton nem kényszeríthetek arra senkit, hogy egy sérült emberrel legyen együtt. Sokszor nem olyan egyszerű kezelni a helyzetet, és ezt a terhet nem ruházhatom át senkire.
- Arra, hogy kereshetnénk egy reggeliző helyet – vázoltam fel az  igen tilosban járó tervemet – Meghívlak titeket, ha már így beállítottam reggel és felébresztettelek.
Nem mintha bűntudatot éreztem volna emiatt, de határozottan hajlottam a win-win szituáció felé. És az sem utolsó szempont, hogy egyrészt éhes voltam, másrészt pedig ezze legalább Jonah is lenyugodhat, hogy semmi olyanra nem gondoltam, ami számára és az erkölcseinek egyszerűen elfogadhatatlan lenne.
- Másik? – hunyorogva néztem a rokonaimra. Úgy néz ki, hogy megint kimaradtam valamiből, de ehhez lényegében már hozzá vagyok szokva. Gondolok itt arra is, hogy Jonah-nak eszébe nem jutott volna meglátogatni engem, és amikor hazajöttem, akkor mondták anyáék, hogy ő Madridba látogatott. Lényegében emiatt sem tud semmiről.




outfit †  ne bántsatok  Chwe family 1811199453 861 szóban



she don't like the way you hold her
Now it all seems far away, all the wet matches we break, long complaints will dull our needle, eyes out for greatness, without shape or distance, keep head high with doubt in mine, kill myself or least my time, black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright
mind álarcot viselünk
Jordan H. Chwe
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Chwe family IyLb18c
Chwe family GFwUCSM
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Keep head high with doubt in mine
Kill myself or least my time, Black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright
★ családi állapot ★ :
Chwe family 5YQ4H8h
Oblivious to things around me
It's only in your arms, I can see, That everything means, nothing without you, they don't feel the things we're feeling, it's got us dancing on the ceiling, it's really not that hard for me, to choose
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Chwe family EM3jLh8
★ foglalkozás ★ :
bolti eladó
★ play by ★ :
Lee Jae Hyun
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
Chwe family PkH5iBc
TémanyitásRe: Chwe family
Chwe family EmptySzomb. Okt. 17 2020, 22:12

Jonah & Alice & Jojo
"Well, that escalated quickly" is our family motto.
A helyzet az, hogy mindig is akartam testvért. Apunak is van, Laynek is van, nekem meg nem jutott egy darab sem. Pedig ha lenne, biztosan nem viselkednék vele úgy, mint Jonah és Jordan egymással, hanem kifejezetten örülnék neki, hogy a korunk meg a távolság ellenére is hajlandó eljönni meglátogatni. Sőt, mivel ők egy városban élnek, nekik sokkal könnyebb találkozni, mint mondjuk apának meg nekem volt bárkivel is - ami most, hogy én eljöttem, már meg is oldódott, mert csak a nagyiékhoz kell utaznom egy picit és Jordantól elkérni a lakcímét, hogy hozzá is be tudjak nézni, ha társaságra vágyik. De ez a része tulajdonképpen teljes mértékben mellékes, meg abban sem vagyok biztos, hogy a másik nagybátyám annyira örülne neki, hogy a Sydney-New York út után én nagyon abban gondolkodnék, hogy utazgatok össze-vissza, még akkor is, ha csak itt a városban. Jonah viszont nem kísérhet el mindig mindenhova, szóval amiről nem tud, az nem is fáj neki. Habár azt sem kellett volna tudnia, hogy idejöttem, mégis megtudta. Viszont itt már nincs senki aki szólhatna neki, ha csak Jordan nem akar esetleg beárulni, vagy nem rak valaki GPS alkalmazást a telefonomra, hogy tudják hol vagyok 0-24-ben. Viszont Jojo-t nem tartom spiclinek, meg ő amúgy sem tudja még pontosan, hogy én mit keresek itt, vagy hogyan kerültem ide... De ez nem a mai nap problémája.
- Mii? Maajd? Aahj... - duzzogva veszem tudomásul amit mond, de attól még nem vagyok boldogabb a ténytől, hogy valaki ajándékot emleget nekem, de nem adja oda.
- Pedig szívesen meglátogatnálak, kíváncsi vagyok hol laksz. - magyarázok jókedvűen.  - Miért költöztél át? - kérdezem kíváncsian. Lehet, hogy nem igazán tartottuk napi szinten a kapcsolatot Jordannel, de attól még érdekelhet, hogy mi történt vele, mert ha segítségre lenne szüksége, akkor én megtenném.  - Hát az a helyzet, hogy már egyszer haza is akart... - morcosan, lebiggyesztett ajakkal magyarázok, mert még mindig eléggé fáj, hogy ennyire nem lehetett örülni a megérkezésemnek. Ami amúgy tökre nem alakulhatott volna másképp, mert ha Jonah amúgy sem volt a városban, akkor nem tudtam volna megkérni, hogy hadd maradjak nála.
- El ne felejtsd, mert akarok egy ilyen napot! - jelentem ki lelkesen, majd egy fokkal halkabban, Jordan karján csüngve teszem hozzá: - Lay is jöhet majd? Képzeld ő is itt van a városban, sőt rá tudtam venni Jonaht, hogy maradhasson itt ő is. - Emiatt pedig határozottan boldog vagyok, mert így már kisebb az esélye, hogy elvesztem őt szem elől.
- De úgy volt, hogy ez a környék nem veszélyes, akkor milyen veszélyes ember akarna hozzád becsengetni? - Sóhajtva rázom meg a fejemet, mert Jonah maga sem emlékszik rá, hogy mit mondott nekem a környékről, meg hogy akkor mi történhet itt meg. - Nem hiszem, hogy hétvégén fényes nappal fognak jönni a betörők - jelentem ki komolyan, majd ciccegve mérem végig a nagybátyám, aki nem mutat túl nagy hajlandóságot arra, hogy megölelje az öccsét. Pislogva figyelem a szócsatájukat és kis híján leesik az állam a hirtelen kialakult vita miatt, amit ismételten mondom, hogy ha lenne saját testvérem, akkor tutira nem tenném ezt vele. Ha anyu nem hal meg, talán minden másképp alakul és akkor most lenne kivel példát mutatnom az idősebbeknek, aminek fordítva kellene lennie.
- Pedig kellene - suttogom oda elég hangosan ahhoz, hogy attól még Joonie is hallja - végül is rá is tartozik. - Tényleg nem vagyok öt éves! - Jelentem ki, mellé pedig még toppantok is egyet, ami nyilvánvalóan nem annak a jele, hogy valóban elég felnőtt lennék, mint amennyire állítom.
- Akkor most nem lehet a fagyi? - kérdezem Jordantől, mivel bár be lett ígérve, de gondolom nem ez a legmegfelelőbb alkalom rá. Meg ha már csak nekem lett megígérve akkor hagyjuk csak ki Jonaht, de csak a baseball ütő miatt, tényleg.
- Lay, aki az előbb mondtam, tudod! - hevesen bólogatva magyarázok, majd Jonah felé fordulok. - A bátyjával találkozik, mert sikerült összehozniuk egy találkozót - mondom úgy, mintha ez tök egyértelmű lenne, holott valójában elég nagy pillanat ez a fiú számára, mert az egész kalamajka azért alakult ki - oké, csak részben -, mert... Hát Lay bátyjának is volt köze ahhoz, hogy most New Yorkban vagyunk. - Jonah, neked át kellene öltöznöd, mielőtt elindulunk. Addig mi Jojoval beszélgetünk. Megmutathatom a szobám? - Kapkodva nézek egyikükről a másikukra, majd ha hallgatnak is rám, vagyis hogy Jordant is érdekli egyáltalán, hogy hogy néz ki a hely mióta elfoglaltam, akkor hajlandó vagyok bevezetni őt a szobába. Ha nincs kedve hozzá azt is elfogadom, akkor a nappaliban dobom le magamat a kanapéra, míg várakozunk. - Összevesztetek? Vagy mi a baj? És miben kellene a segítség?És nagyiék nem segíthetnek?

ruha | 762 | káosz! Chwe family 3719483937 |


Talking about my dreams one after another
Happy happy happy You You You I can imagine it A future that I’ve drawn That I can gravitate towards, that’s why I've gotta be with you
mind álarcot viselünk
Alice S. Chwe
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Chwe family D62878234a76f4fed58fc4db719834e120820edb
Chwe family 9976cfea738b4ea47fdd3831727208b8e98168e8
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
floating in daydreams
every day, when I woke up, all flew away waiting around is a waste to be honest, it's easier this way now I'm so lonely I practiced in my dream every day, kiss me
★ családi állapot ★ :
Chwe family Ea293945dec33f968a8be209edda2a3b6bf193ec
Im thinkin about you when the rain stops in my heart
I don’t care if it’s a monochrome sky let’s go somewhere together the future will be colorful, I imagine dream expands like a rainbow I wanna share my love, forever
★ lakhely ★ :
❀ Brooklyn
★ :
Chwe family 70dca8f105faebc4d197e3abdb1c58f5ca0db7d6
★ idézet ★ :
if someone loves a flower, of which just one exists in all the millions and millions of stars, it is enough to make her happy just to look at the stars
the little prince
★ foglalkozás ★ :
✿ college student
★ play by ★ :
❀ Kim Ye Rim
★ hozzászólások száma ★ :
78
★ :
Chwe family Cbb86ba3025e1150aa302412663c151e9ed998d3
TémanyitásRe: Chwe family
Chwe family Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Chwe family
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» You get a good job with more pay and you're okay ~Aziel&Luana
» Family above all
» Chwe Ha Neul
» act like a normal family
» Alice Chwe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: